Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sadao Sat Apr 12, 2014 1:20 pm

V momente ako som videl, čo sa deje s Madarom, pocítil som strašný príval jeho čakry. Tá čakra, nešlo popísať slovami. Bol to strašný tlak na hrudník, a na malý okamih sa aj mne zastavilo dýchanie. Čelil som súperov omnoho mocnejšiemu ako my všetci dohromady, avšak mal som dôvod prečo som tak strašne riskoval svoj život. Ním bol Kisuke, ku ktorému som sa dostal až neuveriteľne rýchlo a to práve v momente kedy Madara vyvolal svoje Mokuton klony. Sklo na Reinininej bariére prestávalo pôsobiť, musel som jednať rýchlo.
"Prepáč mi, strieborný, ale na splnenie sľubu voči tebe si budeš musieť ešte malý okamih počkať.." Prehovoril som k Tatsuovi keď som dolámaného Kisukeho, presnejšie jeho ruku prehodil cez moje rameno. V tomto zmätku, pocítil Madara niečo podivné, a to sťažené pohybovanie jeho klonov. Urobil chybu, a ja ale taky. Keď v kancelárii dýchal, nadýchal sa skla vychádzajúceho z môjho obrazu pri rozbití na črepiny, a to sklo sa dostalo do jeho krvného obehu. V momente keď vytvoril klony, nashromáždil dostatočné množstvo mojej čakry na jedno miesto a technika zaúčinkovala. Jeho klony, ale len oni, pretože samotným Madarom som pohnúť nedokázal, sa zastavili neschopné pohybu. Na krátky okamih boli paralyzované. Vážne to už bolo maximum po tom vyčerapní v kancelárii, a Lucy som sľúbil že Kisukeho tam dovediem živého.
"Madara.. plním svoju časť sľubu. Teraz sme si vyrovnaný, a kiež sa ešte raz stretneme, budem naozaj hodný meniť dejiny.." Kývol som znova v úctivej poklone, potom som naznačil niečo Tatsuovi a cez zatvárajúcu sa bariéru som v posledných sekundúch vyskočil, aby sa neuzavrela úplne. V tom momente ako som dopadol na zem, som na zem upustil sklo, v ktorom sa objavila pasca pre prípadné prenasledovanie v podobe ohromnej, rozdivočenej víchrici črepín, a sámm so vybehol s Kisukem pod ramenami, do tmy. Preč.

//Presun
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat Apr 12, 2014 1:38 pm

Z toho co se tady odehrálo jsem usoudil že je čas na útěk. Dokonce i ten skleněnej na mě kývl abych zdrhl. Už jsem se otáčel k útěku ale všiml jsme si že tady nechali tu holku."Tohodle budu ještě litovat" použil jsem rychle Rai no Hokou a dostal jsem se k ní chytl jsem ji a ihned jsem použil stejnou techniku znova abych se dostal zmenšující se dírou v krystalu. Prošli jsme jen tak tak.Přímo za námi se zavřela a já sledoval toho skleněnýho i s tou holkou v náručí.Ještě mi totiž něco dlužil.
Přesun i s Airis
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet příspěvků : 31
Registrován : 08. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Apr 12, 2014 2:14 pm

Zruším klony a opráším si úbor kage. Pak se na chvilku zamyslím a shodím ho. Myslím že tady moje utajení skončilo... řeknu naštvaně a otočím se na Reinu. Dej jim chvilku náskok a pak pošli stopaře, aby zjistil kam jdou. Chci vědět kde maj tyhle hadi hnízdo.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 13, 2014 4:49 pm

Několik metrů před velkým krystalem, jenž bránil vstupu do vesnice, se objevil podivný otvor. Ukazoval les, který sem zcela jistě nepatřil, což muselo znamenat, že se jednalo o nějaký druh portálu. Z něj pak vystoupila menší osoba v černém plášti a asi metr vysoký chlupatý tvor, který vzdáleně připomínal snad draka díky zeleno-žlutým odstínům své kožešiny, tvaru hlavy a zvláštním výrůstkům za ušima, jež by mohly někomu připadat jako rohy. Postava se rozhlédla kolem sebe a pak něco zamručela.
"Maki, tak trochu ses netrefil..."
"Já nemůžu za to, žes mi dala špatný popis!" ohradilo se chlupaté stvoření.
"Já ti dala správný popis a řekla jsem ti, ať se objevíme uvnitř toho krystalu, ne venku!" obořila se na něj dívka, soudíc podle vyššího hlasu. Na chvíli se zamyslela, pak opět spustila. "No, vypadá to, že se tam budeme tedy muset dostat nějak oficiálně, i když nevím, jak to udělám, když nemám čelenku..."
... a nemůžu lhát, dodala v mysli. Rozkřikovat to tady po okolí, když by ji mohl někdo zaslechnout, nebylo zrovna vhodné. Povzdechla si a vydala se směrem k hlavnímu vchodu. Všimne si stop boje a zaměří i dvě postavy. Jedna z nich jí je velice povědomá, snad o ní již někdy slyšela, nicméně na to teď nechtěla myslet. Soustředila se spíš na to, co řekne strážným u vchodu, když nemá žádnou identifikaci.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Apr 13, 2014 5:02 pm

Seskočila jsem ze stěny na zem. Trochu jsem promnula spánky.  Silná technika, pomyslím si a podívám se na Madaru, a pak kývnu na ANBU, který šel sehnat stopaře. Hned se vydal na cestu, po tom co jsem mu otevřela vchod do vesnice.
"Budu ráda, kdyby jste mě na chvíli postrádal." pronesla jsem chladně s kapkou obavy v hlase, jestli mě pustí. Přijít do Suny a vyzvednout svého špeha jsem považovala za docela důležité, když se mi víc jak měsíc neozval.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun Apr 13, 2014 5:17 pm

Podívám se na Reinu. Dobře. Ale ještě než se vypaříš, pošli mi do kanceláře alespoň 2 lidi, kteří mi poslouží jako poslové. Pak máš volno. S tím se odeberu do své kanceláře. 

// přesun
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Apr 13, 2014 5:28 pm

Dva lidi? Neměla jsem čas hledat dva lidi, ANBU měla hlídat vesnici a ostatní měli pomáhat s obnovou poničených budov. Otočila jsem se k bráně, kde stála ta dívka, kterou jsem viděla někdy ve vesnici. Sice jsem netušila co dělá mimo vesnici, ale právě teď se mi hodila.
"Hej ty, pojď sem!" oslovila jsem ji a dala si ruce v bok
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 13, 2014 6:37 pm

Jak jsem přemítala nad tím, co řeknu stráží, málem se mi povedlo přeslechnout hlas, jenž mluvil na mě. Vzhlédla jsem za zdrojem a krátce jsem se otřásla. Co po mně asi chce? Nevypadala ani nezněla zrovna moc příjemně. Nicméně jsem ji poslechla a přistoupila jsem přímo před ní. Připadala mi odněkud povědomá, avšak má krátká paměť mi nedovolila vzpomenout si, kdo to byl.
"Co potřebujete?" zeptala jsem se hlasem vyjadřujícím zjevnou podřízenost. Nechtěla jsem se tvářit vůbec dominantně, pouze jako slabý služebník, kterým bych ve službách Otogakure být měla. Pouhý slabý genin bez špetky síly, bez kousíčku práva na vlastní názor.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Apr 13, 2014 6:43 pm

"Nevím kde si byla a můžeš být ráda, že se v tom ani nebudu vrtat, ale teď hned máš misi, najdeš dívku jméne Kirin, měla by být někde před severním úkrytem a marnit svůj čas. Najdi ji, a pak obě běžte za lordem Otokagem, bude pro vás mít práci. Děkovat nemusíš." zakončila jsem svůj podráždění monolog a prošla kolem ní až před bránu. Pak jsem se otočila a pozvedla jednu ruku. Z krystalu se začala tvořit mřížovitá brána.
"Hlídat!" křikla jsem a pak vytvořila kuchyiose a předemnou se objevil velký černý drak. Nasedla jsem na něj a ukázala mu směr kam má letět. Bez okolků se vznesl a pak jsme se oba stávali stále menší a menší černou skvrnou na nebi (přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Killunia Sun Apr 13, 2014 7:01 pm

Vnitřně jsem se zamračila, když jsem poslouchala její hlas. I když jsem si na povrchu zachovávala svou ledovou slupku, měla jsem sto chutí jí vpálit do obličeje několik sarkastických poznámek. Byla jsem však dobře vychovaná, rodiče mě učili, že mám být vůči silnějším a zkušenějším vždy uctivá. Nechala jsem si tedy zajít chuť a jen jsem přikývla, když skončila.
"Hai," řekla jsem a vydala jsem se na cestu. Jakmile kolem mě prošla, skoro jako bych ucítila chladný vzduch kolem ní, který rozvířila. Přitom zas taková zima nebyla. Ohlédla jsem se po ní a všimla jsem si, jak nasedá na černého draka.
Takže ona je dalším člověkem, kdo má za spojence draky... Bylo zajímavé vidět někoho, kdo se spojil s tak nebezpečným tvorem, jakým je černý drak. Ale byla hodně silná, tak jsem to chápala. Ta musela na draky působit úplně jinak než já... Měla jsem štěstí, že jsme si se Sarthasem padli do oka... Nehodlala jsem se tím nadále zaobírat a vydala jsem se přímo do severního úkrytu.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Itama Senju Tue Apr 15, 2014 7:49 pm

Seděl jsem stále na stromě, ale boje už dávno skončily. Cože? Snad jsem u toho nespal. Že by to byl až tak nudný souboj? Seskočil jsem z větve a přistál na zemi. Snažil jsem se zaměřit chakru Airis, ale ve vesnici už nebyla. Pořád jsem ji však mohl rozlišit po cestě a tak jsem se vydal pryč s nadějí, že ji úspěšně vystopuji.
/přesun
Itama Senju
Itama Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 76
Registrován : 19. 07. 13
Location : Iwagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Kirin Yakushi Tue Apr 15, 2014 8:45 pm

Oficiální diplomat!
S hrdým úsměvem jsem prošla branou. Prozatím jsem nijak nespěchala, šla jsem klidně. Diplomat má vypadat vážný a klidný, má mít vše rozmyšlené. Kus za bránou jsem se tedy zastavila a provedla svou oblíbenou techniku, Kuchiyose no Jutsu. Někomu se pak mohlo zdát mírně zvláštní a možná i humorné, že jsem z rodné vesnice odjížděla na žirafě.

//Přesun
Kirin Yakushi
Kirin Yakushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 137
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 18, 2014 8:05 pm

Drak přiletěl k bráně. Seskočila jsem z jeho hřbetu a pokynula ANBU,aby mi otevřeli bránu. Mířila jsem spěšně do vesnice. Jakmile Rei seskočil ze hřbetu tak drak zmizí.
"ANBU tě ubytují Reii, odpočiň si, a pak si promluvíme." mluvila jsem cestou na Reie, kývla jsem na ANBU u brány, aby mu ukázal, kde se může ubytovat a najíst. Já mířila kam jinam, než do kanceláře Madary. (přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Rei Casius Fri Apr 18, 2014 8:43 pm

Jak jsme dorazili k braně seskočil. "Jak si přejete má paní." Odpověděl a čekal. Stal tam jako kdyby neměl duši prostě čekal až některý z anbu ho osloví a zavede někam.

Edit:
------------------------------

/Přesun


Naposledy upravil Rei Casius dne Sat Apr 19, 2014 9:00 am, celkově upraveno 1 krát
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Apr 18, 2014 8:46 pm

ANBU

"pojďte za mnou." kývl na Reie a odešel hlavní ulicí směrem k ubytovnám

(najdi si ubytování, kdyžtak si za toho ANBU napiš sám já teď nebudu moc chvíli zase psát)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Apr 27, 2014 11:13 am

Dag sletěl k bráně. Ochranka, když viděla kdo jde do vesnice, opět povolila své síly a vpustila mě bránou dovnitř. Dag zmizel. Trochu vytočená jsem šla raději pěšky za Madarou, poslat mě na misi a nesmět vrátit úder tomu, kdo na mě zaútočí, byla pro mě největší potupa, kterou mi mohl udělat (přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Rei Casius Fri May 02, 2014 2:21 pm

Doběhl tedy k bráně a tady ukázal krystal co mu Reina dala a čekal, až ho pustí. Jakmile ho pustí vyjede na cesty.

/Přesun
Rei Casius
Rei Casius
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 311
Registrován : 29. 09. 13
Location : Tsukigakure

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Sun May 11, 2014 11:29 am

Bežal som v podstate celú cestu, čo vôbec nebolo práve najpríjemnejšie. Aj mi to predsa len nejaký čas trvalo. Bol som však zadýchaný len trocha. Predsa len, bude treba bežať späť do Kirigakure hneď, ako sa vybavia záležitosti tu. Samozrejme tu bol istý problém. Bola to nejaká podivná beriéra, ktorá bola tvorená kryštálom.
"Hmm.. typoval som, že má Otakage iný vkus." Povedal som si pre seba, po čom som však začal pohľadom behať po okolí a hľadal nejakú cestu. Volakedy mala Oto viac než jednu bránu a ja som zrovna prišiel po ceste, ktorá však viedla len ku stene z toho podivného kryštálu. Preto som sa znova rozbehol, tento krát okolo kryštálu a hľadal nejakú dieru, alebo bránu. Nakoniec som ju aj našiel. Určite bola strážená. Pomaly som si zložil kapucu a rukou som vybral čelenku Kirigakure, ktorú by som ukázal strážnikom. Neprehovoril som však jediné slovo.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 11, 2014 1:11 pm

ANBU

"hej ty co tu děláš, kdo si?" křiknul jeden z hlídačů a přišel blíže, aby na chlapce viděl
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Sun May 11, 2014 1:17 pm

Pozrel som sa na strážnika, ktorého som si prezrel od päty ku končekom vlasov. Znova som mu len ukázal znak Kirigakure no sato, na mojej ćelenke, ktorú som však držal v ruke a nemal som ju na sebe.
"Žiadam o audienciu u Otokage-sama" V podstate som však ani len nepovedal moje meno a ani účel mojej návštevy. Rozmýšľal som, či ma pustia len takto. Každopádne som nevedel, koľko presne mi tá značka na jazyku nedovolí povedať. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun May 11, 2014 4:38 pm

ANBU

"máte povolení pro vstup do vesnice? Jestli ne řekněte vzkaz a my ho doručíme
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Sun May 11, 2014 4:53 pm

Na chvíľku som zatvoril oči a rozmýšľal som nad tým, ako vyriešiť túto situáciu. V podstate som nevedel pochopiť prečo potrebujem povolenie pre vstup do dediny.
"Odmietam, k tomu nemám oprávnenie." Odpovedal som jednoducho, čo bola aj pravda. Nemohol som im vydať ten zvitok pre Otakageho a ani som o ňom nemohol hovoriť. Potreboval som však z toho nejak vykľučkovať.
"Verím tomu, že na základe aliančnej dohody medzi Kirigakure no sato a Otagakure no sato, povolenie k vstupu, ktoré nemám ako z vonkajšej strany dediny získať, nepotrebujem." Pozrel som sa do jamiek v maske Anbuho, ktorý ma celkom zdržoval.
"Taktiež verím že nechcete pokúšať pred nedávnom vytvorený a celkom krehký diplomatický vzťah s Kirigakure no sato tým, že odmietnete jedného z jej poslov." Takmer ma začala páliť pečať na jazyku. V podstate som ale nepovedal o mojej misii nič, len že som tu, ako poslíček. No nepovdal som nič o tom čo prenášam, či to mám vôbec u seba či podobne. Aj tak som to pálenie ale počul. Vedel som že som sa odrel o okraj pomyselnej hranice cez ktorú by som sa nedostal.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon May 12, 2014 10:42 am

ANBU

muži se na sebe podívali. Něco málo věděli, ale nebyli si jistí. Pustili tedy chlapce dovnitř a prošatili ho. Zbraně měl nechat u brány a jeden z ANBU ho doprovodil až ke kanceláři Otokageho

(přesun )

/odepiš a pak jdi rovnou do kanclu a nečekej na mě Wink /
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Mon May 12, 2014 11:03 am

Nakoniec ma predsa len pustili. Každopádne som ešte pred vstupom musel odovzdať zbrane, čo nebol problém. Jeden z nich ma chcel odprevadiť. Nevadilo mi to síce, ale nemal som rád ten pocit, keď mi niekto dýcha na krk. No.. musel som si zvyknúť, ale to bolo to najmenšie. Nemohol som sa sťažovať, bol som predsa len na misii.
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Goku Tue May 13, 2014 6:01 pm

Znova som prišiel k bráne. Nezotrval som tu však dlho. Zobral som si späť moje zbrane, ktoré som si pripevnil k opasku a vydal sa behom späť do dediny, z ktorej som pochádzal. Pochyboval som, že ma po ceste stretnú nejaké nepríjemnosti no nemienil som nič nechávať na náhode. 
(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 6 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru