Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 26 z 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 26 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Aug 17, 2015 10:09 pm

Dostala som pochvalu no nejak to mnou ani nepohlo, len som pokrčila ramenami a zobrala si odmenu. Nevedela som či tu mám ostávať. Predsa len Tatsu a Tetsu boli proste ... idioti? No ja neviem osobne by som si nedovolila takto rozprávať pri Reine. Nakoniec som tu predsa len ostala.
Neviem prečo, ale ja byť na mieste Reiny, tak ich asi nakopem. Potom čo povedal Tatsuya takú blbosť, zakrútila som hlavou. Vážne som chodila s takým drrzím parchantom? Achjooo... to som sa zas mala do koho zabuchnúť, trošku som Reine uľahčila prácu a keď stál Tatsuya pri mne. Tvrdo som mu stúpila na nohu a začala ho ťahať preč. "Prepáčte Otokage-sama, ale ja sa oňho postarám." Zaznelo z mojej strany a násilne som ťahala Tatsuyu preč.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 18, 2015 1:41 am

Než jsem se vůbec nadál usednout na tento boží trůn, ucítil jsem, jak mě někdo táhne pryč. Viděl jsem ten její pohled, doufal jsem, že mě nezabije, já fakt chtěl být Otokage! Jen jsem ještě stihl mávnout na bráchu.
"Sedni tam i kdyby tě to mělo stát život!" Pomalu jsem za sebou táhnul paty. Bylo vidět, že jsem se víc bál Mizuki, než Reiny, což bylo smutné, protože toto by si Reina měla užívat, jinak by to semnou ani nehlo.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 18, 2015 7:15 pm

Klon

Podívala jsem se na Tetsuya, potom co ti dva odešli. 
"To vás to vážně baví? Vždyť nemáte u nikoho respekt. I přítelkyně tvého bratra uznala, že jste to přehnali." postavila jsem se a přešla k oknu. Jestli mám takových shinobi ve vesnici víc, tak to tu rovnou věším na hřebík. Jenže mě ještě čekali obchody s Kiri a vyřešit tu záležitost s útokem. 
"Začněte se trochu vzpamatovávat, už mě to unavuje (to myslím vážně Wink )".
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Tue Aug 18, 2015 7:51 pm

Sledoval jsem, jak Mizuki zpacifikovala Tatsuyu, ale nijak to nekomentoval. Co bylo mezi nimi se mě vlastně nijak nedotýkalo, jen jsem se nakonec musel pousmát nad tím, jak se můj malej bráška za těch pár měsíců, co je s Mizuki, změnil. Asi jí má fakt rád. Když nic jiného, měl jsem radost, že je šťastný. Na nikom jiném mi nezáleželo.
Pak teprve jsem začal věnovat pozornost Reině.
"Nepotřebuju respekt, nejsem kage, názory ostatních mě nezajímají." nevím, co ji stále tak překvapovalo. Byl jsem takový vždy, už od začátku jsem si na nic nehrál. Nikdy jsem se neprohlašoval za hodnýho. Jestli chtěla někoho, kdo jí unavovat nebude, mohla si to zařídit.
Otočil jsem se odchodu. "Jo, to jsme dva.." vážně nevím, co ode mě očekávala. Já totiž nebyl Mizuki. A tohohle rozhovoru jsem měl plný zuby.
Přesun
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Thu Aug 20, 2015 6:56 pm

Objevila jsem se přímo ve středu kanceláře. S povzdechem jsem si odložila plášť a hodila jsem na sebe jenom mikinu. Sedla jsem si do křesla a ke stolu, vedle Otokageho a koukla se na klon s úsměvem. Netušila jsem, že tu měla klon, ale tak proč by ne. Usadila jsem se, dala si nohu pře nohu a podívala se do šuplíků.
"Jaké to je, to Kagování, hm? Musí to být docela nuda, no ne?" Tato otázka byla vypuštěna spíš tak do vzduchu, její klon mohl odpovědět a nemusel, neměla jsem potřebu teď zrovna nic moc říkat, čekala jsem tu přeci jenom na shinobi, nebo na svůj dárek.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 25, 2015 6:12 am

Klon
"Ani ne musíš proto mít cit a zalíbení." usmál se na ní klon a postavil se, aby ji uvolnil křeslo. Po chvíli dorazila pravá Reina

Klon se rozbil na tisíce růžových střípků.
"Povolej si k sobě Kaguyi jednoho ti tu nechám, druhý půjde se mnou. Potřebuju, aby si dohlídla na vesnici. ¨Jdi se podívat na rýžová pole a pak si klidně s Kaguyou zatrénuj uvidíš jak je na tom alespoň a ještě mi zavolej Mizuki." řekla jsem jí a čekala, jak tuto situaci vyřeší
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Tue Aug 25, 2015 1:36 pm

Jen jsem se pousmála při odpovědi od klona a posadila se do křesla. Nikdy jsem nechtěla jen tak vést vesnici jako zástup. O Oto jsem však zájem neměla můj cíl byl o pár kroků dál, ale toto byl odrazový můstek, takže proč se něco nezaučit, že ano.
Po její prosbě jsem jen naklonila hlavu do strany.
"Fajn, to snad nebude problém..." Pokrčila jsem rameny a vytvořila jsem tři klony.
"Kaguyové, Mizuki a rýžové pole, hned." Před našima očima se všechny tři klony ponořily do země. Díky technice Iwagakure no Jutsu. Byla jsem takto nejen schopná lépe detekovat chakru, ale dokonce se lépe pohybovat po okolí a především tak, aby to nikdo jen tak nezjistil. Hold sladký život. Jen jsem se pousmála nad tou větou, že si s ním můžu zatrénovat.
"Kaguyové preferují boj na blízkou vzdálenost, v porovnání semnou nemají nejmenší šanci. Jejich kosti jsou možná pořádně silné, ale můj Koton taky. Tak proč marnit s čas s někým, kdo nemá šanci mi ublížit. Jediné na co je potřebuji jsou techniky, které chci naučit." Arogantně jsem se pousmála a ještě jednou si přeměřila Reinu pohledem. Nezdála se mi jako člověk, který by zrovna toužil po tom zakládat nějaké rozepře, což se docela lišilo od její minulosti.
"Pověz, co tě tak najednou napadlo být tou lepší stránkou ve světě shinobi? To ti toho tolik vzaly, že se snažíš změnit taktiku a očekáváš, že oni se k tobě budou chovat stejně i přes tvou minulost?" Toto mě opravdu zajímalo, protože ne jen tak někdo se změní luskem prstu. Avšak, brala jsem na vědomí i to, že je vlastně mrtvá, možná měla její smrt co dočinění s jejím chováním, které teď preferovala.

Klony Přesun
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 25, 2015 2:49 pm

Došel jsem společně s Mizuki až sem. Zajímalo mě, co mě bude chtít tentokrát, modlil jsem se jenom za to, ať to není ta mise s tou Nefrit, protože to už jsem doufal, že máme ujasněné. Jen jsem stál před dveřmi a vytáhl si cigaretu a zapálil si. Pousmál jsem se na Mizuki. "Ten kancl je celý jen tvůj, zaťukej si a mluv kdy se ti za chce, já se budu věnovat této super tyčince." Řekl jsem ironicky a zazubil jsem se. Docela jsem měl z této informace nahnáno, kterou chce říct Mizuki Reině, ale tak co, já snesu výsměch, ale ponižování ne, takže by si v tom kanclu ty dvě nádhery měly rozmyslet, jak se budou ke mě chovat. Byla to opravdu otrava.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 25, 2015 3:51 pm

Tak pomaly som došla zároveň s Tatsuyom až pred kanceláriu. On si zapálil, asi bol mierne nervózny. Našťastie mi tentokrát sám povedal, aby som rozprávala len ja. Predsa len bude to tak lepšie. "Mám taký blbý pocit, že sa niečo pokazí..." Povedala som predtým, než som zaklopala. Zhlboka som sa nadýchla pozdvihla ruku tesne k dverám a dvakrát silnejšie zaťukala. Počkala som si na vyzvanie od našej ctenej Otokage-sama a keď bol ten správny moment, vstúpila som do kancelárie a za mnou by mal ísť aj Tatsu. "Zdravím Otokage-sama." Povedala som a mierne som sa uklonila tak, ako vždy. Čakala som, na čo si nás Reina presne zavolala.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 25, 2015 8:34 pm

"Je to jednoduché, dostala jsem možnost znovu být ve světě živých, proč toho nevyužít." promluvila jsem a pak pozvala dál ty dva. 
"Zdravím. Mám pro vás opět misi. Nic jiného vlastně nemůžete čekat. Tatsuyo a Mizuki půjdete pro mě něco vyřešit do Konohy." 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Tue Aug 25, 2015 8:39 pm

Jen jsem se pousmála. Bylo to vlastně logické, jen kdybych tu příležitost dostala já, půjdu stále za svým cílem, který se nikdy nezmění, i kdybych kvůli němu měla jednou umřít, umřela bych pro to i podruhé. V tom se tu objevili ti dva. Dovolila jsem si podívat se na spis těch dvou. Očividně tu byli dva Kaguyové, jen jsem se nad tím pousmála. Bratři? To nebude moc hezké. Přeměřila jsem si je pohledem, ten chlápek vypadal dost hulvácky, narozdíl od slečny. Do rozhovoru mezi Reinou jsem se jim ale nepletla. Jeden z mých klonů stále hledal toho druhého, což mi způsobilo trošku vrásky na tváři, chtěla jsem to mít rychle vyřešené.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 25, 2015 8:41 pm

Nadzvedl jsem obočí k Mizuki a zazubil se. "Pokazit, neblázni, kdyby se něco stalo, tak se o to postarám." Mrkl jsem na ní a vstoupil spolu s Mizuki do kanclu. Na místě Reiny seděla ta ženská, kterou jsme viděli na cvičišti. Arogantní mrcha, na první pohled jsem to hned poznal a ještě seděla na tom místě. Jen jsem prokoulil očima a ještě znovu když spustila Reina o misi. Měl jsem vážně tencenci něco říct, ale nechal jsem to na Mizuki. Jen jsem všude okolo házel ty znechucené pohledy, které jsem měl tak rád! Típl jsem cigaretu a povzdechl si, jen tak, pro efekt, na znak, že mě vážně netankuje někam vůbec chodit.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 25, 2015 8:49 pm

*Achjooo, takže Konoha.* Prešlo mi hlavou, pri tom ako som počula úlohu od Reiny. Pozrela som sa na Tatsuyu a pokrčila ramenami. Tie jeho znechutené pohľady hovorili aj za mňa, že sa mi tam moc nechce ísť, napokon som sa len milo usmiala. *Rozkaz je rozkaz* Pomyslela som si a poškrabala som sa vo vlasoch. Pozrela som sa na tú neznámu ženu, ktorá sa nehodlala ani predstaviť a pohľad som znova presunula na Reinu. "A o čo presne ide Otokage-sama?" Opýtala som sa bližšie k misií, snáď sa Tatsuya nebude hnevať, že som ju teraz tú misiu akoby prijala. No napokon aj keby sa hneval, vedela som, že mu to dlho nevydrží, presne tak je to aj obrácene...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 25, 2015 8:53 pm

"Potřebuju, aby jste zjistili zda je v Konoze mé tělo a případně si domluvili audienci u Hokageho a pokusili se vyjednat partnerskou dohodu mezi vesnicemi. Mizuki spoléhám na tebe." řeknu a podívám se na Tatsuy.
"kde máš bratra?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 25, 2015 9:04 pm

Konoha? Rlly? Toto měla být dovolená. Prokoulil jsem očima a uvnitř sebe plakal. Že já to na té Mizuki nechal, mohl jsem z toho dostat ještě něco pro sebe, na tu misi by jsme nejspíš stejně šli, ale mě šlo o kompromis. Když však najednou řekla něco o svém těle. No jo, až teď mi došlo, že je to vlastně Edo Tensei...teda, zrovna jsem si na to vzpomněl, většinou jsem si z toho dělal srandu. "Na co zrovna ty potřebuješ svoje tělo, když seš nesmrtelná?" Nadzvedl jsem obočí a jen cukl uraženě vrchním rtem, když řekla, že spoláhá na Mizuki. Copak já bych to nezvládl taky?! Byl jsem opravdu naštvaný a po její otázce jsem se jen zasmál. "To mi spíš řekni ty, byla jsi s ním naposledy tady v kanclu. Doufám že se ti nepodařilo ho nějak urazit nebo naštvat, protože jestli jo, obávám se že už nebude ve vesnici." Zasmál jsem se. Mohlo se stát, že Tatsu by se nějak víc nasral, i když jsem ho znal dobře a on si nic nebere osobně, ale rád dělá naschvály, takže kdo ví. Ale nejspíš, i kdybych to věděl nebo tušil, tak bych to neřekl.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Tue Aug 25, 2015 9:16 pm

Celou dobu jsem je poslouchala a jen se uculila. Ten Kaguya neměl taky žádné vychování a když začal mluvit o svém bratrovi a o něčem, co mě jaksi zaujalo-ano, to, že by jeho bratr nemusel být ve vesnici-jsem se jenom zamračila. Opravdu by mi to kazilo plány. Mírně jsem se zamračila a dala jejich složky zpět do kartotéky. Pohlédla jsem na Mizuki.
"Seina, těší mě. Co se týče těla Reiny, bylo by fajn, kdyby jste ty infromace poslali ještě po orlovi." Bylo to tak lepší, kdyby zkapali hned v Konoze, aspoň budeme mít informace a oni se zapíšou do dějin jako dva shinobi, co položili život za svou Otokage, to snad byla ušlechtilá smrt za shinobi. Samozřejmě jsem to podala v té formě, aby si mysleli, že to takto bude rychlejší a pak měli ještě čas se toulat okolo. Ten Tatsu na to alespoň vážně vypadal. Pohled jsme stočila na něj a mile se usmála. Pokud se totiž nenajde jeho bratru, tak se obávám, že si promluvím s Reinou a do Konohy půjde jenom Mizuki na sólovku. Toto pro mě teď byla nejpřednější věc. Jejich DNA ve mě by mohlo všechno změnit.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 25, 2015 11:13 pm

"Hai, Otokage-sama, spravím všetko, čo bude v mojich silách..." Povedala som a potom som pozrela na tú neznámu ženskú, ktorá vypadala tak namyslene. "Také informácie posielať po orlovi je príliš nebezpečné, predsa len, DNA Otokage-sama je dosť vzácna záležitosť... pokiaľ sa nemýlim." Odpovedala som ten zástupkyni, snažila som sa držať si ten svoj neutrálny tón v hlase, tak ako keď som bola Anbu. "Bude to všetko Otokage-sama?" Opýtala som sa a pohľad som presunula zo zástupkyne k Reine. Premýšľala som, ako sa niekto mohol dostať na také dôležité miesto ako zástupca Otokage, naviac nikdy som ju v dedine nevidela a to som tu žila po celý svoj život...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Tue Aug 25, 2015 11:26 pm

Pousmála jsem se nad její odpovědí a pokrčila rameny. Jak mě rozhovor s těmito shinobi nebavil...Divila jsem se Reině, že opravdu přijala nějaké takové místo jako je Kage. Pohledem jsem si přeměřila Mizuki a mile se pousmála.
"Od čeho je také šifrování, jako bývalá členka ANBU by jste snad nějakou měla umět, no ne? Nepotřebuji nijak dlouhý vzkaz, pokud tu informaci budete mít, stačí napsat jedním slovem to místo, na kterém se nachází v Konoze a pečlivě jí zašifrovat, my už si s tím tady poradíme. Je to prosté." Pousmála jsem se na Mizuki a jen čekala, jestli to vezme. Doufala jsem, že ano, nerada bych, aby tato...dívka přišla k úhoně a já ani Reina z toho nic neměly.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 26, 2015 6:12 am

"Ano to je vše, hlavně opatrně a zbytečně neriskujte." kývla jsem na ně. Věděla jsem, že Mizuki má Tatsuya pod kontrolou a je správné ho tam poslat s ní. V tuhle chvíli jediná na koho se dalo spolehnout.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Aug 26, 2015 10:01 am

Tá zástupkyňa mi odpovedala. Len som pokojne kývla hlavou, no nemohla som si odpustiť menšiu poznámku. "Šifrovanie sa dá taktiež rozlúštiť, stačí mať na to správnych ľudí." Mrkla som na Seinu a svoju pozornosť som presunula zas na Reinu. "Hai, budeme opatrní a nebudeme zbytočne riskovať. Sayounara Otokage-sama" Nakoniec som sa rozlúčila, mierne uklonila našej Otokage-sama a šla von. Tatsuyu som za sebou neťahala, jednoducho som počkala pred kanceláriou. Rozhodne to bola zaujímavá úloha, čo sme dostali.
Hneď ako vyšiel Tatsuya von z kancelárie, tak som s ním šla preč z tejto budovy.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Aug 26, 2015 1:23 pm

Jen jsem se na tento rozhovor díval s pootevřenou pusou a zároveň i zálibou. Na chvilku mě napadlo, jestli náhodou ta Seina nezávidí Mizuki, že je semnou. Jenže jsem nemohl vědět, jestli viděla její prstýnek, nebo to je prostě rvačka žen, která byla obzvlášť lákavá na sledovačku. Toto jsem opravdu nečekal a vážně jsem se dobře bavil. Neřekl jsem ale ani slovo, jen se pochyhotával. Jen jsem mávl na Reinu se smíchem. "Tak se měj hezky, mrtvolko." Vyšel jsem z kanceláře. Netušil jsem, jestli je Mizuki naštvaná na mě, nebo na tu holku, protože...já za nic nemohl! Měl jsem snad něco říct? Proč? Bavil jsem u jejich konverzace a proto jsem se jim do toho radši nemotal. Ano, měl jsem repspekt. Když je problém mezi dvouma ženskejma, nikdy se do toho nesmí přimotat chlap, proč jim je jedno co řeknete! Chcou jen aby jste seděli a poslouchaly. Na to jsem já byl jako stavěnej. Hned jsem šel za Mizuki.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Wed Aug 26, 2015 1:28 pm

Jen jsem se vysmála Mizuki do obličeje svým lehkým úškrnem, který znamenal, že toto je ubohost. Ale nechala jsem jí být. Nemělo cenu se s ní hádat. Navíc jsem nebyla Otokage a i kdybych byla, mohli věřit tomu, že moji shinobi budou jako roboti. Samé "ano", nebo "rozkaz" a nic jiného by ani neřekly. S povzdechem jsem se opřela do křesla a pohled přesunula na Reinu.
"Slíbila jsem, že ti pomůžu a ty pomůžeš mě, to je obchod. Jen jsem opravdu netušila, že budeš mít ve vesnici tak arogantní shinobi a zároveň tak troufalý a hloupý." Zamračila jsem se. Samozřejmě jsem tou arogantností myslela Mizuki a tou troufalostí a hloupostí toho týpka. Mě kdyby někdo řekl tak, jak teď řekl Reině, skončil by bez jedné končetiny. Vstala jsem tedy z křesla a přesunula se k oknu. Kam jsem se zahleděla.
"Pokud příjde k úhoně a nevrátí se a jeho bratr je pryč, jsem zvědavá jak budeš chtít dodržet svou část dohody." Opravdu mě to znepokojovalo. V Reině jsem jistý druh důvěry měla, ale v její shinobi nikoliv. Ona očividně ano a proto mě nezbývalo nic jiného, než tu důvěru taky mít. Avšak i přes to mě to dokonale znepokojovalo.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Wed Aug 26, 2015 3:15 pm

"Ti dva nejsou jediná Kaguyové na světě." namítla jsem jen tak mimochodem. Problém s morálkou Kaguyů jsem měla už delší dobu, proto bylo nutností na chvíli vypadnout na čerstvý vzduch. 
"Naneštěstí je více lidí, kteří jdou po mích Kaguyích, tak jejich chování musím tolerovat, abych je ochránila. Musím odejít. Nechám ti tady druhého Kaguyu a dvě moje sféry. Obě dohlédnou na bezpečí vesnice. Než odejdu rozmístí opět do okolí vesnice pečetě s bariérovou technikou. Jakmile někdo překročí hranice vesnice, spustí se krystalická bariéra kolem celé vesnice. Tak aby ses případně nelekla." mrknu na ní. Vesnice pro mě byla vším a když odcházím, bůh ví co by se mohlo stát. 
"Kdyby ses nudila, tak začni dělat inventuru. Pokusím se vrátit co možná nejdříve." usměju se a přehodím si kapuci přes hlavu a odejdu z kanceláře.  

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Seina Akane Wed Aug 26, 2015 8:22 pm

Nadzvedla jsem obočí při její odpovědi. Myslela jsem si, že vím, s kým mám to dočinění, ale tato ženská byla úplně jiná, než co se o ní povídalo. Copak si ty Kaguye nechala pro vlastní bezpečnost? Ne, řekla jasně, že pro jejich. Proč někomu....záleží na pouhých shinobi? Řekla jsem si v duchu. Nedávalo mi to smysl. Nechápala jsem to a nikdy nepochopím. Já byla jiná, mým cílem bylo celý tento proces zničit. Svět bez shinobi, normální svět plný normálních starostí, přirozenou smrt na stáří a lásku mezi lidmi s občasnou nenávistí kvůli zamilovanému trojúhelníku. Tento svět, tento způsob žití jsem nenáviděla, ze srdce. K sobě a ostatním shinobim jsem měla odbor. A ona je byla schopna ještě chránit. Opravdu mě to zaujalo, protože jsem teď byla zmatená, jestli to dělá pro jejich schopnosti ze sobeckosti, nebo pro ně jako pro žijící jedince.
"Dobře, budu tu." Odpověděla jsem stroze a víc tento rozhovor nedrbala do hloubky. Můj názor by se jí totiž nejspíš nemusel zamlouvat, tak proč zakládat oheň bezdůvodně.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Sep 17, 2015 10:20 am

Dorazil jsem až do centra vesnice až k budově naší Otokage Reiny. Snad tam bude a ne, že zas bude mimo vesnici. Jediná Kage co znám, která si pořád odchází z vesnice. Bylo to celkem k neuvěření, ale byl to naprostý fakt. Přišel jsem ke dveřím kanceláře a zaklepal. Vyčkával jsem na vyzvání ke vstupu.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 26 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 26 z 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru