Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANBU Centrála

+13
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Shiranui Heiwa
Kashike
Faito Dansaku
Tor Vizsla
Orochimaru
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Itachi Uchiha
Assasin Senju
17 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:50 pm

First topic message reminder :

ANBU Centrála - Stránka 5 800px-Konoha_Library
* Vrchní velitel ANBU - Itachi Uchiha
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Jan 15, 2015 5:43 pm

Vypočul som si všetky Hikarové slová a na malú chvíľu som zaváhal. Vážne do toho chcem ísť? Chcem, sa naozaj vybrať touto cestou? No v tom som si spomenul, že byť Anbu sa nemusí byť predsa len na celý život, však keď si spomeniem, tak dokonca aj taký Kakashi, čo ho poznám z rozprávania bol kedysi členom Anbu a potom sa stal Jouninom, ktorý viedol svoj vlastný tým. Lenže možno ja budem práve ten, komu bude tento post vyhovovať tak, že sa od neho už nebude chcieť dostať. "Som pripravený začať." To boli moje jediné ďalšie slová k tomu. Nemal som čo povedať viac, len som čakal, čo sa bude diať teraz.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Jan 15, 2015 5:59 pm

Kakashi v minulosti skutečně opustil služby anbu, ale je nutno zmínit, že to nebylo na jeho žádost, nýbrž na příkaz Sandaime Hokageho. Neplatí to ani u shinobiho, že si svévolně smíte měnit povolání. Když tak však učiníte, záleží na nadřízeným, zda to za a) bude tolerovat a za b) na kvalifikaci žadatele. "Pak mě tedy následuj."
Byla poslední slova, které Ken z mých úst uslyšel předtím než jsem odešel z kanceláře. Nezamykal jsem ji, jelikož v celé budově se nacházelo dost anbu na to, aby zvládli ohlídat centrálu společně s mou kanceláří. Ken ještě netušil, co jej čeká, ale jedná se o přijímací zkoušku k anbu, takže pochopitelně se nebude jednat o nic snadného. (Přesun)
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Jan 15, 2015 6:07 pm

Vedel som, že si z toho holubník robiť nemôžem, takže tú moju myšlienku som až tak neriešil. Po jeho slovách som ho následoval bez jediného slova. Začínal som mať teraz trocha trému, lebo som vedel, že tieto skúšky nebudú také ľahké a dajú mi určite poriadne zabrať.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu May 21, 2015 5:56 pm

Dorazil jsem k centrále a zamířil do Itachiho kanceláře. S hlášením jsem se dost opozdil, a to kvůli zdravotním potížím. Naštěstí, i když jsem selhal, Airis, Sarada a Hikaru uspěli a radního přesunuli do nemocnice, kde se ho podařilo stabilizovat. Z toho, co jsem se v nemocnici, když jsem tam byl kvůli mým zdravotním potížím, dozvěděl plyne to, že, ačkoli se radního dočasně podařilo stabilizovat, pořád je ve vážném stavu. Utrpěl vážná poranění hlavy, která ne radno podcenit.

Když jsem dorazil ke dveřím Itachiho kanceláře, zaklepal jsem na ně a čekal. Doufal jsem, že tam Itachi bude. Jakožto velitel všech anbu má pořád práci, takže v této kanceláří je málo kdy k zastižení, když pořád někde lítá. Snad se na mě usměje štěstí. Po tom všem, co se stalo, je nejvyšší čas, aby se usmálo. Smrt dvou radních mě pořád trápila. Marise-sama se v poslední době na veřejnosti neukázal, takže i on možná někde musel bojovat o přežití. To by byl radní třetí. Asi jen Satsuki-sama, nově zvolená radní, je v současnosti jediná aktivní. Veškerou zodpovědnost a moc má tedy nyní na svých bedrech.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sat May 23, 2015 9:10 am

Benjiro měl štěstí. Zrovna jsem se postavil ze židle a chystal se odejít, když zaklepal. "Dále." Vyzval sem ho ke vstupu a čekal. Sedat jsem si zpátky nechtěl. Ať už Benjiro chce cokoli, nemyslím si, že to bude na dlouho. Měl jsem namířeno zjistit, jak pak to je s Kisukem. Údajně opustil vesnici, nejspíš i se svými dětmi, a to v doprovodu dalších dvou lidí. Někdo pro něj asi poslal. Copak má asi Kisuke v plánu? Snad neprovede nějakou hloupost. Hachidaime Hokage, Assasin Senju, smazal kdysi jeho zápis v bingo knize. Prozatím má tedy čistý štít, takže by byla škoda si ho pošpinit.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat May 23, 2015 11:52 am

Vešel jsem dovnitř a uklonil se. "Itachi-sama, radní budova byla napadena. Jeden z radních nepřežil, a ten druhý je ve vážném stavu v nemocnici. Prozatím se ho podařilo stabilizovat. Utrpěl těžká poranění hlavy. Hikaru Hyuuga by měl na něj v nemocnici dohlížet. Identita útočníka je neznámá. Na místě jsem zastihl pouze Kyuudaime Hokage a jednu kunoichi z Konohy. Kyuudaime by se u vás v blízké době měla zastavit a sdělit vám podrobnosti." Řekl jsem to vše na rovinu. Nepotřeboval jsem svolení k tomu, abych podal hlášení, takže to nebylo neslušné, a tak jsem toho využil, a hned řekl vše. Jelikož měl Itachi očividně někde namířeno, nechtěl jsem ho zdržovat. "Všem přítomným bylo nařízeno Satsuki-sama, nově zvolenou radní, aby o tomto mlčeli." To, že jsem totéž nařídil před ní, jsem nezmiňoval. Nebylo to nutné. Nic bych tím nezískal.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Mon May 25, 2015 2:27 pm

Chystal jsem se jít právě za Kyuudaime, abych s ní vyřešil Kisukeho. Když má ale ona přijít za mnou, aby mi sdělila podrobnosti o tom, co se stalo v průběhu toho útoku, můžu si dovolit v kanceláři zůstat. Ještě by se tu náhodou Hokage ukázala a nezastihla mě, protože jsem šel za ní do kanceláře. "Dobrá. Pošlu někoho, aby se s Hikarem vystřídal." Posadil jsem se na židli, otevřel jeden šuplík a vytáhl z něj pár papírů. Prohlédl jsem si je, a pak se zpátky podíval na Benjira. "Nevím, jak pak to je nyní po Kentarově smrti, s jednotkou Sabisu. Pokud se jí ujala Satsuki-sama, bylo by dobré se s ní sejít a zeptat se jí na pár věcí." Tak rychlé zvolení radního jsem nečekal. Něco mi na tom nesedělo. Nejspíš to bylo tím, že jsem se o jejím zvolení dozvěděl za těchto nepříjemných okolností. "Vybral by sis raději jít za Satsuki, a zeptat se ji na Sabisu, a nebo navštívit Hikara s jednotkou anbu, kteří ho vystřídají, a zjistit s ním co nejvíce informací o tom útoku na radu?" Když si Benjiro vybere jedno z toho, to druhé bude na mě. Nestihnu to hned, jelikož mě čeká ještě Hana a Kisuke, ale započítá se to do pořadí věcí, které musím stihnout.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon May 25, 2015 3:41 pm

Itachi-sama mi dal možnost si vybrat náplň mého dalšího úkolu. Na výběr jsem měl ze sbíráním informací o útoku na radu, přeci jen se Itachi nemůže spolehnout jen na to, co mu řekne Kyuudaime Hokage, a navštívením Satsuki-sama, abych se jí zeptal na Sabisu. V minulosti s touto jednotkou byly menší problémy. Určitě by Itachi nerad, aby se opakovaly. Rozhodování to bylo těžké. Nikdy jsem si misi nevybíral. Anbu nikdy neměly takovéto privilegium. 

"Zajdu za Hikarem a vydáme se zjistit něco dalšího, o tom útoku." Smrt dvou radních v tak krátkém časovém intervalu neznamená nic dobrého. Chtěl jsem být u toho, když se bude jedna z nich vyšetřovat. Obával jsem se toho, že se ukáže, že obě vraždy spolu nějak souvisí. Kentara údajně zabil Hachidaime Hokage, Senju Assasin. Ten teď není nikde k nalezení, takže to nepotvrdil a neodůvodnil. Dokud se to vše neobjasní, je nutno počítat s nejhorším. Můžeme jen doufat, že to vše dobře dopadne.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Mon May 25, 2015 3:58 pm

"To je z mé strany vše. Můžeš odejít." Budu to tedy já, kdo se vydá za Satsuki a zjistí, jak pak to je teď se Sabisu. Nikdy jsem se se Satsuki osobně nesetkal. Pokud si dobře vzpomínám, měla by být z vedlejší větve klanu Hyuuga. Jak pak se ji asi podařilo dostat do rady? Do rady se nepřijímá na základě původu, ale životních zkušeností. Někteří lidé v Konoze na dělení na vedlejší a hlavní větvi klanu Hyuuga však pořád dost lpí. Určitě se najde někdo, koho zvolení Satsuki do pozice radní pobouřilo.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon May 25, 2015 4:11 pm

Po tom, co mi Itachi povolil odejít, jsem se mírně uklonil a odešel z jeho kanceláře. Měl jsem sebou za Hikarem vzít i tým anbu, který jej vystřídá na jeho místě, takže jsem si to zamířil do jedné z místnosti, kde setrvávají záložní týmy anbu. Ty jsou zde na centrále běžně. Obsluhují ji, vyšetřují, zpracovávají data vesnice a pozorují. Aby toto mohli anbu dělat, nemusí pobíhat pořád venku. V případě útoku na vesnici, nebo v jiné závažné situaci, se pak tyto týmy hromadně přesouvají do akce, bojiště. Proto tu na centrále bývá mnohdy více anbu než je potřeba. Když jsem jeden z týmů o všem patřičně informoval, odešel jsem s nimi do nemocnice.

Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Jun 07, 2015 12:47 pm

Kráčala som chodbami tejto budovy, s chladným výrazom v tvári, a hľadala kanceláriu toho človeka, ktorý ma mal...vypočúvať? Možno. Všetko mi bolo jedno. Svoje poslanie som splnila len spolovice. Ten starý páprda mal byť už dávno mŕtvy, samozrejme, šťastie stalo pri ňom a tak sa mu nejakým zázrakom podarilo prežiť. Nemohla som ho doraziť. Prišli by mi na to okamžite a nestihla by som odtiaľ zdrhnúť.
Zastavila som sa pred kanceláriou, ktorá patrila Itachimu. Natiahla som ruku a jemne zaklopala. Nebála som sa. Bola som úplne uvoľnená a pripravená k rozhovoru s ním.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Jun 11, 2015 8:06 pm

Hana dorazila ke dveřím a zaklepala na ně. Musí to být pro Kahego trochu divné. Hana doposud jen vybízela shinobi ke vstupu do její kanceláře. Teď se její role poněkud změnila. Nyní je ona ta, která čeká na povolení, aby mohla vstoupit. Divné. Osobně se mi to nelíbí, a proto jsem se rozhodl neříct "vstupte", či něco podobného, ale vstal jsem ze židle, přišel ke dveřím a s úsměvem je otevřel. Věděl jsem, že za dveřmi je Hana. Měla mě navštívit, a já s nikým jiným schůzku dohodnutou neměl.
ANBU Centrála - Stránka 5 Tumblr_mugy5pGk0A1swxxpho1_500
"Rád vás opět vidím, Hokage-sama." Tušil jsem, jak velké břímě je to, které Kage nese na svých bedrech. Hana navíc není obyčejným Kage, jelikož zastupuje hned dvě vesnice, Konohu a Ame. To znamená, že nese dvojnásobné břemeno. Musel jsem se na ní usmát, když v tom všem stresu, kterému běžně jako Kage čelí, musí jít podat hlášení o té tragédii, která se odehrála v zasedací budově, navíc určitě si je vědoma toho, že je jedním z podezřelých. Chtěl jsem tím uvolnit atmosféru.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hana Ichiro Thu Jun 11, 2015 8:20 pm

Nebola som nervózna. Nebála som sa. Prijala som svoj osud. Vedela som, kam to smeruje. Mohla som pokojne ujsť, kedykoľvek, ostatní by to ani len nezistili. Nebola som ale zbabelec. Neutekala som, svojim problémom som sa staviala čelom a s hrdým postojom.
Chladný pohľad som uprela na legendárneho Itachiho Uchihu. Nemala som náladu s ním debatovať, ale choval sa ku mne poniekiaľ milo...i napriek tomu, že som bola jedna z podozrivých. Akosi som to nevedela pochopiť. Kiež by som to isté mohla povedať o vás. Rozhodne som ho rada nevidela a bola by som radšej, keby som odtiaľ jednoducho zmizla. Nemala som náladu rozprávať sa s ním, ale nedávala som sa najavo. Tvárila som sa neutrálne. Myslím, že bude lepšie, ak prejdeme rovno k veci, nech to už mám za sebou. Zľahka som sa zamračila.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Fri Jun 12, 2015 2:45 pm

Hana má očividně naspěch. Nemrzí mě to, že si s ní déle nepopovídám, protože sám toto budu mít velmi rád rychle za sebou. Možná to je tím, co tu budeme řešit, a nebo tou ponurou aurou, která Hanu obklopuje. Ačkoli na tváři měla neutrální výraz, připadala mi sklíčeně. Že by ji něco trápilo? Zavřel jsem za Hanou dveře a rukou ji naznačil, aby si sedla na židli u stolu. "Benjiro mi řekl, že jste byla na místě pravděpodobně první. Všimla jste si někoho podezřelého?" Jelikož Benjiro ke mě poslal Hanu, aby mi blíže přiblížila situaci, mám za to, že bude vědět něco víc než Benjiro. Neposílal by jí sem zbytečně. Skutečnost, že mi sem přišla něco říct, jak ji doporučil Benjiro, nasvědčuje tomu, že něco ví. Kdyby nic nevěděla, řekla by to už tehdy Benjirovi. Posadil jsem se zpátky na židli a svůj zrak upřel na Hanu, očekávaje od ní odpovědi. Už jsem se neusmíval. I když jsem nechtěl, aby to tu bylo napjaté, nehodlal jsem její slova zpochybňovat mým úsměvem při její řeči.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Jun 15, 2015 6:32 pm

Pery sa mi roztiahli do úsmevu. Čo to malo znamenať? Môj výraz nasvedčoval jasne tomu, že som niečo vedela. Neskrývala som to, že som vlastne mala oveľa viac informácií, než oni. Rada by som vám povedala, ako to vlastne celé bolo, obávam sa ale, že nemôžem. Môj pohľad však bol napriek úsmevu vážny. Cítila som, že ešte nie je vhodný čas na to, aby som sa priznala. Chcela som vedieť, ako sa im vlastne bude dariť, ako sa dokopú k šokujúcemu záveru. Necítila som a ako zradca, ale to sa samozrejme z pohľadu niekoho iného môže zmeniť. Môžem vám však dať nápovedu. Nesadla som si na stoličku, miesto toho som stála bez pohnutia uprostred kancelárie. Povedzme, že je to niekto, do koho by ste to nikdy nepovedali, koho skutočná tvár bola pred vami dlhý čas ukrytá a vy ste ho videli len ako milého a priateľského človeka. Na chvíľku som sa odmlčala. Stále je tu, medzi vami, ba by som povedala, že priamo pod nosom, ale vy nedokážete uveriť tomu, že za tým stojí práve on. Viac vám nemôžem povedať, ale verím, že sa vám s pomocou Radného podarí zistiť, kto za tým stál. Myslím, že Itachi tušil, kam tým mierim. Bol predsa nadmieru inteligentný.
Skôr, než vôbec Itachi stihol zareagovať, rozpadla som na veľké množstvo hárkov papiera, ktoré následne preleteli cez medzeru vo dverách a rýchlo odtiaľ zmizli preč. Bolo na čase pripraviť si nejaký plán. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jun 16, 2015 5:39 pm

Konečně jsem se k tomu odhodlal a stanul před dveřmi Itachiho kanceláře. Je na čase se přiznat, ať už budou následky jakékoliv. Nebylo to sice jednoduché pro mě, ale na druhou stranu musím chránit i Konohu. Zvedl jsem ruku a chtěl zaklepat, ale zatím jsem ji jen držel zvednout. V hlavě se mi totiž honily myšlenky, jestli to chci opravdu udělat. Byl to takový vnitřní boj, kdy jedna část souhlasí a druhá zase ne...
Připadalo mi, že to trvá snad hodiny, co tam takhle stojím a přemýšlím. Přitom to byly jen minuty. Najednou jsem udělal rukou pohyb a ozvalo se tiché klepnutí na dveře. Teď už jsem z toho vycouvat nemohl.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Jun 16, 2015 5:48 pm

Muj klon dorazil do centraly akde se dostal az k zasobovani , pote si vyzadal ANBU vybavu s plastem. Ale vzal si bili do ktereho vse schoval a zbalil do kusu latky. Ktery nesl v ruce. Nakonec po vyberu masky se vsak nejak nezdrzoval jelikoz nebyla definitivni. Jelikoz jsem si byl jist ze zdrejmne nevydrzi napor me techniky. po chvili rozhlizeni se i s rancem klon prsesouval zpet k nemocnici/
(presun- klon)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Tue Jun 16, 2015 6:21 pm

"Dále." Vybídl jsem Seita ke vstupu, sedě dál na židli. Škoda jen, že Hana tak rychle odešla. Chtěl jsem se jí zeptat ještě na Kisukeho, který opustil vesnici v doprovodu dvou lidí. Nedá se nic dělat. Hana mě špatně odhadla, pokud si myslela, že odmítám uvěřit tomu, že ona je tím útočníkem. Byla jediným podezřelým, ale doposud nebylo dost důkazů. Teď se to však změnilo. Je smutné, že vedení vesnice, které by mělo jít všem příkladem, se znovu uchyluje k praktikám, kterými sice získá větší moc, ale za patřičnou cenu.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Tue Jun 16, 2015 8:20 pm

Itachi mě po chvíli vybídl ke vstupu. To už jsem si pomalu začínal myslet, že v kanceláři není. Otevřel jsem tedy dveře a vešel dovnitř. Za stolem jsem spatřil Itachiho, kterému jsem se lehce uklonil na znamení respektu a uznání. ,,Itachi..." Tak trochu jsem nevěděl, kde začít. Nejlepší bude asi od začátku. Nečekal jsem tedy na povel, že můžu pokračovat, ale místo toho začal popisovat události, které se v Konoze přihodily.
,,Jde o Ha... Tedy o Hokage. Prostě. Jak to jen říct? Za tím útokem stojí ona..." Na chvíli jsem se odmlčel, protože jsem se musel dostat zase do klidu. Teď jsem nevěděl, jestli jsem zradil ji, nebo Konohu? Nebo možná sám sebe? Je toho tolik...
,,Nemůže však za to. Tedy, zaútočila na ně, ale kdysi dávno se dostala do kontaktu s organizací Hakuei a ti ji nějak ovlivnili. To všechno vím od jejího klonu, který mi to řekl..." Byla to pravda. Pořád to mám před sebou, i ten následný rozhovor s Hanou. Myslel jsem, že když budu myslet na něco jiného tak to přejde, ale mýlil jsem se. Zakroutil jsem hlavou a na chvíli zavřel oči.
,,Je mi to líto, že jsem to neřekl dříve a nechával jsem si to pro sebe. Jednal jsem proti řádu a proto přijmu jakýkoliv trest." Sklonil jsem hlavu a díval se někde do země. ,,Nemůžeme ji ale odstranit, stará Hana tam pořád někde je..." Tohle jsem pronesl potichu, takže to možná ani Itachi neslyšel. Teď jsem čekal na jeho reakci. Možná už o Haně dávno věděli, nebo možná ne. Nebyl jsem si teď jistý skoro ničím...
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Jun 17, 2015 2:39 am

I když toto Seito měl z povinnosti vůči vesnici ohlásit dřív, nevyčítal jsem mu to, a teď jsem to ani nehodlal řešit. Kdybych nad ním měl vynést rozsudek jen já, snadno by jej šlo zpochybnit. Je potřeba dát vedení vesnice zase trochu do kupy. Pak se teprve o Seitovi rozhodne.
"Vydej se do nemocnice, a tam ohlas to, kdo je zodpovědný za útok. Ať se o to postará Hikaru s Benjirem." Ti dva mohli být kdekoli ve vesnici, ale jejich mise začínala právě v nemocnici, takže jsem Seita poslal tam. Kdyby tam nebyli, pak se o jejich kontaktování postarají jednotky anbu. Ty je snad už najdou.
Vybral jsem Hikara s Benjirem kvůli toho, protože by měli být schopni najít a vyřešit to s Hanou rychleji než kdokoli s anbu sboru. Vesnice je velká, takže na nalezení Hany bude potřeba Hikarového byakuganu, jiného Hyuugu, než-li toho v řadách anbu, jsem do toho zapojit kvůli nešíření paniky nechtěl. Benjiro se měl pohybovat s Hikarem, takže mu pomůže.
Nic víc než těch pár slov jsem Seitovi neřekl. Prozatím jsem mu neměl už co říct. O něm se rozhodne až když vedení vesnice bude zase alespoň z poloviny kompletní.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Wed Jun 17, 2015 9:50 am

Na jeho slova jsem jen přikývl. Tušil jsem, že o mně se rozhodne, až bude tahle situace vyřešena. Nevěděl jsem, co mě čeká, ale teď jsem na to ještě nemohl myslet. Nebylo třeba dalších slov, takže jsem se Itachimu znovu uklonil a vyšel na chodbu. Pak jsem se vydal směrem do nemocnice a doufal jsem, že tam ti dva budou a nebudeme je muset hledat po celé vesnici. Co přijde pak, to se teprve uvidí...(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Rokuro Thu Jun 18, 2015 4:28 pm

Od brány som to zamieril priamo do ANBU centrály, kde mal byť Itachi. Mal som preňho zvitok z Otogakure no Sato. Zvitok bol troška podivný teda hlavne tou špeciálnou pečaťou.
Anbu centrála bola celkom dostatočne chránená. Prešiel som popri niekoľkých Anbu. Prechádzal som touto cestou už dosťkrát. Vedel som kde presne ma Itachi svoju kanceláriu. Bol som zvedavý, čo vlastne je v tom zvitku, ktorý mu nesiem.
Nakoniec som dorazil k určitým dverám, kde by sa mal nachádzať Itachi. Nadýchol som sa a dvakrát som zaklopal na dvere. Chcel som dať vedieť o svojom príchode a čakal om na vyzvanie. Predsa Itachi bol na vysokom mieste v Konohe a k tomu viedol aj klan Uchiha. Takže som mal k nemu nejakú tú úctu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Jun 18, 2015 5:20 pm

Byl jsem zrovna na odchodu, když Rokuro zaklepal. Chtěl jsem se vydat za radní Satsuki. Jak to ale vypadá, budu to muset ještě na chvíli odložit. Jelikož jsem byl už postavený ze židle a stál jsem už u dveří, otevřel jsem je. "Vejdi dál." Řekl jsem Rokurovi, přemýšleje nad tím, co by po mě mohl chtít.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Rokuro Thu Jun 18, 2015 5:43 pm

"Zdravím." Pozdravil som sa a mierne uklonil. V rukách som držal zvitok od posla z Otogakure no sato. Nechcel som dlho chodiť okolo horkej kaše a hneď po vstupe do kancelárie Itachiho som mu podal zvitok.
"Nejaká správa z Otogakure no Sato priamo pre vás Itachi-sama. " Ozrejmil som mu, pri podávaní zvitku. Celkom ma zaujímalo, čo presne je tam napísané. "Zrejme je to nejaká dôležitá správa, keďže si dala Otokage ju osobne zapečatiť." Poznamenal som nakoniec a sledoval reakcie Itachiho.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 19, 2015 2:52 pm

Orel přesně věděl kam letět, teritorium už měl dávno zmapované. Našel si otevřené okno kterým vletěl dovnitř. Tam už bylo těžší pro orla vyznat se, ale nakonec našel ty správné dveře do kterých, po přistání na zem, začal klovat. Na pařátu mu stále visel vzkaz.
Spoiler:
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 5 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru