Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně

+5
Sumi
Goku
Shinobi
Lizzy
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:01 pm

First topic message reminder :

I v Tsukigakure se nachází lázně a horké prameny.
Místo, kde se můžete pořádně uvolnit po těžkém tréninku. Mezi další služby patří masáže, manikúra...prostě vše pro to, abyste se cítili co nejlépe.

Lázně - Stránka 2 2292_11
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 02, 2013 9:05 pm

"Nie nie, z tohto sa nevymotáš."
Vyplazil som jazyk a potom som začal vysvetľovať.
"Milá Ero kage, v poriadku si mohla počkať. Nebol by som tu stále, takže to znamená, že si ma predsa chcela sledovať."
Dovysvetľoval som a výťazoslávne som sa usmial. Ešte som si neodpustil poznámku.
"Ale ja ťa chápem, som proste mladý a krásny."
Uškrnul som sa, myslel som to s humorom. Nebol som až na toľko namyslený. Zas som sa naklonil k nej a študoval som ako by jej oči. Mal som zarytý pohľad do jej očí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon Sep 02, 2013 9:18 pm

„Čekat na tebe a nechat tě v klidu si odpočinout potom, co jsi zpochybnil moje rozhodnutí? Nemyslím si,“ řekla jsem tiše, nespokojeně nakrčila nos a krátce zavrtěla hlavou.
Pak jsem vydala chápavé 'Áá', jako bych si právě na něco vzpomněla. „Promiň, já zapomněla. Pro jaký že časopis to teď fotíš?“ zeptala jsem se a drze se na něj ušklíbla. Rozpletla jsem si paže doteď složené na hrudi a místo toho si je dala v bok.
Pohled jsem měla bojovně zabodnutý do jeho očí, i když by to rozhodně bylo pohodlnější, kdybych stála tak o půl stopy výš.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 02, 2013 9:21 pm

"Etoo, že by to bol časák Ero-Kage News... tak nejak sa ho volá."
Pousmial som sa a naďalej som sa jej díval do očí bol som zohnutý a na tvári som mal úsmev.
"A ty pre nikoho nefotíš?"
Opýtal som sa provokatívne, ona tiež nevypadala najhoršie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon Sep 02, 2013 9:26 pm

Pokývala jsem hlavou. „Ten neznám. Nějaký nový, že? To abych si zaplatila předplatné,“ ušklíbla jsem se.
Pak jsem se nahnula blíž, jako bych mu chtěla říct tajemství. „Na Nový rok plánuji kalendář,“ zašeptala jsem a rty se mi roztáhly do velkého šibalského úsměvu. „Když budeš hodný, možná dostaneš výtisk zdarma,“ nabídla jsem mu velkoryse.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 02, 2013 9:32 pm

"Kalendár? Tak to by sa mi hodilo."
Tiež som nahodil úsmev, trošku šibalský. Bavilo ma sa takto s ňou pohrávať alebo a ona hrala so mnou?
"Výtisk zdarma? To by sa mi hodilo. Určite sa to bude veľmi rýchlo predávať."
Dodal som a bol som naďalej pokojný. Na tvári mi však pobehoval ten úsmev.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri Sep 06, 2013 7:25 pm

,,Doufám v to. Věřím, že výtěžek z prodeje pomůže rychle zaplnit pokladnu, kterou Shi tak bezostyšně vyždímala na všechno svoje...jídlo,'' dořekla jsem lehce nejistě a nepatrně zakroutila hlavou, když jsem si uvědomila, že se mi to zvíře za několik posledních let čím dál tím víc vážně nepěkně prodražuje.
Po krátkém přemýšlivém výrazu, kdy jsem vymýšlela způsob, jak tygřici trochu omezit, jsem znovu zaostřila pohled do jeho očí a usmála se.
,,Pokud ti dám výtisk kalendáře, měla bych výměnnou dostat minimálně jeden díl toho tvého časopisu, ne? Něco za něco...''
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Fri Sep 06, 2013 8:11 pm

"Však ma tu vidíš načo ti bude ten časák? Ja nefotím Ero fotky."
Uškrnul som sa a potom som sa poškrabal vo vlasoch.
"Za to teba vidieť na kalendári Chmpf!"
Povzdýchol som si a narovnal som sa.
"Ták Ero-kage čo plánuješ na dnes ešte?"
Opýtal som sa s úsmevom na perách. Sadol som si k okraju bazéna a sledoval ju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Sep 07, 2013 7:20 pm

„Lidé stárnou. Třeba si budu chtít připomenout, jak jsi vypadal mladý, až z tebe bude starý vrásčitý děda,“ škádlivě jsem mu vysvětlila, na co potřebuji ten časopis a vyplázla na něj jazyk.
Když se tak divně uchechtl, či co to bylo, zvedla jsem naoko uraženě pravé obočí. „Něco se ti nelíbí?“ zeptala jsem se a na chvíli měla opět autoritativní výraz dožadující se odpovědi. Za chvíli se mi ale koutky úst zase roztáhly do úsměvu.
Zafoukal studený vítr a já se pod napůl-mokrým pláštěm, do kterého jsem byla zachumlaná, zachvěla zimou.
„No...nejdřív bych asi ráda uschla,“ ušklíbla jsem se, sedla si vedle něho a naprosto v rozporu s tím, co jsem řekla, jsem si ponořila nohy až po kotníky do vody.
Když ta voda byla prostě teplá.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sat Sep 07, 2013 7:35 pm

"Nedostaneš moje vzácne výtisky. "
Uškrnul som sa a povedal schválne. Potom sa am opýtala či sa mi niečo nepáči a ja samozrejme som hneď povedal.
"Veľa vecí sa mi tu nepáči."
Vyplazil som na ňu jazyk a ďalej mlčal. Sadla si hneď vedľa mňa, nevedel som prečo, však chcela uschnúť.
"Tak to máš milá ero-kage veľmi zaujímavý plán do budúcna. "
Zareagoval som s úsmevom a čakal, čo povie ona.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Sep 07, 2013 7:50 pm

„Vzácné?“ zeptala jsem a pochybovačně se na něj podívala. V očích mi pobaveně zajiskřilo. „Pokud budeš svoje fotky tak chránit, moc velký průlom ve světě neuděláš.“
Když řekl, že mu toho hodně nelíbí, naklonila jsem hlavu lehce do strany.
„Například?“ zeptala jsem se zvědavě a pak mimoděk lehce pohodila hlavou, abych odhodila na stranu vlasy, co mi spadly do očí.
To fungovalo asi dvě vteřiny, než se vrátily na svoje původní místo. Zkusila jsem to ještě jednou se stejným účinkem. Podrážděně jsem zavrčela a prostě si je připlácla k hlavě. To, s nutno říct delším trváním, vydrželo asi pět sekund, než jsem se na Reie opět dívala zpod záclony svých hnědo-modrých vlasů.
„Asi...nemáš gumičku, že?“ zeptala jsem se a nasadila totálně nevinný úsměv někoho, kdo něco nutně potřebuje.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sat Sep 07, 2013 8:03 pm

"Tak teda, Ero-kage. Oni sú naozaj vzácne. A mne stačí, že som dobrý shinobi. S tým si zarobím dosť."
Uškrnul som sa a pozrel som sa na ňu trošku zaujímavým pohľadom.
"Určite ju nemám .. načo by mne asi gumička bola?"
Keď som dopovedal, na jej otázku, čo sa mi tu nepáči som ešte nezareagoval, ale hneď ma niečo napadlo.
"Tak stačí, len to, že budem musieť byť tvoj zástupca. Už len to je prúser."
Uškrnul som sa a všimol som si, že sa Ayame ani nečervená a nič podobné, žiadné náznaky nervozity som nezazrel.
"Ero-kage. Si fakticky zaujímavá. Iné ženy by sa už červenali alebo by mali náznaky nervozity. Ty si taká pokojná.. čím to je .. Ahááá .. asi si nynfomanka.. mala si veľa mužov."
Povedal som na rovinu s veľkým úsmevom. Za toto by ma mohla dať asi aj zabiť, ale mne to bolo fuk.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Sep 07, 2013 8:40 pm

„Budu u sebe nosit foťák, vyfotím tě a pak tvůj obrázek přišpendlím na nástěnku v Hlavní budově. Už nebude vzácný,“ zazubila jsem se na něj.
Pak se můj úsměv trochu zmenšil a já rozhodila rukama do strany (čímž jsem si sklepla plášť z ramen, takže jsem ho okamžitě začala lovit ve vzduchu a přitáhla si ho ještě těsněji k sobě). „Vlasy máš, ne? Určitě sis někdy řekl: „Kéž bych tak s sebou měl gumičku,“ neříkej, že ne!“
„Bude to v pohodě,“ reagovala jsem hned na jeho první problém a schválně se na něj ušklíbla, což příliš nepodpořilo má slova.
„Roky strávené se Shi tě přivedou do tolika prekérních situací, že něco jako tohle, tě už do rozpaků nepřivede,“ pověděla jsem mu jedno z mnoha vysvětlení, proč mě nic z toho na emoční rovině zrovna dvakrát neovlivnilo.
„Ale pokud ti to udělá radost...“ řekla jsem s pokrčením ramen. Do tváří se mi vzápětí nahrnula červeň a já na něj ostýchavě zamrkala, než jsem se vesele rozesmála nad jeho obviněním.
„To bude nejspíš ono,“ potvrdila jsem ironicky, když jsem se konečně přestala smát.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sat Sep 07, 2013 9:04 pm

"Tss! To sa ti nikdy nepodarí!"
Povedal som a trošku som sa zamračil. Moju fotku nikto nikam dávať nebude!
"V živote som gumičku na vlasy nepotreboval."
Poznamenal som znudene. Nič sa tu celý čas nedialo a začala tu byť nuda. Keď spravila, že sčervenala zasmial som sa. Ona to dokázala na počkanie.
"Tá červeň na líciach ti pristane. Pff.. nič zaujímavé sa tu nedeje!"
Povedal som s úsmevom, ale myslel som to vážne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Sep 11, 2013 6:52 pm

„To si jenom myslíš,“ řekla jsem přesvědčeně, naprosto jistá si svými schopnostmi fotografa.
Podívala jsem se na něj pohledem 'nedělej si ze mě srandu, vím, že mi kecáš'. Protože kdo někdy nepotřeboval gumičku?
Založila jsem si ruce na hrudi. „Tím chceš říct, že jsem nudná?“ zeptala jsem se s předstíranou nazlobeností a jakékoliv plus, které mohl získat poznamenáním o slušivé červeni na mých tvářích, šlo zdánlivě do háje.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 11, 2013 7:08 pm

"No povedzme, že by sme si to tu mohli spríjemniť."
Povedal som s úsmevom. Bol to skôr taký dvojzmysel. Čakal som len na to, ako zareaguje. Vlastne som bol zvedavý a to strašne. No moje očakávania boli všeliaké, ale na toto by každý zareagoval inak.



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Sep 11, 2013 7:39 pm

Naklonila jsem hlavu na stranu a po rtech mi přelétl letmý úsměv „Například?“ zeptala jsem se naprosto nevinně.
Na ukazováček levé ruky jsem si namotala jeden z pramenů svých vlasů, které se mi pod vlivem nedobrovolného namočení zkroutily do četných prstýnků.
Tvářila jsem se jako naprostý andílek.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 11, 2013 7:49 pm

"Máme dosť veľa možností."
Povedal som a pozrel som sa na ňu a jazykom som si prešiel pery.
"Napríklad také..."
Chvíľku som urobil prestávku, aby som sa pripravil na niečo.
"Šteklenie!"
Dodal som a zároveň som sa vrhol po nej. Nemala šancu sa brániť, lebo som ju šteklil na bokoch a brušku. Mohla sa mrviť koľko chcela, ale ja som proste nepovolil a naďalej som ju šteklil. Celkom som sa usmieval. Vždy ma bavilo takto štekliť hlavne zenské pohlavie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu Sep 12, 2013 6:42 pm

Zvědavě jsem na něj hleděla a čekala, co ho napadne. Pohled mi na krátkou chvíli sklouzl na jeho rty, když si je olízl, ale to už se ke mně vrhl a začal mě lechtat.
Překvapeně jsem vyjekla a následně se ze mě vydral nedobrovolný smích, protože jsme byla extrémně lechtivá osoba.
„Nech...toho..!“ dostala jsem ze sebe mezi záchvaty smíchu a slabě ho uhodila zatnutými pěstmi do hrudi, abych ho dostala pryč. Moc efektu to nemělo, protože zrovna v tu chvíli jsem se začala znovu smát.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Thu Sep 12, 2013 7:58 pm

"Nenechám."
Odpovedal som. Vyplázil som ňu jazyk a pokračoval som v šteklení. Aj napriek jej snaženiu ma zastaviť, jej to proste nešlo a ja som pokračoval. Ayame som najskôr prevážil tak, aby si ľahla a v podstate som už bol na nej a mal som ju vo svojej štekliacej moci. Takže som ju šteklil na bruchu a prešiel som na krk.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri Sep 13, 2013 8:49 pm

Se ztrápeným, nedobrovolným a rozhodně ne-upřímným smíchem jsem snášela lechtání, dokud mě nepřevážil na záda.
Po chvíli zkoušení jsem došla k závěru, že se z pod něj nevykroutím, ani mu nejspíš nijak jinak neuteču. A protože nejlepší obrana je útok...
Počkala jsem si na vhodnou chvíli, posbírala všechny síly a opřela jsem se do něj. S trochou štěstí se mi nás snad podařilo překulit, takže teď na zádech ležel Rei.
Obkročmo jsem si mu sedla na břicho, protože to byla asi jediná možnost, jak ho udržet dole, a chytla mu zápěstí. „Máš vždycky takové problémy s posloucháním rozkazů, nebo je to jenom nějaký kritický týden?“ zeptala jsem se ho se zvednutým obočím a v očích mi poletovaly jiskřičky hravosti.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Fri Sep 13, 2013 8:56 pm

Naozaj sa jej to podarilo. Prevrátila ma na chrbát a doslova mi zablokovala pohyb. No ani som sa nepokúšal odtiaľto dostať.
"Asi to bude ten kritický týždeň."
Poznamenal som s úškrnom a čakal, čo ju napadne. Vypadala takto dosť nebezpečne.
"Bojím sa toho tvojho výrazu."
Dodal som ešte, fakt tie jej oči doslova žiarili. Kto vie čo to znamenalo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Sep 14, 2013 6:47 pm

„Budu doufat, že ten příští bude lepší a napravíš si pověst,“ řekla jsem a pak jsem naklonila hlavu lehce na stranu, jako bych vymýšlela co s ním, když ho teď mám mně napospas.
„To bys měl.“ Ďábelsky jsem se ušklíbla, když řekl, že se mého výrazu bojí.
Nicméně jsem nic vymyšleného neměla. Pustila jsem jeho levé zápěstí a chvíli se na jeho ruku podezřívavě koukala, kdyby náhodou chtěl něco zkusit.
Nakonec jsem Reie se zkoumavým výrazem polechtala na boku a sledovala, co - a jestli vůbec něco - to s ním udělá.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Sat Sep 14, 2013 8:28 pm

Nič som nerobil. To, že by som sa mal polepšiť som nejako prepočul a uškrnul som sa. Ten jej výraz bol fakt desivý. Nemohol som sa moc hýbať, preto som sa ani o nič nepokúšal. Potom čo ma pošteklila som sa len trošku usmial. Potlačoval som to. Nebol som moc šteklivý, ale trošku som bol.
"Tak čo Ero Kage? Došli ti nápady?"
Opýtal som sa a čakal či vymyslí niečo lepšie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon Sep 16, 2013 2:52 pm

Čekala jsem, co udělá a když se tak stalo, zamračila jsem se. On se jenom usmál!
Potom mě něco napadlo. Vzhledem k tomu, že jsme byli u přírodního jezírka, všude kolem byly rostliny. Natáhla jsem se a volnou rukou chytla stvol jedné trávy a utrhla ji. Měla takový chlupatý květ. Spokojeně jsem se zazubila.
Se stále širokým úsměvem jsem mu květem zaklepala na špičku nosu, pak jím přejela dolů přes jeho rty, bradu a po jeho krku.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 16, 2013 6:44 pm

Zatiaľ bolo všetko v pohode, až pokiaľ nezobrala ten kvet. Bol celkom jemný a pri dotyku ma trošku šteklil, ale hneď ako došiel ku krku som sa začal trochu smiať.
"Erooo Kage.. prosím prestaň."
Povedal som a dúfal, že ho dá preč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 2 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru