Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+30
Natsuki Uzumaki
Nara Shigure
Ryutaro Shizeki
Uchiha Benjiro
Yuki Ōkami
Soshi
Azurashi Shiniko
Kameko
Killunia
Hyuuga Mikomi
Yaeko Uzumaki
Katashi Aokawa
Kashike
Faito Dansaku
Orochimaru
Sakura Haruno
Hikaru Hyuuga
Itama Senju
Rokuro
Ken Uchiha
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Seishin Yuna
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Katashi Souta
Hana Ichiro
Seito Senju
Shinobi
Assasin Senju
34 posters

Strana 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:03 pm

First topic message reminder :

Hokage monumenty - Stránka 11 684px-Hokageberg02
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 4:51 pm

Preci jenom byl prilis zamestnan svym treninkem tak jsem se rozhodl jej trosku postrasit. Za pomoci Shunshinu jsem se dostal tesne pred nej v okamziku kdy jeho dlan mirila k nepriteli (imaginarnimu) a ruku mu chytil. "Mel by jsi byt koncentrovan vice na sve okoli. Ane jen na na to co je pred tebou. Kdybych byl nepritel tak uz jsi mrtvy." Rekl jsem a vyckaval na jeho odpoved nebo popripade reakci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Wed Sep 16, 2015 5:15 pm

Trénoval jsem zde v poklidu sám, když tu v tom najednou mě někdo chytil za ruku. Z reflexu jsem pohnul nohou tak, abych mu podrazil nohu. Byl jsem sice nižší hodnosti, ale snad o trochu vyšší než on. Měl jsem známého co už na akademii měl skoro metr a půl. Dnes může mít jeho rychlostí růstu tak tři metry. Na tom ale nyní nezáleží. U mě zareagoval reflex, který měl podrazit nohu tomu, jenž mi chytil ruku a začal dávat rady. Jenže jsem zareagoval hned po chytnutí, ne až domluvil. Tudíž jsem reagoval okamžitě. Na to člověk nepotřebuje být ani jounin, aby tak zareagoval.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 5:24 pm

Stale jsem drzel jeho ruku. vtom se me snazil podrazit nohu. Nohu jenz se mu snezil podrazit jsem stahnul ke  druhemy kolenu. Mirne mu skubl rukou a tim padem skoncil na zadech v trave stale drzic jeho  ruku  diky ktere jsem mel stale kontrolu a moznost manipulace. Coz pro nej nebylo dobre znameni. Preci jenom jsem  byl vice  zameren na vseobecny boj. Preci jenom jsem se musel zajimat i o jine styly boje nez bylo pouzivat jen techniky klanu ale ciste taijutsu pro me mohlo byt rozhodujici jelikoz  jako ANBU Jsem p musel preci jenom  umet zakryt ten fakt ze jsem Hyuuga. Coz prekvapeni  muze byt rozhodujici.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Wed Sep 16, 2015 5:39 pm

Byl jsem překvapen. Přehodil mě na záda. Zvláštní jak velký může být rozdíl mezi hodnostmi. Kdybych byl jounin, tak by mě asi těžko přehodil. Ale asi potřebuju větší sílu, aby mě nedokázal přehodit. " Dobře, dobře. Vyhrál jsi. Můžeš mi pustit tu ruku? " Nechtěl jsem se zbytečně válet na zemi, a tak jsem to prostě zkrátil. Nebyl důvod k tomu, abych se tu válel. Jestli mě pustil, tak jsem vstal a trochu se oprášil. Čekal jsem, jaká moudra z něj vypadnou teď. Jsem sice dobrák, ale poučování hned při prvním střetu nemusím. Na to se s patřičným člověkem musím nejdřív seznámit.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 6:09 pm

Pustil jsem jej nemel a nemel jsme v umyslu jej moc trapit.
"Ver ze neslo o silu jako spise o techniku. Sila hraje pouze minimalni roli." Nebyla to poucka ba neco jineho proste fakt a zamerne jsem nerekl v cem to bylo. Mohl jsi myslet ze slo o silu ale pletl se jako ja kdysi.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Wed Sep 16, 2015 6:13 pm

" Dobrá, věřím ti, když to říkáš " Pověděl jsem mu už v normální postoji. Nenapadlo mě však co dál říct. Nečekal jsem totiž, že zde na někoho narazím. Když se však podívám pozorněji, spozoruji jeho Byakugan. Je ze stejného klanu jako já, není divu, že je tak dobrý v taijutsu. Je akorát lépe trénovaný než já. V tom byl ten můj problém. V zkušenostech a technice. Jenže mě nikdo neučí, to je ten problém a nechci se zas doprošovat.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 6:37 pm

To ze je to Hyuuga sem si vsiml okamzite ale on to asi postrehl az ted. Proste me to bylo jedno. "Me jmeno je Hikaru." Ted uz mu muselo byt jasne kdo jsem ze jsem ten prosnule znamy Misenec. jelikoz me jsemo znal snad cely klan takze predstavovat jsem se taky moc nemusel.Hold uz to tak bylo.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Wed Sep 16, 2015 6:46 pm

Jeho jméno mi něco říkalo. Nakonec jsem si vzpoměl z doslechu něco o něm. Mě však nevadilo, že byl míšenec. Nebyl jsem jak ostatní z klanu, kteří toto zavrhovali. Spíš naopak, proč bychom se nemohli mísit s ostatními. Byakugan takto nezanikne, pořád bude v našich genech. " Těší mě Hikaru. Slyšel jsem o tobě pár věcí, i když jsem poměrně jiného názoru než ostatní. " říkal jsem pravdu pravdoucí a vlastně jsem ještě neřekl své jméno. Nějak se mi to nehodilo tak zakončit větu, kterou jsem říkal a tak jsem to odložil trochu později. " Já jsem Kataro. "
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 6:56 pm

"Tesi me." Rekl jsem a nakonec si sedl. " No me to nejak netrapi co si lide o me mysli preci jen jsem jako treti oko." Preci jenom jsem to byl ja netrapilo me to natoz aby deprimovalo. Pak jsme natahl ruku pred sebe a kolem mych koncku se trochu zacalo jiskrit ale momentaln jsem nebyl schopen vymyslet nejakou techniku ktera by me nejak nezabila nebo neprizabila.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Wed Sep 16, 2015 7:33 pm

" Přesně. Hlavní je, jak se cítíš ty sám. " Chvíli jsem pak sledoval co se zkoušel předvést. " Co to zkoušíš? " Zeptal jsem se zvědavě. Zřejmě má jako Hyuuga raitonovou podstatu. To musí mít velmi zajímavou kombinaci s technikama Hyuugů. Já jsem nic předvést nemohl no, jelikož mě toho starší zatím víc nenaučili. Nevím kdy se naučím víc technik klanu, abych mohl klan správně reprezentovat a neztrapnit ho.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 7:38 pm

"No v podstate nic. Pouze se snazim zjistit zdali se me telo zotavilo natolik abych mohl pokracovat v treninku . Bohuzel asi vim ce se ti honi hlavou a rovnou ti odpovim. Raiton je velice nebezpecny element a v kombinaci s technikami klanu prilis vrazedna ale pro obe strany." Mysslel jsem si ze to bude jednodussi a mene nebezpecne ale vedel jsem ze to je jinak. Precijenom vetsina technik pouziva cakru v tele coz neni nejlepsi uz premahani ciste cakry je nekdy dost nebezpecne a dokaze zranit nemluve o raitonu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Wed Sep 16, 2015 7:45 pm

" Dobře. Já zatím nevím jaký je můj element. Žádný sensei mi s tím zjišťováním moc nepomohl. Tudíž svůj element neznám. Může být jakýkoliv, vůbec nemám ponětí, který se ke mě hodí. " Poveděl jsem mu o mém problému s elementy a tak mohl vědět jak na tom asi jsem. Mě by však zprvu prospělo se naučit pár klanových technik, až pak se učit elementární techniky. Potřeboval jsem se jako Hyuuga zlepšit a to o dost. Jenže jsem neměl učitele, který by mě učil. Otec mě přestal trénovat už před mnoha lety, takže to zbylo jen na mě.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 7:55 pm

Nechtel jsem mu brat iluze ale rekneme ze jsem si byl jisty ze ma Fuuton. "Myslym ze v tvem pripade to je na 99.9% Fuuton. ja svuj element zdedil po otci. A Pokud my je znamo ja jsem mozna jediny Hyuuga ktery ma jiny element. A nemyslim jsi ze element je v tvem postaveni tak dulezity. Ja Jsem totiz vicemene odstoupil z klanu tudis nespadam uz pod vedeni klanu. Mel by jsi vice cvicit vnimani okoli a takove veci nemas spatne reakce ale zda se mi ze jsi lehkomyslny. nejde jenom o to ze jsi snadny terc ale pri pouziti technik na stredni vzdalenost muzes nekoho zranit." Nebylo to ani tak vycitani ale spise jenom jsem jej upozornil co by mel zlepsit. ano byl soustredeny to jsem mu nebral ale moc nevnimal okoli kolem sebe.Proste jsem mu rekl muj nazor a to bylo vse.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Wed Sep 16, 2015 8:01 pm

Tak a bylo to tu. První přednáška o mých chybách. Tím to vždycky začíná a nebudu radši zmiňovat čím to končí. Každopádně poukázal na moje chyby, tak jsem hodlal toho nějak využít když už se rozhodl mi radit v tom v čem jsem špatnej. " A co kdybych u tebe trénoval? Možná by jsi mě mohl naučit ty chyby nedělat a možná i něco víc. Co myslíš? " Dal jsem mu takový návrh, na který může říct ano či ne. Je to jeho volba, pokud mě nebude trénovat  on tak se budu muset poptat někoho jiného z klanu.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Sep 16, 2015 8:21 pm

"Dobra tedy ale predem te upozornuji ze neberu ohled jestli jsi z hlavni nebo vedlejsi vetve. Za dalsi nedoporucoval bych to se zminovat rodicum. A za dalsi mi prozrad co vis o zakladnim bojovem postoji klanu Hyuga." Mozna to bylo moc ale chtel jsem vedet jestli si vsiml v cem je ten postoj tak vyjmecny.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Thu Sep 17, 2015 10:06 am

Stanovil si podmínky, což bylo očekávané od něj. To, že nebude brát absolutní ohled na to kdo sem mi ani tak nevadí. Přeci jen jsem mu už řekl, že neodsuzuji vedlejší větev. Rodičům už nic neříkám pár let, jelikož by mě v patřičných činnostech zastavili. Avšak neznal jsem moc význam bojového postoje hyuugů. Nikdo mi nevysvětloval v čem to je, jen mě učili abych ho uměl správně použít. To jsem prej potřeboval jediné umět. Lepší praxe než teorie, tak mě to to učili. " Nevím, teorii mě neučili, spíš přešli rovnou na praxi. "
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Sep 17, 2015 4:33 pm

"Dobra tedy. Rekneme ze bojovy postoj ti umoznuje volne prepnuti s obrany a na utok. A taky obracene. Pro normalniho cloveka to mozna ne 100% pouzitelne ale s Byakuganem to je jina liga. No Rekneme ze mas vyhodu co se tyka zraku ale co proti presile." Udelal jsem jednoduchou pecet a kolem me se vytvorily tri stinove klony Kagebushin no jutsu Hokage monumenty - Stránka 11 Kage-bunshin-no-jutsu-o Pote jse okamzite rozestavely kolem Katara tudis byl obklicen. Ani jsem se neobtezoval pouzivat Byakugan momentalne by to bylo zbytecne.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Thu Sep 17, 2015 4:40 pm

Kolem mě se rozestavěl pěkný počet klonů. Možná trochu drastická metoda učení, ale nebudu ho poučovat, od toho je tu on, ne já. On neaktivoval byakugan, protože věděl, že genin nemá proti němu šanci. Měl recht no, když je mnohonásobně silnější než já a ještě k tomu v přešile. Bylo by ale trapné to vzdát jen na začátku jen z důvodu, že váš učitel to tak trochu nedomyslel, tedy pokud půjde plnou silou tak fakt nedomyslel. Přejdu tedy do bojového postavení, rozproudím v těle svou chakru a aktivuji byakugan, kterým monitoruji veškerý pohyb v mém okolí.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Sep 17, 2015 5:03 pm

Me klony i ja jsem jej pozorovaly. No rekneme ze se zatim nedelo nic jeden z klonu na nej zacal utocit ale tak 1/4 sily a rychlosti kterou mohl stihat. Po chvili se pridali i ostatni klony a ja ja takze tam Kataro asi pekne poletoval.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Thu Sep 17, 2015 5:33 pm

Nejdřív se na mě vhnul jeden a postupně se začalo přidávat čím dál víc klonů. Byl rychlý, určitě ale nepoužíval sto procent své síly, to ani náhodou. Avšak dokud používal jen tuto část síly tak jsem se dokázal bránit. Pokud fakt hodně klesl se vším ak jsem ho možná i praštil kdo ví. Každopádně to vypadalo na zuřivou přesilovku. Nestěžoval jsem, tento styl učení nebyl až tak špatný, ale spíš se hodí až pro pokročilejší. Snažil jsem se bojovat jak nejlépe jsem uměl.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Sep 17, 2015 5:47 pm

Kataro se snazil coz me tesilo potom jsem odskocil o neco dal a zrusil sve klony. Nepratil me jelikoz me reflexy byly stale stejne a proste jsem se pokaze jenom odklonil aniz by me mohl prastit ale byl to dobry zacatek. "Nevedl jsi si zle, Tento styl se muze zdat trosku mimo tvou ligu ale ver ze mi za to jednou podekujes. A Navic tohle je oproti treninku ktery jsem zazival ja jenom prochazka. ALe je na case ti ukazat pravy potencial ktery mi ma smisena krev dava. Budes treti Hyuuga ktery tuhle techniku uvidi."
Rekl jsme mu. A pote aktivoval Byakugan ja a zacal soustredit cakru diky Byakuganu mohl videt jak se ma cakra zacina zhustovat kolem meho tela. A vsak zatim nebyla viditelna. Jelikoz jsem nehodlal hned vychrlit techniku ne ze bych nechtel ale byl to prilis velky napor na telo. tudis jsem to delal dost pomalu
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Thu Sep 17, 2015 6:00 pm

" Třetí? No, alespoň ne padesátý, to by trochu pak ztratilo na významu " Nemohl jsem si odepřít tuto vtipnou poznámku a sledoval jsem co mi zde předvede. Něco se určitě dělo, ale byl to teprve začátek a tak jsem ho sledoval dál co mi předvede. Nikdo kromě nás zde nebyl takže, tu nebyl žádná další čumil, co by chtěl tu techniku vidět ve stejný moment jako já. Takže jsem tam jen tak stál a sledoval Hikara co mi předvede.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Sep 17, 2015 6:10 pm

Kataro me sledoval. Mozna az moc. ale mohl videt ze to mozna bude neco silneho. Miyabiryu no Yoroi -Aoi ( Brnění Nobl draka- Modra) Cakra z meho tela nahle vytryskla a zformovala se do podoby draka tesne kolem meho tela. A Vsak si Kataro si mohl vsimnout ze ackoliv ta cakra je stabilni na pohlet a neprodysna ale zaroven se stale pohybujicise kolem meho tela. Dokonce i zem pod myma nohama se jakoby rozpadala mohl si vsimnout poletujicich kousku travy a zeminy.
"Toto j emozna nejdokonalejsi obrana a zaroven utocna technika ktera v klanu existuje ale asi malo kdo by ji dokazal pouzit. Klidne po me hod Kunai nebo shuriken a uvidis co se stane." Mozna jsem mu chtel ukazat v cem to vezi prakticky nez to pouze vysvetlit. A vyckaval na jeho reakci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hyuuga Kataro Thu Sep 17, 2015 6:21 pm

Sledoval jsem jak se kolem něj formuje zvláštní chakra a vyčkával co s tím předvede. Nakonec chtěl abych po něm něco hodil. Jak chce, mě je to jedno, pravděpodobně to odrazí, to by jinak nechtěl abych po něm něco hodil. Zkrátka předváděčka aby nemusel moc mluvit. Tak tedy dobrá. Vemu libovolný kunai a hodím ho směrem k Hikarovi. Co s ním provede je už na něm, ale jestli ho pošle na mě zpátky, tak budu dost nasranej.
Hyuuga Kataro
Hyuuga Kataro
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 60
Registrován : 25. 08. 14
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Sep 18, 2015 8:46 pm

Udelal co jsem chtel hodil Kunai kdyz Kunai narazil do brneni Mohl jsi vsimnout ze se mozna odrazil ale take zmenil smer jako by sklouzl do jine strany. Po smeru kterym kolovala ma cakra. pote jsem jakobu jej chytl do ruky ale v ten momnet se Kunai rozbil na nescetny pocet kousku. Pote jsem zrusil brneni a padl na kolena celkem udychany. A hlavne dost cerveny. I kdyz to byla chvile cakra zacinala palit mou kuzi. Po te jsem pouze rekl. "Verim ze jsi postrehl co se vlastne stalo." Musel jsi uvedomit ze to co jsem predvedl je i jina uroven nez prosnuly Hakkeshō Kaiten ale zarooven i utocna technika. Ackoliv sebou nese velkou cenu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 11 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru