Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně

+5
Sumi
Goku
Shinobi
Lizzy
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lázně Empty Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:01 pm

I v Tsukigakure se nachází lázně a horké prameny.
Místo, kde se můžete pořádně uvolnit po těžkém tréninku. Mezi další služby patří masáže, manikúra...prostě vše pro to, abyste se cítili co nejlépe.

Lázně 2292_11
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 01, 2013 6:07 pm

Tak pri behu som sa zastavil pri lázniach. Nebol som tu ani nepamätám. Bez problémov som tu rýchlo zabočil, kúpil si lístok a zašiel do šatní. Prezliekol som sa, následne som si našiel prírodný bazén s tou teplou vodou a pokojne som sa dal do vody. Tak príjemne tam bolo, že sa nedalo povedať. Neuvažoval som nad Tsukikage. Dúfal som, že sa s tým zmieri, ja som v živote nechcel byť jej zástupca. Tak prečo práve ja?! Naozaj sa mi to nepáčilo ani pri najmenšom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:28 pm

Bylo štěstí, že mi lístky neustále poletující po vesnici dávaly informace o pohybu všech a všeho. Přesto bylo trochu překvapující, když jsem zjistila, že zrovna v takové situaci zaplul do lázní.
Skryté párou vytvořenou vodou z jezírka, se ve vzduchu objevily modré lístky irisu. Poskládala jsem se z nich na jednom z kamenů nacházejících se na souši za Reiem.
„Budeme hrát na schovku?“ ozval se mu za zády můj hlas. Založila jsem si ruce na hrudi a se zvednutým obočím ho kupodivu lehce pobaveně pozorovala.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 01, 2013 6:32 pm

Odpočíval som si a Ayame ma dohnala, nastal problém a rovno aj viac.
"Ale Tsukikage-sama, vy sa nehanbíte ma špehovať v lázniach?! A ešte keď na sebe nič nemám!!! To mi pripomína, že by ste tu nemala chodiť oblečená!"
Povedal som roztržito, chcel som ju vyprovokovať? Alebo snáď niečo iné? Mal som svoj diabolský zámer. Dúfal som, že uspeje a aj sa nestanem jej zástupcom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:42 pm

Posadila jsem se na kámen a ležérně si překřížila nohy. „Špehovat?“ zeptala jsem, naklonila hlavu na stranu a záměrně provokativně jsem s lehce přimhouřenýma očima přejela pohledem každý kousek jeho těla, který mohl být vidět z vody. „Hm...“ zamručela jsem a lišácky se pousmála.
„Doufám, že se nesnažíš navrhovat něco...nevhodného,“ řekla jsem se stále stejným úsměvem, ale pak jsem se zatvářila hraně zhrozeně. Shi by měla radost, že se konečně po dlouhé době nechovám přesně podle představ dokonalé Kage.
Nicméně stále jsem nezapomínala na to, proč jsem tady byla. Nehodlala jsem ustoupit. A už rozhodně ne potom, co s odmítnutím utekl z mé kanceláře.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 01, 2013 7:34 pm

Prižmúril som oči, keď sa na mňa pozerala, človek si tu príde odpočinúť a samotná Tsukikage ho špehuje!
"Ja niečo nevhodného? To vy samotná Tsukikage sa tu na mňa pozerá a má pri tom veľmi podozrivý výraz!"
Povedal som pobavene, ďalšia osobu do ktorej som mohol rýpať a len tak ju obviňovať z blbostí, čo ma náramne bavilo. Hlavne, že nespomínala ten zástup.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 7:47 pm

Nevěřícně jsem zakroutila hlavou a položila si ruku na srdce. „Já? Nikdy,“ dušovala jsem se, ale v očích mi ale pobaveně zajiskřilo. „Asi jsi holt neměl utíkat sem,“ pokrčila jsem rameny s úšklebkem na rtech.
Pak jsem se opět zatvářila vážně. „Tak za týden, šéfe. Nechám ti informace na stole,“ řekla jsem a protože se mu to, že má zastupovat, nejspíš nelíbilo, ještě jsem na něj drze vyplázla jazyk.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 01, 2013 7:53 pm

"Ale Ero Tsukikage-sama nemusíte svoju túhu po mne skrývať."
Uškrnul som sa. Našťastie tu nikto nebol. Ak by to niekto počul kto vie, čo by si pomyslel.
"Ale Ero kágiňa! Toto mi nemôžeš urobiť. Ja fakt nechcem mať na krku celú dedinu."
Povedal som trošku mrzuto. Možno som si na ňu trošku dovoľoval. Aspoň dostala novú prezývku. Určite sa s ňou nikto takto nerozprával od doby, čo je kage. Takže som nepočítal, že by jej vadili to tykanie a tá prezývka.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 8:04 pm

Ironicky jsem na něj našpulila rty a přimhouřila oči, jako bych chtěla říct: Tak určitě.
Nad jeho oslovením jsem se lehce zamračila a znovu si překřížila ruce na hrudi. „Jen počkej. Ještě jednou mi tak řekni a dostaneš po čuni,“ pohrozila jsem mu, ale přesto byla v tónu mého hlasu znát stopa pobavení.
„A to víš, že ti ji hodím na krk,“ utvrdila jsem ho v tom, a můj výraz naznačoval, že to udělám velice ráda. „Není nic lepšího, než sedět do noci v kanceláři, číst listiny a složky dokud tě nebolí oči, poslouchat žádosti a stěžování a ještě se u toho ve většině případů tvářit mile,“ vyjmenovávala jsem a tvářila se u toho jako marketingový prodejce představující své nejlepší zboží.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 01, 2013 8:18 pm

Vypočul som si ju a potom s úsmevom a provokatívne som povedal.
"E-R-O-K-A-G-E"
Na tvári som mal stále ten úsmev. Nemal som jej to hovoriť, ale teraz som mal takú provokatívnu náladu, tak prečo to neurobiť.
Začal som vidieť v tom byť zástupca Tsukikage aj svetlé stránky.
"Takže, ak budem Tsukikage, budem robiť teda tieto veľmi krásne veci? Ale to znamená, že budem mať k dispozícií celú pokladnicu Tsuki nie?!"
Dopovedal som a už som si v hlave tvoril plány čo z toľkými peniazmi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 8:30 pm

Když to začal hláskovat, ušklíbla jsem se. „Ty vážně chceš, abych vstala, že?“ zeptala jsem a abych podpořila svá slova, položila jsem podrážky bot na zem a postavila se na nohy. Ještě jsem udělala výhružný krok blíž k němu.
Pak jsem se zatvářila jako neviňátko. „Jo ohledně toho...obávám se, že jsme na suchu. Poslední peníze šly do Shiiného kance,“ řekla jsem náramně provinile a pokrčila rameny. „Asi budeme muset začít šetřit,“ oznámila jsem, jako by se nic nestalo. A také, že ne. V tuhle chvíli by i hlupák dokázal říct, že si z ně dělám legraci.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 01, 2013 8:35 pm

"Tss... Ero Kage, ak stúpiš do lázni, tak sa proste musíš dostať do vody."
Povedal som a prskol som na ňu vodu z bazéna. Nie moc, ale ani málo. Proste som ju provokoval, pochyboval som však, že tu pôjde. Na to je príliš "Kagovská"
"Však budeš setriť a keď budem zastupovať, tak si urobím mega párty v kanclu!"
Povedal som radostne a už som si predstavoval čo bude na tej párty.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 9:11 pm

Než jsem stačila něco říct, už na mě cákl vodu. Otevřela jsem pusu, ale nevydala jsem ani hlásku, jen jsem se nevěřícně podíval na a svoje napůl promočené oblečení. Pak jsem se na něj podívala s výrazem To-si-snad-děláš-srandu.
„Chtěla jsem říct, že ti tu nechám Shi jako dozor...Ale ta by se k tobě pravděpodobně přidala,“ řekla jsem, s nechutí si sundala svůj černo-modrý plášť a položila ho na kámen, na kterém jsem ještě před chvílí seděla. Viděla jsem ten jeho výraz. Ten To-neuděláš.
Přimhouřila jsem oči a sundala si boty. Pak jsem přešla k místu, kde se scházelo do jezírka a s obezřetným výrazem vlezla dovnitř až po kotníky. Dál se mi moc nechtělo.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sun Sep 01, 2013 9:17 pm

Presunul som sa tak, aby som stál oproti nej.
"Tak ero kage, mohli ste mi tu nechať Shi."
Prehovoril som len tak. Shi bola celkom zábavná i keď som ju moc nepoznal, ale videl som ako občas vyvádzala. Nedalo mi, keď som sa tam len tak pozeral na Ayame ju nejako nenahnať viac do bazéna, ale ako?
"Prečo vlastne ja mám byť vás zástupca?! Vôbec sa mi to nepáči."
Trochu som sa ju snažil zabaviť a ako by som číhal. V sekunde som ju chytil za ruku a potiahol tak, aby šla rovno do vody. To bol môj diabolský plán, ktorý sa podaril.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 9:32 pm

Přešlápla jsem na místě a rozhodovala se, jestli jít dál...nebo ne? Voda byla příjemně teplá, ale zase se mi nechtělo namočit si oblečení. A to, co Rei navrhoval úplně na začátku, rozhodně nebylo řešení.
„Nechám ti jí tady. Ale opovaž se jí...“ Co, zkazit? To už víc nejde. Štvát? Poradila by si. „Rozmazlit,“ rozhodla jsem se na konci. Ano, to bylo ono. Větší ego tygřice už rozhodně nepotřebovala.
„Protože...“ začala jsem a podívala se vzhůru Jako bych na nebi mohla najít napsaný správný důvod, který by Reie konečně přiměl akceptovat ten fakt, že chci, aby byl můj zástupce. Přesně to ale byla chyba, protože v tu chvíli mě chytil za ruku a stáhl dolů.
Naprosto nekage-ovsky jsem zavřískla a potopila se. Po chvíli jsem se vynořila s několika nepěknými slovy na rtech.
„Já tě zabi-“ Zbytek věty pohltila voda, protože jsem znovu ztratila ne-tak-úplně nalezenou rovnováhu a znovu šla ke dnu. Raději jsem tedy doplavala ke břehu, kde jsem se chytla a mohla na Reie v klidu vrhnout nasupený pohled.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 02, 2013 12:26 pm

"Ale no, mňa takého krásavca a zabíjať, bola by to škoda. Hlavne, keď som váš nový zástupca."
Povedal som a pomaly som sa k nej približoval. Kto vie čo som mal za úmyslom. Jemne som si hrýzol do spodnej pery.
"Strážiť Shi mi problém nerobí a pochybujem, že by som ju rozmazlil."
Povedal som aby tu nebolo ticho a pomaly som sa približoval s takým podozrivým úsmevom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon Sep 02, 2013 12:50 pm

Pobaveně jsem zvedla obočí. „Krasavce?“ chytla jsem se ho za slovo a škádlivě se ušklíbla. „Ale máš pravdu. Musela bych si shánět nového zástupce.“
„Shi rozmazlí i dobré slovo,“ informovala jsem ho. Vůbec se mi nelíbil jeho úsměv. Těkla jsem pohledem k vodě a o okamžik později jsem jí měla plné dlaně. Rozhodnutá oplatit mu to, že mi zmáčel plášť, (a taky vymazat mu ten podezřelý výraz z tváře), jsem ho podrobila pořádné sprše.
Jistá si toho, že to nenechá bez odezvy, dala jsem se na úprk a zdrhla do nejvzdálenějšího koutu bazénu.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 02, 2013 4:33 pm

Keď ma obliala, zrazu som zmizol pod vodou. Potopil som sa a vynoril sa až tesne pred ňou . Nahodil som taký zvodný pohľad. Nahol som sa k nej.
"Takže ero kage, chcete povedať, že ja som škaredý?"
Nevinne som povedal a potom sa mi objavil na tvári široký úsmev.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon Sep 02, 2013 5:57 pm

Když se objevil přede mnou, kousek jsem ustoupila dozadu.
„Kdybych ti to řekla, asi by ses urazil,“ ušklíbla jsem se na něj a pomalu ustupovala zpátky. A to, dokud jsem zády nenarazila do okraje jezírka.
Pomocí rukou jsem se vyhoupla nahoru. Voda crčela z mého promočeného oblečení, stejně tak z vlasů. Nicméně nohama jsem stále cákala ve vodě. Občas několik kapek naprostou náhodou přistálo i na Reiovi.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 02, 2013 6:05 pm

"Ale vieš, že klamať by sa nemalo?"
Odpovedal som jej. Z vody som nemohol vyliezť, ručník som mal na druhej strane bazéna. Takže som bol na samom okraji a vzhliadal som hore na ňu, kvapky na mňa dopadali. Určite to robila naschvál.
"Ero Tsukikage, môžete mi podať ručník?"
Opýtal som sa, fakt sa mi poň nechcelo ísť. Ešte som doplnil na záver.
"Prosím."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon Sep 02, 2013 6:34 pm

Nad jeho poznámkou o lhaní jsem jenom jenom s úsměvem pokrčila rameny. Znovu jsem máchla nohou do vody a poslala na něj další spršku kapek.
Dívala jsem se na něj seshora a zamítavě jsem zakroutila hlavou. „Nepodám,“ řekla jsem nejdřív a vyplázla na něj jazyk. Pak jsem ale naklonila hlavu na stranu, s povzdechem vytáhla nohy z vody a postavila se.
„Když tak hezky prosíš...“ svolila jsem nakonec, došla pro ručník a bez nějakého velkého míření a s úšklebkem na rtech jsem ho hodila směrem přibližně-k-Reiovi.
Pokud neuměl dobře chytat, nejspíš už byla látka nasáklá vodou.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 02, 2013 6:43 pm

Zahrávala sa so mnou. Ale ten jej hod bol veľmi presný. Hodil som sa po ručníku a podarilo sa mi ju chytiť a udržať suchú. Potom som vychádzal z bazéna so slovami.
"Eto Tsukikage, Mohla by si sa otočiť."
Vyšiel som a obtočil si ručník okolo pása.
"Tak teda sme sa zhodli na tom, že som nehorázne krásny a nie som vhodný na post zástupcu však?"
Opýtal som sa s úsmevom, myslel som to takmer vážne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon Sep 02, 2013 7:42 pm

Na jeho žádost jsem se k němu otočila zády a mezitím si začala prsty rozčesávat prameny mokrých vlasů. Pak jsem natočila hlavu na stranu a koutkem oka se podívala, jestli už se můžu otočit zpátky.
„Stále si myslím, že se na post zástupce hodíš,“ odporovala jsem mu. Na tohle téma prostě názor nezměním.
„A o tvém vzhledu už jsme se bavili, ne?“ řekla jsem s lišáckým úsměvem na rtech.
Vydala jsme se pomalu směrem k němu, ale na poslední chvíli jsem se stočila stranou, došla ke kameni, na kterém jsem před hodnou dobou seděla a vzala si svůj nyní již suchý plášť. Zachumlala jsem se do něj, takže se okamžitě znovu nasákl vodou, která stále odkapávala z mého oblečení.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 02, 2013 8:47 pm

"No tak nejako sa zmierim s tým, že budem musieť byť tvoj zástupca."
Povedal som a šiel som k nej. Mal som okolo pása obviazaný ručník nahor som nemal nič už oblečené na sebe.
"Však áno bavili, ale nedoriešili sme ho. Určite sa ti páčim. Však si ma sledovala. Ero kage! A z tohto sa nevymotáš."
Obvinil som ju a vyplazil jazyk. Podľa mňa som hovoril pravdu! Určite tu neprišla len kvôli tomu, keď vedela, že som v lázniach. To si mohla aj počkať pred nimi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon Sep 02, 2013 9:00 pm

Vítězoslavně jsem se usmála, když konečně ustoupil a přijal fakt, že bude můj zástupce. Nelíbilo se mi však, že přišel blíž, protože se svou krásnou výškou 163 centimetrů jsem musela zaklonit hlavu, abych mu viděla do očí. Proč jsou všichni tak zatraceně vysoký?
„Nemusela bych tě sledovat, kdybys tak dětinsky neutekl z mé kanceláře,“ odporovala jsem mu, vzpurně našpulila pusu a založila jsem si ruce na hrudi, což ovšem díky plášti, do kterého jsem byla zamotaná, nebylo moc vidět.
„Takže je to tvoje chyba, že jsem tady,“ ušklíbla jsem se na něj.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru