Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou - východ

+8
Edo tensei
Tor Vizsla
Hokori Mai
Hebi
Kaiji
Sabaku no Aiko
Seito Senju
Assasin Senju
12 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Wed Aug 07, 2013 8:53 pm

Pohodila jsem akorát vlasy když ptáček vybouchl protože to písek jednoduše vykryl.
Když naskočil na velkého ptáka písek který již dopadl na zem a srazil pár lidí se vracel ke mě a přimíchal se do toho co mě kryl.
Vážně teď byla ve vzduchu pěkná horda písku.
Z té hordy se vynořily obrovské ruce a vyrazily přímo proti chlápků na ptákovi. Neuvěřitelný rychlost jakou se pohybovaly byla k neuvěření. Pokud by byl proveden na ně útok písek by se pohotově a jednoduše rozdělil a nechal útok projít.
Další jílový pták který se ke mě dostal a vybouchl dopadl víceméně stejně jako ten minulý.
Přede mnou se objevila silná vrstva písku a výbuch vykryla a pohltila. Přes mou obranu se opravdu dostalo málo co a tohle nebylo něco co by mi ublížilo...zatím.

Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Kaiji Wed Aug 07, 2013 8:53 pm

Shinobi z Iwy bol ozaj všímavý, keď tak zachránil svojho kolegu... ale nešlo tu o obyčajný útok kosy, takže som mal aktuálne, keď ma zrazu aj piesok dvihol do vzduchu, veľmi priamy plán s tým shinobim.
Pohol som prudko rukami, čím sa moja bábka prudko trhla hore, čím kosou musela minimálne shinobiho porezať a vyvaliť mu tiež katanu z ruky.
Pri šťastí, samozrejme mojom šťastí, ho čepeľ kosy hlboko prerezala cez brucho až po krk.
Ale to bolo menej pravdepodobné, stačil totiž aj škrabanec a jed by sa postaral o dočasné slabšie paralyzovanie.
Zostal som pevne stáť na piesku, vyššie nad bojiskom, čo mi ako bábkarovi vyhovovalo.
Teraz som hodlal pomôcť i Aiko, keď už som mal na to príležitosť.
Akonáhle som zazrel ílového vtáka tesne pri Aiko, znova sa dala moja bábka do pohybu, rýchlo letiac naproti vtákovi.
To som však spravil istý pohyb prstov, ktorým som zariadil, aby sa bábka prehnala okolo krídla vtáka s vystrčenou kosou, na ktorom niekto zjavne sedel/stál, a aby mu ono krídlo kosa poškodila.
Zároveň bola šanca sa ňou i zachytiť o krídlo, takže by sa potom dalo z toho vydobyť niečo ďalšie...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 8:57 pm

Shinobi z Konohy
Mezitím vším už medikové dělali svou práci a zachránili nespočet životů. Zatím se však zdálo, že máme navrch právě my. Hlavní aktéři se zaměstnali navzájem a tak se mohli zaměřit jednotky z Konohy na řádové ninjy z Iwy a od Tora. Samozřejmě vypomáhali i písečným ninjům v jejich boji a kdykoliv, kdy to dovolila možnost, zaútočili.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 9:00 pm

Někdo se rozhodl zaútočit na velitele a jeho dva ninji. Ninja ovládající Katon použil Housenka no jutsu proti jeho loutkám, kdykoliv se přiblížili. Pták letěl nahoru a manévroval velice rychle.
Takže ta holka byla jinchuuriki. Uvidíme, jak ti půjde, když ten písek bude mokrý. Ninja se suitonem co také stál na ptákovi po písku začal plivat vodní bomby. Vyhodil jsem několik malých bomb, některé byly tak malé, až se přimíchaly k písku a neškodně čekali. Pták dokázal manévrovat velice rychle vznesl jsem se ještě víš k obloze a ulétal tomu otravnému písku. Byl jsem už vysoko nad ní. V rukách jsem mezitím tvořil další jílové výtvory. Musím ji donutit.. Velitel znovu máchl rukama a na Aiko začaly padat jílové housenky. Chtěli ji pěkně omotat kolem dokola a pak vybouchnout.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 9:01 pm

Když si Raijin myslel, že může pomoct nějak své kolegyni, zem pod ním se rychle nadzvedla do výšky asi pět metrů výše než se vznášel on, a tak ho nehezky přizemnila. Bylo to vážně rychle, a tak se tomu dalo jen ztěží vyhnout. V nadzvednuté zemi se nacházeli někteří shinobi z Iwy skrytí v ní pomocí iwagakure no jutsu... ti následně rychle využili toho, že zem Raijiho přizemnila a použili techniku co na gifu XD.
Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Doton-shinjuu-zanshu-no-jutsu-o
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Wed Aug 07, 2013 9:10 pm

//Jak přišel na to, že je Aiko Jinchuuriki?.. zatím neudělala absolutně nic co by jí mohlo prozradit. Takže ne..nepřišel na to -_-"

Jak bylo popsáno dřív, kdykoliv proti písku letěla vodní koule rozdělil se a nechal vodu prolítnout, poté se zase spojil a pokračoval v útoku na ptáka.
Když se dostal nade mě. Část nevyužitého písku utvořila 5 metrů nade mnou kopuli.
Která o chvíli později zachytila housenky a tato písečná kopule vyrazila okamžitě nahoru kde byl pták kterého chytaly ruce. Ty šly z obou stran a pod ním se na něj nyní řítil písek s jeho vlastními housenkami.
Pokus by vybouchly udělalo by to v té mase písku maximálně menší kráter který by se opět zacelil.
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Kaiji Wed Aug 07, 2013 9:17 pm

Tak, nakoniec celý môj proces s útokom bábky sa stiahol v momente, kedy sa zas ku mne dostali nejaké otravné steny a bábka tak do jednej z nich navyše aj vrazila xD.
Na chvíľu som jej prestal dávať toľko pozornosti, musel som sa s tým vysporiadať trochu iným druhom techniky.
Zložil som niekoľko pečatí, pričom mi z prstov stále šli chakrové nite, ktoré aktuálne bábku držali len vysoko nado mnou.
Keď som tých pár pečatí dokončil, pozrel som sa pod seba.
Nahralo mi to, snáď aspoň trochu xD, do kariet.
Stačilo totiž teraz iba na krátky moment pustiť bábku, skloniť ruky a nasmerovať ich k rukám.
Následne som trochu mihol prstami, a ruky ninjov, ktorý sa ma snažili teraz vtiahnuť do zeme, preťali veterné a ostré poryvy vzduchu, technika Kaze no Yaiba...
Bábka však padala priamo na mňa, ale s tým som mal tiež jeden plán. Vyskočil som naproti nej, vystrúc k nej znova ruky.
Opäť som ju pripojil na svoje nite, pričom som ju stiahol pod seba keby na mňa niečo začalo zdola letieť.
Tentoraz som už nemohol toľko podceňovať, maximálne zas len preceňovať seba xD, keď som skúsil dostať bábku pod seba a odraziť sa od jej chrbta vyššie... ale takmer som sa strepal dole, čo ale nemenilo nič na tom, že som teraz zas dopadal do ich "pasce"...
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 9:23 pm

xD Jednoduše, automatická obrana.
Já jsem vyskočil nahoru a provedl sérii pečetí. Místo toho, aby mě ruce chytli, vypustil jsem další a asi poslední svůj výtvor. Nebyla tak velká jako originální, ale způsobila dost velký výbuch aby zranila dost jednotek.
Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 LetsBlowThisShitUp
"Umění je výbuch!"
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 9:34 pm

Raijin se jevil vskutku jako mladý, inteligentní shinobi, který využil své loutky nad sebou ke zastavení Iwagakure no shinobi, kterým vítr silně pořezal ruce. Ti se následně vynořili ze země kousek dál od Raijina. Jak to vypadalo... jejich ruce byly tolik pořezané, že jim to znemožnovalo skládat pečetě. Což Raijimu nahrálo do karet. Po chvíli se však stalo něco nečekaného. Okolo Raijina se mírně zatřásla zem. Ze země se vynořilo to co na obrázku ve velikosti Raijiho, chystajíc se ho rozmáčknout.


Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 2Q==
Otázka nyní zněla... kdo posílal tyto techniky proti Raijimu? Okolo něj nebyl žáden shinobi schopný poskládat pečetě k zahlednutí.
 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sabaku no Aiko Wed Aug 07, 2013 9:36 pm

//Gaara snad neměl automatickou obranu po tom co z něho byl vysán bijuu? -_-
Tohle není náš boj..
Část písku která byla stále u mě se stáhla do tykve a ta zmizela.
Když začal dělat pečetě ta masa písku spadla přímo mezi nepřátelské jednotky a nadělala celkem slušnou paseku. "Jdem.." Stačila jsem křiknout pod sebe...snad to dole slyšel, kdo ví.
Na nic jsem už nečekala a stále s maskou na obličeji aby nikdo nezjistil jak vypadám jsem složila pečeť a pomocí primitivní techniky, kterou se učí snad každý jednoduše zmizela.
Jelikož jsem až do té doby byla přesně nad nepřátelskou jednotkou a po posledním útoku byl ten chlápek nade mnou jeho obří technika padala nejspíš na jeho lidi...to už byl ale jeho problém.

~přesun~

/Odcházíme protože tu 4 dny nebudeme a byla by to zbytečná brzda. Hezký boj...Konoho fandíme ti xD
Sabaku no Aiko
Sabaku no Aiko

Počet příspěvků : 241
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Edo tensei Wed Aug 07, 2013 9:41 pm

Nakoniec to ale prešlo podľa očakávaní a muž ktorý spočinul proti Kakashimu predsa len vytvoril dostatočnú taktiku nato aby mu ukázalo ako má na vrch. Ale predsa len tu bola istá vec ktorou nedokázal predvídať a to predvídateľné oko Sharinganu s ktorým dokázal predvídať každý Seitov pohyb. Nie len že vedel načo sa chystá, vedel to dobre skopírovať a okamžite použiť proti nemu v takej istej podobe. Nepochybne šlo o dosť skúseného Shinobiho začo hovorili aj jeho skutky ako bola aj jeho legenda! Bol to veľmi významný Jounin ktorého zapojiť do tohto epického boja bolo hnusné! Preto v momente keď vytvoril klony, znova sa mu v ruke objavilo Raikiri, ktorým preťal zem a spoločne s ním keďže vďaka všade prítomnej vody, dokázal vytvoriť ohromný prúd Raitonovej čakry ktorý mal za úlohu zničiť obidve klony, zároveň dokázal Kakashi reagovať na jeho Shurikeny vytvorením obrovskej dotonovej steny pred ním aby ho chránila. Malo to ale jednu chybu a to, stratil Seita z dohľadu.
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Kaiji Wed Aug 07, 2013 9:45 pm

No, skôr než ta otázka, mi znela v hlave skôr otázka, či si Aiko nemohla možnosť odísť vybrať ešte skôr, než nás ponúkla vôbec do bitky!
Teraz takto utekať.. no to je fuk, tajne som ďakoval, že som sa nemusel stretnúť zoči-voči Edo Tensei pešiakom.
Musel som preto použiť tiež tú jednu z najprimitívnejších techník, aké som mal vo výbere.
Hoc, veď ani ten môj výber nebol nejaký extra parádny.
Kso, ešte z toho nakoniec bude malér.
Napadlo mi, ale to som rýchlo potiahol bábku k sebe.
Vedľa mňa boli steny, ktoré ma práve šli rozmliaždiť, ale na to som im už nedal čas.
Spravil som jednu pečať a v tom momente som sa z celej tej pasce vytrepal zmiznutím.
Bohvie ako by som dopadol, keby sa takto nerozhodneme odísť... ale čo už xDD

-Presun-
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 9:46 pm

Jakmile jsem doházel shurikeny okamžitě jsem poskládal pečetě a v letu přeletěl Kakashiho, takže jsem se mu dostal do zad. Teď je moje šance. Musel být natolik koncentrovaný na raiton a následně na doton, a v momentě kdy vytvořil tu zeď, jsem se mu dostal do zad i s touto technikou. Suiton: Koka Suijin. Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 200px-Koka-Suijin-2Jelikož nevěděl odkud se vynořím, tak to bylo pro něho takřka nevyhnutelné. Klony se pochopitelně rozpadly, kvůli raitonu, ale svému účelu posloužily.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hokori Mai Wed Aug 07, 2013 9:51 pm

Reakce Raijiho shinobim z Iwagakure no sato dodala odvahu, kuráž a nebojácnost. První kteří se odebrali na útěk! Odebrali se však vážně na útěk nebo si někde museli odskočit? Např.: na WC? Tato odpověd shinobim z Iwagakure no sato nebude nejspíš již vyzrazena. Hlavní bylo, že ustoupili, což dalo možnost jedotkám Iwagakure no asto k dalšímu postupu.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Wed Aug 07, 2013 10:00 pm

Vůdce který pronásledoval Aiko byl zklamaný. Někdo takový a takhle utekl. Zřejmě byli jednotky ze suny velmi zbabělé. Ale teď nadešel čas k proti útoku. Létal jsem sem a tam a házel na protivníky jílové bomby. Šíleně se přitom smál.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 10:02 pm

Shinobi z Konohy
Jounini se rozeběhli vstříc jednotkám z Iwy. Na hodně místech to bylo 1vs1 a rozhodovalo taijutsu. Někde proti sobě narazili ninjové, kteří používali ninjutsu. Ztráty byly na obou stranách, avšak Konoha měla schopné mediky, kteří vraceli ninjům síly a hlavně zacelovali zranění. Navíc z Konohy přicházely další a další jednotky, takže jsme tu měli pomalu převahu.
(Musel jsem to udělat alespoň takhle..xD Když už jsem tu jakoby "sám")
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Edo tensei Wed Aug 07, 2013 10:11 pm

Mal pravdu, jeho obrovská rýchlosť spojená s nadmernými reakciami počas boja kedy dokázal okamžite vytvoriť taktiku proti súperovi nemalo obdoby. Jednu chybu ale vo svojej úspešnej misii nedokázal zahrnúť a to prítomnosť Kamuiu v jeho očiach. To mu vytvorilo dostatočnú rezervu nato aby väčšinu techniky počas nárazu ktorý okamžite pocítil preposlal preč do inej dimenzie, zároveň toho ako Edo Tensei dokázal okamžite v tej istej sekunde zregenerovať svoje zdravie a zhodiť bleskom do vody. Nech už sa pokúšal kdekoľvek teleportovať, všade ho čakal istý zásah bleskom. Bol to výnimočný Shinobi, Seito Senju, ale taká istá legenda teraz proti nemu stála! Bol to Kakashi Hatake, nemohol ho len tak podceňovať.
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 10:19 pm

Sice mi většinu techniky dokázal pohltit, takže jsem zbytek zrušil a voda jen tak dopadala. Já taky dopadal, ale už zbývalo jen pár metrů. Musí to chvíli trvat přece, než se mu ta technika obnoví. Bleskově jsem po něm hodil 2 kunaie, které mu oba mířily na oko se sharinganem. Jednu ruku měl zrovna ponořenou do vody, takže měl volnou jenom jednu. A hned za kunaiema jsem se řítil já a už jsem měl nachystanou katanu s úmyslem ho naporcovat. Jak se teď rozhodne?
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Edo tensei Wed Aug 07, 2013 10:25 pm

Nepotreboval sa veľmi rozhodovať, ruku vložil pred seba, aby zabránil jeho kunaiu prederaviť mu Kamui, čo dokázal vyčítať vďaka Sharinganu. Čo sa ale týkalo jeho katany, na počudovanie sa nechal jeho technikou zasiahnuť a predsa sa len nechal naporciovať. O to ale nešlo, pretože Edo tensei z ktorého bol stvorený urobil krásnu vec. A to keď Kakashi vytvoril bleskový klon keď bol ešte za tou stenou, tentoraz Dotonom spod zeme chytil okamžite nepripraveného Seita a nechal do neho napumpovať Raiton čakru aby nedokázal používať svoje porty, zároveň toho sa klon zmenil na blesk a zasiahol aj Seita ktorého táto technika mohla na pár dní ochromiť. Ale iba ak ho zasiahne. Aj Kakashi dobre vedel akého mocného súpera má proti sebe, preto vytvoril klon keď mal svoj plán. Nemienil ho podceňovať ako to robil Seito.
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 10:32 pm

Viděl jsem, jak jsem ho zasáhl, ale rozpadl se na raiton. Kdy sakra udělal toho klona. Nebyl čas na myšlenky, protože už když jsem dopadal, tak se ze země nořila ta ruka. Zareagoval jsem tak, že jsem rychle katanu zapíchl do země a od ní se odrazil do bezpečné vzdálenosti. Ve výsledku to vyšlo tak, že ruka nic nesevřela a raiton klon mi neuškodil. Dopadl jsem na zem, kde ani nebyla voda a díval se směrem na Kakashiho. Moje chakra už pomalu docházela, naštěstí jsem byl Senju, takže pořád něco zbývá, ale přišel jsem o svou katanu, tedy prozatím.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Edo tensei Wed Aug 07, 2013 10:38 pm

Prišiel o svoju katanu! Teraz ju v rukách držal Kakashi, ten aj napriek prepichnutej hrudi vďaka katane zabodnutej do zeme, stál na mieste a skladal veľké množstvo pečatí na techniku ktorou to už mienil ukončiť. Nie že by ho to nebavilo, ale pociťoval istý strach zo Shinobiho pred sebou. Predsa len ho nemal ako podceňovať, šlo o Senjua a nie len nejakého obyčajného. Pravdepodobne šlo o priamu vetvu od Hashirami a až nie pekne pripomínal Tobiramu. Ten bol považovaný za Shinobiho, už nebezpečného aj podvihnutím prstu. Práve preto Kakashi zmizol priamo pred Seitovými očami, akoby využil techniku teleportácie a objavil sa priamo za ním, držiac v ruke svoje Raikiri. Nebol ani on pomalý ale niečo dokázal. Skopírovať Sasukeho ohromnú rýchlosť vďaka vylepšenému Shunshinu.
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 07, 2013 10:42 pm

Viděl jsem jak se něčemu chystá, když skládal ty pečetě. Najednou zmizel a ucítil jsem ho za zády. Můj reflex a rychlost byla naštěstí taky dobrá a mohl jsem se mu i vyrovnat, ne-li překonat. Ještě než do mě napumpoval Raikiri jsem reflexně vykopl nohou, která mu mířila rovnou na hruď. Nebylo kam se vyhnout, i když měl sharingan a mohl vidět útok, ale mi stačila i malá sekunda, abych se dostal pryč.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hebi Wed Aug 07, 2013 10:46 pm

Nastal konec boje, alespoň pro dnešek. Mnoho ninjů bylo poraženo a zabito. Edo tensei se stáhli zpět do rakví, neboť uživatel právě soustředil čakru do nejmocnějšího. Nagata.
Nagato se vznášel několik metrů přímo před sluncem. Jistě, všichni tušili, co se chystá udělat. Rozpřáhl ruce a čekal, čekal na to, až bude vše připravené.
Hebi
Hebi
Shuuketsu (S-rank)
Shuuketsu (S-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 18. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Edo tensei Wed Aug 07, 2013 10:46 pm

Kakashi nebol typ človeka ktorý by požíval priame útoky, takmer stále využíval svoje finty, klony alebo kawarimi aby sa dostal k človeku ak bol naozaj extrémne rýchly. Práve v tento moment urobil Seito nehoráznu chybu výkopom dozadu. Znova ale tentoraz inak, pocítil ako narazil do niečoho tvrdého. A to bola dotonová technika klonu ktorá mu nohu zasekla a on nemal možnosti ako sa vyhnúť Kakashimu priamo pred ním. Skôr ale než mu prepichol hruď Raikiri, ktoré bolo tak rýchle bez vyhnutia, ako keď kedysi použil Yondaime Rasengan proti Tobimu, bol odvolaný a spolu s Raikiri aj Kakashi zmizol v hrobke do ktorej ho ako mŕtveho uložili. Pre tento krát bol zachránený.    
Edo tensei
Edo tensei
Edo Tensei
Edo Tensei

Počet příspěvků : 19
Registrován : 15. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 10:57 pm

Dostal jsem se na bojiště, kde byl Nagato. Sakra. Vím, na co se chystal, ale nějak mu to nešlo. Musíme ho zastavit dřív než k něčemu došlo. Kousl jsem se do prstu a doufal, že to udělají ti dva stejně jako já.
Provedl série pečetí a položil ruku na zem. Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Tumblr_m8ab03PvHB1rcimjfo1_500Legendy znovu ožily! Tři sannini, kteří dokázali nemožné se znovu ukázali v jejich následovnících. Jejich vůle byla nesmrtelná.
"KUCHIYOSE NO JUTSU!" Stál jsem na svém hadovi jménem Mabui. Všude kolem svištěl vítr. I ti sebehloupější Shinobi museli pocítit, že se na bojišti objevil někdo legendární.
Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Tumblr_m5uewyv0mB1r12d1bo2_500
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 2 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru