Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 27 z 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 27 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Fri Sep 18, 2015 4:34 pm

Seděla jsem s nohama na stole a opět si zapisovala další blbosti do své knížky. No, blbosti, každý si to vezme po svém. Chvilku jsem ještě zapisovala, než jsem uslyšela klepání na dveře. Zvedla jsem pohled a nohy si dala po stůl, kde jsem si dala jednu přes druhou.
"Dále." Vyzvala jsem člověka, který stál za dveřmi. Nejspíš to pro ostatní bude trošku šokem, že tu neuvidí blonďatou paní, ale slečnu, která má pohled zabijáka, vypadá mile, ale při tom to je jeden velký omyl.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Sep 19, 2015 2:06 pm

Ani to tak dlouho netrvalo a bylo mi uděleno povolení vstoupit do kanceláře, jenže jsem nezaslechl hlas Reiny, tudíž jsem na chvíli zaváhal se vstupem. Jenže když už jsem tady a nebyly tu žádné nezvyklé znaky, tak jsem se rozhodl vstoupit. Uvnitř byla jiná žena, takže jsem za sebou dveře zavřel a předstoupil. " Zdravím. Reina-sama ještě nedorazila? " Zeptal jsem se jen po informaci, zda je pryč nebo někde ve vesnici. Bylo tu bez ní docela velké ticho, možná by nevydilo trocha rozptýlení.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Sun Sep 20, 2015 5:30 pm

Dovnitř vstoupil nějaký hoch s modrými vlasy. Já shinobi z této vesnice neznala a proto jsem si ho jenom prohlídla a po jeho otázce se podívala okolo sebe a znovu na něj. Po celou dobu jsem měla neutrální výraz a musela jsem se škodolibě pousmát. "Co myslíš? Kdyby dorazila, nesedím tu teď já." Pokrčila jsem s nezájmem rameny a dala si nohu přes nohu a opřela se do křesla.
"Jméno, příjmení, hodnost a požadavek, nic víc mě nezajímá." Řekla jsem mu stroze, bez jakékoliv známky emocí, nebo změny výrazu v mém obličeji.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Sep 20, 2015 5:45 pm

Sice měla takovej neutrální výraz, ale pohyb svých očí ne. To však ale nebylo momentálně podstatné. Reina-sama tu není a tak po mě nic nebude chtít. Tato osoba nevím co mi dá a tak se zatím přizpůsobím. " Nizashi Shiroi, Jounin. Přišel jsem za Reinou pro další instrukce. Nic víc k tomu nemám. " řekl jsem podobně jako ona a vyčkával na její odpověď. Nejradši bych šel s Reinou na nějakou misi nebo výpravu. Kamkoli jde, tam se děje něco zajímavého. Alespoň jsem to zaslechl ve světě.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Sun Sep 20, 2015 6:36 pm

Po jeho odpovědi mi mírně stoupl koutek úst vzhůru a dovolila jsem si vytáhnout ze stolu nějaké spisy o tomto shinobi. Na chvíli jsem se do nich ponořila a potom jenom zvedla obočí a oči mi sklouzly ze svitku na něj. A povzdechem jsem ho opět založila zpět a vzala si do ruky propisku. Nic jsem neříkala, nastala chvila ticha, musela jsem přemýšlet a to mé přemýšlení doprovázelo rytmové cvakání propisky. Až mě něco napadlo, což bylo tak po minutě, tak jsem propisku odložila a pousmála se. "Mám pro tebe úkol. Najdi mi jednoho z Kaguyů. Samozřejmě živého, potřebovala bych s jedním z nich mluvit." Ve zkutečnosti to nebyla ani tak lehká mise. Viděla jsem jejich chování a nebyli typ člověka, který by se řídil rozkazy, byly impulzivní a arogantní, proto by toto právě Nizashiho mělo zaměstnat a já bych z toho měla to co chci.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Sep 20, 2015 7:12 pm

" Jednoho z těch chlápků, kteří machrovali na srazu kagů? To bude ještě zajímavé. Pokud nebudou chtít po dobrém, nevadí, že to pude silou? " Zeptal jsem se raději a pak si ještě dovolil takovou poznámečku. " živé určitě přivedu, ale v jakém stavu budou nebo já budu to nezaručuju, že bude dobré když nebudou chtít. " Počkal jsem jestli  k tomu bude mít nějaké připomíňky a pustí mě.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Sun Sep 20, 2015 8:01 pm

Centrum Otogakure - Stránka 27 Tumblr_inline_nbgji1Ewa51sk4fqc
Nedalo se to moc ukočírovat a nad jeho odpovědí jsem se musela spokojeně usmát. Přeci jen tu jsou zajímavý shinobi, kteří mají chuť po tom samém. Docela mě to překvapilo, že bych něco takového slyšela od tohoto hocha? Nenapadlo by mě to jen tak. "Za normálních okolností bych ti to dovolila. Napříč těmto okolnostem mám podmínku. Pokud nebude chtít přijít, udělej to po svém. Chci ale aby byl při vědomí a nejlépe se udržel aspoň trošku na nohou." Reina na ně byla docela vysazená a toto by se jí nejspíš nelíbilo. Sama si je tu chovala a starala se o ně, aby se jim nic nestalo, nerada bych nalila olej do ohně, to by nebylo zrovna nejlepší. Rozhodně by se tím pokazil můj plán. "V případě kdy by vypadalo, že to nebudeš zvládat, tak se stačí zmínit o jeho bratrovi. Pokud tě zabije, jeho bratr umře do dvou minut po tvém úmrtí. To by mu snad měl spadnout řemínek a ego." Povzdechla jsem, otočila se na křesle k oknu, natáhla si nohy a položila si je na parapet. U kotníků jsem se zkřížila a mávla rukou na Nizashiho s náznakem, že může odejít.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Wed Sep 23, 2015 7:46 am

Vyslechnul jsem si ještě jedno takové info o misi a pak jsem se chystal pomalu k odchodu. " Rozumím. Nejdřív najít a pak přivést sem. Hned vyrazím na cestu, kdo ví kde může být. Už dlouho jsem ani jednoho z nich neviděl, ani o nich neslyšel. " Počkal jsem ještě chvilku a pak zmizel v obláčku kouře, mířící se podívat po těch dvou a přivést, alespoň jednoho z nich.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Sun Sep 27, 2015 12:31 pm

Když Nizashi odešel, jen jsem se pousmála, najít ty dva ještě nějaký ten čas zabere, ale pro případ, že by přišel dřív než já, jsem tu nechala vzkat, i přes to že jsem věděla, že se to nestane. Vzala jsem si na sebe plášť a začala konat věci, které mi tu Reina nechala na stole, abych vyřídila. S povzdechem jsem jenom vzala papírek a založila si ho do kapsy. Vzala jsem lísteček a nalepila ho na dveře.

Otokage i zástupce jsou na cestách, pokud by to bylo naléhavé, pošlete orla.

Hned po tom jsem se vydala do Umi no Kuni. Bylo to jako první na seznamu prací, které jsem měla vykonat. Musela jsem být ale opatrná, bylo mi jasné, že od té doby co jsem zradila Tsuki budu vyhlášena za nukenina. Nad touto myšlenkou jsem se jenom pobaveně usmála a odešla pryč.

Přesun
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 07, 2016 3:18 pm

Po pár týdnech zpět ve své kanceláři a hned fronty. Nový systém se mi nelíbil. Veškeré papírování je sice na nás ale hlavní rozhodování nikoli. Přesto jsem se na tu práci musela vrhnout, alespoň se uklidním, než přijde rodina Kaguyiů postrach Otogakure. Ještě si musím vymyslet, jaký tret Tatsuyovi dám.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 09, 2016 6:19 pm

Tak! Konečne bolo ticho a Minato s Tatsuyom si mohli všimnúť, že mám na tvári úsmev. Yosh, pocit víťazstva.. aj keď neviem čo som vyhrala a ani neviem prečo som mala ten pocit.. Jednoducho to bolo super.
No cestou k budove Otokage som zas mala pocit viny či som to zas neprehnala s Tatsuyom a vlastne či som dobrým príkladom pre Minata. Nááááh asi sa budme musieť ospravedlniť Tatsuyovi, udrieť som ho rozhodne nemala.. Predsa len som ja vždy bola tá pokojná...
Potom som sa zas cítila super, lebo som konečne aj niečo urobila! Väčšinou moje vyhrážky brali so smiechom, ale po dnešku si dá aj Minato pozor na to, čo bude robiť.. Ale bolo to správne?
Zatriasla som hlavou, aby som nemyslela stále na to isté a zrazu sme vlastne došli pred kanceláriu Reiny... Uff to bude ... Zaklopala som na dvere a čakala, kým nás Reina vyzve dnu. Našťastie rada, čo tu bola pred hodinkou už zmizla.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 09, 2016 6:50 pm

Šel jsem s rukami v kapsách hned vedle Mizuki. Bylo to na druhou stranu příjemný...Možná jsem měl jenom slabou chvilku, ale dívat se na to, že opět jdem k Reině my tři? Musel jsem se nad tím pousmát. Stejně tak jsem viděl i úsměv na Mizukyné tváři, což mě víc než potěšilo.
Při cestě ke kanceláři jsem si ještě zapálil a před dveřmi se opřel ramenem o stěnu a dokuřoval svojí cigaretu.
"Bude rozebírat to pole, nebo mě pošle na misi, vo co že to udělá." Podotkl jsem před kancel a dokouřenou cigaretu jsem típnul o nedaleký koš, který tu byl. Potom se se vrátil ke své rodince, oba dva jsem si je prohlédl a usmál se.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kaguya Minato Sat Apr 09, 2016 8:41 pm

Dorazili sme s mamčou a ockom dorazili k budove našej milovanej Otokage. Bol som tu prvý krát, sám by som sem neprišiel, pretože mi mamča hovorila, aby som nikam nechodil sám, pretože sú všade úchylovia a pedofili. Vraj. A aj tu. Že by naša Reina bola pedofil?
"Mami? Kto je to vlastne pedofil?" To slovo som už počul toľkokrát, ešte aj nejaký môj spolužiak bývalý mal vraj s ním potýčku, ale stále som netušil, kto to môže byť. Pedofil...Peďák. Vraj ponúkajú sladké deťom. Čo je na ňom potom zlé? Boli by sme dobrí kamaráti! Pre mňa je kamarát každý, kto mi ponúkne sladké, pretože doma niekedy trpím cukrovou hladovkou. Rodičia si myslia, že tým, že nedostanem sladké, sa napravím. Mehehehehehehehe, snaha dobrá, výsledok žiadny. Somt ak evil!
"Je babča Reina pedofil?" Položil som ďalšiu otázku. Mohli na mne vidieť, že si srandu nerobím! Ja som to vážne nevedel, to preto, že mi zakazujú pozerať niektoré programy s pedofilmi! Tak im treba! Budem sa veľa pýtať, schválne, aby si uvedomili, že mne sa zakazovať telka nemá!
"A myslíte, že mi dá sladké, ak je pedofil?"  Možno mnoho otázok, ale to som bol ja. Neustále zvedavý.
Kaguya Minato
Kaguya Minato
Genin
Genin

Počet příspěvků : 9
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Apr 09, 2016 9:08 pm

Kývla som hlavou na to, čo povedal Tatsuya. Predsa len mal pravdu, nič iné by sa ani od Reiny nedalo očakávať. A Minato začal mať zas svoju zvedavú chvíľku. Po jeho otázke som sa len uškrnula. "Nóóoó To je taký chlapík, ktorý ti ponúkne sladkosti za to, že s ním pôjdeš niekam... no a tam ťa zneužije... Pokiaľ nemá sladkosti tak ti ponúkne niečo iné... Síce tebe to nehrozí, cestou by ťa radšej vysadil a ešte ti za to dal ďalšie sladkosti..." Povedala som mu to, asi tak ako to bolo. Samozrejme som sa trošku usmiala. Jeho druhá a tretia otázka boli ešte lepšie...
"Za prvé, oslovuj ju radšej Otokage-sama.. A za druhé, Reina nie je pedofil dúfam.." Odpovedala som mu a kukla som sa na Tatsuyu s úsmevom. Čakala som, kým nám dá Reina povolenie na vstup. Dúfala som, že čím skôr, lebo som sa obávala ďalších otázok od Minata, kto vie na čo sa za chvíľku bude pýtať.. Ale predpokladám, keď našiel Ockové Časopisy, alebo Tetsuyové alebo koho boli, tak vie toho dosť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 10, 2016 10:32 am

A začalo to, bylo to tady, ten osudný den, na který jsme čekali oba dva s Mizuki! Bože, udržet klid, prosím...opravdu jsem netušil, že toto téma začne pedofílií!
Nejspíš bych za toto Minata bouchl pěstí do hlavy, aby se mu rozsvítilo, ale zajímalo mě, jak to bude pokračovat dál. Toto byla věc Mizuki, já se do těchto věcích neangažoval-díky bohu! Pobavilo mě to, musel jsem se otočil obličejem o 180 stupňů od nich, abych Minato neviděl můj smích, když se zeptal, jestli právě Reina je pedofil a Mizuki mu tak...."jasně" odpověděla. Začaly mi mírně téct slzy a docházel mi dech, jak jsem nechtěl být při smíchu hlasitý.
Až ke konci jsem se zvysoka nadechl a začal se hlasitě smát. Nevydržel jsem to.
"Reina..." Otočil jsem se k nim a otíral si slzy smíchu. "Reina není pedofil, jen má moc ráda děti." Opět jsem zrudl, ale musel jsem to udržet do p*dele! Začal jsem zhluboka dýchat, tyto konverzace jsem měl moc rád. Kdy se Minato zeptá na absolutní věc a Mizuki mi rovnou s klidem odpoví, ach bože. Těším se, až se jednou zeptá, kde, kdy a proč se vůbec narodil. Já už si tu větu chystal docela dlouho. No víš, Minato...Měl jsi být jen další kapkou na prostěradle, ale jsi takovej hajzlík už od spermie, že si tam prostě musel vletět. Jako fakt! Stále jsem přemýšlel, jestli by toto bylo dobrý říct, nebo ne...hmm, po tom dnešku byla moje dedukce zřejmá, že by mě Mizuki opravdu zabila...tentokrát už opravdu.
Pohlédl jsem po svých myšlenkách na ní a potom na Minata a nemohl se přestat řechtat. Mělo to pauzy, ale dávalo mi to zabrat. "Vy jste fakt blázni." Podotkl jsem opřený o stěnu, s nohama překříženýma u kotníků.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Apr 10, 2016 7:05 pm

Hluk na chodbě představoval blížící se rodinku Kaguyiů. Narovnala jsem se a čekala než zaklepou. Jakmile se tak stalo, zvedla jsem se z křesla a šla jim přímo osobně otevřít a že jsem to nedělala často. Otevřela jsem jim:
"No tak pojďte!" vyzvala jsem je ke vstupu do kanceláře.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Apr 11, 2016 6:18 pm

Tiež som sa viac menej usmievala, hlavne kvôli Tatsuyovi, jeho smiech bol trošku nakazlivý a ja som sa musela tiež trošku usmiať... Keby toto však Reina počula, nedopadli by sme dobre... Síce som sa jej nebála, bola moja nadriadená, ale nešla z nej hrôza.. Nech si každý tvrdí to čo chce...
Reina nám otvorila dvere osobne, čo sa často nestáva a pustila nás dnu. "Hai." Odpovedala som jednoducho a šla som do kancelárie ako prvá. Sledovala som pozorne očami Minata a Tatsuyu.. Naozaj by som nebola práve najradšej ak by jeden z nich oboch niečo vyviedli. Potom som sa pozrela na Reinu, nevypadala ani agresívne, ani šťastne, vlastne akoby necítila nič... Wait .. však bola Edo Tensei, tak som sa nečudovala. Síce ET mali city alebo nie? Mala som v tom menší zmätok.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Apr 12, 2016 4:03 pm

Než jsem se nadál, přímo před námi se ve dveřích objevila Reina. Divil jsem se, že nám šla otevřít. Trošku jsem na ní přimhouřil oči. Tady něco nehraje, těžce a masivně tu něco nehraje. Řekl jsem si v duchu a vstoupil jsem do místnosti. Všiml jsem si Mizukiného úsměvu, který nešel ani přehlídnout.
Když jsem vešel dovnitř, ruce jsem si založil do kapes od kalhoty a pozoroval Reinu. Byla tu nějaká změna? Její výraz? Nic, nic! To bylo nejvíc scary, když se tvářila nijak, protože vám dávala naději na to dobrý i špatný, kdyby se tvářila špatně-žádná naděje tu není! Bože, toto bylo tak krutý! Jenom jsem si znechuceně nad tímto faktem povzdechnul a pohled obrátil znovu na ní.
"Ještě dřív, než něco započne, propukne, nebo se bude slavit..." Trošku jsem se zastavil, ta omluva mi nechtěla jít přes rty, bože! Jak já nesnášel se omlouvat nahlas, nesnášel, nesnášel, NESNÁŠEL. To slovo se mi příčilo a moje rty ho pomalu nedokázali ani artikulovat. Cítil jsem se, jako kdybych v puse měl něco, co chci vyplivnout, ale ono to nejde, protože to třeba neumím! Ten pocit byl strašnej. Jen jsem převrátil očima do stropu a pak zpět na ní s povzdechem a do rtu jsem se kousl, abych to řekl. "Omlouvám se za tu louku." No a teď? Až moc jsem chtěl říct, že za to i přes to vše může Mizuki. To byl zase pocit zvracení! Když něco chce moc ven, ale vy se snažíte, aby to nešlo! Pane bože, já měl sám se sebou velkej problém, neřekl jsem to ale...věděl jsem, že kdybych řekl, dopadl bych fakt špatně.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Kaguya Minato Tue Apr 12, 2016 6:29 pm

Absolútne som nechápal, čomu sa akože začal môj fotrík smiať! Nahodil som najprv naštvaný výraz, ako si dovoľuje?! Čo bolo vtipbé na tom, že som sa pýtal, či je Reina pedofil? Horšie by bolo keby som sa nepýtal a povedal jej to rovno do očí nie? No, keď mi mamča vysvetlila, kto to je, nechápavo som pozdvihol obočie.
"Zneužil? To ako...by mi strčil banán do prdele?" Raz mi pojem zneužitie vysvetľoval ocino. No. A takýmto zvláštnym spôsobom.
"To by mi Reina...ooo, pardon, Otokage-sama strčila banán do prdele? Mami? Bolí to?" Padla ďalšia otázka, aj keď už bolo jasne povedané, že pedofilom vraj nie je. Ale ako to oni môžu vedieť? Sotva som sa dočkal odpovede, zavolala nás Reina dnu. Teda, otvorila nám dvere. Aaaaa, ocino o chvíľu dostane rekt! Zaslúžil si to!
"Dobrý deň prajééém, Re...Otokage-samaaaaaaa!" Pozdravil som sa slušne. Následne som sa len usmieval. Ocko sa vážne ospravedlnil! K tomu som mal len jedinú reakciu...*le obrázok.

Centrum Otogakure - Stránka 27 Impossibru_400x400
Kaguya Minato
Kaguya Minato
Genin
Genin

Počet příspěvků : 9
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Apr 12, 2016 7:27 pm

Než jsem stačila zavřít dveře, už padaly omluvy. Což zase naopak překvapilo mě. Zavřela jsem dveře a opřela se o ně. Založila si ruce na prsou a pozorovala celou rodinku.
"Nikdy jsem nedoufala, že se dožiju toho, že se mi omlouváš sám od sebe a dobrovolně." pronesla jsem k hlavě rodiny.
"Máš na výběr ze dvou trestů, za prvé - týden učíš na akademii, za druhé - udělat si brigádu na tu louku. vysadit novou trávu a zajistit rozvoz zeminy na tu louku, je to zajištěné, buď to povedeš nebo budeš učit." řeknu mu a přejdu zpět ke svému stolu.
"Mizuki potřebuji, aby jsi šla zkontrolovat do přístavu lodě, které připlují se zásobami do vesnice a také vyzvedla mé věci. Vezmi sebou mladého, alespoň si provětrá nohy. Nějaké otázky? Až se vrátíte, můžete tatínkovi pomoc s brigádou."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Apr 13, 2016 8:20 pm

Tatsuya sa ospravedlnil? Zapôsobilo to na mňa, no akože, pred rokmi by to nespravil... Ešte by si spravil väčšie problémy. Tresty neboli také hrozné, teda pre mňa.. Pre Tatsuyu to boli asi nehorázne muky. V Akadémií? S deťmi? On? Jemu stačilo, že mal doma Minata... A že by bol on záhradníkom, tak to som pochybovala...
Reina mi zadala misiu, takú kuriérsku, mala som jej niečo doniesť, jej veci a skontrolovať lode so zásobami? *PREČO JA VŽDY DOSTANEM D-rank alebo C-rank misiu?* Nariekala som v hlave, teda bola tam zaručená bezpečnosť, ale ja som už na iné misie ani nechodila poslednú dobu... Človeka by z toho šľahlo.. Našťastie som na sebe nedala znať vôbec nič len som sa mierne uklonila   "Bez otázok Otokage-sama. Minato, poď.." Povedala som to dosť zreteľne a pomaly som sa narovnala, otočila avyšla von z dverí, zároveň som chytila Minata za ruku. Viem že to neznášal, ale tak nechcela som, aby pokládal blbé otázky Reine. Keď sme vyšli von, usmiala som sa naňho. "Tak vidíš máme misiu... Je to dosť otravná misia, tak nech to máme z krku." Aj ja som dokonca znela otravne, nebola som vyhajpovaná ako vždy. Nakoniec som sa však usmiala. "Možno ak sa niečo pokazí, tak budeš mať šancu ukázať, čo dokážeš.. Ak sa nič nepokazí, budeš pekne robiť nosiča našej Otokage-sama." Pousmiala som sa a pomaly som šla s Minatom do prístavov, dávala som si pozor na Minata, aby niekam nezdrhol xD Človek nikdy nevie čo má čakať od hyperaktívnych detí.
Presun


Naposledy upravil Mizuki Netsu dne Wed Apr 13, 2016 8:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Apr 13, 2016 8:35 pm

Trošku jsem zrudl, když okomentovala mojí omluvu. Výrazu Minata jsem se ani nedivil, kdybych tu měl klona, tvářil by se stejně! Jojo, byl to nezvyk a měl jsem divnej pocit, takovej hnusnej, jako kdybych to nebyl ani já.
Jenom jsem si povzdechl a poškrabal se ve vlasech.
"Toto bylo poprvé a naposledy, tak si toho važ." Pokýval jsem si hlavou s povzdechem. V tom mi ale dala na výběr...zahradník, nebo chůva. Zahradník, nebo chůva? ZAHRADNÍK NEBO CHŮVA?! Pootevřel jsem pusu-na pohled jsem se zasekl, zatímco u mě v palici byl chaos. Co z toho sakra můžu být lepší! Přemýšlel jsem nad tím docela hodně a rozhodl jsem se vybrat si zahradníka-budu venku a nikdo mě nebude obtěžovat!
V tom dostala misi aji Mizuki a Minato a opět nějaký C-rank, musel jsem se jenom usmát-toto mi dělalo dobře! Ano, hned mi to napravilo to, že jsem se omluvil, škodolibost byla moje! Jen jsem se na Mizuki pousmál a na Minata mrkl. "Užíjte si to a nespěchejte." Paže jsem zvedl nad hlavu a protáhl jsem se. Hned na to jsem ruce shodil podél těla. Mizuki jsem políbil na tvář a na Minata jsem se pokrčil a škodoradostně mu rozcuchl vlasy. "Makej tvrdě." Roztřepil jsem mu vlasy a když odešli, otočil jsem se zpět k Reině. Byl tu najednou až divnej klid.
Sedl jsem si i bez dovolení na sedačku a hlasitě vydechl.
"Opravím ti tu louku. Dítě mám jedno, mít jich na starost víc, radši bych u toho umřel. Kdyby se to stalo, chtěl bych aby na mým náhrobku bylo: Bojoval tvrdě, fyzicky i psychicky." Úplně jsem to před sebou viděl! Ano, krása, nikde by nebylo zmíněno, že mě zabili děti! Ach, jak já bych ty smrady mlátil! Vždycky si to říkám u Minata, ale moje ruka se vždycky zastaví těsně před jeho obličejem, protože do toho vstoupí Mizuki. Potřeboval ale nějakou pevnou ruku.
"Poslyš, mám pro tebe návrh. Minato ovládá Jinton, ale potřebuje senseie. S Mizuki chci chodit na větší mise, už jí to hodně chybí a abych pravdu řekl, potřebuju taky na nějakou dobu vypadnout z této vesnice." Zvedl jsem se ze sedačky a došel k ní ke stolu, no, sedl jsem si na parapet u okna, byl jsem tak u ní blíž-ne že bych se nebál, pokaždé když je tato ženská ke mě moc blízko, začínám mít nahnáno, to ne že ne. To samé bylo i u Mizuki. Ale tady jsem fakt nevěděl vůbec, co můžu čekat.
"Co bys řekla na to, že by se Minato stal tvým novým studentem?" Nadzvedl jsem obočí, z toho pohledu vyzařovalo jediné. ŽE CHCI, aby to vzala a NE pro mě nehrálo roli.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 14, 2016 2:01 pm

S mírným úsměvem jsem se dívala z matkou a synem jak jdou na misi. To gesto, kdy ho vzala za ruku bylo moc pěkné. Záviděla jsem Mizuki to štěstí, ale nedávala jsem to na sobě znát. Minato byl oběma velmi podobný a když podobný tak ve všem. To mě trochu zase odradilo. Z mého přemýšlivého transu mě dostal až jejich otec a manžel. Podívala jsem se na Tatsuyu a přemýšlela jsem, co vlastně celou tu dobu říkal. Podívala jsem se na něj a vrhala jsem na něj pohled, který jasně říkal, že nemám v hlavě momentálně vůbec nic.
"Em....cos říkal?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 14, 2016 4:43 pm

Bylo víc než očividný, že Reina nepobrala vůbec nic z toho, co jsem jí řekl. Cuklo mi oko...vážně, mi cuklo oko. Chvílu jsem na ní zíral s mírně pootevřenou pusou a tupým výrazem. Jde Edo Tensei zabít, když je mrtvý? Mám pocit, že někdo říkal, že ne, ale přísahám, že já na to příjdu...rašple jedna. Povzdechl jsem si prokoulil očima. Protřel jsem si obličej a hlavu si opřel o zeď s poněkud hodně otráveným vydechnutím. No, na konec jsem se začal smát a vrtět hlavou. Toto nebylo normální a nebylo to v pořádku! Celá tato vesnice byla divná, ale na tom mi ani tak nesešlo.
Otočil jsem hlavu směrem k ní a do široka jsem se usmál. "Řekl jsem ti, že budeš mít na starost Minata, budeš sensei." Zářil jsem jak naprostý sluníčko. "Jojoooo. Ale neboj, je to zlatíčko, naprostý anděl." Mrkl jsem na ní, bylo až nechutně vidět na mém výrazu, že to byla ironie, ale totální ironie-až taková, že to nebylo ani vtipný!
Samozřejmě...já jakožto manžel a otec dítěte jsem se naučil mít postřeh a neuniklo mi, jak se dívala na Mizuki, když chytla Minata za ruku-to nesnášel a byl jsem si jistej, že právě teď trpí a ani si nedokážete představit, jak mě tento pocit naplňoval blahem. Pomalu stejně dobrý jako sex...krásný, krásný...a ano, opravdu jsem byl otec, ale měl jsem k němu poněkud jinačí vztah. No, who cares. Každopádně, toto Mizuki dělala běžně, takže já už to nijak nepostřehl...Avšak, zatím jsem to nerozváděl.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 14, 2016 6:00 pm

"A proč si myslíš, že chci a budu trénovat zrovna tvého syna?" narovnala jsem se a přímo na něj hleděla. To bych to fakt vyhrála, kdybych trénovala druhého takového jako je....tenhle.
"Za to budu chtít něco na oplátku." blýsklo mi v očích. Měla jsem něco za lubem, ale ještě jsem nevěděla co.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 27 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 27 z 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru