Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANBU Centrála

+13
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Shiranui Heiwa
Kashike
Faito Dansaku
Tor Vizsla
Orochimaru
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Itachi Uchiha
Assasin Senju
17 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:50 pm

First topic message reminder :

ANBU Centrála - Stránka 4 800px-Konoha_Library
* Vrchní velitel ANBU - Itachi Uchiha
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Dec 17, 2014 8:52 pm

Pomalym a nejistym krokem jsem miril k ANBU centrale. Nikdy drive jsem zde nebyl. No vetsinou ti co tu byli tak uz se nikdy nepodivaly ven. Tohle ale muj pripad nebyl. Mirne jsem se bal ale taktez jsem byl nedockavy co mi Itachi chce mohlo toho byt hodne co mohl chtit. Mohlo jit o misi nebo dokonce neschvalit me prijeti. Ne vzdy je vse jak se zda nebo jak bylo receno. Straz me vpustila dovnit a ja nasledoval dlouhou chodbu ktera koncila Itachiho kancelari. Zaklepal jsem tedy na dvere a nervozne ocekaval povoleni ke vstupu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Fri Dec 19, 2014 5:44 pm

V kanceláři překvapivě nikdo nebyl, ale Hikarova návštěva nebyla marná. Když jsem pro něj dal poslat, musel jsem jej, co nevidět, očekávat, a proto jsem své všechny povinnosti mimo centrálu odložil a pro tentokrát se věnoval pouze práci zde, v anbu centrále. Hikaru chvíli čekal, možná si již začínal myslet, že na něj bylo zapomenuto, ale ve chvíli, kdy jsem se za ním objevil ve své plné kráse, všechny jeho obavy byly shledány zbytečnými.
"Zdravím Hikaru-san. Pojď dál." Promluvil jsem k němu, otvíraje dveře od své kanceláře. Pak jsem vešel do kanceláře a očekával, že mě bude Hikaru následovat. Zavření za sebou dveří jsem považoval za automatické, a proto jsem Hikara na dveře neupozorňoval, alespoň zatím. "Jistě víš, proč si zde Hikaru-san. Vesnice trpí nedostatkem aktivních anbu. Myslím že je na čase konečně dotáhnout do konce tvé přijímací řízení, ale prvně... jak pak se k tomu vyjádřila tvá rodina?" Po této otázce jsem se posadil do křesla za svým pracovním stolem a pohlédl na Hikara s kamenným výrazem ve tváři. Minule jsme nemohli toto přijímací řízení dotáhnout dokonce právě kvůli nutnosti vyjádření se k tomuto vedoucího klanu Hyuuga. Hikaru bude totiž pravděpodobně první Hyuuga ve službách anbu.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Dec 19, 2014 6:32 pm

Itachi si daval nacas. Cekal jsem a nakonec se obevil primo zamnou. Spise jsem to mel ocekavat.
"Zdravim Itachi-sama. Hai"
Nasledoval jsem Itachiho a jakmile jsme byly v kancelari zavrel jsem za nami dvere. Pote jsem padl na prave koleno a muj pohled padl k zemi.
" Tusim ze jse o mou zadost .O Aktivnosti Jednotek ANBU toho moc nevim."
Nadechl jsme se apokracoval.
"Naoto-sama Souhlasil i kdyz nekterym se to moc nelibylo. Bylo by toho vice a na dlouhou dobu vysvetlovat proc."
Nakonec jsem stale sledoval zem podemnou. Ani jsem nevedel proc.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Dec 21, 2014 9:30 am

"Pokud Naoto-sama souhlasil, není proč to nadále protahovat." Naoto-sama je hlavní hlava klanu Hyuuga, takže v podstatě pouze jeho názor byl důležitý. Ostatní se již budou muset přizpůsobit.
"Pokud si nezměnil názor, vítám tě v anbu Konohagakure no sato." Od chvíle, kdy jsme toto řešili, uběhla již nějaká doba, a tak se mohl i Hikarův postoj k tomuto změnit. Je ochoten se vzdát všeho pro blaho vesnice? Toto totiž znamená být anbu. Zavrhnout svůj vlastní klan, zavrhnout své přátele a oddaně sloužit bez žádných výhrad vesnici. Muž větší pocty za život nedosáhne, než-li je tato služba v stínu. Je zřejmé, že vstoupení k jednotkám anbu změní i Hikara, ale není pravidlem, že se z něj stane vraždící nelítostný stroj.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Dec 21, 2014 3:27 pm

"Arigato Itachi-sama." V mem zivote se mnohe nezmeni krome osameni ktere bude pouze delsi nez bylo.
"Itachi-sama, Muj nazor se nezmenil mozna duvod proc jsem se takto rozhodl se trochu zmenily. Ale me rozhodnuti nikoliv."
Po mem setkani s otcem a tim ze jsem se dozvedel ne ma matka je nekde uveznena a ja nemohl nic udelat me dost frustrovalo. Preci jen ze bych chtel jit v otcove stopach? Vzdyt i on je ANBU ne to nebyl duvod me rozhodnuti vzniklo jeste pred tim nez jsme se snim setkal. Ale byla to minulost takze jsem to nehodlal protahovat A ani jsen nehodlal vycouvat.
"Je pouze par lisi se kteryma se chci rozloucit ale to muze pockat jsem pripraven k sluzbe okamzite." Rekl jsem ale stale jsem byl ve stejne pozici v jake jsem byl predtim. A menit jsem ji nehodlal dokud by to Itachi nechtel a nerekl on byl legenda legenda ktere jsem nikdy nemohl byt hoden pohlednout do oci alespon z meho pohledu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Dec 21, 2014 4:42 pm

"Nuže dobrá. Tak tedy povstaň Hikaru. Tímto si oficiálně přijat mezi anbu Konohagakure no sato." Po těchto slovech jsem natáhl svou pravou ruku ke Hikarovi, kde jsem držel spis jedné osoby z Konohy. S koncem Kentarovy vlády se pojí řada nepříjemností, o které se je třeba postarat, což nebývá práce shinobi ale anbu, a to kvůli toho, že se často jedná o špinavou práci.
Jakmile si Hikaru převzal spis, objasnil jsem mu jeho současné zadání jakožto anbu. "Tato osoba, Uchiha Kisuke, vystřídala kdysi mnoho frakcí. Uchiha Kisuke byl vesnici považován za nukenína, pak mu byla Nanadaime Hokagem udělena milost. Stihl prožít krátký vztah v Konoze s jednou kunoichi, čím způsobil vesnici pár problémů, týkajících se jeho potomků. Pak se z neznámých důvodů přidal k jednotkám Sabisu. Netušíme, co má Sabisu v plánu, a Kisuke je příliš nebezpečný, aby jsme jej nechali jen tak potloukat vesnicí. Tato mise se výborně hodí pro tvůj zrak Hikrau-san. Cokoli podezřelého budeš hlásit. Toto samozřejmě není napořád, ale prozatím kvůli této komplikované situace to je přijatelné řešení." Pád Kentarovy vlády přivedl jistě řadu pozitivních změn, ale vše dobré má i své špatné stránky.
Snad Hikaru v průběhu své mise zjistí něco, co by nám dál pomohlo oddálit občanskou válku v Konoze.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Dec 21, 2014 5:09 pm

Povstal jsem z pokleku ve kterem jsem byl. Pote jsem si prevzal svitek a kdyz jsem zjistil o koho se jedna celkem jsem ani nebyl prekvapen. Ani po slovech itachiho jsem nebyl v udivu. Nemusel jsem byt zrovna ANBU abych si domyslel co ma v Planu Kentaro. To jsem videl prilis zretelne kdyz sesadil Assassina z jeho funkce s jakou sravosti se tam nasackoval a hned roztahoval. A bylo mi taktez jasne ze se bude pokouset dostat zpet na misto hokageho.
"Hai Itachi-sama. Doneslo se mi ze Vesnice ma noveho Hokageho tudiz usuzuji ze Tato osoba bude jednim z cilu. A Kisuke Uchiha snim jsem mel taktez uz nejake docineni. Takze me tato informace neprekvapuje ze se pridal k Sabisu. A Kentaro je jako sup krouzici nad mrtvolou a jen vyckava kdy si bude moct ukras kousek zradla.(Zradlo-moc v kentarove pripade.) Je to pouze muj nazor ale myslim si ze by nebylo od veci i tuto variantu nejak prosetrit." Pak jsem se odmlcel. "Pokusim se nezklamat vasi duveru."
Poklonil jsem se a vyckaval na Itachiho vyjadreni.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Dec 21, 2014 7:44 pm

"Kyuudaime Hokage byla zvolena demokraticky bez vědomí Kentara." Zase tak úplná demokracie to nebyla, když se voleb devátého Kentaro, jakožto hlavní představitel rady, neúčastnil. Ke zvolení Kyuudaimeho byla ale potřeba pouze většina hlasů, která se nasbírala, a tím pádem to mohlo jít i mimo Kentara. Radu tvoří čtyři osoby, z toho dvě byli pro svolení Hany Ichiro Kyuudaimem... k tomu ještě jeden hlas Hokageho a Kentaro v případě, že by nesouhlasil, je přehlasován.
"Nekalé záměry Kentara-dono nejsou zcela potvrzeny, ale i tak bude lepší, když dáš pozor i na Kyuudaime. Tvůj primární cíl je ale Kisuke. Spoléhám na tebe Hikaru-san." Hikarovi jsem se rozhodl tvrdit, že Kentarovy nekalé záměry nejsou potvrzeny, protože jsem nepotřeboval, aby se rozhodl do toho více angažovat než-li tím údělem, který mu byl přidělen. Podle nejnovějších správ Kentaro-dono bojuje s Hokagem-sama na hranicích země Ohně, což z Kentara jasně dělá nepřítele, ale kdybych Hikarovi řekl věci tak, jak jsou... pouze by to věci zhoršilo.
Konoze hrozí občanská válka, a proto je potřeba zvážit všechny informace, které je nutno a není přeposlat dál. "Vydej se na misi Hikaru-san okamžitě, vesnice tě totiž potřebuje a pamatuj... není to zklamání mé důvěry, čeho se musíš obávat."
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Dec 21, 2014 8:39 pm

"Hai Itachi-Sama." Rekl jsem ale kdyz rekl to o te duvere tak mi doslo co jsem placl. Uklonil jsem se a vydal se ven z kancelare zavrel jsem za sebou dvere a vydal se venHledat Kisukeho. JAkmile jsem byl venku z budovy tak jsem Aktivoval Byakugan kolem oci mi vyskakaly zilky a nakonec me kroky mirily k buove Hokageho jelikoz me napadlo zacit tam.
(presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jan 04, 2015 4:22 pm

KLon

Dorazil jsem zpet odkud jsem pred chvili odesel mel jsme tuseni ze Itachi nebude zrovna natsen ale co za tohle jsem nemohl. Spise jsem resil jak tohle budu hlasit. Prvni mise skoncila drive nez zacala. A navic mi Hokage zarazila pokracovat i kdyz jsem vedel kde se cil nachazi. Nakonec jsem zaklepal na dvere kancelare a vyckaval na vyzvani. To ze jsem vbehl do kancelare hokageho bez vyzvani no byla to nutnost taky jsem tohle ale nechtel vyuzivat a navic kdo vi co by semnou itachi mohl udelat. Byl legendou kterou jsem ctil. Ja nebyl zrovna ten z tech ktery odsuzovaly klany a jejich cleny Kisuke byl vsak vyjimka neveril jsem mu uz od prvni chvile co jsmese setkaly. Postavil jsem se ke dverim a vyckaval.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Jan 04, 2015 8:31 pm

"Vstupte." Řekl jsem krátce poté, co Hikaru zaklepal na dveře. Tušit, že se jedná o něj, jsem netušil, ale jistě nemusí mít obavy ohledně své mise. Anbu jakmile má zadanou misi, obvykle se s jejím obsahem ostatním nesvěřuje, i když se jedná o Hokageho. Pravdou však ale je, že toto s Hokage bude nutné nejspíš vyřešit. Možná s Kisukem zvolila jiný postup, jak jej dokáže kontrolovat.
V takovým to okamžiku by Hikarova mise byla nesmyslná. Vše bude nutné teprve zjistit. 
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jan 04, 2015 8:42 pm

Klon
Kdyz Jsem slysel to slavne sluvko vstupte. Otevrel jsem dvere vstoupil a opet je zavrel. Jakmile jsem se dostal k Itachimu blize poklekl jsme na prave koleno a spustil.
"Itachi-sama Kisuke Uchiha opustil vesnici. Bohuzel jsem musel vyzvydat u Nove hokage kam odesel a rici ji par duvodu. Proc jsem se o tuto osobu zajimal. Taktez jsem dostal prikaz jej nesledovat to je duvod proc jsem zde. Kisuke se vydal do Kiri pomoci Hideovi Hakatemu. Tedy tak to oduvodnil."
Bylo to vse co jsem mohl rici ne ze by se mi to zrovna zdalo ze nekdo jako on pujde nekomu na pomoc ale mohl jsme se milit. Bohuzel v nekterych lidech se nekdo nevyzna nikdy.
"Navic jsem pouhy Kage-bushin takze pokud mate neco nalehaveho informace se dostanou k originalu behem chvile." Klon zustaval ve sve pozici a vyckaval na Itachiho vyjadreni popripade rozkazy.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Tue Jan 06, 2015 8:51 pm

"V pořádku." Promluvil jsem klidně k Hikarovi, což nejspíš nečekal. Neměl jsem právo se na něj hněvat, když, jak on, tak i já podléháme Hokage, a tak by jsme to měli prvně probrat s ní. Jenže nyní když dochází k takovým změnám ve vedení, systém jednotlivých složek Konohy je ztracen. Příkladem tomu může posloužit fakt, že žádný z Hokage nenavštívil žádný v vyšších představitelů Konhagakure no sato jako vůdce policie a velitel jounínů.
Hokage je přeci nový, a tak pro určení pořádku ve vesnici, by se měl sejít s ostatními. Toto ale není pouze povinností Hokage, ale taktéž mou a dalších. "Originál tedy zůstal v kanceláři?" Zeptal jsem se, a pak si podepřel hlavu, přemýšleje.
Budu muset navštívit Kyuudaime Hokage a Hikarovo umístění pravděpodobně určí, zda to bude dřív či později.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Jan 11, 2015 4:31 pm

Veľmi rýchlo som sa sem dostal a hneď, čo som bol pred budovou som neotáľal a vstúpil som. Zamieril som k recepcii, kde som oznámil, že sa chcem pridať k nim. Možno sa zo mňa budú smiať, predsa len genin a chce sa pridať k Anbu. Ale mal som za sebou veľa misií a bol som Uchiha a poriadne schopný. Mal som poriadne sebavedomie a veril som v seba, že sa sem hodím a že ma príjmú.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Jan 11, 2015 6:48 pm

Kenovi na recepci se nesmáli, jak čekal. Pouze si jej prohlédli od paty až k hlavě a zpátky. Byl genín, ale vstup k jednotkám anbu není podmíněn hodností, nýbrž silou a chováním. Jako anbu by musel zaujmout k řadě věci doslova krutý postoj. Ne nadarmo se říká, že veškerá špinavá práce končí u anbu, případně jiné oddělené jednotky od běžných shinobi.
Recepční nebyla v postavení Kena kritizovat, a proto jej jen poslala s úsměvem k mé kanceláři, popisujíc mu cestu. Takové to žádosti jdou vždy skrze velitele anbu, který jako jediný hned po Hokage má právo někomu přidělit titul anbu.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Jan 11, 2015 7:00 pm

Popredu už som vedel do čoho idem ale na poslednej misii som veľmi nepomohol a bol som skôr do počtu, čo som chcel zmeniť, bolo mi jedno, akou cestou. Popravde som asi na to nemal povahu, príliš usmevavý, spoločenský človek sa sem nehodí ale sebapresvedčenie je niekedy viac, ako vlastný charakter. Nechal som sa nasmerovať ku kancelárii, kde som mal natraviť na veliteľa Anbu. Keď som bol utej kancelárie zaklopal som na dvere a nedočkavo som pred nimi čakal.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Jan 11, 2015 7:23 pm

Když jsem čekal na Hikarovu odpověď, na dveře kanceláře zaklepal někdo další. Mohl jsem mu udělit povolení ke vstupu a taky nemusel. S Hikarem jsme totiž neprobírali v podstatě nic vážného. Hikaru by to však mohl brát za zneuctění, co bych nerad, ale také jistě chápe, že zde není sám a zodpovědět mu mou otázku trvalo poněkud déle, takže snad bude mít pochopení.
"Dále." Vyzval jsem Kena ke vstupu klidným tonem. I když se události ve světě nevyvíjely nijak dobře, zachoval jsem si svůj typický přístup. Někdy to je o tom, neztratit rovnováhu.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Ken Uchiha Sun Jan 11, 2015 7:40 pm

Stál som pred dvermi a čakal som na hlas od veliteľa. Po jeho zaznení som vstúpil a zatvoril za sebou. Pozdravil som slušne  a uklonil sa. Predsa len to bol človek na ktorého som vzhliažal s rešpektom, jeden s najsilnejších a najslávnejších Uchihov. A mojím snom bolo prekonať aj jeho, teda všetkých. "Chcel by som sa pridať do radou Anbu." V mojich očiach ohrel oheň plný odhodlania. Myslel som to vážne, že sa k nim chcem pridať, nebola to nijaká hra ale pomerne dôležité životné rozhodnutie, ktoré mi môže zmeniť život, k lepšiemiu alebo horšiemu to som nevedel ale silu mi určite dodá.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Mon Jan 12, 2015 4:52 pm

Pohlédl jsem na Hikara, který vypadal na to, že ještě dává dohromady své hlášení. Jakožto shinobi, který vstoupil k anbu teprve nedávno, se snažil, to je třeba zmínit, ale bude to stačit? Být Hikarem bych nic nevzdával. Možná že se mu teď nedaří, ale budoucnost může vše změnit, jak mívá ve zvyku. "Co od toho čekáš Kene?" Znal jsem Kena, přeci jsem vůdcem jeho klanu. Jako celá řada členů klanu měl velké ambice. Mnozí to chtějí dotáhnout daleko. Je třeba si však uvědomit, že daleko to nedotáhne, když jeho zrak bude upřený pouze na tento jediný cíl.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jan 12, 2015 6:59 pm

V tom kdyz jsem chtel odpovedet prisel Ken. Nakonec jsem chvili cekal a pote jsem odpovedel.
"Itachi-Sama kde se naleza original nevim ale zdrejmne bude nekde uz mimo kancelar Hokageho."
Ale kdyz Ken zacal mluvit o tom proc zde je neco ve me mne me nutilo pripadat si podradny. Byla pravda ze v ANBU byvaly Uchihove a ja pravdepodobne byl prvni Hyuuga ve sluzbach ANBu. O to vice sem se musel snazit kdyz prijde prvni Mise v teto hodnosti. Cekal jsme na Itachiho reakci. Byl jsem jen klon ale stale jsem mel sve pocity podobne originalu kdyby zde byl. Ja nemel vuci Uchihum nic tada krom vijimek. ALe jinak ja nebyl ten klo lidi odsuzoval kvuli puvodu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Jan 12, 2015 7:23 pm

Bol tu s ním ešte aj ďalší Anbu ale ten po mne nič nechcel a pozdravil som hneď pri vstupe aj jeho. "Chcem zosíliť, cítim sa slabý. Na poslednej misii, som nedokázal takmer nič a miesto toho, aby som ja dokázal ochrániť svojich, tak oni chránili mňa. Už nechcem, aby sa niečo také opakovalo, ak by som bol silnejší, možno by tam nikto nemusel zomrieť. Preto sa chcem vybrať touto cestou. Možno je ťažká a trnistá ale viem, že keď si po nej prejdem bude to už o niečom inom." To, že som sa sem chcel pridať na tomto rozhodnutí poriadne podpísala posledná misia. Nebolo to unáhlené, ja to, čo som si uzmyslel som aj robil. Ak by sa mi to aj snažili vyhovoriť, tak by to bolo pre nich naozaj veľmi ťažké. Dúfal som, že niečo také robiť nebudú.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Tue Jan 13, 2015 6:12 pm

"Hikaru, ať originál zůstane ve vesnici. Promluvím si s Hokage-sama, ale prvně vyřeším tady tohoto. Prozatím máš uděleno volno, ale buď na pozoru. Nikdy nevíš, na co ve vesnici můžeš narazit." Hikarova mise zcela určitě neskončila. Možná jen bude mít jinší charakter, než se zdálo. Hikaru se možná cítil v službách anbu bezmocně vzhledem k ostatním v této službě, ale sám netuší, jak se Hyuuga do této pozice náramně hodí.
"Kene, členem anbu se nestáváš, abys byl silnější, ale abys se stal stínem této vesnice a zároveň jejím pilířem. Vesnice je stavěna na zákonech, které tvoří systém, a ten pak zaručí stabilitu. My jsme ochráncem systému, zákonu a hlavně lidu. Vážně hodláš přijmout všechny tyto priority a vzdát se sebe sama?" Anbu sice má své jméno, ale ve službě, když má masku na hlavě, se stává pro ostatní pouhým anbu. V ten okamžik Ken zaniká a rodí se anbu.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Jan 13, 2015 7:03 pm

Počúval som najprv ich, keďže medzi sebou rozprávali. Rozprávali sa asi o nejakej misii, čo ma pomerne zaujímalo ale z ich rozhovoru som sa toho aj tak veľa dozvedieť nemohol. Potom sa obrátil ku mne a vysvetlil mi, ako to myslel ale ja som to popravde aj tak trocha tušil, že to tak je a aj tak mi to neprekážalo. "Môžem povedať, že to je daň za tú silu. Možno si hovoríte, že to nieje o tom ale ja chcem chrániť a to je, ako keby ten pilier, pre tú dedinu nie? Ale kľudne sa podriadím a budem tým, kto chráni systém a stabilitu." Myslel som si, že tomu chápem dobre, preto som to povedal takýmto spôsobom. Moje odhodlanie nepokleslo ani o trochu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Jan 13, 2015 9:03 pm

"Hai Itachi-sama." Pak jsem si jeste vyslechl Kena. Nedalo mi to a byl jsem si vedom ze zasahovanim do tohoto si muzu zadat prusvich.
"Omlovam se Itachi-sama za svou nezdvorilost ale mam neco co bych rad rekl k teto zalezitosti. Kene to co jsi rikal je jeden z duvodu proc se stat Anbu, taktez je to duvod zustat stranou . Mozna ze zesilis a ochranis ty na kterych ti zalezi ale nikdy o tom nemusi vedet." pote jsem zvedl svuj pohled od podlahy a podival se Kenovi do oci aby videl kdo jsem. At uz by mel vselijake vitky nebo pripominky nezalezelo mi na tom.
" Opravdu se chces vzdat vseho. Sve osoby pratel nebo lasky. Ja jsem se oddelil od klanu, od nejblizsich i od tech co me nemuzou vystat. A Muj duvod je jediny nebo spise hlavni. Bezohledu na to jak me nekteri nenavidi, ponizovaly urazely  apodobne. Dokud jsou cleny vesnice jsou to lide ktere chci cranit. A budeli treba polozim zivot i bid za jedinou tuto osobu. A ver vim co to je videt zemrit pratele. Nez neco takoveho udelas dobre si to promysli Neni to krok ktery jde vratit."

Doufal jsem ze itachi pochopi proc jsem do toho rozhovoru vstoupil. Proste jsem mu chtel dat moznost si to promyslet jeste jednou. Nakonec jsem udelal jednoduchou pecet a klon  zmizel v oblacku koure se kterym se ozvalo *PuF*
(Klon prenos informaci.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Jan 15, 2015 5:27 pm

Po Kenových slovech jsem nic neříkal, jelikož jsem si všiml dřív než Hikaru začal mluvit, jeho touhy něco k tomuto říct. Kdyby se na to nakonec nezmohl, vybídl bych ho sám. Pro Kena je lepší, když si může vyslechnout názor více shinobi, protože teprve pak si může skutečně vybrat. Volit si světlo či temnotu na základě neúplných informací nikdy není úplné, a proto pokud se Ken chce stát skutečným stínem této vesnice, měl by vědět vše o povolání anbu.
Hikarův klon domluvil a hned na to krátce zmizel. Když se na mě ještě ohlédl, jen jsem přikývl, z čehož si mohl domyslet to, že mi jeho slova nevadila, ale na začátku by se měl zeptat, zda může promluvit, a podle tohoto dál jednat (pro příště). "Pokud si nezměnil názor, bude Tě čekat přijímací zkouška." Tak trochu jsem počítal s tím, že se nenechá tak snadno odradit.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 4 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru