Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANBU Centrála

+13
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Shiranui Heiwa
Kashike
Faito Dansaku
Tor Vizsla
Orochimaru
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Itachi Uchiha
Assasin Senju
17 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:50 pm

First topic message reminder :

ANBU Centrála - Stránka 6 800px-Konoha_Library
* Vrchní velitel ANBU - Itachi Uchiha
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sat Jun 20, 2015 7:22 am

Vzal jsem si od Rokura svitek, ale dřív než jsem si ho stihl přečíst, na okno kanceláře začal klovat Kisukeho orel s další zprávou. Očividně každý má něco důležitého na srdci. Podle pečetě mi došlo, že zprávu od Rokura psala Reina. Hádám proto že se bude jednat spíše o něco osobního. Reina často však tvoří globální problémy, takže možná budu překvapen.
Přišel jsem k oknu a otevřel jsem jej. Orel měl na pařátu zprávu. Tu jsem si od něj převzal a okno zpátky zavřel. Kisukeho zprávu jsem začal číst dříve než tu Reinunu (už jen z toho důvodu, že nevím, co v té Reininé je). Chce se setkat. Jakožto velitel anbu a klanu Uchíha to nemůžu odmítnout, takže návštěva Satsuki bude muset ještě chvíli počkat. Snad, když se k ní dostavím, nebude pozdě. "Pokud to je vše Rokuro, můžeš jít." Nevyhazuji ho z kanceláře. Jen ho tu zbytečně nechci zdržovat, pokud má ještě něco dalšího na práci.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Reina Kana Sat Jun 20, 2015 10:54 am

Jakmile si Itachi převzal zprávu od Rokura. Krystal se sám rozpadl a tím uvolnil pečeť na svitku.

Pro Itachi Uchihu:
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Rokuro Sun Jun 21, 2015 10:35 am

Všetko prebiehalo normálne. Itachi si zobral zvitok odomňa a potom tu prišiel ďalší orol so správou pre Itachiho. "Vypadá to, že ste celkom dostatočne vyťažený..." Poznamenal som, ale nepýtal som sa o čom boli tie správy. Následne už Itachi odo mňa nič nepožadoval, a tak som sa len zdvorilo uklonil. "Sayonara" Odzdravil som ho a otočil som sa na mieste. Otvoril som dvere a šiel som von z miestnosti. Následne som prešiel niekoľko schodov a metrov. Ocitol som sa von z budovy a šiel som, kam ma nohy zaviedli.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Tue Jun 23, 2015 2:52 pm

"Tobira?" Zeptal jsem se sám sebe po tom, co Rokuro odešel, a já začal číst zprávu od Reiny. Bylo zřejmé, že se jedná o Tobira, když ovládá shoton a je jediný živý člen její rodiny. Dlouho jsem ho neviděl. Jistě, Reina může Tobira mnohé naučit, ale také jej může přivést na rozcestí. Jedná se o světově známou S rankovou nukenínku. Ačkoli Reina tvrdí, že se změnila, je pořád dost důvodů o tom pochybovat. Jako každý člověk nějaké to dobro v sobě ukryté má, ale je tam i to špatné. Musel bych si s ní o tom promluvit, abych toto podpořil. Na to teď žel není čas.
Tobirův trénink je sice důležitý, ale teď je mě potřeba jinde, a to v Údolí konce na setkání s Kisukem. Ten je pořád součástí klanu Uchíha, takže za jeho chování nesu zodpovědnost já. Co ho to jen napadlo, znovu opustit vesnici? Senju Assasin mu dal jedinečnou příležitost žít s čistým štítem. Copak ji chce jen tak zahodit? Žit jako potulný shinobi nikoho nezabíjejíc si klidně může, ale Kisuke má spoustu nevyřízených záležitostí, a to i z Konohagakure no sato. (Přesun)
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Mon Aug 10, 2015 1:23 pm

Dorazil jsem do své kanceláře, kde jsem si sedl na stůl. Kisukeho jsem vyřešil. Nemělo to sice šťastný konec, ale nedá se nic dělat. Život není pohádka, kde všichni žijí štastně až do smrti. Teď jsem se začal zajímat o Tobira. Reina před mým odchodem žádala o svolení, aby se mohl učit ovládat shoton pod jejím dohledem. Chtěla taky, abych ho osobně doprovodil do Oto. Musel jsem se ale urychleně dostavit do Údolí konce, takže jsem to nechal tak. Jsem zvědav, jak to s Tobirem nakonec dopadlo.
Když jsem se na něj vyptával, zjistil jsem něco šokujícího. Benjiro, Mikomi a Hikaru byli uznání vinnými z pokusu o zabití Hany, Kyuudaime Hokage. Benjira s Hikarem jsem poslal, aby se o ní postarali dřív než provede další hloupost. Ukázalo se totiž, že za útok na radní může právě ona. Došlo ale k nějakému nedorozumění. Zbytek vesnice o tomto nic nevěděl, protože se všechno drželo v utajení, ale že by vesnice byla schopna jen tak kvůli své nevědomosti zatknout ty tři, respektive dva, protože je Mikomi na útěku? Musel jsem o tom zjistit více informací, takže jsem si vyžádal všechny podrobnosti. Netrpělivě jsem čekal v kanceláři než mi je přinesou. Je to náhoda, a nebo to někdo udělal schválně?
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 12, 2015 8:40 pm

Chtěl jsem jít sice na cvičiště, ale mé kroky vedly nejprve na toto místo. Musel jsem si s někým promluvit o situaci v Konoze a nikdo lepší než Itachi tu nebyl.
Přišel jsem tedy až před jeho dveře a zaklepal. V kanceláři nikdo nebyl, takže jsem opatrně vstoupil a pohlédl na Itachiho. ,,Zdravím." K pozdravu jsem se ještě mírně uklonil, zavřel za sebou dveře a přešel blíže ke stolu, za kterým seděl.
Byli jsme tu sami, což bylo dobře. Můžeme si tak alespoň promluvit o všem a nikdo nás nebude poslouchat. Vím o situaci v Konoze hodně a doufal jsem, že i Itachi mi pak sdělí pár informací, co ví on. ,,Musíme promluvit." Podíval jsem se na něj a formuloval další slova.
,,Situaci kolem Hany známe. Tím se prozatím nemusíme zdržovat." Nebyla to však tak úplná pravda, protože brzo se pokusím Hanu vyhledat, ať už je kdekoliv a nikdo mi v tom nebude bránit. ,,Pak je tu Satsuki, naše radní. Poslala mě, abych zajal Hidea a přivedl ho zpátky do vesnice. Provinil se tím, že pomohl unést dvě děti. Obě z klanu Uchiha. O tom ale určitě víte. Každopádně jsem Hidea zajal a předal. Satsuki se s ním ale moc nepárala a teď ho má v držení ona." To by ještě nebylo tak hrozné. Spíše jsem měl ze všeho kolem rady Konohy špatný pocit. ,,Mám takový pocit, že v Konoze se někdo snaží dostat všechno pod svou moc." Čekal jsem, co mi ještě řekne Itachi. Společně možná nalezneme nějaké řešení.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 13, 2015 7:49 am

Neseděl jsem za stolem, ale na stole. Je to neslušné, ale naštěstí si to můžu dovolit, když se jedná o mou kancelář. Podrobnosti o tom, co se tu v Konoze stalo, mi byli doneseny, jak jsem chtěl, ale nestihl jsem se na ty papíry podívat, protože mě navštívil Seito. Vypadal špatně. Na nic nečekal a hned spustil. Když zmínil ty dvě Kisukeho děcka, povzdechl jsem si. Nebyl jsem zrovna nadšený z toho, že jsem je po Kisukeho smrti nenašel. "Chápu tvé obavy." Není to něčí snaha dostat vše pod kontrolu, co může za tento binec ve vesnici. Zatím to vypadá, že ten někdo, kdo může za nedorozumění s Benjirem, Hikarem a Mikomi už všechno pod kontrolou ve vesnici má. Hideo se ale provinil sám, protože Kisukemu pomohl utéct s těmi prcky. Teď, když je ale Hideo za mřížemi, Mikomi, velitel policie, je stíhána a v radě zbyla jen Satuki, nepočítaje Mariseho, po kterém se slehla zem, má Satsuki takřka všechno pod svou kontrolou. Zbyl jsem tu z těch, co mají ještě nějaké významné slovo ve vesnici, už jenom já. "Hideo si za to může sám, ale... netvrdím, že se mi zacházení s ním líbí." Po těchto slovech jsem vzal ty papíry, co mi přinesli, a na kterých byli informace o Benjirově, Hikarově a Mikomině zatčení. Stálo tam, že tento příkaz vydala Satsuki. "Víš, kam Hidea přesunuli?" Hideo si za to může sám, takže určitě nemám v plánu jej zachraňovat. On na rozdíl od Benjira, Mikomi a Hikara skutečně zradil vesnici. Chci jej ale navštívit, abych se zeptal na ty Kisukeho prcky, či o nich náhodou něco neví.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 13, 2015 12:55 pm

I když Itachi seděl na stole, tak mi to vůbec nevadilo. Hlavně aby to bylo pohodlné. Každopádně si mě vyslechl a pak sdělil i svůj názor. Samozřejmě to byla pravda. Hideo si za to mohl sám. S tím jsem souhlasil. Více mě spíše zarazilo jednání s ním. Bohužel na jeho otázku jsem odpověď neznal. ,,To nevím. Viděl jsem, jak ho z kanceláře odnáší někdo z Anbu jednotek pryč. Ale kam ho nesl?" To by mohl zjistit Itachi, jakožto velitel Anbu jednotek by to mohl vypátrat. Měl jsem však pocit, že ty jednotky, co byly v kanceláři, sloužily jen a jen Satsuki. Takže to byla spíše osobní stráž.
,,Situace začíná být špatná. Kdo ví, kdy se budou chtít zbavit i nás?" Bylo to logické. Jestli chtěl někdo ovládnout Konohu, tak by se musel dostat hlavně přes Itachiho. Zatím se to nevyvíjelo dobře.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 13, 2015 7:10 pm

"Toho se nemusíš bát. Satsuki nemá co by na tebe nebo mě hodila, jak v případě Benjira, Mikomi a Hikara. Navíc to není osoba, která by toužila po neomezené vládě v Konoze. Kdyby Satsuki taková byla, do rady by se nedostala až teď." Do rady se dostala až jako Kentarova náhrada. Předtím byla jen starší vedlejší větve Hyuuga klanu, a ani tam, co vím, neměla vysoké ambice. Situace v Konoze se zdá být spíše jedním velkým nedorozuměním než nějakou vzpourou, převratem a podobně. Jestli se tu někdo o něco pokouší, tak je to Hana. V papírech, které jsem si nechal donést, nebylo o ní nic napsáno. Že by se vrátila zpátky do své funkce Hokage? Budu to muset omrknout, ale prvně navštívím Hidea kvůli těm Kisukeho prckům. "Podívám se za Hideem, a pak se zkusím v tomto zmatku zorientovat." Nechtěl jsem, aby slyšel o těch prccích, ale možná jej budu potřebovat k tomu, abych se k Hideovi dostal. "O Haně jsou nějaké zprávy?"
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 13, 2015 7:29 pm

,,Bát se nemusíme. Na pozoru bychom ale měli být." Přikývl jsem hlavou a chvíli přemýšlel o jeho slovech. Možná měl pravdu. Možná Satsuki o moc vůbec nestojí. Něco mě však ještě napadlo. ,,A co když je Satsuki jen něčí nástroj? A ten někdo se schovává ve stínu? Nechci být paranoidní, ale v takové situaci, co se teď děje, může být všechno možné." Trochu jsem se zamyslel a přemítal si v hlavě všechny možnosti.
,,Hideo má na sobě moji značku, takže nás za ním můžu vzít, ať už je kdekoliv. Alespoň nám to ušetří čas." Pak se mě zeptal na Hanu a při vzpomínce na ni jsem zase trochu zesmutněl. Kdo ví, jestli mě to někdy vůbec přejde? ,,Ne. Žádné zprávy. Jakoby se po ní slehla zem."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Aug 13, 2015 8:11 pm

"Takže už není Hokage." Její odstoupení z funkce jsem uvítal, ale fakt, že se teď může toulat kdekoli, psychicky labilní, mě znepokojoval. Nemusí být v Konoze, a i tak budu mít obavy. Je to náš problém, z kterým jsme si neporadili. "Je možné, že by Satsuki někdo využíval. Točí se ale kolem jí vzhledem k jejímu postavení vždy nějací shinobi, takže... kdyby tomu tak bylo, někdo by si někoho podezřelého jistě všiml." Existuje ale spousta možností, jak zařídit, aby taková manipulace byla nenápadná. Nechtěl jsem však Seita více znepokojovat, takže jsem o nich nemluvil. Přemýšlením nad tím, co mohlo a může být, by jsme tu strávili celou věčnost, a stejně by jsme na nic užitečného nepřišli. "Nevíme kam Hidea přesunuli a může trvat hodiny než to zjistíme, takže bude lepší, když mě za ním přesuneš, i když pravděpodobně přímo do cely. O své bezpečí se neboj. Kdyby bylo potřeba, přemístíš se odtamtud Hirashinem někam pryč." Nemyslím si, že by Seito odtamtud jen tak utekl, kdyby šlo do tuhého, ale i tak jsem mu to doporučil. Jak řekl, bude lepší být opatrnými. "Můžeme vyrazit hned." Papíry jsem položil na stůl a zašel zamknout dveře do kanceláře, aby se mi do ní nedostal v době mé nepřítomnosti žádný nezvaný host.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Thu Aug 13, 2015 8:25 pm

,,Už to tak nejspíše bude." Těžko říct, kde se teď Hana nachází. Vlastně s Hiraishinem bych to mohl vědět, ale ještě jsem nezkoušel se k ní přesunout. Teď však musíme vyřešit situaci v Konoze.
,,Je mi to jasné. Je to zatím jen kdyby." Mávl jsem nad tím rukou a podíval se na Itachiho. ,,Jsem si jistý, že Hideo nám k tomu taky něco řekne. Uvidíme, co to bude." Bylo mi jasné, že jak se přesuneme, tak skončíme někde uprostřed cely, ale s tím už nic nenadělám. Rozhodně z tama ale nebudu utíkat. Kdyby se to nějak zvrtlo, tak by alespoň Konoha zase jednou viděla bojovat Uchihu a Senju bok po boku.
,,Ano, můžeme vyrazit." Přešel jsem blíže k němu a položil mu ruku na rameno. Zároveň jsem na něho umístil svoji značku, protože by se to v následujícím dění mohlo i hodit. Přikývl jsem hlavou a najednou jsme oba zmizeli.(přesun-oba)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Rokuro Mon Sep 14, 2015 5:37 pm

Dorazil som pred ANBU centrálu. Na to, aby nás pustili dnu sme museli mať dobrý dôvod. Ja som tu pracoval asi pred rokom a sám som medzi tie jednotky zapadal, no a väčšinou som tu chodil za Itachim, takže som to tu navštevoval aj tak dosť často. 
ANBU nás teda pustili do centrály a ja som ráznym krokom šiel k Itachiho kancelárií. "Snáď nebude zamestnaný a nájde si čas..." Poznamenal som a kukol na Seita, ktorý by sa ma mal držať minimálne za mnou, ak nešiel predomnou...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Mon Sep 14, 2015 6:13 pm

Společně s Rokurem jsme dorazili do centrály. Nechal jsem ho, aby nás vedl, takže jsem šel celou tu dobu za ním. Byla to docela změna jít Konohou zase jednou pěšky až sem. Viděl jsem po cestě spoustu nových otevřených obchůdků a dalších pár zajímavých věcí. Možná budu muset to cestování pomocí Hiraishinu trochu omezit.
S Anbu nebyl žádný problém a v pohodě nás pustili dovnitř. Po chvíli jsme se dostali až ke dveřím kanceláře. ,,Budeme doufat." Pousmál jsem se a čekal, až nás Itachi pozve do kanceláře. Měl jsem z toho setkání trochu obavy, ale nedával jsem nic najevo. Naštěstí tu byl Rokuro, takže by to mělo proběhnout v pořádku.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Sora no Sen Mon Sep 14, 2015 7:04 pm

PSEUDO ITACHI


Dorazil jsem na centrálu a našel "svou" kancelář. K mému překvapení před ní stál Rokuro se Seitem. Copak tu asi dělají? Snad si Rokuro neusmyslel, že bude jeho misi, kterou jsem mu zadal, lepší se Seitem prodiskutovat. Copak si ze mě dělá legraci? Ať už má Seita za jakkoli slušného člověka, kdyby skutečně spolupracoval s Kiri, určitě mu to neřekne. Snad si nemyslí opak. Bylo by to od Uchíhy, který kdysi sloužil u anbu, velké zklamání. No, neměl bych něco posuzovat předtím než zjistím podrobnosti. Možná že tu jsou úplně kvůli něčemu jinému. Nenapadá mě však, kvůli čemu jinému by tu mohli být. "Copak potřebujete?" Zeptal jsem se, stoje u dveří. Neodemykal jsem je. Ne že bych neměl klíč, ale přijde mi nevhodné je hned vpouštět dovnitř.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Mon Sep 14, 2015 8:03 pm

Itachi se nakonec vynořil taky na chodbě hned za námi. Alespoň jsme na něho nemuseli dlouho čekat. Věděl jsem, proč za mnou Rokura poslal a v jaké jsem situaci, ale choval jsem se úplně normálně. Uklonil jsem se tedy ze slušnosti na pozdrav a v klidu promluvil. ,,Zdravím. Potkal jsem po cestě Rokura a požádal ho, aby mě za vámi dovedl, protože jsem nevěděl, kde se zrovna nacházíte." Vysvětlil jsem hned na začátek, jak jsme se tu s Rokurem vlastně ocitli. Samozřejmě to bylo trochu jinak, ale to nikdo nemusí vědět.
,,A teď k jádru věci. Nesu zprávu z vězení. Ta se týká toho, že se Hideo Hatake chce přiznat ke svým činům, které spáchal proti vesnici. U toho byste možná měl být." Taky kdo jiný by měl Hidea vyslechnout? Satsuki je teď momentálně nedostupná po útoku, co se stal v ulicích Konohy. Takže jediný z vedení zbýval Itachi. A je jasné, že když se jedná o velitele jouninů, tak by u toho měl být i Itachi, který zastupuje ještě vyšší autoritu.
Celou dobu jsem vystupoval poslušně a v naprostém klidu. Dále už jsem jen čekal na Itachiho odpověď, která mi o něm hodně napoví.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Rokuro Tue Sep 15, 2015 10:09 am

Áno, bol som Uchíha, bývalý ANBU, to však neznamená, že nebudem veriť ľuďom, po ktorých boku som už mnohokrát bojoval. Seito so mnou bojoval na rôznych miestach, najviac v pamäti som mal boj v Hayashi no Kuni, kde som skoro prišiel o zrak. Ale to je jedno... 
Itachi sa opýtal, čo potrebujeme a skôr než som niečo povedal. Seito zareagoval, no a tak som nemusel nič hovoriť, len som sa pozrel na Itachiho a čakal, čo povie on. Seito našťastie nepovedal, ako presne prebehlo naše stretnutie. Od Seita som sa dozvedel celkom zaujímavé informácie. O Hideovi som zas dlhší čas nepočul, no a teraz sa priznal k tým činom, z ktorých ho obvinili. Ktovie, čo s ním bude. Najskôr bude ešte dosť dlho vo väzení. Dopustil sa predsa len nejakých porušení. Boli dosť závažné, ale prejavoval snahu ich napraviť, tak možno nakoniec to nebude také hrozné.. snáď.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Sora no Sen Tue Sep 15, 2015 12:29 pm

PSEUDO ITACHI


Hideo se rozhodl přiznat? Dobré vědět, ale o něm nic nevím. Absorbovat všechny Itachiho vzpomínky a nezešílet při tom je nemožné. Proto mi Mashima předal jen část. Stalo se, že v ní záležitost týkající se Hidea není. Nevadí. Vím o koho jde. Hideo je velitel jounínů. Je lepší ho mít stranou. Vězení je pro něj ideální místo. "Přiznal svou vinu. Mé přítomnosti nebude potřeba. V minulosti byl možná významnou osobou s privilegií, ale teď bude souzen jako obyčejný zrádce." Řekl jsem klidně. Zajímá mě, co takového provedl, že skončil ve vězení. Není vyloučeno, že v tom má prsty Satsuki. No, nemám čas se zdržovat návštěvou Hidea, takže se o jeho zradě nic dalšího nedovím. "Rád bych tam šel a dohlédl, aby byl vynesen spravedlivý rozsudek, ale mám teď spoustu práce s odhalováním dalších špehů Kirigakure no sato. Kdyby každý dělal svou práci dobře, neměl bych tolik starostí, ale na některé lidi není spolehnutí." Pořád jsem hovořil klidně, neutrálně. V průběhu mé řeči jsem se díval na Rokura. Určitě mu došlo, že má poslední slova se týkala jeho.

Jak pak to vyšetřuje? Buď byl tak neopatrný, že si jej Seito při vyšetřování všiml, takže vše musel ukecat, až nakonec skončil tady, a nebo to vše udělal schválně, majíc se za génia. Jenže jak má zjistit, jestli je Seito s Kiri v kontaktu, když ho nenechá osamotě, aby se o případnou komunikaci pokusil? Asi nebyl nejlepší nápad přebrat Itachiho podobu. Já to s těmi Konožany nevydržím. Lepší bylo stát, nic neříkaje, u boku Satsuki. Nejvíc mě překvapuje to, že Rokuro na Seita tak rychle narazil. Že by ten svět byl opravdu až tak malý?
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Tue Sep 15, 2015 1:26 pm

Poslouchal jsem pozorně jeho slova a začal se opravdu domnívat, že Itachi na nás opravdu něco hraje. Kdyby to totiž byl opravdu Itachi, tak by věděl, že nedávno ve vězení byl a Hideo se mu už dávno přiznal a Itachiho ho dokonce tak trochu uznal za nevinného, protože Hideo se nakonec ničeho vážnějšího nedopustil. Kryl totiž jen svého kamaráda a za to nějaký velký trest snad ani nejde dostat. Navíc se Itachi opravdu vyjadřoval tak, jakoby ve vězení u Hidea nikdy nebyl. Hlavně ta část, kdy mluvil o tom, že by tam rád šel a dohlédl na rozsudek byla podezřelá.
Problém byl jen v tom, že jsem byl sám, kdo ho teď může podezřívat, protože zbytek vesnice asi nezná pravdu. A kolik lidí mi bude věřit? To byla teď otázka, na kterou jsem neznal odpověď.
,,Rozumím. Máte teď určitě hodně starostí. Já jen, že momentálně ve vesnici není nikdo, kdo by mohl vynášet rozsudky. Pokud nepočítám nepřítomnou Satsuki." A to byla pravda. Všichni důležití jsou nějakým způsobem pryč. Hokage zde není, z radních zbyla jen Satsuki, Mikomi je pryč a Hideo ve vězení. Nikdo jiný snad nemá ani právo na to, aby rozhodoval, kromě přítomného Itachiho.
Samozřejmě mi jeho slova stačily na to, abych ho podezříval, ale bylo by to divné se jen tak otočit a spokojeně odkráčet pryč, takže jsem se ho ještě nějakým způsobem snažil přesvědčit ať tam jde. Navíc, pokud chce Itachi vyšetřovat špehy, tak proč nezačít s Hideem? Co vím já, tak Hideo byl dlouhou dobu mimo vesnici a nikdo nevěděl, kde se nacházel. Mohl klidně s Kirigakure navázat kontakt. Samozřejmě jsem věděl, že to byla blbost, ale Itachi by si to nějakým způsobem mohl ověřit. Nic jsem mu však neříkal, protože si musím dávat pozor, abych na sebe zbytečně nepřitáhl pozornost. S takovou jsem si byl totiž jistý, že Itachi bude jen čekat na možnost, aby na mě mohl ukázat a zbavit se mě.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Sora no Sen Tue Sep 15, 2015 3:05 pm

PSEUDO ITACHI

Vskutku, mohl bych začít výslechem Hidea, ale nezačnu. Proč asi? Je to prosté. Nic o něm nevím, takže si tam zbytečně nebudu hrát na někoho, kým nejsem. "Chápu to. Nicméně, jak jsem řekl. Hideo už není nikým výjimečným, aby se s ním speciálně zacházelo. Ať je souzen standardním postupem, bez privilegii. Hádám, že na to dokážete dohlédnout i Vy, Seito-san." Možná, že má Seito pravdu. Jestli však nejsem Itachim, kdo jsem? Ve vesnici se orientuji, její shinobi znám a vím některé věci, které by měl vědět jen Itachi. Někoho hned napadne, že jsem se Itachimu šťoural ve vzpomínkách. Je to pravděpodobné, ale kdy bych to asi stihl? Naposledy Seito Itachiho viděl, když ho přesunul s blonďatým anbu do bezpečí. Seito sice má dojem, že je na stopě něčemu velkému, ale nedává to smysl. Těžko mu proto půjde kohokoli přesvědčit, ať už jsou důkazy jakékoli. "Nyní, pokud dovolíte, pokračoval bych ve své práci." Slušně jsem jim naznačil, že mají vypadnout, a pak jsem otevřel dveře kanceláře, odemykaje je.
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Tue Sep 15, 2015 3:47 pm

Nakonec se Itachi rozhodl tak, jak se rozhodl. Nevadilo mi to, jen jsem nechtěl hned odcházet, proto přišlo ještě to malinké zdržení, jinak už bych byl zase dávno pryč. ,,Hádám, že můžu." Přikývl jsem na jeho slova. Stejně jsem měl v plánu zase Hidea navštívit a podělit se s ním o novinky. Tímhle mi dal vlastně Itachi tu možnost, protože jinak by to mohlo přijít někomu divné, že se pořád scházím s Hideem. Takhle vlastně můžu dělat, jakože dělám na jeho "případu".
,,Dobrá. Už Vás dále nebudu rušit." Opět jsem se Itachimu uklonil a pomalu se otočil. Ještě jsem však kývl Rokurovi na rozloučenou a trochu se pousmál. Takhle to alespoň vypadalo, že nemám ani nejmenší ponětí o tom, že mě má Rokuro sledovat. Nic jiného už jsem nepotřeboval, takže jsem odešel pryč.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Rokuro Tue Sep 15, 2015 4:51 pm

Len som ich počúval a nič nerobil. Itachi si neodpustil poznámku o tom, že si nerobím svoju prácu, ale to som dokázal absorbovať a viac som sa k tomu nevyjadroval. Nech si myslel hocičo, bolo mi to fuk,  Potom, čo sa dorozprávali a Itachi šiel do vlastnej kancelárie. Seito mi kývol, čo som mu opätoval. Potom som sa vydal von, čo teraz? Mohol som ísť sledovať Seita, tak ako mi prikázal Itachi, taktiež som mohol ísť niekam preč.... 
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Sora no Sen Wed Sep 23, 2015 5:46 pm

PSEUDO ITACHI

Seito s Rokurem odešli, a já vešel dovnitř kanceláře. Nezdržel jsem se v ní dlouho. Potřeboval jsem si z ní vzít jen pár dokumentů. Vyžádal jsem si také přinést složku s bližšími informacemi o Hideově případě. Nehodlal jsem ho podrobně studovat. Napsal jsem to už dřív, napíši to i teď. Nemám na to čas. Musím, čím jak nejdřív vyhrabat něco na Kiri, a podniknout jisté kroky, vedoucí k válce. O Hideovi jsem se dočetl tedy opravdu jen ty povrchové informace, jako například proč byl zavřený. Co se s Kisukem stalo a podobně. Jeho navštěvovanost ve vězení jsem neměl čas řešit, ale ani důvod, takže jsem nezjistil, že s ním už Itachi hovořil.

Nakonec, po té "krátké" chvíli, která netrvala déle než tři hodiny, jsem zjistil informace, s kterými se dá dále pracovat. Jednou z nich byla návštěva Keiga Kagamiho, občana Kirigakure no sato, Konohy. Uklidil jsem si za sebou. Zbytečné složky jsem nechal odnést, uschovat do archivu, a s těmi užitečnými jsem se odebral do Hokageho kanceláře.

Přesun
Sora no Sen
Sora no Sen
Hakuei (S-rank)
Hakuei (S-rank)

Počet příspěvků : 95
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 6 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru