Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně

+5
Sumi
Goku
Shinobi
Lizzy
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:01 pm

First topic message reminder :

I v Tsukigakure se nachází lázně a horké prameny.
Místo, kde se můžete pořádně uvolnit po těžkém tréninku. Mezi další služby patří masáže, manikúra...prostě vše pro to, abyste se cítili co nejlépe.

Lázně - Stránka 5 2292_11
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Fri Mar 13, 2015 6:31 pm

Keď Akiovi povedala žena, odkiaľ vlastne je, tak to možno všetko začal chápať aj keď sa mu nezdalo, že by niekto vyrastal v lese."Heeee? Ja som beznadejný prípad? No to určite, to mi povie niekto kto sa zhovára s pandou... Chmpf!" Urazene si Akio založil ruky a ostal stáť pri opačnom okraji bazéna, len sa pozeral na tú ženu a pandu. Ponoril sa trocha hlbšie do vody a neustále sa na nich pozeral. Potom to však vzdal a pozrel sa hore na oblohu. Keďže bol večer, hviezdy boli nádherne vidieť. Akio zrazu natiahol ruku k oblohe a opakoval si názvy súhvezdí a ukazoval si ich. "Súhvezdie škorpióna." To si všimol ako prvé a hneď na to videl aj Pegasa. K pande a žene sa už radšej ani neotáčal, našiel si inú zábavku a zo skúseností vedel, že ako najlepšie získať ženu? Ignorovať ju!
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Fri Mar 13, 2015 7:53 pm

Naštvane a urazene som sa na neho pozrela, rovnako ako aj Onmi. Takmer až pohoršene.
"Čo máš k**** za problém kretén? Máš snáď niečo proti pandám heh ? Chceš sa biť ? Heh ?!" Začala som pred sebou mávať päsťou. Očividne ma táto jeho poznámka dosť napálila, čo aj bola pravda. Teraz som ľutovala, že som mu s tou palicou nerozbila hlavu alebo niečo...
Pôvodne som taká agresívna a výbušná nebola. No dokelu.. on mal niečo proti pandám? toto nie, toto sa bude riešiť. Onmi bol jedinou pandou ktorá sa nacházala v dedine a on mi na neho bude nadávať? To proste posral.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Fri Mar 13, 2015 8:28 pm

Akio sa rozhodol síce, že bude ignorovať tú ženu, ale všetko sa zmenilo, keď mu šla dať na hubu, vtedy sa rozhodne nevypláca ignorovať ženu. Vyskočil na breh, keďže mal plavky, tak mu nič nevadilo. Na brehu bol už v bezpečí, lebo tá žena bola nahá a on pochyboval, že by skočila na breh. Akio nakoniec nepovedal ani nič zlé o pandách, ale mohlo to tak vyznieť. "Nie, ja proti tým chlpáčom nič nemám, teda pokiaľ na mňa neceria zuby a nesnažia sa ma zabiť pohľadom." Čiernovlasý mrkol na Onmiho, keďže on robil presne toto. "Naviac so ženami sa nebijem." Znova sa usmial a čakal, ako zareaguje tá žena z lesa...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Fri Mar 13, 2015 8:42 pm

"Pfff pozri sa na neho Onmi, celý je pokakaný zo mňa... a to som si o ňom začala myslieť celkom fajn veci tsch.." Možno však práve o to Onmimu išlo. Predsa len bol niečím, ako mojim strážcom. Bol na svete omnoho dlhšie než ja, a bola som si istá že aj omnoho dlhšie, než tuto prítomný úchyl.
Vyśvihla som sa na okraj prírodného bazéna, po ćom som si na neho jednoducho sadla a stále Onmiho škrabkala na hlave. 
"Moc si teda nepomáhaš.." Zavrčala som, spolu s vrčaním Onmiho. Podceňoval ma preto, že som žena? Tsch.. Znova som sa na neho zamračila, zobrala som si šaty do ruky a vysadla na Onmiho. Ukázala som na Akia prstom.
"Zmizni mi z očí! Nedá sa ti veriť ani slovo!" 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Fri Mar 13, 2015 9:02 pm

Akio spravil menší facepalm, naozaj hovorila pravdu, že je z lesa. Ani jej neprekážalo, keď nahá vyšla von z bazéna. Akio sa pousmial, tá žena bola predsa dosť krásna, prezrel si ju celú, ale potom odvrátil zrak niekam inam."Teba asi niekto neučil, že máš byť nežné pohlavie, ktoré my muži nemáme biť, nikto netvrdí, že ženy sú slabé, poznáme predsa z histórie mnoho silných žien. Prstom sa neukazuje a tiež by si sa nemusela takto odnažovať pred druhým pohlavým." Uškrnul sa škodoradostne, keď jej ozrejmil trošku priority. Ona to s tým lesom nemyslela zo srandy, ale bola to pravda... Tá žena s blond vlasmi sa mala čo učiť, aby zapadla do spoločnosti, predsa jej chýbalo poriadné vychovanie. 
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Fri Mar 13, 2015 9:17 pm

Tento krát Onmi trocha zaklonil hlavu a pozrel sa na mňa typom "má pravdu vieš?" 
Každopádne to boli obaja chlapi ! Nedalo sa im veriť.
"Fakka ju, nikdy sa nezmierim s niečím nežným ktoré by niekto nemal biť tsch.." Tento krát so mnou Onmi súhlasil.. aspoň s niečím. Popravde som bola úplný rváć.. a dokonca aj ten "opilecký".. stačilo sa ožrať a stala som sa veľmi nepríjemným protivníkom na blízko.
Trocha mnou však trklo, pri jeho druhej časti vety.
"Nevyzeralo to tak.. že ti to vadí a navyše.. kto tu asi tak vliezol do ženského Onsenu ? Vieš o tom, že sa do Onsenov chodieva bez plaviek? Divný si tu akurát tak ty." Bolo clekom divné, odkiaľ som túto skutočnosť vedela. No predsa len som posledných pár mesiacov putovala (v reale blúdila) mimo Tsukigakure a tak som čo to pochytila. Aj keď toho nebolo nijak moc.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Fri Mar 13, 2015 10:54 pm

"No, ja som nečakal, že tu niekto bude. Keďže o takýchto časoch tu už ľudí nepúšťajú a ak tu teda nikto nie je, tak nikomu by nemalo vadiť, že mám plavky. Akurát si mi pokazila plány." Akio vyplazil jazyk na tú ženu a znova sa pokojne usmial, bola len rozčúlená a on mal s takými ženami už dostatočné skúsenosti. "Tak spravme kompromis, obaja sme trošku čudní." Čiernovlasý sa snažil si ju nejak udobriť. Radšej nehovoril nič naviac. "No nehovorím, že sa mi nepáči tvoje telo, len hovorím, že ženy sa snažia aspoň trochu neukazovať ho ..ehm... takto neznámym, ale máš sa čím pochváliť no." Povedal Akio priamo na tú ženu, bol úprimný asi tak ako ona, takže nemalo cenu sa tu hrať na neviniatko.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Sat Mar 14, 2015 11:36 am

Vyzeralo to tak, že si ma naozaj neudobrí. Ako keby som počula len to, čo som chcela.. a aj keď som počula to, čo som nechcela, tak som si to upravila podľa seba.
"Rozhodne si viac čudný.." Založila som si ruky na hrudi a so zamračením som si ho stále premeriavala.
"Tsch.. ja viem, je úplne dokonalé ! ale to ťa nezachráni.. proste.. grrh... trhni si nohou baka!" S týmito slovami na neho Onmi ešte raz zavrčal a následne sa spolu so mnou odtiaľto vytratil.
(presun)
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Goku Fri Aug 14, 2015 8:41 am

Videl som na Sumi jej nevôľu moc ďalej kráčať. možno už bola unavená. Predsa len sme posledný deň len kráčali a pomaly si ani neoddýchli. Ak nerátame tú jednu prestávku.
"Zoberiem ťa na jedno miesto, bude sa ti to páčiť hm?" Žmurkol som na ňu a následne som si v brožúrke pre turistov vyhľadal pomerne populárnu lokalitu. Onsen.
Samozrejme tu bolo množstvo.. teda, dalo sa tu zaplatiť aj istá menšia súkromná časť. Proste VIP.. a ja som stále mal pomerne vela peňazí. Jeden krát sme si to dovoliť mohli.
"So? " Podvihol som obočie, keď som doplatil a oni nás zaviedli až do nejakej časti Onsenu, kde sa nachádzalo niečo na štýl menśieho prírodného.. no ani som nevedel ako to nazvať.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sumi Fri Aug 14, 2015 9:00 am

Tú moju nevôľu by si všimol aj slepý, lebo som za sebou ťahala nohy. Nechcelo sa mi, bola som mrzutá a celú cestu som neprehovorila. Pri tom, ako povedal, že ma väzme na nejaké miesto, kde by sa mi malo teoreticky páčiť, tak som zvedavo pokrčila obočie. Dostali sa sa na miesto, ktoré som ešte nevidela, preto som si nevedela predstaviť, čo od toho očakávať. Tu sa asi kúpu? Pomyslela som si a po tom, čo vysolil pomerne veľa peňazí som ho nasledovala. Ešte než nás tam zaviedli ukázali nám aj, kde by sme sa mali prezliecť ale ja som tam aj tak nešla. Pozrela som na Gokua.
"Ešte som nevidela, žeby sa tak z vody parilo, bez toho, aby nebola nad ohňom v hrnci. Tu tých hrncov museli vyliať asi poriadne množstvo." Začala som filozofovať, lebo som nepočula o teplých prameňoch.
"Do vody ale ideš prvý a ostaneš chvíľu otočený jasné?" Povedala som mu a šla som k vode. Dala som si dole topánky a namočila svoj prst do vody a trochu preľaknute som uskočila.
"Juj!" Nečakala som, že bude vážne až taká teplá.  Trapááás.... Pomyslela som a pohľadom som chcela prebodnúť Gokua, ak by sa mi chcel smiať.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Goku Fri Aug 14, 2015 9:13 am

"Preto onsen. Horké pramene.. je to voda ktorá vyviera zo zeme. Je taká horúca už od.. nepamäti? Navyše sa jedná o veľmi.. ako to povedať, obľúbené miesto." Sledoval som, ako pristúpila k prameňu a skúsila do neho namočiť nohu. Na tvári sa mi objavil úškrn no ostalo to len pri tom. Nechcel som ju znova naštvať.
"Je to dobré na uvoľnenie svalov, uvidíš." Žmurkol som na ňu, po čom som sám vośiel do miestnosti na prezlečenie. Alebo skôr vyzlečenie. Dal som si okolo pása uterák a na chvíľku som sa zapozeral do zrkadla. Nie že by som sa obdivoval.. toľko jaziev čo som mal ja, nemali ani omnoho starší shinobi. Povzdychol som si, vedel som, že väčšina z nich už nikdy nezmizne. Znova som sa vrátik k vode a trocha spýtavo som sa na ňu pozrel.
"Hmm.. prvý? otočený? Načo.. však som ťa už videl.. pomerne celú.. a poriadne." Vyplazil som na ňu jazyk.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sumi Fri Aug 14, 2015 9:31 am

Nebolo prekvapením, že miesto plné teplej vody bude obľúbené miesto. Ak by som o ňom vedela chodila by som sem určite. Šla som sa teda aj ja vyzliecť a chvíľu som ostala pri zrkadle. Opravila som si zasa zopár neposlušných vlasov. Zasa som chvíľu pozerala do zrkadla. Zdvihla som svoje ruky a priložila si ich na hruď. Ak budú rásť ešte viac, budú prekážať. Teraz som bola maximálne spokojná. Dokonca som pred zrkadlom nahodila pózu, pri ktorej som mala hore ruky a našpúlené pozadie. Keby ma tak niekto videl. Začala som sa rehotať a radšej som sa pobrala smerom späť, kde bola tá voda. Okolo seba som mala uterák, asi od toho tam boli. Goku vchádzal, keď som prišla aj ja. Dobré načasovanie.
"Pche, lebo si úchylák a kradneš oblečenie." Hruď som si v tedy skrývala vlasmi ale asi som nedokázala skryť celé svoje telo. Musela by som ich mať asi o niečo dlhšie, aj keď po kolená je dosť. Už teraz som vedela, aké ťažké budem mať vlasy po tej vode. Nakoniec som tam teda vošla ja, aj s uterákom, ktorý som si zo seba dala dole až vo vode. Voda bola naozaj teplá ale po chvíli som si na ňu krásne zvykla. Bola som vo vode až po krk a oprela som sa chrbátom o kraj.
"Za to, čo stváraš, by ti ho mali odrezať." Ja som po ňom nepokukovala, preto som si nevšilma jeho jaziev. Vždy som pozerala bokom. Nebola som hanblivá, ani za svoje telo som sa nehanbila ale ... dokázalo by ma rozhodiť, ak by som pozerala na to mužské. Zrazu mi ale z úst vyšiel slastný vzdych, myslela som si, že sa roztopím, bolo to vážne príjemné. Kvôli tomu zvuku sa mi na tvári objavila jemná červeň, ktorá mohla byť odôvodnená aj tým teplom.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Goku Fri Aug 14, 2015 10:27 am

"Meh.. kto nie je." Podotkol som a len som sledoval, ako vchádza do vody a následne odhadzuje uterák.. normálne že blbá voda. Na to aká bola maličká však mala celkom pekné prednosti. Hmm že by som ju mal v pláne zbaliť a niekde ju tu oprieť o skalu? Kto vie.
Po jej druhej vete som sa len zasmial, tiež som vliezol dovnútra a uterák som si položil na hlavu.
"Naaaah.." Povzdychol som si uvoľnene, toto tu mi naozaj chýbalo.
"Nepreháňaj, bola by toho škoda.. " Uškrnul som sa a na chvíľku som sa len kukal niekam do blba.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sumi Fri Aug 14, 2015 11:35 am

Bola som naozaj veľmi rada, že som nedokázala čítať myšlienky. Okamžite by som totiž vyliezla z vody a privolala by som naňho nejakého žraloka, ktorý by ho zožral. "Hmm, no možno by bola." Uculila som sa. Určite takú reakciu nečakal. Ale prečo by som mala byť stále taká vážna? Trocha srandy som si užiť mohla a Goku bol určite taký, že on by sa toho mohol chytiť. Namočila som si do konca na chvíľu hlavu, lebo som ich už chcela mať celé mokré no v tom som si uvedomila, že tu bude malý problém. "Som zvedavá, ako sa odtiaľto vyštverám. Vieš, aké sú tie vlasy ťažké?" Opýtala som sa ho ale nečkala som príliš veľkú podporu, lebo o tom určite nič nevie.  
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Goku Fri Aug 14, 2015 4:31 pm

"Samozrejme že by bola.." Odsekol som trocha urazene. Nech moje veci radšej nechala také, aké sú. Hlavu som však zo záklonu znova dal do normálnej povahy a prezrel som si, čo asi tak robí Sumi. Zrovna sa.. topila, aké milé. Prižmúril som oči, že by už nevyliezla a ja by som od nej mal pokoj? Bola to celkom srandovná myšlienka, keďže som ju skôr pri sebe držal ja.
"Chcela by si pomôcť?" Spýtal som sa s podvihnutým obočím a až vyzívavým pohľadom. Nie moc ľútostným, tiež som voľakedy mal dlhé vlasy a tak so mvedel, aké je ťaŹké s nimi žiť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sumi Fri Aug 14, 2015 7:46 pm

Ja by som ani naňho čiahnuť nemohla. Už len tá predstava mi doháňala červeň do tváre, preto som zakrútila hlavou a zahnala ju. Našťastie to bolo pod vodou, takže po tom, čo som sa vynorila nemohol nič zistiť. Na jeho ponuku som sa naňho pobavene uškrnula.
"Kto vie, kkde by tie tvoje neposedné prstíky zablúdili. Som celá nahá, takže nie. Pomocníka by som si tu našla." Ukázala som prstom na toho malého psíka, ktorému som radšej verila viac, ako Gokuovi. Odtlačila som sa nohami od kraja a pomalým  plávaním som sa posúvala ďalej a ďalej. Pri tom som privrela oči a sem tam ich otvorila, aby som vedela, ako ďaleko som od kraja.
"Tu je neskutočne príjemne." Hovorila som si sama pre seba. Kuro poskakoval na súši a sledoval zvláštnym spôsobom Gokua. Dostal sa pomerne blízko k nemu, ako sa to u brehu dalo a skočil po ňom.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Goku Fri Aug 14, 2015 8:52 pm

"Pravdepodobne? Všade kde by len mohli." Žmurkol som na ňu, keď sa vynorila. To už však prstom ukázala na svojho psíka a ja som sa na toho malého špunta celkom pobavene pozrel.
"On ? wtf?" Vyzeralo to tak, že jej psíka naozaj podceňujem. To však Sumi začala plávať a ja som ju len sledoval.

"Je." Prikývol som, no v tom po mne ten malý čierno-biely smrad skočil a kusol mi do hlavy.  Čo na to dodať? Zatváril som sa trocha podivne, ako keby si zo mňa celý svet robil srandu.  Povzdychol som si a len som ho nechal, nech si robí čo chcel.. preds alen som mal gebuľu pomerne odolnú.
"Prepáč za tú Lolitu." Dodal som po chvíľke a len som rozmýšľal, kedy to toho psa prestane baviť


Lázně - Stránka 5 795244_anime-dog-gintama-sakata-gintoki-gintoki-sadaharu
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sumi Fri Aug 14, 2015 9:31 pm

"Už vieš, preto by som ťa nenechala mi pomôcť." On si tým sám kopal hrob. Ani nevedel, ako som sa stránila toho, aby sa ma dotkol, kto vie, čo by v tej situácii mohol vyviesť? Pomalým plávaním som sa otočila a videla, ako naňho Kuro skočil. Prekvapene som na nich pozerala, keď som ešte zbadala ten jeho výraz, to ma úplne rozsekalo. Začala som sa smiať, že som sa až pod vodu potopila ale rýchlo som sa vynorila a trochu som si pri tom aj pokašlávala. Ospravedlnil sa mi a ja som plávala k nemu. So zamysleným pohľadom som naňho pozerala. Potom som sa usmiala a šťuchla som doňho. "Čo to, žeby ťa začala ťažiť svedomie?" Vypytovala som sa ho s úprimným no letným úsmevom na perách. Bola som uňho celkom blízko, preto som ho pri tejto otázke štuchla prstom do hrude. Bola som blízko a tentoraz som naňho pozerala, takže som si všimla tých jeho jaziev. Preplávala som dookola neho a zo zadu som po jednej prešla prstom. Musel zažiť veľa bojov a to bol ešte dosť mladý. Trochu mi ho bolo ľúto, čo si mohol všimnúť v mojom výraze. "Aj ... ja by som sa ti mala ospravedlniť, takže prepáč, za toho úchyla." Hovorila som to celkom potichu, lebo ja som ešte nikdy nepriznala svoju chybu.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Goku Fri Aug 14, 2015 9:41 pm

"Hai hai, kto vie, možno že dobre robíš." Pousmial som sa. Očividne jej to prišlo vtipné no.. komu by neprišlo? Však mi okusoval hlavu ako kus párku.. ale asi trocha chlpatého, keďže som mal vlasy. Začala plávať smerom ku mne no sám som sa príliš nehýbal. Uchechtol som sa, keď ma štuchla a len som si pošúchal dané miesto na tvári? tele, who knows.
"Svedomie? Ani nie.. len mi neprídeš až ako taká lolita, za akú som ťa považoval." Žmurkol som na ňu, po čom som len s celkom podozrievavým pohľadom sledoval, ako ma znova štuchla, to ako začala plávať v mojom okolí a sledovala miesta, na ktorých som mal jazvy čo.. no bolo pomerne všade.
"To je v poriadku, možno si to odhadla celkom dobre no.. kto istým spôsobom nie je aspoň trocha úchyl? hmm?" Sám som si všimol jej pečate, no netušil som k čomu som ich mal prirovnať. Že by to bolo len normálne tetovanie? Vyzeralo to tak, že ich má po celom tele. Aspoň čo som zatiaľ stihol postrehnúť.
"Čo ty a tieto tvoje.. tetovania? Pečate? Čo pre teba znamenajú?" Nenapadlo ma, že by to mohla byť súčasť nejakej jej techniky.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sumi Fri Aug 14, 2015 10:09 pm

Kuro z neho o nejakú dobu samozrejme zliezol. Goku aj ja som počula, ako sa dostal naspäť na breh, kde vykašlával vlasy. "A za čo ma považuješ teraz? Alebo lepšie, čo si o mne myslíš?" Toto bola najhoršia otázka, ktorú asi mohol dostať. Zvyčajne sa dala definovať, ako pasca. Mňa to ale zaujímalo, chcela som vedieť, ako ma vidia iný. Pri obzeraní si jeho jaziev som ešte pár krát po nejakej prešla. "Aký to je pocit?" Opýtala som sa a oboplávala som ho zase, aby som naňho videla. "Ja nie som úchylná... ani trochu." Povedala som s vážnou tvárou ale nakoniec som naňho vyplazila jazyk. Aj ja som mala hriešne myšlienky ale nie toľko, ako on. Lenže prečo by som to mala vôbec priznávať? Tých pečatí si musel všimnúť už dávnejšie, lebo som ich mala skoro po celom tele. "Sú to pečate, ktoré slúžia na privolávanie. Sú úzko späté s tým, čo som na teba použila." Mohla som mu o tom povedať? Nemusela ale chcela som. Nie žeby som mu verila úplne ale za tú krátku dobu mi pomohol, takže si zaslúžil dostať nejaké odpovede. "Ak by som chcela mohla by som si ich dať hneď preč ale stratila by som kontakt s tým, čoho som sa dotkla." Vedel, ako som to myslela, lebo pri tom, ako som to naňho použila tú techniku aj v tej dobe sa mi vytvorilo na pokožke ďalšie znamenie, ktoré zmizlo vo chvíli, keď som nad ním prestala mať kontrolu. "Aké to je? Byť pod vplyvom mojej schopnosti?" Odplávala som od neho troška ďalej. Porozhliadla som sa okolo seba a rozmýšľala som, kde by som sa mohla zasa oprieť.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Goku Fri Aug 14, 2015 10:24 pm

Kto by reálne chcel dostať túto otázku? Boh vie, aká by bola tá správna odpoveď. Mal som byť úprimný? Sám som nevedel ako jej odpovedať na to, čo si o nej myslím. Vedel som však, že to môžem veľmi ľahko pokašlať. Vedel som aj, že by nebolo príliš dobré príliš dlho mlčať... teda asi.
"Teraz?" Pohľad som uprel priamo na ňu a premeral som si každý kúsok, na ktorý som teraz dovidel.
"Myslím že si naozaj zvláštna osoba. Nie si z tohto.. shinobi sveta, nepoznáš naše hodnoty, spôsobi správania.. no to ťa robí istým spôsobom výnimočnou... ale aj zraniteľnou." Povedal som nakoniec v podstate pravdu. Bolo to presne to, čo som si o nej myslel. Prešla mi po ďalšej jazve a ja som si tak úplne nebol istý, ako si to mám zobrať. Ani po jej otázke. Aký to bol pocit? 
"Jazva? .. keď mi nejakú uštedria... bolestivý, keď sa mi zahojí, žiadny, keď mi po nej prechádzaš ? Celkom príjemný. Aj keď taký trocha na ihliach." Kto vie, čo som tými ihlami myslel. Predsa len to stále bola jazva. nechcel by som, aby do nej niekto začal rýpať trebárs kunaiom.
"Hej hej.." Uškrnul som sa trocha ironickým spôsobom. Vôbec nebola úchylná, len vliezla do spoločného onsenu s chlapcom, ktorého poznala necelé dva-tri dni.
Po tom mi však vysvetlila, na akom princípe funguje to jej tetovanie. Znelo to celkom zaujímavo, až po otázku, ktorú mi nakoniec položila. Radšej odplávala ďalej a ja som sa s úsmevom zamyslel.
"Som slobodný človek.. nie že by som si celý život robil, čo som len chcel alee.. tak nejak, to skúšam robiť aspoň poslednú dobu noo.. a potom prídeš ty, ktorá si ma vie podmaniť nejakou prapodivnou technikou. Moc príjemné to nebolo." Priznal som nakoniec. Nemyslel som si, že by som sa pod vplyvom jej techniky dokázla sám zabiť, ale aj tak.. človek nikdy nevie, čo po ňom jedna bude chcieť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sumi Fri Aug 14, 2015 10:54 pm

Uvedomoval si v akej je situácii. Jeho odpoveď mohla veľa pokaziť alebo by nemusela spôsobiť vôbec nič. Než mi začalo byť divné, že je ticho otvoril ústa a vyšlo z nich niečo, čo ho zachránilo pred apokalypsou. Vydedukovať si to dokázal už iba z môjho výrazu, ktorý naznačoval, že "prešiel."
"Nie som až taká krehotinka, ako to na prvý pohľad vyzerám." Uistila som ho. Dala som mu asi zvláštnu otázku, ktorú som zle položila. Chcela som len vedieť, aké to preňho je, keď som sa ich dotýkala. Dostala som preto viac odpovedí, než som chcela ale rozhovoril sa. Ešte sme spolu takto nekomunikovali. Buď sme sa doberali, urážali alebo sme mlčali.
"Pamätáš si, kedy a kto ti urobil prvú?" Už som sa ho viac nedotýkala. Nechcela som, aby si to zle vyložil. Ja som mu nedovolila, aby sa ma tiež dotýkal, tak som toho nechala.
"Hééj, to neznelo vôbec presvedčivo!" Ukázala som naňho prstom pri čom som mala druhú na svojej hrudi. Ak by som to neurobila videl by viac, než by som chcela. V jeho očiach som asi bola viac úchylná, ako som čakala, aké prekvapenie. Doplávala som na kraj, kde som sa oprela. Ruky som mala ale zvesené dole, nemohla som si ich oprieť hore, ako on. Musela som skrývať určité časti svojho tela. Nadobudla som pocit, že po mne už tak nekuká, takže som sa cítila uvoľnene.
"Veľa ľudí som týmto prekvapila. Toľko z nich hovorilo, že sa nikdy nepodvolia a nepokľaknú. Ja som im ale vedela useknúť tie ich rožky." Žila som v dobe, kde sa ostatný klaňali a bola som to práve ja, pred kým sa klaňali.
"Bez obáv. Ak budeš dobrý, už ju na teba nepoužijem." V tom som sa zatvárila pomerne zvláštne.
"Ak by sa taká schopnosť dostala do tvojich rúk... všetky dievčatá by museli nosiť pás cudnosti a kľúč by si museli nechať ich rodičia!" Hovorila som to tak presvedčivo, ako keby to naozaj vedel. Dokonca som si predstavila, jeho prvé príkazy, ktoré by som dostala. A veru, že to neboli neškodné predstavy. Otočila som sa mu chrbtom, lebo ma poliala červeň. Tentoraz som tak trochu dostala samú seba.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Goku Fri Aug 14, 2015 11:08 pm

"Ja viem..." Bola moja jediná odpoveď. Nechcel som sa s ňou v tomto hádať. Naozaj nebola úplne neschopná no na druhú stranu? Raz som bol taký ako ona. Myslel som si že zvládnem všetko. Proste som si myslel, že b som dokázal poraziť každého súpera bez väčších problémov.. a teraz? Teraz som tu sedel v pomerne mladom veku zjazvený ako ten najstarší vojnový veterán. Toľko k môjmu presvedčeniu. Nestihol som jej ani odpovedať na otázku, keď odplávala mimo a nahovorila na mňa, že to nie je dosť presvedčivé.. no nebolo to presvedćivé z nejakého dôvodu.
"Ah.. toľko k tomu že sa mi ospravedlňuješ.." Povzdychol som si no moc som to neriešil, mala vlastnú hlavu, mohla si myslieť čo len chcela. Jej otočenie ma však pobavilo. Nie že by som tušil, prečo sa otočila.
"Nom.. čo sa týka tej prvej jazvy.. takejto stálej? Kto vie.. tie maličkosti boli z bežných misií. Súbojov, zatúlaných črepov a zbraní.. prvú väčšiu som však zažil pri súboji s jedným mužom, ktorý mi brucho rozpáral veterným vrtákom." Nebola to príliš pekná spomienka.
"Takmer som to neprežil.. ani neviem ako moje vnútornosti ostali pomerne nepoškodené.. musel som mať naozaj šťastie." To že sme sa zrazili svojimi útokmi navzájom už.. bol detail.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sumi Fri Aug 14, 2015 11:34 pm

Mohla som si hovoriť, čo som chcela ale nezažila som to čo on. Musela by som sa dostať až na pokraj svojich síl, potrebovala som byť zrazená na kolená, aby som sa poučila a prestala byť tak nafúkaná. Nepovedala som mu na to o mojom ospravedlnení nič, lebo som ani nemohla. Proste nemal si u mňa spraviť takú reputáciu.
"Kuro, bojový mód." Zahlásila som a malý psík, ktorý bol predo mnou sa zmenil na dvoj metrové monštrum, ktoré malo maličké ručičky. V duchu som mu ale prikázala, nech ma vytiahne, preto mu narástli dve obrovské svalnaté ruky. Jednou z nich som bola podobratá a vytiahnutá na súš. Goku vďaka nemu nemohol nič vidieť. Bránil mu výhľade aj keď som bola už položená, teraz bol naozaj veľký, nebolo to nič ťažké. Docupitala som k svojmu uteráku a zasa sa zaňho skryla, keď som sa ho zmocnila. Obmotala som ho okolo seba  a Kuro sa zasa zmenšil. Muselo sa mu zdať, že som ho nepočúvala ale nebola to pravda. Pozerala som naňho pripravená k tomu niečo povedať.
"Teraz som tu ale ja, takže na teba dám pozor. Už viac, žiadna ďalšia jazva nebude." Mrkla som naňho. V jeho výraze sa mi zdalo, že to preňho nebola príliš dobrá spomienka, preto som to viac nerozvíjala, iba som zahlásila tú jednu vetu. "Budem tvoja malá bodyguardka." Zazubila som sa naňho milo. Prečo by som ho mala chrániť? Ani sama som nevedela prečo. Začala sa mi otvárať pusa sama od seba a ja som si ju zakryla rukou a poriadne si zívla.
"Dnes spíme tu?" Opýtala som sa.
Sumi
Sumi
Nukenin (B-rank)
Nukenin (B-rank)

Počet příspěvků : 53
Registrován : 26. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Aug 16, 2015 12:52 am

Dorazil jsem na svoji první zastávku, kde jsem se dozvěděl, že to jsou zrovna lázně, které prvně zde navštívím. Vstoupil jsem prostě dovnitř, kde jsem si chvíli popovídal s recepční a vyrazil do smíšených koupelí.  Vysvlékl jsem se a složil věci do přihrádky. Bylo tu celkem prázdno, tak jsem si nějakou vybral. Nechal jsem zde i svou čelenku. Na přivolání nástrojů nic nepotřebuju. Šel jsem tedy do koupelí a sednul si někam ke kraji a zatím si dal do vody jen nohy. Začal jsem si dokonce broukat novou písničku s názvem Dnes se bude dobře umírat. Hodilo se to z důvodu, že jsem byl na neznámém území a stát se mohlo cokoliv
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 5 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru