Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centrum Otogakure

+25
Reina Kana
Michie Ai
Tetsuya Kaguya
Nefrit
Tatsuya Kaguya
Soshi
Mizuki Netsu
Zetsu
Nizashi Shiroi
Takeshi Kenpachi
Maya Kurimuzon
Goku
Rei Casius
Mareo Renjiro
Killunia
Hikari Taoreta
Hana Ichiro
Kisuke Uchiha
Kirin Yakushi
Uchiha Madara
Yorimi Sonoe
Uzumaki Allii
Sakura Haruno
Shinobi
Hyuuga Mikomi
29 posters

Strana 28 z 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Centrum Otogakure

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Jul 14, 2013 9:30 am

First topic message reminder :

Centrum Otogakure, ve kterém se nachází několik monumentálních a architektonicky zajímavých budov. Zde také tráví Otokage většinu svého času.

Centrum Otogakure - Stránka 28 Centruxex
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down


Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 14, 2016 6:23 pm

Opět jsem se na ní rozzářeně usmál, kdyby ze mě mohla jít záře, tak by šla! Po její otázce jsem jenom zarazil oči do stropu a popřemýšlel-samozřejmě, opět ta známá ironie. Sakra, proč asi by měla učit mýho syna? Trošku jsem se na ní vyzývavě podíval a ukázal na ní prstem a potom ruku pokrčil a palcem ukázal na sebe.
"Protože jsi do mě tajně zamilovaná a mého syna budeš cvičit, aby jsi mi byla na blízku. Předem ale říkám, že mě nedostaneš!" Pokýval jsem si hlavou, vypadalo to tak, že to fakt myslím brutus vážně a nedělám si p*del.
Jenže, Reina...znal jsem jí, u ní není nic zadarmo, chtěla smlouvat. Po tomto jsem jenom nedzvedl obočí a pak se trošku zašklebil-ano, moje myšlenky. Hmmm, pedofil. To je to, když chce zneužít děti, co když chce zneužít mě, má to taky svůj vlastní název? Já vlastně nevím, co ona je...hmmm.. Hned na to jsem zakroutil hlavou, abych ty myšlenky dostal z mysli!
Povzdechl jsem si a rukama se zapřel o parapet, na kterým jsem zároveň seděl, s nohama na zemi. Pokrčil jsem rameny a protočil oči.
"Něco na oplátku? Myslím že je dostatečná odměna, když ti řeknu, že tě budu psychicky podporovat a budu na tebe milej. Fér?" Toto už jsem myslel vážně. I když jsem se u toho usmál jak tele.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 14, 2016 6:46 pm

"To nevydržíš dlouho, na to tě znám až příliš dobře. Budu na oplátku po tobě chtít službičku, až přijde ten správný čas. Mizuki to nemusíš říkat. Bude to jen mezi nám, rozumíš?" Zvedla jsem se ze židle a šla pro jakýsi papír, pak jsem se vrátila a něco do něj vpisovala. Podala jsem mu ho. Byla to úmluva ohledně trénování jeho syna.
"Žádné kecání mi do práce, žádné chlácholivé kecy, když přijde domů řekněme trochu ne vcelku, nepřebírám za něj zodpovědnost, pouze ho budu učit jak nebýt ty." ušklíbla jsem se nad poslední větou a hned jsem pokračovala.
"Tvůj syn bude zcela v mích rukách, souhlasíš? Na noc vám ho budu posílat domů." zabubnovala jsem prsty po stole a čekala co na to řekne. Chci od něj písemné prohlášení, že ví do čí rukou svého jediného syna posílá a hlavně, pojistka, že tu službičku splní až přijde čas.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 14, 2016 6:58 pm

Založil jsem si ruce do sebe a hleděl na ní jak na nějakou zlou babiznu, co mi čorkla lízátko. Na to tě znám až příliš dobřééé, blá, blá, bláááá. Já se změniiiil bohaaaa! Povzdechl jsem si. Ale tak co už, bylo mi to jedno a možná měla i pravdu. Vydrželo by mi to týden, možná pět dní...i tak jsem to zkusil.
"Yosh. To beru, ale službičku v žádným smyslu úchyláren." Obeznámil jsem jí zase se svýma pravidla. Když já od tý ženský nevěděl co čekaaaat! Ale vzala to...ONA-TO-VZALA?! Měl jsem hubu otevřenou do kořan, když už si brala smlouvu. To bylo rychlý a to jsem si myslel, že to bude smlouvání jak v Egyptě, ale ona se poddala! Nasadil jsem si nenápadně ďábelskej úsměv. Ani nevíš, do čeho se pouštíš. Myslíš si, že jsi tu nejnebezpečnější a nejhroznější? Kdepak, Minato tě zničí. On je ten klíč k zabití i Edo Tenseeeei! Říkál jsem si v duchu ďábelsky a na pohled bylo vidět jenom moje ďábelský nadšení. Než však řekla tu poslední větu, to mi to nadšeníčko trošku upadlo a nestihl jsem ho zachytit. Zvohl jsem se s rukami zavěšenýma dolů a začal skuhrat.
"Eheh...na noc domů povídáš? Nooo...fáááájn." Vypadal jsem opět jak dítě, kterýmu praskne balónek, který si právě koupil za své těžce vydělané keše. Ten propad z nadšení na 100000% spadl do mínusu.
Vzal jsem si propisku a mrkl na tu listinu. Bylo to jako smlouva s ďáblem. Mám, nemám, mám, nemám, mám?...Bože to bylo dilemaaaa, asi něco jako když jsem podepisoval manželství s Mizuki! Ne kecám...možná.
"Hmmm. Každopádně, jeho charakter jen tak nezměníš. Ani mě jsi nezměnila. Chachááách, trošku propad sebevědomí co? Ne? Hmmm. Nom, jestli ale domů příjde ztřískanej jako pes, buď si jistá, že to s tebou bude řešit Mizuki." Nakolonil jsem se k Reině, jako kdybych ze sebe dělal kdo ví jakýho špiona. "Vííš, ona má své mateřské pudy poněkud. K*revsky silný. Já Minatovi nemůžu dát pomalu ani facku a zákazy? Kdyby jsi to viděla, co ten hajzlík dělá! Ne! JÁ TO PODEPÍŠU, AŤ VIDÍ CO TO JE ŽIVOT!" Ano, nejdřív jsem mluvil tak v klidu. Až jsem se na konec nahajpoval sám při vzpomínce, co mi ten malej hajzlík dělá! I přes to mě ale něco bránilo. Jen jsem na Reinu hodil takovej nejistej pohled.
"Nezabij ho, neunášej, nezneužij. To jsou moje jediný pravidla, bereš?" I přes to co mi dělal...že bych měl nějaký pudy? NEMAJÍ TO NÁHODOU JENOM ŽENSKÝ?! Opět jsem se cítil...slabýýýýý!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 14, 2016 7:05 pm

"S Mizuki si to vyřídíš sám jsi chlap a hlava rodiny. Ty svého syna zaprodáváš ďáblu a ty chceš aby z něj byl shinobi, který nebude mít za zadkem maminku. Takže se o Mizuki postaráš, jedna výhružka proti mě a budeš si ho trénovat sám." vzala jsem si listinu podepsanou, sama jsem ji podepsala a založila si ji k pozdějšímu užití.
"U tebe jsem se ani nesnažila tě předělat, ale Minato je ještě mladý. To půjde.... alespoň trochu." věděla jsem, že to bude hajzlík, ale už jen z principu, že jsem nikdy nikoho netrénovala a já potřebovala někoho, kdo by mohl sdílet mé zkušenosti a myšlenky. Potřebovala jsem se vybít a nemyslet na to, že veškeré mé možnosti mít vlastní rodinu jsou ty tam. Byla jsem ráda, že mi tu nabídku Tatsuya dal, ano byla jsem přímo nadšená, i když to bude těžké, ale nedala jsem to moc najevo.
"Každopádně, lehké to nebude mít ani on se mnou."
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 14, 2016 7:16 pm

Můj výraz? Asi jako před popravou. Jako kdyby mě teď vydala na jasnou a bezkonkurenční a bezdiskuuní smrt, která byla jasná, tak jasná, že se to ani nedalo k ničemu přirovnat.
Musel jsem se jenom zasmát, docela dost zoufale!
"Achachachach. Já a hlava rodiny? Reiničko, já? To by ses divila. Já se pomalu bojím si dát jenom panáka, abych nedostal domácí vězení jako můj syn. To neznamená, že jsem pod pantoflák, to vůbec. Ale Mizukiii...nooo. Ta když se naštve, není to hezký." Poškrabal jsem se na zátylku a sedl si na to její křeslo. Hmm, pohodlný, bylo to drahý? Řekl jsem si v duchu a nahnmatal páčku na snížení a zvýšení, se kterou jsem si chvilku hrál, až jsem to dal zase do normální pozice.
"Hmmm, budu to nahrávat na rodinné videjko. Aby sis ale nemyslela, že jsem takovej hajzl...Viděl jsem, jak ses koukala na Mizuki a Minata. Ty jsi nikdy nechtěla rodinu? Nebo jsi k tomu neměla příležitost?" Řekl jsem poněkud zvědavě. Znal jsem jí tak dlouho a vlastně tuto věc jsem o ní ani nevěděl, ani mě to nenapadlo, než se narodil Minato. Pravda, občas jsem na toho parchanta byl strašně n*sranej, ale pořád jsem ho miloval. Byl můj, tak to bylo snad jasný. Božeee, stává se ze mě slaboch. Pomyslel jsem si.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sat Apr 16, 2016 3:13 pm

"Tak to se nedivím, vybral sis časovanou bombu za manželku, ale tobě to jen prospěje." usmála jsem se a posadila se na parapet okna a dívala se na něj. Nad jeho dalším výrokem o rodině jsem se odmlčela a podívala se z okna. Mít rodinu bylo to jediné co jsem chtěla. Proto jsem dělala ten tyjátr se svatbou se Shoem. Chtěla jsem, aby ostatní věděli, že to myslím vážně. Bohužel to nezabralo. Jen to zhoršilo mou osobnost.
"Myslela jsem si, že mě znáš natolik dobře, že si na tuhle otázku odpovíš sám." poznamenala jsem hořce a podívala se na něj zpět. Mohl vědět, že kdybych něco takového necítila, kdybych byla takový padouch, jak si všichni myslí, nikdy bych nesouhlasila s tréninkem jeho syna.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 16, 2016 4:17 pm

Musel jsem se usmát nad její odpovědí. Měla pravdu. Mizuki mě změnila z toho týpka, co seděl v hospodě a měl jednu babi za druhou, bylo mu to jedno, ani jsem tehdy neznal jejich jména, ale tak co už. Toto období je za mnou! Nijak jinak jsem na tuto větu ani nereagoval, opřel jsem se do křesla a hlavu si o ní taky opřel.
Její odpověď mě ale docela překvapila. Pravda, byl jsem v něčem pořád stejnej hajzl, až to bolí. Ale jí jsem počítal jako součást rodiny, takže jsem se začal jenom hlasitě smát a kroutit do stran hlavou.
"Ale, ale...Právě proto, že tě znám tak dobře, čekal jsem nějakou citlivější odpověď. Pořád ze sebe děláš tvrďáka a ukrutný zlo, aby ti už nikdo neublížil. No, fyzicky by ti to ani nemělo ublížit. Ta pravá bolest je v psychice a ať si Edo Tensei, nebo ne, žiješ v tomto světě a bolí tě to." Trošku jsem zafilosofoval, ale hned jsem si to uvědomil a vykulil sám na sebe-na svou reakci-oči. Plácl jsem se do tváří a začal vrtět hlavou. Božeee, slabotaaaa. Hned na to jsem si povzdechl a znovu se nad tím usmál, směrem k ní.
"Hmm, ale to je koneckonců jedno, no ne? Jestli jsi chtěla mít rodinu, nebo ne." Stoupnul jsem si a protáhnul se s rukama nataženýma nad hlavou. Popošel jsem blíž k ní, jednu ruku jsem jí přiložil na záda a namáčkl jí k sobě do-no, dalo by se říct jednoručního objetí? Prostě jsem jí na sebe namáčknul do objetí. Nebyl to vůbec můj styl, ale i já se v něčem změnil. No co, až odtud odejdu, začnu ze sebe vyřvávat sprostej slovník, aby se mi ulevilo! Jo, přesně to jsem potřeboval, říct něco, za co bych dostal dělo. Ale když tam nikdo nebude? Muhahaha, měl jsem skvělej plán, budu nadávat tak sprostě, že to by to stejně ani nikdo nepobral. "Hmm, dalo by se říct, že teď jí máš. Ale stejně, pořád jsi stará babka, která mi nikdy nedala ani pořádnou odměnu a věř mi, jednou tě fakt zabiju, aby jsi měla svatej klid. Přemýšlel jsem nad dynamitem s pečetí, ale tu pečeť jsem zatím nesplašil, takže si zatím můžeš užívat." Ano, toto mi zlepšilo pocit o sobě samým! Cítil jsem se zase ve svý kůži. Když ono je tak divný se chovat s nějakým darem "lásky". Já ale neměl na výběr, chápete? Mít doma ženu. Co chce? No to já taky nevím, mám pocit, že jí občas vadí samotný dýchání a proto jsem musel být den co den milejší a milejší. Dítě od vás očekává ochranou ruku, takže musíte být milující, ale já když to jednou udělal až příliš, poblil jsem celou novou sedačku. Vlastně všechny vzpomínky na tyto chvilky mi dokázaly, že to moc nedávám. Proto jsem jí po chvilce pustil, založil si ruce do sebe a podíval se z okna. "Za tu louku, když jí opravím chci pravou misi.  Vidíš co ze mě rodinnej typ dělá? Otrava, nechutný...jednu chvilku jsem přemýšlel, jestli bych teď vůbec dokázal zabít bez výčitek na to, že má někdo rodinu. Potřebuju se zase dostat do formy. Ok?" Nadzvedl jsem směrem k ní obočí-myslel jsem to vážně, čekal jsem zvědavě na její odpověď!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Reina Kana Sun Apr 17, 2016 8:10 am

Poslouchala jsem jeho řeči, je vlastně jedno, že nemám rodinu, ono to nějak přejde, zvlášť když je to na věčnost. Věčnost to bude bolet. Měl pravdu. Ale byla to moje pitomost, kdybych se nevrhla do toho boje na záchranu toho pitomce, mohla jsem mít dceru. Jedině ale Crystal to věděla. Tatsuya se změnil od té chvíle, co byl s Mizuki, ne tolik ale změnil, proto i jeho objetí mě víc než překvapilo, ale potřebovala jsem to. Pousmála jsem se a objala ho rukama kolem pasu a hlavu mu na chvíli položila na rameno. Prozatím si ale svou sebedestrukci nechám pro sebe, abych mu nechyběla. Když mě pustil a vznesl svůj návrh na misi jen jsem kývla.
"To bude pro tebe a Mizuki peklo jít na misi mimo vesnici a nechat syna na pospas mě." neodpustila jsem si komentář. Těšila jsem se na jeho trénink, já se potřebovala někde vybít, on taky takže vlastně si oba uděláme službičku.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 17, 2016 10:19 am

Očividně moje objetí příjmula, nevěděl jsem proč, nevěděl jsem jak, ale měl jsem novou schopnost? Dokázal jsem vycítit, kdy kdo potřebuje tuto přítomnost? Bože, byl jsem z toho vedle, byla to snad normální lidská schopnost, nebo bych to měl nějak prohloubit a udělat z toho techniku? Dilema. Dilema, dilema, dilema.
Když si neodpustila ten komentář, musel jsem se zasmát. Ona ho vážně pořádně neznala, hm?
"Spíš pro mě bude peklo jít s Mizuki mimo vesnici a nechat tebe na pospas mýho syna." Musel jsem se znovu pobaveně zasmát. Podíval jsem se na hodinky a potom znovu na ní. "Každopádně, jak jsem řekl. Pokud se něco stane, věř, že mě Mizuki potrestá. Ale počítej i s tím, že tebe taky. Můžeš mít rinnegan, být edo tensei, ale matce zmlácenýho dítěte nechceš čelit, to mi věř." Mrkl jsem na ní a hodil na sebe mikinu. Popošel jsem k oknu, který jsem otevřel a stoupnul si na parapet.
"Yosh, tak já půjdu, ať tu louku mám za sebou. Pokud se ti bude chtít, můžeš dojít dřív jak Mizuki...ale nechoď bez alkoholu. Bože, jak já dlouho ho neměěěěl." Zasteskl jsem si a spadl přímo dolů na svý nohy. Ruce jsem si založil do kapes u mikiny a šel na to skvělý místo, který jsem zničil. Cestou jsem přemýšlel, jak to opravit, na něco takovýho jsem nebyl stavěnej!

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Centrum Otogakure - Stránka 28 Empty Re: Centrum Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 28 z 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru