Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+30
Natsuki Uzumaki
Nara Shigure
Ryutaro Shizeki
Uchiha Benjiro
Yuki Ōkami
Soshi
Azurashi Shiniko
Kameko
Killunia
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Katashi Aokawa
Kashike
Faito Dansaku
Orochimaru
Sakura Haruno
Hikaru Hyuuga
Itama Senju
Rokuro
Ken Uchiha
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Katashi Souta
Hana Ichiro
Seito Senju
Shinobi
Assasin Senju
34 posters

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:03 pm

First topic message reminder :

Hokage monumenty - Stránka 3 684px-Hokageberg02
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Nov 01, 2013 6:48 pm

Povzdechla jsem si a čupla si k němu.
"Netuším co tou správnou příležitostí myslíš...Já...vlastně se už v tobě nevyznám." Natáhla jsem ruku k jeho masce, kterou jsem mu sundala a podívala se mu do očí.
"Zajímá mě jediná otázka, která mi nedá spát Kisuke. V tu noc, cítil si něco? Ty věci co jsi mi říkal, myslel jsi je vážně?" Pohled jsem od jeho očí neodtrhla. Nevyznala jsem se v něm, jen jsem věděla že ho miluju, i kdyby to nebylo oboustrané, zajímalo mě to a já už nechtěla na nic čekat a promarnit příležitost.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Nov 01, 2013 6:52 pm

Uhnul jsem pohledem.. nedokázal jsem se jí dívat do očí.. cítil jsem to jak jsem jí ublížil. "Ano.. ale mám svůj osud..osud který musím naplnit.. a city k tobě mi v tom brání.. snažím se jich zbavit ale .." Prudce jsem v stal a políbil ji. "Nejde to .. prostě to nejde" Zamračil jsem se
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Nov 01, 2013 7:00 pm

Jeho slova mi připomínaly historii našeho světa. Věděla jsem že má svůj osud, kterého se bude držet. Jenže když vstal a políbil mě, opět se mi rozbušilo srdce a projelo mnou teplo. Proč to jen... Přivřela jsem oči a po tvářích mi stékly slzy. Tolik pocitů co se ve mě střídalo v ten jeden okamžik, myslela jsem si že mi praskne hlava, ale místo toho mi tekly slzy, ale polibek jsem mu oplatila. Začínáš tak moc měknout sakra!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Nov 01, 2013 7:21 pm

Hlasitě jsem vydechl, nevěděl jsem co říct.. a taky jsem nic říkat nechtěl...nechtěl jsem kazit náladu. Objal jsem ji a přitiskl si ji více k sobě
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Nov 01, 2013 7:50 pm

Skôr, než Taiki vlbec stihol použiť Shunshin, vytvorilo sa za mnou niekoľko chvostov z ružovej a hustej chakry. Omotali sa mu okolo nôh a zabránili mu v akomkoľvek pohybe. No toto, Taiki, to sa predsa nepatrí! Prižmúrila som naňho oči, nechala chakru zmiznúť a predbehla ho. Poriadne som pridala na rýchlosti a objavila sa hore na Monumentoch. Usmiala som sa a snažila sa vydýchať, predsa len, tých schodov nebolo málo. Vzápätí som ale strnula, keď som zacítila chakru...Jeho chakru...Obrátila som hlavu tým smerom a to, čo som videla...Ma poriadne šokovalo a totálne mi zlomilo srdce napoly. Kisuke sa oblizoval a objímal s nejakou kunoichi...To som si mohla myslieť...Ako som mohla byť tak blbá... Po tvári mi stiekli slzy. Už som preňho nič neznamenala...Bola som len jednou z ďalších slepých kráv, ktoré mu naleteli. Ruku som si pritisla na miesto, kde sa nachádza srdce a znova sa pozrela smerom k tým dvom. Prečo mi to robíš, Kisuke? Šepla som, pravdepodobne to ani nepočul. Možno si ma ani nevšimol, za čo by som bola rada. Už ho nechcem nikdy ani vidieť...Poďte, v Konohe neostávame už ani chvíľku. Odovzdáme list Hokagemu a odchádzame. Zotrela som si slzy z líca a zbehla pár schodov dole, aby ma nebolo vidno. Tvárila som sa, že mi nič nie je, všetku svoju bolesť som potlačila...Tak ako som sa to naučila počas ANBU výcviku.  
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Nov 01, 2013 11:12 pm

Slzy mi po chvilce téct přestaly a já polibek přerušila. Ruce jsem přiložila na jeho hruď a hlavu si o něj na chvilku opřela s tím, že jsem vnímala jeho vůni. Pak jsem hlavu pozvedla a podívala se mu do očí.
"Normální muž by byl už dávno mrtví za to, co jsi udělal ty. Máš v sobě "něco" víš..." Usmála jsem se na něj. Netušila jsem jak je to možné, ale Kisuke měl v sobě prostě něco, co mě jakýmsi způsobem přitahovalo, něco co nemá nikdo jiný. Popsat to nešlo, člověk to musel cítit.
"A nebo to je moc silné a propracované genjutsu." Hned po tom co jsem to dopověděla jsem zaznamenala další chakru a jen náznak nějaké ženy co sešla chody dolů. Nějak jsem jí nepoznávala, proto jsem usoudila že není odtud.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Nov 02, 2013 2:37 pm

Zavřel jsem oči. "Co budeme dělat ? ..jak to vše dopadne ?" Zeptal jsem se ji, sám sem to nevěděl. Toho že tady byla Yuna jsem si všiml.. ale nereagoval jsem nijak.. nemělo to smysl.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Nov 02, 2013 2:54 pm

"Dopadne? Podle toho co vím se blíží válka, moc času pak mít nebudem." Zamračila jsem se a podívala se do dálky. Byla to pravda, kdo ví, možná tam umřu, možná on, možná oba přežijeme, teď jsem se o toto starat ale nechtěla.
"Já...Mám teď mít misi, ale nemůžu najit Mikomi, proto jí asi odložím než jí můj klon najde."
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Nov 02, 2013 3:14 pm

"Rozhodl jsem se" Po chvilce ticha jsem promluvil. "Budu muset jít za hokagem" Pousmál jsem se. "Doufám že to výjde."
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Nov 02, 2013 3:17 pm

"Hokagem." Zpozorněla jsem a podívala se na něj.
"Svého osudu se vzdáš jen tak?"
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Nov 02, 2013 3:19 pm

"Ne..jen tomu dám ještě chvíli čas.." Zamračil jsem se. "A nechci se o tom bavit.." Popošel jsem na kraj monumentů a podíval se dolů. "O večeři že tam budu dříve" Mávnul jsem na ní a začal seskakovat dolů s měrem k budově Hokage.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Lucy Shiro Sat Nov 02, 2013 3:22 pm

Pustila jsem ho a koukala se jak jde ke kraji. Založila jsem si ruce na prsou s úsměvem když mi řekl, že tam bude první. Povzdechla jsem si a objevila se vedle něho s mrknutím a škodolibým úsměvem.

Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sat Nov 02, 2013 6:06 pm

Muhahahhahahaha zasmála jsem se, když byl Taikho pokus o podvádění zmařen a já tak mohla v klidu doběhnout první do cíle. Zhluboka jsem vydechla a sledovala jak Yuně pohasl úsměv. Pohlédla jsem tím samým směrem jako ona. Asi ty dva neměla moc ráda... hlavně toho chlápka v masce... Kisuke mu říkala. Vrhla jsem jeho směrem rychlí pohled a natočila hlavu na stranu. Někteří chlapy jsou hold horší než ženské. Blbý, necitliví, nevkusní, nemotorní, ve většině případech neschopní se naučit vařit- sorry Taiki jsi malá výjimka- ušklíbla jsem se a doběhla ji. Mírně jsem ji plácla do zad. Nevím sice kdo to je, ale nezdá se mi dvakrát hodný někoho tvého kalibru.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Nov 02, 2013 6:29 pm

Místo abych, jak jsem očekával, vyběhl směrem náš cíl, upoutala mě růžová čakra. Trochu ublíženě jsem se podíval na Yunu. Ale no tak, proti pravidlům to nebylo. Navíc ve válce se těžko bude bránit tím, že to je proti pravidlům. Namítl jsem a vyšel nahoru. Se zdviženým obočím jsem pozoroval náhlou změnu nálady u Yuny a ignoroval Michiyin proslov. Otevřel jsem pusu, abych něco řekl, ale Eleuni mě zarazil. Do toho nám nic není Taiki. Nepřidělávej si zbytečné starosti. Navíc ti tak jako tak nic neřekne. Znova jsem pusu zavřel a vydal se za nimi. Moji schopnost vařit nech na pokoji, nebo ti příště uvařím takový humus, že se budeš divit. Řekl jsem chladným hlasem Michiyo a uhladil si vlasy.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Nov 04, 2013 6:39 pm

Vyštveral som sa na jednu z hláv Hokagov kde som sa ako tak dostal keďže som tam šplhal ako retard miesto toho aby som sa tam dostal nejako normálne. Keďže som nemal ako trénovať tak som skúšal všetko možné čo sa podobalo na tréning. K tomu fyzicky som až taký dobrý nebol tak sa to hodilo. Keď som bol hore poobzeral som sa po okolí a okrem akýchsi dvoch chalanou a asi ich senseiiky som nevidel nikoho. Zvláštne bolo to že som ich tu predtým ale vôbec nevidel. Kto že to tak môže byť? Hmm ... a tak keď ich tak trochu odtiaľto budem sledovať snáď to vadiť nebude. Prebehlo mi hlavou a nahodil som šibalský úsmev. Asi to bolo tým že som sa vážne nudil keď som sa rozhodol robiť niečo také ako je toto.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Rokuro Tue Nov 05, 2013 9:04 pm

Zhodou okolností som sa objavil na monumentoch práve vtedy, keď tu bol aj Ken. Bolo to celkom fajn, nevidel som ho už niekoľko dní. Vlastne sme nemali  čo na práci, aspoň ja nie. Všimol som si pri ceste po schodoch aj nejakú kunoichi nie odtiaľto a taktiež aj nejakých ďalších  vo veku Kena.
"Ohayo, Ken"
Pozdravil som s úsmevom, ako zvyčajne, bol som dobre naladený, konečne zo mňa opadla tá zlá nálada, ktorú som mal niekoľko dní. Pozrel som sa smerom, kam sa pozeral Ken. Doplo mi, že sa pozerá na tých nováčikov v Konohe. Alebo ak osom ich vlastne mal nazvať?
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Nov 05, 2013 9:24 pm

Nahlas som si povzdychla a privrela oči. Ty to zvládneš...Kľúúúd...Prenes sa cez to, zabudni naňho...Využil ťa a odkopol...Je to obyčajný podrazácky sukničkár... I napriek týmto slovám, ktoré som si vlastne v mysli hovorila, som nedokázala preniesť sa cez to. Bola som z neho totálne sklamaná. Cítila som sa úplne na nič, slzy sa mi každú chvíľu drali do očí, ale nevyšli na povrch. To je hlavné. Si predsa silná, niečo také ťa nezloží. Skleslo som sa na Michiyo usmiala. Neriešme to, dobre? Bude to v pohode...Až mu rozbijem hubu. Prižmúrila som oči. Odrazu som si všimla nejakého prcka, čo nás "nenápadne" sledoval. Môjmu zraku ozaj nič neujde a ten chlapec nebola výnimka. Hej ty, to nemáš nič lepšie na práci, len nás očumovať? Skríkla som naňho. Zistila som, že konožskí prckovia sú čoraz drzejší...Takto očumovať shinobi z iných dedín. Snažila som sa vrátiť do starých koľají a tváriť sa, že sa nič nestalo. Čo sa mi v konečnom dôsledku i podarilo, opäť vďaka výcviku ANBU. Odrazu tu dorazil nejaký ďalší shinobi, možno jeho sensei alebo nejaký príbuzný, netuším. Ehm, ehm...Odkašľala som si, aby som na seba upútala pozornosť, keď som sa k nim priblížila. Bola by som vám veľmi vďačná, keby ste tuto mladého pána naučili, že je nanajvýš neslušné očumovať ľudí. Vopred ďakujem! Otočila som sa na päte, odfrkla si a zamierila späť k tým dvom.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Rokuro Wed Nov 06, 2013 3:08 pm

Skôr než sa hocičo stalo, než mi stihol odpovedať Ken, prišla tu zrazu nejaká celkom pohľadná ženská. Vlastne v poslednej dobe som stretol niekoľko takých. Táto bola asi niečim podráždená, no to som nerozoberal čím.
"Uhm..."
Nezaujato som zareagoval a ignoroval, ako by sa skoro nič nestalo, potom čo sa otočila a šla smerom preč. Uškrnul som sa štuchol do Kena a povedal potichu.
"Nabudúce sa aspoň snaž aby ťa nezazreli!"
Povedal som smerom na Kena trošku tichšie, aby to nepočula.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Wed Nov 06, 2013 4:34 pm

Pokývala jsem hlavou. Až na to přijde ráda ti ho podržím, zazubila jsem se a sledovala jak najednou okřikla... někoho. Pozvedla jsem obočí a našla onoho skrytého ninju pohledem. Pak se tam dokonce vydala. Zůstala jsem na místě a sledovala ji. Jste všichni také mrchy? zeptala jsem se Taikiho. Znělo to spíš jako řečnická otázka.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Nov 06, 2013 6:32 pm

Ako ma pozdravil senseii miklo mnou. Potom ma ešte odhalili no radšej som nič nepovedal a cúvol tak nech ma nieje vidno. "Keby ste ticho mohol som povedať že som tu na vás čakal a pritom som sa tu len tak pozeral... a k tomu ja nemám takú prax v špehovaní ako vy." Rýpol som si do senseiia a potom som sa naňho poriadne pozrel. "Sensei!! Ja už nemám čo trénovať ani čo robiť ! Hokage mi asi nechce poviliť tých hadou ale ja už sa na to cítim!" Aj keď je pravda že tá chuuninka ma porazila ale skoro som ju mal! No a k tomu aj keď sa chcem stať silnejší nemám ako keďže som nevedel čo presne som sa mal učiť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Rokuro Sun Nov 10, 2013 5:53 pm

"Snáď aj to získaš a budeš vedieť lepšie špehovať..."
Pousmial som sa. No to, že Ken chcel hadov a stále ich nemal, no nevedel som, čo s tým môžem urobiť ja, pre zmenu som do toho nechcel zbytočne zasahovať.
"Čoskoro budú chunninské skúšky, tam ukáž nášmu Hokagemu, že si naozaj silný. Staň sa Chunninom a potom možno budeš môcť privolávať hadov. A nie si jediný kto sa tu riadne nudí."
Poznamenal som, naozaj som v poslednej dobe nemal čo robiť. Teraz som aj pre zmenu sledoval Yunu a úprimne mi bolo jedno či jej to bude vadiť alebo nie. Predsa len mal som sa na čo pozerať.
"Vlastne by som sa mal naučiť niečo nové i keď mi dochádzajú nápady čo..."
Dodal som a stále som sa pozeral na Yunu, nepoznal som ju v živote som ju nevidel, ale proste som nemal čo robiť.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Nov 10, 2013 6:54 pm

Och, to vážne? Uchechtla som sa, odrazu som bola v pohode. Aspoň tak to vyzeralo. V skutočnosti som nebola vôbec v pohode. Založila som si ruky na hrudi. Uhm, mohli by ste už Hokagemu ten list odniesť, ja tam nejdem...Pootočila som hlavu smerom k budove, kde Hokage sídlil. Cítila som, že tam je Kisuke. A momentálne som ho nechcela ani vidieť.
Cítila som na sebe niečí pohľad. Prevrátila som očami a natočila sa k tomu Rokurovi, pričom som mu ukázala prostredníka. Nom, kedysi som bývala veľmi drzá...Počkám vás pri bráne. Zabrblala som a vytratila sa. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Nov 11, 2013 6:38 pm

"Pekne teda ... to je ten problém práveže ja viem že som silný ale viem že nie dosť. Nedávno som bojoval na cvičisku proti akejsi babe a porazila ma." Povedal som to naozaj znechutene aj keď som dievčatá nepodceňoval a aj keď bola chuuninka nemal som rád keď ma porazilo dievča.
"Aj keď viem že mu to dokážem ako mám teda zosíliť ešte viac neviem. Na to aby som prekonal všetkých uchihov nesmiem premeškať žiaden čas ktorý môžem trénovať." Škoda že nebolo niečo čo sme mohli trénovať obaja na raz aj keď to bola asi absolútna hlúposť keďže medzi nami bol pekný rozdiel.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Rokuro Tue Nov 12, 2013 4:44 pm

"Noooo, skôr by to chcelo nejaký súboj s rovnocenným súperom. Aby sme vedeli, ako na tom momentálne sme. Už je to dosť dávno, čo sme boli na misií, a nemyslím si, že by sme našli nejaký tým, ktorý by proti nám bojoval. "
Povedal som pokojne. Reakciu tej ženskej som si nejak nebral k srdci, vypadala dosť agresívne, nechcel by som vedieť, čo by sa stalo, ak by som k nej prihovoril.
Začal som premýšľať hlavne nad tým, čo trénovať ďalej. Zrazu ma niečo napadlo, moje znalosti o ostatných legendárnych uchihov boli dosť rozsiahle.
"Máš nejaké plány na dnes?"
Spýtal som sa Kena, len tak.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Nov 14, 2013 7:25 pm

"Nie nemám ... ale keď už ste tu tak by ste mohol niečo dobré vymyslieť čo by sa dalo podniknúť." Povedal som smerom k senseiiovi a vážne som dúfal že niečo vymyslí keďže sme ani jeden teraz nemali čo robiť a takto by sme zabili dve muchy jednou ranou.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 3 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru