Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně

+5
Sumi
Goku
Shinobi
Lizzy
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:01 pm

First topic message reminder :

I v Tsukigakure se nachází lázně a horké prameny.
Místo, kde se můžete pořádně uvolnit po těžkém tréninku. Mezi další služby patří masáže, manikúra...prostě vše pro to, abyste se cítili co nejlépe.

Lázně - Stránka 7 2292_11
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 5:12 am

Když cukla, tak ve mě hrklo. Nechtěla jsem jí vylekat. Přikývla jsem,když jestli se ptám jí. Byla stydlivá,ale já se toho nebála. "Mě taky těší Kaira-chan, máš pěkné jméno" pověděla jsem. Nevěděla jsem co mám říkat, byla jsem nervozní. Zakrývala svůj obličej,nevěděla jsem co si tak myslí a jak se tváří. Byla kawaii. "Om...jo pracujeme spolu, tedy jak kdy..spíš pracujme pro něho...ale to je jedno... " odpověděla jsem na její otázku. Celou dobu jsem se usmívala jak sluníčko. Na chvilku jsem se zamyslel a potom jsem pověděla: "Pokud by ti to nevadilo,Kaira.chan, mohli bychom se bavit o něčem jiném než o práci?" Ponořila jsem se více do vody,protože mi byla zima. "Co třeba o tom, co máš rada" dodala jsem. .
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 5:23 am

Moc dobře jsem slyšel to co o mě říkali. I hluchej člověk by je nepřeslechnul. Tím pádem má hudba utichla jako po úmrtí. Ostatní si asi řeknou huráá a budou oslavovat ještě živěji. Necítil jsem se zde vůbec vítaný,  nejspíš je čas jít zase o kus dál. Stále na stezce. Náhle jsem se ponořil a chvíli plaval slabě pod vodou. Už jsem byl ale pod tou vodou dost dlouho, jako bych se zapoměl vynořit. Měl jsem totiž hlavu plnou myšlenek na to co dělám se svým životem. Po nějaké době jsem se někde vynořil, ale už jsem nic nehrál. Jen jsem se opřel rukama okraj a koukal na zem.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 5:25 am

Keď som si myslel, že dnes to už bude horšie a horšie, vysvitla menšia nádej. Zazrel som nejakú červenovlásku, ktorá momentálne prišla, čo bolo šťastie. Vypadala na čerstvých 18násť. Nevypadala práve spoločensky, dokonca šla jednoducho na druhú stranu bazéna. Nuž už teraz som videl, že sa tu neprišla zabávať, ale jednoducho si odpočinúť, to len my blbci z oddelenia ANBU sa ožieraju v lázniach, ale na druhú stranu, aspoň tu nie je nuda.
Pochlapil som sa a postavil som sa, alkohol, ktorý som vypil mi skoro nič nespravil. Takže som pomaly šiel k danej červenovláske a oslovil som ju. "Ťažký deň v práci?" Teda skôr som sa jej to opýtal. Musel som predsa nejako začať konverzáciu.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 5:51 am

Oprava, Kaira bola extrémne hanblivá a bála sa snáď všetkého na tomto svete čo vydávalo zvuk, nejako sa hýbalo, alebo prejavovalo záujem o jej existenciu. Napriek tomu jej prišlo strašne úžasné pokecať si s dievčaťom a nie ďalším chalanom, ktorých mala poslednú dobu plné zuby. Vtedy sa na malú chvíľu otočila k Nizashimu. Nie že by jej vadila hudba, práve naopak, hudba v pozadí bola vždy skvelá, avšak aj on musel pochopiť akú zlú taktiku si vybral. Išlo o veľmi hanblivé dievča, očakávať že ona sama príde ku niekomu len na základe hrania, no to bolo extrémne hlúpe. Sama by neurobila ani krok, veď teraz sa zdalo že sa bojí aj vlastného tieňu. „Hai.. Arigato, ty tiež..“ Pousmiala sa na chvíľku a zapýrene naďalej hľadela na zem. Na chvíľu však dokázala aká je hanblivá a vystrašená ešte viac, keď ju požiadala Yoshita o to aby zmenili tému. „Gomenasai, nechcela som..“ Prehovorila rýchlo načo sa otočila a premýšľala. Chvíľku vyzerala že odíde, ale nato sa znova otočila k nej a pomaly vošla do vody. To bolo zvláštne. „Ja rada sledujem oblohu. Príde mi to tak.. upokojujúce. A taktiež mám rada dango! Tie guličky sú proste úžasné.. Len poslednú dobu ich veľa v Tsukigakure nie je.“ Zvesila pohľad dole. „A čo ty?“ Spýtala sa so záujmom v hlase.

Zatiaľ čo sa Raikenova sestra otvárala, Raiken samotný sa v túto chvíľu už trochu v nálade, snažil napodobniť Tsukikágeho ako pije tú silnú vodku, ktorú mu čmajzol. V túto chvíľu to možno aj on sám preháňal, pretože sa hral na starého dedka, ktorý ledva držal samotnú fľašku v ruke a celá sa mu triasla, ako si kvapká alkohol do hrdla, akoby si bral starecké kvapky na kašeľ. „Predstava že niečo takéto pije a potom ide do spoločnosti. Lepšia predstava ako pije toto, je že toto pije uprostred parketu na nejakej techno párty..“ Usmial sa veliteľ, načo len pokýval hlavou a vyletel z bazénu, načo spoločne s fľaškou na malý okamih zmizol za rohom. Teraz prišlo jeho kúzlenie, lebo len čo sa vrátil, v rukách držal dve väčšie poháriky na Martiny, v ktorom bol naliaty ten špeciálny drink. Bol sladký ale silný, a pritom jemný ale ostrý. Kto vie čo to bolo, bolo to lahodné, aspoň pre neho a tak dúfal že to bude chutiť aj Milli. Vošiel do bazénu znova pričom sa snažil držať obe poháriky nad sebou, napriek tomu ako voda prudko stúpala. Čo chvíľka vyzeral že sa utopí, až kým sa mu nepodarilo dôjsť k Milli a jeden z pohárikov jej podal. „Na dnešnú noc. Nech tak skoro neskončí..“ Pousmial sa, pričom jej hľadel po celý čas do očí. Bolo mu jedno ako to divne, ako od veliteľa Anbu vyzerá, aj tak to urobil. A taktiež vedel ako silný je tento drink, a čo chvíľa budú obaja v nálade.

Samozrejme ani Daichi neostal na suchu, našťastie sa tu objavila zdrvená pracovníčka, ktorá si tu práve prišla užiť pokoj. Potrebovala si konečne oddýchnuť, bolelo ju snáď celé telo, ale namiesto oddychu sa tu podľa nej nejaká parta ožierala a jeden z nich sa začal až nebezpečne približovať k nej. Totiž, len čo Daichi došiel k onej neznámej dievčine, tá ho len spražila pohľadom, ktorý jasne hovoril aby okamžite od nej odišiel a už jej dal pokoj. Ten pohľad trval len pár sekúnd, ale bol jasne cítiť, no napriek tomu aj ona sama si uvedomila aká je z únavy protivná a tak len odsekla. „Áno..“ Bolo jasné že ďalej konverzáciu nadväzovať nechce. Síce proti nemu nič nemala a za normálnych okolností by s ním strávila rada večer, ale bola unavená, tak sa musel mladý Anbu snažiť viac.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 6:06 am

Sledovala jsem jak se snaží napodobit Tsukikageho a usmívala se jako měsíček na hnoji. S velitelem byla kupodivu sranda, vlastně nikdy neměla nějakou větší příležitost s ním mluvit normálně. Když jsme si pak Tsukikageho představila na techno párty byl to konec. Odteď vždy když ho uvidím si ho představím s vodkou v ruce uprostřed parketu. Jakmile vyletěl z bazénu sledovala jsem jeho mizící záda a pak na chvíli pozornost přesunula na Yo a tu dívku. Vypadalo to, že si rozumí což bylo fajn.
Po chvíli se ale zase vrátil velitel takže jsem svou plnou pozornost obrátila na něj a na skleničky, které držel v rukou. Dokázal se neutopit a dostat sebe i skleničky ke mě, což mě potěšilo. "Děkuju." Vzala jsem si skleničku a opětovala mu pohled i když to bylo..hm zvláštní. Napila jsem se a začala přemýšlet k čemu bych to přirovnala, ale nic takového jsem nenašla. "Páni..by jste se mohl živit jako barman." Pochválila jsem ho nadšeně. "Myslím, že by byl bar kvůli vám plný. A kvůli drinkům." Zazubila jsme se nevině a znova se trochu napila.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 6:27 am

Celý tento večer se mi zdál jako jedna velká noční můra, která snad nikdy neskončí. Hrát, to mi šlo nejlépe, jenže mě jaksi odmítali. Buď to bylo textem nebo mnou samotným. Každopádně jsem se rozhodl pro poslední šanci. Nějakou bez textu jen na housle což mi šlo nejlépe. Začal jsem hrát něco poklidnějšího na duši. Trochu mi to pomáhalo se uklidnit a naleznout vnitřní mír. Jak to však bylo u ostatních jsem netušil.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 6:31 am

Usmívala se,což bylo dobré znamení nebo jsem si to aspoň myslela. Asi jsem to přehnala, nebo já nevím. Se stydlivky byla velká práce,ale ta práce za to stála."Neomlouvej se, nemáš za co" pověděla jsem a milé se na ní usmála. Pozorovala jsem její rekace "Do haaje! Teď odejde" uvnitř jsem začal panikařit,ale nedala jsem to znát. Co mi Raiken uděla, když zjistí,že jsem vyplašila jeho sestru. To si vůbec nevydechnu v práci. Potichu jsem si povzdechla,snažila jsem to udělat tak aby to nikdo neviděl a nepoznal. Koukla jsem na Kairu. Mé koutky se ještě více zvedli. V hlavě jsem se uklidnila. Poslouchala jsem sem jí. "Máš rada sladké, joo?" zeptala jsem se řečnickou otázkou. Bylo mi jasné, že ano. "Vím,kde jsou, mohla bych tě tam někdy vzít" podala jsem jí návrh. Zamyslela jsem se,když se mě zeptala. "Rada se procházím, je to dobré na vyčištění hlavy, skládám taky origami,..je to.. no zajímavé,co se dá poskládat z papíru " odpověděla jsem jí na otázku. Koukala jsem na ní a přemýšlela jsem co jí udělat aby neměla skloněnou hlavu,ale asi se budu muset smířit s tím, že jí do obličeje jen tak neuvidím. Byla to škoda,měla roztomilou tvářičku.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 8:40 am

Najprv ten pohľad, ktorý mi hovoril, že tá ženská asi nemá najlepšiu náladu a práve je fakt prepracovaná. Teda niečo také, tiež som mal takú náladu niekedy, hlavne keď som dostal nejaku misiu, kde som trčal veľmi dlho a potreboval som sa zrelaxovať. No nikdy mi neuškodila taká príjemná prítomnosť nejakej milej osoby.
Preto som sa pre jej vlastné dobro nenechal odradiť či už pohľadom alebo tónom v hlase, ktorý mi jasne hovoril, že nemá najmenší záujem. "Áno sa dá rozviesť. Napríklad si mohla odpovedať.. Áno šef mi dal veľa práce. Ja by som ti odpovedal že to poznám, môj šéf sa nachádza v tomto bazéne a tiež ma neobchádza práca, síce sa jej dostatočne vyhýbam na to, aby som sa neupracoval ako ty, no nie vždy sa to darí. Ty by si sa len milo usmiala a ja by som ti ponúkol sa napiť či už alkoholu alebo obyčajného džúsu, keďže nerád nutím ľudí piť alkohol, je to barbarské. Takto by začal náš rozhovor no a ja by som ti začal popisovať týchto ľudí čo tu poznám. Do toho by nám hrala celkom.. niekedy dobrá hudba. No namiesto toho ti tu vysvetľujem o čo si prišla a hovorím v podstate sám so sebou. Správam sa ako blázon a to len kvôli tebe, takže ťa v pokoji udám šéfovi, že si mi poplietla hlavu a ten mi dá voľno.. teda dúfam. Popravde nie je taký zlý..." Keď som dokončil ten svoj monológ dúfal som v nejakú rozvitú reakciu. No áno, bol som otravný, ale to ja vždy takže som sa v tom akoby už vyžíval.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 12:18 pm

Ani sa moc nemusela báť, naozaj sa bála neoprávnene keď si myslela že Kaira odíde. Tá teraz rozmýšľala určite nad kadečím len nie nad odchodom od bazénu. Áno hrali jej myšlienky že by sa nejako dokázala premôcť a ísť za Nizashim, pretože jej prišlo ho dosť ľúto ako tam sám sedel a hral na svoje nástroje, nepremohla sa. Naozaj, ako už bolo veľa krát spomenuté, Kaira bola strašne hanblivé dievča a prísť sama od seba ku niekomu bolo takmer nemožné. Preto Yoshita urobila úplne najlepší krok, keď sa jej prihovorila a nahadzovala tému za témou. „Uhm.. Hai. Bola by som rada. Ale nechcem otravovať, Anbu majú veľa práce..“ Prehovorila, naozaj nechcela otravovať, možno sa ešte viac preľakla ale na druhú stranu, sladké by si neuveriteľne rada dala. A práve s ňou by to bolo ideálne, pretože sa zdala ako naozaj skvelá holka. Ktorá asi netušila že sa Kaire začala páčiť. „Um, origami? To znie super, obdivujem ľudí čo to dokážu robiť. Keď som to skúšala, tak mi vyšla z toho naozaj divná vec po čom mi brat zakázal sa papiera čo i len dotýkať..“ Zdalo sa že plachosť mizne, vďaka nej. Usmievala sa a culila a po celý čas sa pozerala na Yoshitu.

Samozrejme, aj Raiken si uvedomoval že pije spoločne so svojou podriadenou, v túto chvíľu to bral úplne inak. Boli mimo službu a on nebol práve typ ktorý by si musel dokazovať kto vie čo. Bral ju ako seberovnú a práve kvôli tomu , po dopití drinku sa pousmial. „Sme mimo službu a už ma trochu štve ako mi vykáš, tak čo takto si konečne potykať? Som Raiken Uzutchi. Teší ma..“ Pousmial sa letmo a požiadal o podanie Millinej ruky. Len čo sa konečne zoznámili a začali si tykať, hladina alkoholu už bola trošku vyššia ako len pár pohárikov a veliteľ sa dostal do svojej nálady, čo znamenalo rovnaký smiech ako mala Milli. Takže v túto chvíľu vyzerali ako na cracku obaja. „Jop, zajtra ráno pôjdem za Tsukikágem, plesnem rukou o stôl a poviem „Dnes končím! Pochopil som že môj sen je úplne iný ako mám teraz, pôjdem a otvorím si bar, aj keď vôbec neviem ako sa taký bar prevádzkuje! A budem tam miešať jediný drink ktorý poznám! To je totiž ten sen. A ani vy mi nezabránite!“ a otvorím si bar“ Tváril sa celkom vážne, až to vyzeralo že to naozaj mieni urobiť, než sa znova zasmial a na chvíľu sa od Milli vzdialil aby si vzal fľašku, pretože alkoholu bolo veľa, času málo a celkovo .. sa pilo tak prečo nie vlastne? Otáčajúc sa na Milli prehovoril. „Sakra, tá hudba ma začína štvať. HEJ ! TY TAM! Nemáš niečo veselšie a živšie? Nechceli by sme tu zaspať..“ Teoreticky Nizashiho požiadal veliteľ o to aby im hral DJ-a. Práve v ten okamih zahoreli ohníčky v očiach Raikena, a on sa zmenil z pokojného a prísneho veliteľa Anbu na besniacu potvoru každej párty.

Nešlo nečakť že to výjde. Samozrejme že jeho siahodlhý príhovor bude mať nejaký vplyv na mladú kočku, ktorá sa len s úsmevom pozerala na neho, ako rozpráva snáď celý svoj životný príbeh v kocke. Bola síce unavená ale tento sa nie len že nevzdal, predovšetkým to zobral na úplne inú tému a začal ju baviť, čo v túto chvíľu kedy potrebovala povzbudiť, bol perfektný krok. „A čím som ti tak poplietla hlavu?“ Spýtala sa už tak trochu zvodne, pričom si kusla do pery. Ten chalan bol vážne milý a to sa jej páčilo, a tak skúsila sa zahrať na zvodnú dračicu, len kvôli zábave. Mal pravdu, najlepšie by bolo keby mala konečne voľno a trochu si života užila, a tak začala sama so zvádzaním Daichiho, možno len zo srandy, ale to on vedieť nemohol.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 1:07 pm

Tá hudba, čo hral Nizashi, bola už lepšia, dalo sa to počúvať, nakoniec na tých husliach vedel fakt skvelo hrať, keď som sa na sekundu započúval. Samozrejme som sa nenechal uniesť, mal som tu spoločnosť, ktorá nakoniec prejavila záujem a akoby sa otočila karta a ona začala zvádzať mňa? No neviem mal som taký pocit. Možno to len hrala alebo čosi také, lebo skúsnutie spodnej pery robia také holky schválne... "Tvojou prítomnosťou, znie to absurdne, ale jednoducho Už som si myslel, že dneska tu budem sám. " Potom som sa trošku stíšil, aby ma na druhej polovici bazéna nepočuli. "Pozri, tá modrovláska a kapitán, a tamtá ženská a neznáme hanblivé dievča.. tu sa to začalo párovať, no a už som si myslel, že skončím na brehu s depresiami do konca života a alkoholom, skoro som sa zastrelil. No a v tom si sa tu objavila ty. Proste sexy záchranca, že neskončím tám na brehu s alkoholom o samote." Trošku som to preháňal, aby to malo nejaký ten efekt rozprávača. "Teraz je ta chvíľa, aby som ťa ponúkol tak vodku? alebo džús?" Opýtal som sa na jej výber. Osobne mi to bolo jedno, základ bol, že som tu neostal sám a mal som tu niekoho na rozprávanie a balenie.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 1:15 pm

"Dobře,platí" pověděla jsem a usmála jsem se. Zasmála jsem se,když zmínila, že máme hodně práce. "Alee" mávla jsem rukou."Já půjdu moc ráda." Možná si myslel,že mě bude tím otravovat,ale pravda byla opak. Koukla jsem na Raikena a potom na Kairu. Trošku jsem k ní přiblížila. Tušila jsem, že jí tohle bude nepříjemné, ale mělo to svůj důvod. Raiken to nesměl slyšet. "By ses divila kolik by se mezi námi našlo flakaču, ale pššt!" pošeptala jsem. "Ale nikomu ani slovo" dodala jsem a mrkla na ní. "Jenom to zní, ze začátku to chtělo trpělivost,takže si představíš že jsem u toho dost nadávala" zasmála jsem se. "Ale teď vytvářím pěkné díla. Pokud by si chtěla, mohla bych tě něco naučit, některé nejsou vůbec těžké." Celou dobu se na mě culila a proto jsem se trošku červenala. Byla jako já, celou dobu se usmívala. a já taky. Měla moc krasný úsměv.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 1:19 pm

"Um jistě." Zářivě jsem se usmála když nabídl tykání a potřásla si s ním rukou. "Těší mě. Milli Kamizuru." Představila jsem se i já i když to bylo zbytečné...ale tak co. Jelikož jsem vážně už nebyla zvyklá na tolik alkoholu...a ještě tak silného začínala jsem ho cítit. Nemohla jsme se zbavit toho přiblblého úsměvu a až moc veselé nálady. Když začal s tím, jak půjde za Tsukikagem kvůli baru zasmála jsem se. "Tak já skončím s tebou a pomůžu ti to tam zařídit. Vždycky jsem chtěla zařizovat bar." Zazubila jsem se a dopila alkohol ze skleničky. Pak jsem se koukla na slavíčka, který tam celou dobu zpíval. Vypadal celkem osamoceně a v depresi, hlavní ale bylo že jsme se my bavili.
Přesunula jsem pozornost opět na Raikena. "Měli by jsme to pořádat nějak pravidelně." Prohodila jsem a rozhlédla se jak se kolegové baví. Bylo fajn je místo s maskou na obličeji vidět takhle.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 1:51 pm

Zase se jim něco nelíbilo, já už jsem se na to mohl fakt vykašlat. Tak otřesné publikum jsem snad nikdy neměl. Snad ani v té vesnici plné naivních boháčů před rokem. To abych tu sám pro nic za nic vytáhl svoje věci a vyčerpal se a byl ráno odkopnut někde na ulici, kde po mě ani pes neštěkne. Rozhodl jsem se jim dát nadstandartní služby ve svém volnu, i když si to nezaslouží. Musel jsem na to vylézt z vody a být v té zimě venku. To fakt pomůže na prochladnutí hrát v tomhle počasí. Přivolal jsme si DJ pult a všelijaké další věci. Sám jsem to ale nemohl nikdy dát, a proto jsem si vytvořil klony, aby vytvořili kapelu a začlo se hrát. Koncert v Tsuki začíná živě.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 2:23 pm

Kaira samozrejme na malý okamih sa pousmiala, bola rada že niekto naozaj chce ísť s ňou niekam, napriek tomu akú povahu má. Zdalo sa že je naozaj plachá ako nikdy, ale niekedy zdanie mohlo naozaj klamať. Predsa len, nikdy neúďte knihu podľa obalu. Práve kvôli tomu možno bola tak plachá. „Arigatou, to by bolo skvelé..“ Odpovedala okamžite načo sa zasmiala, keď jej pošepkala do ucha strašné tajomstvo, ktoré keby sa dozvedel Raiken, tak to tu začne mlátiť snáď každého hlava-nehlava. Vždy si myslel že pracujú naplno a efektivita bola vždy dobrá, ale to že len leňošia a efektivita by mohla byť oveľa lepšia, to by ho prizabilo. „Ja neviem, asi by som nebola v tom dobrá.. Ale rada by som sa to naučila, je to dobrý koníček!“ Zazubila sa a trochu zapýrene pozrela do vody, avšak neodtiahla sa keď sa Yo k nej tak priblížila. Normálne by utekala a nepáčilo sa jej to, v túto chvíľu tam ostala a zdalo sa že možno vyzerá vystrašene, páčilo sa jej to. „Som rada že je niekto v dedine ako ty, aspoň sa nemusím cítiť sama. Raiken má až moc práce..“ Prehovorila po chvíli milo, zdvihla hlavu a neisto sa usmiala na Yo.

V tú chvíľu bola už partia v bazéne trochu pripitá, ale to neznamenalo že sú ožratý. To vôbec. Nevieme ako Milli, ale Raiken mal naozaj obdivuhodnú výdrž v pití, veď už sem prišiel trochu v nálade a zdalo sa že tu sa ani vôbec nekrotí, napriek tomu bol asi najmenej zo všetkých opitý. Dokonca aj jeho sestra bola viac opitá ako on a to vôbec nepila. „Milli.. Hezké meno..“ Pochválil ju veliteľ, načo sa na chvíľu ponoril pod vodu aby zo seba dostal znova trochu alkoholu a mohol čo najviac vydržať. Proste sa jednoducho osviežil, načo s úsmevom vyšiel znova na hladinu a zo smiechom prehovoril. „Hm, mať sexy barmanku, to budú tržby..“ Zazubil sa, následne čoho však začal hrať Nizashi svoju pesničku, doslova koncert. To bolo pre neho posledné čo potreboval k plnému uvolneniu sa, následne čoho ukázal zdvihnutým palcom nahor Nizashimu, čím ho pochválil a započúval sa na chvíľu do hudby, načo jeho telo a oči ožili naplno. „Vadilo by ti, keby som ťa pozval k tancu?“ Zasmial sa, následne čoho ju jemne chytil za ruku a opatrne ťahal z bazénu von, aby ju dostal k pultu a tam sa s ňou pustil do tanca. Milli si mohla všimnúť že možno vyzeral naozaj neohrabane a nešikovne, tancovať ako tak dobre vedel, to asi ten alkohol, avšak celý čas sledoval len ju a mal oči len pre Milli. Naozaj sa zabával. „Pravidelne? Najlepšie by to bolo každý týždeň aj zo tri krát..“ Zasmial sa načo sa poriadne roztancoval. Nerozbíjal sa, ale párty v Tsukigakurských lázňach práve začala!

Či to bolo ako sladko Daichi v túto chvíľu v jej očiach vyzeral, alebo to ako úprimne a milo sa s ňou rozprával, na unavenú Kunoichi to naozaj zabralo. Síce sa ani nespýtal na meno, keďže práve muž by sa mal predstavovať ako prvý, bolo jasné že dnešný večer je len jednorázovka a jej to nevadilo. Len sa pousmiala a nato sa poriadne zaškerila keď to dovysvetlil. „Tak to je dobré že som sem prišla no nie? Osud čo?“ Zasmiala sa nad touto hlúposťou, myslela to zo srandy, načo mu hneď odpovedala. „Nenechám ťa tu predsa piť alkohol samého, môj partner v pití!“ Zazubila sa a vtedy započula to čo pustil Nizashi. Práve trafil jej štýl perfektne, mala rada takéto párty a tak sa len zahľadela ako Milli a Raiken v pozadí tancujú. Možno aj ona samotná si chcela zatancovať.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 2:33 pm

Na jeho lichotku jsem se jen potichu zasmála. Nedokázala bych si představit, že bych pracovala v baru. Ale byla by to rozhodně bezpečnější a zábavnější práce než ta co jsem měla teď. Ostatní okolo jsem přestala vnímat...momentálně no, jak to říct. Prostě momentálně nebyli zas tak důležití. Nějak jsem nestačila ani odpovědět a jemně mě táhl z bazénu. Rychle jsem hmátla ke kraji, kde jsem měla ručník a omotala si ho okolo sebe. Přece tam nebudu tancovat nahá! I když se to tu nějak postupně změnilo na nudistickou party. Zasmála jsem se tomu jak to tam Raiken roztáčel a přidala se k němu. Rozpustila jsem si vlasy z culíku a usmívala se na něj pořád jako ten měsíček na hnoji. "Navrhneme to Tsukikagemu. Pravidelné srazy naší jednotky pro udržení pracovní morálky." Zazubila jsem se a trsala do rytmu.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 2:53 pm

"Já si to myslím taky"pověděla jsem a zeširoka jsem se usmála. Vypadalo to,že jí to dost pobavilo,aby taky ne když si její bratr zakládá na co největší efektivitě. To, že se flaka by se dalo skousnout, ale ta vodka nevím nevím. Tady se sice zdál jako v poho chlap, ale v práci byl přísnější. "To nemůžeš vědět,že by si v tom nebyla dobrá,dokud to nezkusíš." Mrkla jsem sem na ní. Ponořila jsem se až po krk do vody. Hudba hrála což bylo fajn,ale já si chtěla povídat s Kairou. Byla jsem k ní celkem blízko, ale nic nedělala. Čekala jsem, že se odtáhne,ale ne. Usoudila jsem,že jí to nevadí,ale nechtěla jsem se už moc přibližovat,abych nic nezkazila. "Už se nebudeš muset cítit samá. Ale do dneška jsem nevěděla, že má sestru. " řekla jsem a usmívala jsem se furt stejně. "Co tak nejistě?" zeptala jsem se. Zajímalo mě proč se tak nejistě usmála.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 3:02 pm

Na meno som sa nepýtal, proste som bol tak ukecaný, že som na to zabudol, teda nebol na to priestor. V tej chvíli ma to jednoducho nenapadlo. Nuž ona si to buď nevšimla alebo jej to nevadilo. "Osud? " Nadvihol som obočie. "Ja by som to nazval skôr šťastie, že som ťa stretol." Uškrnul som sa. Jej ďalšie slová sa mi náramne páčilo. Normálne som na takú krásnu a zároveň akčnú osôbku dlhší čas nenarazil. "To som rád." Tentokrát som ja nahodil taký zvodnejší pohľad n a ňu, ale bolo najskôr to preto, lebo som sa chystal ísť pre ten alkohol. Priniesol som z okraju bazéna vodku a rovno som jej podal flašu. "Nežne pohlavie prvé." Šibalsky som sa usmial a v tom začala hrať tá hudba, na ktorú by som mohol aj tancovať. Videl som to tej kočke na očiach, že aj ona, hlavne keď sa kukla na veliteľa, ako už ťahá Milli von z bazéna. "Určite by si si šla trošku zatancovať." Pousmial som sa a čakal, ako zareaguje práve na túto ponuku.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 3:32 pm

Zdálo se, že se všichni kolem baví. Všiml jsem si, že na sobě nemám ručník, a proto jsem nechal klona za mě zaskočit než si ho vemu na sebe. Šel jsem si ho uvázat okolo pasu a vrátil se znovu k pultu. Bylo tu teď trochu míň páry než předtím, takže jsem je už mohl vidět. Pokračoval jsem v hraní aby se oni mohli bavit. Zdálo se, že se utvořili páry a já tu zbyl jen jako DJ. No co se dá dělat, takový je asi osud umělců.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 3:59 pm

Kto vie čo znamenalo to že sa Kaira neodtiahla. Mohlo to znamenať naozaj veľa. A predsa to mohlo znamenať tak málo, predsa len boli holky a tak nemali problém sa zdržiavať v tak tesnej blízkosti. Taktiež to mohlo znamenať to isté, čo chcela dosiahnuť samotná Yo, ktorá nenápadne balila Kairu. A tá sa na prekvapenie samotnej samej seba nechávala. „Nikdy som nebola v niečo fakt dobrá, niekedy mám pocit že všetok talent zdedil práve môj brat, len sa na neho pozri..“ Prehovorila už trochu smutne, keď pohliadla na brata, ktorý pri pulte tancoval s Milli. Nikdy nemal problém sa odviazať, a aj keď zvážnel kvôli svojej práci, svojho pravého ja sa nikdy nezbavil. Žiarlila na neho aký bol stále obľúbený a odviazaný. „On nerád hovorí o svojej rodine, je veliteľom Anbu, musel pretrhať všetky svoje putá aby neohrozil svojich blízkych..“ Konverzácia naberala naozaj depresívne obrátky, ale to sa razom zmenilo keď sa spýtala svoju otázku Yo. Vtedy jej sčervenali líčka, bolo ťažké odpovedať na takúto otázku. „Ja neviem.. je mi príjemne s tebou. Nečakala som to a no.. nechcela by som to pokaziť.“ Možno až teraz Yo došlo to čo si myslela, svoju orientáciu nemala jediná práve v túto chvíľu.

Raiken avšak bol trochu sklamaný keď si Milli zobrala osušku, ktorú si obtiahla okolo celého tela. Sám sem možno prišiel v plavkách ale osuška zakrývala až príliš. Bol predsa len muž a práve tancoval s fakt moc hezkou holkou. Avšak popri tanci sa dalo zariadiť toho veľa. Diabolsky sa usmial, ale to hneď zavrhol keď celý čas videl ako sa na neho Milli usmieva. „Jasne, myslíš že to prejde? Členovia Anbu sa rozbíjajú pri bazéne a och veliteľ, ktorý ich mal zato zjebať namiesto toho tancuje a pije s nimi. Ten rešpekt si už u vás asi nikdy nedobijem..“ Veselo sa zasmial, bolo snáď očividné že mu to vôbec ale naozaj vôbec nevadí. Po celý čas tancovania sa snažil na Milli čo najviac zapôsobiť, čo bolo nenápadné ako Eskimák na púšti. Bolo to aj spôsobené tým že tancovať možno vedel, ale nebol práve najšikovnejší v tomto a keďže celý čas mal oči na Milli, pár krát sa stalo že takmer skončil v bazéne. Čo sa nakoniec potvrdilo. „Vieš, kiež by...“ Stáli takmer pri bazéne, podlaha bola klzká a on sa predvádzal, pričom oči nemal na miestach kde by mal mať. Vtedy sa pošmykol a okamžite spadol do vody, do bazénu, kde sa chvíľku nevynáral, čo sa stalo až po chvíľke, načo sa objavil pri kraji bazénu, priamo pod Milli a ruky si vyložil na jeho okraj. „A sakra.. to bolo schválne... To bolo schválne!“ Snažil sa to zakryť, ale nejako mu to nešlo, nie len že bol zakuckaný, do toho sa mu vytvoril malý červený fliačik hanby na líci.

Samozrejme, neznáme dievča sa len potmehúdsky usmievalo nad každou jeho sladkou odpoveďou. Ona taká nebola, bola dosť chladná a povrchná, ale to teraz neplatilo, pretože Daichi vyzeral s jeho správaním tak sladko, až sa aj jej ľady topili. Taktiež sa usmievala, načo vzala fľašku a zhlboka sa napila, načo ju okamžite oddialila a na malý okamih priškrtene zakašľala. „Safriš, tá kope..“ Na chvíľku sa pozastavila, pretože takú ranu musela trochu rozdýchať, načo sa len pozrela na Daichiho. On to fakt myslel vážne. „Čakala som kedy ma pozveš.. trvalo ti to..“ Zaškerila sa, načo spoločne s ním vyšla z bazénu a pomaly sa vybrala k pultu, ignorujúc to že je tam takmer nahá. Mala na sebe len plavkové nohavičky, jej hrudník zakrývali len jej vlasy. Kto vie čo si pomyslel v túto chvíľu Daichi, ale neznámu práve prešla všetka únava.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 5:27 pm

"Určitě. Nabídneme Tsukikagemu, že se může přidat." Zazubila jsem se při té představě, že by tu byl s námi. "Já si myslím, že ti to na respektu neubírá." Ujistila jsem ho. Velitel přece nemusel být jen tvrdý a zapšklý, bylo fajn že jsme měli právě jeho. Jak se tam nakrucoval vesele jsem se smála a začínala z toho mít i výčitky svědomí. Mmm je to můj velitel. To nemůžu. Zavrhla jsme své myšlenky, no jak bych pak mohla v práci fungovat? Párkrát to vypadalo, že zahučí do bazénu a nakonec se tak opravdu stalo. Hlasitě jsem se zasmála a trochu se k němu sehnula. "Jistě. Moc krásný skok do vody. Máš mé uznání." Zazubila jsem se a pak si upevnila ručník, který se trochu uvolnil. Celkem mě to omezovalo v pořádném pohybu a tak jsem se nerovnala. "Chviličku." Prohodila jsem k němu a zamířila do šaten. Přece tu něco musí mít. Docupitala jsem na recepci a snažila se zjistit jestli nemají plavky. Neměli...až na ty co si recepční nově koupila zrovna dnes. Slíbila jsem jí za ně dvojnásobek a vracela se s nimi spokojeně do šatny. Sice byly o trochu menší ale což. Převlékla jsem se, před zrcadle jsme si upravila vlasy a vracela se s ručníkem přes ruku zpět k nim.Ručník jsem si odložila a sedla si na kraj kde byl Raiken opřený zatímco jsem si nohy ponořila do vody. "Lepší ne?" Položila jsem mu otázku a sledovala ho.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 6:21 pm

Poslouchávala jsem Kairu. Bohužel jsem se dostala tam kam jsem moc nechtěla a to smutné témata. Povzdychla jsem si a koukla se do bazénu. Můj zrak opět spočinul na ní. "ale, trošku radosti do toho umírání. Každý je nějaký,ale to se ti určitě zdá." pověděla jsem . Chtěla jsem já zvednout náladu,ale nevěděla jsem jak. Otočila jsem se,kde byl Raiken a s Milli. "Jen protože je veselý a odvázaný nezmámená, že zdědil vše. " Prohlédla jsem Raikena pořádně. "Myslím si, že jsi hezčí než on." Zazubila jsem sem se, , potom jsem uviděla Milli. "Jak se opovažuje..." prokřupla jsem si prsty,když jsem viděla,že Miili má plavky a já tu jsem naha. "...mít na sobě plavky! To je zrada Milli-chan," V duchu jsem jí proklínala, tohle bylo nefér. Já plavky neměla! Jak jsem rozdýchala tu zradu otočila jsem zpět k Kaire. "Um pochopitelně, nebo se snažil ochranit svou sestřičku před hordou chlapu." Když jsem dokončila větu,tak jsem se zasmála. Pozorovala jsem jí a když  se začervenala "Ta je kawaii" pomyslela jsem si. Evidentně jsem položila těžkou otázku,podle její reakce. "No..mě je taky s tebou dobře...ehm...tak to nepokazme" pověděla jsem a koukla do bazénu a poškrabala jsem se ve vlasech. Začala jsem něco tušit,ale nebyla jsem si jistá co.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 6:29 pm

Musel som sa uškrnúť, keď si odpila. Sám som si o pár sekúnd dal, naozaj to kopalo a riadne, lenže som sa to snažil nedať poznať. "Pred chvíľou si predsa len vypadala, že si potrebuješ odpočinúť." Obránil som sa proti jej poznámke o tom, že mi to trvalo. Odložil som tu flašku znova na okraj a vyliezol som z vody. Mimochodom tiež som mal spodný diel plaviek. No na druhú stranu, tá červenovláska nemala hornú časť plaviek. Tú však nahradzovali jej vlasy. Slušnééé, musím sa priznať, že mi tam skĺzol pohľad.. nie raz.. Ale predsa len, ak by nechcela, aby sa muži po nej kukali, tak by si dala aj horný diel. "Mimochodom, Ja som Daichi." Mrkol som na červenovlásku, ocitol som sa s ňou kúsok od DJa .. No začal som tancovať, na čo som čakal. "Ukaž čo je v tebe." Uškrnul som sa a dúfal, že sa červenovláska trošku odviaže, síce už len bolo prekvapením, že pristúpila na alkohol. Ja som bol v tanci dosť dobrý, predsa len v baroch som trávil dosť času posledné roky a nejak sa to tam na mňa nachytalo.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 6:47 pm

Bylo už na čase abych si tento večer užil i já. Proto jsem to nechal na starost klonům a vyskočil na parket v plné parádě. Už tu byli i ostatní, takže jsem tu jak trotl netancoval úplně sám. I když každý tu byl v páru, jen já byl jako vždy forever alone. Tak jsem si tam trsal na parketu sám do rytmu písničky, kterou jsem si osobně vybral. Pořádně jsem to rozbalil a doufal jsem, že se některá ze slečen k mé maličkosti připojí.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 7:31 pm

A práve v túto chvíľu prišiel tento bod večera ako zlomový. U Kairi určite, tá tento krát s milým úsmevom a podivným pohľadom sledovala pred sebou Yo, ktorá sa ju snažila povzbudiť. Už to bolo dávno čo niečo také zažila, jednak kvôli svojej povahe, ktorá sa mala čoskoro naozaj ukázať aj na jej povrchu, a jednak že hľadať niekoho s jej istým, no nie problémom, ale proste s istou záležitosťou, bolo trochu ťažšie. „Krajší než on? Je muž a ty si žena, to nejde porovnávať..“ Len sa chabo pousmiala a znova sa pozrela na brata, ako sa tam obšmieta pri Milli, ktorá už mala na sebe plavky a sedela na kraji bazénu, kde sa opieral on samotný. Vtedy akoby sa v nej niečo zlomilo, naštvala sa na brata. Bolo to zvláštne, ten pohľad zahliadla isto aj Yo, ale nebolo to v tom že by ho ona chránila, ale to že on bodoval a ona nie. A pri tom to mala tak ťažké. „Vieš ehm, nikdy ma nemusel pred hordou chlapov chrániť.. Skôr žien..“ Vtedy sa trochu ponížene pousmiala a otočila hlavu preč od Yo, dúfajúc že to čo povedala ani nepochopí. Až potom pochopila akú chybu urobila, ale pritom myslela nato že chybu neurobila, pretože všetko naznačovalo že toto majú spoločné.

Yo však nebola samotná, kto bol naštvaný že má Milli na sebe plavky, keď by bolo najlepšie keby ich nemala. Samozrejme Raiken samotný sa pousmial, keď ho Milli povzbudila v tom že tým čo práve robí neškodí svojmu postaveniu, ale práve naopak. Vtedy ale padol do vody a kým Milli odišla, sám premýšľal či nerobí naozaj veľkú hlúposť. Tak ako ona v ňom videla nadriadeného, on v nej videl svojho podriadeného, ktorému musel veliť a ako by to vyzeralo v práci keby to na ňu teraz vybalil, si vedel až živo predstaviť, ale všetko podľa toho ako to dopadne. No vodka robí svoje, vtedy človek dostáva odvahu robiť veci, ktoré by triezvy nikdy neurobil a niekedy sa to práve oplatí. Preto tieto myšlienky zahodil za hlavu a len čo prišla Milli len v plavkách, bolo vidieť na Raikenovi stuhol. Len sa tak držal okraju bazénu a s kamenným pohľadom sledoval Milli. „To si robíš srandu.. okey kašlem nato, dnes ignorujem že sme kolegovia..“ V duchu len prekvapene sa zazubil, načo mu pohľad padol na isté partie na jej hrudníku a divné by práve bolo to, keby sa tam nepozrel. Z Millininej figúry bol samotný veliteľ Anbu úplne paf. A taky to bol muž. „Ehm.. čo hovoríš?“

Bolo jasné že si to práve všimla. To ako jej Daichi pozerá na hrudník, rovnako ako práve Raiken sledoval ten Millinin. Proste chlapi. V ten moment totiž ako vyliezla, sa len usmiala nad jeho poznámkou. „A možno sa len potrebujem uvolniť..“ Pousmiala sa na Daichiho a spoločne sa fakt vydali k miestu, kde teraz Nizashi tancoval sám. „Teší ma Daichi..“ Znova prehovorila ale svoje meno mu neprezradila, len sa škodoradostne zazubila nad tým v akej moci ho má, načo zdvihla ruky a vlasy tak na malý okamih odkryli aj to čo nemuseli. Vtedy zvesila ruky dole a obaja sa objavili neďaleko Nizashiho. „Alebo ukáž čo je v tebe..“ Nechcela sa predvádzať, chcela aby sa predviedol on. Preto sa pohla až k Nizashimu a začala tancovať takmer pri ňom. Chcela vidieť ako sa Daichi a Nizashi o ňu budú snažiť.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 7:46 pm

Seděla jsem tam na kraji a bylo očividné, že mě Raiken nevnímal. Teda jo ale vnímal převážně jisté partie mého těla. Když pak konečně promluvil ušklíbla jsem se a mávla rukou. "Ále..jen jsem říkala, jak Tsukikageho obdivuji. Pořád by stál za hřích." Zazubila jsem se na něj a pohodila vlasy. Nebyla jsem naštvaná, vlastně mi to lichotilo. Letmo jsem se koukla na Daichiho a jeho taneční partnerku, když zamířili k osamělému chlapci, který nám obstarával muziku. Chudák, přišel si odpočinout a teď nám tu obstarává muziku. Možná by jsme si ho mohli najmout na další setkání. Ještě jsem pohledem zabloudila k Yo a pak se vrátila k veliteli. "Nemyslíš?" Zeptala jsem se ho ještě provokativně aby mi to odkýval.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 7 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru