Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně

+5
Sumi
Goku
Shinobi
Lizzy
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:01 pm

First topic message reminder :

I v Tsukigakure se nachází lázně a horké prameny.
Místo, kde se můžete pořádně uvolnit po těžkém tréninku. Mezi další služby patří masáže, manikúra...prostě vše pro to, abyste se cítili co nejlépe.

Lázně - Stránka 6 2292_11
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 1:15 am

Dorazila jsem spolu s nimi do lázní a už v půlce cesty jsem si dovolila sundat masku. Tam už to bylo fuk. Vzala jsem si na recepci klíček od skřínky a zaplula do šaten. "Takže upevňování Anbu vztahů v lázních jo?" Prohodila jsem pobaveně směrem k Yo zatímco jsem si sundavala šedé tílko. "Třeba nám pak společné mise půjdou lépe." Hodila jsem tílko do skřínky. "Pff jako by to šlo." Dodala jsem pak a protočila očima. Samozřejmě že to lépe nešlo! Byli jsme úžasný! Zbavila jsme se i zbytku oblečení a omotala si okolo sebe dočasně ručník. Upravila jsem si culík a počkala na Yo.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 1:23 am

Nudil jsem se tu celkem a tak jsem si řekl, že bych si mohl zazpívat něco jiného. Pomyslel jsem si co budu dělat za několik let a zestárnu. Hned na to mě napadla jedna taková tématická píseň, i když byla škoda, že zrovna nemá kdo kromě mě poslouchat. Přivolal jsem si nějaký nástroj a u vodu jsem si zpíval. Nejspíš mě šlo slyšet přes celé lázně.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 1:28 am

Byla jsem spokojená. Šla jsem s Milli do lázni,ale taky s Daichim. Bohužel... Měla jsem takový špatný pocit,že se okoli ní budou motat samý chlapy a na chudinku Yo zapomene. Trošku mi to zhoršilo náladu.
Vzala jsem si klíčky a šla s Milli do šaten,aspoň tam jsme byli samy dvě. Sundavala jsem si oblečeni. "Spíš odčinění za tu vodku,radši bych tu byla sama s tebou a mohly bychom pokecat jak za starých času" odvětila jsem. Zasmála jsem se,když zmínila ty společné mise. "Víš, že mi dvě jsme nejlepší" řekla jsem a ze široká jsem se usmála. Když jsem měla oblečení pryč dala jsem okolo sebe ručník a dala si vlasy do copu. "Můžeme?" pověděla jsem a koukla jsem na Milli.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 1:38 am

V poslednom rade som prišiel do lázni aj ja. O takomto čase tu nebolo nejak moc ľudí, čo bolo šťastie. Zobral som si kľúčik od skrinky, vošiel do šatne. Zhodil šaty, zobral ručník. Nič viac mi ani nebolo potreba. Teda hodila by sa tu flaša alkoholu, ale mal som taký pocit, že v tej teplej vode je to nebezpečné pre zdravie a ešte by mi ho zobrali pri vstupe, takže bohužiaľ som po ceste nič nezohnal... škoda... Ale tak možno nabudúce niečo prepašujem. Šiel som k bazénom a tam som počul už nejaký spev. Nie že by ten dotyčný nevedel spievať, ale myslel som si, že keď už tu som tak si odpočiniem v tichu a nebudem počúvať nejaký spev. Nuž, mal som šancu to prerušiť tým, že sa mu prihovorím. "Skvelé, vieš aj nejakú inú?" Mal som na mysli pesničku, dúfajúc, že to bude niečo pohodové a že to nebude nejaký opušťák.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 1:45 am

Přikývla jsem a spokojeně vyšla ze šaten do společné části. Kdosi tu zpíval, jen jsem se pobaveně otočila na Yo a zakroutila hlavou. Ne že by nezpíval dobře, ale nějak jsem nebyla zvyklá slyšet si jen tak random zpívat osobu na veřejném místě. Došla jsem k vodě a zahlédla osobu, která pravděpodobně zpívala a Daichiho. Odložila jsme si ručník na kraj a vlezla do vody. Byla tam pár takže nebylo v podstatě nic hrozně moc vidět. Potichu jsem vydechla a opřela se o kraj.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 1:51 am

Šli jsme do společně častí,což znamenalo že tam budou chlapy. Bohužel,ale co už. Slyšela jsem někoho zpívat. nejen,že to bylo divné,ale taky se mi to nelíbalo. Nebyl to můj hudební styl. Pomálu jsem šla k vodě. Když jsem došla k okraji bazénu, sundala jsem si ručník a ponořila se do vody. Bylo mi dodbře a povzdechla jsem si.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 2:01 am

Myslel jsem si, že přijdou nějací fajn lidi, ale oni to jsou nějací burani z venkova, co nepoznaj talent když ho vidí. Co jsem asi čekal od Tsukigakure, která je daleko za ostatními. Musel jsem si vystačit však s tím co jsem měl. I v takových vesnicích jsem vystupoval, a že jich nebylo zrovna málo. Přestal jsem tedy zpívat když se jim to nelíbilo a uklidil své nástroje. Seskočil jsem pak do vody abych se namočil celej. Byla tu navíc pára, takže výhled na ty dvě dámy zrovna nebyl dobrý, jelikož vše dobré bylo zakryto. Jak já bych si přál byakugan z Konohy.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 2:04 am

Pretočil som očami a Nizashimu nič nehovoril, radšej som sa otočil a šiel akoby znova von z lázni. Nejak sa to tu nedalo vydržať, jednoducho tu bola nuda. Naviac nie že by som nechcel počúvať ten spev, ale sám som si povedal "Aby som toto zvládol, to si zoberiem radšej niečo k tomu." Bolo to dosť ďaleko aby ma ktokoľvek počul. Na pár minút som sa jednoducho vytratil. Asi sa mohli čudovať, že som to vzdal alebo tak. Opak bol pravdou. Jednoducho som si povedal, že takto to nepôjde, v trenkách a nohaviciach s peniazmi vybehol z lázni k najbližšej predajni alkoholu a kúpil som si jednu.. vlastne dve flašky vodky. Prepašoval som ich až do šatní a potom som prišiel s jednou v ruke, no a v druhej ruke som mal obyčajný pomarančoví džús. Niet nad klasiku. Posadil som sa na okraj bazéna kúsok od tých dvoch ženských a jednoducho som pomaly začal popíjať. *Toto bude ešte dlhá noc* Prešlo mi mysľou, keď som sa prvykrát napil.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 2:09 am

Když se Daichi vrátil s vodkou koukla jsem se letmo na Yo a pod vodou do ní šťouchla. Pak jsem se obrátila na Daichiho a podivným úsměvem se přisunula trochu blíž. "Co takhle zachovat dobré vztahy na pracovišti a podělit se s kolegyněmi?" Navrhla jsem a zářivě se usmála. Nemohl být přece takový škrt aby se nepodělil! Jestli měl v plánu to vypít sám tak se tu taky sám utopí až mu to stoupne do hlavy. Olízla jsme si rty při pohledu na flašku a pak se vrátila pohledem k Daichimu. Hm? Tak co?
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 2:14 am

"Nech toho" pověděla jsem a pod vodou jsem jí plácla přes ruku. Otočila jsem se stejně jako Milli a to na Daichiho. Stejně jsem se přisunula k k němu blíž. Milli měla více šance u něho než já,protože bůh ví co si pomyslel,když jsem mu pošeptala v centrále ANBU. Nic jsem neříkala a jen se miloučce tvářila. Doufala jsem, že se podělí,ale jak si jsem na to moc nevsázela. Chlapec měl dobrý vkus, šlo to vidět už v centrále,když jsme pili jeho piti.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 2:21 am

Posedával jsem si tam tak sám kousek od té bandy alkoholiků a sledoval si krásnou noční oblohu. Nebylo sna nic lepšího než koupel za krásné noci plné hvězd na obloze. Chyběla k tomu nějaká ta hudba, jenže tamti mě předtím vyrušili. Nemohl jsem to však v sobě zapudit, a proto jsem si alespoň sám pro sebe potichu pískal Binksu sake. Byla to má nejoblíbenější písnička, kterou jsem ve světě rozšířil a v mojí vesnici vždy věděli kdy se vracím domů. Jak mě chybí stará společnost v Oto. Reinu jsem už dlouho neviděl, až se vrátím do vesnice, určitě se za ní stavím a omluvím se jí za tak dlouhou nepřítomnost. Nyní jsem byl však tady v této vesnici a užíval si sám večera.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 2:26 am

No nič iné mi ani neostávalo, než sa podeliť, ešte by práskli veliteľovi, že tam bol alkohol v chladničke.. kto vie či im on z neho neupíjal, ale to je fuk... "No ale poviete mi, kto vypil tú flašu.. vody.. predtým než tam tá voda bola.." Šibalsky som sa usmial a už som im podával, nech sa napijú. No kukol som sa na toho samotára, čo si popiskával potichu, ale ja som to počul. Neviem prečo sa nepridal, možno keď si dám ešte, tak ho aj prizvem, ale momentálne som sa radšej venoval ženskej spoločnosti, teda skôr som dával pozor aby mi to nečorkli, lebo človek od žien môže čakať všeličo.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 2:33 am

Vzala jsme si od něj spokojeně flašku a napila se. Labužnicky jsem přivřela oči a vydechla. Podala jsem s úsměvem flašku Yo a koukla se zpět na Daichiho. Když se zeptal kdo to vypil jen jsem se výmluvně a nevině usmála a pokrčila rameny. No muselo mu to být jasné. Pak jsme se naklonila k Yo.. "dneska se nám daří pít zadarmo. Až tak jsme dobrý." Pošeptala jsem jí pobaveně a odtáhla se. "Takže, ty máš taky oficiálně volno nebo se flákáš v době kdy máš službu?" Dalšího návštěvníka lázní jsem si moc nevšímala. Kdyby se přidal určitě by byla větší sranda ale vypadal na hudebně založeného samotáře.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 2:38 am

Samozrejme, nikto neočakával že práve dnešný večer sa v Tsukigakure no sato takto zvrtne. Samozrejme že bola väčšina z týchto Shinobi mimo službu a jeden z nich bol dokonca z inej dediny, vlastne z dediny proti ktorej Tsukigakure tajne bojovala, napriek tomuto sa začala táto noc stávať divnejšou a divnejšou. Nie len vďaka skvelému nápadu Milli a jej kamarátky Yoshity, ale vďaka práve alkoholu, ktorý sa rozhodli vypiť. A práve možno to prilákalo isté dve osoby, ktoré sa pod rúškom tmy vydali práve na toto miesto pod vidinou nájdenia ľudí, s ktorými by mohli vyslopať aj posledné zvyšky zásob alkoholu, ktoré mali na Anbu centrále. Jedna z osôb bol samotný veliteľ Anbu jednotiek, ktorý si razil svoju cestu spoločne so svojou snehovo bielou hrivou ruka v ruke so svojou sestrou, dvojčaťom, ktoré sa mu takmer ale ani nepodobalo. Napriek tomu isté črty tváre šli rozoznať už v okamihu ako ich daná partia zahliadla vojsť k bazénu.

„Zdravím.. Hádajte čo mám..“ Keďže takmer každého z nich poznal osobne, ako to ich nadriadený, s úsmevom na perách a fľaškou vodky v rukách vstúpil k bazénu, kde pomaly kráčal spoločne so svojou sestrou k nim. Samozrejme tá bola v tejto situácii trochu tichá, teda až príliš tichá, nepatrila práve k Anbu jednotkám ale len k obyčajným Jouninom, sem šla len na popud svojho brata, ktorý sa rozhodol ukázať jej partiu s ktorou to vlastne pracuje a dokázať si že ho nepočúvajú len na základe toho že im velí. Samozrejme, bol to zmrd, ale nie zas až taký veľký aby nevedel aké spôsoby treba mať. „Našiel som na sklade túto vodku.. Vraj patrila samotnému Tsukikágemu. Čo poviete, ochutnáme?“ Šibalský úsmev prezrádzal veľa a samozrejme nato okamžite skočil do bazénu. Jeho sestra ale ostala stáť na brehu, akoby sa bála všetkého okolo nej.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 2:43 am

Jooo! Podělí se. Olízla jsem si rty,kdy mi Millia flašku. Byla jsem natěšená,dneska je super den a ještě nekončí. Napila jsem se a s usmála jsem se. Trošku jsem se začervenala,ještě jsem nepila naha,takže jsem se před Daichim trošku styděla. Lahev jsem mu podala. "Těžko říct" pověděla jsem a poškrabala jsem se ve vlasech. Určitě mu to došlo. Když se ke mě Milli naklonila a pošeptala tak jsem trošku zachechtala. "Hai" pověděla jsem a přikývla jsem.
Najednou se objevili další lide. Jeden z nich byl náš kapitan. Ztuhla jsem,nevěděla, co dělat,ale když nabídl alkohol nemohla jsem odmítnout. Nemohla jsem si nevšimnout jeho společnice,která měla krasné oči a vlasy. "Zdravím" lehce jsem se uklonila. Byla tu ještě nějaká slušnost, i když jsem měla volno.
"Můžu první?" zeptala jsem se zvědavě. Dost mě zajímalo,jestli to chutná jinak a nebo ne. Při otázce jsem se tvářila strašně milé,kdyby mi to nevyšlo měla jsem v plánu ještě psí oči.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 3:00 am

Všiml jsem si, že přišli zcela noví hosté. Ten chlápek vypadal hodně důležitě, ale ta slečna vedle něj vypadala moc hezky a jako milá osoba od pohledu. Řekl jsem si, že bych ji mohl trochu nenápadně přilákat když tam tak stojí sama u kraje, pokud bude chtít. Trochu jsem vylezl z vody a sednul si na kraj. Ve vodě by se hrálo dost blbě. Přivolal jsem si pak svou klasickou kytaru a začal pomalu hrát melodii, která se později stala písní, kterou snad slyšela jen ona, protože pro ní byla.



Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 3:02 am

Samozrejme tá reakcia tej modrovlásky mi bola dosť podozrivá na to, aby som prišiel na to, že to boli práve oni dve. "Takže preto tie dva úsmevy, keď som vás videl.. hneď mi to bolo podzrivé. Inač, vašé mená? Ja som Daichi Akamatsu." Predstavil som sa im a hneď som naťahoval ruku, kvôli zoznámeniu. A už som stihol aj zabudnúť na to, čo mi šuškala tá druhá. Nakoniec som sa ani nedotkol tej modrovlásky, v tom prišiel veliteľ s nejakým roztomilým dievčaťom a ja som neodpovedal radšej na otázku od modrovlásky. Netušil som, že to je jeho segra, asi ju predomnou ukrýval. Kapítanovy som len mávol rukou. Aj by som sa činil, lenže už podľa analýzi pohľadom som videl v nej ten plachý typ. Naviac prišla tu spoločne s kapitánom, jeho známa. Všetko mi bolo podzrivé, preto som to radšej nechal  tak. Lebo vyspať sa s kapitánovou ségrou a na druhý deň ju len tak samú zanechať. To by som mal ťažký život potom, preto som spravil takticky správnu vec. Sadol si na breh, samozrejme stále som mal osušku okolo pása no a jednoducho som si popíjal sám. Tak ako vždy... Keďže sa tu dnes korisť nenašla, mal som ísť radšej do baru... Teraz som tu bol taký sám, ale stále s úsmevom na perách. No do toho tá depresívna hudba... To som sa radšej znova napil..
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 3:14 am

"Milli." Odpověděla jsem Daichimu a koukla se na nově příchozí. Dorazil samotný velitel s nějakou dívkou. Překvapeně jsem zamrkala, jeho bych tady teda nečekala. Mlčky jsem mu kývla na pozdrav a když nám oznámil, že našel vodku zazubila jsem se. Kdo by čekal, že se tu v lázních všichni takhle sejdeme? Když se Yo ozvala jestli může první mlčky jsem si vzala flašku od Daichiho a napila se. Postavila jsem jí na kraj a přešla pohledem k té dívce co tam tak stála. "My nekoušeme.." Usmála jsme se na ní. "Teda až na něj." Ukázala jsem na Daichiho. Když začal neznámý zpívat a očividně to mířilo právě na onu dívku začala jsem se smát. Prostě jsem si nemohla pomoct.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 3:36 am

Situácia bola naozaj pobavenia hodná, keď sa priamo pri troch Anbu jednotkách a jedného Shinobiho zo znepriatelenej dediny objavil samotný vodca týchto skrytých jednotiek spoločne so svojou mladšou, plachou sestrou, snažiac sa vypiť Tsukikágeho alkohol. Dôvod prečo ju sem priviedol bol práve ten, že mala tak trochu problém s nadväzovaním kontaktov, pretože sa ľudí bála. Niečo si zažila, dosť ju to bolelo a ona sa uzavrela. A tak len odkývala na všetky pozdravy typickým „Yosh!“ a ešte viac sa snažila splynúť s podlahou na ktorej stála, kým nezapočula pesničku. Vskutku, vybral si dobre, síce to nebol jej štýl, ale stačilo to nato aby ju zaujal. Pesnička samotná sa jej ani nemusela páčiť, ale šlo o to že pred ňou bol spevák, a to sa predsa len tak často vo svete nevidí, niet sa čomu čudovať, že napriek tomu že tam ostala stáť a len sa snažila držať v blízkosti brata, avšak jej hlava pomaly smerovala práve k Nizashimu. Tiež hralo v rolu to že práskli, že Daichi kuše ľudí, zdalo sa že tomu uverila.

Na druhú stranu, veliteľ bol z iného cesta, akoby zdedil to čo jeho mladšie dvojča nezdedilo. Jeho povaha bola strašne extrovertná a miloval zábavu, práve z toho dôvodu ukradol Tsukikágemu alkohol, len aby ho naštval. Sám bol ochotný sa priznať že mu to vypil, nahnevalo ho posledné jeho správanie sa k nemu samotnému, kedy mu poslal cez Pilikku poslednú misiu. „Samozrejme..“ Zasmial sa veliteľ, načo podal fľašku Yoshite a letmo sa na ňu pousmial. Chvíľku takto na ňu zazeral ako pije z fľašky, načo sa rozhliadol po okolí kto tu bol. Vtedy zdvihol druhú svoju fľašku ktorú priniesol, ale neudržal ju v rukách ktoré boli mokré, a fľaša sa vykĺzla, padajúc do vody. Sám už sa zdalo že bol načatý, práve to mu dovolilo povedať práve to čo povedal. „Nechcem sa moc baviť o práci počas takejto zábavy, ale rád podotknem, že zajtra musíme podľa Tsukikágeho vybaviť istú záležitosť v Kumo, takže nato kašleme, zajtra máme voľno.. Juhúúú!“ Zreval, načo sa sám potopil pod bazén a držal sa tam úctyhodne dlhú chvíľu než sa vynoril s fľašou, ktorá mu do nej spadla ešte pred prehovorením. Len sa zasmial, načo hodil fľašu Milli. „Ochutnaj túto.. Ale bacha kope strašne moc..“ Vtedy nechal oči len na nej, chcel vidieť ako sa zatvári po vypití tohto. Malo to takmer 80%.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 3:57 am

"Já jsem Yoshita Kanen,stačí Yo" pověděla jsem na otázku. Nezlobil jsem,což jsem byla ráda. Možná jsem to přehnala v centrále. Možná se mu i omluvím. Kapitán mi podal lahev. Byla jsem jako male díte,které čeká na dárky. Opatrně jsem se napila. Vychutnávala jsem si tu vodku jako nějaký gurmán. Lahev jsem podala kapitánovy. Usmála jsem se na něho. "Arigato, je dobrá" řekla jsem. Bylo to něco jiného, byla tam něco speciálního. nebo já nevím co. Můj zrak spočinul na jeho sestře. Byla fakt pěkná. Z pozorovaní mě vyrušila ta úžasná zprava. To je super, jste nejlepší kapitane-sama" pověděl jsem a zasmála jsem se. Pomálu jsem se přiblížila k jeho sestře. Byla jsem nervozní. Bylo to horší než mluvit s chlapem. "Ahoj, já jsem Yoshita, zkráceně Yo, ty se jmenuješ jak?" zeptala jsem se a trochu se začervenala. Srdce mi začalo více být. Fakt divný pocit a ještě na takovým místě.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 4:10 am

Vypadalo to jako by si všimla. To mohlo být dobré znamení. Zkusil jsem další píseň na seznamu. Sice byla trochu rychlejší, ale dobře zněla. Záleží však zdali se jí bude líbit. Ostatní vypadali na to, že se dobře baví, tak jsem jim to nechtěl moc kazit. Zdálo se, že tato vesnice měla s chlastem obrovské zkušenosti a zálibu. To je zatím jeden zvyk, který jsem tu postřehl. Tato dívka však byla jiná než ostatní, šlo poznat, že byla plachá. Na to se nejvíce hodila píseň, a to je přesně moje parketa. Proto jsem také hrál aby mě slyšela, ale taky aby tamti neříkali ať se stiším.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 4:27 am

Sledoval som tú holku, Milli jej povedala, že hryziem no a to na plaché holky moc neplatí, takže som bol tak trošku von z hry, ale kašlal som na to. Už predtým som to predsa vzdal len z dôvodu, že to môže byť potenciálna známa nášho veliteľa. Preto som len pokračoval v pití. Znova som si dal a tentokrát to zapil džúsom. Nakoniec to nebolo také zlé, mal som tu výhľad na pekné ženské no a a keď som si myslel, že je to v pohode, že sa zmierim s mojou momentálnou samotou, tak začala hrať znova tá HUDBA.. Povedal som si .. okey to bude v pohode, ale nebolo... Znova som sa napil a o niečo viac než predtým, aby sa mi to aspoň zdalo v pohode.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 4:32 am

Sledovala jsme jak veliteli vyklouzla ta flaška. Že by už pil? Ušklíbla jsem se poslouchala ho. "Mm ok, beru vás za slovo s tím volnem." Odpověděla jsem mu vesele. No bylo to velitel ne? A ten se má co? poslouchat! Když se potopil koukla jsem se na Yo, která se začala seznamovat s tou dívkou. Upravila jsem si culík a po tom co se velitel vynořil a podal mi flašku jsem si jí vzala. Kope jo? Přimhouřila jsem nedůvěřivě oči a zhluboka se nadechla abych se psychicky připravila. Jó dřív jsem pila jako duha, ale nějak jsem vyšla ze cviku. Doufala jsem teda, že mě tohle nezabije. Do toho začal ten týpek zase zpívat. Jestli mě nezabije to pití..tak on jo. Povzdechla jsem si a napila se. Lokla jsem si a přísahala bych, že se mi z toho rozšířily zorničky. Co to sakra.. Odkašlala jsem si, protože to pálilo v krku a skoro až s vyčítavým pohledem podala veliteli flašku zpět. "Asi mi to vypálí hlasivky." Zasípala jsem a pak se zasmála.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 4:53 am

Naozaj, síce prvá pesnička ktorú Nizashi spustil znela pre Kairu nádherne, táto druhá bola otrasná. Síce sa jej vôbec nepáčila a najradšej by ho niekam poslala preč, predsa len sa vždy jednalo o vkus ľudí a tak mu do toho určite nechcela kecať. Hlavne bola príliš hanblivá aby niečo takéto aj dokázala. Preto len zavrtela hlavou a pozrela sa na svojho brata, stále trochu telom naklonená k nemu. Na malý okamih sa zdalo že sa k nemu naozaj vyberie a na niečo sa ho spýta, predsa len vedieť tak dobre hrať na nejaký nástroj, to už dlho nevidela, zastavila ju Yoshita. „Ehm.. Já?“ Spýtala sa okamžite nato ako jej položila otázku a trochu vyplašene cúvla. Bola tu ako cudzinec, samé Anbu jednotky a jediná ona bola mimo ich ligu. Preto sa možno bála, ale keď zazrela úprimný úsmev v Yoshitiných očiach, zastavila sa a sklopila pohľad k zemi. „Kaira.. Rada ťa poznávam, Yo-chan..“ Napriek dlhým vlasom ktoré zakrývali jej tvár, bolo nadmieru jasné že sa usmievala. Snažila sa to skryť, ale prišlo jej to pekné že sa o ňu zaujíma dievča a nie len chlapci. Vtedy znova pocítila bratov pohľad, ktorý vedel o čo ide, ale ignorovala. „Takže ty.. pracuješ s mojim bratom?“ Bolo jasné koho myslela ako svojho brata. Chcela to len vedieť, nejako nadviazať konverzáciu.

V bazéne sa pre túto chvíľu smial Raiken na strašne vtipnom úkaze, ktorý zahliadol. Len čo sa napila, bolo okamžite jasné ako to v krku cítila, pretože aj pre samotného veliteľa to bolo akoby pil samotnú lávu. Preto trochu priplával bližšie k nej, pre istotu aby ju zachytil ak by ju to príliš koplo a jej sa niečo stalo. „Kto vie ako to zvláda piť náš starý páprda, Tsukikáge. Veď by to zabilo koňa..“ Pozrel si fľašku, trochu si z nej odpil a samozrejme ho to chytilo. Avšak pred Milli sa chcel hrať na tvrďáka, bola ženská, nie to ešte aká pekná a samozrejme bol aj jej veliteľ, takže nesmel ukázať slabosť, preto nič neprišlo, okrem sĺz ktoré sa mu tlačili do očí a tie okamžite sčervenali. Otočil sa na mieste uhýbajúc jej pohľadom aby nevidela, ako sa snaží vodou vytrieť si slzy, a vtedy pohliadol ako sa bijú o jeho sestru. Na okamih za ním vzplápolali ohienky, kým pochopil prečo ju tu vlastne vzal, len ju prepálil pohľadom a otočil sa späť k Milli. „Kto je ten blbec čo tam hraje tie teplé pesničky?“ Okamžite sa spýtal, síce bol mimo službu, nikdy ho v dedine nevidel. Chvíľku nad tým uvažoval, až sa nato vykašľal. Má voľno, chce si samozrejme užiť. „Sakra, piť tu len vodku, už si niekedy mala Tsukigakurský špeciálny miešaný drink? Síce som tvoj veliteľ, ale sme mimo službu takže ti jeden tu môžem vyrobiť no nie?“ Spýtal sa nato okamžite. Jeden recept z baru vedel, bol dosť silný, a taktiež dosť lahodný.

Situácia sa pre Daichiho podľa všetkého zhoršila, keď práve Milli skazila jeho možnosť si nejako šplhnúť u pre neho neznámej holky. No aj keď, podľa všetkého správu o tom že títo dvaja sú súrodenci už počuť musel, svetielko nádeje sa kompletne zmenilo v jeho prospech keď pohliadol k dverám. A tam zahliadol červenovlasú kočku, ktorá takmer nahá mierila k bazénu, na druhý koniec ako boli všetci títo dokopy, dokonca aj od Nizashiho, Daichiho, všetkých, snažiac sa nájsť miesto kde by sa mohla v pokoji usadiť do vody a oddychovať po náročnom dni, ktorý strávila vypisovaním rôznych blbostí. Sama ani nechápala prečo to robila, predsa len na ten post mohli poslať niekoho iného, a tak frustrovaná vošla do vody a oddychovala so zavretými očami.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 5:06 am

"Nedokážu si ho u toho představit." Prohodila jsem na jeho poznámku o Tsukikagem. "Ale byla by to určitě dobrá podívaná." Dodala jsem když jsem se nad tím víc zamyslela a představila si to. Když se napil velitel sledovala jsem pozorně jeho reakci. Tím jak se to snažil zamaskovat to bylo ještě vtipnější. Potichu jsme se uchechtla a koukla se na toho slavíčka. "Netuším, už tu byl před námi." Odpověděla jsme mu s pokrčením ramen. Po jeho další otázce jsem se zamyslela a pak zakroutila hlavou. "Mm nemyslím si, že bych něco takového pila. Je dobrý? Sem s tím!" Sledovala jsem ho nadšeným pohledem a možná bych s ním začala i třást aby si pospíšil.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 6 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru