Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANBU Centrála

+13
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Uchiha Benjiro
Shiranui Heiwa
Kashike
Faito Dansaku
Tor Vizsla
Orochimaru
Seito Senju
Kyuchi Uchiha
Itachi Uchiha
Assasin Senju
17 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:50 pm

First topic message reminder :

ANBU Centrála - Stránka 2 800px-Konoha_Library
* Vrchní velitel ANBU - Itachi Uchiha
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 12:46 pm

Dorazil jsem do Anbu centrály a mířil rovnou tam, kde seděl minule Itachi. Tak nějak jsem doufal, že teď tam bude i Orochimaru. Když jsem doběhl na místo, seděl za stolem někdo, koho jsem viděl poprvé, ale chakra byla cítit po Orochimarovi. Došlo mi, že to bude asi on, ale v jiné podobě. ,,Orochimaru." lehce jsem se uklonil na znamení pozdravu a pokračoval. ,,Žádá si vás Assasin. Je ve svém domě v Senju čtvrti." na chvíli jsem se zamyslel a pak se k němu otočil zády. Vzkaz jsem vyřídil, takže má práce byla hotova. Vydal jsem se tedy pryč.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Mon Aug 26, 2013 12:49 pm

Sotva jsem se chystal jít pryč, tak se tu objevil Senju kluk a zdělil mi další novinku. ,,Výborně. Alespoň to můžu vyřidít." Vzal jsem si masku, ale nenasazoval ji, protože lidé by mě stejně v téhle podobě neměli poznat a vydal se na cestu.
/přesun
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Apr 15, 2014 7:20 pm

Objevil jsem se u ANBU centrály. Značky byly po celé Konoze, ale ten kus můžu dojít pěšky. Už dlouho jsem nechodil, alespoň se projdu. S podivným, zrazujícím pocitem jsem vešel do ANBU centrály, zaklepal na dveře Orochimarovi kanceláře, na které však bylo napsáno Ryuu, Orochimarovo krycí jméno.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Tue Apr 15, 2014 7:29 pm

Posedával jsem ve své kanceláři, přemýšlejíc nad tím hadím klukem. Byl až tak moc podobný Kabutovi, že mě to přinutilo zavzpomínat na staré časy. "Kdysi jsem udělal pár chyb..." Pomyslel jsem si. Pravdou ale bylo, že nebýt těch chyb tak dnešní svět již není. Nic by se z toho nestalo, kdybych kdysi neopustil Konohagakure no Sato. Možná, kdybych zde zůstal, by mě tedy zabil Pein stéjně jako Jyraiu. V tom případě bych nemohl oživit Kage na finální boj proti Madarovi.
ANBU Centrála - Stránka 2 Tumblr_n1qnidshBw1smkbmwo1_500
Pohlédl jsem na své ruce, a pak si uvědomil mou roli v tomto světě. Nyní ikdyž nejsem nejmladší... pořád nejsem k zahození. Dokážu pomoct stéjně jako kdysi. Kdo ví? Možná bych takhle nepřemýšlel, kdyby mě neovlivnil Assasin pomocí sharinganu, když mě vzkřísil. Najednou někdo zaklepal na dveře. Podle chakry jsem ho okamžitě poznal, a tak okamžitě náslesdovalo: "Dále." Tohle jsem si vychutnával. Hokage musel počkat na můj souhlas, ikdyž pouze ze slušnosti.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Apr 15, 2014 7:34 pm

Otevřel jsem a vstoupil. Tohle bylo pořád moc riskantní, ale nedalo se. Orochimaru tohle dokáže pochopit, jako nikdo jiný.
"Orochimaru-sama," pořád stejný zvyk, oslovovat ho -sama. Kdysi jsem ho uznával, no vlastně pořád ho jaksi fanaticky uznávám. To on mě přivedl k hadům a k mým technikám, a k experimentům. Uvědomil jsem si, jak moc jsme si podobní..
"potřebuji Vaši pomoc. Někdo zničil Sunu, chci tam jít, prohlédnout si zbytky Suny, chci se také dopátrat k organizaci Shuuketsu, má to vše na svědomí. Chci být dvojitý agent, dostat se k jádru organizace, ale k tomu potřebuji něco, jako důkaz důvěry. Musím si je získat..Potřebuju druhou polovinu Kurami. Víte, kam tím mířím?" v očích mohl spatřit můj tehdejší fanatický, krvelačný lesk...Alespoň stín..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Tue Apr 15, 2014 7:48 pm

Pohlédl jsem na něj nevěřičně. Můj pohled však po chvíli vystřídal úsměv se slovy: "Jistě drahý Hokage-sama. Sice netuším co se stalo během války s druhou polovinou Kuramy, ale vím kdo by to vědět mohl." Velmi dobře jsem věděl, že Assasin by do něčeho tak riskantního nešel, kdyby to neměl řádně promyšlené. A pokud by hodlal improvizovat, nechť ho provází síla. O něco pdobného se v minulosti pokusil úspěšně Uchiha Itachi. Ten se však proslavil tím, že vyzabíjel téměř celý svůj klan... mohla by se Kurama s něčím takovým rovnat? Rozhodně ne... to co by jim nabídl Assasin má hodně vysokou cenu. Problém by však byl v tom, že Assasin by byl bývalý Hokage. Pokud ale svůj úděl splní dobře, nemůže počítat s jiným výsledkem, než-li se splněním. Kousl jsem se do prstu a poskládal pár pečetí.
ANBU Centrála - Stránka 2 Edo-tensei-o
Po chvíli to tu bylo. Technika, která se díky mě proslavila, přivedla zpátky k životu nejspíš jedinou bytost, která mohla něco vědět o druhé půlce Kuramy... slavného čvrtého Hokageho, Namikaze Minata!!!
ANBU Centrála - Stránka 2 Tumblr_mhpvnp04Og1r3sabqo1_1280
Jakmile se rakev, která ho přivolala otevřela, vystoupil se smrtícím výrazem na tváří, který byl způsobený nejen příliš velkým rozlišením jeho Edo Avataru, ale hlavně Orochimarovou přítomností. "Orochimaru... opět ty?" Byl jsem přesvědčen, že nebyl důvod potlačovat jeho vědomí. Konec konců jak by jsme to jinak od něj chtěli zjistit? Hádat se a vysvětlovat jsem mu to, ale nehodlal. Tak jsem si říkal, že Assasin v tom bude lepší...
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Apr 15, 2014 7:57 pm

Orochimaru..ty..jsi už předem vyvolal Minata a jen ho schovával!? Přimhouřil jsem oči, vyvolalo to ve mě trochu strachu, jelikož by to mohlo znamenat, že se vymanil z Kotoamatsukami. Navíc, vůbec nepotlačoval jeho osobnost. Bylo to čím dál víc nebezpečné.
"Yondaime-sama, Orochimaru Vás přivolal na můj rozkaz. Potřebuji od Vás laskavost. Ohromnou laskavost. Svět je v nebezpečí, potřebuji druhou polovinu Kyuubiho, kterou máte vy. Minato, prosím." rozhodl jsem se mu říct přímo, co potřebuji a neomílat okolo další nesmysly. Mohlo to být na škodu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Tue Apr 15, 2014 8:19 pm

Páni jak se zdálo Assasin se Minatem již dříve setkali. Jinak vysvětlit jejich chování nešlo. V případě, že by se ale i přes to viděli poprvé... odůvodnil bych to nejspíš Kagovským vnímaním věcí. Přece jen kage to je jedna velká rodina. Přesvědčil jsem se o tom již dříve, když jsem vzkřísil všechny Hokage... najednou se všichni znali. Tato chvíle byla pdoobná. "Dobrá tedy... doufám, že si uvědomujete co děláte Nanadaime Hokage...." Byla to jediná reakce na Assasinův proslov. Ihned poté Minato poskládal pár pečetí a čekal, čekal do doby, když jsem si uvědomil, že je chvíle opět čas opět na mě... poskládal jsem i Já pár pečetí, a před Minatem se objevil malý obláček kouře. Když se kouř rozešel do okolních stran, všichni mohli zahlédnout keramickou nádobu s hadími ornamenty. Minato následně začal dělat svou práci, pro kterou byl opět vzkříšen.
ANBU Centrála - Stránka 2 Tumblr_mi836eYNMg1s4kvvto1_500
Nad touto událostí jsem se musel pousmát. Hokage který bude nejspíš jednou dobou pronásledován vlastní vesnicí. Bude ejště hodně zajímavé, co se s téhle situace vyvrbí... "Jak se zdá proces je u konce..." Promluvil jsem, čím jsem přerušil tu trapnou chvíli ticha, která vládla v průběhu pečetění. Netrvalo to nejdéle, ale že by se jednalo o nějakou kratkou záležitost říct nešlo... Důležité bylo, že pečetění bylo již nyní u konce a Já jsem mohl Minata odvolat. Byl jsem si vědom toho, že Assasin bude mít nejspíš pár otázek ohledně toho jak jsem byl schopen přivolat Minata... účel však jeho návštěvy byl splněn....
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Apr 15, 2014 8:23 pm

To bylo překvapivě rychlé.
"Arigatou," uklonil jsem se a nádobu si vzal.
"Děkuji i vám Orochimaru-sama, avšak, zajímá mě jedna otázka..Proč jste Yondaimeho přivolal bez oběti a jeho DNA? Je snad možné, že máte někde ve sklepě připravenou armádu? Nebo snad pokračujete ve svých zlozvycích? "pohlédl jsem na něj a očekával uspokojující odpověď.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Tue Apr 15, 2014 8:39 pm

"Víte drahý Hokage. Důsledky minulosti jsou vždy i v přítomnosti. Nikdy ji nejsme schopni úplně zapřít, ale pokud se obáváte mého vnímání světa... to na čí stranu se postavím. Ujištují Vás, že pro Konohu bych i obětoval svůj život." Má odpověd sice nezněla příliš přesvědčivě, ale copak Assasin asi čekal? Z kotoamatsukami se nikdo nikdy schopen vymanit nebyl. Nebo snad byl? Historie tuto techniku proslavila její 100% účinností, takže nebyl důvod o ní pochybovat nyní.
ANBU Centrála - Stránka 2 Tumblr_n3bpswffit1rsf6b0o2_500
Zatvářil jsem se docela nemile. Šlo vidět jakobych se vzpíral samému sobě. Něco mi říkalo, že bych Assasinovi měl říct víc, ale něco mě přesvědčovalo o opaku. Na konec jsem se nečekaně rozhodl ve prospěch Assasina: "Minata jsem měl  ve úschovně již nějakou tu dobu. Řekněme že se jedná o něco, co se mnou přešlo i do aktuální mé podoby. Když se oživí Uchiha, kterému sharingan byl ukraden, ožíví se s sharinganem..." Něco na tom bylo. Byla to ta ještě prozatím nepochopená část Edo Tensei.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Apr 15, 2014 8:44 pm

"Dobře, spokojím se s vysvětlením," Také jsem se zatvářil nemile. Něco takového jsem neočekával, může se hodit to ano, ale v Orochimarových rukách?
"Požádám tě, abys své zásoby zombíku zredukoval, pokud možno na nulu. Už tak jich tady dost pobíhá, když vezmu v potaz další osobnost, která ovládá naše techniky, především Edo tensei.."neměl bych takhle mluvit se svou legendou, ale tohle bylo vážně děsivé. Kdyby Orochimaru jednou prozřel..On je mocný muž a neradno jej podceňovat.
"Orochimaru-sama, děkuji Vám," změnil jsem tón hlasu, "Svěřuji Vám ochranu Konohy.." otočil jsem se ke dveřím a chtěl odejít. Naposledy jsem se otočil, prohlédl si ho a pohlédl do jeho očích. Hmm...Šílenství..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Tue Apr 15, 2014 8:56 pm

Assasin to vzal lépe než jsem očekával. Vypadal totiž jako někdo, kdo by spatřil svou nejhorší noční můru. Jedním slovem vypadal vyděšeně. Jak se zdálo jeho mozek stihl vše zpracovat ještě dnes, a tak se Assasin rozhodl už jít. Samozřejmě zde nic nezapoměl... např.: to proč zde přišel XD. "Ehm..." Mírně jsem si s úsměvem odkašlal. "Bude mi ctí Hokage-sama." O té nádobě kvůli, které zde přišel jsem mu neříkal nic. Já bych Minata nepřesvědčil, aby Kuramu zapečetil do nějaké nádoby, kterou si pak vezmu. A kdybych potlačil jeho osobnost nebylo by to ono. Mohl by to dopadnout jakkoli. A co pak bych dělal s negativní půlkou Kuramy? Nejspíš ji využil k obraně Konohagakure no Sato, neměl bych jinou možnost, ale přece jen již něco takového mít poblíž... na dosah ruky... již tohle bylo samo o sobě lákavé.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Apr 15, 2014 10:08 pm

Tak už to tady bylo. Poté jsem Orochimarovi kývl na pozdrav a odešel.
Čekala mě dlouhá cesta, musel jsem splnit cíl a být mimořádně opatrný, žít na okraji společnosti, sestoupit ze světla a být ve tmě, spojit se s pravou podstatou Shinobi.
To mě teprv čeká, hlavně nesmím zklamat a zkazit celou akci. Budu potřebovat nové jméno, možná i novou tvář.
Uvidíme, to vše je ve hvězdách, doufám, že svým jednáním neohrozím nejen Konohu, ale i celý svět. Zmizel jsem.
PŘESUN
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Tue May 13, 2014 6:46 pm

Objevil jsem se u centrály a mlčky vešel dovnitř. Ohlédl jsem se za sebe, jestli mě ti dva následují a šel dále. Dostali jsme se až k hlavní místnosti a já lehce zaťukal na dveře. Po chvíli jsem vstoupil dovnitř a všiml si Orochimara. Měl však jinou podobu, takže ho ti dva nemohli poznat. Lehce jsem se uklonil a promluvil. ,,Mizukage si s vámi chce promluvit. Doufám, že nerušíme."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue May 13, 2014 6:58 pm

Faito

"Zůstaň tu, pak tě zavolám..." řekl jsem Kashikemu. Zajímavé. Proč mám pocit, že jsme někde, kde už jsem byl...? pomyslel jsem si. "..a kde bych hlavně být neměl."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Kashike Tue May 13, 2014 9:45 pm

Kashike


Na rozkaz jen přikývnu a lehce se rozhlížím kolem. Pokud někoho uvidím projít, zapamatuji si co nejvíc detailů, pokud je v místě pohyb, automaticky počítám kolik se tu mihne lidí. Možná irelevantní informace, ale lepší než nic.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Thu May 15, 2014 6:38 pm

Když tu přišel bratr od Assasina a vyrušil mě v práci, tak jsem se moc nadšeně netvářil. Měl jsem na sobě jinou podobu, takže pro neznalé jsem byl prostě jen nějaký člověk. Podíval jsem se Mizukagemu do očí a na mé tváři se objevil úsměv. ,,Lord Mizukage. Jsem potěšen tvou návštěvou." Nikdy jsem ho neviděl, ale vypadal zajímavě, takže si ho vyslechnu.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu May 15, 2014 7:06 pm

Faito

Když jsem vešel do místnosti, člověk přede mnou byl naprosto neznámý. Buď skrýval svou podobu nebo Konoha skrývala jeho. A to hodně dlouho. Přeci jen, ET jen tak někdo neovládá, takže to musel být silný shinobi. A o všech bych měl z mé předchozí práce vědět. Rohodl jsem se to ale odložit stranou a přejí k věci.
"Potěšení je na mé straně. Nejsem tu ale kvůli zdvořilostem, přejdu rovnou k věci.
Prý ovládáte techniku Edo Tensei. byl bych rád, abyste ji použil..."
Byl jsem připraven zodpovědět všechny otázky, ale nehodlal jsem říct nic navíc.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Thu May 15, 2014 7:15 pm

Když zmínil Edo Tensei, tak se můj úsměv ještě více rozšířil. Potěšilo mě však, že šel rovnou k věci. Takoví lidé se mi líbí, než ti, kteří by nejraději pořád něco říkali. Bolí z toho hlava. ,,Dozvěděl jste se to správně, že já tuto techniku ovládám. Otázka zní, koho chcete oživit?" Předpokládal jsem, že bude chtít někoho z dávné historie Kirigakure, ale možná mě překvapí.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri May 16, 2014 7:14 am

Faito

"Je jen jeden člověk, kterému věřím natolik, že bych ho nechal pojmout takovou sílu pro ochranu Kirigakure...a ten stojí před vámi..." řekl jsem a probodl jsem ho pohledem.
"A nebojte, ona nepříjemná věc před oživením už je zařízená..."
Mluvil jsem samozřejmě o mém zabití.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Sat May 17, 2014 10:51 am

Čekal jsem kohokoliv z dávné historie Kiri, ale tohle mě na chvíli vážně překvapilo. Nedal jsem na sobě však nic znát. ,,Problém by to nebyl. Tím myslím, že žádná část není problémová." Na tváři se mi mihl úsměv, ale okamžitě zmizel. ,,Co z toho budu mít já?" Otočil jsem se na Seita a hlavou mu pokynul, že může jít. Stejně se to pak všechno dozví.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Seito Senju Sat May 17, 2014 11:01 am

Chvíli jsem je poslouchal a pozoroval je. Nebyl jsem tu už nijak užitečný a když mi dal Orochimaru znamení, že můžu jít, tak mi to celkem vyhovovalo. Teď jsem mohl jít konečně za nimi.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 17, 2014 11:14 am

Faito

"Jedna část problémová je, a tou je pouto mezi ET a jeho pánem. Chci, abyste ono pouto zrušil po vyvolání..." řekl jsem svou největší obavu. Jen idiot by mě nechal běhat svobodného. Počkal jsem, až Seito odejde a znovu jsem se tomu člověku podíval zpříma do očí.
"Krom toho, že víte, že mě stačí zapečetit a nemusíte mě zabíjet? Nehodlám tu nabízet mírové smlouvy ani válečnou pomoc. Nebavíme se tu o pomoci v rámci vesnic. Zajímalo by mě, po čem někdo, kdo ovládá takové mocné techniky, touží osobně a z hloubi duše..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Orochimaru Sat May 17, 2014 11:27 am

Tenhle člověk byl samé překvapení. Lehce jsem si odkašlal a nasadil mírný úsměv. Šlo vidět, že to má docela promyšlené. ,,Neznám sice vaše techniky, ale i tak by to bylo docela troufalé, nechat běhat po světe někoho nesmrtelného...Tím myslím, že cena se tak zvedá, ale kdo mi zaručí, že když bude hotovo, tak využijete tyhle možnosti k obraně vesnice?" Otázku jsem sice položil, ale jen tak z povinnosti. Uvnitř duše mi to bylo už předem jedno. Pak jsem však opět promluvil. ,,Zabíjení je na tom ta nejlepší část." Mohlo to vyznít trochu psycho, ale krvelačnost bohužel/bohudík byla ve mně. ,,Smlouvy si nechte být, v dnešním světe si stejně každý vráží kudlu do zad." Pak jsem se na chvíli zamyslel. Co můžu chtít? Mám moc, nesmrtelnost, ovládám skvělé techniky a mám ještě něco chtít? ,,Chci hlavu." Na mé tváři se objevil zase úsměv a čekal jsem, jak to pochopí.
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat May 17, 2014 11:58 am

Faito

"Čí?" zeptal jsem se jednoduše. Na předchozí otázky jsem mu nehodlal odpovídat. Bylo to zbytečné. Pak ale prohlásil něco o zabíjení. Potřeboval jsem, aby mě zabil Kashike.
"Možná bude mnohem lepší užít si to divadlo, které uvidíte, až mě můj bodyguard zabije sám, věřte mi, bude to stát zato..." řekl jsem se spikleneckým úsměvem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

ANBU Centrála - Stránka 2 Empty Re: ANBU Centrála

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru