Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně

+5
Sumi
Goku
Shinobi
Lizzy
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:01 pm

First topic message reminder :

I v Tsukigakure se nachází lázně a horké prameny.
Místo, kde se můžete pořádně uvolnit po těžkém tréninku. Mezi další služby patří masáže, manikúra...prostě vše pro to, abyste se cítili co nejlépe.

Lázně - Stránka 8 2292_11
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 8:23 pm

Z toho staní mě jak si začaly bolet nohy. Vyškrabala jsem se na kraj bazénu, jak jsem lezla na ten kraj tak mohla Kaira uvidět celou zadní část mého těla. Dala jsem si ručník okolo sebe a sedla jsem si na kraj bazénu. Koukla jsem se směrem k Miili a Raikanu. Vypadalo, že se baví. Šlo vidět, že Milli zaujala Raikana svým tělem. Zachechtala jsem sem. Vrátila jsem se zpátky pohledem ke Kaire. "No..pravě proto si krásnější " pověděla jsem aniž jsem si uvědomila, že sem se přiznala tomu mému problému,který nebyl problém. Bylo to jen prostě netradiční. Snažila jsem se to tajit, přeci jen Milli to neví a to se známe dlouho. Celkem mě zajímalo jakou by měla reakci. Nejspíš by to tolerovala,ale to by se nesměla zmínit o tom jak jsem se na ní dívala ve sprchách za to by mi asi utrhla hlavu. Za nedlouho jsem si uvědomila ,co jsem řekla. Zapřela jsem se rukama  a podívala jsem se na nebe. Dneska byla krasná noc. Měsíc byl celý ve své krase a hvězdy ho doprovázely.  Usmála jsem se,když se zmínila ,že se Raiken nemusí ochraňovat pře muži a ještě dodala ženy. Přestala jsem pozorovat nebe a koukla se na ní. Pomálu jsem se k ní naklonila a pošeptala jsem jí. "Já tě chápu, jsem na tom stejně." Vše jsem pochopila a tak jsem se první přiznala.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 8:45 pm

Toto dievča, bolo proste zlo, taká potvora, ktorá si zoberie nad vami kontrolu a moc a vy toho moc nezmôžete. O to viac ma to lákalo ju získať. Zozačiatku som ju neodhadoval na takúto povahu. Naviac mi ani neprezradila meno, vlastne to je jedno i tak ho na ďalší deň nebudem potrebovať. No schválne sa ešte priblížila viacej k tomu DJovi, neviem možno ma chcela vyprovokovať a k tomu mi povedala, nech sa ukážem ja. Nuž mal som rád pozornosť a o chvíľku som sa dostal do rytmu hudby a začal som tancovať s o niečo naročnejšími prvkami ako predtým. Nuž biť sa v tanci o ženu, to je celkom haluz ako, ale tak i tak by som len chlastal. Takže lepšie sa takto vyblázniť na improvizovanom parkete, než by som tomu DJovi mal nechať tú krásku. Umelci to mali celkom ľahké v balení, len stačilo vedieť ako na to. No pokračoval som v tancovaní a chcel som vidieť ako sa predvedie ten DJ.
Lázně - Stránka 8 Original
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 9:01 pm

Rudovláska se chtěla bavit a tak se stále přibližovala, avšak s doprovodem. Tvářila se však vyzívavě a já tuto výzvu přijal s úsměvem. Předvel jsem jiné taneční kreace než do teď. Opřel jsem se do toho s plnou verbou. Byla to celkem i zábava a já se po takové době konečně dostával do varu. Přeci jen hudba jde ruku v ruce s tancem a ten jsem musel zvládat taky, jinak bych před fanoušky vypadal jako trotl. Nevzdával jsem se, spíš jsem byl víc a víc nabuzenější. Chtěl jsem vyhrát a bavit se. Já to dokážu i bez alkoholu. Stačí mi k tomu jen hudba a společnost.



Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 9:21 pm

Vskutku dnes bolo nebo nádherné a situácie, ktoré nastali pri bazéne, neboli práve úplne najvhodnejšie pre najvražednejšiu jednotku v Tsukigakure. Ale aspoň sa ukázalo že aj títo ľudia sú práve ľudia a nie stroje na zabíjanie. To sa práve ukázalo aj pri Kaire, ktorá si musela zakusnúť do pery, keď zahliadla ako Yo vychádza z bazénu a odhaľuje tak celú zadnú časť. Na malý okamih ju pohltilo fakt silné vzrušenie, ktoré musela okamžite potlačiť, keď sa otočila a začala hľadieť na nebo. „Ty si taky naozaj hezká..“ Pousmiala sa trochu zahanbene a namiesto na nebo, pozrela znova na zem, kde si sledovala svoje chodidlá. Nato sa však Yo otočila ku Kaire a pošepkala jej do ucha naozaj zvláštnu správu, ktorá ju vôbec nenechala chladnú. Len s pootvorenými ústami sledovala ako sa odtiahla. „Ja.. vážne..?“ Spýtala sa, už dlho bola sama a nikdy si nedokázala nikoho vďaka tomu nájsť, pretože to proste bolo vzácne. Ale teraz sa zrazu objaví pri nej fakt kočka, ktorá zdieľa rovnaké pocity ako ona. Bolo to pre ňu ako v sne a tak aj vyzerala. V túto chvíľu by urobila hocičo.

Nie že by Raiken bol nejaký úchyl, alebo niečo na ten spôsob, proste len bol svojský a hlavne bol muž, a tak keď pred sebou videl niečo tak sexy, bolo normálne že to zaujalo jeho pohľad. Na malý okamih však mal v hlave vypnuté, práve v okamihu keď mu Milli povedala o jej tajnej túžbe o Hokorim. „Jasne.. Myslím si to isté..“ Trvalo chvíľku než si uvedomil kde sa pozerá a že to môže Milli prekážať, načo strhol pohľad na ňu a nastavil fakt prekvapený výraz. „Počkať, čože? Ako čo, Hokori.. ako.. Wháááát?“ Teraz ho to dostalo, na jednu stranu mu trvalo kým pochopil o čom hovorila Milli, na druhú stranu ho to z časti trochu poštvalo proti Hokorimu, predsa len mužská ješitnosť. Chvíľku nastalo ticho, načo sa Raiken ospravedlnil, keď pochopil že si to všimla... „Ach, prepáč.. ehm.. no ale na svoju obhajobu, čumeli na mňa prvé!“ Na chvíľu sa zazubil, dúfajúc že to nič nepokazí.

Samozrejme že pre nich neznáma ženská bola vo svojom živle. Práve ona patrila k tým dominantným ženám, ktoré radi mali všetko pod kontrolou a vo svojej moci. Rada bola stredobodom pozornosti, a tak len s úsmevom sledovala ako sa títo dvaja chlapci snažia uchvátiť jej pohľad, skákala teda pohľadom z jedného na druhého, ktorý z nich je lepší. Nizashi bol predsa len lepší, ale tým by sa hra ukončila príliš rýchlo, tak sa počas vlastného tanca začala trochu vrtieť práve okolo Nizashiho. Chcela sa s nimi ešte trochu pohrať, predsa len takú noc tak často nezažijete.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 9:30 pm

"Ah tak to jsem ráda, že se na tom shodneme." Odpověděla jsem mu a nadzvedla obočí. Pořád mě nevnímal..teda vnímal ale jinak. Když mu pak došlo co jsem řekla zatvářila jsem se vážně a přikývla. "No jistě, je v nejlepších letech." Prohodila jsem. Když se tak podivně omluvil přimhouřila jsem pobaveně oči. "Jo, to mají ve zvyku no. Dovol mi se za ně omluvit." Zazubila jsem se a svezla se do vody vedle něj abych mu zhoršila očumování. "Už to dělat nebudou." Dodala jsem ve vodě a usmívala se naoko omluvně. Chvilku jsem ho sledovala a pak si začala namotávat pramínek na ukazováček. "Máme ještě nějaké pití?" Olízla jsme si rty a nadzvedla tázavě obočí. Nějak jsem dostala chuť se napít.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 9:54 pm

Jak jsem jsem se od ní odtahovala, rukou jsem jí přivřela její pusniku. Zasmála jsem se a potom jsem se na ní milé usmála. Byla strašně roztomila. Nejradši bych ji snědla,ale Raiken by mě pak zabil,že mu jím sestru."Hai" přikývla jsem. Dala jsem prst před ústa a řekla ty tři písemná spojené do jednoho slova. "Pšt! mrkla jsem na ní. Popravdě nevěděla jsem co dál. Koukla jsem směrem kde byl Raiken. Vypadalo to, že nevnímá. Bez tak zapomněl, že tu má sestřičku. Prstem jsem jí ukázala,ať jde ke mě blíž.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 10:14 pm

No jo, asi som nebol dosť dobrý, ale nič s tým nespravím. Červenovláska sa približovala viac k Nizashimu. Nebudem sa predsa len vytáčať kvôli nejakej prehre.. Ou prehry som neznášal. Keď som kukol očkom znova po červenovláske, videl som ako si to vychutnáva.
Dobre, ešte som nič nevzdával, nebol som predsa ten, ktorý boj hneď vzdá. Energie som mal nakoniec dosť, tak som si povedal, ešte to skúsim a pokračoval som v tancovaní. Krv mi prúdila dosť rýchlo celým telom a bol som dosť nabudený. Zapojil som do tanca trošku boky a podobne.. Aby to bolo trošku zaujímavejšie práve pre danú holku. Horšie bolo, že tu bola šmykľavá podlaha a mohlo sa stať, že jednoducho zletím do vody, našťastie som sa stále držal na brehu a nie vo vode.
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 10:27 pm

Pokračoval jsem dál a dál ve svýh tanečních krocích, teré zřejmě právě sklízely ovoce. Rudovláska se začala přibližovat blíž a blíž. Líbilo se mi to, ale bylo z jejího pohledu víc než jasné, že jsme ještě neskončili. Daichi se do toho teď taky pořádně vložil, že jsem si pomyslel, že bych měl zkusit něco dalšího. Například zkusím tanec, při kterém rudovlásce ukážu svoji ohebnost a pružnost. Možná tak díky tomu bude tancovat dál vedle mě.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Aug 16, 2015 11:00 pm

V túto chvíľu sa predsa len zdalo že práve Raikenova mladšia sestra bude bodovať skôr, ako samotný Raiken, ktorý trochu neďaleko od nich všetkých nevnímal nikoho ani nič. Keby len vedel že sa schyľuje k tomu, k čomu sa schyľovalo medzi Kairi a Yo, okamžite by vytiahol nejakú kameru a začal by určite natáčať. Pretože atmosféra medzi nimi dvoma okamžite stúpla. A stúpla takmer aj Kairina teplota, keď jej Yo prešla po perách, aby ju umlčala. Ten nával adrenalínu a vzrušenia bol pre ňu až moc silný. Na malý okamih zatvorila oči, keď sa začali približovať k sebe, zhlboka dýchala a cítila ako jej srdce strašne rýchlo bije. Stále čakala že sa stane niečo zlé, niečo načo bola doteraz tak často zvyknutá, ale na druhú stranu tá bolesť zo sklamania stála zato, ak by to malo výjsť. Yo bola v Kairiných očiach strašne hezké a milé dievča, ktoré proste zato pre ňu stálo. Keby neboli v tak horúcej vode, isto by už dávno mala obrovské zimomriavky. Zhlboka sa nadýchla a so zatvorenými očami sa začala približovať, ignorujúc že neďaleko je jej brat.  

V najlepších rokoch, keby len jeden z nich vôbec vedel koľko má Hokori, ani pri toľkom alkohole by toto povedať nedokázali.  Sakra, keby len vedela ako všetko sa Raikenovi pred očami pos*alo, určite by pochopila to čo urobil. „Ale no ták, to nebola ich chyba, nemusíš ich trestať..“ To už znelo trochu urazene, načo sa ponoril do vody, že mu ostali trčať len oči a čelo s vlasmi. Samozrejme že mu to prekážalo, sakra, mal pred sebou nádherné dievča len v plavkách s úžasnou postavou a celé sa ponorí do vody, a tak mu zamedzí výhľad na niečo tak super! Možno preto len urazene takto ostal vo vode, taktiež skôr naoko, bola super holka, ale proste, bol taký. A taktiež mal v pláne ju zhodiť do tej vody. Keď sa totiž spýtala na vodku, len vytiahol z vody ruku a prstom ukázal na už takmer dopitú fľašku vodky, ktorá bola na brehu, v ktorej ostalo tak na 2, najviac 3 plné dúšky. Alkohol už dochádzal, kto len mohol čakať že majú všetci takú výdrž. „Asi sa budem musieť topiť..“ Prehovoril vo vode, a aj napriek tomu že vyšli na povrch len bublinky, ako tak šlo rozumieť čo povedal. Očividne fakt po nej šiel.    

A čo sa týkalo neznámeho dievčaťa, to práve teraz tancovalo a krútilo sa medzi dvoma chalanmi, ktorí o ňu bojovali za pomoci tanca. Každý predvádzal to najlepšie zo seba, ale aj ona chápala že svoje esá stále majú a tak sa chvíľu trela práve o Nizashiho, potom o Daichiho a presúvala sa medzi nimi podľa toho kto to zatancoval lepšie. Bolo očividné že bola trochu mrcha, ale to jej nevadilo že si to o nej mysleli, predsa len s jej povahou, víťaz tohto kola získa práve celé jej telo. „Chlapci, ale no ták vôbec sa nesnažíte.. s takou pôjdem tamto za vaším šéfom..“ Ukázala smerom k Raikenovi, nevedela že Nizashi nie je odtiaľ. A takto sa ich snažila povzbudiť.      
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Sun Aug 16, 2015 11:35 pm

Když se ponořil letmo jsem se koukla na Yo a pak rychle odvrátila zrak. Zdá se mi to nebo... Zavrtěla jsem hlavou a radši jsem se natáhla pro vodku na kraji. Bylo tam malinko a tak jsem se rozhodla, že si to sobecky vše přivlastním když se po tom až do teď nikdo nesháněl. Hodila jsem to do sebe a naštěstí to byla ta Daichiho jinak bych tu asi umírala. Spokojeně jsem odložila flašku a koukla se na uraženého Raikena. "Je ti tam fajn? Cítím se takhle osamocená." Zeptala jsem se s lehkým nádechem škodolibosti v hlase. Pak jsem schválně přesunula svůj pohled jinam. Začínalo mi být horko, a nebylo to lázněmi. Určitě jsem měla lehce narůžovělé tváře z alkoholu. Přejela jsem si nenuceně prsty po horkém krku a vzala to přes hrudník. Potichu jsem vydechla a přivřela oči. Chtělo by to led.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Sun Aug 16, 2015 11:38 pm

Překvapilo mě, že to udělá. Její stydlivá povaha, jako by zmizela. Srdce mi začalo být a naskakovala mi husí kůže. Atmosféra byla mezi nami tak hustá, že by se dala krájet. Přibližovala se ke mě a měla zavřené oči. V mé hlavě se odehrávalo tolik situaci. Popravdě jsem ani netušila, že to dojde tak daleko. Pomálu jsem začínala panikařit. Musela jsem se uklidnit a to co nejdřív. Kaira se přibližovala a já se mezitím uklidnila. Věděla jsem, co udělat. Určitě udělam něco,co Kaira nebude čekat. Vlastně bych to nečekala ani od sebe. Nechtěla jsem to moc uspěchat. Kaira se mi moc líbila a měla jsem tušení, že bych mohla s ní být dlouho i přesto, že patřím mezi ANBu jednotky.
Lázně - Stránka 8 Dq6ddh
Jak už byla blízko,tak jsem jí je objala. "Gomene, nechci to uspěchat. Moc se mi líbíš"pošeptala jsem jí. Moje sevření se uvolnilo a ruce mi sjeli dolu. Odtáhla jsem se od ní a dívala jsem se radši dolu.
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Sun Aug 16, 2015 11:42 pm

Doteraz nemôžem uveriť tomu, že jednoducho som pristúpil na niečo také a tancovanie v lázniach o nejakú ženskú. Musím ale povedať, že tá mrcha vedela ako celkom slušne vyprovokovať človeka. Ešte keď spomenula veliteľa, trošku ma to nabudilo. Doteraz to nebolo nič moc, hold alkohol, šmykľavá podlaha ani poriadny parket. Človek by to zabalil. Nanešťastie som bol bojový typ človeka. Trošku som si odstúpil. Chvíľku som počkal. Nič som nerobil až keď začala hrať celkom dobrá hudba. Pustil som sa do tanca, nebolo to práve dokonalé. Ale jednoduché a hlavne šlo o to pobaviť sa, neboli sme na tanečnej súťaźe, predsa len som tentokrát ukázal niečo viac, než predtým. Na konci, po minúte a pol som skočil premetom do bazéna, bolo mi hrozne teplo a už som sa aj stihol unaviť, keď tancujete uź nejakú dobu, tak sa naozaj unavíte. Preto som to zakotvil do bazéna, nech to dopadne ako len chce.  
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 11:55 pm

Konečně nastala ta pravá hudba pro můj poslední tanec v tomto souboji. Chtěl jsem zkusit něco ze staré školy a doufal jsem, že to nepokazím. Mě osobně se ten tanec co budu předvádět moc líbil, ale záleželo i na nich zdali se jim bude líbit. Mě to však neodradilo a pustil jsem se pěkně do tance a vzal to od podlahy jak se říká. Snažil jsem ladit pohyby s hudbou, aby se doplňovali. Byl jsem však stále blízko rudovlásky. To díky ní jsem se tak nažhavil. Než přišla ona tak jsem se jen marně snažil a byl kritizován, ale teď jsem se cítil báječně. Snažil jsem se jí do tohoto tance taky trochu zapojit, aby pořád jen netancovala kolem.

Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 17, 2015 12:27 am

To čo sa v túto chvíľu stalo, by sa zdalo, že Kairu úplne zničí. Predsa len čakala niečo iné ako len objatie, ale len čo to prišlo, znamenalo to pre ňu viac ako si len Yo mohla myslieť. Tá asi nechcela, aby sa z dnešnej noci stala jediná, kto vie ako to nakoniec dopadne, a práve to pomohlo Kairi ešte viac ako sa zdalo. Doteraz bola zvyknutá len na to že niekoho si nájsť bolo úplne nemožné a ak našla, tak skončila aj tak sama pretože ju len využili ako jednorázovku. Preto ju vždy Raiken chránil. A preto ostala prekvapene vo vode stáť, keď pocítila objatie a nie to čo čakala. „Ďakujem..“ Len sa pousmiala, následne čoho sa rovnako ako ona odtiahla a zazrela na nebo. Znamenalo to pre ňu viac ako si len myslela. A tak sa znova utiahla do svojej vystrašenej verzie.



Milli vedela naozaj dobre provokovať a hlavne vedela ako opantať muža. Raiken nebol v túto chvíľu výnimkou, a hor sa dobre že nešiel za ňou, Milli však len hľadela do prekvapených očí, ktoré nedokážu popísať situáciu pred ním. „Ty si..“ Narážal na to ako Milli dopila celú vodku o ktorú nemala sa ani najmenšiu chuť podeliť sa. Chvíľku na ňu hľadel ako na ducha, kým sa bez slova postavil a nakráčal si to na druhú stranu bazénu, kde našťastie ležala ďalšia fľaška vodky. Tú zdvihol a znova prekonal celý bazén, kým sa nedostal ku kraju v blízkosti Milli. Tam už voda nesiahala vysoko, najviac po pás, a tak Milli sa naskytol pohľad na jeho hrudník, kde sa cez jeho polovicu tiahla jazva, od hora až dole. Vtedy si len prisadol k nej, otvoril fľašku z ktorej sa napil. „Tak na dnešnú noc..“ Pousmial sa, tak sa zbavil fľašky tým že ju položil na okraj bazénu, o ktorý sa sám oprel. Predsa len videl na nej že jej začínajú ružovieť líčka a že si teraz aspoň na chvíľu potrebuje dať pauzu ak nechce skončiť v bezvedomí. Kto vie, nepoznal ju až tak dobre. Keď si tam tak sadol a svojím vlastným ramenom sa dotkol jej, pozrel sa smerom k oblohe. „No, dnes je pekná noc. A to nie je len hviezdami..“ Pousmial sa a hlavu otočil k nej.    

No čo by im mala povedať, strašne sa na nich zabávala, táto neznáma žena, keď pozorovala ako pre ňu tancujú. Nevedela to ani pomenovať, ale len čo sa hodil Daichi do bazénu a Nizashi ďalej pokračoval vo svojom tanci, zastavila sa a okamžite sa rozosmiala na celé kolo. Fakt ten smiech neustával, kým sama nevošla do bazéna za Daichim. Či už ich Nizashi nasledoval alebo nie, musela to povedať. „Chlapci, to ako vážne? Bojovať o ženskú tancom? No ták, muži to vedia urobiť oveľa lepšie..“ Pousmiala sa, odtiahla sa na asi meter od nich a podobne ako Milli sa oprela o kraj bazénu, pričom pozorovala tých pred sebou, pričom sama chytila do ruky fľašku a odpila si z nej poriadny dúšok vodky.  
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Daichi Akamatsu Mon Aug 17, 2015 12:39 am

"To vieš, hovorím, že pletieš ľuďom hlavy. Mali by ťa označiť za nukeninku S-ranku..." Uškrnul som sa na červenovlásku a prehrábol som si vlasy. "Robila si celkom slušnú spoločnosť, snáď sa ešte uvidíme." Pokrčil som ramenami a prešiel až k východu. Mávol som chaoticky na ostatných s tou flaškou, ktoru som zanechal na brehu a odišiel som. No jop nechal som si újsť takto ženskú pomedzi prsty, ale práve som tancoval.. TANCOVAL .. bože ten alkohol mi robil fakt zle, hlavne tá vodka čo doniesol kapitán, po nej som sa cítil až moc nabudený. Na to som sa ešte napil z flašky mojej slabšej vodky. Pomaly som sa obliekol v šatni a pripravil sa na cestu domov. Nakoniec to bola celkom zábava s random ANBU byť v lázniach a samozrejme to červenovlasé rozptýlenie bolo na tom asi najlepšie..
Presun
Daichi Akamatsu
Daichi Akamatsu
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 62
Registrován : 13. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Yoshita Kanen Mon Aug 17, 2015 12:57 am

Možná čekala něco víc,ale já to tak cítila. Překvapila,když mi poděkovala, vlastně jsem ani nevěděla za co. Bohužel se to ani nedozvím. Možná někdy jindy. Musela jsem udělat něco z čeho Kaira nebude mít radost a dost možná jí tím ublížím,což se mi moc nelíbilo. Koukla jsem na Milli a vypadalo, že se baví. Všimla jsem si i Daichiho,jak odchází. Já byla taky rozhodnuta, že odejdu, to bylo to něco. "Moc se ti omlouvám, doufám,že se někdy zas uvidíme "v mém hlase šlo slyšet lítost. Jak jsem dořekla větu, objevil se dým a když se rozplynul,tak jsem tam už nebyla.  Nechtěla jsem ale musela jsem odejít. Zapomněla jsem Kaire říct, že za to nemůže. Takže jsem počítala, že naše další shledaní bude nanejvýš zajímavé.  

//přesun
Yoshita Kanen
Yoshita Kanen
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 80
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Mon Aug 17, 2015 12:52 pm

Když se vydal pro jinou flašku sledovala jsem ho a neunikl mi jeho hrudník když se vracel zpět. Bylo divné, že jsem si toho nevšimla už před tím. A nebo už mám dost a tu jizvu si představuju. V duchu jsem se ušklíbla, naštěstí jsem byla člověk, který když pil tak věděl kdy má dost. Proto už jsem neměla v plánu si dát. "Na dnešní noc." Zopakovala jsem po něm s úsměvem a přesunula pohled na oblohu.
"Hm?" Otočila jsem hlavu opět k němu když znova promluvil a usmála se. "Nejen, že jsi náš vytrénovaný velitel ale ještě jsi vytrénovaný lichotník?" Rýpla jsem si a nevinně se usmála. Ostatní postupně mizeli, tak nějak jsem si toho všimla a možná byl taky čas zvednout kotvy hmh?
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 17, 2015 6:05 pm

Kaira si práve prežila dosť silný šok, rovnako ako prežila šok Yo, keď dostala poďakovanie zato že nezneužila situáciu. Tak predsa len, dnes nebude bodovať. Len sa potichu usmiala, bola rada že stretla niekoho ako bola Yo, len si bola istá že sa už asi ani nikdy nestretnú. Rada by, ale len čo odišla, zdvihla sa aj Kaira a pomaly sa rozišla do šatní, kde sa obliekla. Vedela že tým to končí, ale taktiež vedela že dnešný večer nebude u nej nikdy zabudnutý, že stretla niekoho ako je ona a nemyslela hneď na jedinú vec, pri ktorej si bola istá že to Yo urobí. Predsa len slušný ľudia ešte nezmizli. S milým úsmevom na tvári sa ešte raz vrátila, pozrela sa na Raikena a bez slova zmizla z tohto miesta smerom domov, kde ju čakal teplý kúpeľ, fľaša vína a samozrejme niečo dobré v telke.

~Presun~

Dokonca aj Raiken si všimol ako všetci odišli, už sa taktiež schyľovalo k ránu a tak namiesto toho aby niečo urobil, len hľadel na oblohu. Napriek vodke ktorá v ňom bola, si začal aj on sám uvedomovať ako zle by dopadlo keby sa teraz niečo stalo. To ale nemenilo nič na fakte že sa mu Milli páčila, len ako veliteľ, no proste nemohol niečo podniknúť. Rád by, ale nemohol. Odišli naozaj všetci, samotná Milli vyzerala že chce odísť, preto sa rozhodol. „Ani nie, niekde som to len čítal a nečakal som že to zaberie..“ Zaškeril sa následne čoho ale ostal sedieť. Predsa len sa zdalo že sa rozhodol tu ostať. Čakal skôr na to čo sa rozhodne samotná Milli, ktorá sedela vedľa neho a bola terčom jeho pohľadu.



Neznáma žena sa len pousmiala, keď videla ako Daichi trochu zničene odchádza. Bol to milý chalan a na jednu stranu bola rada že nepadol do jej osídiel. Ona bola tak trochu dosť veľký zmrd a taktiež bola takými istými zmrdami priťahovaná, skončil by naozaj zle ak by skončil nakoniec dnes večer s ňou. Preto len s úsmevom na tvári vzala fľašku ktorá jej ani nepatrila, napila sa a odhodila ju niekam preč, načo si konečne oddýchnutá ľahla do bazénu, kde začala odpočívať. Dnešný večer bol dobrý, aj ona bude spomínať na dvoch hlupákov, ktorý o ňu bojovali v tanci. Bolo to až smiešne, ale na druhú stranu roztomilé.

Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Mon Aug 17, 2015 7:30 pm

"To musela být velmi užitečná knížka." Uchechtla jsme se a promnula si zátylek. "Takže.." Odmlčela jsem se a sledovala ho. "Nerada bych ti dělala nějaké problémy. Takže bych možná měla jít." Pousmála jsem se. Kdyby nebyl můj velitel...už by tu nebyl vůbec. Byl by na trochu jiném místě, jenže on můj velitel byl a já jsem vážně nechtěla aby z toho byl do budoucna problém. Namotala jsem si pramínek na prst. "Děkuji za odreagování." Pousmála jsem se a bylo vidět, že se mi nikam moc nechce. Ale co se dá dělat.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Mon Aug 17, 2015 7:56 pm

Milli v túto chvíľu asi nebola jediná, ktorá myslela na to keby bolo čo a čo by sa stalo. Keby neboli nejako spojený prácou a neboli kolegovia, pričom jeden z nich bol vyššie a druhý nižšie takže mal za nich aj nestrannú zodpovednosť, neboli by tu, už by fakt boli u Raikena doma. Ale tento svet bol sviňa. "Ani nie, kúpil som ju za pár korún od nejakého chlapíka ktorý nevyzeral veĺmi dôveryhodne.." Pousmial sa Raiken, načo prišla práve tá chvíľa ktorej sa obával, odchod. "To je na tebe.. Síce nebudem rád ale.." Vtedy sa proste nahol k nej a na férovku ju pobozkal. Bolo mu to úplne jedno. Bolo mu to ukradnuté čo si o ňom pomyslí alebo či ho zato zabije, proste to urobiť musel. Vedel prečo to robí. "Aspoň niečo super z toho večera.. Musíme niekedy zopakovať.." Uškrnul sa, načo sa postavil ale čakal. Chcel odísť posledný, predsa len Milli bola dáma, chcel dať pozor aby odišla v poriadku. Tak tam ostal stáť a rukou naznačoval aby šla pred ním, ako správny gentleman. A áno, aj to vyčítal z tej knihy.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Milli Kamizuru Mon Aug 17, 2015 8:05 pm

Neuhnula jsem ani se nebránila...proč taky. Byla jsme ráda aspoň za tohle málo čeho se mi dostalo. Sice mi tím lehce podkopal mé rozhodnutí o tom odejít sama, ale to je vedlejší. Spokojeně a zároveň nespokojeně jsem se pousmála a postavila se. Mlčky jsem vylezla z vody, vzala si ručník co jsem nechala na kraji a hodila si ho přes rameno. "Tak ať je to opáčko brzy." Zazubila jsme se na něj a zašla do šatny. Tam jsem se rychle převlékla abych ho nepotkala u recepce, protože to už bych asi vážně kašlala na postavení, práci a já nevím co všechno. Jen tak jsem si prohrábla mokré vlasy a zmizela pryč.
--přesun--
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Aug 18, 2015 10:05 am

Všichni už poodcházeli a já jsem byl ještě mnohem víc unavený než jsem sem přišel. Neměl jsem už tolik energie abych mohl ještě něco dělat. A proto jsem zrušil klony a nástroje, přičemž jsem zamával rudovlásce, že dáme někdy opáčko a zmizel jsem v šatně, ve které jsem se převlékl. Byl to neuvěřitelný večer, při kterém jsme udělali tolik hloupostí jen kvůli ženě. Měl bych podstoupit trénink sebeovládání, nebo na to jednou doplatím a Reina mě za to zabije. Teď jsem se sebral a šel kamsi pryč od lázní.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 8 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru