Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+30
Natsuki Uzumaki
Nara Shigure
Ryutaro Shizeki
Uchiha Benjiro
Yuki Ōkami
Soshi
Azurashi Shiniko
Kameko
Killunia
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Katashi Aokawa
Kashike
Faito Dansaku
Orochimaru
Sakura Haruno
Hikaru Hyuuga
Itama Senju
Rokuro
Ken Uchiha
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Katashi Souta
Hana Ichiro
Seito Senju
Shinobi
Assasin Senju
34 posters

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:03 pm

First topic message reminder :

Hokage monumenty - Stránka 12 684px-Hokageberg02
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Fri Sep 18, 2015 8:57 pm

Sledoval jsem co se vlastně stalo a vypadalo to jako dost obranná technika, jenže ho to dost vyčerpávalo, tudíž to bylo tak na dvě věci. " Jsi z toho ale moc vyčerpanej " Dodal jsem k jeho technice. Bylo by lepší kdyby mě začím učil jinačí techniky klanu Hyuuga a já se postupně propracoval k těm obtížnějším. Tak se to vždycky dělalo a dělá do dnes.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Sep 21, 2015 7:05 pm

No mirne se pletes. Ta technika me ani tak nevycerpava jako spise me zranuje. Ja osobne ji radim do Kinjutsu. Bohuzel s vyssi urovni je vetsi zraneni. Ale momentalne jsem osobne schopen pouzit pouze prvni ze tri stupnu. Mozna ty budes jeden kdo ji bude ovladat az uz tu nebudu. Ale k tomu je par podminek. A ty urci az cas. A ver mi ze po ukonceni to je velmi bolestive. a co se tyce meho vycerpani tak to je tak ze jsem se pred par hodinami dostal z nemocnice." Moc vtipne to nebylo ale musel jsem se tomu zasmat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Tue Sep 22, 2015 4:01 pm

" Aha, pokud se na to necítíš, tak to můžem zkusit někdy jindy. Jsem jen genin, takže mám času dost a mise jen ve vesnici, takže mě najdeš vlastně kdykoli. " Nevěděl jsem, že jeho stav je až takto vážnej, když hned po odchodu z nemocnice zkouší něco takového. Nechci aby to pak hodili na mě, že se tam zas vrátí. Uvidíme jak to veme, ale pravděpodobně je jak většina tvrdohlavej a nikam nepude.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Sep 25, 2015 4:41 pm

"O me se Nebo jedna otazka. Scim chces zacit obranou nebo utocnou technikou?" ekl jsem a cekal co znej vyjede nejaky napady byly ale vyber byl na nem.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Fri Sep 25, 2015 4:50 pm

" Nejdřív bych se rád naučil něco útočného. Až o trochu později přejít na něco z obrany. " Nejlepší obrana je útok, ale na to musí mít člověk správné dovednosti a hlavně rychlost. " Vím, že je takových technik spousta, ale kterou začít " Popřemýšlel jsem, ale Hikaru mi dá buď na výběr nebo vybere za mě. Každopádně nevěděl jsem na co se případně teď poptat a tak jsem čekal co řekne.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Sep 25, 2015 5:23 pm

"No dobra tedy Hakke Sanjūni Shō – Hmat 32 úderů Myslym ze bude dostacujici technika pro tebe momentalne. Ja osobne ji sice neovladam ale myslim ze tohle nebude problem. " Rekl jsem ale cekal na jeho vyjadreni.

Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Fri Sep 25, 2015 5:28 pm

" To je celkem dobrý nápad začít zrovna u 32. úderů než později přejdu na 64. Tento trénink však nějakou chvíli zabere. Naučíš mě postup a pak půjdeš jinam, nebo na mě budeš dohlížet po celou dobu tréninku? Chtěl bych o vědět, abyh se podle toho mohl zařídit. " řekl jsem mu můj názor a byl jsem s jeho výběrem spokojen. Jen nevím jestli tato technika spadá pod úroveň C nebo B.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Sep 25, 2015 5:35 pm

"Uvidime. Jak se to vyvyne." Rekl jsem a zacal jsem na za pomoci Kunaie kreslit postavu a do ni pote i zakreslyl 32 bodu a postupne je i ocisloval. "Je dulezite zby jsisi zapamatoval jejich poradi. a pribliznou polohu. Pokud mines bid jeden nebo jenom o kousek technika nebude posobit spravne. To si zapamatuj."
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Fri Sep 25, 2015 5:43 pm

Dívám se na obrázek postavy, kterou Hikaru kreslí na zemi. Musel jsem si pečlivě zapamatovat všechny tenketsu body a ty, které mám zasáhnout. Podle obrázku jsem kontroloval své tělo i tělo Hikara pomocí byakuganu, abych si udělal jasno, kde na těle přesně jsou, podle toho obrázku, který nakreslil. " Chápu, takže zapamatovat a pak zkoušet v praxi. Nějaké další rady? " Zeptal jsem se pro jistotu,  ale určitě k tomu něco bude mít co říct.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Sep 25, 2015 5:50 pm

"Jak jsem rikal pokud mined dosahnes pouze naruseni cakry ktere nekdo na vissi urovni nejak moc neomezi. cvicit na figurine a nebo na cloveku ktery se hybe. Musis byt rychly, silny ale zaroven presny. a taktez byt pripraven prejit do obrany kdyby ti neco nevyslo." Bylo toho dost ale tohle byly veci na ktere si clivek musel davat pozor. A take si na to prijit sam. Ale nechtel jsem mu to rikat on mel pristup k informacim mnohem lepsi nez ja.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Fri Sep 25, 2015 5:57 pm

" Složitý výběr tréninku. Na figuríně, která se nehýbe můžu snadno trénovat, ale mnohem efektivnější a rychlejší způsob je na pohybujícím se cíli, jenže ty jsi na mě moc rychlej, tudíž se k tobě ani nedostanu. V tom je ten problém a nikdo jiný ochotný trénovat v mém rozmezí síly zde není. Pokud ovšem nechceš ze sebe udělat pohyblivý cíl, přičemž snížíš svou rychlost na mou úroveň. " Vysvětlil jsem mu situaci z mého pohledu a byl jsem zvědavý jak to vyřeší.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Sep 26, 2015 9:33 am

"No v podstate mas i nemas pravdu. Muzeme prikrocit k treninku na pohyblyvem cili tudis me ale varujite. Pokud se o to pokusis kde mas jistotu ze se trefis do spravneho bodu? Figurina nebo nehybny cil ti davaji jistotu. A vsak pokud chces riskovat ze se techniku nenaucis spravne je to na tobe." Nektere z tenketsu byly dost blizko na to aby se v te bitevni rave daly snaze splest.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Sun Sep 27, 2015 12:02 pm

" Ale figurína nemá tenketsu body takže je to na dvě věci když to u ní nevidím. Budu moct si je jen u tebe zapamatovat a trefovat se na míste figuríny, které jsem viděl tebe. Ty si ale učitel, tak se podle tebe zařídím. " Naštěstí jeden tréninkový panák tu byl, jelikož tu ostatní taky cvičili. Rozhodl jsem se zatím cvičit na něm, a proto jsem vyzkoušel pár pokusů jestli mi to bude trvat delší dobu nebo jen chvíli se jí naučit. Byla to technika jen C úrovně, takže by to nemělo být tak těžké.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Sep 27, 2015 6:38 pm

"Ach jo stebou bude jeste prace." Pomyslel jsem si. "Tak tedy jinak ja ti budu delat figurinu. Neverim ze by jsi me mohl ohrozit tudist tu budu stat a tu se pokus o sve maximum. " Rekl jsem a stal tam jako ta figurina pri kazdem jeho rtakzvanem zasahu jsem vypustil cakru z toho tenkentu na ktere miril.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Sun Sep 27, 2015 6:59 pm

Začal jsem tedy nacvičovat s Hikarem. Nějaký čas to zabralo to jo, ale tahle technika by neměla bý tak těžká na zvládnutí. Stačí se soustředit, být rychlý a přesný a co je nejdůležitější, dokázat správně zavřít všechny tenketsu body. Po několikátém pokuse jsem věřil, že to vyjde a proto jsem do toho dal maximum, i když jsem věděl o jeho schopnostech. Možná bych pak mohl přejít na 64 úderů pokud to zvládnu. Nejdřív jsem zaútočil dvěma údery. " Hakke Nisho. " Potom jsem pokračoval dalšími údery. " Yon Sho " šlo to celkem dobře a tak jsem bez váhání pokračoval v úderech. " Hachi Sho " údery byly čím dál silnější a doufal jsem, že se mi podaří správný výsledek. " Jyuuroku Sho " A konečně poslední fáze. " Sanjyuuni Sho " Dokončil jsem tak svoji salvu úderů a sledoval efekt a případnou očekávánou hlášku od Hikara.


Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Sep 27, 2015 7:20 pm

"NA Prvni pokus to nebylo spatne. Ale jsi stale prilis strnuly. Navic jsi dva minul. Ale je tu slusny vykon na nekoho koho musi techniky nekdo ucit." No mozna to byla narazka na nej mozna z toho duvodu ze vsechny techniky co se tykaly klanu jsem se musel ucit sam a nikdo mi ani nepomohl. Ale nemel jsme mu to zazle spise jsem jej chtel trosku motivovat nez jej pokorit. Mozna jsem ocekaval ze se zepta kdo me ucil ale i kdyby ne bylo by to pochopitelne, ne kazdemu by to mohlo dojit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Sun Sep 27, 2015 7:33 pm

" Díky. No mohl jsem se učit i sám, ale tak za zeptání člověk nic nedá a náhodou jsi řekl, že mi pomůžeš, tak proč odmítat ochotnou pomoc. Tak to vidím já. Nechci někoho urazit, ani se doprošovat takže se řídím podle situace. Pokud ti ale beru čas tak to klidně řekni. Nezáleží, že jsem z hlavní větve. Mám už dost toho jak se všichni ke mě chovají slušně a formálně. " Možná to byla trochu depresivní a matoucí řeč, ale tak to bylo.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Sep 27, 2015 7:53 pm

Spatne jsi si to vylozil. Ja neodmitam pomoc. pouze rikam jak to je. Kdo si myslis ze me naucil techniky z klanu? Nikdo kohokoliv jsem se zeptal me poslal do haje . vis kolik zraneni a boletsti jsem si treninkem zpusobil. Nebo snad vis jak tezke to je kdyz te nikdo nevede. Nemas tuseni. A o muj cas se neboj momentalneho mam dostatek i kdyz to se muze za minutu zmenit. Ja uz vlastne nepatrim ke klanu neboli lepe receno uz nespadam pod veleni jeho hlavy. Ver mi me je fuk odkud jsi ani po tom vsem co jsem si prozil od clenu naseho klanu necitim nenavist nebo zas ale spise velky smutek." Rekl jsem mu svuj pohled jak si to prebere je jen na nem.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Sun Sep 27, 2015 8:06 pm

" No jo, život je plný tragédie. Nejsi sám, to snad víš. Nechci být neurvalý, ale všichni maj svůj příběh, i když ho nerozkřikují všude možně. Vím o historii našeho klanu víc než dost. Znám jeho chyby i příčiny. Dřív se to trochu zlepšilo, ale pak se to z podivného důvodu vrátilo zpět. V historii se ukázala vždy nějaká osoba, která dokázala měnit lidi. Mím cílem je změnit klan Hyuuga a jeho místo jak ve vesnici tak ve světě. Přičemž zlepšit klanové vztahy. Dodržuju však své pořadí, které nikomu nesděluji. Svět pak totiž dělá vše proto, aby ten plán komukoli zmařil. Mohli bychom tu ale zbytečně politikařit donekonečna. Nepřejdeme na něco jiného nebo máš jinej plán? " Možná jsem byl trochu moc upřímnej, ale nedokázal jsem si pomoc. Někdy má přítomnost lidem lezla na nervy nebo i ubližovala. Pravda hold trochu bolí. Ale čekal jsem, že mě odpálkuje, jako každej.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Sep 27, 2015 8:14 pm

"Kazdy ma svuj nazor. To j epravda kazdy jsme jiny, Ale je rozdil v tom co udelas. Nekdo v me kuzi by nerekl nic ja proste se tim netajim proste co se stalo stalo se to nezmenim. za sve rodice nemuzu ani za svou krev. mozna jednou zmenim pohled ostatnich na mou osobu mozna az svou smrti a svym skutkem. Je to vse o tom zdali te tyto veci zlomi nebo ne. Ve me to to zmenilo mnohe ale v dobrem a ne v tom spatnem. Mnoho veci se meni momentalne neusni na vavrinech. je zde misto kam jeste potrebuji zajit. takze bych te nechtel zdrzovat. pokud nic tak se za par dni sejdeme opet tady." Mavnul jsem mu na rozloucenou udelal jednoduchou pecet a zmizel v oblacku koure.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Sun Sep 27, 2015 8:55 pm

" Dobře, tak hodně zdaru " Rozloučil jsem se s Hikarem a taky se vydal jinam. Jen jsem nevěděl kam a tak jsem to nechal na osudu kam mě zavede. Hlavně doufám, že mě nezavede do nějakého příkopu. To by bylo dost špatné znamení, které bych patrně nepřijal. Takže jsem to nevzal přímou cestou z hlav hokagů, ale radši po normální cestě.
/přesun
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 12 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru