Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně

+5
Sumi
Goku
Shinobi
Lizzy
Ayame Takahashi
9 posters

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Lázně

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun Sep 01, 2013 6:01 pm

First topic message reminder :

I v Tsukigakure se nachází lázně a horké prameny.
Místo, kde se můžete pořádně uvolnit po těžkém tréninku. Mezi další služby patří masáže, manikúra...prostě vše pro to, abyste se cítili co nejlépe.

Lázně - Stránka 4 2292_11
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Sat Mar 07, 2015 12:07 am

Započula som kroky, taktiež pravidelné a uvoľnené dýchanie. Keď som však zazrela nejakého muža, ktorý vošiel do lázní, ponorila som sa popod vodnú hladinu až po nos. Teda nejak som dýchať predsa len musela. Pozorne som tohto chlapíka sledovala a tak trocha som nechápala, čo tu robí. Nepamätala som sa, že by som vchádzala do spoločných. Nie že by mi to až tak vadilo. Predsa len som bola vychovávaná inak než bežný ľudia. Z môjho prieskumu som však vedela, že toto normálne byť nemalo. Aspoň nie v normálnej spoločnosti.
"Hei.. hei... toto sú ženské časti.." Ignorovala som jeho napomenutie a s prísnym výrazom na tvári, som sa na neho zamračila. Slová počul aj cez to, Že som ústa mala pod vodou. Dokonca to vytvorilo aj pár bubliniek.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sat Mar 07, 2015 12:30 am

Shinobi prekrútil očami a trošku sa chytil za hlavu. "Ja som tu nikoho neočakával, prepáč..." Povedal shinobi klamlivo, presne vedel, kam ide. Nevšímal si ten prísny výraz ženy. Arogantne si vkročil smerom do vody, ako by sa nič nestalo. Kunoichi videla jeho vypracované telo, nebol to nejaký veľký muž, ale svaly mal slušne vyrysované. "Ja som Akio." mrkol na tú ženu a podal jej ruku, bolo len na nej či spraví to isté alebo bude hrať podráždenú. Akio bol podľa všetkého flegmatik. "No a čo tu robíš? Už dávno sa to tu zatváralo..." Položil Akio znova otázku. Stále sa mu menili výrazy v tvári. Momentálne mal taký ten, že je mu všetko jedno, čo vlastne aj bolo. "Trochu sa usmej, takto vypadáš ako ropucha..." Povedal tak, že mu vlastne bolo jedno či danú kunoichi urazí alebo to pochopí, ako to myslel Akio a usmeje sa. Akio tak nejak študoval jej povahu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Sat Mar 07, 2015 2:40 pm

"Sám si ropucha pff.." Očami som uhla a jeho ruku som naozaj neprijala. Ruky som si pod vodou založila na hrudník.
"Ja sa tu kúpem, ty si očividne prišiel buzerovať. Keď už tu chceš byť, tak aspoň migaj do mužských častí!" Vyhlásila som znova a s pevným hlasom. Keď som sa aj nad tým tak zamyslela... čo tu vlastne robil? V noci a v ženských častiach lázní... musel to byť nejaký úchyl. 
"Však len niečo skús a nakopem ti prdel." Povedala som tak potichu, že by som to sama takmer nepočula. Predsa len som si to zamrmlala popod nos, nebolo to určené pre jeho uši.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sat Mar 07, 2015 3:40 pm

"Bla, bla, bla... Zas tu je niekto urazený..." Povedal si Akio sám pre seba a šiel ďalej od neznámej plavovlásky. Samozrejme ruku stiahol. Stále sa však na ňu pozeral, aby ju asi znervózňoval, teda malo by to mať taký efekt. Zároveň si nič z toho nerobil, stále tu bol, akoby všetko čo povedala o mužských častí prepočul... Až po nejakej dobe pohľadom prešiel z tej ženy na svoje prsty a začal si pukať kĺby. Pre niekoho to bol nepríjemný zvuk a niekto ho mal rád a väčšina ho brala neutrálne. Bol zvedavý, čo spravý tá plavovláska, na ktorú sa znova začal pozerať. Zhlboka vydýchol, len tak ani to nemalo väčší význam...
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Sat Mar 07, 2015 10:14 pm

Ostávala som úplne potichu. Len som ho stále pozorne sledovala s ústami ponorenými pod vodou a nepríjemným pohľadom v očiach. Rozmýšľala som, či to skúsiť.. skúsiť tú vec, ktorú som chcela zdokonaliť ešte pred mojim nie tak´uplne plánovaným odchodom z Tsukigakure.
Môj pohľad zrazu prestal vyzerať ako zamračený. zatvorila som oči a ruky som položila vedľa seba, na dno tohto prírodného prameňa. Pery som zošpúlila a začala cez ne pískať. Bol to len úplne obyčajný piskot, s trochou chakry a tak úplne nepodareným účinkom. Hlavne bolo veľmi vtipné, ako som popri tom do bazéna vypúšťala bublinky. Aj keď som mala ústa pod vodou, stále piskot bolo počuť. Mohlo mu to prísť celkom zvláštne.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Mar 08, 2015 9:55 am

Akio sa pozorne pozeral na ženu. V tom počul to pískanie, ale tá žena bola pod vodou a predsa to spravila, ako to bolo možné? Akio mal na tvári veľmi zaujatý výraz... "Ako to robíš?" Opýtal sa, tej ženy. Videl, že má ústa pod vodou, ale netušil, ako je to možné...Ten jej pohľad, ktorý pôsobil tak nepríjemne odignoroval, bol to naozaj flegmatik a bolo mu to jedno. Skôr ho zaujímala tá podivná schopnosť tej ženy.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Sun Mar 08, 2015 11:27 am

Nijak som mu neodpovedala. Skôr ma zarazilo, že ten zvuk naozaj počuje.
Chmmm.. je to zbytočné, ak ho počuje... ak ho počuje, vie sa proti tomu brániť... alebo aspoň pripraviť.. tsch.. musím prejsť do infrazvuku. Rozmýšľala som, popri čom sa stále ozývalo pískanie. Bolo však stále "lenivejšie" a pomalšie. 
Po pár sekundách ho nakoniec ľudské ucho nemohlo zaregistrovať. Sama som však s pískaním skončila. Vynorila som ústa z vody a len som na neho vyplazila jazyk.
"Tajomstvo." Zamumlala som. Taktiež som však rozmýšľala, ako zistiť, či som ho pri následujúcich pokusoch naozaj chytila do genjutsu. Uvidíme.
Znova som sa nadýchla a pri výdychu začala vypúšťať infrazvukové vlny. Bolo však veľmi ťažké, sústreďovať sa aj na chakru, ktorá vlnami prechádzala, tak aj na správnu dĺžku a silu vĺn. Pri útočných technikách to bolo smiešne ľahké práve kvôli tomu, že som zväčša využívala ostrý ultrazvuk či proste ostrý zvuk, ktorý "trhal". Tento druh vĺn však nemal trhať, ale len preniesť chakru k jeho ušiam. Sústrediť sa na toľko vecí... chcela mi z toho prasknúť hlava.
"Zodvihneš pravú ruku?" Spýtala som sa ho, kto vie, prečo.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Mar 08, 2015 1:56 pm

Zrazu sa bloncka začala baviť, teda aspoň trocha. Zaujímalo ma to jej tajomstvo, ale zrejme to bol nejaký druh jutsu, chakry alebo niečoho takého... "Si naozaj čudná.." Povedal Akio, po jej žiadosti zdvihnúť pravú ruku. To nespravil, len si ich založil na hrudi. "Na čo ti to je bloncka?" Opýtal sa narovinu. Zrejme tu niečo trénovala, teda súdil tak Akio. Pískanie už nepočul, len pokrčil plecami a čakal, ako odpovie žena, ktorá bola oproti nemu.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Sun Mar 08, 2015 2:58 pm

Zvraštila som oči. Jemu sa tu sedelo a hovorilo v plavkách. Do lázní sa ale chodí bez oblečenia! Bola som tu tým pádom uveznená. Nie že by nejak podobné veci vadili, predsa len som vyrastala s pandami, nie s ľuďmi a tie mali iné morálne hodnoty, no Kaya mi povedala že sa to jednoducho nepatrí.
Nakoniec som sa však aj tak postavila a ukázala som na shinobiho ruku.
"Keď už si sem vpadol ! Tak buď aspoň užitočný !" Zamrmlala som a následne som sa dokonca aj trocha pousmiala. Ako keby sa mi úplne zmenila nálada.
"Skúšam jutsu, moju vlastnú techniku vieš ? Som predsa len úplne úžasná a silná kunoichi!" 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Sun Mar 08, 2015 7:23 pm

Akio sa len tak pozeral, ako sa tá žena postavila. Bolo vidieť, že je celkom obdarená od prírody. Trošku sa pousmial a povzdýchol si. V poriadku." Mal zdvihnúť pravú ruku a to aj spravil a pozeral sa na tú ženu, teda hlavne na oblasť hrudníka. Potom sa jej však pozrel do očí. "O aký druh techniky ide? Možno ti poradím." Pousmial sa a trochu sa ponoril viac do vody, teda zadržal dych a ponoril sa tak, aby hladina šla až pod oči. Chvíľu tak bol a potopil sa úplne a zrazu sa vynoril akurat o čosi bližšie pri tej žene.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Sun Mar 08, 2015 9:24 pm

"Shit.. zlá ruka." Poškrabala som sa vo vlasoch a znova som si sadla do vody. Ruky som však mala vyložené na okrajoch tohto prírodného vodného zdroja. Teda na skalkách.
Pozrela som sa na veci, ktoré stváral. čo mal v pláne? Pripomínal mi pandie mláďatá ktoré sa často hrali podobným spôsobom... aj keď nebol tak nemotorný.
"Chmmm... mal by si všetko vnímať obrátene. Každopádne nevnímaš." Vedela som, prečo. No netušila som ako túto techniku použiť tak, aby bola efektívna. 
"Ovládam zvuk. Nie ani tak ovládať zvuk typu katon... ale zvuk ako taký, som v ňom jednoducho dominantná. A pomocou zvuku som sa ti teraz pokúsila navnadiť ilúziu, pri ktorej by si všetko vnímal opačne." Vysvetlila som mu jednoducho. Každopádne som sama o technike moc nevedela, keďže som sa ju stále len učila. Možno bude mať predsa len trocha iný účinok.
Rozmýšľala som, či použiť nejaký nástroj. Načo však používať nástroj? Ja som to nepotrebovala. Navyše v zápale boja...
Môj pohľad sa otočil ku Bambusovej tyči, ktorá ležala kúsok odo Mňa.. že by ?
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Mon Mar 09, 2015 8:23 pm

Akio si vypočul blondínku, pomaly som sa potopil a znova sa vynoril, teraz už pred ňou. "Takže využívaš nejaký druh genjutsu, ktorý sa šíry zvukom. Slušné." Pousmial sa a naklonil som sa bližšie k plavovláske. "Asi musíš zapracovať na prenose chakry cez zvuk. To je asi najťažšie fáza, druhá fáza spočíva v tom, že ma celého oblbneš a budem všetko vnímať opačne." Tvárou bol už bližšie a zrazu sa od nej mierne vzdialil asi o meter a ošpliechal ju vodou, škodoradostne sa usmial. "Nudááááá" Povedal naozaj flegmaticky a ľahol si chrbtom na vodu. Mierne na nej plával, neočakával, že by bloncka spravila niečo neočakávané, vypadala na nudný pracovný typ.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Mon Mar 09, 2015 9:31 pm

"Eh..." Znova sa priblížil o niečo bližšie. Keby že môžem, tak sa oddialim. Bol to úchyl, aj keď ja som tak úplne podobný význam slova nepoberala.
"Chmmm.. vieš aké je to ťažké?" Založila som si ruky na hruď a oduto odvrátila pohľad niekam mimo.
"Stačí aby som si prestala dávať pozor.. a zvuk sa zmení na obojstranný meč. Pff.." V tom ma ošpliechal a ja som mu to s úškrnom vratila. Každopádne som ho však ošpliechala kopaním nôh vo vode a zaklonením sa dozadu.
"Wanna fight?" V mojich očiach sa objavil istý náznak výzvy.  Nakoniec som však na neho len obviňujúco ukázala prst.
"Kušuj! Chcem sa naučiť tú techniku baka!" tento krát som sa začala rozčulovať. Áno.. naozaj som vedela rýchlo meniť nálady.
Načiahla som sa pre to pre bambusovú tyč a "postavila" som sa. Bambusovú tyč som chytila do rúk a začala s ňou okolo seba všemožne točiť. vyzeralo to vlastne dosť slušne, ako keby som bola nejaká mažoretka.
"Proste seď.. seď a drž hubu!" Uškrnula som sa. 
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Mon Mar 09, 2015 9:43 pm

Tá žena sa mu zdala celkom, vtipná, nemala takú zvyklú povahu aká sa vidí len tak hocikde. "Len sa upokoj, pohodááá" Povedal Akio ako ležal na hladine. Potom sa znova postavil oproti tej žene. Bože ty si tak náladová, mala si ty vôbec niekoho?" Znela otázka s úškrnom na tvári toho tmavovlasého ... Samozrejme to ošpliechanie som jej vrátil, znova som ju ošpliechal a vyplazil jazyk. "No tak poď, skús na mňa to genjutsu znova." Vyzval som ju a čakal.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Mon Mar 09, 2015 9:54 pm

Stále som v rukách točila bambusovú tyč a trocha pobavene som ho sledovala.
"Netuším čo tým myslíš!" Vyhlásila som celkom popravde. Povedzme že dedo-panda sa k podobným veciam s výchovou zatiaľ nedostal.
"Oukéj ! Tak to pozorne sleduj, vyrazí ti to dych." Točenie s bambusovou tyčou sa ešte viac zrýchlilo, až okolo mňa pofukoval vánok. Tyč sama o sebe vydávala počuteľný zvuk tým, ako prerážala vzduch. Preto som točenie spomalila.
Keď som si bola istá, že nič nepočul, alebo som si to aspoň myslela, tak som len pomocou zvukových vĺn pokúsila narušiť jeho chakrový systém. Ak sa mi to podarilo, mal by vnímať realitu obrátene. Dokonca by sa mu aj malo z dať, že stojím na "hlave" s nohami  vo  vzduchu a stále si spokojne krútim bambusovou tyčou.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Mon Mar 09, 2015 10:09 pm

Akio sa začudoval, ako že ona nevedela o čom rozpráva? "No predsa či si mala nejakého muža ? Priateľa?" Spravil taký facepalm, potom sa uškrnul. Keď povedala, aby sledoval, tak to aj robil. Krútila tou tyčou. Najskôr to vydavalo zvuk, po chvíli spomalila točenie tyče a už Akio nepočul ten zvuk. Nič sa nedialo, všetko videl v poriadku, až do istej chvíle, keď sa mu trošku zatočila hlava. Genjutsu pôsobilo, ale bolo slabé na to, aby spravilo taký silný efekt. "No, malo to efekt, ale nie až taký bloncko.. skús sa viac snažiť." Uškrnul sa Akio a čakal či spraví niečo viac.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Tue Mar 10, 2015 3:19 pm

Prestala som točiť bambusovou tyčou a stále som sa na neho nechápavo pozerala.
"Čo?" Boh vie, o čom táral. Vôbec som jeho slovám nechápala. Možno bol aj opitý a sám nevedel čo stále vypúšťa z úst. 
"Priateľov mám kopec! len nie tých ľudských." zazubila som sa páč som si myslela, že aspoň tejto časti jeho otázky rozumiem.
Čo však bolo dôležitejšie, moja technika na neho nemala nejaký úžasný účinok či efekt. 
"Bloncko huh?" Znova som nad sebou roztočila bambusovú tyč a snažila som sa ho chytiť do genjutsu. Išlo to ľahšie než pokus pred tým. Predsa len som odstránila zbytočné chyby a zbytočné pohyby, a sústredila sa len na jej správne prevedenie.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Tue Mar 10, 2015 6:31 pm

Akio spravil taký menší facepalm, ako by žena s ktorou tu bol vyrastala v pralese bez civilizácie... Samozrejme mu to prišlo vtipné. "Ja som to myslel tak, že či si mala blízky vzťah s nejakým mužom vieš ako? No ty a niekto plus posteľ..." Snažil sa na to ísť pomaly, vo vysvetľovaní a dúfal, že jej to dojde. Samozrejme sa zasmial trošku aj na tom, čo povedala, mala nejakých zvieracích priateľoch? .. Boli tú síce aj také, ale Akio si skôr predstavoval, že sa tá ženská doma trošku zhúlila a potom rozprávala so zvieratami.
"Blond ako bloncka..." poznamenal Akio na okraj k jej vlasom, prečo jej dal takú prezývku, ktorá nebola ani tak originálna. Potom sa už sústredil a nič nerozprával, len čakal, čo bude robiť to genjutsu tentokrát. Áno začal vidieť trocha nakryvo až pokiaľ sa mu svet neotočil hore nohami, ale keď chcel zdvihnúť pravú ruku, tak ju aj zdvihol. "Musíš oklamať všetky moje zmysly." Dodal Akio na záver a očakával jej reakcie.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Tue Mar 10, 2015 6:49 pm

Chytila som ho. Jeho slová síce k mojim uśiam prenikli no rozhodla som sa ich odignorovať. Aj tak som vôbec netušila, o čom stále kecá. Ani po jeho vysvetlení ako po lopate. Jednoducho som sa o také veci nikdy nezaujímala.
Zodvihol pravú ruku a oćividne ju aj chcel zodvihnúť, keď to okomentoval podobným spôsobom. 
Len som však zakývala hlavou na nesúhlas.
"Nie, takto je to dokonalé." Pousmiala som sa a rozbehla som sa na neho. Už to chcelo len taký ten praktický test. bambusovou tyčou som spravila výpad do jeho hrudi. Teda "bodnutie". V reale však rana išla do jeho chrbta. Keby že ho pomýlim natoľko, že by sa aj pohyboval opačne než by chcel, tak by toto genjutsu nemalo žiaden účinok, pretože by vlastne stále vykryl každý úder. Toto štádium preto bolo jednoducho dokonalé.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Tue Mar 10, 2015 7:56 pm

Tá ženská mu neodpovedala, na otázku, naozaj si myslel, že bola z pralesa alebo tak... Nuž musel sa pousmiať. Nechápal, čo bolo na tom dokonalé, ale pri jej útoku nevedel správne zareagovať, keďže bol naozaj celkom pomotaný s tým genjutsu. Udrela ho svojou bambusovou tyčou a v podstate hp to hodilo do vody.
"Opatrne." Povedal a kukol na blondínku s tou tyčou. No naozaj to nebolo len tak, ono to dokonca aj bolelo. Lenže predstieral, ako by sa nič nestalo. "Ja ti tu pomáham a ty tu na mňa útočís." Zatváril sa Akio tak trochu urazene, ale len to hral.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Wed Mar 11, 2015 5:07 pm

"Ha!" Ukázala som na neho výsmešne. Predsa len to fungovalo presne tak, ako malo.
"Však išlo o pomoc baka." Stála som si za svojim, no ešte som na neho vyplazila jazyk.
"Bol si mojim dokonalým testovacím panákom." Znova som klesla do vody a len sa spokojne rozvalila. Zívla som si a nechala sa unášať .. kvázi prúdom, aj keď tu žiaden nebol.
"Každopádne done... pre dne s som kaput." Naozaj som unavená bola. Rozmýšľala som ale, kedy sa Onmi mieni vrátiť späť ku mne. Kto vie, prečo sa v tej kancelárií toľko flákal.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Wed Mar 11, 2015 9:49 pm

"Nyááh, naozaj vypadáš zničene. " Poznamenal Akio na adresu plavovlásky a pozeral, ako už nič nerobí. Akio sa zrazu presunul za tú ženu, teda pokiaľ mu to dovolila. "Len sa uvoľni." Uškrnul sa a priložil ruky na jej chrbát zhora a začal ju pomaly masírovať. "Takže si nikdy nespala so žiadnym mužom?" Zaznela otázka zvedavého Akia, keďže mu to nenechalo myseľ na pokoji. "A stále neviem tvoje meno kráska." Uškrnul sa a pokračoval v masáži, teda pokiaľ mu ju dovolila vykonať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Thu Mar 12, 2015 3:16 pm

"Nyah?" Zamrmlala som a trocha pobavene som zaregistrovala, ako sa presunul za mňa  ruky mi položil na chrbát.
"Čo to je furt za otázku?" Zamrmlala som nechápavo a s menším odfúknutím som ho na teraz nechala. Každopádne to odfúknutie pripomínalo skôr nejaké zviera, než človeka.. vlastne.. to naozaj muselo byť zviera. Chlapík mohol na svojom chrbte pocítiť nevraživý pohľad veľkej bielo-čiernej kopy chlpov, ktorá sa na neho pozerala naozaj vražedne a znova si "odfrkla". Vycerila na neho zuby a pomaly sa k nám po kvázi "brehu" blížila.
"Onmi?" Šepla som skôr pre seba, no neotáčala som sa. Mohol si však myslieť, že to naozaj moje meno je.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Shinobi Thu Mar 12, 2015 3:50 pm

"Ty si odkiaľ prišla?" Zaznela otázka od Akia, pokiaľ samozrejme nepočul tú pandu, ktorá mu stála za chrbtom. "Onmi, Také meno som nikdy nepočul." Povedal som aj keď nie s istotou, nevedel som či ona alebo tá panda sa volá Onmi. "To je tvoj kamarát?" Opýtal sa shinobi, keď prestal s masážou a otočil sa na tú pandu, teda mala dosť nepríjemný pohľad a vypadala agresívne, Akio však strach nepociťoval. Ďalej už nepovedal na plavovlásku ani slovo, pretože tu neboli sami a ona tu mala aj nejakého bodyguarda, teda podľa všetkého tak Akio usudzoval.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Lizzy Thu Mar 12, 2015 9:13 pm

"Z lesa." Odpovedala som takmer v momente, ako sa ma spýtal prvú otázku. Nerobila som si z neho srandu, naozaj som pochádzala z lesa. Vlastne som odtiaľ doslova aj prišla.. ah aké to krásne spomienky. To som sa však od neho už odtiahla a priplávala som späť ku Onmimu. 
"Onmii!" Ľahol si ku kvázi okraju prírodného bazénu a sklopil hlavu tak, aby som ho mohla poškrabať. Stále sa však škaredo pozeral na tohto chlapíka.
"Čo sa deje chlpáč? Chmmm?" Každopádne Onmi znova len zavrČal smerom k shinobimu a ja som sa na Akia pozrela.
"Jop, beznádejný prípad.. na teba nemá neboj !" Zachichotala som sa a začala pandu škrabať pod bradou. Očividne sa mu to páčilo.
Lizzy
Lizzy
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet příspěvků : 226
Registrován : 30. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Lázně - Stránka 4 Empty Re: Lázně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru