Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 21 z 28 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 21 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Feb 22, 2015 4:13 pm

Pomalým krokom som prišla na toto miesto. Dlho som nebola navštíviť Otokage, vlastne som dlho nebola na misií, a tak som sa teda rozhodla ísť priamo za Otokage. Prírodzene som prišla až k dverám. Pred nimi som sa zastavila a dvakrát zaklopala. Počkala som chvíľku, po tom som však vstúpila, nech už ma Otokage vyzvala alebo nie.
Pri vstupe som spozorovala toho modrovláska z baru. Už vypadal triezvy, ale troška zmätene, ako by práve vstal z postele...
"Dobrý deň Otokage-sama" Pozdravila som a mierne som sa uklonila na znak úcty. Potom som sa znova vyrovnala a čakala na reakciu Otokage-sama.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon Feb 23, 2015 10:03 am

Podívala jsem se překvapeně na Tatsuyu, skoro jsem na něj zapomněla, ale když se zmínil o vráskách prohlédla jsem si pečlivě ruce a dekolt, pravda, po tom zákroku proti Kisukemu jich poměrně dost přibylo. Pak vešla Mizuki a to mi připomnělo, že mám již tři lidi na misi a ještě se mi nevrátili. Buď si ze mě dělá Faito dobrý den, nebo jsem o ně přišla.
"Zdravím Mizuki." ignorovala jsem Tatsuyovu na mou osobnost velmi drzou poznámku.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Feb 23, 2015 11:37 am

Než jsem se dočkal odpovědi od Reiny...-sama, hah. Tak sem přišla ta ženská, kterou jsem viděl v baru. Můj problém? Pamatoval jsem si naprosto všechno. Povzdechl jsem si, protřel si obličej, došel ke stolku a nalil si jí plnou vody, dost mě to probudilo. Hmm, dvě ženský v jedný místnosti. Takový haréém... Usmál jsem se sám pro sebe. Mé myšlenky byly občas zvrácené, ale jsem muž, je to u mě naprosto normální.
Kývl jsem jí hlavou na pozdrav a čekal, co z ní vypadne. Doufal jsem, že nebude chtít misi. Doufal jsem v to, že žádnou nepřidělí mě! Bože, na to, na co jsem si nevzpomínal bylo, jak jsem se sem vůbec dostal. Se sklenkou v ruce jsem je obě pozoroval, ale myšlenkami jsem byl celkem mimo.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Feb 23, 2015 3:33 pm

Reina nereagovala na môj príchod bez vyzvania nejak drasticky. "Otokage-sama, bolo by možné mi priradiť misiu?" Zaznela moja otázka, ktorej sa Tatsuya asi najviac bál. Mal však šťastie, že ja som radšej chodila sama na misie. I keď to Reina asi netušila, ale tak na druhú stranu som už dlho nebola s nikým na misií a možno by mi to prospelo. Tak či tak som hodlala na nejakú misiu vyraziť, v Oto som sa nudila poslednou dobou a odvtedy, čo ma vyhodili z ANBU jednotiek to bolo len horšie. Vlastne som nevedela čo so sebou, však som celý život žila ako ANBU...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Mon Feb 23, 2015 11:39 pm

"čirou náhodou ano mám pro vás pro oba." podívala jsem se na oba dva.
"Poslala jsem na misi již tři shinobi a ještě se ani jeden nevrátil ani o sobě nedal vědět. Jedná se o Kiri. Půjdete tam a budete se mi neustále hlásit a posílat zprávy. Zjistíte kde jsou a proč se nevracejí, pokud v tom má prsty Mizukage zavoláte mě a počkáte, než dorazím osobně. Nějaké dotazy? Žádné? Skvěle vyražte hned na cestu!" řekla jsem rázně a už si jich zase nevšímala a sledovala řádky na papíru
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Feb 24, 2015 12:04 pm

Centrum Otogakure - Stránka 21 Naruto-gifs-anime-34139568-500-302

Po kocovině a nekonečném spánku si myslím, že moje reakce nijak přehnaná nebyla. Samozřejmě hned co jsem uslyšel frázi "mise pro oba dva", nechtěl jsem jí nechat mluvit dál!
"Jak jako mise pro oba dva! Bez bráchy já na mise nechodím, jasný? Nechodím na mise tak jako tak, nemůžeš mě poslat jen tak na misi, víš jak se ti bude stýskat! Hej, hej! Poslouchej mě, nepřežiješ to tu beze mě, jasný? Co když umřu?! Víš jak tě to bude mrzeeet!" Po celou dobu co mluvila jsem i já měl zahájenou svou mluvu, ale ona mě uplně ignorovovala. Když už jsem věděl, že to je v totálně v h*jzlu a asi se z toho nevykroutím, nastavil jsem poněkud jinou pozu, tu uraženou.
Centrum Otogakure - Stránka 21 Tumblr_moiqstffwy1sprhhoo2_500

Otočil jsem se totálně naštvaně na tu holku. Měl jsem chuť jí zlámat všechny kosti v těle. Její jediný štěstí bylo, že já holky nebiju, pokud mi neublíží ony samy! Pff zrzka, co jsem mohl čekat. Si tu v klidu spím, někdo příjde s požadavkem o misi a ta blonďatá ježibaba si musí vzít do pusy u mě. To ví že jo, budu skákat tak jak někdo píská...si jen myslí. Najdu si v Kiri nějakej super bar, pak jí donutím aby přišla a vyřešila si to sama. Bože, chci být Kage, ten jen sedí na zadku a nic nedělá. Proč taky nemůžu nic nedělat! Celou dobu jsem si v hlavě mluvil sám pro sebe. Byl jsem naštvaný a nebyl tu brácha, kterého bych mohl sprdnout za to, že může za to, že jdu na misi. Fakt super. S ženskou na misi, nikdy jsem nešel na žádnou misi bez bráchy.
"Fajn, až příjde brácha, určitě ti poděkuje za to, že jsi mě poslala na smrt. Sbohem bloncko, až se ti bude stýskat, já tu pro tebe nebudu..." Stále uražený jsem odešel za dveře a čekal na tu holku, jejiž jméno jsem zapomněl, neměl jsem moc paměť na jména, za to já nemůžu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Feb 24, 2015 3:04 pm

Počúvala som Reinu, s naprostým kamenným výrazom. Teda, nezachytila som všetko v pozadí bolo počuť modrovláska, ale pokúšala som sa zachytiť všetko, čo mi hovorí Otokage-sama. Mala som zopár otázok, ale ona bez jedinej možnosti na otázku ma poslala. Skvelé, v podstate som šla na misiu, kto vie koho hľadať a ešte s detinským modrovláskom. Nuž jeho epický zlý pohľad na mňa ma skôr pobavil, to môj kamenný výraz vyrušilo a ja som sa uškrnula. Potom celkom urazene odišiel. Znova som sa tvárila čo najvážnejšie. Tiež by som rada zistila, kto bude veliť, a tak, ale Reina vypadala alá no problemo! Tak som sa ani na ďalšie otázky nezmohla. Uklonila som sa a povedala som "Dovidenia Otokage-sama." Vyrazila som krokom von za tým modrovláskom, ktorého meno som lovila v svojej mysli. Otvorila som dvere a kukla naňho. "Yosh modrovlások, velím ja jasné?..." Opýtala som sa pre istotu, že mu to bude jasné, pre mňa do bola jasná vec, že mňa bude počúvať. Popravde som ho správaním odhadovala na dieťa, na druhú stranu bol aspoň vtipný.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Feb 24, 2015 3:31 pm

V trucu, s rukami v sobě jsem stál za dveřmi a brblal si pár věcí pod nos, aby je nikdo neslyšel. Byly to mé myšlenky, které omylem byly ve formě šeptu.
Z tohoto mě ale dostala ta zrzka. Při oslovení "modrovlásku" mi opět škublo oko. Fakt jsem neměl rád společnost žen, zvlášť s charakterem jako měla ona. Otočil jsem se proto na patě před ní a usmál se.
"Velíš ty? Ahahaha, to si fakt myslíš, že bych ženskou nechal?" Po této větě jsem se trošku zasekl. Zamyslel jsem se a uvědomil si, že jakákoliv mise byla s bráchou a...byl to on, kdo vždycky myslel a já jednal, byly jsme sehranej tým, takže na jednu stranu by vážně bylo lepší, kdyby velela ona, ale moje povaha nedovolovala ustoupit.
"Pff...hele zrzko, jednám tak, jak si to situace vyžaduje. Nejdřív mi řekni, na co se zaměřuješ, abych při boji nevypadal za debila, co neví, jakými schopnostmi oplývá můj spolubojovník, jasné? Rozkazy neberu, pouze informace. Mám rád oddech a rychlé akce, nerad se s někým s*ru, opět pokud si to situace nebude vyžadovat. Aaa ještě jedna důležitá informace...Když bojuju, jsem jako vyměněný. Zlý, nemilosrdný. Jestli mi skočíš do utoku, klidně omylem, neručím ti za to, že přežiješ a tvůj život si na krk neberu. Každej sám za sebe, budeme se tvářit jako spojenci, budeme bojovat jako spojenci. Ale nejsme spojenci! Kapiš to?" Nadzvedl jsem obočí a letmo se jí povídal do výstřihu. Samozřejmě tajně, nechtěl jsem jednu schytat.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Feb 24, 2015 4:01 pm

Dalo sa to čakať, že modrovlások bude mať nejaký problém s tým, že by som mala byť ja veliteľka. "A čo ja ako s tým, že máš rád oddych? Keď budeme na misií, tak žiaden chlast. " Odsekla som, rozhodne by som mu niečo také nedovolila. "To skôr ty by si sa mi nemal pliesť do cesty. Používam Sairento Kiringu, tiché zabíjanie, s kombináciou Kirigakure no Jutsu. Takže ovládam Ninjutsu suitonu a Taijutsu a som aj senzibilka mimochodom." Odpovedala som mu na otázku no ešte som neskončila. "Hlavne predtým, než niečo spravíš premýšľaj. Kapiš to?" No popravde som si tak trocha z neho spravila srandu a povedala mu to tak, že si myslím o ňom, že je debil. Na konci som samozrejme použila jeho ,,kapiš to" Celkom sa mi to tam hodilo. Samozrejme som sa uškrnula. "No a ako bojuješ ty?" Opýtala som sa už s mojim klasickým kamenným výrazom na tvári a čakala som na jeho reakciu. Nezdal sa mi moc ako typ na spoluprácu, preto som ho aj chápala. Mimochodom som tiež nebola ten typ, ktorý spolupracuje. Radšej som robila misie sólo.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Feb 24, 2015 4:19 pm

Ta holka se mi na jednu stranu líbila, nebyla nějaký ulízla blbka, ale to nic nemění na tom, že jsem byl uražený! Odfkl jsem si na její poznámku s akoholem. Ožralé taijutsu jsem ovládal dokonale! Ale to asi nevěděla, proto jsem jí do tohoto radši nezasvěcoval.
Sairento Kiringu? Tato mise je totálně v h*jzlu... Pomyslel jsem si v duchu a povzdechl si. Sedl jsem si na lavičku naproti kanceláři a chvilku jí pražil pohledem. Moje fráze "kapiš to" byla originální a ona si jí jen tak vezme do pusy? Tse, urazila mě ještě víc. Natočil jsem hlavu na bok a uraženě se zamračil.
"Jsem Kaguya, zrzko. Jsem zaměřený na taijutsu a využívám k tomu své kosti, tak zvaně Tessenka no Mai, kdyby jsi nebyla nijak informovaná. Tichý styl mi moc neříká a co se týká přemýšlení. Jsem dvojče, jasné? Myšlení v boji má na starost můj bratr, já pouze jednám." Opět jsem se na ní podíval stylem odmítavosti spolupráce! Byl jsem tvrdohlavý, ale na to si bude muset zvyknout. S pomocí kolíbání se jsem vyskočil na nohy, upravil si výzbroj a stoupl jsem si kousek před ní. Byla nižší než já a proto jsem se na ní díval trošku ze shora.
"Takže si to ujasníme...Ty přemýšlíš, jednáš jako první a kdyby se cokoliv posralo, zachráním ti ten tvůj hezkej zadek, okáč? Nic víc ode mě nečekej." Mrkl jsem na ní s výserským úsměvem a pomalu se odklidil k bráně. Kdyby měla nějaké připomínky, samozřejmě bych je poslouchal, ale v hlavě bych si zase nadával a nejspíš bych reagoval až před branou.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Feb 24, 2015 5:48 pm

Kaguya, nikdy som nemala tú česť spolupracovať s takým známym klanom. Na druhu stranu modrovlások nebol moc priateľský, ale bola s ním zábava. Celý čas som ho sledovala a pozerala sa tým mojim chladným pohľadom, síce asi skôr pôsobil tak, že som znudená. Bola som oboznámená aspoň trocha s jeho schopnosťami. Potom následovne sa postavil a stúpol si popred mňa, trošku som sa pozerala smerom hore naňho, bol predsa vyšší. Bola som zmierená s tým, že s ním pôjdem na misiu. Potom mi povedal, taký trošku dosť zaujímavý kompliment ohľadne môjho zadku. Teda mohlo sa to brať aj ako nejakú perverzácku naražku, to som však odignorovala. "Tak dobre..." Nakoniec som sa falošne usmiala a vybrala som sa za ním k bráne. Nemala som žiadne poznámky, všetko čo som chcela som vedela, viac mi nebolo potreba.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 9:12 pm

Orel

Do Reini kanceláře doletěl můj orel i se zprávou umístěnou na jeho noze.

Zpráva:
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Mar 01, 2015 9:38 pm

Celkem mě překvapilo, že se ti dva ohlásili, že jsou v pořádku. Přečetla jsem si dopis a musela se nad tím pousmát.
Jestli přijede těhotná, dostane padáka a on taky že se neuhlídal. Pousmála jsem se a nalila si další saké.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Mar 10, 2015 10:05 pm

Orel

Orel, který se tu objevil před dvěma dny opět přistál na okně se vzkazem upevněným na noze.

Zpráva:
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Mar 11, 2015 1:02 pm

Přečetla jsem si to a musela pousmát. Sebevražedná mise holt, asi jsem je měla varovat předem, napsala jsem krátký vzkaz a poslala ho zpět.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Mar 23, 2015 9:41 pm

Modrovlások šiel celú cestu za mnou. Ja som prešla cez bránu, mohol ma dobehnúť, ale nečakala som ho. Smerovala som rovno sem. Prejsť cez bránu nebol problém, predsa stráže nás videli odchádzať. Vošla som do veľkej budovy a pomaly šla pred kanceláriu, kde som počkala na Tatsuyu. "Hlavne nič nehovor!" Prikázala som mu, teda mala som zrazu nejakú rozkazovaciu náladu ani neviem čo to do mňa vošlo. Potom som sa samozrejme milo usmiala. Zaklopala som a oprela sa o stenu, zatiaľ čo som sledovala Tatsuyu. V hlave som však premýšľala, čo presne poviem Reine.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Mar 23, 2015 9:57 pm

Když jsem jí konečně doběhnul, zastavil jsem se přímo před ní a bouchl rukou do stěny hned těsně vedle její hlavy. V tváři jsem měl zamračený pohled a...ona mi rozkázala znovu! Ta holka je fakt magor.
"Aby bylo jasno...mě se nerozkazuje, pouze podávají informace, jasné?! Ještě jednou a jsi kapůůt!" Pak jsem ruku oddělala a jen sledoval jak s milým pohledem zaťukala na dveře. Nesnášel jsem rozkazy, nikdo mi nesměl dát nějaký rozkaz.
"Egh...chci si jít lehnout a prospat se, řekni mi, že to tu bude jen na chvilku!" Uklidnil jsem se a sedl si na lavičku. Nespal jsem snad věčnost! Dal bych si cígo... Vytáhl jsem z kapsy krabičku, která však byla prázdná, takže můj pohled byl celkem zoufalý, unavený a vyčerpaný z té společnosti.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Mar 23, 2015 10:13 pm

Tak trošku som sa tiež zamračila, ale nevydržalo to dlho, lebo pár sekúnd na to som sa zas uškrnula. "Ja som zabudla." Samozrejme som na to nezabudla, ale bavilo ma rozkazovať.
"Vieš, že sa sťažuješ ako malé dieťa?" Povedala som znova trocha provokačne, bavilo ma to si Tatsuyu doberať. Samozrejme som to tak nemyslela zle, mal právo sa prespať. Čakala som pred tými dverami, pokiaľ ma Otokage-sama nepovolá dnu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Mar 24, 2015 7:50 am

Menší hluk na chodbě mi poukázal, že někdo stojí za dveřmi a následné zaklepání mi to jen potvrdilo.
"Dál!" zvolám a dívám se na dveře, kdo se v nich objeví tentokrát.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Mar 24, 2015 3:34 pm

Zrzka už mě začínala dost štvát. Viděl jsem jí na očích, že si mě dobírá a provokuje. Bohužel, byl jsem spíš otrávený z této mise už jen proto, že to byla neakční mise a měli jsme jen někoho najít. Dalo by se to přirovnat k D-rank misi, což bylo silně pod mou úroveň. O něco jsem zvážněl. Byl jsem unavený, hold se moje náladovost začala projevovat.
"Stěžuju si jako každý druhý, jen já to beru zrovna o něco vážněji." Povzdechl jsem si a když se ozvalo z kanclu "dále" nadechl jsem se a otevřel dveře. Z mých očí šlo poznat, že jsem byl otrávený, naštvaný, unavený-aneb znuděný-což nebylo moc v pohodě.
Centrum Otogakure - Stránka 21 Tumblr_nln5q9D6RA1saq2mno1_500
Vstoupil jsem tedy kanceláře, s né moc hezkým výrazem v obličeji. Pomalu jsem si stoupl až před stůl, vzal jsem papír a mrskl jí ho na stůl.
"Ti dva jsou ve vesnici, třetího zabili nukenini, jeho tělo jsme nenašli a...naposledy jdu někoho hledat. Příště si tam pošlu chuuniny." Jo, byl jsem docela protivný, ale já za to nemohl! Prostě jsem těch nekonečno dnů měl všeho plné zuby, potřeboval jsem se někam zavřít.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Mar 24, 2015 4:34 pm

"To vieš, že si ťa len doberám aj ja by som si pospala." Usmiala som sa pred vstupom, predtým, než ma zavolala Otokage-sama dnu. Vstúpila som hneď za ním, nenechal ma hovoriť a hneď začal on.
"Nefrit a Nessai sú v prístave, Otokage-sama. Telo bolo podrobené pokusom Nefrit, tak mi bolo povedané." Ozrejmila som jej, čo som vedela ja. Tiež som si myslela, že by som nemala ísť na takúto misiu, ale nedovolila som si oponovať Otokage-sama, ako si to dovolil Tatsuya, bola som od malička vychovávaná, aby som rešpektovala Otokageho a všetkých ľudí, čo su nadomnou.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Fri Mar 27, 2015 4:20 pm

Jeho chování mě nijak nepřekvapilo, spíše mě ještě víc namíchlo. Když může on já také. V klidu jsem se postavila vztáhla proti němu ruku a doširoka otevřela své rinneganové oko. Tatsuya se vznesl do vzduchu. To že nepozdravil ještě šlo, ale to jakým způsobem mi podal konečnou informaci o průběhu mise a ještě mě osočil ze špatného výběru pro Jeho jasnost už bylo vážně moc.
"Chuunin, kterého jsem tam poslala už se jak si sám řekl nevrátil, takže tam po druhé nepošlu znovu chuunina - logické." řekla jsem poměrně v klidu.
"Jediný, kdo by se tu měl rozčilovat jsem já, protože jste prakticky nesplnili můj požadavek k misi." Tím pádem se budu muset poníženě zeptat přímo Mizukageho. Domyslela jsem si, co mi na to napíše.
"Pokud se ti nelíbí plnění misí nebo na postě ninji, řekni to rovnou teď hned tě můžu degradovat nebo zlomit vaz a budeš to mít za sebou, desítky dalších čekají, aby tě mohli nahradit! A jeden, aby tě mohl zabít! Takže pokud to tak chceš tak v tom pokračuj, nic mi nebrání tě o dar života připravit!" měla jsem už opravdu vztek. Ono vocaď pocaď. Bohužel pro Tatsuyu v jeho případě pohár trpělivosti přetekl. A když už jsem na něj použila rinnegan, tak to mou náladu i dosvědčilo. Když jsem nad tím tak uvažovala, co vlastně udělal pro vesnici za tu dobu co je tu se mnou? Krom jedné mise a téhle nic. Co mi vlastně bránilo nechat ho na živu? Jistě Orochimarův odkaz. Jak jinak.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Mar 27, 2015 8:25 pm

Když probudila Rinnegan a já se vznášel ve vzduchu, pořád jsem se na ní koukal s tím stejným pohledem. Možná mi i nenápadně tiklo oko, ale co už! Nijak jsem to duševně neprociťoval. Spíš jsem byl už hold náladový typ a zrovna se to projevilo už jen z důvodu, že jsem byl ale sakra ospalej. Hold měli ty dvě smůlu.
"Tse...Plýtvat takto Rinneganem není moc chytrý. Vaz mi klidně zlom, můžu to vlastně udělat i sám. Mě zabije jen nemoc, kterou mou klan má dědičnou, nebo proražení srdce určitě zabere, možná by jsi mě zabila i vykrvácením." Zamračil jsem se a díval se jí do toho oka. Neměl jsem moc put sebezáchovy. Bloncku jsem měl rád, tato situace byla jako denní šálek čaje.
"Když mě ale zabiješ, připravíš se o posledního Kaguyu v Oto, což není moc super. Navíc bych ti chyběl, na kom jiným by sis plýtvala schopnostma. Příště mě prostě pošli na misi mé úrovně a ne na něco takového. Jestli ten chuunin umřel, není to můj problém. Ten chlap byl nezvěstný, prováděly se na něm pokusy, ale už před tím byl mrtveeej. Takže? Já svůj úkol splnil." Nadzvedl jsem obočí a čekal, kdy s tímto konečně přestane. Ne že by mě nebavilo levitovat ve vzduchu, ale víte co, když na vás ženská hází tak dlouho očkem, taky vám to po chvilce začne být nepříjemný a možná si v hlavě řeknete, jestli po vás nechce něco víc než jen přátelství.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Mar 27, 2015 9:48 pm

Reina, ma prekvapila jej reakciou. Nepoznala som ju osobne a vlastne ani ako Otokage. Samozrejme jej výbušná reakcia ma prekvapila. Ja som si predstavovala skôr iný druh Otokageho, nie človeka, ktorého dokáže rozhodiť nejaký drzý Kaguya. Teda, ale asi bola dosť silná, mala Rinnegan, takže to hovorilo za všetko. Len som si stále nevedela vysvetliť, ako sa niekto taký dokázal dostať do čela dediny. Táto dedina začala upadať už dávnejšie, toho som si povšimla a táto Otokage, sa mi moc nepozdávala. To však nebolo mojou prácou sudiť druhých, mojou prvotnou úlohou bolo počúvnuť rozkaz, takže som tu len stála a pozerala sa na oboch. Modrovlások samozrejme skvelo využil postavenie v dedine, dalo sa to od neho očakvať. Teda, chcela som mu aj nejako pomôcť, ale staviať sa pred Otokage-sama by bolo nesprávne. Tak ma učili od malička a takéto pravidlá sa dodržujú. "Otokage-sama, poslali ste nás hľadať shinobi, tých sme aj našli, tak neviem v čom je problém. " Trošku som sa predsa zastála Tatsuyu, navyše aj sama seba, misiu sme splnili, podľa pôvodného zadania.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Fri Mar 27, 2015 10:08 pm

Podívala jsem se na Mizuki. Zavřela jsem oči a usmála se. Ano a já jsem vždy ta nejhorší. Narazila jsem Tatsuyu tvrdě na zeď a pustila ho.
"Připomeňte mi mé poslední rozkazy, které jsem vám psala v posledním vzkazu?" podívala jsem se zase na Mizuki. Byla jsem hodně zvědavá, co mi odpoví. Nechala jsem ji přemýšlet a zaměřila se opět na Tatsuyu.
"Ještě mám tvého bratra a po světě běhá ještě jeden Kaguya, jsi nahraditelný a svým chováním si zazdíváš mise pro jouniny. Kdyby to bylo jenom na mě dostal by jsi misi pro genina. Dokud se nezačneš chovat ke mě jako k nadřízené, tak žádné mise ani nebudou. Kde jsou dveře ti ani nemusím opakovat pokud se ti to nelíbí. Já dokážu být přátelská a tolerantní, ale pokud někdo takový není ani ke mě, nebudu já k němu." upřímně mi bylo jedno jestli odejde či ne, ale ať už mě má rád nebo ne, jsou tu jistá pravidla estetiky a společensky postaveného žebříčku, který musí respektovat každý. Obzvlášť někdo, kdo zatím ani nic nedokázal, jen má plnou hubu keců a namistrované ego tradicí. Přestávala jsem věřit ostatním Nefrit očividně nedělá nic, co by prospívalo a to že se nevrátila spolu s ostatními mě jen utvrdilo v tom, že jsem se v ní zmýlila. Jakmile začnu někomu důvěřovat, vše se obrátí proti mě. Tě dvěma tuhle misi rozhodně nedám, radši na ní pošlu sféry, jsou důvěryhodnější.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 21 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 28 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru