Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou - východ

+8
Edo tensei
Tor Vizsla
Hokori Mai
Hebi
Kaiji
Sabaku no Aiko
Seito Senju
Assasin Senju
12 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Wed Aug 07, 2013 11:01 pm

Objevil jsem se hned vedle Assasina, kývl a provedl stejné pohyby, byl čas využít naši taktiku. Opět ukázat, jaká síla se ukrývá v shinobi pocházejících z Konohy. Dnes už to ukázali všichni zde na bojišti, odvedli neuvěřitelnou práci a oddřeli to nejhorší pro světlejší zítřky. Mnoho jich položilo život, ale xkrát více životů zachránili. Teď byl náš čas jim toto oplatit. Na obloze se schylovalo k něčemu velkému a nehezkému. Museli jsme to zastavit, prostě museli. Konečně jsem tedy přiložil ruce k zemi a nechal stéct trošek krve.

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Tumblr_m8ab03PvHB1rcimjfo1_500Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Tumblr_m5uewyv0mB1r12d1bo2_500


Naposledy upravil Uzumaki Allii dne Wed Aug 07, 2013 11:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 07, 2013 11:02 pm

Společně za otcem a Alliim jsem se dostal na bojiště. Poznal jsem to znamení, nastal čas! Ušklíbl jsem se a začal si připadat skvěle. Kousl jsem se do prstu. Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Tumblr_m8ab03PvHB1rcimjfo1_500Legendy znovu ožily! Tři sannini, kteří dokázali nemožné se znovu ukázali v jejich následovnících. Jejich vůle byla nesmrtelná.
"KUCHIYOSE NO JUTSU!"podařilo se mi přivolat přímo šéfa, Gamabuntu! Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Tumblr_m5uewyv0mB1r12d1bo2_500
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 11:05 pm

Ale ale! Opravdu? Oni to dokázali..Nevěřil jsem tomu, že to někdy uvidím.
"Máte chuť si zatančit?" Nagato promluvil mým hlasem, ale stalo se něco, co neočekávali. Nagato přestal shromažďovat čakru a tentokrát složil ruce k sobě.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 11:09 pm

Trojka se objevila!
Byl čas jednat a ne vzpomínat.
"Mabui, zkus se proplazit přímo pod něj a chystej se ho v případě sežrat!!" vydal jsem rozkaz a pevně se Mabui držel.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 07, 2013 11:14 pm

Mabui? Katsuyu? To snad? Je to tak strašně nostalgické! Gamabunta se na chvíli zastavil a pak pohlédl nahoru. Nagato, dole zuřila válka. Okamžitě pochopil.
"Žabí šéfiku, prosím, vyskoč nahoru a odkopniho přímo k hadovi!" řekl jsem a Gamabunta se připravoval na velký skok.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Wed Aug 07, 2013 11:19 pm

Bylo to tady, pode mnou se objevila moje milá oslizlá krasavice.
Kdybys tak věděla, jak tě mám rád.
Spojil jsem ruce, přivřel oči a mírně se pousmál. Dělo se něco, co už Katsuyu párkrát za své existence zažila. Byl jsem vděčný za to, že nejen mně mohla být nablízku. Teď se v její miniaturní formě rozprostřela po bojišti a přicucla se ke každému, Shinobi Konohy. Některým se to mohlo zdát nechutné, ale postupně začali zjišťovat, že se jim vrací síla a léčí jejich rány. Já se soustředil na stejném místě a pomocí právě Katsuyu tyto schopnosti poskytoval.


Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Uybx
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 11:29 pm

Hm ušklíbl jsem se a soustředil čakru. "Zemřete všichni, nepomůže Vám tahle malá hra. Shinra tensei!" na bojišti se vytvořila smrtící vlna, která smetla všechny shinobi a les před Konohou se ztratil. Nebyla tak silná, aby je to všechny zabilo nebo zničilo celou Konohu, ale jen co se objevila, zanechala po sobě spoušť a velký kráter. Nagato zmizel v rakvi.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 11:38 pm

Mohlo se zdát, že nás Nagato dostal, ale nepředpokládal, že rychle zareagujeme. Had zmizel. Ještě než jsem dopadl na nohy poskládal jsem pečeť a kolem mě a Gamabunty se objevila velká stromová zeď, která se zformovala v kopuli plné čakry. Použil jsem jí až příliš na tak jednoduchou techniku. Jenže podobné kopule se začaly vytvářet i u shinobi z Konohy. Ne u všech, na to jsem neměl.
Spoléhal jsem se na Alliiho, že dokáže ochránit pomocí Katsuyu všechny na bojišti. Výbuch skončil a roztřeseně jsem vyšel ven. Zůstal zde kráter. Ale, možná jsme všechny zachránili.Zakašlal jsem a snažil se pomoci,, kde se dalo.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Aug 07, 2013 11:45 pm

Než jsem vyskočil, stalo se to. Ohromná ničící technika! Můj otec se snažil ochránit koho se dalo, já jsem neutrpěl vážná zranění, alespoň jsem doufal, že nejsou vážná.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Wed Aug 07, 2013 11:53 pm

Možná díky štěstí, možná díky včasnému příchodu se Katsuyu podařilo včas dostat k drtivé většině našich lidí. A těch pár, které Katsuyu nestihla 'obšťastnit', dokázal ochránit Assasin. Co se stalo se mnou? Jelikož jsem se až do poslední chvíle snažil o úspěšné pokrytí všech našich jednotek a léčení, na vlastní obranu jsem neměl moc času. Jeden slizoun mě ale přeci jen na poslední chvíli obalil, aniž bych mu to dával příkazem. Výsledkem byla má síla na pokraji vyčerpání, nestihl jsem totiž ani pořádně doplnit energii ze včerejší akce. Skončil jsem daleko odhozený, sedřený, avšak živý. Z úst mi stékal pramínek krve, ale obličej mi přejela nakonec Katsuyu a já byl opět od slizu. Opatrně jsem ji zmáčkl a objal... bylo po všem.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 08, 2013 7:55 am

Kakashi už mě málem měl, teď bych se nezmohl na nic, avšak byl pro moje štěstí odvolaný. Příště si musím dát ještě větší pozor. Najednou se však zjevil Nagato a vytvořil tu svoji tlakovou vlnu. Neměl jsem sílu, ani pomalu chakru vytvořit si nějakou obranu, ale najednou se kolem mě postavila dřevní stěna a ochránila mě. ,,Díky Assasine." Řekl jsem si spíše pro sebe a jakmile skončil útok, vydal jsem se na bojiště a pomáhal raněným.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 12:02 pm

Armády se začaly přesouvat zpět k bráně, kde už byly stany, kde si mohli odpočinout. Já jsem uzavíral skupinu aniž bych něco promluvil. Byl jsem slabý, nedokázal jsem udělat nic. Nepřátelé se sice také přeskupili, ale pravý boj teprve začne. Tohle byla ochutnávka. řekl jsem a bylo mi jasné, že musíme zaútočit dřív. Odešli jsme tedy na své stanoviště.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 1:26 pm

Postupně se malé Katsuyu začaly vypařovat a zbyly po nich jen šedé obláčky. Neměl jsem sílu. Plán ale vyšel, i když vše mohlo dopadnout lépe, jenže to snad vždy. Znaveně jsem se postavil a rozhlédl po bojišti, snad každý, kdo ještě mohl, pomáhal. Jednotky se stahovaly, já se s úsměvem otočil a vydal se zpátky k vesnici.

přesun~
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 08, 2013 2:03 pm

Viděl jsem, jak se všichni přesouvají zpět. Neztrácel jsem zbytečně čas a rychle se vydal za nimi.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 6:59 pm

Objevil jsem se v minikráteru, který tu vyrobil náš edo tensei maník. Nepochopil jsem, proč ho nevyvolal znovu, ale to bylo jedno. Povedlo se, vylákal jsem ty nej.
Poskládal jsem pečetě a čekal až se někdo ukáže. "Pojďte, pojďte."
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 7:07 pm

Dobehl jsem sem spolecne s Hokagem. Nemel jsem v planu jenom zdrhat nebo ho nechat zdrhnout. Proste jsem byl pripraveny Zemrit kvuli ochrane Hokageho on byl prece dulezitejsi nez ja.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 7:15 pm

Následoval jsem Hikaru, on přece viděl kde nepřítel je. Postavil jsem se proti Torovi. Někteří stateční náš následovali. Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Tumblr_mpiyc2d5pw1rmxgsso1_500
"Předtím než tě zabiju, řekni mi tvé jméno!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 7:26 pm

"Hm, samotný Hokage, velký a mocný," ušklíbl jsem se a přemýšlel jakou technikou začít.
"Vizsla, Tor Vizsla," odpověděl jsem mu a pokrčil rameny. No co, je to slušnost. "Hokage, zabiju Vás a zničím Váš odkaz! Yoton: Yokai no jutsu!"Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Tumblr_lmgkk9kx211ql676ko1_500
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 08, 2013 7:28 pm

Bežal som za Hikarom a Hokage. Hikaru presne vedel kde je náš nepriateľ a tak sme zastavili priamo pred ním.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 7:32 pm

Kdyz vypalil tu lavu pouzil jsem Hakke Kūshō (prázdná dlaň)
Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Hakke-kuushou-o
Melo by to byt dost a to aby to u lavu ochladilo neb alespon zmenilo smer a nas nezasahla.
"prestan se ty zmetku Chovat jako bych tady ani nebyl!!!!! Tentokrat te dostanu!! A ta jeho ignorace me neskutecne nastvala.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 7:43 pm

A je to tady..Yoton no Kekkei genkai. Dorazil i můj syn Tobiru, což mě potěšilo, Hikaru začal s protiútokem, já jsem poskládal pečetě a zkombinoval jeho útok se Suijinheki. Láva neměla prozatím šanci. Musím se ale soustředit a analyzovat jeho útoky. Poskládal jsem ruční pečeť na Mokuton.
"Mokuton: Jukai Koutan!"
Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Jukai_koutan_mokuton_by_thebigbosslh-d4i5y42
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 08, 2013 7:51 pm

Nepriateľov útok sa nám podarilo odraziť a teraz bol čas na môj útok. Poskladal som pečate. Shoton : Hashou koryu! Zem predo mnou sa začala meniť na kryštál a postupne vznikol jeden obrovský kryštálový drak , ktorý letel priamo na nepriateľa. 
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 7:58 pm

Nepřátelská vojska mě ještě donutila zdržet se na druhé frontě. Díky našim jednotkám, kteří se o můj průchod postarali, jsem byl však schopný pokračovat za Assasinem a Hikarem. Tady už boj také probíhal, Assasin s dvěma chuuniny stál proti osobě, která to celé začala u pevnosti. Ten, který ovládal neuvěřitelné techniky a oplýval nezpochybnitelnou silou. Obyčejnému pozorovateli by se to mohlo zdát úžasné...
Hleděl jsem na krystalového draka, který velkou rychlostí mířil na našeho protivníka. Neváhal jsem a naskočil. Nechal jsem se 'svést' na dostatečnou blízkost a včas vyskočil do vzduchu nad a za Tora. Složil jsem pečetě a vyčkával na správný moment.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 8:07 pm

"Děcko mi vyhrožuje? No je tu Vás dětí víc," Úspěšně se jim dařilo vyblokovat můj útok, ale to bylo jen zahřívací kolo! Sledoval jsem jejich sled útoků.Z mé velké nádoby na zlatý písek se vysypalo trochu zlata a utvořil se v jakýsi kruh. Vznesl jsem se do vzduchu, když se tvořil Mokuton. V tom ale na mě mířil drak a Allii.
"Yoton: Yokai no jutsu!" Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Yokai-no-jutsu-gif-o" tentokrát to byla jiná láva, pěkně roztavenou horninu jsem začala vypouštět všude kolem, na mokuton, krystalového draka a Alliiho. Shouton by se mi opravdu hodil.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 8:14 pm

Rozbehl jsem se vybehl po jendnom stomu ktery byl nejblize Alliimu. Odrazil jsem se od stromu a narazil do alliho a tim zmenil Jeho drahu aby jej nezasahl Yoton. Ale tim jsem neskoncil Pouzil jsem opet Hakke Kūshō (prázdná dlaň)
Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Hakke-kuushou-o Ze by ro melo Tora primacknout k zemi. No minimalne jsem jim dal sanci na utok. Moc sem neveril ze by se tomu Alli vyhnul. (Nic proti ve vzduchu se blbe neco podnika.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 3 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru