Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+36
Itachi Uchiha
Minako Nara
Hodnostári
Sarada
Natsuki Uzumaki
Kameko
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Ken Uchiha
Kenji Kurama
Rino Hatake
Airis Shiroyaki
Akuma Saito
Hideo Hatake
Ryuuk
Azurashi Shiniko
Soshi
Uzumaki Shinji
Niboru no Kentaro
Sumoru Furasshu
Kuroashi Sanji
Hanabii Hyuuga
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Tobiru Senju
Killunia
Hikaru Hyuuga
Hana Ichiro
Seito Senju
Marui
Raiki Senju
Yaeko Uzumaki
Shiranui Heiwa
Rokuro
Faito Dansaku
Assasin Senju
40 posters

Strana 14 z 21 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 21, 2014 2:14 pm

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 14 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 14 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri Aug 29, 2014 9:13 pm, celkově upraveno 2 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Tue Feb 24, 2015 10:25 am

Když jsem spatřila, jak Kisuke padá dozadu a mohl by udělat nějaký rámus, chytla jsem mu hlavu těsně před tím, než narazil do dveří. Samozřejmě to schytala má ruka, ale alespoň jsem náraz utlumila do stádia, že si mohly myslet, že do dveří narazila moucha. Z rukávu mi vylezla Katsuyi. Ta se vyplazila na Kisukeho. "Víš co máš dělat." Kývla jsem na ní a už jsem jen viděla velké puf i spolu s Kisukem. Já chytla toho hocha a zmizela nepozorovaně, jako jsem sem přišla.

(Přesun+Soshi a Kisuke)
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Feb 25, 2015 10:15 am

KLON
To ti neviem povedať, nesledujem nonstop ľudí v dedine. Usmiala som sa. Inak je to všetko, máš teraz voľno, ak budem od teba niečo potrebovať, zavolám ťa, hej? Začula som klopanie na dvere. S povzdychom som pribehla k dverám a otvorila ich.
Naskytol sa mi pohľad na to, ako Airis zmizla s dvomi ľuďmi v obláčiku dymu. Rýchlo som sa natiahla, že ju chytím za ruku a zastavím ju, ale jediné, čo som urobila, bolo to, že som len tak machla vo vzduchu. Bolo neskoro. Čo to malo znamenať? Nestačila som sa diviť. Žeby Airis mala niečo nekalé v pláne?
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Rokuro Wed Feb 25, 2015 6:15 pm

"Fajn, skúsim pohľadať sám, na takom cvičisku alebo v Anbu centrále by mohol byť." Poznamenal som na jej reakciu o Itachim-sama. "Samozrejme..." Doplnil som svoju reč po tom ako povedala, že ak niečo bude potrebovať, že ma zavolá. Otočil som sa, smerom na Hanu, keď som videl že ide k dverám otvoriť, vydel som  dačo čudné. Mal som však voľno! Takže som nehodlal riešiť, čo ďalej. "Netuším.." Uškrnul som sa, vážne som nečakal, že uvidím niečo také, keď Hana otvorí dvere. Všimol som si len červené vlasy, a tak som nemal potuchy, kto tam mohol byť a čo sa stalo, ale spomenul som si na Airis, mal by som ju ísť pozrieť. Tak nejak mi chýbala. S úsmevom som prešiel okolo Hany. "Tak teda zatiaľ" Pokrčil som ramenami a vypadol odtiaľto čo najskôr.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Feb 25, 2015 6:33 pm

Konečně jsem se taky odhodlala přijít ke kanceláři Hokageho, avšak byla jsem pryč tak dlouho, že jsem se teprve teď dozvěděla, že Assassins-sensei byl nahrazen. Byla to veliká škoda, ale snad další hokage bude dobře řídit vesnici, která tu ku podivu ještě stojí celá. Přišla jsem tedy ke dveřím a slušně na ně zaklepala. Čekala jsem samozřejmě na vyzvání, abych se nechovala neslušně. Je čas se vrátit do starých dobrých časů a zase něco dělat, zdali se něco najde však nezávisí jen na mě.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Feb 28, 2015 2:43 pm

KLON
Toto som nemienila nechať len tak. Považovala som to za únos, teda aspoň dovtedy, kým Airis nevyhľadám a ona mi nevysvetlí, čo to malo akože znamenať. Maj sa, Rokuro. Kývla som mu rukou a oprela sa o roh stolu. Rozmýšľala som, čo robiť, originál tu nebol. Bola som teda ľahkým cieľom.
Niekto zaklopal na dvere. Ďalej! Zvolala som naliehavým tónom, nech sa už deje čokoľvek, rozhodne zistím, o čo presne ide!
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Feb 28, 2015 3:16 pm

Po vyzvání jsem otevřela dveře kanceláře a vstoupila do místnosti. Zavřela jsem za sebou dveře a zdvořile jsem se uklonila. Poté jsem pokračovala blíže k Hokage abych se ohlásila. " Dobrý den Lady Hokage, ráda bych oznámila svůj opětovný nástup do aktivní služby. Nějakou dobu jsem byla mimo kvůli jistým záležitostem, ale nyní jsem vám k službám. " Bylo to celkem formální, ale tak nechci udělat špatný dojem i když jsem se s Hanou už kdysi setkala.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Sun Mar 01, 2015 3:50 pm

Soshi

Tak, teď už se jen trefit..., pomyslel jsem si, když jsem se napřahoval z protější střechy hokageho kanceláře.
Naštěstí to nebylo daleko, takže k nohám hokage dopadl se zacinkáním kunai. Nechtěl jsem ho zabodnout, protože takhle to udělá větší hluk.
Dal jsem si sakra záležet na tom, abych utekl dřív, než se Hokage otočí.

Na kunai byl namotaný lístek a na něm vzkaz:

vzkaz:

Moc lidí nevědělo, že používám dvě jména. Kage to mohla vyčíst z papírů, pokud je četla skutečně přehledně. Ohledně jména jsem byl v suchu. Teď se ještě někde ukrýt, než se ta bouře přežene.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Mar 04, 2015 10:12 pm

KLON
Uprela som zrak na Shiranui. Pekne dlho som ju nevidela. Dobrý deň prajem, Shiranui. Odvetila som a vypočula si ju, na čo som len letmo kývla hlavou. Rozumiem. Najprv mám však jednu otázku. Ako dopadla vaša posledná S-ranková misia? Neobjavil sa tu totiž nikto, kto by ma informoval o priebehu misie a tak som ešte nemala šancu rozdať odmeny a podobne. No čo, bola to pravda. Možno misia skončila tak zle, že sa ostatní liečia ešte stále v nemocnici, alebo len boli leniví sem zájsť.
Odrazu niečo cinklo. Otočila som sa za tým zvukom a zbadala kunai s pripnutým odkazom. Hm? Rozhliadla som sa, ale nevidela som nikoho, kto by ten odkaz mohol poslať. Nahla som sa teda a vzala kunai do ruky, pričom som pohľadom preletela po obsahu listu. Zamračila som sa. Takže sa moje obavy potvrdili. Airis, keď som ju teda videla, pravdepodobne uniesla Kisukeho a Soshiho. Kvôli deťom. Čo však s tým mal Soshi spoločné? Zdvihla som ruku a papier vyletel do vzduchu, na čo sa sám od seba roztrhal na drobné kúsočky, ktoré už nebolo možné zložiť dokopy a pohybom ruky ich odvrhla do koša.
Airis sa dopustila trestného činu. A Kisuke tiež, ak sa ju pokúsi zabiť. Musím ho okamžite nájsť! Zložila som pečate. Kuchyiose no Jutsu! Ozvalo sa PUF a v obláčiku dymu sa objavil asi metrový východný drak, starý približne 60 rokov. Fírnen, potrebujem, aby si mi našiel tohto človeka. Ak ho stretneš, povedz mu, že za ním ideš v mojom mene. Ja si ťa potom nájdem. Môj výraz bol vážny, preto Fírnen usúdil, že na srandičky teda čas nie je. Rozumiem, Hana-chan. O čo ale vlastne ide? Opýtal sa, na čo som mu čosi šepla do ucha, on kývol a vyletel von cez otvorené okno.
(Fírnen - presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Mar 05, 2015 11:09 am

Taková doba a nikdo se tu nezastavil a nechali to zas všechno na mě lenoši. Nakonec jsem neměla na výběr a musela odvyprávět svou verzi. " Takže, začalo to naším příchodem do cílové lokace, která však byla zničena maskovaným mužem, nosil totiž plynovou masku. Pokusy o jeho zadržení nebo zneškodnění selhaly. Používal nějaký neznámý druh  plynu co ruší techniky a chakru, velmi silný soupeř. Později se k němu přidal nám známý Zetsu, který se k němu přidal. Od té doby šlo vše z kopce. Zetsu ovládl prostředí a využil sílu mokutonu aby nás uvěznil, jednoho z nás dokonce zabil. Vytvořila jsem Raikimu únikovou cestu, aby došel pro posily. Do doby jeho návratu jsme však měli všichni na krajíčku. Po dorazení posil už bitva netrvala dlouho. Zetsu při posledním útoku splynul se zemí, nejspíš překročil svůj limit a maskovaný muž uprchl v tom všem zmatku. " Dopověděla jsem info o misi a čekala na vyjádření.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Mar 08, 2015 2:28 pm

KLON
Hmm, čiže miesto človeka, ktorého ste mali zneškodniť, ste zneškodnili niekoho, kto sa tam teoreticky doplietol až oveľa neskôr. Zamračila som sa. Údajne zomrela jedna osoba. Ach, to mi je ľúto. O dobrý pohreb jej bude postarané. Zamračila som sa. Bolo smutné, keď umierali mladí ninjovia, ktorí majú ešte toľký život pred sebou. Hold, ale to je prekliatie, ktoré prenasleduje každého shinobiho.
Dobre, Shiranui, musím teraz niečo súrne vyriešiť. Neskôr si ťa zavolám a doriešíme všetko ostatné hej? Fírnen sa dlho nevracal, práve preto som sa trochu obávala toho, čo sa asi stalo a kde ostatní sú. Vyšla som na chodbu a zatvorila dvere hneď, ako Shiranui vyšla, následne som sa otočila a s pozdravom na rozlúčku kamsi zmizla. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Mar 08, 2015 2:37 pm

Vyslechla jsem si vše od Hokage, která nezněla moc dobře když odpovídala. Mise byla neúspěšná a to totálně. Nic jiného však nešlo tehdy dělat, každý jsme měli život na vlásku a přežili jsme tak tak. Nyní bych se však měla odebrat někam jinam abych tu nepřekážela. Navíc Hokage se rozhodla někam rychle vyrazit a tak jsem odešla taky, jenže jsem nevěděla kam půjdu.
/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Mar 12, 2015 6:29 pm

Z cvičiska na ktorom som bol naozaj dlho som sa vybral do kancelárie, aby som si mohol vybrať nejakú misiu. Už dlho som nikde nebol a lákalo ma si zasa ponaťahovať svoje telo, ktoré mi takýmto štýlom jedine stuhne. Keď som sa dostal k dverám zaklopal som na ne a čakal som, kým sa niekto ozve a vyzve ma k vstupu. Dúfal som, že tu nebudem musieť čakať príliš dlho, lebo to sa mi nechcelo.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Mar 21, 2015 9:02 pm

Po cestě vesnicí a po vyšplhání těch otřesných schodů, co mají i v Konoze jsem se konečně dostala údajně na patro, kde byla Hokageho kancelář. Popravdě jsem neměla ani šajna, jestli tu najdu Assasina, nebo tu nového Hokage. Něco jsem zaslechla, ale nikdy jsem se o vesnice nezajímala, proto mi to bylo tak nějak jedno, hlavně ať člověk ví, že tu je i někdo, kdo nemá čelenku vesnice.
Po chvilce jsem dveře od kanceláře Hokage našla a zaklepala. Neslyšela jsem žádné zvuky přicházející zevnitř, tak jsem prostě jen čekala, než mě někdo pozve dál. Byla jsem celkem trpělivý člověk, narozdíl od toho kluka, co tu taky stál. Měl na sobě čelenku Konohy, proto jsem si v hlavě jen vybavila pár slov a radši si hleděla svého. Ale když jsem nad tím zauvažovala, vytvořit si dobré vztahy v Konoze by nemuselo být k zahození.
"Ohayo...Můžu se zeptat, kdo je tu teď Hokagem? Slyšela jsem, že máte nějakého nového." Mile jsem se na něj usmála a doufala, že mi nějakým způsobem aspoň odpoví.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Mar 22, 2015 8:50 am

Už som tu bol tým čakaní naozaj otrávený, nebol som trpezlivý človek a mal som radšej, keď sa veci hýbali ale čo som s tým mohol narobiť, však ona sa raz ukáže! Prišlo sem akési dievča, ktoré nemalo žiadnu čelenku, ale stihol som si ju prezrieť, ako klopala. Pozrela sa ku mne a prehovorila a ja som sa už v tedy na ňu usmial. "Ohayo..." Pozdravím ju aj ja a potom jej odpoviem. "No máme ale popravde ja som ju ešte ani poriadne nevidel. Iba som o nej počul. Volá sa Hana a je Hokagem len krátku dobu." Odpovedal som jej a trochu si otrávene povzdychol. "Ani neviem či je vo vnútri, lebo tu čakám už dlho ale dúfam, že sa objaví. Odkiaľ vlastne si?" Opýtal som sa jej zasa a snáď som ju neurazil tým, že jej tykám ale zdalo sa mi, že je tak maximálne o rok dva staršia, takže preto som dúfal, že to tak aj bude. Ak má 25 alebo tridsať a vyzerá takto asi si pôjdem hodiť mašľu. Tým pádom by som ju urazil, lebo aj keď vyzerá mlado možno mladá nieje, zdanie vie klamať.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Mar 22, 2015 1:49 pm

Když mi ten mladík hned odpověděl a dokonce mile, opětovala jsem mu i ten úsměv. Podle toho jak vypadal a podle oblečení co měl na sobě jsem hádala, že to bude Uchiha. Jeho výška spojená s hlasem mi dokazovala, že nebude starší 16-ti let. Tudíž jsem ho typovala na chlapce, kterému je tak těch 15-16 let. Mírně jsem se sama pro sebe usmála, dělala jsem to znovu. Dedukce z lidí mě vždycky těšila, navíc jsem v ní měla dlouholetou praxi.
"Hana hmmm? To jsem zvědavá, necítím ale zevnitř žádnou chakru, což je celkem problém, ale kdo si počká, ten se dočká, jak to tak už bývá." Pro mě to byl trošku problém, protože nahlásit se byla první věc, co bych měla udělat a byla jsem rozhodnuta tu zůstat a prostě počkat, než se tu někdo objeví.
"Nemám stálé místo. Jsem potulný shinobi, učím se od všech vesnic a vzhledem k tomu, že moje primární podstata je Raiton, strávila jsem delší výcvik tam, před tím jsem byla v Kiri a teď se zase přemisťuji do Konohy, takže asi tak." S povzdechem jsem se posadila na lavičku před dveřmi s pohledem namířeným stále na toho chlapce.
"Chuunin, nebo Tokubetsu Jonin?" Zeptala jsem se ho na hodnost. Bylo mu 15, v té době jsem byla Chuuninem postupujícím na Tokubetsu Jonina. On byl Uchiha, takže bylo možné, aby byl i Jonin, ale vzhledem k tomu že mu bylo 15 let a seděl tu, nejspíš čekajíc na misi bylo logičtější, že bude spíše střední úroveň shinobiho.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Mar 22, 2015 6:43 pm

Jej tušenie o mojom veku bolo vlastne dobré predsa len tento rok som už mal mať konečne 17 aj keď to bolo ešte ďaleko. Ja čo som o nej zatiaľ mohol povedať z prvého dojmu tak to, že je milá a pomerne sympatická. Ja som až tak ľudí dobre odhadnúť nevedel, vždy sa to môžem naučiť, ale to na mňa nieje. "To sa potom ani nedivím, že čakám tak dlho." Povzdychnem si. Aj keby si to asi skontrolujem sám sharinganom, lenže asi by sa na tom nič nezmenilo. "Musíš mať asi zábavný život, keď takto cestuješ a nie si stále v dedine.  Už vieš, čo by si chcela trénovať teraz?" Vyzvedal som zasa pri čom som nahodil taký nevinný úsmev, ako že nič. Ja som sa nasedel na tej lavičke už dosť a niekedy som nevedel, ako tam teraz sedieť. Preto som sa teraz radšej opieral o stenu.  Ak si to tak vezmem, môj ďalší element je tiež raiton. Mal by som nad tím začať tiež pracovať. Pomyslím si, keďže spomenula práve ten element. "Som chuunin. Ale určite nie na dlhú dobu." Poviem odhodlane aj keď som sa práve dostal na chuunina. Ak by som nebol takmer pol roka v nemocnici určite by som bol vyššie. V tom ma napadlo, že som sa ešte stále nepredstavil a keď už s ňou rozprávam, tak prečo to neurobiť? "Mimochodom, volám sa Ken." Natiahnem k jej svoju ruku s úsmevom na perách. V dedine som nepoznal príliš veľa ľudí a chcel som to zmeniť, tak toto je určite veľmi dobrý začiatok.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Mar 22, 2015 7:33 pm

Při jeho poznámce o zábavném životu jsem se pousmála a trošku se ponořila do svých myšlenek. Vlastně to ani nebylo tak skvělé. Celý život jsem vlastně sama, na malou chvíli jsem měla sestru, kterou jsem pak taky ztratila a tím se i odpoutala od všech vesnic a trávení v nich. Moje místo bylo oficiálně v Kumo, ale proč to někomu říkat, ještě si budou myslet, že jsem špion, takto to pro mě bylo jednodušší, protože dřív nebo později budu muset definitivně opustit i Kumo, ale co už. Myšlenkami jsem se přesunula znovu k tomu chlapci, který se mi i rovnou představit.
Opět jsem se upřímně usmála a podala mu ruku.
"Těší mě, Kene, mladý Uchiho z Konohagakure no Sato." Cukl mi koutek úst nahoru. Co se týkalo postu, nezáleželo ani tak na něm. Hlavní byly dovednosti. Vemte si, že Naruto byl vždy pouhým geninem a při tom nejsilnějším shinobim.
"Pověz...Konohagakure no Sato, tato vesnice je v naší historii v žebříčku popularity nejvýš, obzvlášť svými shinobi a klany. Věříš v to, že se minulost stále opakuje?" Ani jsem nevěděla proč, vždy jsem se na toto chtěla někoho zeptat. Protože já věřila v to, že náš svět je tak udělán. Jeden příběh skončí a nastane další, skoro totožný tomu předchozímu a historie se stále opakuje. Já v to věřila a byla rozhodnuta jí jakýmsi způsobem změnit.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Mar 22, 2015 8:22 pm

Po tom, čo som jej povedal som sa na ňu pozeral a mohol som povedať, že vyzerala akosi zamyslene. Na to, že som sa ja predstavil tak ona sa akosi nepredstavila a to som dúfal, že nieje potrebné sa pýtať. "Asi sa obliekam príliš Uchihovsky čo?" Uškrniem sa s úsmevom a potom som dodal. "A ty síí??" Chcel som vedieť s kým mám to dočinenia. Z jej strany zaznela pomerne zvláštna otázka s ktorou som sa ešte nestretol. Musel som sa nad tým zamyslieť ale to mi dlho netrvalo a odpovedal som. "Ak môžem na začiatok hneď spomenúť kolobeh nenávisti do ktorohé bol ešte zatiahnutý Sasuke a Naruto, tak možno aj hej. Tentoraz to ale bude iné v tom, že teraz nebude hrdina Naruto ale stanem sa ním ja." Sebavedomo som sa na ňu zazubil. Mal som cieľ stať sa najsilnejším Uchihom a preto som si musel klásť ciele poriadne vysoko, k tomu moje sebavedomie by mi ani nedovolilo myslieť inak. Aj keď v poslednej misii to bolo fiasko, som tu teraz od toho, aby som sa ešte viac zlepšil."Čo si o tom myslíš ty?" Ak už sa pýtala na niečo také možno chcela na to čuť niekoho iný názor a ak nie tak ja som ho chcel vedieť určite. Možno by som aj vďaka tomu zistil, prečo sa na to vlastne pýtala.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Mar 23, 2015 1:11 pm

Poslouchala jsem ho celou dobu a uvědomila si pár věcí. Já se nepředstavila? Měla jsem za to, že ano, ale byla jsem nejspíš tak hluboce zamyšlená, že jsem na to zapomněla.
"Eh, omlouvám se. Jmenuji se Akemi." Pousmála jsem se. Příjmení jsem radši nezmiňovala. Moje sestra byla dlouhou dobu Raikage a příjmení Kagayaki by někomu mohlo trknout, že je to z Kumo a to jsem opravdu nechtěla, proto jsem mu prozradila jen své jméno.
"Co se týče Uchihů...ano, každý Uchiha má velmi podobný styl." Hned poté jsem si vyshlechla jeho názor k mé otázce. Můj názor na toto se pomalu stával víc a víc věrohodným. Minulost se opravdu opakovala. Každý chtěl být hrdinou jako Naruto. Kdysi dávný Obito, poté samotný Naruto. Musela jsem se pousmát.
"Zajímavé...Já věřím v to, že se minulost stále opakuje. Do doby co budou žít shinobi a v tomto světě bude stále chakra vítězit nad normálním životem, bude se zároveň šířit krveprolití, následně nenávist, chuť po pomstě, poté válka a takto se to bude opakovat dokud svět nezanikne. Je to jasné. Vždy je v nějaké etapě tohoto světa hrdina, respektive jich je mnohem víc než jeden. Hrdina nemusí být ten nejsilnější. Hrdinu z shinobiho dělají skutky. Naruto Uzumaki nebyl největší hrdina, byl to prostě shinobi oplývající velkou mocí, který si šel za svým cílem stát se Hokagem, jediné štěstí bylo, že jeho skutky nebyly špatné a na nějaký čas dosáhl "míru". Ten kdo je v tomto světě největším hrdinou, alespoň pro mě, je Itachi Uchiha." Usmála jsem se na něj. Myslela jsem to vážně, ale když se nad tím víc zamyslím, nebyl to úplně pravým hrdinou. V mých očích byl hrdina ten shinobi, který i při chtíči na pomstu odolal a dotyčného nechal žít. Nevadilo mi, když by byl potrestán. Ale zabít někoho pro to, že vám někoho blízkého zabil, klesli by jste na tu stejnou úroveň jako vrah vašeho milovaného.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Mar 23, 2015 2:42 pm

Jeden z mojich vlasov mi akosi padol do tváre, tak som ho prstom dal na stranu, aby nezavadzal. Po mojej výzve sa predstavila. "Tiež ma teší Akemi." Ja som bol vysmiaty, ako vždy však to aj k mojej povahe patrilo, takže som dúfal len, že jej neprídem nejaký divný. To si potom budem môcť zaliezť do depkárskeho kútika. "Našťastie som hrdý z akého klanu som ale aj tak ... myslím si, žeby som ten štýl mal zmeniť. Ale na niečo také ja nie som to by som musel chodiť po obchodoch." Už tá predstava sa mi dva krát tak nepáčila a keďže by som potreboval aj radu niekoho iného, tak to už by som nešiel už vôbec, lebo nebolo s kým. Potom som sa ale sústredil na jej slová, ktoré som si vypočul a už si na ne robil v hlave vlastný názor. "Podľa mňa život bez chakry by bol rovnako krutý, ako bez neho. Ľudia by aj tak zabíjali a aj tak by priahli po pomste. Len si to skús predstaviť, ak by prišli o moc, myslíš žeby nehľadali cestu, ako manipulovať ľudí aj tak? A vojny by boli taktiež, predsa len aj tak takmer nikdy nezáviseli od nás." Toto bol taký menší názor odo mňa na ten jej úvod a začiatok inak som z jej slovami potom už len súhlasil. "A preto mám sen, že Itachiho prekonám. Viem, že to je asi nemožné ale dať si ľahší cieľ už nieje ono." Zazubil som sa nakoniec a potom som ešte dodal. "Náš klan nemá veľmi dobré meno po posledných udalostiach v ňom. Všetci na nás potom pozerajú v tom zlom svetle, preto im to chcem  vytmaviť." Nemyslel som práve nejakú konkrétnu osobu ale už ako dieťa, keď som chodil po dedine tak po mne  niektorý občania zvláštne zazerali.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Mon Mar 23, 2015 2:48 pm

Chvíli jsem se volně vznášela nad vesnicí, užívala jsem si vítr ve tváři. Všimla jsem si některých dětí, co si na mě ukazovaly, avšak mně to bylo jedno. Teď mám svou volnost. Alespoň na ten malý moment, než se budu muset znovu postavit na zem a kráčet po ní kupředu. Padat, klopýtat, zvedat se.
Přistála jsem na střeše hlavní budovy vesnice. Tygrovaná křídla zmizela i spolu s ocasem. Znovu se ze mě stal na první pohled člověk. Z dálky to prakticky není poznat, tedy až na levou ruku zdobenou drápy černými jako uhel a ostrými jako nejostřejší břitva a srstí hebkou a sametovou se vzorem bílého tygra. Trochu jsem si pročísla vlasy, jak byly zacuchané od vzduchu proudícího kolem mé tváře, a pomalu jsem zamířila ke schodech dolů. Jakmile jsem se ocitla uvnitř budovy, skoro se mi chtělo vyskočit ven. Ta volnost zmizela.
Mířila jsem ke dveřím do kanceláře Hokage. Je nutné se vrátit zpátky, zařadit se mezi lidi, mezi obyčejné shinobi. Nějak jsem se v této pozici cítila nesvá.
Když jsem se blížila chodbou, zaslechla jsem dva hlasy, ženský a nejspíš chlapecký nebo mužský. Těžko říct. Jakmile se mi dostali i do zorného pole a já se stala svědkem jejich konverzace, ovládla mě chuť se otočit. A vyskočit skrz zeď mimo budovu. Zase. Připadalo mi, že tu překážím. Na druhou stranu je fakt, že nemohu jen tak utíkat od lidí. S tichým povzdechem jsem se opřela o zeď nedaleko vstupu do kanceláře. Ty dva jsem sledovala a jejich konverzaci jsem se snažila ignorovat. Však víte, jednou by se případné informace mohly někomu hodit, což nesmím dopustit.
Takže s nesrozumitelným hučením v tónech jejich hlasů a písničkou v uších, kterou si začal broukat i Killuni, jsem čekala, až na ě přijde zase jednou řada.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Mar 23, 2015 2:58 pm

KLON

Chodbou zazneli kroky. Ktoré samozrejme patrili mne. Vynorila som sa spoza rohu a upriamila krátky neutrálny pohľad na tri osoby, dve z nich som poznala z videnia, o druhej som si bola istá, že som ju nikdy v živote nestretla ani raz. A ak áno, tak som ju neregistrovala. Dobrý deň. Ospravedlňujem sa, ak ste dlho čakali, boli tu isté problémy. Ospravedlnila som sa. Inokedy by som sa bola usmiala, ale dnes som bola úplne bez nálady.
Čo si mohli obaja všimnúť, bol menší, východný drak na mojom ramene. Upieral na nich zvedavé oči. Ahojteeeee! Bol ešte mladý. Mal približne 60 rokov, čo je u drakov ešte málo. Očividne bol ale zase plný energie, bližšie sa k nim ale ísť neodvážil, aj keď mu tá Killunia prišla...hm...zvláštna, taká iná, ako keby ju už niekedy stretol.
Otvorila som dvere do kancelárie. Môžte vstúpiť. Nevedela som, ktorý z nich bol prvý. Bolo to jedno. Vykročila som k svojmu kreslu, do ktorého som si sadla a škrabkala za rohom Fírnena, ktorý sa ešte predtým rozložil na mojom stole.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Mar 23, 2015 3:23 pm

Ken měl pravdu. Bylo možná i jedno, jestli máme chakru nebo ne, stále tu budou boje, avšak byla jsem přesvědčená o tom, že naše rasa je jedním slovem fiasko. Člověk, nebo shinobi jsou jedním z nejhorších lidí na světě, avšak můj cíl byl i přes to jiný. Je nereálné změnit všechny lidi, takže tak. Každopádně jeho názor na toto téma mě potěšil. Měl také svůj cíl a jako Uchiha se usmíval jak sluníčko. Přeci jen báchorky o tomto klanu nejsou vždy pravdivé. Pousmála jsem se a cítila přítomnost dalšího člověka. Jen jsem se letmo podívala, byla to nějaká slečna, neznala jsem jí, proto jsem na ní jen kývla s milým úsměvem hlavou na znak pozdravu a pohled jsem opět přesunula na Kena.
"Vždy je ve světě někdo kdo má špatnou reputaci a stejně tak je tu i vždy někdo, kdo se jí snaží napravit." Ušklíbla jsem se do úsměvu a ťukla mu do čela. Nebyl o tolik mladší jako já, avšak...toto mi vždy dělávala sestra, ještě před tím než zmizela a vím, že mě to jistým způsobem i naplnilo...ano, jen pouhé pinknutí do čela.
Hned na to se tu objevila žena, nosící na sobě plášť Hokageho, takže to bylo jasné. Každopádně, Ken tu byl první, proto jsem mu uhla stranou s pousmátím.
"Vidíš? Kdo si počká, ten se dočká." Mrkla jsem na něj s úsměvem na tváři, který mi stále neopadl. Být mimo tu mou "rodnou" vesnici bylo dobré. Tam mi to až moc připomínalo Rin, navíc jsem nikdy nebyla typ holky, která by k vesnicím měla kdovíjaký vztah. Radši jsem si užívala volnosti, kterou jsem měla na celý měsíc dovolenou!
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Mar 23, 2015 6:48 pm

Pri tom, ako sme sa zhovárali spolu s Akemi vošlo ďalšie dievča, ktoré som hneď po vstupe pozdravil zamávaním, predsa len bola taktiež z konohy a vôbec mi neprišlo zvláštne, že nieje známa, lebo ja som tu vážne veľa ľudí nepoznal a stále som videl nejakú novú tvár. Potom ma Akemi ťukla do čela, čo som naozaj nečakal. A ja, že prečo sa priblížila, hneď som mal počítať s habaďúrov. "Ak by to tak nebolo malo by až príliš veľa ľudí zlú reputáciu, však to nemôžem dopustiť." Pri odpovedi som si pošúchal to miesto kam ma trafila. Neviem, ako si to vyložiť, preto som sa len hravo zazubil. Však ja jej to nejak už oplatím lenže ešte neviem, ako na to. Nestihol som ale už viac nič povedať a objavila sa tu Hokage. Aj keď som sa predtým sťažoval, že jej to tak trvá, teraz mi to už tak nevadilo, lebo už bolo s kým pokecať. "Dobrý deň, Hokage sama." Pozdravíl som jej slušne pri jej príchode a hneď na to som zaostril na tú bytosť, ktorú mala na sebe. Jemu som len pomerne prekvapene kývol, lebo som niečo také ešte nevidel. Asi sa mi sníva ale to je vážne drak. Dobre, možno boli v dnešnej dobe už po svete draci ale ja som tomu akosi neveril a teraz ma to naozaj prekvapilo, že som si to potvrdil. No nemohol som tu len tak stáť a zdržovať, však aj tak šla dovnútra. Pozrel som smerom k Akemi a prehovoril som na ňu. "Ak by si ma neťukla možno by som ťa pustil aj pred seba." Mrkol som na ňu a vybral som sa teda za Hokage do vnútra. Zatvoril som za sebou a vedel som, že so mnou to nebude na dlho, preto som to urobil takto. "Hokage sama, rád by som šiel na nejakú misiu, ak by sa dalo." Spustil som a hneď som pokračoval s mojím požiadavkom.  "A ak by sa dalo rád by som šiel s nejakými ďalšími členmi, aby to bolo buď ťažšie alebo zábavnejšie než ak by som mal ísť sám." Preniesol som prosebným hlasom ale na ňu som radšej psie oči nedával, predsa len by si ešte pomyslela, že si z nej ako Hokage robím srandu.  Čo ak na to nepristúpi?? To budem tie oči musieť aj tak použiť! Najlepšie teda bude, ak k tomu ani nedôjde.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Mon Mar 23, 2015 9:12 pm

Soshi

Došel jsem velice pomalým krokem před kancelář. Ještě pořád jsem přemýšlel o těch dvou nešťastnících, kteří se narodili ve špatný čas špatným lidem.
Vyšel jsem až nahoru. Neozbrojen, s čelenkou okolo krku. Nahoře ale stála jakási žena, která rozhodně nebyla z naší vesnice. Už jen styl oblečení byl jiný.
Hluboce jsem se uklonil a usmál jsem se.
"Dobrý den. Čekáte na audienci u lady Hokage?" zeptal jsem se. I přes veškerou laskavost v mých očích a úsměv na rtech mohla vidět, že ji doslova probodávám pohledem. Přeci jen, odsud mě unesli. Nechtěl jsem se zase probouzet na jiném místě.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 14 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 21 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru