Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+30
Natsuki Uzumaki
Nara Shigure
Ryutaro Shizeki
Uchiha Benjiro
Yuki Ōkami
Soshi
Azurashi Shiniko
Kameko
Killunia
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Katashi Aokawa
Kashike
Faito Dansaku
Orochimaru
Sakura Haruno
Hikaru Hyuuga
Itama Senju
Rokuro
Ken Uchiha
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Katashi Souta
Hana Ichiro
Seito Senju
Shinobi
Assasin Senju
34 posters

Strana 2 z 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:03 pm

First topic message reminder :

Hokage monumenty - Stránka 2 684px-Hokageberg02
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Sep 26, 2013 1:51 pm

Prižmúrila som naňho oči. Hambi sa! Snažila som sa hrať nahnevanú, ale akosi mi to teraz nešlo. Zjavne mi zmena prostredia prospela. Alebo mi z toho už začína totálne hrabať. Všimla som si, že tu som sa správala inak, než v Ame. Bola som otvorenejšia, milšia priateľskejšia, ba dokonca som sa usmievala! Ale nie, nemyslela som to vážne. Usmiala som sa. Tiež o vás, Konožanoch veľa neviem, akurát že u mnohých z vás sa objavuje najmä Katon. Myslím. Pohľad som presunula z neho späť na hviezdy.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 26, 2013 2:01 pm

,,Promiň." nasadil jsem smutný výraz, ale pak jsem se zase musel usmát. ,,Jo, měl by to být Katon. Protože každý obyvatel Konohy má v sobě Ohnivou vůli. Takže tak." otočil jsem se zpátky na záda a chvíli se díval na nebe, než jsem se postavil. Bolely mě skoro celé záda, protože zem je tu celkem tvrdá. Podíval jsem se na ni, ale ona vypadala, že ji tohle moc netrápí.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Sep 26, 2013 2:13 pm

Ohnivá vôľa. O nej som už tuším počula tiež. Zabrblala som, a patrála v mysli, kto mi to o nej vlastne hovoril. Tuším to bol otec, keď som ešte bola menšia. Ten mi vždy zvykol rozprávať o iných dedinách a ako prvé, čo povedal o Konohe, bola tá spomínaná ohnivá vôľa. Nevedela som si ale spomenúť na to, čo presne mi o nej hovoril. Bolo to totiž tak dávno, že si na to spomínam len matne.
Uškrnula som sa, keď sa Seito postavil. Mne narozdiel od neho tá tvrdá zem neprekážala. Nakoniec som sa ale postavila aj ja, páč mi to pripadalo divné...Že on stojí a ja sa rozvaľujem na zemi.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 26, 2013 2:22 pm

,,O ní slyšel snad každý." pousmál jsem se a svůj pohled otočil na Konohu. Byl jsem hrdý na to, že jsem členem a nositelem ohnivé vůle. Po chvíli jsem pohled věnoval opět jí. ,,Tak co teď? Máš ještě něco, co by jsi chtěla vidět? Protože celý den tu asi nechceš trávit, ne?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Sep 26, 2013 2:35 pm

Smolou bolo, že ja som sa v Konohe nenarodila a tak nemám žiadnu špeciálnu vôľu. Ak sa mám priznať, trošičku tým Konožanom závidím. Myslím, že by som tu pokojne dokázala presedieť celý deň. Ale teraz sa mi to príliš nechce. Konoha síce bola krásna, ale...Dnes som proste na niečo také nemala vôbec náladu.
Nó, spomínal si i ten hrad Kikyo. Ale ak je ďaleko...Tak sa mi tam ísť nechce. Dokonca som bola lenivá i použiť vôbec nejakú techniku! No čo, oddychujem. Na čo zbytočné míňať chakru na také hlúposti.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 26, 2013 2:42 pm

,,Máš pravdu. Prosedět by se tu dal celý den." pousmál jsem se a když zmínila hrad, tak jsem přihmouřil oči a podíval se na Konohu. ,,No, je to trochu dále." natáhl jsem ruku a ukázal na budovu, která se tyčila skoro na opačném konci, než jsme stáli teď. ,,Jde celkem dobře vidět. Je to na tobě." usmál jsem se a otočil se k ní.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Sep 26, 2013 3:00 pm

Pozrela som sa tým smerom, ktorým Seitom ukazoval a všimla si tú veľkú budovu. No, nebolo to až tak ďaleko, cestu tam už nejako prežijem. Dóbre, našťastie to nie je príliš ďaleko, takže hurá na hrad! Prudko som sa otočila a zamierila k schodisku, ktoré keď som zbadala, doslova som zmodrala.
Zaprisahala som sa, že nabudúce tu peši neprídem. Nejako sa mi teda podarilo zísť dole, kde som si vlastne na Seita počkala a spolu s ním sa tam vybrala. Bola som si istá, že keby som sa spoľahla na svoj orientačný zmysel, skončila by som niekde úplne inde. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 26, 2013 3:47 pm

,,Dobrá. Můžeme jít." pousmál jsem se a vydal se hned za ní. Šel jsem za ní celou dobu po schodech a chvíli si myslel, že trefí i na hrad. Dole na mě však čekala, takže jsem se vydal na cestu spolu s ní.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Oct 03, 2013 6:24 pm

Doběhl jsem k monumentům. Chvíli jsem se rozhlížel po jakékoli srsti. Najednou jsem ono slavné kotě zahlédl. Vyběhl jsem za ním, nicméně ono se dalo na útěk též. A tak, po asi pěti minutové honičce, jsem konečně kotě chytil. S povzdechem jsem ho zvedl a vyrazil zpět na cvičiště.
//Přesun
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Thu Oct 03, 2013 7:35 pm

Nebudu říkat, že jsme se ztratili. Takovej monument je docela veliká záležitost... takže jsme po chvíli dorazily... Ke schodišti. Upřela jsem na něj zrak a zamrkala. Pak jsem se zhluboka nadechla.
Dáme závod?  zeptala jsem se a zamrkala na Taikiho
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Oct 05, 2013 11:05 am

Podíval jsem se na Michiyo. Záleží na tom kam. Prokřupal jsem si krk a podíval se na schody. A proč. Dodal jsem ještě.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sat Oct 05, 2013 4:59 pm

Kam kam? Co je to za otázku? Nahoru k monumentům samozřejmě... a proč... vážně to chceš vylézt celé jen tak pomalu a nudně? Zabije tě to. Takhle budeš mít maximálně tak infarkt. zabručela jsem z úsměvem na rtu a protáhla si nohy.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Oct 05, 2013 9:25 pm

Pomocou ich chakry som ich dokázala vystopovať. Za malú chvílkj som za nimi stála s neprítomným výrazom v tvári, muselo im dopnúť, že čosi nie je v poriadku. "Zaniesli ste už správu Hokagemu?" Opýtala som sa ich, dúfala som, že áno, tu som už nechcela ostať ani minútu.
Snažila som sa vyzerať pokojne, čo sa mi aj nakoniec podarilo, slzy a city potlačila, čo to som sa v službách ANBU naučila a teraz som za to bola vďačná. Som silná, nič ma len tak lahko nezloží!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sun Oct 06, 2013 7:54 pm

Non... je tam Rin-sama a Hokage je jak se zdá unavený... řeknu a se zájmem ji sleduji. Byla trochu mimo... asi to tu nemá ráda jako u brány. Asi na tohle místo nemá hezké vzpomínky... nebo na někoho tady. Chvilka nás nezabije. Pojďte taky Yuna-san, aspoň si vyprázdníte hlavu. Nic není lepšího než soutěživost. V tomhle jsem doktor.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Oct 09, 2013 6:22 pm

Nehnevala som sa. Viem, že Hokage mal iste nejaké povinnosti, list mu môžeme odovzdať aj neskôr. Nikoho to predsa nezabije. Jemne som sa usmiala, keď navrhla tú "túru" na Hokage Monumenty, alebo skôr presnejšie preteky. Toto ma asi zabije. Pomyslela som si, keď som videla tie schody...Dóbre, dám vám niekoľko sekúnd náskok. Bola som predsa rýchlejšia ako oni, čo nebolo fér.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Taiki Nobu Wed Oct 09, 2013 7:47 pm

Všiml jsem si příchodu Yuny. Zdála se mi nějaká zvláštní, ale neřešil jsem to. Do cizích záležitostí jsem se nepletl a pokud by mi to chtěla říct, tak to řekne.
Povzdechl jsem si a připravil jsem se k běhu. Eleuni, ještě jednou mi vysvětli, jak se Drak živlů dostal k tomu, že závodí s geninem a ANBU? Zeptal jsem se svého dračího společníka a ten pro jednou ze sebezáchovy mlčel. Kdo to odstartuje?
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Thu Oct 10, 2013 2:22 pm

Ok. Bude zááááábava... a startuju já. řekla jsem a s hlubokým nádechem se přikrčila a připravila se ke startu. Tááákže: třiiii... dváááá... jednáááá dramaticky jsem se odmlčela TEĎ! vyběhla jsem kupředu. Ne moc rychle, abych se zbytečně nevyčerpala, ale taky ne pomalu. Bude to dlooooouhá cesta až tam nahoru. Měla bych šetřit dech.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Oct 11, 2013 5:01 pm

I po štarte som ešte stála na mieste a s miernym úsmevom ich pozorovala, ako sa vzdiaľujú. Vyštartovala som asi až po pätnástich sekundách. Nebežala som veľmi rýchlo, skôr som sa im snažila prispôsobiť, aby ani potom nefrflali, že to bolo nefér. Aspoň na tú chvíľu som zabudla na Kisukeho, čistý vzduch mi prečistil myseľ, a tak sa mi aspoň trošičku nálada zlepšila a na perách sa mi konečne usadil pravý, nefalošný úsmev.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Taiki Nobu Wed Oct 23, 2013 2:30 pm

Povzdechl jsem si a na Michiyin povel vyrazil. Nebudu lhát, i když mám v sobě Eleuniho, moje rychlost pořád nedosahovala nějak vysokých hodnot. Nicméně i tak jsem si přinejmenším zatrénoval. Klid Taiki, nemusíš běžet tak rychle. Bude to dlouhá cesta a nechceme, aby jsi v polovině cesty zkolaboval. Napomenul mě Eleuni a já na jeho povel trochu zpomalil. Povšiml jsem si Yunina úsměvu a usmál se. Alespoň k něčemu to je dobré.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Tue Oct 29, 2013 5:18 pm

Netušila jsem kolik schodů ještě zbývá, ale byli jsme docela vysoko. Držela jsem se kousek za Taikim a šetřila síly na cílovou rovinku. Yuna nám dala náskok... a vypadalo to, že se jí trochu zlepšila nálada. 
Usmála jsem se a sledovala Taikiho, jestli nemá v plánu podvádět.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Oct 30, 2013 9:44 pm

Trošku som pridala na rýchlosti, aby som ich dobehla, pričom som ich zozadu pozorne sledovala. Chlapec s drakom zapečateným v sebe...Dievča, vyzerajúce ako chlapec. Obaja sú svojim spôsobom zaujímaví... Uškrnula som sa, bola som síce ANBU, ale...Nikdy som o neprišla o svoju ľudskosť, vďaka ktorej som sa nestala vraždiacim robotom, ako ostatní. Vždy som sa od nich odlišovala. Čoskor som ich dobehla...Bola som proste vo forme. Ale aj napriek tomu mi beh do tak strmého kopca a ešte po schodoch dal zabrať.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Taiki Nobu Thu Oct 31, 2013 7:34 pm

Udržoval jsem si stálé tempo. Zrychlovat nemělo smysl, šahat do rezerv se mi nechtělo. Navíc jsem měl v rukávu jisté... eso. Jenže to muselo ještě chvíli počkat.
Závod s členkou ANBU a s geninem. Existuje něco šílenějšího? Zeptal jsem se v duchu a po očku se podíval na Michiyo.
O technikách se nic neříkalo, že? Na tváři se mi mihl lehký úsměv a já se znova očima zafixoval na cíl.
Když byl 10 metrů ode mě, oběma rukama jsem chytil Kotowari.
Shunsin no Jutsu. Řekl jsem tiše a pomocí zmíněné techniky doběhl až do cíle.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Nov 01, 2013 6:22 pm

Vyšplhal jsem na monumenty hokage. Bylo to krásné místo, na přemýšlení a na sledování noční konohy. Po chvilce mi to nedalo a dal sem se cvičení.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Nov 01, 2013 6:33 pm

Cesta domů se mi zdála nekonečná. Ochladilo se, šlo vidět že se opět blíží zima, to taky vysvětlovalo to, že jsem na sobě měla červený kabát. Pomalu jsem si připadala jak červená karkulka, bílá pleť, starosti, částečné přetvařování...Cítila jsme se podivně.
Chtěla jsem si odpočinout, ale nezamířila jsem domů, ale sem, k monumentům. Když jsem si chtla sednout, ucítila jsem podivnou chakru, známou chakru. Kisuke? Zaostřila jsem muže na jednom z monumentů. Otočila jsem se a byla přiravena k ochodu, jenže já věděla, že ten další krok nemůžu udělat. Otočila jsem se a po chvilce stála za ním.
"Pořád tu jsi?" Naklonila jsem hlavu lehce na stranu a dívala se na něj. Netušila co říct, jak se zachovat.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Nov 01, 2013 6:42 pm

Posadil jsem se a podíval se na osobu v červeném kabátu, byla to Lucy.. zase. "Zase ? ..ah.. ano pořád jsem tady.. a ještě nějakou dobu budu, vyčkávám na správnou příležitost. Podíval jsem se jí přímo do obličeje, koukal jsem se na její tvář jako na svatý obrázek.. byla nádherná.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru