Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 2 z 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

First topic message reminder :

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Sep 23, 2013 8:04 am

Došel jsem na cvičiště kde jsem viděl několik jiných lidí, nikoli však své studenty. A proto jsem se rozhodl tu chvíli pobýt a vyčkat, pokud se tu neukážou nejspíš je půjdu hledat sám. Začal jsem si u jezera procvičovat své taijutsu. Bylo zapotřebí procvičovat nejen mysl, ale i tělo. Trénoval jsem různé bojové chvaty a manévry přičemž jsem nevnímal zdali mě někdo pozoruje.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Sun Oct 06, 2013 10:08 pm

Kurashi Kaen (B)
B - Filler - do 12.10.2013

Jen tak jsem seděl pod stromem a přemýšlel jsem nad tím, co se tehdy vlastně stalo. Podařilo se mi s minimem chakry ovládnout techniku na dokonalé úrovni. Sice to bylo náročnější, ale je to možné. Byla to snad jen teorie? Né! Musím to vyzkoušet. Rychle jsem seskládal pečetě a vytvořil z minimálního množství chakry téměř dokonalou formu mého Farukon no Me. „Kai!“ než si ohnivý tvor stihl užít svého nového života, zmizel. Ale to, že se mi podařilo vyvolat tak pokročilou formu z takového množství chakry mě přesvědčilo o možnosti tvoření větších tvorů z ohně.


Moje cíle se zvyšovaly, každou svojí teorií jsem prostě musel potvrdit. V plicích jsem zadržel velké množství ohně a naplnil ho douškem čisté chakry. Oheň bojoval o nadvládu s mojí chakrou. O své podstatě jsem věděl hodně. Oheň je netěžší element ke zkrocení, ale já to zvládnu. Držel jsem pečeť tygra a po čele mi začala stékat kapka potu. Abnormálně velký sokol z ohně se před mýma očima škubal a jeho tvar opravdu kolísal. V jednu chvíli jsem do toho dal opravdu všechno a oheň se mi konečně podvolil. Ale nestačilo mi to, věděl jsem, že můžu stále ubrat a techniku zvětšit. Vlastně se mi to jednou stalo, takže to nemůže být náhoda! Když se to povede, potvrdí se mi moje teorie!


„Kai!“ otřel jsem si z čela pot. Jelikož jsem se snažil chakru šetřit, tak mě ty dva pokusy stály opravdu minimum chakry. Ale spíš bylo náročný to udržet. Znovu jsem složil pečetě a vytvořil stejně velkého sokola. Tentokrát se mi podařilo oheň zkrotit dřív, než mi mohl jakkoliv odporovat. Mojí tvář ozdobil úsměv vítězů, ale stále jsem nemohl polevit. Nehodlal jsem prohrát, vždyť jsem zvládl i mnohem těžší techniky. Musím překročit vlastní meze! Moje koncentrace se opět o něco zvýšila a pomalu okolo mě začínalo být zase horko. Sokol se začal o trochu zvětšovat a já nepřestával. Nikdy nepřestávám, když se daří. Sokol se zvětšil opravdu značně, ale víc to už nešlo. Když jsem přidal do ohně poslední zbytek chakry, která techniku ovládala tak oheň prostě přestal poslouchat. „Kai!“ zastavil jsem běsnící plameny dřív než by se něco stalo. Skončilo to sice nevalně, ale to co jsem potřeboval vědět se mi potvrdilo. Zvládnu s plameny libovolně manipulovat s malou ztrátou chakry.


Sedl jsem si jen tak na zem a přemýšlel jsem, co bych zvládnul vytvořit z plamenů. Napadli mně různé věcičky. Chtěl jsem udělat nějákou útočnou techniku, kterou mohu ovládat. Hmmm,… vlky, hady nebo třeba orla. Už jsem nad tím kdysi přemýšlel. Pak mě to napadlo. Co třeba vytvořit několik menších ptáků, kvantita je někdy lepší než kvalita. Zvlášť když to můžu ovládat. Jen jsem ještě nezkoušel vytvářet víc živých tvorů naráz. Hmmm,… všechno se musí vyzkoušet.
Tentokrát jsem se postavil a mírně jsem rozkročil do takové víc bojové pózy. Složil jsem pečetě a přímo z plic se mi vydral velký oblak plamene a z něj vyletěli dva malý ptáčkové. Přistáli mi na rameni a vypadalo to, jako kdyby se snažili prozpěvovat si, ale byl to jen plamen a moje vlastní představa. „Kai!“ ptáčci zmizeli a na mé tváři se usídlil trochu namyšlený výraz. Nebyl jsem spokojený, když se mi právě podařilo vytvořit víc živých tvorů.


Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Tumblr_ms5xjkiKS61rr7dyto5_250
Byl to pokus za pokusem a pomalu se začalo stmívat. Snažil jsem se dlouho a po několika dnech tvrdé práce mi nakonec došlo, že to bude chtít prostě víc chakry. Pořád se snažím manipulovat s co nejmenším množstvím chakry. Chyba!

Po třech dnech se mi podařilo vytvořit šest menších ptáků a jejich účinek jsem testoval sám na sobě. Díky tomu že ovládám Kekkei genkai Yotonu, mám vůči popáleninám určitou imunitu. Ale i tak mě to trochu popálilo a mám menší řezná zranění. Stále jsem se ale pokoušel o něco víc. Stále dokola, znovu a znovu. Moje sobecké pocity mě hnali dopředu. Stál jsem čelem své hranici a věděl jsem, že brzy už nezvládnu víc. Nastřádal jsem poslední sílu do plic a postupně mi z úst vylétávali plameny měnící se na vlaštovky. Jedna, Dvě, Tři, Čtyři, Pět, Šest, Sedm,…Osm,… zhluboka jsem vydychoval a ještě jednou jsem si prohlédl svůj výtvor. Tohle je umění. Okolo mě létalo pět vlaštovek a tři mi seděli na ramenech. Konečně se mi podařilo ukojit vlastní pýchu. S úsměvem jsem vlaštovky nechal létat po okolí a zkoušel, co s nimi zvládnu. Stále to ale bude potřebovat trénink. 
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Mon Oct 21, 2013 8:35 pm

Stráže ma niesli cez celú vesnicu až do stredu, k Mizukage. Prezeral som si budovy, domy, ľudí a očami hľadal niekoho mne známeho. V tom som ho zbadal. Práve sme prechádzali pri cvičisku, ak ma pamäť neklame, číslo jedna, keď som ho uvidel. Vôbec ma neprekvapilo, že som ho našiel práve tam. Môj starší brat trénoval...netrúfam si povedať čo to bolo a vo mne sa konečne prebudili pocity domova. V prvom rade som bol rád, že sme obidvaja chuunini, no potom som si uvedomil, že on sa tiež určite zlepšil. "Kataro!" Snažil som sa mu zakývať časťou ruky, ktorú mi nedržali stráže. "Asi budem u Mizukage. Tam sa stretneme!" . No stráže ma vliekli ďalej a čím viac som ich súril, aby sa ponáhľali, tým pomalšie šli.
/presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Wed Oct 23, 2013 3:54 pm

Poflakování po vesnici mi už opravdu lezlo na nervy a tak jsem udělal co? Dál jsem se poflakoval po břehu jezera. Na druhé straně, kde začíná další cvičiště. Z dálky jsem viděl siluetu nějáké osoby a kousek za ním ty známé dřevěné panáky. Když jsem přišel blíž tak jsem tu osobu poznal. Byl to náš sensei. Na chvíli jsem byl docela rád že ho vidím. Třeba by mi mohl pomoct se dostat na nějákou misi. Trochu jsem přidal do kroku a přiběhl jsem až k němu. Byl celkem zabraný do svého tréninku.
"Sensei?" klidným hlasem jsem ho oslovil. Snažil jsem se abych měl na tváři přívětivý úsměv. Dlouho jsem ho neviděl, po tom co jen tak zmizel. Jen tak jsem tam stál a čekal na jeho reakci.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Oct 23, 2013 4:51 pm

Během tréninku mě tu navštívili už dva lidí. Nejdříve to byl můj bratříček Gats a teď i Akio. Měl jsem v plánu pak zajít za bratrem, ale nejdřív se budu věnovat Akiovi. Otočil jsem se proto k němu a přívětivě se na něj podíval a přišel k němu blíz. " Zdar Akio. Tak jak jde trénink? Od útoku bijuu jsme se neviděli. Měl jsem něco na práci. " Zeptal jsem se ho vlastně na základní věc a je pravda, že jsme se celkem delší dobu neviděli.

// Promiň Akio, že jsem se vám nevěnoval. Nějak jsem ztratil pojem o tom kde oba jste když jste opustili cvičiště a měl jsem pak nějakou práci.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Wed Oct 23, 2013 5:00 pm

Bijuu? Hmmm,.. zamyslel jsem se nad tím. Přece jen jsem o tom útoku moc nevěděl, ale momentálně to bylo vedlejší. Udělal jsem krok blíž a spustil jsem "No trénink, asi jako vždycky. Dávám do toho všechno a umím pár nových technik,..." udělal jsem menší pomlku a přemýšlel jsem jestli se mám zeptat "Nešli by jsme na nějákou misi?" zeptal jsem se na rovinu, klidným hlasem. To že jsem si to s Faitem trochu skazil jsem ani neříkal. A navíc jsme nikdy nikde nebyly, pořád jsem senseie neviděl v akci.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Oct 23, 2013 5:30 pm

" No tak jo. Potom můžeme zajít na tu misi. Při tréninku se ale musím držet zpátky, nechci nikoho pod svým dozorem zabít. Můžeme si dát zkušební zápas. Nové techniky tě asi nenaučím, už zřejmě teď umíš víc technik Youtonu než já. Já se nezaměřuji jen na získávání technik. Shinobiho neurčuje jen počet technik které ovládne. Nechám tě začít prvního. " Poodstoupil jsem o několik metrů zpět a zvažoval jsem zda si nenasadit masku.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Wed Oct 23, 2013 5:43 pm

"Myslím že tohle jste mi už ale říkal" na tváři se mi objeví šibalský úsměv. Další tréninkový zápas, to je výzva. Rychlým pohybem jsem vytáhl kunai a držel ho v pravé ruce. Taky jsem si o něco poodstoupil a postavil se do takové bojovější pózy. "Nemusíte mě šetřit" na tváři se mi objevil sebevědomý výraz. Z ničeho nic jsem volnou rukou vytáhl dalších pět kunaiů a hodil jsem je po něm do všech směrů. Kunaie byly obklopené lávovou chakrou, nechtěl jsem aby se dali odrazit ledajakým mečem. Nechtěl jsem udělat v prvním kroku nic co by mohl použít proti mě. A tím pádem nechat jeho zaútočit.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Wed Oct 23, 2013 5:56 pm

Z kancelárie Mizukage som sa za pár minút dostal až k tomuto miestu. Odhadoval som, že sa tu bude Kataro nachádzať, pretože som ho tu videl, cestou k Mizukage a teraz som mal veľmi dôležitý dôvod za ním ísť. Prvá vec, ktorá mi prišla na um bola: -Ako to, že je Kataro Oinin, nemá masku, ale má vlastný tím? V kirigakure sa toho asi veľa zmenilo.- Videl som ale, že s niekým bojuje, tak som si ľahol pod zelený krík pri ihrisku a oddychoval. Na Gatsovi bolo veľmi zaujímavé, že sa z hyperaktívneho monštra dokázal rýchlo zmeniť na lenivého chlapca, ktorého si takmer nikto nevšimne.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Oct 23, 2013 5:57 pm

" Hm tak ty takhle. Dobrá " Řekl jsem si sám pro sebe a připravil se. Hodil na mě kunaie, ale rozhodně je nehodil ze všech stran. By je musel mít přichycená chakrou nebo na vlasci, který v ruce neměl. Proto jsem udělal klasickou obranou metodu. Hodil jsem do středu kunaiů jeden svůj kunaie s výbušným lístkem. I když kunaie měli lávovou chakru tak neunesly tlak výbuchu, a proto se rozletěly do všech stran, ale mě nezasáhly. " Dobré, ale příště by si měl použít útok ve stinu toho prvního, který může nepřítele překvapit. " Teď jsem na řadě já, ale já si prozatím jen složil za zady pečetě.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Wed Oct 23, 2013 6:13 pm

Kunaie které jsem hodil se po jeho útoku rozletěli do různých směrů. Dva letěli do stran, dva byly v jeho zádech a jeden se zabodl do středu bitevního pole. Během výbuchu, který na chvíli snížil viditelnost senseie jsem se rozběhl přímo proti výbuchu a hodil další dva kunaie. Takže z kouře po výbuchu na něj přiletěli další dva prudce hozené kunaie. Byly to útoky spíš na rozehřátí. Hned po kunaiích jsem rychle složil pečetě "Kurashi Kaen: Tori" a z kouře vyletělo šest středně velkých ohnivých ptáků.  Neletěli na něj čelně, ale dva z vrchu, dva z prava, dva z leva aby je nemohl vykrýt jedním útokem. Další dva ohnivý ptáci mi seděli na rameni. Stále jsem běžel čelně proti senseiovi s kunaiem v každé ruce. Jeden jsem měl od začátku a druhý jsem sebral ze země.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Oct 23, 2013 6:34 pm

Bylo jasné že toho kouře využije. Přece by nebyl tak hloupý aby toho nevyužil. Proto jsem si předtím vytvořil ty pečetě a když na mě zaútočil tak se do mě zapíchli dva kunaie. Zdálo se že mě opravdu zasáhl, ale nebylo tomu tak po chvilce místo mě spadlo kmen stromu na zem se dvěma zabodnutými kunaii na který letěli ohnivý ptáci Akia, kteří krátce před sražením zjistili, že jsem se prohodil. Moment překvapení byl ale na mé straně když jsem se po provedení kawarimi no jutsu hned objevil v Akiových zádech zatímco běžel a dal mu omračující úder svou rukou do krku. Tak rychle by se nestihl ani otočit a jeho dva ohnivý ptáci co mu seděli na rameni taky nemohli tušit, že zrovna zaútočím za jeho zády.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Wed Oct 23, 2013 6:55 pm

V jednu chvíli jsem byl navrchu a v druhou jsem ležel na zemi. Ale nehodlal jsem se vzdát. Byl to jeden z mých zlozvyků. Stále jsem měl osm ohnivých ptáků. Zajímavost téhle techniky byla, že Kurashi kaen je technika s vlastní "duší". A jejich úkol je vlastně pořád stejný. V moment kdy mě sensei trefil ze zadu tak dva ptáci na mých zádech zaútočili přímo na jeho nohy a po zásahu mu uštědřili popáleniny a menší řezné zranění což ho trochu zpomalí. Dalších šest ptáků se proti němu otočilo ve stejném sledu a snažili se ho zabavit. Já jsem ležel na zemi a snažil jsem se trochu posbírat ze země. Cosi jsem si mumlal sám pro sebe a snažil se poskládat pečeť.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Oct 23, 2013 7:12 pm

Podařilo se mi Akia trefit, ale ti dva ptáci zaútočili zákeřně v momentě kdy jsem se chystal uskočit. Stihli mi trochu podrápat a popálit nohy. Byl jsem celkem už na sežehnutí zvyklý, ale i tak to pálilo. Nebylo to však nejhorší a dalo se to vydržet. Avšak pár minut budu pomalejší než si schladím nohy ve vodě. Potom budou mé nohy opět v kondici. Mířilo na mě dalších šest ptáků. Byly přece z ohně, a proto jsem na ně musel použít vodu jako nejlepší obranu. " Suiton: Mizurappa " Trochu víc chakry jsem do toho dal aby se to pořádně rozšířílo jak do výšky tak do šířky a já do nich chytil všechny zbývající fénixe a dopadl na zem. " Au sakra, to pálí. " Začal jsem v momentech poskakovat. Akio se zatím válel na zemi a tak jsem se k němu začal přibližovat, ale ne abych ho dorazil, ba naopak abych mu pomohl vstát.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Wed Oct 23, 2013 7:25 pm

Něják jsem si byl jistý tím že tohle jsem už prohrál. *Docela rychle* problesklo mi hlavou když moji ptáčci zasáhli senseie, na tváři se mi objevil vítězoslavný úsměv. Rozhodl jsem se tomu udělat ještě o něco zajímavější finále. Už jsem neměl nic moc v zásobě a měl jsem složenou pečeť na kawarimi. jediné co jsem udělal že jsem přilepil výbušný lístek na svojí hruď a otočil jsem se na záda tak aby se tomu stihl vyhnout. Něco podobného se mi povedlo i při našem posledním boji.
Moje pravé já se bylo za keřem kde někdo polehával. Jenom jsem si vedle něj sedl a chytal se za krk "má docela páru,.. chm" pomyslel jsem si a sledoval jsem jak si s tím sensei poradí. Po dlouhé době jsem se zase od srdce zasmál, až na to že ta jeho rána docela bolela.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Wed Oct 23, 2013 8:55 pm

Zrazu sa pri mne niekto zastavil. Už z inštinktov som sa mykol a pootvoril jedno oko. -Ach, to je len ten chlapec. Ako poznám svojho brata, tak sa odtiaľto nemusím ani pohnúť.- Znova som zatvoril oči a trochu lepšie a pohodlnejšie sa usadil. -Musím si oddýchnuť. Dnes som mal dlhý deň...-Zadriemal som a myšlienkami som bol niekde úplne inde.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Oct 24, 2013 8:19 am

Byl jediný způsob jak deaktivovat výbušný lístek a to vyrušit ho vlastní chakrou. Byl to sice risk, ale nechtěl jsem další explodování. Ten samej trik sice použil už minule. Moc dobře jsem to věděl, ale chtěl jsem mu předvést, že se s něčím takovým umím vypořádat. Když jsem byl u něj chytil jsem výbušný lístek do ruky. Těsně před detonací jsem ho stihl stisknout a svou chakrou ho vyrušit. Byl to opravdu nebezpečný tah, ale vyplatil se. Stále jsem držel ten vyrušený výbušný lístek v ruce. Teď už to byl jen kousek papíru. Uslyšel jsem šustění keře a tak jsem promluvil " Není třeba se schovávat. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Thu Oct 24, 2013 11:35 am

Výbušný lístek byl deaktivovaný. Ale nebyl jsem tím moc překvapený. Jako žák jsem od svého senseie očekával i nemožné. Opravdu se od něj můžu ještě hodně naučit. Ze začátku jsem docela pochyboval, ale teď jsem si naprosto jistý. "Jednou,.. jednou ho porazím,..."
Seděl jsem s menším odstupem od neznámého člověka. Nevypadalo to že by ho zajímalo co se kolem něj děje. Místo nějáké ostražitosti jsem se posunul ke stromu o který jsem se natáhnul do takového polo-lehu a levou rukou si zakryl obličej, aby mi nebylo moc vidět do očí. "Dneska jste vyhrál" pronesl jsem klidným hlasem.

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Tumblr_mg5vxkpy5h1s2xnrwo1_500
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Oct 24, 2013 1:57 pm

Bylo po všem a ani to netrvalo moc dlouho. Přišel jsem k němu a klidným hlasem mu pověděl " Ale zlepšuješ se. Jednou mě určitě překonáš. " Sklouzl mi úsměv když jsem uviděl svého bratříčka a zavolal na něj. " Hele co se stalo s tou eskortou která tě táhla k naší Mizukage? Nevytratil ses že ne? " Sotva se vrátil do vesnice a už je v rukou eskorty. Typický bratr.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Thu Oct 24, 2013 3:28 pm

"Prečo si o mne vždy myslíš to najhoršie? Bolo to neškodné nedorozumenie. A mám pre teba novinu. Bol som priradený do tvojho tímu. Čo ty na to?" Rozprával som sa so svojím bratom a pri tom som sa pozeral pred seba na plochu cvičiska.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Oct 24, 2013 3:35 pm

" Do mého týmu? Nikdo mi o tobě neříkal. Máš nějaké potvrzení? Jsi sice můj bratr, ale když to nemám potvrzené tak tě za svého studenta nemohu považovat. Promiň " Otočil jsem se k Akiovi "Nevíš kde je Roku? Dlouho jsem ho neviděl "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Thu Oct 24, 2013 4:04 pm

Jen tak jsem tam ležel a čekal jsem nějakou kritiku, ale žádná nepřišla. Přivřel jsem oči a na chvíli jsem dělal mrtvýho brouka. Když jsem zjistil že máme v týmu dalšího člena, trošku jsem se zasekl a nenápadně jsem otevřel oči a rozhlédl se kolem sebe. "Další člen klanu Terumi, hmm,..." Věci se vyvíjeli zajímavě, ale nesnažil jsem se do jejich rozhovoru něják vnucovat.
"Ruko? Netuším,..." suše jsem utrousil a dál jsem se věnoval obloze. Naposled jsem ho viděl u Jezera když se mu podařilo zvládnout vytvořit Mizu bunshin. Ale kde je teď,...?!
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kataro Terumi Fri Oct 25, 2013 10:33 am

Zamyslel jsem se nad něčím jak zabít na nějakou chvíli čas a hned neotravovat Mizukage, která má už tak starostí nad hlavu. Pak jsem šáhl do vesty z níž jsem vytáhl dva ze tří drahokamů, které měly tvar slzy. Když jsem je držel v ruce zavzpomínal jsem na staré časy se svými přáteli a senseiem. Na chvíli jsem se opravdu ztratil ve vlastních vzpomínkách kde jsem byl se svým starým týmem. Když jsem se vrátil zpět do reality stále byli ti dva na svých místech. " Mám pro vás úkol " Ukázal jsem na slzy " Tomuhle se říká měsíční slza. Nebudu vám říkat kde jsem ji získal ani nic podobného, ale vaším úkolem bude ji získat. Pokud se vám ji podaří získat zvu vás na oběd a půjdeme na misi. Samozřejmě mi je vrátíte. Pokud nezískáte, budu jíst jen já a vy se budete muset dívat plus na misi si počkáte déle. " Dal jsem ji návrh a slzy jsem si připnul na vestu, konkrétně k pozici kde mám srdce. Čekal jsem na jejich odpovědi.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Gats Terumi Fri Oct 25, 2013 1:24 pm

Odklonil som zrak od zaujímavého kríku a pozrel sa na brata. "Beriem." Opriem sa na rukami o svoje kolená a namáhavo sa postavím. V hlave mi už kolujú taktické myšlienky. "Začneme hneď?"
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Akio Fri Oct 25, 2013 1:46 pm

Jídlo zdarma, hmm,... zamyslel jsem se nad tím kolik mám peněz a dál jsem líně polehával u stromu. Je pravda že mi docela vyhládlo, ale co když to nezvládneme. No při nejhorším to bude dobrý trénink. Pomalu jsem vstal a pro změnu jsem se o ten strom opřel ve stoje se založenýma rukama. Nic jsem neříkal, jen jsem přikývl a očekával jsem nějaký pokyn. Prohlédl jsem si člověka co má být můj "partner" a zároveň člen týmu. Nevěděl jsem o něm nic, takže jsem byl přirozeně celkem zvědavý. Nicméně jsem to nedal nijak najevo, však ono se ukáže. Teď.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 18 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru