Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bojiště před Konohou - východ

+8
Edo tensei
Tor Vizsla
Hokori Mai
Hebi
Kaiji
Sabaku no Aiko
Seito Senju
Assasin Senju
12 posters

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Aug 07, 2013 6:28 pm

First topic message reminder :

ohromné prostranství na kterém se bude odehrávat slavná bitva, která se zapíše do historie.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 8:23 pm

Proti jeho nové verzi Youtonu Mokuton opravdu nic nezmohl. Odskočil jsem dál a sledoval své shinobi. Rozhodl jsem se jim poskytnout zálohu a bojovat z trochu větší dálky. Zatím jsem čekal a sledoval ostatní,
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 8:24 pm

Na jeho útok jsem se připravil ještě, než techniku vypustil. Takže jsem se chystal lávě jen bleskově vyhnout, nebyl jsem tak nebezpečně blízko a moje rychlost nebyla malá. Plánoval jsem se objevit za jeho zády. Jelikož lávu plival, byl bych mimo dosah jeho techniky. Čekal ho přímý direct do těla. Hikaru mě ale stihl odhodit. Co to? podivil jsem se, když změnil mou dráhu a já jen přistál na zemi do dřepu. Pokus byl hezký, mě "zachránil", ale v podstatě obětoval sám sebe.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 08, 2013 8:33 pm

Valila sa na mňa vlna lávy. Poskladal som pečate.  Shoton: Omiwatari no jutsu! Zo zeme začali vyliezať obrovské kusy shotonu , ktoré síce nedokázali lávu zničiť ale dokázali ju zabrzdiť. Avšak shoton sa následne začal rozkladať.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 8:39 pm

"Kuku, nějak Vám to nevychází. "Přestal jsem plivat lávu, když na mě útočil Hikaru. Předemnou se zvedla ze zlatého písku pevná zeď a ta pohltila jeho vlnu. Ale to nebylo všechno. Zlatý písek ze zdi se zformoval ve vlnu a obalil Hikara a odhodil ho stranou. Teď se okolo něj obaloval a měl za cíl vyřadit ze hry. Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 1057646204
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 8:44 pm

Kdyz me zacal obalovat Pisek bypoustel jsem cakru za vsech tenketsu a doufal ze to povoli nebo to ze me nekdo sunda. Zatim me to nemackalo a dokazal to udrzet nekolik cm od meho tela ale dlouho jsem to vydrzet nemohl. Boha to my nevyslo. Snazil jsem prijit na zpusob jak se z toho vyhrabat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 8:49 pm

"Hikaru!" zakřičel jsem a chtěl jsem mu jít na pomoc, ale zastavil jsem se. Teď máme práci. Klid, přemýšlej. Takže Sakin, Jiton no Kekkei genkai
"Ty šmejde, Suiton: Suiryuudan!" vyplivl jsem proud vody, který se změnil ve vodního draka a mířil přímo na Tora. Přímo do jeho xichtu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 9:00 pm

Jak jsem předpokládal, dostal s lehkostí Hikara. Rád bych se k němu dostal, ale byl dost daleko a riskoval bych tím víc. Musel jsem doufat, že bude schopný ještě vydržet. "Kso!" sykl jsem rozčíleně. Po dobu, co jsem jen dřepěl opodál, se mi myslí promítaly jeho techniky a mé možnosti. Už dřív proti němu taijutsu selhalo, má písek a techniky, díky kterým je schopen si udržet odstup. Jeden na jednoho bych měl jen málo šancí ho porazit. Musel jsem využít příležitostí, které poskytovali ostatní.
Vodní drak vyrazil na Tora...
Rozeběhl jsem se a probleskl za nepřítele, mým cílem bylo pokusit se zabavit ho na blízko, až se postará o Assasinův útok - draka. Přiskočil jsem k němu s Chakrovými scalpely na rukou a udělal prudký výpad na rameno/paži.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 9:20 pm

Vodní drak? Tak nudná technika nestojí ani o vyblokování. Ale jako senzibil jsem pocítil Alliiho přítomnost a jeho aktivní čakru za mnou. Jestli si myslí, že mě tím dostanou, jsou na omylu. Jinton: Mueishou! velmi rychle jsem se dostal mimo dosah Alliiho a vodního draka, takže se museli střetnout. Zlatý písek mezitím pořád drtil Hikaru, zatím ho nechtěl zabít.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 9:24 pm

"Pockej jak se z toho Dostanu nadelam z tebe zradlo pro psy!" Myslel jsem to vazne a nehodlal tu jeste zarvat. Porad jsem se snazil udrzet pisek od tela ale na tohle jsem fakt zacinal mit malo cakry. Abych to vydrzel moc dlouho. Z cela mi zacinaly kapat kapky potu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 9:35 pm

Jakmile jsem viděl, že s drakem nic nedělá, uhl jsem také pryč a poslední kroky neudělal.
"Grr," zavrčel jsem nepřátelsky, tohle mě tak rozčilovalo. Fakt, že bylo tak těžké ho zasáhnout. "Ty srabe!" nejradši bych si to s ním rozdal na obyčejný pěstní souboj, bez jutsu, jen na schopnosti.
Začínal jsem být opravdu rozzuřený, což se mohlo projevit na mých tazích. Spojil jsem ruce. [Tajuu Kage Bunshin no Jutsu] Kolem mě se objevilo zhruba šedesát mých klonů, kteří se rozeběhli z různých stran na Tora tak, aby je nemohl sundat najednou. Já jsem byl někde mezi nimi, ale kde?
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 9:41 pm

Můj drak se valil na Alliho. Měl jsem chuť se plácnout do čela. Místo toho to Allii vyřešil jinak...rozzuřil se a vypotřeboval svou čakru na tajuu kage bunshin. Hmmm
"Ty zmetku," pohlédl jsem na Tora sharinganem. Jinton no kekkei genkai, stejná technika jako Tsuyoshiho. Založil jsem si ruce na hrudi a sledoval boj.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 9:46 pm

"Tohle má být boj Hokageho a jeho Konohy?" začal jsem se ďábelsky šklebit. Začalo tu být trochu těsno. Možná, až moc klonů. Skočil jsem na vznášející se písek a vznesl se do vzduchu tak, aby na mě nemohli. Zvedl jsem obě ruce do vzduchu a vytvořil mrak zlatého písku.
"Sakin Arare!" z mraku začalo pršet. Nebyl to déšť, ale zpevněné kapky zlatého písku, které určitě dost bolely.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Aug 08, 2013 9:51 pm

TLak zlateho pisku se zacinal zvetsovat. Premyslej Hikaru mysly> Na Chvili jsem prestal vypoustet cakru z tenketsu a po sekunde zase znova a tak jsem to opakoval a doufal ze ta kupa sra*ek povoli.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 08, 2013 9:58 pm

Poskládal jsem pečetě a hodlal udělat něco riskantního. Situace zatím nevypadala nejlíp. "Katon: Endan!" zkusil jsem ohnivou techniku, která měla dolet. Ale nemířila přímo na něj, ale nad ním. Když měla prosvištět nad jeho hlavou, technika vybouchla. Doufal jsem, že ho srazí dolů.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 10:01 pm

Doufal jsem, že Tobirova akce vyjde, rozhodl jsem se tedy pomoci Alliimu. Poskládal jsem rychle ruční pečetě a ze země vyjely trámy. Spousta trámů. Mohl by je Allii použít a vyskočit na ně a sejmout ho ze shora. Mimoděk jsem hodil na Tora Hiraishin Kunai.


Naposledy upravil Assasin Senju dne Thu Aug 08, 2013 10:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 10:05 pm

Když ten déšť začal postupně trefovat klony, kteří při kontaktu s ním ihned bouchli, musel jsem něco udělat. Technika byla rozsáhlá, takže její síla nespočívala v použití na jeden rychlý cíl. Nicméně dokázala skoncovat s většinou mých klonů. Ale skupinka, ve které jsem se ocitl i já začala spolupracovat. Kapky sem tam někoho trefily, ale jinak se nám podařilo uhýbat. Vyletělo taky pár kunaiů s výbušnými lístky, aby udělaly prostor. Pak se okolo nás vytvořily trámy, které výborně posloužily. Zbyli jsme tři a stoupali po sloupech. Dva, kteří běželi napřed naskočili proti Torovi.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 10:12 pm

Katon? To se neumí trefit? začal jsem se šklebit, ale už jsem hned pochopil. Shýbl jsem se a nademnou se vytvořila stříška ze zlatého prachu. Chránila mě před katonem. Teď jsem se musel vypořádat s klony. Zatnul jsem ruce a soustředil do sebe čakru. Padal jsem na zem. Máchl jsem rukama. "Bakuton: Jiraiken!" z mých rukou se stal dynamit, který právě vybouchl. Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Bakuton_Jiraiken
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 10:28 pm

Kso! Takže Bakuton no kekkei genkai. Ale měl jsem plán. Nevšiml si mého kunaie, ale on už padal dolů. To byla jeho chyba.
Kunai jím proletěl, když se zaměřil na klony a použil Bakuton. Tak schválně, kdo je rychlejší!
Ušklíbl jsem se a objevil se u hozeného kunaie.
Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Tumblr_mob301G6Lj1sr624oo1_500
"Suiton: Rasengan!" mířil jsem přímo do jeho zad a doufal, že už se nevzpamatuje.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 08, 2013 10:36 pm

Udělal jsem znovu to, co dříve. Poskládal jsem ruční pečetě a položil ruce na zem. Naše útoky probíhaly velice rychle. Teď to teprve byla bitva na úrovni Hokage! Akorát, já byl ještě furt slabý chuunin.
"Shoton: Omiwatari no jutsu!" Pod ním vyrostl ze země velký modrý krystal. Pro případ, že by chtěl uhnout.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 10:42 pm

Klony zmizeli v explozi.
Výborně.
Nechtěl jsem nic nechat náhodě, a tak jsem se ze sloupu odrazil a byl připraven zasadit pojišťující úder.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 10:53 pm

Usmíval jsem se, měl jsem to vyhráno, chystal jsem se na jinou techniku, ale pak mě Hokage překvapil. Taková rychlost!? Není divu, Midori Senko. Rasengan mě drtil v zádech a podemnou jsem měl krystal a nebezpečného Alliiho. Ještě ne! Ještě jsem nemohl zemřít! Znovu přišel Jinton a objevil jsem se několik metrů od nich. Z mé rány kapala krev na zem. Soustředil jsem čakru a použil techniku, která byla má poslední záchrana. Inyu Shometsu. Stál jsem tam a setřel si krev z mého zranění.
"Výborně, podařilo se Vám mě zranit, překvapili jste mě, ale to není všechno.
Kuchiyose no jutsu!"
Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Chimera_jutsu Stál jsem na této obrovské stvůře. Zdaleka je převyšovala.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 08, 2013 10:57 pm

Na nic jsem nečekal. Měl jsem opravdovou chuť dokončit tento souboj! Ten člověk mě neuvěřitelně štval. Co všechno měl ještě v rukávu? Tu techniku jsem znal, uměl ji Allii i Tsunade-sama. Pak provedl nám známý hmat. Kousl jsem se do prstu a znovu jako včera. "KUCHIYOSE NO JUTSU!"

Stál jsem na Mabui, který se už nemohl dočkat pořádného boje.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 08, 2013 11:00 pm

JO! Povyskočil jsem, když ho táta zasáhl. Ale pak zase zmizel a přivolal nějakou zrůdu. Všiml jsem si znamení, které provádí můj otec. Tak už zase? Nebude to tak efektivní jako včera, no co, i tak to bude epic!
"Kuchiyose no jutsu!" Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Tumblr_m5uewyv0mB1r12d1bo2_500
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu Aug 08, 2013 11:09 pm

Bohužel jsem Tora nedokázal zasáhnout, už byl zase pryč...
Ale Assasin byl úspěšný, Tora zachránila ona technika. Říkal jsem si, jestli se dnes přestanu divit. Nepřestal jsem. Monstrum, které přivolal bylo... zvláštní. Zopakoval jsem pohyby Assasina. "Kuchiyose no Jutsu."
Objevil jsem sem se na opět dokonale oslizlé Katsuyu.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii

Počet příspěvků : 168
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Tor Vizsla Thu Aug 08, 2013 11:15 pm

Stál jsem na svém mazlíčkovi a sledoval je. Byli dokonalou kopií Densetsu no Sannin.
"Nepřestáváte mě bavit! Je načase Vás zabít, Zítra Konoha přestane existovat a vy také!" řekl jsem dost hlasitě, aby to slyšeli také. Chvíli jsem na sebe nenávistně zírali a očekával jsem jejich první útok.
Tor Vizsla
Tor Vizsla
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 78
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bojiště před Konohou - východ - Stránka 4 Empty Re: Bojiště před Konohou - východ

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru