Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+30
Natsuki Uzumaki
Nara Shigure
Ryutaro Shizeki
Uchiha Benjiro
Yuki Ōkami
Soshi
Azurashi Shiniko
Kameko
Killunia
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Katashi Aokawa
Kashike
Faito Dansaku
Orochimaru
Sakura Haruno
Hikaru Hyuuga
Itama Senju
Rokuro
Ken Uchiha
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Katashi Souta
Hana Ichiro
Seito Senju
Shinobi
Assasin Senju
34 posters

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:03 pm

First topic message reminder :

Hokage monumenty - Stránka 10 684px-Hokageberg02
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Aug 27, 2015 4:33 pm

Seděla jsem tam a jen tak jsem se koukala do dálky. Jenže ke mě přišel nějaký mladík, který mě pozdravil jako nějakou kámošku. Na chvíli jsem se zarazila a neodpovídala. Nakonec jsem si radši stoupla a oprášila se. Ono je tu ten prach, který nikdo neuklízí, takže jsou sochy špinavé a já nechtěla chodit se špinavým zadkem. Otočila jsem se na něj. " Taky zdravím. " Pozdravila jsem jej ze začátku a trochu si napravila záda, abych nebyla shrbená. " To je v pořádku. Nejsi ani první, ani poslední co si to spletl. Já jsem Shiranui. A ty? " Řekla jsem poklidně a mile. Skoro jak z nějakého filmu. Jenže Shiranui nebylo 40, ale 20. Chtěla se trochu chovat jako dospělá, ale to nejspíš platilo jen kvůli prvnímu dojmu, pak totiž šla veškerá reputace do kopru.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Haki Thu Aug 27, 2015 6:05 pm

Koukal jsem se na ní jak na obrázek, taky že byla pěkně hezká, ale starší než já.Oprášila ze sebe prach, což mi přišlo normální, vážně by tu mohli čas od času poklidit.Po jejím pozdravu jsem jemně zarudl a pravou ruku jsem si dal na týl a promnul jsem si vlasy a usmál se.Poslouchal jsem, jak mluví.Překvapil mě trochu její zájem vědět mé jméno, nikdo to doteď krom Hokageho a učitelů v akademii nechtěl.,,Já..já..jsem Haki.''řekl jsem a zarudl jsem ještě více, mohla si toho všimnout i ona, ale stále jsem byl plně při smyslech a byl jsem schopen racionálního rozhodování.Chvíli jsem se na ní jen koukal, nastala ta trapná chvíle ticha, tak jsem jí narušil.,,No..Ehm, copak jsi tu dělala?Nešla by sis třeba popovídat?Zrovna dneska mám dost času, tak že bychom někam zašli, kam bys chtěla?'' řeknu poměrně směle, ale stále se zarudlými tvářemi a přijdu k ní trošku blíže.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Aug 27, 2015 6:20 pm

Stála jsem tam a sledovala jej, jak se snaží vykoktat své jméno. Jak roztomilé. Někdo tvrdší by ho ale mohl skritizovat, že jako shinobi se neumí ani představit. Já jsem však taková nebyla, takže mohl být v klidu. " A kam chceš zajít? Tady je tak pěkně. " Pověděla jsem mu. Nebylo zde zrovna moc míst kam bychom mohli zajít, tak jsem se radši ozvala. Přišel dokonce blíž, jak nečekané na to, že byl nervózní. S nervózními lidmi nemám zrovna zkušenosti. Spíš s hrubiány a flirtovacími typy. Ale i těm se to jednou vymstí, když se kolem mě budou dlouho motat.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Haki Thu Aug 27, 2015 6:41 pm

Stále jsem jí pozoroval, snažil jsem se občas kouknout jinam, abych nevypadal jako úchyl a nebo kdyby měla zájem, tak ať mě nevidí, jako jasný úlovek, který si může nechat na později.To mě učila babička, že to prej holky rády dělají.Babička mi toho vlastně stačila říct hodně o tom jak žít.Achjo, kdyby tady byla aspoň ona.Na chvíli jsem se zamyslel a z mého snění mě probudil její hedvábný hlas.
,,No, já myslel, že budeš vědět spíš ty, nejsem ve vesnici zrovna dlouho, tak si teda sedneme tady, aspoň nemusíme nikam chodit.''Dojdu blíže k ní a podám jí ruku a tou naznačím, abychom si sedli.Případně jí v  této situaci pomůžu a pak si sednu také do tureckého sedu naproti ní.Upravím si plášť abych na něm neseděl a povolím si ho u krku až k hrudníku, abych se trochu vyvětral, pod tím vším jsem měl jen nitkované triko.Mohli vidět mé dokonalé svaly, které jsem si tvrdě vydřel prací na poli a pak jako pomocník u hrdlořezů.Směle se jí podívám do očí a spustím.
,,Tak, povíš mi prosím něco o sobě, zatím vím jen tvé jméno.'' a jde vidět, že ze mě ten prvotní stud z části opadl, ale stále jsem se červenal a usmíval jako blbec.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Aug 27, 2015 7:01 pm

Nakonec jsme se někam pohli a rozhodnutí znělo zůstat zde a jen tak si povídat. On mi dokonce podal ruku. Nemohla jsem si pomoc a tak jsem musela něco říct. " ó, jaký gentleman " Přijala jsem od něj ruku a znovu se posadila na zem, od které jsem se před chvílí oprášila. No není to ironické? To nechme prozatím stranou a věnujme se této situaci, kde proti sobě Haki a Shiranui sedí. Haki si možná myslel, že udělá dojem svým tělem, ale nějak to na ni nezabíralo. Předtím se totiž v lázních koupala s Shinjim, takže byla v této situaci zcela v klidu. " Já? Spíš bys mi mohl říct ty něco o sobě. Přeci jen, oslovil si mne první. " Byl to docela fakt. Nejdřív říct něco o sobě než se ptát druhých.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Haki Thu Aug 27, 2015 7:11 pm

Po její pochváleno jsem se trochu pousmál s zarudl.Možná jsme si mohli sednout na lavičku, když se očisťovala, ale teď je na to už pozdě, občas přemýšlím moc rychle.Viděl jsem její pohledy na mě, snažila se zakrýt chtíč a zamilovanost.Četl jsem v ní jako v knize.Babička mě toho naučila hodně, tak jsem dal na její další radu a tak jsem se nenápadně protáhl abych toho ukázal co nejvíce a pak hlasitě zívnul.Opět jsem jí sledoval.Tyvole ta mě žere, úplně jako opice banány nebo hmyz úrodu, jsem to ale balič.opět jsem se zasnil a opět mě probudila svým promluvením.,,No..Je to na dlouho, stojíš o to vše si poslechnout, "řeknu s klidem a podívám se jí směrem k výstřihu a snažím se to zakrýt občasným koukáním jinam a tak.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Aug 27, 2015 7:20 pm

Moc dobře jsem viděla ty jeho úšklebky a úchylnej výraz ve tvářích. Neru jsem o tom vyprávěla dost, aby pochopila co má v takových situacích dělat. V tu chvíli vykoukla výhružně z pod hrudníku na Hakiho. který na něj tak zíral. Mělo jej to tak odradit od dalšího očumování. Shiranui totiž nestála o jednu noc, jak o tom snad každej chlap v této vesnici myslí. Každopádně měla ráda příběhy a tak si chtěla vyslechnout ten jeho. Snad nebude zbytečně přikrášlen lži a přehnaností. " Tak povídej. Mám teď dost času, když mám volno "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Haki Thu Aug 27, 2015 7:31 pm

Můj pohled mi protnul had.Co teď?Kdybych začal panikařit, tak si to uvědomí.Trochu jsem změnil výraz a hlasitě a na sucho jsem polkl.Vyslechl jsem si jí a spustil jsem.,,Takže jako malý jsem žil na velké rodinné farmě.Také jsem tam pracoval, byli jsme velmi úspěšní a velmi mě to bavilo.Babička se o mě hofně starala, protože rodiče neměli moc čas.Jedné noci, nám ale konkurence podpálila dům a řežil jsem jen já, ostatní se udusili.Pak jsem nějak žil sám dokavaď se mě nechopila skupinka hrdlořezů, sice se zdáli tvrdí a ostří, ale nakonec se o mě docela dobře postarali, než na nás jednou zaútočilo anbu, kteří si mě nakonec vzali sem do vesnice a zde jsem se stal geninem, toť zrychlená verze mého příběhu, nicmoc extra zajímavého řeknu a snažím se vypadat tvrdě ale neudržím slzy ve víčkách už od povídání o babičce.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Thu Aug 27, 2015 7:44 pm

" Takže válečný sirotek jo? To je snad celá vesnice jak tak poslouchám každého vyprávět. Určitě si to měl těžké. Je mi líto toho, co si musel prožít, ale jsi právě tady a teď. Máš před sebou celý život, tak musíš žít. " Možná to ode mě bylo trochu ostré, ale byla to pravda. Takových je mnoha, ale každý to překoná vlastním způsobem. " Možná až půjdu na misi, tak se kouknu na to místo kde jste žili, pokud mi ukážeš cestu. " Mile jsem se na něho usmála a vyčkávala. Zas tak moc mi utěšování nešlo. Já se musela totiž ze všeho nějak dostat a nebrečet i když jsem chtěla. Pamatuju poslední misi, kdy jsem málem přišla o život.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Haki Fri Aug 28, 2015 1:10 pm

Po mém vyprávění jsem měl sucho v krku, tak jsem si vytáhl nějaké pití a celou flašku na ex vypil.Pak jsem se podíval na ní a poslouchal jsem co říká.
Už zase někdo, kdo mě přirovnává ke zbytku vesnice, super.
V poslední době mi přišlo, že hodně lidí říká, že jsou sirotci už pomalu všichni, ale já si tu cestu nevybral.Po její motivační řeči jsem se trochu pousmál a čekal jsem co bude říkat dál.
,,Hai, někdy bych mohl.''
povím jí a dále jí sleduji.,,A povíš mi něco o sobě i ty?'' řeknu a pousměji se a mé tváře jemně zrudnou.Očekávám co za hustý příběh mi řekne.
Štve mě ten okounící had, protože, jestli ten příběh nebude zajímavý, tak se nebudu mít kam kouchat.Chjo


Naposledy upravil Haki dne Fri Aug 28, 2015 2:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 28, 2015 1:49 pm

Zamyslela jsem se nad svým životem, co bych asi mohla povědět. " Můj příběh není nikterak zajímavý. Jsem z prosté průměrné shinobi rodiny bez kekkei genkai nebo hijutsu. Prošla jsem zkouškami stejně jako ostatní než jsem se dostala na post chunnina. Dále mě poslali s ostatníma do války v Amegakure kde jsme museli svrhnout vládu tamnějšího vůdce a pomoci Amegakure znovu se vzchopit.  Povýšili mě prej za zásluhy na Jounina. Pak pár dalších rutiních prací a zase další válka u nějakého mostu. Už si nevzpomenu na jeho jméno. Můj tým tam bojoval s Bakuton no Jinem a vyhráli jsme jen o vlásek. Tak tak jsem já a můj kolega unikli smrti. Hokage mě pak intenzivněji trénoval a pak kamsi zmizel. Dále nevím co bych prozatím pověděla. " Řekla jsem mu to tak nějak stručně.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Haki Fri Aug 28, 2015 3:32 pm

Její příběh jsem nějak odposlouchal, nebyl moc zajímavý, ale co už.Hlavou se mi během toho honilo mnoho jiných myšlenek, už od toho, že bych si dal něco k jídlu.Taky bych si měl koupit nové boty, ale nemám moc peněz, achjo.Bakuton jin?Kdo to je?Mám se ptát?Budu dělat, že vím.Tvářil jsem se velmi zaujatě a když domluvila, tak jsem složil ruce.,,Arigatou''a tímto jsem chtěl poděkovat za čas, který mi věnovala.,,Co bys řekla tomu jít někam na  večeři?Už mi pěkně vyhládlo, tak bychom někam mohli, jen tě asi nepozvu, nemám moc peněz.''řeknu nadšeně tedy až na konec, který pronesu trochu sklesle.
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 28, 2015 4:22 pm

Poslechla jsem si jeho návrh na večeři a neznělo to tak špatně. Vlastně se to docela hodilo. Kde jinde se poznat než na společné večeři, završenou koupelí v jezeře nebo rybníku. Naštěstí jsem měla vždy své plavky sebou. Tou koupelí si ale nejsem jistá z důvodu, že by to pro něj možná mohlo být trochu moc a on se navíc blíží úplněk. Jestli se něco stane tak za to nechci převzít odpovědnost. " To je skvělý nápad. O peníze nejde. Jen vyber místo a tam půjdeme. " Mile jsem se pro změnu usmála a návrh přijala.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Haki Fri Aug 28, 2015 4:51 pm


Čekal jsem, že mě chladně odmítne a už jsem se připravoval, jak půjdu domů, když její odpověď byla kladná, tak jsem byl velmi překvapen.Usmál jsem se širokým úsměvem a vstal jsem a podal jsem jí ruku a pomohl jí se postavit.Pak jsem si oprášil oblečení a počkal jsem, až udělá to samé i ona.Pak jsem vyběhl a chytil její ruku a táhnul jsem jí za sebou.Hned jak jsem jí chytil ruku jsem jí řekl.,,Dovedu tě tam ano?''a vyrazili jsme na cestu.Běžel normálně po ulici a snažil se vyhýbat co nejvíce lidem, v tomto jsem byl již zběhlý a tak jsme do konce naší trasy do nikoho nenabořili.Už jsme byli před restaurací a já jsem vybral stůl pro dva v rohu kde byl klid a žádná rezervace.Chvíli jsme seděli a pak přišel čísník a já si objednal vodu a pečenou kachnu s omáčkou.,,A copak si dáš ty?'' obrátil jsem se milým tonem směrem k Shiranui a s úsměvem na tváři čekal na její odpověď.
/přesun
Haki
Haki
Genin
Genin

Počet příspěvků : 55
Registrován : 26. 08. 13
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Aug 28, 2015 5:08 pm

Chytil mě za ruku, jak neobvyklé na první schůzku, ale budiž. Dovedl mě až před nějakou restauraci ve které jsem ještě nebyla, vlastně ani tuhle ulici jsem neznala což bylo velmi zvláštní. Chvíli jsem si říkala, zda jsme ještě vůbec v Konoze. Usadila jsem se sama do židle a vyčkávala na příchozího číšníka. Jmenoval se Takashi, blonďák, středně vysoké postavy, dobře vypracovaný a upravený. K nevíře na někoho takového narazit. Chudák Haki, obsluha mu dost konkurovala. Podívala jsem se na číšníka a pověděla jsem své přání. " Já si vemu rybu s bramborovým salátem a kolou. " Něco zdravého na večer a kolu na strávení. Správné jídlo do správné doby. Měla jsem pak i jiné plány pokud půjde večer tak jak má, ale však nechtěla jsem zajít až moc daleko. Sotva se známe pár minut.

/přesun
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 11, 2015 1:15 pm

Objevil jsem se na monumentech, konkrétně na hlavě druhého a sledoval Konohu. Plán, který jsme před chvíli s Hideem vymysleli, byl nebezpečný. Zároveň však docela rychlý na provedení.
Proto jsem zde na monumentech. Nejsem tu kvůli tomu, abych se kochal Konohou, ale tady z vrchu byl docela dobrý rozhled, alespoň tedy na přilehlé okolí. Můj zrak byl ještě v pořádku, takže bych osobu, kterou potřebuji najít, mohl vidět i odsud.
Po celou dobu jsem však zůstával ostražitý, protože jsem si nebyl jistý s mojí pozicí v Konoze. Přeci jen, člověk, který toho ví více než dost, může být někdy pro vedení docela nepříjemnou záležitostí. A nepočítám to, kolik lidí už zmizelo. Musím si prostě dávat pozor.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 11, 2015 1:53 pm

No od udalostiach v ulici prebehlo niekoľko hodín. Seita som nenašiel nikde, prešiel som cvičisko, Senju štvrť, bol som dokonca aj u Kulhavého poníka či ako sa volá tá krčma, ale ako by sa vyparil. Mohol by konečne chodiť po svojich, aby sa aspoň dal nájsť ľahšie, lenže mal som taký pocit, že sa stále len premiestňoval. 
Keď som za tých niekoľko hodín prešiel snáď celú Konohu, posledné miesto, ktoré ma napadlo boli práve Hokageho monumenty. Bola to akože náhoda, že práve keď som vyšiel na monumenty. Seito stál na hlave druhého. Mal som naňho dohľadnúť, ako mi to nakázal Itachi. Seita som sledovať nemohol, kvôli jeho premiestňovaniu, takže som šiel rovno za ním. Skočil som na hlavu druhého. "Zdravím" Mierne som mávol rukou, no v tvári som neprejavil žiaden pocit, vypadal som neutrálne.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 11, 2015 4:15 pm

Z mého pozorování mě vyrušil až nově příchozí. Byl to Rokuro. Skočil přímo ke mně na hlavu druhého. Jeho příchod bych mohl nějak využít. No, zatím však nevím, co bude chtít on po mně. A když už mě našel, což není nic jednoduchého, tak si zaslouží říct to, co má na srdci.
Otočil jsem se k němu a taky trochu mávl rukou. ,,Zdravím." Tak jako on, jsem i já měl nasazenou neutrální tvář. Byl jsem docela zvědavý na důvod jeho návštěvy. Musel jsem však počítat i s nějakým horším scénářem, protože v téhle situaci bych se ani nemohl divit.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 11, 2015 5:34 pm

Ako začať túto konverzáciu, nad tým som premýšľal už predtým, než som našiel Seita. "Yo.. podľa Itachiho mám na teba dohliadnuť...Pre istotu či nie si ten špeh z Kiri. " Vydal som zo seba a prehrábol som si vlasy rukou, nebol to nejaký štandardný postup pri dohliadnutí na osobu. Vlastne ja som Seitovi mohol veriť.. "Všetko ide pekne do sr*čiek.. Chýba nám Hokage, nedávno zničil Kyuubi ulice, teraz nám skoro Konohu rozbil Gobi... No a nakoniec, ak to pôjde takto ďalej, tak pôjdeme do vojny s Kiri, čo mi už absolutne nedáva zmysel, keď ste im tam boli naposledy pomôcť... " Trochu som sa posťažoval Seitovi. 
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 11, 2015 6:11 pm

Při zmínce o tom, že ho pověřil Itachi, aby na mě dohlédl, jsem se chtěl tak moc pousmát, ale nakonec jsem se ovládl. Tímto prohlášením mě Rokuro ještě více utvrdil v tom, že o Itachim můžu pochybovat ještě více, než tomu bylo dosud. Tohle by se mi teď mohlo hodit. Rokuro by mohl vědět, kde Itachi je, takže bych ho nemusel hledat. ,,Itachi říkáš, jo? Hmm, zajímavé. No, mohl bys mě k němu zavést? Taky pro něho mám jednu zprávu." Přikývl jsem hlavou a podíval se na Rokura.
Chtěl jsem taky reagovat na jeho další slova. Šlo vidět, že ho to trápí stejně jako mě. Přišel jsem tedy k němu blíže a položil mu přátelsky ruku na rameno. Ještě jsem se rozhlédl kolem a ujistil se, že nás teď nikdo neposlouchá. ,,Chápu tvoje obavy. Teď mi však musíš plně důvěřovat a všechno se včas dozvíš. Každopádně věř, že do žádné války vstupovat nebudeme!" Nevím, co má vedení v plánu, ale té válce jsem chtěl zabránit stůj co stůj. Rokurovi mohlo být jasné, že se teď v Konoze rozjela nebezpečná hra a každý člen vesnice je té hry součástí. Musel mi teď věřit, že my jsme ti dobří.
Nejprve mě však čeká návštěva u Itachiho, ke kterému mě snad Rokuro dovede.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Rokuro Mon Sep 14, 2015 5:06 pm

Netušil som na čo chcel Seito zaviesť k Itachimu, len som pokrčil plecami. "Yo.. bude v centrále ANBU, ako vždy." Povedal som Seitovi, hneď na to ako som si ho vypočul. Seito znel dosť isto, ale znova som nedostal žiadne informácie naviac.. Len to, že sa všetko dozviem včas. "To teda dúfam, že nepôjdeme do vojny s Kirigakure no Sato.." Doplnil som, pretože popravde som netúžil po otvorenej vojne proti Kirigakure no Sato. Došlo mi, že v Konohe sa rozohrala tá nebezpečná hra. No sám so nevedel, na ktorej strane stojím. Len som kývol hlavou a z hlavy druhého som zoškočil na chodník a pokračoval som do tej centrály ANBU, kde sa mal nachádzať aj Itachi.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seito Senju Mon Sep 14, 2015 5:36 pm

,,Výborně. Můžeme vyrazit." Rokuro měl pravdu. Určitě bude v Anbu centrále. To mě taky mohlo hned napadnout. No, alespoň jsem potkal Rokura a mohl mu něco málo naznačit.
Na jeho další slova jsem jen přikývl hlavou. Bylo dobré slyšet i od ostatních, že válku nechtějí. Problém byl jen v tom, že kdyby nám to vedení nařídilo, tak bychom se jim sice mohli postavit, ale z toho by určitě zase vznikla občanská válka. Bude to ještě těžké.
Pak Rokuro seskočil z hlavy druhého a dal se do chůze. ,,Pěšky?" Řekl jsem si spíše pro sebe a zakroutil hlavou. Co se dalo ale dělat? Vydal jsem se tedy za ním a pokračoval k centrále.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Wed Sep 16, 2015 3:41 pm

Už nějakou dobu zde stojím a sleduji vesnici z této výšky a přemýšlím nad budoucností svou, vesnice i mého klanu. Stále jsem ještě nedostal možnost se naučit více klanový technik. Pořád dokola opakuji Jyuken až mi to trochu začíná jít krkem. Nejspíš bych měl zajít do sídla nebo za hokagem, abych se naučil pokročilejší techniky. Prozatím si však hodím ještě jedno opáčko tréninku a pokusím se zrychlit své pohyby. Přejdu tak do bojového postavení hyuugů, přičemž můj vlastní trénink právě začíná. Jen škoda, že tu nikdo jiný není. Přeci jen se nadarmo neříká, kdo trénuje sám, jen utrvrzuje vlastní chyby. Měl bych se pořádně soustředit, abych neztratil rovnováhu a dělal své pohyby dobře, jinak bych mohl dostat od starších vynadáno, kdyby to zahlédli.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 4:35 pm

Kdyz jsem se dostal k Monumentum byl jsem opren o jeden balvan par metru od Katara. Bylo to tim ze jsme nechtel aby me zatim videl. Pokud nemel aktivovany Byakugan nemel sanci si me vsimnout ne na jeho urovni. Preci jen i kdyby. Ja pro nej stejne budu jenom odpad. No jednou jsem dostal cejch a asi se jej nezbavim. kazdy z klanu o me vedel a dalo se rici ze me vetsina mela jako zradce klanu jenom kvuli me misene krve. Dale jsem poslouchal pohyby prorazejiciho vzduchu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Wed Sep 16, 2015 4:41 pm

Jak tak plynul čas, tak jsem pořád ještě cvičil a nevšímal si okolního světa v rozmezí pěti až deseti metrů. Jen na tento okruh jsem se zaměřoval a cvičil. V mém věku jsem měl být už dávno jounin. Měl bych proto tvrdě trénovat na povýšení, aby mě má rodina nebrala jako přítěž. Přeci jen jsem byl z hlavní větve klanu Hyuuga, ale nezdědil jsem jejich aroganci k vedlejší větvi. Na takové věci jsem ani neměl buňky. Nebyl jsem člověk arogantní a povýšenecký. Stačilo mi pár dobrých přátel, i když z nějakého důvodu všichni jsou bud někde na misi, a nebo se odstěhovali.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 10 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru