Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou - východ

+8
Edo tensei
Tor Vizsla
Hokori Mai
Hebi
Kaiji
Sabaku no Aiko
Seito Senju
Assasin Senju
12 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 11:17 pm

"Uvidíme! Od zítřka bude mít Ohnivá země nového feudálního pána! Tvá vláda skončila!" zaječel jsem na něj a ocas Mabui se zabořil do země.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 08, 2013 11:18 pm

Měl bych se přestat podceňovat. Byl jsem chuunin, ale stál jsem mezi velikány a sledoval jejich boj. Vlastně jim také pomáhal.Konečně přijde na řadu moje, vlastně naše technika s žabím šéfíkem!
Ještě nebyl čas zaútočit, Gamabunta se však opřel a chystal se tasit katanu.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 11:30 pm

Muhehe..
Znovu jsme tu stáli, ve stejné formaci jako včera. Teď ale trochu za jiným účelem.. Spokojeně jsem se pousmál, Katsuyu věděla, co má dělat.

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 320px-Sticky_Acid

Plivla na něj nečekaně kyselinu a rozsela ji trochu po prostoru a do vzduchu jeho směrem.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 11:35 pm

Moje příšerka odskočila, aby se na ni nedostala Kyselina. Odpověděla také útokem. Mé hadí ocasy se na ni vrhly a svázaly ji. Jasenshi! Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 320px-JasenshiHadi měli uvnitř svého chřátánu specifickou zbraň.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 11:37 pm

Katsuyu začala, ale teď byla v průšvihu. Hadí ocas Mabui už byl daleko pod ním. Vystoupl ven a chtěl se kolem něj stočit. Mabui sebou pak švihl s otevřenou tlamou a chtěl to přivolané monstrum sežrat.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 08, 2013 11:40 pm

Yosh! Takže, my také začneme. Gamabunta tasil katanu a přiskočil k nepříteli. Chtěl jej seknout ze shora, pokud by pokus o sežrání nevyšel.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 11:46 pm

Tor se se svou příšerou zaměřil na Katsuyu, to byl asi nejhloupější tah, který mohl udělat. Zřejmě mu nedocházelo, jak moje oslizlá kamarádka funguje.

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 320px-Slug_Great_Division

Katsuyu se začala rozdělovat a množit, útokem jí neublížil a ani neznehybnil. Já se nechal nést proudem slimáčků a vyčkával, co bude dál. Čekal jsem, že teď se ukáží ti další dva.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 11:55 pm

Bylo to naprosto monstrózní. Nejdřív Hokage a had a pak ta otravná žába. Žábu jsem udeřil pohybem křídel, které však nedokázaly létat, za to jejich úder musel dost bolet. Summon chytl hadí tlamu pevně předníma nohama a pak raději uskočil. Nemusel bych to přežít.
Sakra, bojovat proti třem Sanninům je dost těžké. Musím to ukončit. Poskládal jsem ruční pečetě, byl čas na náš kombinovaný útok.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 10, 2013 12:07 pm

Docela šikovně vyřešil můj útok. Odplazil jsem se k Alliimu a vyčkával na správnou příležitost k útoku.
"Allii, musíme mu vyřadit ruce ze hry, aby nemohl používat pečetě, uděláme to, co s Nagatem, ale tentokrát se zaměř na jeho ruce," napadlo mě a zašeptal jsem to Alliimu. Poskládal jsem další ruční pečetě a vyčkával na jeho útok.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 10, 2013 12:14 pm

Gamabunta útok zablokoval svým mečem a odskočil kousek stranou. Skvělé, jsou mimo bojiště.. Nastal čas na můj super čuper mega protiútok. "Bunto, olej!" "Yosh!" Bunta si zatlačil rukama na břicho a jeho ústa se naplnila olejem.
"Katon: Gamyuu endan!" Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 173088100
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Aug 10, 2013 12:18 pm

Všiml jsem si, že se Tor připravoval na útok. Katsuyu se mezitím dala opět dohromady.
Na Assasinova slova jsem souhlasně zakýval a pohlédl před sebe na našeho nepřítele.
Tomu nedal čas na odpočinek Tobiru. Není špatný...
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Sat Aug 10, 2013 12:26 pm

Tohle už není nudná technika. Včasně jsem pokryl sebe i summona zlatým pískem, které se zformovalo v brnění. Po skončení této techniky se brnění rozpadlo a popadalo na zem. "Skončíme to," přestávali mě bavit a byli čím dál nebezpečnější. "Ranton: Raiza Saakasu!" Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Tumblr_m6stbrQTPt1qgd7tso2_500_large
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 10, 2013 12:33 pm

Sledoval jsem Tobira s malou slzou v oku. Je vážně skvělý.. Tak tohle je ten útok? Ranton no kekkei genkai. Had se připlazil před útok a celý ho schytal. Ale nebyl to had, byla to jen jeho kůže. Já jsem stál na Katsuyu vedle Alliiho "Teď!" dotkl jsem se Alliiho a ihned jsme stáli za Torem. Během minulého útoku jsem mu vtiskl značku. V Rukách mi zářil čakra skalpel a mířil jsem na jeho pravé rameno "Hiraiashin level 3, Dvojitý čakrový skalpel!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 10, 2013 12:36 pm

Na tváři se mi mihl úsměv. "Ty jsi ale pěkně odolnej," řekl jsem, když se dokázal tak účelně chránit zlatem. Možná bychom ho mohli prodat! Než jsem se stihl bránit jeho dalšímu útoku, přiskočil had do jeho rány. Já tentokrát odskočil za tátou a Alliim.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Aug 10, 2013 12:43 pm

Byl jsem připraven na nejhorší, jakmile znegoval Tobirovu techniku a dokončil tu svou. V tu chvíli ji ale vykryl Assasinův had a přišel čas na naši akci. Ve vteřině už jsem se jen ušklíbl nad Assasinovým pojmenováním. S rukou obalenou chakra skalepelem jsem mířil na Torovo levé rameno.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Sat Aug 10, 2013 12:56 pm

Ušklíbl jsem se. Reagovali na mé techniky velice rychle, když had zmizel v záplavě blesku cítil jsem vítězství. Ale pak jsem vytřeštil oči na to, co po něm zbylo.
"Svlékl se z kůže?!" po mém překvapení se něco stalo. Překvapili mě, opět tou samou technikou. Ale ne rasengan. Pocítil jsem prudkou bolest a přišel o obě ramena. Bolestí jsem vyjekl a odskočil stranou. Snažil jsem se zvednout ruce a poskládat ruční pečetě, ale nešlo to. Jiton ale dokážu ovládat. Malá vlna zlatého písek se vrhla kupředu.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 10, 2013 1:04 pm

V momentě kdy zaútočil, už jsme opět stáli na svých summonech. "Nepodceňuj Hiraishin no jutsu," vrhl jsem na něj pohled jež věštil smrt.
Chystal jsem se poskládat pečetě, ale tentokrát já pocítil ostrou bolest v mé pravé ruce. Byla tak silná, že mě dostala na kolena. Co to.. pohlédl jsem s přimhouřenýma očima na ruku a uviděl stopy čakry v mích žilách. Už chápu, suiton: rasengan je stejný jako rasenshuriken, kinjutsu, že jsem si toho nevšiml dříve. Ale to už jsem se sbíral na nohy. "Doražte ho Allii, Tobiru!!"


Naposledy upravil Assasin Senju dne Sat Aug 10, 2013 1:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 10, 2013 1:07 pm

Můj táta byl rychlý jako vždy. Ale netušil jsem, že hodlá zopakovat podobný hmat jako včera. Byl to velmi rychlý souboj, první takový v celém mém životě. To už nás táta pobízel k útoku. "Hai!" Gamabunta tasil svou katanu a vyskočil do vzduchu. Přiskočil k jeho summonu a zarazil mu katanu přímo mezi křídla, přibil ho tak přímo k zemi.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Aug 10, 2013 1:21 pm

Tyhle rychlé přesuny byly neuvěřitelné, dokud člověk mohl, byl k nezastavení. Mně už ale síly docházely, bylo toho na mě moc. Kapky potu mi sjížděly po spáncích. Byl čas to ukončit. Tobiru s žabákem se postarali o znehybnění toho monstra, ale stále mohl ovládat ten písek. Katsuyu okamžitě vyprskla další proud kyseliny tam, kde Tor stál. Zároveň s tím jsem se připravil na konečnou ránu. Ránu, která by byla smrtelná. Z posledních sil jsem vystřelil k Torovi.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Sat Aug 10, 2013 1:31 pm

Oni byli tak..neuvěřitelní! Summon se připravoval na odlet, ale v tom ho přimáčkl k zemi ta přerostlá žába. Můj písek se snažil vyblokovat kyselinu summona, ale roztavené zlato mě pocákalo. Byla to hrozná bolest, pálelo to jako čert. Otočil jsem se a chystal se utéct. Ano utéct, asi už moc šanci nemám. Podcenil jsem je. V tom mě překvapil ten šmejd, s obrovskou silou. Dřív než jsem mohl cokoliv podniknout, dosta jsem zásah. Summon zmizel a já jsem padl k zemi, opouštělo mě vědomí dopadl jsem na zem. Neschopen vstát.
"Proč...Jak jste mě porazili? Mám několik kekkei genkai, obří čakru, převyšoval jsem Vás všechny..Tak proč jsem prohrál?" zachraptěl jsem z posledních sil. Čekal až někdo ukončí mé trápení.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Aug 10, 2013 1:43 pm

Jejich útok vyšel. "Mabui-san, je to v pořádku, můžeš jít, Děkuji.." pohladil jsem hada po hlavě a on zmizel. Přiskočil jsem k Alliimu a Torovi na zem. "Smutný osud toho, jež podlehl svodům moci. Techniky, kekkei genkai, to není vše, co určují průběh a výsledek bitvy, záleží na přesvědčení, odhodlání a bojovat do poslední chvíle. Avšak nutno podotknout, že nebýt Tobira a Alliiho už by to bylo naopak, to já bych ležel na zemi, poražen." nevnímal jsem bolest v pravé ruce. Netušil jsem proč, ale tu techniku musím přestat používat.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 10, 2013 1:47 pm

Gamabunta také zmizel. Bylo to téměř neuvěřitelné, ale my jsme opravdu vyhráli. Unaveně jsem si sedl na zem hned vedle Tora. "Ty šmejde!" hleděl jsem přímo na jeho xicht. Cítil jsem k němu ohromnou nenávist.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Aug 10, 2013 1:55 pm

No pisek uz nedrzel tak jsem se z toho dostal. A Nakonec jsem tam stal jak prase na porazce. Zase totalni selhani. Jen jsem stal na tom miste a cekal kdy jej dorazi.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat Aug 10, 2013 2:05 pm

"Prohrál jsi, protože ti, kteří za tebou stáli byli stejní jako ty, sobečtí," dodal jsem tichým hlasem. Myšlenka v mé odpovědi byla jasná. Stejně jako v každém konfliktu, který za ta léta nastal, Konoha vždy byla jednotná a bojovala pro blaho ostatních, nás všech. Vše, co prohlásil Assasin byla pravda. "Ne, Assasine, není to o mně ani o Tobirovi, ale o nás všech..." rozhlédl jsem se po pláni, kde byli rozhodovány poslední boje. Dneškem jsme potvrdili, že Konoha a její víra je nezlomná.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Sat Aug 10, 2013 2:22 pm

"Tse, ta vaše Konoha a ohnivá vůle..Přijde den, kdy oheň bude uhašen, ale dnes to určitě nebude. Musím uznat svou chybu," ušklíbl jsem se a zavřel oči. "Těšte se, v příštím kole na Iwagakure no sato," mé rty naposledy promluvily a vydechly. Má naděje nyní směřovala k vesnici, která mohla Konohu zničit.
"Uvidíme se po smrti, Konoha no Densetsu no sannin," byl konec. Tor zemřel a poslední zbytky čakry přesměroval do uvědomnění svých vojáků, že je konec a mají se stáhnout, přezkupit, zesílit, zkusit to znovu a vyhrát.  


Naposledy upravil Tor Vizsla dne Sat Aug 10, 2013 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 5 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru