Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně

+5
Sumi
Goku
Shinobi
Lizzy
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:01 pm

First topic message reminder :

I v Tsukigakure se nachází lázně a horké prameny.
Místo, kde se můžete pořádně uvolnit po těžkém tréninku. Mezi další služby patří masáže, manikúra...prostě vše pro to, abyste se cítili co nejlépe.

Lázně - Stránka 3 2292_11
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Mon Sep 16, 2013 6:56 pm

Spokojeně jsem se usmála, ale rozhodně jsem nehodlala přestat. „Bohužel jsem v poslouchání asi stejně dobrá, jako ty,“ řekla jsem a vyplázla na něj špičku jazyka.
„Takže...“ zašeptala jsem a přejela mu trávou od krku až na břicho. Lehce jsem zavrtěla hlavou na znamení toho, že jeho přání nesplním.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 16, 2013 7:03 pm

Presne ako som čakal, že to neurobí. Stalo sa tak. Snažil som sa dostať z pod nej, ale nešlo to.
"Prestáááň."
Povedal som počas toho núteného smiechu. Naozaj ma to šteklilo. Bolo to ako s pierkom a možno aj horšie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue Sep 17, 2013 6:23 pm

Ještě chvíli jsem ho 'mučila', ale nakonec jsem se slitovala a přestala.
Špičkou květu jsem si zamyšleně poklepala na spodní ret a nasadila přemýšlivý výraz, protože jsem se snažila vymyslet, co teď. Naneštěstí mě nic nenapadlo.
„Tak...co teď?“ zeptala jsem se a trochu jsem připomínala Shi, když před sebou měla vidinu nějaké nové hry. Oči se mi rozzářily očekávám.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 17, 2013 6:28 pm

"Ero Kage, ja ani neviem."
Povedal som s úsmevom. Pri čom som sa na ňu pozeral.
"Etoo.. ale mohla by si zo mňa zliezť, vypadá to trošku... ehh.. čudne."
Dodal som trošku nervózne. Ayame som poznal dlho, ale len formálne, nikdy som si nevedel predstaviť, že by niečo takéto robila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue Sep 17, 2013 7:06 pm

Naklonila jsem hlavu na stranu a znuděně jsem se na něj podívala.
„Jak originální nápad,“ řekla jsem sarkasticky a ušklíbla se, ale zvedla jsem se z něj a nechala ho tam ležet. Přešla jsem zpátky ke kameni a posadila se na něj do tureckého sedu.
S kytkou jsem si ještě chvíli pohrávala v ruce, než jsem ji odhodila na zem. Zaklonila jsem hlavu, zadívala se na nebe a s lehce nepřítomným úsměvem pozorovala hvězdy.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 17, 2013 7:25 pm

Zliezla zo mňa, konečne. Otočil som hlavu smerom kam šla. Postavil som sa, trošku som sa ponaťahoval do výšky a zapozeral som sa na ňu. Ona sa pozerala na hviezdy. Zrazu jej do obzoru vbehla moja hlavá. Štuchol som ju do líca, aby som ju zaujal.
"Máš krásne oči."
Trošku som zalichotil a ešte som dodal.
"Jasné ako tie hviezdy na oblohe."
Uškrnul som sa. Mal som ešte jednu poznámku v zásobe. Chvíľku som počkal, aby si niečo pomyslela a nakoniec dodal.
"Aspoň niečo pekné na tebe som našiel"
Na tvári sa mi objavil obrovský úsmev. Samozrejme som schválne takto do nej rýpal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Sep 18, 2013 9:34 am

Byla jsem myšlenkami někde úplně mimo, takže jsem se lekla, když se u mně tak najednou objevil. Trochu jsem sebou trhla dozadu a zaostřila na něj svůj zrak. Svým uhnutím jsem se vyhnula Reiovu šťouchnutí a teď jsem jeho ruku trochu zmateně pozorovala.
Při jeho komplimentu jsem lehce stáhla obočí k sobě. Zcela automaticky jsem hned podezřívavě hledala jakoukoliv známku toho, že to nemyslel vážně, což se mi potvrdilo s jeho další poznámkou.
Lehce jsem ho plácla do hrudi hřbetem ruky a trochu do něj strčila.
„Pako,“ zamumlala jsem, ale na tváři se mi objevil úsměv a nevypadala jsem, že by mi jeho rýpání příliš vadilo.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 18, 2013 3:31 pm

Posunul som sa o krôčik dozadu. V tom mi škvŕklo v bruchu, pocítil som menší hlad
"Nuž asi by som sa mal ísť niekam najesť."
Povedal som a zároveň uvažoval, kam by sa dalo ísť sa najesť. Asi by som to vyriešil klasicky, ale naskytla sa tu ďalšia otázka. Pozvať Ayame alebo radšej nie? Nevedel som si dať rady a čakal, čo odpovie ona.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Sep 18, 2013 6:11 pm

Ušklíbla jsem se, když mu zakručelo v žaludku, ale uvědomila jsem si, že sama mám pořádný hlad. Nicméně místo myšlenek na to, že bych se měla jít najíst, mi na mysl vytanulo úplně něco jiného.
„Měla bych najít Shi,“ řekla jsem, spíš sama pro sebe. Už jsem to zvíře neviděla pěkně dlouhou dobu a to u ní nebylo nikdy dobré znamení. Pravděpodobně se někam zašila a kula svoje ďábelské plány na zničení dobré nálady všech ve vesnici.
Přešla jsem fakt, že bych ji prostě mohla přivolat. Měla by potom špatnou náladu celý týden a to bylo snad ještě horší.
„A pak se někam jít najíst,“ připustila jsem nakonec, protože i kdybych nechtěla, tygřice by mě k tomu stejně přiměla.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 18, 2013 6:46 pm

"A načo vlastne potrebuješ nájsť Shi?"
Opýtal som sa zo zvedavosti. No rád by som sa šiel najesť.
"Tak kde podľa vás robia najlepšie jedlo, rád by som si nechal poradiť."
Povedal som medzitým, aby tu nebolo trápne ticho, ako niekedy býva. Celkom ma to aj zaujímalo, kam by som sa šiel najesť. Stále som nevedel či s ňou alebo bez nej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed Sep 18, 2013 7:39 pm

„Protože určitě někde tropí nějaký chaos, jak to má obvykle ve zvyku,“ řekla jsem s úšklebkem. „Měla bych ji najít dřív, než něco provede.“
Zapřemýšlela jsem, kde by asi tak mohla být. Poslední dobou ráda využívala Malaův úkryt. Ti dva společně nikdy nedělali nic dobrého a opička měla často ještě šílenější nápady, než tygřice.
„U Ocelového muže,“ odpověděla jsem na jeho otázku ohledně restaurace bez váhání. „Jenom pozor na škorpiony,“ upozornila jsem ho na místní specialitu a po rtech mi přelétl úsměv.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Wed Sep 18, 2013 7:55 pm

"Zas taká zlá sa mi nezdá. Shi je celkom fajn. Aspoň býva trošku uvoľnenejšia. Nie ako vy, prídete mi trošku ako keby príliš seriózna, ale dnes ste ma presvedčili o opaku."
Uškrnul som sa, myslel som to vážne. Načo by som sa tu pretvaroval? Proste som si povedal, čo si myslím.
"Tam som párkrát už bol, dobre tam varia."
Poznamenal som k reštaurácií stále s úvahou či ju tam pozvem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu Sep 19, 2013 9:38 am

„To říkáš jenom proto, protože ji neznáš. Když má dobrou náladu, dokázala by dohnat k šílenství celou vesnici. To, že to ještě neudělala, jenom značí, že má v plánu určitě něco většího,“ řekla jsem a ani chvíli jsem o pravdivosti svých slov nepochybovala. Přece jenom jsem se Shi žila už 19 let.
„Tak hlavně, že jsem tě přesvědčila,“ řekla jsem s křivým úsměvem.
„To ano,“ přitakala jsem na jeho hodnocení restaurace pana Hoshiho. Měla jsem to tam ráda, i když jsem se tam většinou dostala jenom, když mě tam vytáhla Shi.
„Zase jsme zpět u vykání?“ zeptala jsem se nakonec se zvednutým obočím. Nemohla jsem si toho nevšimnout.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Thu Sep 19, 2013 1:48 pm

"Nuž ako len myslíte."
Poznamenal som. Shi som moc nepoznal, ale neprišlo mi to tak strašné ako hovorila Ayame.
"Mne postačí formálna forma, vlastne Vás ani nepoznám. Chcete snáď niečo viac?"
Opýtal som sa s úškrnom na tvári.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu Sep 19, 2013 6:19 pm

„Jen počkej, jestli ji někdy poznáš líp, budeš si přát, aby se tak nikdy nestalo,“ varovala jsem ho.
„Jen mi to přišlo zvláštní.“ Pokrčila jsem rameny, rozpletla nohy z tureckého sedu a seskočila z kamene na zem. Vzala jsem svůj černo-modrý plášť, rozklepala ho, aby nebyl tolik zmuchlaný a řádně si ho oblékla. Na chvíli jsem opět zatoužila po gumičce, kterou bych si mohla stáhnout dlouhé vlasy do culíku.
Byla jsem připravená najít tu neposlušnou tygřici, než vážně něco provede. Má důvěra v její dobré chování byla vážně ‚obdivuhodná‘.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Thu Sep 19, 2013 6:24 pm

"Však v dedine máme bezpečnostný systém, takže ju nájdete bez problémov, tak ako ste našli mňa."
Povedal som so širokým úsmevom a potom som sa rozhodol, čo ďalej.
"Takže, ak sa ti to zdá zvláštne, budem ti tykať Ero-kage. čo by si povedala na večeru? So mnou?"
Opýtal som sa, nuž mal som dosť veľký hlad. Čakal som na jej odpoveď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu Sep 19, 2013 6:46 pm

Podívala jsem se na něj, jako by řekl největší tu kravinu na světě.
„Kde by pak byla všechna ta zábava z jejího hledání?“ zeptala jsem se s úsměvem. Někdy bylo pěkně zapeklité tygřici najít , což z toho činilo poměrně zábavnou aktivitu.
Nad jeho pozváním jsem se na okamžik zamyslela. „Půjdu, pokud mi přestaneš říkat Ero-kage,“ řekla jsem a ušklíbla jsem se, ačkoliv svou podmínku jsem myslela naprosto vážně.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Thu Sep 19, 2013 7:06 pm

"Ale Ero-kage, však to je na teba ako stvorené. Sleduješ ma do lázni a ešte si ma tu mučila šteklením. No a vaša postava celkom ujde. Preto Ero-kage. To má byť kompliment a nie urážka."
Poznamenal som a zdôraznil to celkom ujde. Nuž myslel som to skôr tak, aby som si do nej rýpol trošku.
"No tááák Ero-kage! Poďte"
Povedal som a čakal, začal som ju prehovárať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu Sep 19, 2013 7:30 pm

Založila jsem si ruce v bok a podívala se na Reie s iritovaným výrazem. Ať už to bylo kvůli tomu, že mi odmítl říkat normálně, nebo kvůli jeho ‚komplimentu‘, to jsem si nechala pro sebe. Možná to bylo kvůli obojímu.
„Víš, možná je to zvláštní, ale jako většina lidí, i já preferuji, když mi lidé říkají mým jménem,“ řekla jsem mu naprosto vážně, než se mi pravý koutek úst vytáhl nahoru v polo-úsměvu a já zakroutila hlavou.
„Podmínku znáš,“ dodala jsem, poplácala jsem ho lehce po rameni - to aby třeba nebyl smutný z toho, že na jeho přemlouvání nereaguji, věnovala jsem mu ještě jeden drzý úsměv a prošla jsem kolem něho k východu.
Možná bude lidem uvnitř divné, kde jsem se tady vzala, když jsem dveřmi nepřišla, ale moc jsem se o to nestarala.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Thu Sep 19, 2013 7:37 pm

Vypočul som si ju a hľadal som jej meno v mojej mysli. Hneď som naň aj prišiel. Skočil som pred ňu, aby som ju zastavil.
"Fajn, Ayame. Už žiadna Ero-kage."
Povedal som trošku tichšie. Potom som sa usmial do široka a dodal.
"Idem do šatne, pekne krásne ma počkaj."
Zrazu som kráčal smerom do šatne, tam som sa prezliekol do normálneho oblečenia a vybehol von zo šatní naspäť k Ayame.
"Nuž podmienka splnená Tsukikage."
Povedal som a bol som pripravený vyraziť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue Oct 22, 2013 10:23 am

Nestihla jsem ani nic říct a Rei už zmizel s tím, že mám čekat. „Ale...já musím jít hledat...“ namítla jsem tiše a zjevně naprosto bezvýznamně. Povzdechla jsem si, přesunula váhu na jednu nohu a založila si ruce na hrudi, zatímco jsme na něj čekala.
Když se vrátil, přejela jsem ho kritickým pohledem. Vůbec se mi nelíbilo, že měl na sobě čisté, perfektně suché oblečení a já jsem byla stále oblečená v šatech nedávno vymáchaných v jezírku.
„Dobře...když dovolíš, taky bych se šla převléknout,“ řekla jsem a ještě jednou se nespokojeně koukla na svoje zmačkané oblečení. „A pak se můžeme jít někam najíst,“ dodala jsem nakonec.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Anonymní Fri Nov 01, 2013 10:48 pm

"Tak teda, presunieme to na niekedy inokedy. Etoo.. určite máte toho veľa a ja vás tu zabávam, neviem čo to do mňa vošlo. Argh!"
Povedal som, celkom trošku vážnejšie, ako keby som si zas uvedomoval, že je nariadená.
"Gomenasaiii!"
Ospravedlnil som sa, pre istotu. Začal som byť znovu seriózny a veľmi lojálny. Potom som sa už len rozlúčil so slovami.
"Majte sa Tsuchikage-sama"
Otočil som sa a odkráčal. Môj cieľ sa nepodaril, naozaj som sa stal jej zástupcom, čo som práve nechcel. Teraz som smeroval preč odtiaľto celkom pomalým krokom.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri Nov 08, 2013 6:43 pm

Překvapeně jsem zamrkala nad tak rychlou změnou, jak jeho chování, tak plánu. Než jsem stačila něco říct, vypařil se.
Nakonec jsem tedy pokrčila rameny a tak nějak do prázdnoty zavolala: „Zatím!“
Chvíli jsem tam ještě stála přemýšlela, co budu dělat. Zástupce už jsem měla, úkol splněn. Prohrábla jsem si zacuchané vlasy a usmyslela si, že se nejdříve vážně zajdu domů trochu zkultivovat, najdu tygřici a společně se půjdeme najíst.
Měla jsem hlad jako vlk a Shi...Shi byla hladová vždycky, jídlem se u ní nikdy nic nezkazí. Odešla jsem od jezírka, prošla vestibulem, s přátelským „Zdravím“ zamávala na dámu v recepci, která překvapeně koukala, kde jsem se tam vzala, a opustila jsem budovu.
(přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Fri Mar 06, 2015 11:21 pm

Bol už neskorý večer a celé lázne, mali byť verejnosti zatvorené. Každopádne sa mi sem aj tak podarilo prekĺznuť. Vedela som totiž, že tu nikto nebude a práve to mi vyhovovalo. 
Neprišla som sa sem však len kúpať a odpočívať, aj keď som spočiatku predsa len vošla aj do vody. Veci som si pri tom nechala na okraji, vrátane mojej bambusovej tyče.
Spokojne som sa rozvalila do horúcich prameňov a s privretými očami som si užívala teplú vodu a pokoj... teda hlavne ticho. 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sat Mar 07, 2015 12:02 am

Žena, ktorá vstúpila do lázni len pred málou chvíľou si len myslela, že tu nikto nie je opak bol pravdou. Bol tu ešte jeden muž, shinobi z Tsukigakure no Sato. Hlavným znakom bola páska cez oko. Inač na sebe mal len spodný diel plaviek. Už pri vstupe vedel, že je tu niekto ďalší, ale neprekážalo mu to, práve naopak. Tento shinobi bol charakteristický tým, že vyhľadával ľudí, a prieto ani nie o pár minút sa v tej istej lázni objavil aj tento muž. "Ale, ale ..." Povedal a potom vliezol do bazéna. "Zdravím.." Usmial sa a mávol rukou. "O takomto čase je zakázané tu byť..." Povedal tento neznámy človek.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 3 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru