Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+29
Kaori
Reina Kana
Misha Haybushi
Himiko Hoozuki
Hine Kureta
Hodnostári
Yoko Terumi
Kairi Utsushi
Shizuka Yoru
Tobias Ohara
Kataro Terumi
Kiseki Mirakuru
Faito Dansaku
Yuki Katsuragi
Kangae Mizutsuchi
Hisa Kaguya
Hyuuga Mikomi
Muon Kansoku
Goku
Takeru Kana
Kuroashi Sanji
Kenji Uesugi
Kashike
Keigo Nakagami
Ghepard Haybushi
Gats Terumi
Akuma Saito
Gunji
Hirin
33 posters

Strana 9 z 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Hirin Sat Aug 02, 2014 10:21 pm

First topic message reminder :

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Mist-adminbldg
Zde Mizukage tráví většinu svého času. Vchod do budovy je hlídán ANBU, kteří se po určitém čase vždy vymění. V přízemí je velký prostor s automatem na kávu, horkou čokoládu a další pochutiny xD. Jsou tam křesla, ve kterých můžete počkat, než na vás přijde řada. Dole také najdete pořadová čísla, se kterými budete postupovat do kanceláře. Na konci chodby je kancelář.
V posledním patře, než se vstoupí na střechu, je místnost, kde jsou všichni poštovní opeřenci. Pověření lidé je posílají ze střechy budovy.

Kancelář Mizukage - Stránka 9 14imuf8

Kancelář není nijak zabezpečená, ovšem veškeré dokumenty ano. Každý dokument je zapečetěný a pečeť může odstranit pouze Mizukage. V případě nepřítomnosti Mizukage pečeť odstraní její sekretář/ka.

Otevírací doba xD :
Po-Pá      09:30-20:30
So-Ne      09:30-19:30
BTW: Neberte to doslova, Mizukage je taky jen člověk Very Happy
BTW: Autorská práva na tenhle post patří Lady Hitomi Yamada, Hachidaime Mizukage. xD


Naposledy upravil Hirin dne Thu Jul 23, 2015 11:00 pm, celkově upraveno 2 krát
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Mon Nov 17, 2014 5:37 pm

Vstoupila jsem do místnosti a viděla Kageho u zrcadla Mizukage-sama přála bych si nějakou misi, hodnou mých kvalit, poslední dobou je tu opravdu nuda a nic se neděje . Stála jsem v pozoru s rukama podél těla lehce před výstupem na chodbu, dveře jsem ani za sebou nezavřela.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Nov 17, 2014 6:05 pm

Faito

Pokud jsem si dobře pamatoval, tahle kunoichi měla velice zajímavý posudek z jedné mise.
"Katsuragi, že?" zeptal jsem se na klan, kteý byl nepodstatný nebo malý, jelikož o něm nebylo moc záznamů.
"Nu dobrá, když se nudíš... Mám pocit, že áme ve vesnici skupinu sabotérů. Ničí naše minová pole a pašují ven zboží. Najdi je a pak je nahlaš ANBu."
řekl jsem a zadíval se na ni, zda je to všechno.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Mon Nov 17, 2014 6:14 pm

Cestou z klanového sídla jsem se celkem loudal. Nejspíš mě tížilo svědomí, ale musel jsem tak udělat. Nebyl to ani tak strach, nebo byl? Možná jsem si to nechtěl přiznat. Nakonec jsem se ale vydal až do kanceláře Mizukageho. Pochyby o jeho nepřítomnosti se vytratily jakmile jsem se dostal několik schodů do patra, cítil jsem přítomnost povědomé chakry. Moje senzibilské schopnosti byly sice stále ještě poměrně malé a ve městě plném shinobi byly tuplem snížené, ale nejspíš jsem tuhle specificky silnou chakru poznal. V rukou jsem držel obálku s pečetí, mého klanu. Což bylo poměrně neobvyklé. Mohl jsem s tím jít jinam, ale stejně jsem potřeboval něco zde, takže bych zabil dvě mouchy jednou ranou.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Mon Nov 17, 2014 7:08 pm

Po poslechnutí jsem jen přikývla že rozumím misi a zmizla.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Nov 17, 2014 8:09 pm

Faito

Pousmál jsem se. Vypadalo to, že následující generace začíná chápat podstatu věcí. Otevřenými dveřmi jsem uviděl Kenjiho a kývl na něj, aby šel dál.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Mon Nov 17, 2014 8:47 pm

Po vyzvání jsem přešel do kanceláře. Stejně jako vždycky jsem poklekl tak akorát na jedno koleno a obálku si držel na hrudi.
"Zdravím, Mizukage-sama" pozdravil jsem ho takovým tím oddaným tónem.
"V první řadě jsem tu ve věci našeho klanu. Jako zástupce klanu jsem byl pověřen nahlásit, že se část našeho klanu trhla a utekla z vesnice. Žádáme Vás o navrácení zrádců, živých a nebo mrtvých." řekl jsem tiše. Stále jsem držel obálku se jmény atd. Ale nejspíš jsem počítal s tím, že tuhle obálku odevzdám na velitelství ANBU. Důvod proč jsem to říkal právě jemu bylo to, že klan potřebuje víc práce, už dlouho jsme opomíjeni a pak se dějí takové věci. Ale byl tu ještě jeden důvod proč jsem tu byl.
"Dále jsem tu ve věci, legendárních zbraněí Kirigakure no Sato." řekl jsem poměrně skromně a dál jsem měl zrak sklopený k zemi.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Nov 17, 2014 8:53 pm

Faito

Bezeslova jsem přešel místnost a vytáhl ze zaprášené vitríny svitek pro přivolávání legendárních zbraní, které si zvolil. Dal jsem mu je s lehkou úklonou.
"Nos je s hrdostí..." řekl jsem jen a znovu jsem se posadil.
"Dej mi tu obálku a řekni, jelikož ti ještě dlužím laskavost, chceš zbytek klanu živý nebo mrtvý?"
Na jeho odpovědi záviselo, zda pošlu Oininy nebo ANBu, případně diplomaty.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Mon Nov 17, 2014 9:04 pm

Když mi dal svitek, vstal jsem a trochu jsem se pousmál, ale hned jsem s tímhle zlozvykem přestal. Přece jen není vhodná doba. Spíš mi vrtalo hlavou, jestli je budu moct naplno používat, když jsem chuunin a nemůžu ještě ovládat oba elementy. Ale momentálně jsem byl rád že jsem rád. 
"Děkuji, můžete se spolehnout."
Potom přišla další otázka. Což bylo možná tak trochu morální rozhodnutí. Živý nebo mrtvý? Zamyslel jsem se. Nikdy jsem k těm lidem neměl žádné city a vlastně jsem je znal jen podle masek. Ale věděl jsem, že kdyby se vrátili zpět živí, byla by jejich smrt o to horší. Trochu jsem si vzpomněl na vyšinutý výraz mistra.
"Mrtvé,..." řekl jsem chladně, bez nějakých zvláštních výčitek a podal jsem mu tu obálku. Možná to mohlo působit bezcitně, ale on sám musel vědět co stojí z vznikem našeho klanu. Je to přece Kage.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 10:29 am

Faito

"Dobře..." řekl jsem, ale obálku jsem nerozbalil.
"Bude to všechno?"
Na chvíli mi hlavou prolétla myšlenka, jak se asi lidé cítí v mé přítomnosti. Přeci jen, právě jsem bez mrknutí oka rozhodl o smrti několika lidí. Zrádců, to ano, ale pořád to byli lidé. Nedivím se, že máme u ostatních vesnic takový respekt. Vyměnili jsme ho za lidskost.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Tue Nov 18, 2014 4:34 pm

Morální rozhodnutí a vůbec rozhodování jako takové nebylo něco co bylo náplní mé práce, nebo něco co bych měl dělat. Ale poslední dobou jsem rozhodl o více životech než se může na první pohled zdát. Nejspíš to bude mým posláním i nadále, když jsem se zhostil role legendárního šermíře, budu muset být někdo, ne jenom loutkou. Budu se muset stát někým. Počínaje tímto okamžikem. 
"Ještě bych se chtěl zeptat na jakékoliv techniky spojené s meči" zeptal jsem se trochu zvědavě, přece jen meče v minulosti používalo několik lidí a já bych je rád ovládl aspoň na podobné úrovni jako moji legendární předci. Ne jenom klan, ale tentokrát jsem začal cítit určitou zodpovědnost vůči vesnici. Ano, nebylo to nové, vždy jsem jí cítil. Ale když zemřu jako řadový shinobi, zemřu v anonymitě. Tentokrát ale musím ctít jméno Kirigakure no Sato a jméno svého titulu.


//Jinak ty techniky a vůbec budu muset probrat s *A, abych věděl jak moc je můžu používat, ale kdyby náhodou.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 18, 2014 5:34 pm

Faito

"Budou v archivu ve speciálních složkách." řekl jsem a napsal povolení.

//Ano, techniky si dohodni s adminem a pak napiš do archivu, co sis vzal.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Tue Nov 18, 2014 8:45 pm

Už jsem pomalu přemýšlel nad tím, že tohle by mohlo být vše, ale těžká situace v jiném světe. Kenji z ničeho nic uznal za vhodné, že by bylo dobré, kdyby trochu uspíšil jeho kariérní postup. Přece jen nehodlá být do konce života chuuninem. Trochu neotřele zvedl koutek úst, protože už to byla další žádost, kterou by chtěl po Mizukagem.
"Pane, ještě jedna věc,.." řekl jsem tentokrát už trochu se studem, že toho chci tolik. Přece jen jsem nikdy nežádal a najednou je mi to trochu blbý.
"Rád bych zapracoval na svém karierním postupu a propracoval se do vyšších pozic. A proto Vás žádám aby jste mě držel víc zaměstnaného" řekl jsem, poměrně asertivně na to že jsem měl hlavu sklopenou k zemi. Byla to taková žádost o misi, která se zvrtla v menší plán do budoucna. Chtěl bych si svůj titul zasloužit a postoupit tak na vyšší level.


//Nedá se svítit, budu muset trochu povýšit. Smile
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Tue Nov 18, 2014 9:44 pm

Tréningové miesto som opustil pomerne rýchlo, no v dedine som sa už vliekol. Než som dorazil pred dvere kancelárie trvalo mi to minimálne trištvrte hodiny, lebo som sa akosi stratil na ceste životom. Preto, keď som teraz už bol pred nimi, tak som bez nejakého zdržovania zaklopal a čakal na vyzvanie od Mizukageho.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Nov 19, 2014 8:50 am

Faito

Na okno začal ťukat drozd a v ruce nesl vzkaz. Vzkaz jsem rozbalil a pousmál jsem se.
"V přístavu se něco děje. Můžeš vyrazit hned. Nemáš žádné jiné informace, jen, že se tam našla mrtvola..."
Počkal jsem, až Kenji odejde a zavolal dalšího.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kenji Uesugi Wed Nov 19, 2014 12:02 pm

"Rozumím pane!" řekl jsem s klidem a než se nadál tak už jsem byl za dveřmi.
"Můžete vstoupit" snažil jsem se působit trochu míň nepřátelsky než se na první pohled může zdát. A možná že jsem se pokusil i přidat trošku z mého úsměvu. Počkal jsem vejde do kanceláře. Zvědavost mi nedala a hned jsem chtěl vyzkoušet ony legendární zbraně v akci, chtěl jsem si je ošahat, vidět je jinde než na obrázku. Rozroloval jsem svitek a *puf* je to tu. Trochu udiveným pohledem jsi je prohlížel a ošahal si jejich rukojeti. Nejspíš budou z lehkého materiálu a jsou opravdu ostré, přesně jak se říká. Usmál jsem se a připnul jsem si je na záda.
No ale teď musím splnit misi. No to by mě zajímalo co se tam děje.


/přesun
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Nov 19, 2014 1:57 pm

"Vďaka." Povedal som tomu človeku, ktorý práve vyšiel z kancelárie. Ja som pre zmenu zasa vstúpil dnu. Mizukage ma tu mohol vídať pomerne častejšie, lebo som chodil stále po nejaké misie. "Dobrý deň Mizukage sama." Slušne som pozdravil a potom som dodal. "Chcel by som sa Vás opýtať, že či by nebolo možné ešte raz prehodnotiť moje skúšky k Anbu. Rád by som ich podstúpil ešte raz." Hneď som naňho prišiel zo svojím návrhom ale stále som pokračoval. "Ak by to ale možné nebolo tak by som chcel aspoň  na nejakú misiu. Bolo by dobré, ak by to bol aspoň B rank." Dohovoril som a čakal som, čo na to povie Mizukage.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Nov 19, 2014 2:30 pm

Faito

"Zkoušky ANBu budou přibližně za měsíc. Budeš je moci zkusit. A mise zatím žádná není, je mi líto..." řekl jsem. Je pravda, že mise by byly k mání, ale někdo by mi musel dát čas na to mise sepsat.
"Myslím ale, že soužití s dalšími členy vesnice by nebylo od věci.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Nov 19, 2014 5:26 pm

Mesiac našťastie nieje dlhá doba, takže to mi vyhovovalo, len bola škoda, že nieje žiadnej misie. "Ak by som tu niekoho poznal, tak by to aj možné bolo ale nepoznám." Ako shinobi s Kirigakure, ktorý tu bol od narodenia som tu naozaj nemal žiadnych známych alebo nejakých kamarátov, takže som jeho požiadavku splniť nemohol. Nevedel som dokonca, či som v nejakom týme alebo nie. Ak by som v nejakom bol, tak by som možno aj šiel vyhľadať svojho senseiia, aby som mohol pokročiť v tréningu.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 20, 2014 3:50 pm

Faito


"Ano, mám tu bandu sólistů, kteří odmítají jakkoli se společensky angažovat a pak se nudí." řekl jsem s kyselým obličejem. Což mi připomíná, jak se asi daří Kashikemu, přeci jen, ztratil Asuku, ale objevil Hisu. Měl bych s ním někdy někam zajít.
"Já s tím něco udělám. Teď běž..." řekl jsem, jestli už nic nepotřeboval.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Thu Nov 20, 2014 6:36 pm

"Dovidenia." Nepotreboval som nič a nemal som ani čo odpovedať na to, čo povedal Mizukage. Ale vyzeralo to tak, že som nebol jediný, kto sa takto správal, lenže ja som za to až tak príliš nemohol.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Thu Nov 20, 2014 9:19 pm

Vrátila som sa späť ku kancelárii, predtým som samozrejme prekonala dlhú cestu a hordu schodov, ktoré mi dávali poriadne zabrať. Moja kondička nebola na bohvieako dobrej úrovni, to bude asi tým.
Neisto som sa zastavila pred kanceláriou. Pre istotu som sa tu ešte rozhliadla. Pevne som dúfala, že tentoraz ma už nikto nevyruší. Ledva som nabrala odhodlanie sem opäť prísť.
Nervózne som sa pozrela na Katara a jemne zaklopala na dvere. Bola som celkom zvedavá na Mizukageho reakciu, keď ma opäť uvidí. Pravdepodobne sa od toho bude odvíjať i to, či odtiaľ zdúchnem alebo tu ostanem. Odkašľala som si a netrpezlivo čakala na vyzvanie. V mysli som si prehrávala jednu pesničku, ktorú som prednedávnom počula dúfajúc, že mi to pomôže. V skutočnosti mi to bolo na prd makový platné. Akurát ma to znervóznilo ešte viac.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Nov 20, 2014 9:27 pm

Společně s Yoko jsem úspěšně dorazil až do této budovy kde jsme měli jako rozcvičku několik desítek schodů. Aby toho nebylo málo tak Yoko vypadala celkem nervózně, že jsem si říkal, zdai tu vůbec jsem k něčemu platný když jí moje přítomnost neukidňuje. Každopádně jsem stál za ní a čekal až vejde do kanceáře. Já bych samozřejmě zůstal za dveřmi a čekal co se z toho nakonec vyrbí. Jen jsem doufal, že na ni nebude křičet.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Nov 20, 2014 10:07 pm

Faito

"Dále..." řekl jsem.
"Už nemáme moc času. Tak rychle..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Yoko Terumi Fri Nov 21, 2014 6:06 pm

//Ospravedlňujem sa, že tak neskoro píšem, skôr som sa k PC nemohla dostať ^^"
Pozrela som sa na Katara a jemne sa naňho usmiala. Snáď to dopadne dobre. Hneď na to som vstúpila do kancelárie a opäť si odkašľala. Dobrý večer, Mizukage-sama. Pozdravila som sa. Zjavne mal naponáhlo, preto som mienila všetko zo seba vytiahnuť hneď teraz. Ak by to bolo možné, rada by som vás požiadala o tréning...Myslím, tréning špeciálny pre Jinchuurikiho. Už ďalej nemôžem takto žiť, tváriť sa, ako keby som nič nebezpečné v sebe nenosila. Potrebujem sa pohnúť ďalej, nechcem byť považovaná za nebezpečenstvo či časovanú bombu. Vypáčila som zo seba trochu trasľavým hlasom, ale snažila soms a to zakryť. Dúfala som, že sa mi to podarilo, inak by to bol asi trapas. Chcem byť prospešnou pre dedinu a chrániť ju, pretože pre mňa veľa znamená...Zdvihla som pohľad a zadívala sa mu priamo do jeho očí. Potlačovala som strach, nesmela som sa ho báť! Avšak u nervozity to tak jednoduché nebolo, určite na mne bola vidieť. Chcem byť ďalšou z tých, ktorí dokázali skrotiť démona. Dodala som trochu tišším tónom a sťažka prehĺtla.
Yoko Terumi
Yoko Terumi
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Nanabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 278
Registrován : 10. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Nov 21, 2014 6:14 pm

Faito

Už už jsem vstával s tím, že zase bude chtít misi jako všichni tady. Její žádost mě ale usadila zpět. Chvíli jsem mlčel. Bylo celkem šlechetné, že chtěla ovládnout sílu svého bijuu. Jak jí vlastně šla válka? Viděl jsem ji na bojišti, ale po svých neodešla. Možná dobře, že se neproměnila.
"Dobře..." řekl jsem po chvíli.
"Budeš ale pod dohledem dvou jouninů - Katara, když o tebe tak stojí..." pohlédl jsem ke dveřím, kde stál její příbuzný.
"A Hirin. Ta tě bude krotit Samehadou, kdyby náhodou. Prozatím je ale na misi... Zkoušej své limity, ale s mírou. Nerad bych tě zabíjel, protože neudržíš tu bestii na uzdě a likviduješ vesnici, jasné?"
Podíval jsem se jí vzpříma do očí. Vím, ten pohled u mnohých naháněl hrůzu, ale ten, kdo dokázal odolat a podíval se do mých očí zpět, byl dle mého plně přesvědčen o tom, co chce. Ten, kdo uhnul pohledem, ještě nebyl připraven na to, co žádá, a sám to věděl.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage - Stránka 9 Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru