Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANBU Centrála

+13
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Shiranui Heiwa
Kashike
Faito Dansaku
Tor Vizsla
Orochimaru
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Itachi Uchiha
Assasin Senju
17 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:50 pm

First topic message reminder :

ANBU Centrála - Stránka 3 800px-Konoha_Library
* Vrchní velitel ANBU - Itachi Uchiha
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Sat May 17, 2014 12:22 pm

,,No, bezvýznamná hlava to nebude. Chci se zbavit pár lidí, co pohybují figurkami na šachovnici. Nemám rád moc hráčů. Znáte Tsuchikageho osobně?" Otázka byla položena a já věděl, že to pochopí. ,,Ale není to tak jednoduché. Mám nějakou určitou představu. Udělám z vás Edo tensei a vy mi donesete hlavu. Může to trvat, jak dlouho chce, ale úplnou svobodu mít nebudete..." Pousmál jsem se a sledoval jeho reakci. Neměl by to být problém, protože on bude vlastně nesmrtelný a v rámci možností i dost svobodný, ale já chtěl ještě něco. ,,Co by ale byla hlava bez těla? Pokud byste dokázal porazit pak ještě jednoho nepřítele, jehož tělo bych si zapůjčil tentokrát i s hlavou, tak by byla cesta k úplné svobodě volná. Velká cena za velkou cenu. Uvažte sám. A zabít vás může kdokoliv." Ano, mohl jsem je sice všechny porazit sám, ale teď se mi líbilo pracovat v anonymitě.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 17, 2014 12:42 pm

Faito

"Dobře...Tělo patří komu?" zeptal jsem se. Měl jsem o technice docela slušnou představu a jelikož mi nedával časový limit, nebude to takový problém. Byla to celekem malá cena.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Sat May 17, 2014 12:49 pm

,,Mám zálibu v červených očích a tělo patří právě jednomu z nich. Jméno se však dozvíte až po prvním úkolu." Postavil jsem se ze židle a přešel pomalu ke dveřím. ,,Mám tu nové tapety, takže se zabíjet bude někde v přírodě. Nebo pokud máte sám nějaké vyvolené místo, kde byste chtěl umřít?" Nebyla to sice vysoká cena, ale pokud odstraní ty dva jedince, tak Konoha bude mít o nepřítele méně a já z toho něco malého taky získám.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 17, 2014 1:13 pm

Faito

"Uchihové? Ta havěť ještě žije?" zeptal jsem se. Silně jsem pochyboval o tom, že by to byl někdo jiný, i když znám ještě další dva klany s rudýma očima.
"Nemám žádné takové místo. Ale líbí se mi monumenty Hokagů, je hezké udělat věc takového formátu na nějakém zajímavém místě. Jen o tom nemluvte otevřeně před mým bodyguardem. A ještě jedna věc. Býval jsem v ANBu, takže na sobě mám pečeť. Pokud to neprovedeme rychle, shořím..."
Počkal jsem, co odpoví, venku jsme seškrábli Kashikeho a vyrazili jsme, kam nás zavede.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Sun May 18, 2014 9:35 am

,,Ano, ještě žijí." Otevřel jsem dveře na chodbu a společně vyšli ven. ,,Tak snad budu dost rychlý." Podíval jsem se na něj a na tváři se mi mihl úsměv. Nemusel mít však žádné obavy. V této věci jsem byl bezchybný.
/přesun
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun May 18, 2014 5:06 pm

Faito

Jen jsem venku kývl na Kashe a odešli jsme.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Fri May 30, 2014 4:57 pm

Došel jsem zpět do své kanceláře a sedl si do křesla. Přemítal jsem nad tím, co se právě stalo a plánoval další kroky. Každopádně jsem se cítil nějak jinak. Něco se děje...Připadám si prostě jinak. Assasin? Odložil jsem masku a na mé tváři se objevil úsměv. Už aby dorazili ti dva. Je potřeba se zase posunout o kousek dále.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jul 18, 2014 6:55 am

Podle Hokageho instrukcí jsem došla na toto místo kde by se měla nacházet ANBU Centrála. Měla jsem tu najít jakéhosi Ryuua, který by mohl vědět kde najdu jeskyni Ryuuchido. " Haloo? Je tu někdo? " Hledala jsem jakéhokoliv ANBU aby mi ho pomohl najít, aby mi to usnadnilo hledání. Celkem jsem se tu ztrácela a tak jsem doufala, že mi někdo pomůže, než se dostanu někam kam nemám.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Sat Jul 19, 2014 9:40 pm

Ono netušil jsem, že jouníni postrádají vychování, a netuší, jak pak to u Nás chodí. Rozhodně to tady nefungovalo tím stylem, že jste si vešli dovnitř bez povolení a začali řvát halo, a ptát se, zda-li tady někdo je. Nemohl jsem si té opice nevšimnout. Stál jsem opodál, schovaný za rohem, jsem byl výjimečně bez masky, ale nikdo mě neviděl, jinak bych si masku nesundával, kdybych neměl jistotu. Ta opice se vyptávala na mou maličkost. Copak po mne mohla chtít? Nějaký dárek od Assasina? Vědecké experimenty a pokusy? Ne, kvůli Assasinovu Kotoamatsukami jsem s tím skončil. Neměl jsem na vybranou. Musel jsem sloužit vesnici, ale naštěstí jsem to mohl dělat po svém.
ANBU Centrála - Stránka 3 Tumblr_n742gwsd751qdeduzo1_500
Nasadil jsem si svou masku a přemístil se za Shiranui nic neříkajíc. Pouze jsem na ní zíral vražedným pohledem s mou vražednou maskou. Byla to vražedná kombinace. Hrál jsem si na bubáka, který jde Shiranui potrestat za to, že tady dělá randál. Prozatím jsem hlasitě nebubákoval, protože jsem dal vzniknout tomu napětí, které jsem měl tak rád.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Jul 19, 2014 9:52 pm

Hledala jsem někoho kdo by mi pomohl neuvědomujíc si, že jsem někde kde se tak nechová, avšak já si dělala co jsem chtěla po svém. Cítila jsem po chvíli něco za mými zády a když jsem se otočila ihned jsem na něj reagovala. " Fuj, to jsem se lekla. Vypadáš jak čert. " Trochu jsem se ho zalekla, ale potom jsem se uklidnila a mluvila trochu zdvořileji. " Nevíte kde bych našla Ryuu-sama? Hokage mě za ním posílá " Zeptala jsem se zdvořila a čekala.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Sun Jul 20, 2014 6:34 am

"Já jsem čert." Řekl jsem usměvavě. Bubákování splnilo svůj účel a Shiranui očividně dostala co proto. Příště jakmile Nás opět navštíví bude již vědět, jak se má chovat. Nevěděl jsem, co zas na mě Assasin nastražil, což mě trochu deprimovalo, ale nedalo se nic dělat. Musel jsem ji říct pravdu, o tom že to Já jsem Ryuu. "Stojíš před nim." Promluvil jsem chladně. Pokud po mne bude chtít nějakou zbytečnost, pošlu ji někam, navzdory tomu, že ji tady poslal Assasin. Pokusím se stávkovat, kdo ví, jak to dopadne?
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Jul 20, 2014 9:22 am

" Aha, tak to jste vy Ryuu-sama. Omluvte mé chování " Zdvořile jsem se omluvila a uklonila. Přičemž jsem si ho potom prohlédla a vypadal na někoho koho znám, jen jsem si za boha nemohla vzpomenout proč. Zvážněla jsem když jsem se hodlala na něco zeptat Ryuua. " Posílá mě Hokage-sama. Dozvěděla jsem se od něj, že znáte cestu do jeskyně Ryuuchido. " Zdůraznila jsem více ke konci a počkala. Samozřejmě jsem věděla, že mě buď vykopne a nebo si ze mě bude utahovat. Tak to nadřízení většinou dělají když za nimi někoho pošlou.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Sun Jul 20, 2014 9:59 am

Nemohl jsem tak trochu uvěřit tomu, co jsem si vyslechl. Co pak by tato kunoichi pohledávala v Ryuuchido? Assasin mi nejspíš něco zamlčel. Nemohl jsem mu to však mí za zlé. Už jsem nebyl tentýž člověk s postavením, co kdysi. Byl jsem odkázán na pokyny, které mi Assasin zadal pomocí Kotoamatsukami. Byla pouze jedna vysvětlivka toho, co by tam tato kunoichi pohledávala. Assasin ale vysílajíc ji tam si neuvědomoval jednu věc. Má vážně na to, aby si promluvila s Hakuja senninem a zůstala při životě? Hadi dovedou být zrádní, nepředvídatelní a hlavně nebezpeční. Nejspíš se ji už podařilo nějakého přivolat, protože jinak by ji tam Hokage rozhodně neposílal, ale hadi v Ryuuchido jsou jiní a nemají příliš v lásce, když jejich soukromí naruší někdo cizí. I Já jsem si u nich musel zpočátku budovat jistou autoritu. Navzdory své nezkrotnosti někteří z nich touží po tom se podívat po světě, a tím pádem s někým uzavřít smlouvu, ale Shiranui tam pravděpodobně mířila kvůli něčemu jinému. Naštěstí se zdálo, že ji Assasin ne řekl, že ji mám tam doprovodit a dohlídnout na ní, takže Já jsem si užil představ jak s ní Hakuja sennin zatočí. Kdo ale ví, jak to vše dopadne? Stejně smýšleli o mě ostatní, když jsem se vydal na toto zapomenuté místo.

ANBU Centrála - Stránka 3 Tumblr_m0qf84hvZ31r8mc3p
Olízl jsem se, ale pod mou maskou to nešlo příliš vidět. Shiranui si mohla všimnout pouze slin, které z pod masky kapaly na zem. "Zavedu Tě tam, ale nedohlídnu na Tebe, pokud to nebude Hoakgeho rozkazem. Měj však na paměti, že cokoli si o hadech doposud poznala, zapomeň na to. Poznáš je úplně z opačného konce." Hadi ve své domovině se chovali více přirozeně. A jejich přirozenost jim kázala zabíjet a podobné věci, ale přes to je nejde považovat za zlé. Jsou součástí ekosystému, ve kterým plní svou důležitou roli. Dal jsem ještě prostor na nějaké poznámky, upomínky a stížnosti… a pak jsem měl v planu vyrazit. Nebyl důvod zde déle setrvávat. Nemohl jsem Shiranui popsat cestu… jednalo se o místo dokonalé skryté jiným. Musel jsem ji tam sám doprovodit, ačkoli jsem nechtěl. V zájmu Konohagakure no sato to ale udělám! Zatracené Assasinovo Kotoamatsukami… xD
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Jul 20, 2014 10:28 am

Vyslechla jsem si instrukce od Ryuua a všimla si i těch slin, při kterých jsem se trochu zašklebila znechucením a pak se vrátila do normálu. " Děkuji, pro jistotu ještě jedna věc. " Řízla jsem se do prstu a složila několik pečetí. " Kuchiyose no Jutsu " Na zemi se tak objevil azurově modrý had, který se hned ozval. " Dlouho jsme se neviděli. " Usmála jsem se na Neru a pak nastavila ruku, po níž se doplazila až k mému ramenu. " Jasné, teď jsme připraveni vyrazit. Budeš mrkat na drát až uvidíš kam přijdem " Neru už nic neříkala jen na Orochimara syčela, jelikož jeho znal každý.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Sun Jul 20, 2014 10:49 am

"Dobrá… vyrážíme." Mé očekávaní se naplnila. Shiranui smlouvu s některým s hadů již uzavřenou měla. Rozhodla se ho dokonce i přivolat. Nejspíš čekala, že ji to nějak pomůže. Hadi sice byli přivolávaní s Ryuchido, ale někteří se narodili i mimo ni, a tak ji nikdy nespatřily. Tento typ hada byla nejspíš Neru. Vypadala, že v Ryuuchido ještě nikdy předtím nebyla. Ještě před tím jsme ale zašli ke mně do kanceláře, kde jsem Shiranui podal plášť s kloboukem. Bude lepší, když na Naši cestě budeme utajeni. Mohlo by se příliš lidí začít vyptávat, kam pak míří nějaká kunoichi s Konohagakure no sato s mou maličkostí, a Já nestál o to, přivést někoho dalšího k Ryuchidou. I když by se o něj pravděpodobně hadi postarali, ale člověk nikdy neví.
ANBU Centrála - Stránka 3 Tumblr_mxrmka8kc31rfg20go1_500
Plášť s kloboukem jsem si oblékl i Já, a pak jsem bez žádných dalších slov vyrazil. Nějaká další slova jsem neměl v povaze, alespoň v takových to chvílích. Byl jsem zvědav, jak pak to se Shiranui dopadne. Podaří se ji dohodnout s legendárním hadím senínem? Pokud ne, s největší pravděpodobností zemře. Shiranui v sobě má ale skrytý potenciál. Cítil jsem ho. Možná dokáže něco, co již pár hezkých několik desítek let nikdo nedokázal. Naposledy to byl Hebi, ale ten se počítal do jiné ligy. Tuto sílu neobdržel svými vlastními silami, ale sílou někoho jiného.

Přesun

Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Jul 20, 2014 11:13 am

Byla jsem připravena na cokoliv mě v budoucnu čeká a tak jsem popadla klobouk a plášť a vyrazila spolu s Ryuuem k branám vesnice, abychom našli tu zmiňovanou jeskyni Ryuuchido. Lhala bych kdybych řekla, že jsem se trochu nebála, ale hokage ve mě věřil a já ho nechtěla zklamat. Proto jsem se odhodlala k vyšším cílům a vyrazila společně s ním vstříc nebezpečné cestě. (přesun)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Dec 09, 2014 4:24 pm

Dorazil jsem na ANBU velitelství a okamžitě se chystal ohlásit u Itachiho-sama. Na mou misi byl kladen docela velký důraz, jelikož se jednalo o eliminaci nebezpečného Srankového nukenína, ohrožujícího celý svět. Žel, mise skončila neúspěchem, ale podařilo se alespoň zničit jednu z jeho dvou loutek, takže má mise přeci k něčemu byla. O tom, jak by to dopadlo, kdyby se tam nedostavil Kisuke s Takerem lze jen pouze spekulovat. Sora no Sen ale nepochybně je mocným protivníkem, kterého ne radno podceňovat, a proto bych se spíše přikláněl k tomu, že nebýt Kisukeho a Takera s legendárním enternal mangekou sharinganem a shotonem, zaplatil bych životem. Toto mě ale nijak netrápilo, neboť zemřít ve službách vesnice je povinností každého ANBU..
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Tue Dec 09, 2014 4:39 pm

Netrvalo dlouho a doneslo se mi, že se Benjiro vrátil z mise. Byl jsem zrovna zaneprázdněný vyplňováním formulářů, které souvisely s neustálými změnami ve vedení Konohy. Jako velitel anbu jsem se nemohl kriticky vyjádřit k systému, který zavedl Kentaro, ale pozitivně jsem jej nevnímal. Na druhou stranu jsem Kentara chápal. Jakoby vypadl z oka Danzuovi... pro vesnici sice chtěl to nejlepší, ale neuvědomoval si, že pod pojmem vesnice není myšlena ta hromada dříví a cihel poskládána do určitého tvaru, ale především obyvatelstvo, a proto Kentaro více škodil než pomáhal.
"Byl jsi dlouhou dobu pryč Benjiro-san. Jak to dopadlo?" Benjira jsem vnímal jako bratra, a to nejen z pohledu klanu, ale také jako člena anbu Konohy, který oddaně slouží své vesnici.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue Dec 09, 2014 8:19 pm

"Zdravím Itachi-sama." Jakmile Itachi dorazil, pozdravil jsem jej a mírně se uklonil, jak bývá zvykem k lidem, kterých si vážíme (nadřízení... ). Příliš dlouho nad tím, jak Itachimu sdělím můj neúspěch, jsem nepřemýšlel, jelikož v ANBU řadách nás učili se vždy vyjadřovat pokud možno přímo bez žádných oklik a podobně. "Eliminace Sora no Sena se neuskutečnila. Omlouvám se za to, že jsem nepředal, jak bylo plánováno, polohu nepřítele po jeho nalezení." Pro výmluvy stylu, že jsem tak neučinil kvůli nutnosti 100% soustředěnosti v bitvě, nebylo místo.

"S pomoci dvou členů Sabisu a Nadeshiko kunoichi Sora no Sen přišel o jednu ze svých loutek, která již nebyla ve stavu identifikovatelnosti. Všechny potřebné informace jsou zde Itachi-sama." Po těchto slovech jsem Itachimu podal hlášení, které jsem měl již předem připravené, aby jsme se nemuseli pak zdržovat podrobnostmi. Jakmile si Itachi převzal papíry, svůj zrak jsem upřel dolů na svá chodila a čekal, jak na toto Itachi-sama bude reagovat. Neodvážil jsem se mu pohlédnout do očí, když selhání je selhání... několik jsem jich již zažil a nepochybně řadu nich ještě zažiji, ale pokaždé, co si tímto procházím, si připadám naprosto podřadně... ostatní do mě vkládali důvěru, a já zklamal. Svět se ovšem kvůli tomuto nezbortí a příležitost, kdy budu moct své selhání odčinit, se jistě brzy naskytne.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Wed Dec 10, 2014 5:47 pm

Převzal jsem si od Benjira papíry, na kterých měl sepsáno hlášení z mise. Mise skončila neúspěchem, škoda. Za zbytečnou ji ale považovat nejde, když Sora no Sen přišel o jednu ze svých loutek. Přítomnost dvou členů Sabisu na misi mě nijak nepřekvapovala, jelikož Sabisu v poslední době má přístup k veškerým informacím Konohy. Kentaro pravděpodobně počítal s tím, že pokud by se nepřítele podařilo eliminovat, Kentarovo jméno by bylo opět v tom dobrém světle prezentováno po celém světě z důvodu přítomnosti členů Sabisu.
"Možná to tak je lepší. Sora no Sen nemůže unikat věčně, takže jej jednou určitě polapíme a spravedlivě za jeho činy odsoudíme." Tento neúspěch je lepší právě kvůli přítomnosti členů Sabisu na misi, protože by bylo horší Sabisu přidělit titul hrdiny. Lidé je začínají slepě následovat, a však o tom vesnice není... nemáte být slepí. "Když tu už jsi Benjiro-san. Něco s tebou musím vyřešit. Jedná se o klanové techniky. Obávám se, že po mém skonu, nikdo totiž nežije věčně, mohou padnout do špatných rukou. Nerad bych aby se dostaly do rukou ne Uchíhům se sharinganem, ale také nepovažuji za správné je předat Uchíhovi nerozhodnému, čím bych riskoval to, že techniky se nedostanou do rukou dalším generacím Uchíhů. Proto jsem se rozhodl některé klanové techniky předat členům klanu, u kterých jsem si naprosto jist se svou volbou. Jako vůdce klanu Uchíha bych ti rád předal techniku Uchiha Kaenjin. Existuje pouze jeden svitek, který ji obsahuje. Po tom ,co se techniku naučíš, spal svitek, aby se technika nedostala do špatných rukou. Věřím ti Benjiro-san. Přijímáš?" Má smrt jelikož jsem vedoucím anbu Konohy může nastat každou chvílí a nerad bych, aby se pak přestalo pokračovat v tradici svěřování technikám pouze Uchíhům nebo aby je někdo špatně využíval. Benjirovi jsem ohledně toho věřil.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Wed Dec 10, 2014 8:16 pm

"Hai Itachi-sama, i Sora no Senův čas nadejde." Přikývl jsem na Itachiho slova, a pak se zaposlouchal do jeho delší řeči. Stručně říct a nic neopominout v tak vážném tématu bych ale ani já nezvládl, kdybych byl na Itachiho místě. Jeho obavy byly oprávněné... hlavně co se týče toho, že je potřeba zajistit, aby se klanové techniky nedostaly ne Uchíhům se sharinganem. Každý klan si střeží svá tajemství. Někteří jako třeba Hyuugové to dělají rázněji, ale přes to se jim to ne tak docela daří. Na vlastní oči jsem viděl ne Hyuugu používající k boji bojový styl Hyuugu s byakuganem. Kdyby se jim to doneslo, nepochybně by se s tím chtěli vypořádat čím jak nejdříve. Zda se povede klanu Uchíha uchovat si své techniky pouze pro sebe, uvidíme. Naštěstí ne Uchíha nemůže využít sharingan na takové úrovni jako Uchíha, ale přes to by někteří ne Uchíhové se sharignanem se byli schopni naučit pár klanových technik jako například Uchiha Kaenjin, kterou mi právě nyní nabídl Itachi-sama.

"Bude mi ctí Itachi-sama." Být části odkazu potomkům je velká čest. Nejedná se o to, že mě další mladší generace strčí někde do muzea, ale jde o to, že je zapotřebí předávat informace a techniky doposud získaný dál. Je to lepší forma než svitkem. Takto se to dělalo kdysi, otec syna přímo učil a nepředával mu nějaký kus papíru. Když ovládneme všechny klanové techniky a kusy papírů, s kterých jsme se to již naposledy museli učit spálíme, riziko, že technika padne do cizích rukou, bude mnohem menší.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Thu Dec 11, 2014 8:41 pm

"Techniku nalezneš v čtvrti Uchíhů. Je tam opuštěný obchod s potravinami. Jakmile do něj vejdeš, naproti krbu bude cihlová zeď a na ní připevněný věšák. Pod věšákem je jedna volná cihla, tam nalezneš svitek k technice Uchiha Kaenjin." Jako vůdce klanu Uchíha jsem měl pod svou správou veškeré klanové techniky, což byla nesmírná zodpovědnost. Dostat se někomu špatnému do rukou, a mohlo by být zle. Z důvodu bezpečnosti jsem svitek každé z technik schoval na jiné místo. Možná si pomyslíte, že přeháním, ale opatrnosti není nikdy dost.
"Pak zde mám pro tebe ještě další misi. Na hranicích Listové byl zaznamenán konflikt Nanadaime Hokogeho-sama s Kentarem-dono. Mít k dispozici více jednotek, poslal bych tam někoho s tebou, ale vypadá na to, že anbu k dispozici mají pouze tebe Benjiro-san. Hokage-sama a Kentaro-dono se nachází na devíti hodinách od kontrolního anbu bodu A." Anbu pro lepší orientaci mělo zavedeno v okolí vesnice několik bodů počínaje bodem A.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sat Dec 13, 2014 10:11 am

"Rozumím Itachi-sama." Odvětil jsem Itachimu, a pak se mírně uklonil. Poté, když jsem se chtěl vydat do čtvrti klanu Uchíha, a pak na bojiště, kde se pravděpodobně rozhodne o tom, zda Konohagakure no sato bude sužovat další válka, děsivější než válka poslední, sedmá velká válka shinobi, neboť Konoze hrozí válka občanská, mě začala neuvěřitelně bolet hruď, a já nemoci se nadechnout, upadl jsem na kolena, kašlajíc z úst krev.

Před několika měsíci, kdy jsem byl v nemocnici na vyšetření kvůli tomu, že jsem po misi upadl do bezvědomí, bylo to to bitvě na hranicích Země Větru, kdy se mi začínalo říkat Gobi no Benjiro (pěti ocasý Benjiro), zjistili mi, že jsem smrtelně nemocen. Medikové Konohy neskrývali nic a seznámili mě zcela se situací. Nedokázali odhadnout, jak dlouho mi do smrti ještě zbývá, ale dokázali se 100% jistotou říci, že se to nedá vyléčit, mám důležité životní tkáně organismu poškozeny bojovým plynem, s kterým jsem se dostal do styku pravděpodobně ve službách ANBU. Poškozené tkáně napadají další a další, čím se má nemoc šíří. Charakterově to je tedy podobné maligni nádoru, který prorůstá do okolních tkáni, a tam zakládá početné metastázy. Následky tohoto onemocnění se mohly projevit kdykoli, alespoň podle toho, co mi řekla paní sestřička. Očividně se začaly projevovat právě nyní...
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Itachi Uchiha Mon Dec 15, 2014 2:46 pm

"V pořádku Benjiro-san?" Zeptal jsem se, obávaje se Benjirova zdravotního stavu. Kašlal krev a neměl žádná povrchová zranění, což nebylo vůbec dobré. Připomnělo mi to mě za dob pradávných, kdy jsem byl sužován podobnou chorobou. Benjiro netrpěl ale žádnou vrozenou poruchou jako já, jinak by to stálo v jeho anbu spisu, a tak se muselo jednat o něco, co bylo odhaleno v nedávné době a je to jiného původu, jelikož jsem o tom ještě nevěděl.
"Možná bys si měl odpočinout." Rozhodně to nezapříčiní, že se Benjiro zcela vyléčí, jinak by totiž již dávno z vlastní vůle odpočíval a dával se dohromady, ale může mu to alespoň trochu pomoci. Po mých slovech jsem Benjirovi podal ruku, abych mu pomohl se zvednout.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Dec 15, 2014 4:10 pm

"Ne... děkuji Itachi-sama. To nic nebylo." Nechtěl jsem konverzaci na toto téma rozvíjet. Neznám nikoho, kdo by o svém smrtelně závažném onemocnění, které nelze nijak léčit a které přičiní, že může umřít kdykoli, otevřeně povídal. Vnímal jsem to spíše jako svou vlastní věc, ale pomoc ostatních jsem neodmítal. Pouze jsem se svým problémem nechtěl otevřeně někomu svěřit.

Jakmile bolesti přestaly, čím jsem přestal kašlat i vlastní krev, přijal jsem Itachiho pomoc. Natáhl jsem k němu ruku a vzpíraje o něj jsem se opět postavil na vlastní nohy. "Odpočinek si v momentální chvíli dovolit nemohu. Jistě víte, jak to myslím Itachi-sama. Na viděnou Itachi-sama." Po těchto slovech jsem si otřel ústa od krve a vydal se pryč. Někdo by si pomyslel, že jsem takto reagoval, protože jsem podlehl své vlastní pýše, ale pravda byla taková, že se vnímám za služebníka Konohagakure no sato, a ten musí sloužit za každých okolností. Proto pro mě odpočinek v tuto dobu přijatelný nebyl.


Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 3 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru