Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána

+26
Kiseki Mirakuru
Hyūga Fū
Ken Uchiha
Kisuke Uchiha
Hirin
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Gats Terumi
Kataro Terumi
Kashike
Faito Dansaku
Shinobi
Kigiro
Itama Senju
Kuro & Shiro
Ayumi Mayu
Bakuton no Jin
Higure
Goku
Uzumaki Allii
Rokuro
Crystal Takaishi
Yogi
Yomi Hikikomori
Hebi
Hokori Mai
30 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 7:19 am

First topic message reminder :

Brána - Stránka 4 9k=

Brána se kdysi skládala z jedné části, a však po tom co se moci ujal Juro nechal vystavět další dvě části, aby se do vesnice bylo těžké dostat. Tohle vše bylo potřebné z jediného důvodu: Juro si totiž nepřál aby o jeho plánech věděl každý, a tak se veškeré tajosti snaží uchovat ve vesnici.


První část je složená z obrovských příkopů přes které se je možné dostat mostem, který vede až k bráně.
Druhá část je složena s dřevených palisád, které jsou vybudovány okolo celé vesnice. Tam kde vede most palisády nebyli vystavěny, ale dřevěná brána. Po nějaké době se však zjistilo, že tato brána tu je jen na obtíž a zdržuje provoz, a tak dřevená brána byla zbourána, ale dřevěnné palisády okolo vesnice zůstali.
Třetí část je obří brána s kamennými hradbami, které tu stali ještě před tím než se Juro ujal moci.


Okolo celého areálu hlídkuji po 15 minutách ANBU, kteří se střídají pokaždé v 8:00 a 15:00. 
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Jun 20, 2014 7:18 am

Karavana dorazila až k bráně Iwagakure.Její doprovod svědčil o jediném: že cestovala celou noc a samotná, aby tu byla brzy. Vůdce karavany dal strážím propouštěcí papíry.
"Můžem tu něco sníst? Šli jsme celou noc a to sušený maso už se nedá žrát..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jun 20, 2014 2:20 pm

Stráží u brány kvůli jejich zapojení početného množství do bitev na různých frontách příliš nebylo, ale i přes to když karavana dorazila k bráně, vzbuzovala v nich pocit, že násliná cesta tudy není možná. Stráže vypadaly ne příliš tolerantně a laskavě. Bylo možné na nich spatřit odraz vedení této války. Nenaříkali však, ale hrdě příjmaly svůj osud. Karavanu pustit dovnitř musely, protože potřebovali suroviny, které vezla, ale žoldnéře neviděli jako akutní doprovod karavany. Přece jen karavana již dorazila do svého cíle, a tak nepotřebovala chránit. "Vy běžte, ale Ti tu zůstanou." Promluvil jeden ze stráží, jasně naznačujíc, že Kataro, Kashike a Gats jen tak neprojdou, a ukazujíc při tom na žoldnéře. Nebyl tak pitomý, aby do své vesnice jen tak pustil obzbrojené lidi. I když nepůsobili jako velká hrozba. Ve vesnici bylo tisíc krát shinobi víc než bylo jich, ba dokonce i více. Pokud by se o něco pokusili a nedomysleli by to, zaplatili by vysokou daň.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Fri Jun 20, 2014 10:22 pm

Přistoupím k jednomu ze strážných a nahodím ne příliš vzdělaný slang. To je v poho chlapi, nechcem dělat trable. Necháme vám tu kvéry a jen si u vás trošku oddáchnem. Přece sme lidi ne? A jestli tu máte dobrou hospodu, tak vás třeba i pozvem večer na skleničku... co vy na to?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Fri Jun 20, 2014 11:37 pm

Stráž se na Kashikeho podívala smrtícím pohledem, neříkajíc nic. Jejich pohled vyjadřoval vše potřebné. Pokud se budou chtít dostat skrze bránu, budou muset vymyslet něco lepšího. Nebylo nemožné se skrze bránu dostat, ale jejich přístupem to bylo poněkud komplikované. Co pak si Kashike myslel, že ve vesnici, která vede válku se najde místo na hospodu etc.? Všichni muži byli minimálně 15 hod. ve službě. Vedení války je náročné nejen po ekonomické stránce. Naštěstí Iwagakure no Sato problémy s ekonomikou vyřešila ještě před vyhlášením války. I když nebyla nijak extrémně rozvinutá, ekonomika Iwagakure no Sato byla soběstačná. Nyní nastala ta vážná situace, kdy se do tohoto nejspíš budou muset vložit mozkem všichni a vymyslet nějaký pádný důvod proč, a jak by je tam měly stráže pustit.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jun 21, 2014 12:41 pm

Přistoupil jsem blíž já ke strážím a povídám " Co chcete za to abychom si u vás odpočinuli? Zbraně? Peníze? Nebo snad máme jít do naha, aby jste nám uvěřili že si chceme jen po té tůře odpočinout? Tak řekněte, v okolí nic není a je trochu kruté nechávat lidi, co přišli s dobrým úmyslem mrznout venku bez trochu jídla a vody " Snažil jsem se je přesvědčit mým klasickým přátelským gestem a zároveň jsem hrál na city. Přeci jen stráže mají už něco odpracováno a jsou to i tak lidi.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jun 21, 2014 8:55 pm

Začala hrát hudba, a právě v momentální chvíli jeden ze stráží, který s karavanou komunikoval, se začal chovat tak, jak by jste to do něj v životě neřekli. Pravděpodobně to bylo vyvoláno Katarovou větou, kde zaručil i to, že by se byli ochotni svléct do naha, jen pro to aby se dostali dovnitř. Takové odhodlání stráž ještě neviděla, a tak ho chtěla patřičně využít
Brána - Stránka 4 Large
"Svléct do naha, svléct do naha, svléct do naha." Stráž začala pořád opakovat do kolečka jakoby nyní naprosto zešílela, což podle jejich pohybu viz. gif šlo předpokládat. Proč ale tak náhle, to nikdo netušil. Možná v tom hrála svou roli pouze Katarova věta, a nebo ji tahle válka šla už na mozek. Někteří lidé pro vedení tak dlouhé války nebyly dostatečně psychicky rozvinutí, a pak tedy dopadali jako tento shinobi u brány.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Gats Terumi Sat Jun 21, 2014 9:56 pm

Čo to sakra...Ak sú všetci ľudia v Iwe takto šlahnutý, tak nemá dlhú budúcnosť... Nervózne som prešlapoval z nohy na nohu. Nemal som v pláne nič také urobiť, ba naopak. Dostal som chuť tohto strážneho spáliť na uhoľ, ale svoje emócie som dnes musel držať na uzde.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat Jun 21, 2014 10:11 pm

Zděsil jsem se nad tím skandováním. Asi jsem řekl nakonec něco co jsem neměl. A teď si to slíznu i s úrokama. Fakt blbej nápad tohleto. " Lidi vy jste vážně úchylný. Najděte si babu. " Řekl jsem jim nahlas aby mě slyšeli a obrátil se ke Kashikemu a Gatsovi. " Asi není na výběr. Někdy je třeba přinášet oběti, jestli do toho nejdete tak si najděte jinačí cestu. Každopádně já tohle risknu aby mě z ničeho nepodezřívali. " Řekl jsem jim to tak aby to nikdo jiný neslyšel. Pak jsem přistoupil blíž ke strážím. " Tak dobře. Jestli není zbytí tak bude po vašem " Sundal jsem ze sebe svoje oblečení a dal si ho do ruky a zvolal. " Stačí!!!? " Řekl jsem přesvědčivě a vážně a přistoupil blíže. Tohle mě bude pronásledovat po zbytek života.Brána - Stránka 4 Gray-gifs-gray-fullbuster-22519559-500-241
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jun 21, 2014 10:37 pm

Kataro byl zcela určitě muž činu, a proto s ničím neotálel. Chvíli se zdálo, že se v tomto dokonce vyžívá. Stráž u brány na to ale měla jiný názor.
Brána - Stránka 4 Tumblr_n4zekp6cCR1tauab0o1_500
"U Tsuchikageho!!!" Stráž očekávala, že toto Kataro podsoupí, ale netušila, že Kataro pod oblečením skrývá...
Mozek stráže tohle neuměl zpracovat. Ta velikost a šířka! Tohle nebylo normální. Stráž si toho byla vědoma, ale dříve než stihla cokoli dalšího říct rozběhla se pryč.
Brána - Stránka 4 Tumblr_n78cix7w0e1stq3svo1_500
Nemířila však do Iwagakure no sato, ale uháněla neznámo kam. Nechtěla se ubírat do Iwy, když tam nyní bude vpuštěn Kataro. Stráž se ho bála, protože to co viděla... nebylo přirozené. Dostala z toho panickou hrůzu a nepochybně ji to poznamená dokonce života. Zbylí stráže pak pustili Katara do vesnice společně s jeho oblečením, aby se pak mohl obléct, ale Kashikeho s Gatsem nevpouštěli. Nepodařilo se jim je nějak přesvědčit, ale navzdory tomu, že trpělivost stráží ubývala, byly ochotny Kashikemu s Gatsem dát poslední šanci. Katarovy věci stráže ani neprohledaly, protože si naprosto postačili s Katarovým počínáním. Tahle se zde ztrapnit nedokázal jen tak někdo, ale pouze člověk, který zde jde za "mírumilovným" cílem XD.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 22, 2014 8:38 am

Pobaveným pohledem sleduji celou scénku a když strážný vyběhne pryč, neubráním se smíchu. Tedy... chlapi nechci komandovat... ale tohle bych... označil za dezerci... škytám v záchvatech smíchu. Když popadnu dech, na chvilku se zamyslí. Teda, já bych se svlékal docela nerad. Fakt nemám takovej vercajk jako můj kámoš, ale řekněme že mám taky co nabídnout pro vaše pobavení a rozptýlení. Pomalu, abych je nevyděsil, sáhnu do batohu a vytáhnu flétnu. 

Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Gats Terumi Sun Jun 22, 2014 9:26 am

Vzhľadom k tomu, že som mal na chrbte batoh, s našim vybavením, rozhodol som sa, že toto nebude ten najlepší spôsob. Pri prehliadke by som mohol dopadnúť veľmi zle. Preto som len odstúpil od brány na pár krokov a z dlhého cestovania som si sadol na mäkkú trávu a trošku si odpočinul. Ruku som si oprel o čelo ako náznak úplného zúfalstva, nad psychickým stavom môjho brata.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun Jun 22, 2014 9:41 am

Povzdychnul jsem si když se všichni rozutekly. " No to si ze mě děláte pr*** " Řekl jsem trochu naštvaně když začali utíkat a pak se obléknul a šel dál. Počkal jsem však na Kashikeho a Gatse jestli se dostanou dovnitř taky nebo mám jít napřed. Gats jevil absolutní nezájem a neuměl se chopit šance. Stále zůstane tím málým klukem z vesnice, který si do ničeho netroufne a promarní šanci. Důležité je dostat se nepozorovaně do vesnice a tím, že já tohle podstoupil jsem je zbavil i toho sebemenšího podezření, že bych mohl být špeh. Zatím jsem je pozoroval z povzdálí a poslouchal hudbu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Jun 22, 2014 1:30 pm

Stráže se na Kashikeho smutně podívaly. Nevěřily tomu, že to hrál On. Během jeho dojemné hry i ta slze v očích Iwagakure no Shinobi ukápla.

Brána - Stránka 4 Too_sad
Kashike by se rozhodně tomuto mohl věnovat profesionálně. Zahodit povinnosti shinobi a věnovat se pouze této mírumilovné činnosti. Tohle však nebylo pro něj, čehož si byl vědom, ale v momentální chvíli mu toto jeho nadání přišlo vhod. "Tak dojemné, tak nádherné. Běž dovnitř chlape, Tebe by jsme tady zemřít hlady nenachaly." Z počátku Kataro a jeho společnící tvrdili, že pokud jim Iwa neposkytne zázemí, zemřou. Proto se stráže rozhodly Kashikeho pustit dovnitř. Byla škoda jeho talentu, který mohl najít uplatnění v různých odvětvích muziky etc. Nyní zbýval již pouze Gats, a trpělivost stráží již téměř celá vyprchala. Nepochybně Gats bude muset strážím dát pořádný důvod, proč by ho měly pustit. Ovšem svléknutí bylo pořád aktuální, i když se změnilo složení stráží u brány.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Sun Jun 22, 2014 2:49 pm

Všem se ukloním, zandám flétnu a projdu branou. Připojím se ke Katarovi. Vidíš, netřeba takových radikálních postupů... i když u tebe je celkem chápu. Myslím že tě své ségře radši nepředstavím... uchechtnu se.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Gats Terumi Sun Jun 22, 2014 5:08 pm

"Tak majte sa chlapi. Je mi ľúto, že sa naše cesty končia tak skoro, ale mňa do ničoho takéhoto nedonútia. Radšej si nájdem nocľah v nejakom podniku mimo Iwagakure." Napokon som len kývol rukou na pozdrav, otočil sa a odišiel. Ak tu majú tak kvalitnú obranu, nemá zmysel to skúšať. Každopádne, ja sa nikdy nevzdávam a počas tohto času som si všimol jednu veľmi dôležitú vec. Teraz stačilo len počkať na správny moment...
//presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu Jun 26, 2014 1:19 pm

Zamračil jsem se chvíli na Kashikeho i když jsem chápal že je to vtip. " No ták " bylo řečeno trochu vtipně, ale splnilo svůj účel. " Tak jdeme dál, nebo tu umrzneme " řekl jsem Kashikemu a vydal jsem se do vesnice skrz bránu. Gats určitě najde jinou cestu do vesnice takže jsem si s tím nelámal hlavu. Teď byla otázka jak najít organizaci Shuuketsu a Tsuchikageho tak abychom je mohli vyslechnout ze stínů. Nejspíš musíme prolézt zdejší podsvětí.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 01, 2014 10:00 am

Dorazíme k bráně a já rovnou vykročím ke strážím. Tak já zas mizím chlapi. Snad se ještě někdy uvidíme... mimochodem, máte tu pěkný baby. Vyberu si toho strážného, co se mu tak líbila hra na flétnu a přejdu k němu. Na, to je pro tebe... a nechám mu tu flétnu jako dárek.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kataro Terumi Tue Jul 01, 2014 10:04 am

Když jsem dorazil k bráně, Kashike se na chvíli odděil a šel ke strážím. Já jsem na stráže při průchodu jen zavola. " Díky za zážitek, Lord Tsuchikage ví o mém průchodu tak se mějte. Někdy se sem zase stavím, tentokrát snad bez té osobní prohlídky. " Zasmál jsem se trochu tomu a pak pokračoval dál v cestě přes bránu zatímco Gats byl připnut k mému pasu jako katana. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Tue Jul 01, 2014 10:09 am

Když předám flétnu, mávnu na stráže a vyrazím taktéž pryč, zhruba směrem odkud jsme s karavanou přišli. Vracím se prostě domů. (přesun)
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 01, 2014 12:19 pm

Faito

Dorazil jsem k bráně. Ostatní vojsko už odešlo do Kirigakure. Podíval jsem se na stráž u brány a hlídky okolo a hodil před sebe hlavu Tsuchikageho.
"Zvolte si zástupce, který se mnou bude jednat. Nabízím vám důstojnou kapitulaci. Každý, kdo se vzdá, bude mít nárok oprostit se od zločinů, které spáchal pod velením Tsuchikageho, budete žít normální život a budete si moci zvolit nového Tsuchikageho. Každý, kdo odmítne, se dopustí zrady, bude aliancí prohlášen za nukenina a zlikvidován..."
Pak jsem se podíval veliteli stráže přímo do očí.
"Věřte mi, bude mnohem lepší vzdát se teď mně, než čekat, až dorazí alianční vojsko a povraždí vaše rodiny..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Higure Fri Aug 01, 2014 12:51 pm

Brána se začne pomalu otevírat a já skrz ní projdu. Před ní stojí jediný muž, Mizukage a ohání se hlavou mého zabitého mistra. Já jsem ten zástupce, kterého požadujete, lorde Mizukage. Higure, vrchní generál Iwagakure no sato... a nejspíše příští Tsuchikage. Slyšel jsem vaše požadavky a ptám se vás... kdo nám zaručí, že aliance dostojí svých slibů?
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Aug 01, 2014 1:40 pm

Faito

Byla to dobrá otázka. Je pravda, že pokud se aliance rozhodne vesnici prostě zmasakrovat, nebudu riskovat vlastní lidi, abych ji zastavil.
"Faito Dansaku, hachidaime Mizukage...Máte jen mé slovo a tyhle dvě možnosti. Pošlu Aliančním vojskům zprávu o našem návrhu. Vy máte 14 dní na rozmyšlenou, pak vám doporučuji, abyste se vzdali jakékoli vesnici z Aliance...Myslete na své rodiny, až budete uvažovat nad strategií. Bylo by smutné ztratit schopné lidi jen kvůli namyšlenosti nadřízených..."
Trošku jsem hrál na hrdost Higureho. Přeci jen, pokud Iwa dokázala krýt své zločiny dlouho a dokonce dobyla jednu nebo dvě vesnice, pak v tom rozhodně nebyl tsuchikage sám.
Lehce jsem se uklonil.
"Hodně štěstí, generále..."
Otočil jsem se na patách, vyšel nahoru do lesa a zavelel k přesunu domů, do Kirigakure.


//přesun
// Omlouvám se, budeme to řešit, až se Juro vrátí.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun Aug 10, 2014 7:17 pm

Faito

Armáda dorazila do hor před Iwagakure. Rozhodl jsem se jít zatím sám a pak případně dát znamení ostatním.
Došel jsem tedy až před bránu a podíval se na stráže.
"Lhůta vypršela, chci mluvit s generálem Higurem..." řekl jsem nekompromisně.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 10, 2014 7:33 pm

Na Faitův rozkaz jsem zaujal postavení nahoře na skále nad bránou, vybavený signálními raketami a čekajíce na povel.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Higure Sun Aug 10, 2014 7:35 pm

Brána se otevře a já vystoupím před Mizukageho. Zdravím vás, lorde Mizukage. Jsem si vědom toho, že je lhůta u konce. Moje svědomí mi velí nevzdat se ani metru své rodné země, avšak vyšší zájem mě nutí se ptát, jaké jsou vaše podmínky kapitulace?
Higure
Higure
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána - Stránka 4 Empty Re: Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru