Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 6 z 21 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 6 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 6 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Aug 30, 2014 11:45 pm

To co rekl Hokage davalo smysl ale mel jsem otazku ktera byla dost zasadni.
"Hokage-sama muzete mi priblizit Schopnosti myslym ze jste s nim uz bojoval pokud se nepletu. Nechi zdrzovat ale mozna se nam podari dat dohromady plan vim ze nejsem z Klanu NAra ale mozna by se mi mohlo podarit vymyslet nejaky stupidni plan ktery by mohl fungovat. Ale pokud by jste to chtel porbrat primo z originalem chapu sem jenom klon."
Rekl jsme a cekal na odpoved. Tohle uz nebyly otazky minut ale sekund nez se original vse dozvi.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 30, 2014 11:50 pm

Chtěl jsem mu dát šanci, ale jedině z Konohy.
"Nemohu tě poslat do tak zabezpečeného města. A co se týče Hebiho, je to hadí sennin. Jeho ještě nikdo, nikdy nezranil. Ovládá Edo tensei a bůh ví, kolik schopností ještě nakradl. A co je na tom nejhorší, tak má sílu několika bijuu. Tak hlavně odtamtud odejdi, co nejrychleji. Sám vůbec nic nezmůžeš a nechci přijít o dalšího." řekl jsem nekompromisně. Nebylo to tak, že jsem se Hebiho bál, spíše jsem respektoval jeho schopnosti. Věděl jsem, že se nedá bezhlavě zapojit do boje s Hebim. Vlastně jsme ani nevěděli, kdo nebo co je Hebi. To na tom bylo to nejzvláštnější..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Aug 30, 2014 11:53 pm

"Hai Hokage-sama."
Co hokage rekl melo logiku a ja jsem byl jeho podrizeny. Nezbyvalo nic nez poslechnout rozkaz. Udelal jsme pecet a ozvalo se Puf a ja se vratil zpet k originalu i s informacemi.
(Presun- Prenos informaci)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 31, 2014 12:25 am

Opet jsem se obevil pred budovou hokageho ale tentokrat jsem ty schody musel vyslapat ja a ne nikdo jiny. No nebylo nac cekat vbehl jsem po schodech a bral je po dvou. Az jsem dorazil a rozhodl jsem se Hokagemu zprijemnit den v kancelari.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Aug 31, 2014 12:34 am

Hikaru poslechl a pak opět odešel. Já jsem zatím projížděl seznamy shinobi a plánoval útok na Tanzaku. Ještě jsme mohli vyjednávat, jenže..s teroristy se přece nevyjednává.
Abych se přiznal, nevěděl jsem, koho bych tam měl poslat. Shinobi bylo málo, navíc, pokud tam byl Hebi, tak to mohlo skončit jakkoliv. Buď se zapojí nebo je nechá a uteče. Měl jsem se také zapojit? Kdo ví..Bylo to složité..Zajímalo mě, jestli Mizukage má taky takové starosti. Z dumání mě vyrušilo klepání.
"Vstupte!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 31, 2014 12:57 am

Vesel jsem do kancelare a poklekl. A Az pote promluvil.
"Hokage-sama. Pokud Je opravdu Sennin pak je to celkem podezdrele ze se nic nestalo. A Nebo me nepovazoval za hrozbu. Je to pouze muj nazor ale neco mi na tom smrdi." Rekl jsem a cekal co si o tom bude myslet.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Aug 31, 2014 1:05 am

Zamračil jsem se a horečně přemýšlel.
"Možná máš pravdu, nebo je vysvětlení celkem prosté a to je to, že neměl aktivovaný svůj sennin mód. Tam kde je Hebi, tam jsou problémy, ale je to už podruhé, co ho vidím ve společnosti takovýchto lidí. Zdá se, že Iwa ještě asi úplně neskončila." pokrčil jsem rameny, dnes večer mě čekala spousta práce.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Aug 31, 2014 10:33 am

Necítila som sa príliš dobre. Opäť som to prežívala...Povzdychla som si, avšak Yaeko som milý úsmev opätovala. Prikývla som. Dobre, nejakú tú chvíľu ešte počkám. Privrela som oči a prehrabla si rukou vlasy, musela som sa z toho dostať. Aspoň na krátku chvíľu sa zbaviť pocitov, ktoré má v túto chvíľu zužovali.
Vodu, prosím. Opäť som sa na Yaeko milo usmiala a sklopila pohľad. Sem tam som sa pozrela i na Seita, ktorý po celý čas mlčal. Zaujímalo ma, nad čím tak teraz premýšľa on, nechcela som ho na to ale pýtať, bolo by to nanajvýš neslušné. Bola to jeho vec.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 31, 2014 11:00 am

Všechno to proběhlo docela rychle. Takhle jsem to ani nečekal, ale byl jsem rád, že už bylo hotovo. Pak nám Yaeko řekla, že v kanceláři stále někdo je, takže jsem se opět opřel o zeď a díval se před sebe. ,,Taky jen vodu. Děkuju." Pousmál jsem se a dále zatím nic neříkal. Přemýšlel jsem, co se teď tak děje v Konoze, protože už dlouhou dobu jsem byl bez informací.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Aug 31, 2014 12:43 pm

Pslouchal jsem Hokageho a zaroven si vse srovnaval se vsim coo jsem tam videl.
"Hokage-sama zda se mi to az moc podezdrele jelikoz zde bylo az prilis mnoho skulin v obrane i pres blokadu a uzavreni pro Jouniny s vice zkusenostmi by nebyl problem proniknout dovnitr. Spise mi to pripada jako pozvanka do pasti. Tudis muj nazor je takovy ze bychom meli vyckat a situaci dale sledovat. Ale ja bohuzel nejsem vybaven na takovy rozsah." Tim jsem narazel na dosah meho Byakuganu bohuzel jsme se nemohl rovnat nekterym clenum klanu. Spise to byl jen muj nazor na situaci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Aug 31, 2014 5:22 pm

Do role sekretářky jsem vklouzla rychle a očividně jsem si ji užívala. Během chvíle před sebou měli sklenice s vodou a já otevřela okno, aby sem šel vzduch. Předtím by mě hluk z ulic rušil, takže jsem je nechala zavřená a ani bych se nedivila, kdyby se hostům začala točit hlava. Zkontrolovala jsem situaci v kanceláři, ale vzhledem k tomu, že stále nebyla prázdná, jsem se jen ponořila do zamyšlení a čekala, až se odtamtud Hikaru odebere jinam.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Sep 03, 2014 5:45 pm

Rýchlymi krokmi som sa dostavila pred budovu. Neobzerala som sa, nevnímala som okolie. Dôvod som k tomu mala. Nechcela som sa tu dlho zdržiavať, dúfala som, že po splnení tejto misie budem môcť odtiaľ čo najrýchlejšie vypadnúť.
Bez závahania som vstúpila do budovy a vybehla tie schody hore, nerobili mi nikdy problém. Kondíciu som mala na výbornej úrovni. Zastavila som sa pred kanceláriou, chcela som zaklopať, ale začula som hlasy. Hokage tam najskôr niekoho má. Nechcela som teda rušiť, budem musieť počkať, kým ten dotyčný nevylezie z kancelárie. Oprela som sa teda o stenu a ponorila sa do myšlienok, nič iné mi neostávalo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Wed Sep 03, 2014 6:43 pm

Cítil som sa dosť dobre, preto som sa vybral za Hokage-sama, už som naozaj potreboval peniaze za posledné misie. On mi nić nedal, pri čom tá misia so Seitom by sa mohla počítať v pokoji aj na S++ Takže som očakával nejakú tú odmenu. Vyšiel som po schodoch. Pred kanclom som už videl človeka, nuž nebola to práve najlepšia správa pre mňa. Keď som sa priblížil ku kanclu, zazrel som jej havranie vlasy, podobné tým mojim, akurát som ich mal kratšie. Tie jej modré oči mi boli povedomé, určite som tú ženskú niekde videl. Prechádzal som ju pohľadom odhora dole. Nuž nesnažil som sa to robiť nápadne a ona si mohla pomyslieť kto vie čo. "Nevideli sme sa niekedy?" Nasledovala otázka, lebo naozaj som si pripadal, že som ju už videl.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Sep 04, 2014 4:53 pm

Niekto sa mi prihovoril. Prudko som sebou trhla, tak som bola ponorená do svojich myšlienok, že som sa ho zľakla. Nahlas som si povzdychla. Jeho otázka ma viac menej prekvapila, videla som ho zopár krát, raz to tuším bolo pri obrane Konohy pred Iwou, ale vtedy som bola oblečená v ANBU obleku, takže ma vtedy vidieť nemohol. Neviem. Pár krát som už v Konohe bola, možno si ma niekde zazrel. Stručná odpoveď, po ktorej som sa opäť zapozerala do steny. Žeby so mnou len chcel nadviazať rozhovor? Ťažko povedať, ale...Nechcela som sa tu veľmi zdržiavať.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Thu Sep 04, 2014 7:21 pm

Neznámu ženu som asi vystrašil... Teda reagovala tak v prvej sekunde môjho oslovenia. Po jej odpovedi som nevedel či mám pokračovať v otravovaní ľudí alebo to zabaliť. V tom mi došlo, kedy som mal s ňou česť. "Áno viem! Bola ste tu s dvoma geninmi alebo chunninmi a pri hlavách kagov! Niečo ste riešili s Hokagem." Usmial som sa víťazne, že viem odkiaľ ju poznám. Vtedy vznikol menší konflikt, lebo Ken sa na túto neznámu pozeral a ona nemala asi náladu, ale do detailov som radšej nezachádzal, lebo by to asi znelo blbo, preto som bol radšej ticho a čakal. Kedy sa ozve Hokage-sama. V tom sa tu dovalil Sao, môj tiger, ktorému sa nechcelo vychádzať tie schody ku kancelárií, ale nakoniec ako som mohol vidieť to zvládol, bol to biely tiger. Keď ku mne prišiel, zohol som sa a začal som ho škrabkať. Teda nevedel som či tu náhodou nie sú zakázané zvieratá, ale dúfal som, že nie. Naviac summony sa používali ako poslovia správ, tak som o tom pochypoval.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Sep 06, 2014 6:48 pm

Nějak se to protáhlo.
"Seito-san, Amekage-sama," otočila jsem se k nim, když dopili svoji vodu. "Vypadá to, že to bude ještě na dlouho, takže vás tu nebudu držet. Vše Hokagemu vyřídím, zatím můžete jít. V případě nutnosti vám pošleme zprávu. Pokud ale nepotřebujete nic dalšího, není nutné vám krást ještě více času."
Odnesla jsem jejich skleničky, umyla jsem je a nechala jsem jim tak čas na rozmyšlenou. Pak jsem otevřela dveře a vklouzla do vedlejší kanceláře. Kývla jsem Hikaruovi na pozdrav, ale jinak bych byla ráda předstírala, že zde není. Předpokládala jsem, že Hana a Seito opustí místnost se mnou a tak jsem nechala dveře otevřená a vzápětí vyklouzla ven za chodbu. Pokud skutečně oba vyšli za mnou, hned jsem je za nimi zavřela a nechala dvěma osobám v kanceláři dostatek soukromí. Trochu jsem Hokageho-sama litovala. Vyřešit cokoli s Jouninem s Hikaruovými vyjadřovacími schopnostmi muselo být těžké. Sama jsem měla problém s porozuměním a proto jsem se setkáním s ním vyhýbala, jak jen to bylo možné.

Za dveřmi jsem už před přesunem k nim vnímala dvě chakry. Jednu známou a jednu neznámou. Když jsem vyšla, potvrdil se mi můj předpoklad.
"Rokuro-san, dobrý den," pousmála jsem se. "I vám."
Dodatek patřil ženě s oblečením typickým pro Kumogakure no Sato.
"Obávám se, že Hokage-sama má ještě mnoho práce. Pokud vám ale mohu pomoci jako jeho asistentka, můžeme to vyřídit rychleji a bez čekání."
Byla to ostatně má práce a já ji dělala ráda.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Sep 07, 2014 7:51 am

Eh? Kyslo som sa naňho zatvárila a snažila si spomenúť, kedy to vlastne bolo. Zamyslene som sa zahľadela do stropu, než sa mi tvár rozžiarila. Áááá, už som si spomínam. To si vtedy bol týýý! Usmiala som sa. Nerada som ale na tú dobu spomínala, pretože...Jednoducho som videla, čo som vidieť nemala a bola som v zlej nálade. Nahlas som si povzdychla. Asi som vtedy bola dosť...Agresívna. Za to sa ospravedlňujem, síce je na to príliš neskoro, ale čo už. Pokrčila som ramenami.
Hokageho návšteva akosi ešte von nevychádzala a ja som začala byť nervózna. Chcela som sa vrátiť domov čo najskôr. Našťastie nás tu len tak postávať nenechala Hokageho asistentka, ani si neviete predstaviť, aká som bola happy ako grepy. Dobrý deň prajem. Milo som sa usmiala. Najprv sa predstavím. Volám sa Yuna Seishin a som...Na chvíľu som sa sekla. ...Jounin z Kumogakure. Jemne som sa uklonila. Raikage-sama ma sem poslala za účelom požiadania o humanitnú pomoc, predovšetkým tej medickej, predsa len, vaši medici sú najlepší z najlepších. Neviem či to viete, ale Kumogakure prednedávnom bola napadnutá údajne Reinou Kanou a nejakými jej poskokmi, mnoho budov bolo zničených, nehovoriac o počte zranených, ktorí sa stali obeťami jej útoku. Sklopila som hlavu a zadívala sa na svoje topánky. To čo sa stalo, bolo ozaj hrozné a cítila som sa trochu blbo, lebo v tej dobre som nestrážila bránu ja, čo bolo mojou povinnosťou, ale veselo si dovolenkovala a trávila čas s mojou rodinou. Keby som tam bola, nemuselo by sa nič z toho stať. Preto som sa cítila trochu previnilo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Sep 07, 2014 8:00 am

Poďakovala som, keď mi podala pohár vody a napila sa. To, že tu čakáme už pomerne dlho, ma veľmi neštvalo. Bola som trpezlivý človek. Dúfala som, že Ame je zatiaľ pod vedením môjho klonu v poriadku, myslím, že ak by to tak nebolo, dal by mi vedieť.
Vypočula som si Yaekin návrh a zdvihla pohľad k Seitovi. Myslím, že to bude lepšie ako tu kučať, nie? Usmiala som sa a zdvihla sa zo stoličky. Mĺčky som vykročila za Yaeko, cestou sme stretli Hikarua. Poznala som ho, preto som sa naňho milo usmiala, avšak nezastavila som sa. Šla som ďalej, kým sme teda nevyšli na chodbu, kde sme natrafili na ďalších dvoch. Rokura som poznala, preto som naňho kývla hlavou. V očiach sa mi zračila otázka, ako mu to vlastne s tou červenovláskou vyšlo, keď som ich teda nechala sama, tú ženu som ale nepoznala, avšak aby sa nepovedalo, že som neslušne vychovaná, kývla som jej hlavou na pozdrav tiež.
Oprela som sa chrbtom o stenu a mĺčky tých dvoch pozorovala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun Sep 07, 2014 9:02 am

,,To bude dobré." Dopil jsem svou vodu a vyšel za nimi. V druhé kanceláři jsem jim kývl na pozdrav a pokračoval dále na chodbu. Zde stál Rokura a pro mě nějaká neznámá dívka. Opět jsem jim kývl na pozdrav a opřel se také o zeď. Teď jsem vůbec netušil, co mám dělat. Tady to totiž určitě vyřeší Yaeko, ale zatím jsem však zůstal a čekal, kdyby se náhodou něco naskytlo.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sun Sep 07, 2014 10:43 am

Konečne to doplo Yune, kedy sme sa videli. "To je v pohode." Odpovedal som Yune, v tom prišla Yaeko. "Dobrý deň" pozdravil som a čakal, čo vlastne povie Yuna. Reina Kana bola podľa mňa dosť nebezpečná žena, ktorú by sme mali zneškodniť. V Kumogakure bolo asi dosť bordelu. Ako si vlastne dovolili napadnúť Kumo? Bolo to predsa dosť riskantné. Čakal som, nech si to tu poriešia, ja som tu šiel len za Assasínom si vyzdvihnúť odmeny a takto verejne to pýtať od Yaeko by bolo trááápne! Keďže Hokage tu nebol, teda mal veľa práce, asi by som mal vypadnúť. Hana sa tu ukázala tiež, taktiež som ju pozdravil kývnutím hlavou a čakal na pokračovanie udalostí, ktoré sa budú diať.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Sep 07, 2014 11:39 am

Po povinnostech co byli potřeba zřídit jsem se konečně vydal za Assasinem. Když jsem vyšel to nekonečno schodů uviděl jsem snad dalších deset lidí stojících před dveřmi. Počítal jsem že tady někdo bude, ale tohle bylo moc. Tentokrát jsem ale bez řečí přišel k nim a beze slova si sedl na lavici která tam byla a čekal jsem. Po chvylce jsem si všiml že je tam i Yaeko a to mě donutilo vstát a promluvit. "Dobrý den Yaeko-san" Celkem nepřítomně jsem se pousmál. "Hlášení mám podat tobě nebo Assasinovy ?" Zeptal jsem se s nadějí že nebudu muset čekat. Mohlo se zdát že to bylo neslušné skočit jim takhle do řeči, ale Yaeko věděla že spěchám. Ať už za dětmi nebo plnit službu Konohagakure.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Sep 07, 2014 5:36 pm

Někdy měl člověk jednoduše pocit, že se musí naklonovat. Jinak jsem si nedokázala představit, jak tuto situaci adekvátně zvládnout. Přesto jsem ji hodnotila s klidem, vyslechla si žádosti všech přítomných a přišla s řešením. 

Hokage zůstal v pracovně s Hikaruem, do čehož jsem se nijak nemotala. Stejně tak jsem si netroufala přidělit práci jeho bratrovi. Ani jsem neznala jeho scopnosti a nebylo by to tak adekvátní rozhodnutí.

Co se týká Rokura, byl první, ke komu jsem se otočila. 
"Hokage-sama se zmínil, že jste mu při posledním hlášení utekl dřív, než vám stačil zaplatit za misi," pousmála jsem se, jako kdybych odhadla, proč tu je. 
Jasnovidec jsem nebyla a ani jsem mu nečetla myšlenky, ale došlo mi, že málokdo by chtěl další misi, když za první ještě nedostal zaplaceno.
"Ale pokud jste tu jen kvůli tomu, pak je to zbytečné. Dnes ráno jsme vám mzdu poslali, měl byste ji mít na kontě do posledního Rya. Přesto vás musím požádat, abyste neodcházel," vysvětlila jsem. "Pokud nemáte nic jiného na srdci, měla bych pro vás úkol."

Pak jsem se otočila k Yuně. Její informace mě zaskočily, ale nedala jsem to na sobě ani trochu znát. Kumogakure pro nás byla drahocenným spojencem a byla jsem si jistá, že pro Hokageho bude tento akt přátelství pouhou samozřejmou formalitou. Mohli jsme si to dovolit.
"Mé jméno je Yaeko Uzumaki," představila jsem se. "Je mi neskutečně líto, že se poznáváme za takových okolností."
Věnovala jsem jí úsměv.
"Samozřejmě vás nenechám čekat. Do večera, nejdéle zítra ráno, by mohla vyrazit potřebná pomoc na cestu do Kumogakure," dodala jsem. "O jejích podmínkách a rozsahu rozhodne Hokage-sama, ale co se týká mediků, ráda bych, abyste je informovala o potřebách vaší vesnice vy sama. Pošleme všechny, které budeme moci postrádat."
Stejnou laskavost by udělali oni nám, kdyby byla Konoha ve stavu po dvou útocích a ještě po válce, které se ale díky nim takřka neúčastnila. Nehledě na to, co se povídá o psychickém stavu Nanadaime Raikage poté, co nedokázala již potřetí zabránit zrovna Reině Kaně, aby její vesnici srovnala se zemí. To jméno se mi nelíbilo. Kde jsou ty časy, kdy jsme ji pokládali za mrtvou a doufali, že další ze záporných osobností ohrožujících náš svět padla do náruči smrti aniž by se mohla vrátit? Mrtví měli ještě menší právo krást životy než živí.
"Pokud nemá Rokuro-san žádné další přání," pousmála jsem se na něj a obrátila pohled i s úsměvem zpět k ní. "...doprovodí vás do nemocnice. Vylíčíte jim všechno, co budou chtít vědět a co jim pomůže pro přípravu a určení počtu cestujících pro lékařskou část karavany."
Tahle formulace asi vyzněla vážně, ale nechtěla jsem je tu dlouho zdržovat. A ani jsem na takový rozhovor nebyla připravená, takže jsem mluvila tak, jak mi slova přišla na jazyk. Navíc byl v někde ve vesnici jeden člověk z Kumogakure. Yuna by se mohla postarat o jeho přesun, koneckonců je to vlastně její kolega a snad ho zvládne udržet na uzdě. Její chakra byla impozantní, vypadala jako silná žena. Ale o tom už bude muset rozhodnout Hokage.

Než mi ti dva stihli odpovědět, objevil se Kisuke. 
"Konichiwa," usmála jsem se na něj, když projevil svou obvyklou povahu a začal mluvit. 
Ani jsem nečekala, že počká. Ale tentokrát to ničemu nevadilo, mohla jsem to vyřešit rychle. Nemohla jsem se přestat usmívat, když mi automaticky začal tykat. Nevadilo mi to, ale bývala bych dala přednost dodržení starého pravidla, které říká, že tykání nabízí žena. A my se zatím viděli sotva třikrát, tak nač spěchat?
"Stačí mě, Kisuke-san," odpověděla jsem hbitě. "Ať se můžete brzy vrátit k rodině. Nemohla jsem malé hlídat sama, jak vidíte, je tu celkem živo."
Doufala jsem, že omluva bude přijata.
"Dala jsem je ale na starost své dobré přítelkyni, které má sama tři starší děti. Měla by s nimi být i teď. Až se vrátíte domů, pozdravujte ji. A můžete jí vyřídit, ať se staví za mnou v kanceláři. Hlídání dětí během válečných misí jde na vesnické konto."
Mohl být jen spokojený. Věděla jsem, že jsem jeho děti nechala na starost té nejlepší matce, jakou jsem kdy v kom viděla. A taky jsem viděla, že se jim hned od začátku zalíbila. Třeba se ještě domluví na pozdější spolupráci. Její děti už jsou dost staré na to, aby mohly být doma samy a dávají tomu přednost. (Tomu se asi říká puberta.) A tak má spoustu času a může se přizpůsobit jakémukoli rozvrhu, ve kterém bude Kisuke potřebovat hlídání. Každopádně měl rozhovor o dětech všeobecně trochu zpříjemnit atmosféru. Děti jsou přece naše budoucnost.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Sep 07, 2014 6:24 pm

Dorazil sem Kisuke. Udivovalo ma, že ma totálne ignoroval, ani sa len na mňa nepozrel. Žiaden pozdrav, nič. Potichu som si povzdychla. Nemohla som poprieť, že ma to nezarmútilo, ale...Nestarala som sa do toho. Bolo to jeho rozhodnutie, nechcel sa so mnou baviť, tak nech sa nebaví. Je mi to už jedno. Len čo mi Yaeko objasnila situáciu, a vlastne prijala našu žiadosť o pomoc, žiarivo som a zazubila. Ani si neviete predstaviť, akí sme vám vďační, Yaeko-sama. Jemne som sa uklonila, ja sama som bola veľmi vďačná, naši medici to pri takom počte obetí veľmi nezvládali, ale snažili sa zo všetkých síl. O to sa, samozrejme postarám. Žiadny problém. Narovnala som sa. Ešte raz vám ďakujem, na Konohu je vždy spoľah. Venovala som jej ešte jeden milý pohľad, než som pozornosť presunula na Rokura. Tak teda poďme, nech to mám už za sebou. Vyhlásila som, prešla som popri Kisukem, ako keby som ho snáď ani nevidela. On ignoroval mňa, tak i ja jeho. Oko za oko, zub za zub. Nemienila som sa ním viac zaoberať. Vyšla som von a počkala na Rokura, nech ma tam kdesi do nemocnice zavedie. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Sun Sep 07, 2014 6:26 pm

Dúfal som, že mi tam Hokage-sama poslal veľa Ryo, to nebolo len za poslednú misiu, bolo ich predsa viac tých posledných misií bez odmeny! Nepáčili sa mi však slová, že tu budem musieť zostať, ďalšia práca... Našťastie pri ďalších slovách to nebolo také hrozné, mal som len Yunu doprevádzať k nemocnicy, takže to bolo jednoduché. Taktiež som si všimol Kisukeho, stále som sa o ňom nedozvedel dosť informácií, ako som chcel. Na odpoveď Yuny som len kývol hlavou, nič viac netrebalo a šiel hneď za ňou a potom som ju viedol smerom k nemocnici.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Sep 07, 2014 7:55 pm

To že jsem něco udělal zle. Potom co mi vykala jsem si uvědomil že sme si ještě nepotykali. "Ah... omlouvám se za to tykání... nějak jsem si nechal uvědomil. " Uklonil jsem se na náznak omluvy. "A děkuji že ste to pro mě zřídila. No... co se týče mise. Při doražení na místo Fu zjistila že se na mostě nachází karavana. Před umístěním naloží jsem se rozhodl prozkoumat dění na mostě a vydal jsem přímý rozkaz pokračovat v misi, který se rozhodla Fu ignorovat. Při dosažení mostu jsme zjistili že se jednalo o karavanu Kirigakure vyvážející válečnou kořist." Nadchl jsem se a pustil se do toho nejdůležitějšího. "Nevypadalo to jako by iwu dobili včera. Chci se zeptat proč jsme o tom nebyli informováni nebo aspoň upozorněni že tam je Kiri... málem jsme vyvolali válku kvůli nedostatku informací. Yaeko-san, jak dlouho je Assasin opět v kanceláři a má to na starosti ? Odhaduju dobře že je to v tu dobu co ste nás vyslala na naší misi ?" V mém tónu bylo slyšet rozhořčení a to právem.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 6 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 21 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru