Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Nov 11, 2014 10:51 am

Přišel jsem společně s Mizuki a Reinou k Otogakure, jenže poté co jsem uslyšel, že je Otokage mrtvý jsem se nějak zasekl. " Uchiha Madara a mrtvý? To snad sestoupil samotný Rikudo Sennin a zabil ho? Nikdo není tak silný aby ho zabil, všichni známe jeho minulost. Co se stalo během velké války s aliancí. Museli použít buď nějaký trik, nebo si s námi Madara jen hraje a nahrál svoji smrt, přičemž někde žije a pozoruje nás. " Dodal jsem svůj osobní názor na tuto věc. Prostě mi nešlo do hlavy jak by ho někdo mohl porazit. Kdyby zde bojoval, nejméně deset kilometrů by byl jen obří kráter. Vesnice je však celá. Po rozkazech jsem odešel do centra, kde je rozhlas.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Nov 13, 2014 9:32 pm

Tři postavy se přiblížily k vesnici.
"Je na čase udělat změnu." pronesla jsem a zrušila krystalovou bariéru kolem vesnice, ne že by se mi nelíbila, ale kvůli lidem. Pak jsem vstoupila dovnitř.
"Vraťte se na svá místa." poručila jsem sférám, aby se vrátily do laboratoře.
"Otogakure je zase moje." řekla jsem znovu nahlas a usmála se. Pak jsem prošla hlavní ulicí až k sídlu hlavní kanceláře. Musím si promluvit s Radou.
(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Nov 21, 2014 9:21 am

Došla jsem k bráně s ostatními sférami. Ukázala jsem kam mají jít a čekat na mé rozkazy, pak jsem vyšla před bránu a z novu vyvolala osmou formaci, aby pokryla celou Otogakure, pak čekala na Nizashiho
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Nov 21, 2014 9:48 am

Cesta na sra kage mohl konečně začít. Když jsem se blížil k bráně, už jsem z dálky mohl vidět Reinu a co provádí. K její pověsti mě to však nepřekvapilo a měl jsem takový pocit, že dokud jsem s ní tak jsem víceméně v bezpečí. Každopádně netrvalo dlouho a už i já byl u brány. " Zdravím, tak tedy můžeme vyrazit kdykoliv budete chtít " Usmál jsem se přívětivě a vyčkával další pokyny.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nao Okumura Fri Nov 21, 2014 10:11 am

Či už si ma v Oto všimli alebo nie, ani v najmenšom som sa nepokúšal skrývať. Nemal som to za potrebu, aj keby som sa snažil potlačiť si čakru, určite v tak dobre stráženej dedine sú príliš silný senzibilovia ktorý by ma odhalili tak či tak. Dal som najavo svoju prítomnosť, vypúšťaním čakry do okolia, ale ani raz som neprekročil stanovenú hranicu územia a len v diaľke, opretý o strom som vyčkával sledujúc stráže a prepaľujúc ich mojim pohľadom. Mal som ísť tajne, to áno, preto som si už v Kumo zvesil čelenku a moja samotná Anbu súprava nepripomínala súpravu žiadnej z dedín. Pri pohľade na mňa však šlo hneď usúdiť že patrím k nejakým potulným Shinobi ak nie k Nukeninom, pričom ak by prišli nato že som z Kumo, zistia aj to že som zapísaný v Bingo knihe ako utečený Shinobi. Teraz mi však pohľad padol na osobu stojacu predo mnou.
"Reina.." Zahundral som si popod nos, bol som od nich ďaleko aby ma nepočuli ale zaznamenať moju prítomnosť museli. Len s maskou na hlave som všetku svoju pozornosť upriamil na ňu a v hrudi sa mi rozpálil oheň. Roky a roky som ju hľadal, nemohol som sa k nej dostať a ona zabudla. Zabudla nato že ak sa ukáže takto otvorene, čaká ju odveta priamo odo mňa. Nenávisť a pomsta, to ma teraz hnalo, avšak ostal som pokojne stáť pri strome a čakal. Cez masku nebolo vidieť kam hľadím ale šlo to vyčítať.
"Našiel som ťa.. Konečne, nastane čas vykonať rozsudok aký si zaslúžiš.."
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Nov 21, 2014 3:12 pm

"Vyrážíme." řekla jsem a vyšla z brány, strážní mě ještě upozornili na neznámého ale já vydala jasný pokyn. Prošla jsem s jednou svou sférou a Nizashim kolem něj a zamířila si to přímo na summit.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Nov 21, 2014 3:35 pm

Byl jsem dost blízko Reiny tak jsem mohl slyšet to co slyšela i ona. Trochu mi dělalo starost, že se nám tu nějakej cizák ochomejtá, ale dokud nezaútočí nemusím nic dělat. Jako její doprovod a ochranka nehodlám selhat, takže všichni útočníci už i sebesilnější maj útrum. Pokračuju společně s Reinou na summit a doufám, že tenhle bude o něco bezpečnější než ty předchozí jak jsem slyšel.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nao Okumura Fri Nov 21, 2014 3:48 pm

Odlepil som sa od stromu presne v okamihu ako vyrazila aj Reina a udržujúc si od nich odstup som sledoval ich kroky a nasledoval ich. Vôbec som si nedával pozor či ma vidia alebo nie, držal som sa od nich ďalej ale bolo jasné že ich sledujem. Prehadzujúc si cez seba plášť, som sa zakryl a sledoval ich nech ich kroky vedú hocikde. Pretože ak šli na sumit, mal som ľahkú vstupenku dnu ako to neoficiálny Anbu z Kumogakure.

~Presun~
Nao Okumura
Nao Okumura
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 175
Registrován : 02. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Wed Dec 03, 2014 11:17 pm

Návrat do vesnice byl poměrně rychlý, chtěla jsem být zpět co nejdříve. Rozhodně jsem neplánovala bariéru teď sundat. Hodně lidí už ví, že jsem Otokage a vesnice tak bude v nebezpečí. Naopak jsem zvýšila obranu a sféry nechala na hlídkách tam kde byly.
Potřebovala jsem napsat hlášení ze srazu a znovu se zamyslet nad tím, co se tam stalo.
(přesun kancelář)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Dec 04, 2014 6:58 pm

Objevil jsem se před branou, koukl se na sféry a milým úsměvem na ně mávl. Samozřejmě jsem byl tak moc okouzlující, že jsem je okouzlil natolik, že mě bez problému a beztak ještě s hvízdnutím pustili dál. Yeh! Jsem hold frajer.

//Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Tetsuya Kaguya Thu Dec 04, 2014 9:26 pm

Táhnul jsem se za těma dvěma, aniž bych vůbec vnímal, že nejdu sám. Měl jsem jednu z těch svých ignorativních nálad, ne teda že by to u mě bylo kdoví jak neobvyklé. Těžko říct, co to způsobilo, ale asi ta velká slezina, na které jsem se jednak nudil a taky byl pohromadě s mnoha lidmi a to mi teda nikdy nedělalo dobře. Pro jednou jsem neřešil, co bude dělat Tatsuya, protože jsem měl v plánu někde pořádně zapít tenhle výlet a pořádně si pročistit hlavu. Já vím, taky jsem někdy uvažoval o svém alkoholismu, ale na štěstí pro mě jsem nad tím nikdy nevydržel přemýšlet dlouho. Konec konců na něco umřít musím, tak proč ne zrovna na ztvrdlý játra..?!
Pousmál jsem se sám sobě a aniž bych věnoval pozornost sférám, jsem prošel pěkně do vesnice.

(Přesun)
Tetsuya Kaguya
Tetsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 79
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Thu Dec 04, 2014 11:03 pm

Konečně jsme dorazili k branám vesnice, která však měla zvýšenou ochranu. Nic menšího bych od Reiny jako novo-staré Otokage ani nečekal. Každopádně jsem se zde moc neohlížel a zamířil přímo do vesnice. Měl jsem v plánu navštívit kancelář a optat se ohledně budoucnosti Reiny. Kdo ví, co se teď bude dít, když jsme veřejně vystoupili na srazu kage. Podle mě to byla jedna velká fraška, která se nedala považovat na sraz kage, kde si podle všeho může nakráčet každý, dělat se co se mu zlíbí, taktéž i mluvit jak se mu zachce a přede všemi útočit na ostatní kage.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sat Dec 06, 2014 8:41 pm

Konečně jsem mohl vyrazit. Trochu jsem se zdržel abych si něco zařídil, ale měl bych to mít už všechno vyřízený. Pozdravil jsem stráže, skontroloval hlídky a pomalu vyrazil z vesnice. Nebylo vlastně ani kam spěchat a tak jsem se mohl při cestě i kochat krajinou. Čas od času to neuškodí, alespoň si i trochu zmapuji terén.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Sun Dec 07, 2014 2:13 pm

Opět jsem byl zde a kouknul se kolik uběhlo času během mé cesty. Překvapením bylo, že jsem to zmáknul fakticky rychle což mě těšilo. Vydal jsem se proto opět za Reinou ji předat bingo knihu od mizukageho.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Mon Dec 08, 2014 1:35 pm

Ani jsem se nenadál a byl jsem zase u brány. Já si snad koupím ten přístřešek kde budu bydlet, jelikož zde jsem nejčastěji. Jsem mohl zůstat rovnou v Kirigakure no Sato. Škoda že nemáme vysílačky na velkou vzdálenost.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Soshi Tue Dec 30, 2014 7:33 pm

Soshi

Šel jsem dlouho a naprosto schválně jsem si vybíral tu nejhorší cestu. Jen tak totiž mohlo mé oblečení vypadat roztrhaně a špinavě, přesně, jak jsem chtěl. Neměl jsem s sebou peníze, jen jídlo, věci na spaní a knihu.
Před vesnicí jsem se zastavil. Celá vesnice byla obalená krystalovou krustou. Byli tam jako ve vězení. Co, když je v každém obyvateli Otogakure malý střípek a Otokage je díky němu ovládá a čte jim myšlenky?
Na takové pohádkové úvahy teď nebyl čas. Škrábl jsem se ostrým kamenem do tváře a vyrazil jsem k bráně.
Byl jsem skutečně zdrchaný a díky obyvatelům Konohy jsem měl několik stále nezahojených podlitin.
Hluboce jsem se uklonil strážím.
"Dobrý...den." vysoukal jsem ze sebe, jak nejlépe jsem dokázal.
"Prosím...pomozte mi. Byl jsem tady poblíž přepaden nějakými shinobi, kdo ví odkud. Vzali mi všechny peníze i nůž na obranu. nechte mě tu přespat, prosím..."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jan 01, 2015 10:21 am

Strážní se na něj podívali kritickým pohledem, rána vypadala čerstvá. Jeden z mužů ho šel prohledat, skutečně u sebe neěl zbraň ani peníze.
"Informujte Otokage." pronesl jeden muž k chuuninovi,který ihned vyrazil. Hlavní strážný luskl na dalšího muže a ten se postavil k Soshimu.
"Jedna jediná noc v ubytovně a pod dohledem." řekl strážný a muž po Soshiho boku ho drcnul do ramene, aby se pohnul směrem k ubytovně
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Soshi Sat Jan 03, 2015 11:00 pm

Soshi

"Hai, děkuji mnohokrát!" řekl jsem vděčně a vydal jsem se směrem, kterým mě strážný vedl. V duchu to ale nebylo vůbec dobře. potřeboval jsem víc, než jednu noc. Musím hodně přemýšlet, respektive doladit své plány.

//Přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jan 19, 2015 12:45 pm

Hlídka


Doprovodili jsme hocha k bráně a otevřeli ji. Pořád ho nevraživě pozorovali, kdyby se o něco pokusil.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Soshi Mon Jan 19, 2015 1:23 pm

Soshi

Ještě jednou jsem se hluboce uklonil.
"Mockrát vám děkuji...Pozdravujte Otokage."
Načež jsem se otočil a odešel.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nefrit Sun Feb 01, 2015 9:13 pm

Bol to už nejaký čas, čo som naposledy navśtívila túto dedinu. To som oficiálne patrila pod ňu. Aspoň odkedy to tu mala na starosti moja zlatá a roztomilá Reina-chan.
S rukami v bok a žiadnou čelenkou, ktorá by značila ku akej dedine patrím, som sa zastavila pred bránou do Otogakure no sato. 
"Som domá!" Zakričala som na plné pľúca, keďže bola brána zavretá a inak sa do dediny dostať nedalo. Rozhodila som pri tom rukami a trocha podivným pohľadom si prezrela každý kúsok, kde by sa mohol ukrývať nejaký pekný fešák, alebo fešáčka. Zakričala by som niečo na štýl "Reina-chaaan" ale... no vedela som, že by moja favoritka nebola práve nadšená s jej oslovovaním. Bola to asi jediná osoba, ktorú som oslovovala no, slušne. Aj keď som ju s každou vetou balila. Pre mňa bola Reina ako nedobytná pevnosť. Doslova. Bola by som normálne nadšená, keby že sa na mňa pokúsi použiť ten svoj feromónny prášok. Nie že by ho potrebovala.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 01, 2015 9:39 pm

Byl by to normálně klidný den, ale jen co se u brány objevila ta žena, všichni strážci jakoby zkoprněli a polilo je horko. Zbledli a dívali se na ni.
"To je ona..." šeptali si a pomalu couvali. Na každém z nich bylo vidět s kým tam mladá dáma měla "spojení". Chuunin, celkem mladý hoch, kterým měl hlídku dnes prvně vůbec netušil, která bije a zeptal se kdo to je.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nefrit Sun Feb 01, 2015 9:46 pm

Pohľadom som strelila po jednom, druhom, treťom ...


.. šestnástom.. ah komu sa to chcelo počítať. Všetci boli očividne úplne nadšený, že som prišla. Poznala som to z ich reakcií. Bám nová obeť. Pozrela som sa na celkom mladého chuunina nevinným pohľadom. 
"Hihi, ahoj chlapče. ja ?" Na chvíľku to vyzeralo, že rozmýšľam ako sa mu predstavím. Natrčila som jeden z bokov a na chvíľku sa letmo pozrela po ostatných Anbu. Môj pohľad bol jasný a zretelný signál všetkým na okolo: "Držte hubu" 
"Som najlepším medikom, ktorého tu len môžeš nájsť. Nefrit ! Žiarivým drahokamom tejto dediny. Ako sa voláš zlato?" Ruku som položila na jeho hlavu a trocha som mu rozstrapatila vlasy.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Sun Feb 01, 2015 9:48 pm

Ostatní strážci si ani nedovolili ceknout.
"Jsem Len, madam. Máte povolení vstoupit do vesnice?" pokračoval. Jeden ANBU se ho zželel jelikož měl masku šel přímo k Nefrit. Nebál se, že by ho poznala.
"Běžte, kde má kancelář Otokage si snad ještě pamatujete a zkuste cestou nebrat mé muže sebou." řekl přísným hlasem. zřejmě to byl velitel.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nefrit Sun Feb 01, 2015 9:56 pm

Muhaha Nefrit-powa

Každopádne na jedného muźa moja Nefrit-Powa nijak neúčinkovala. Mrzuto som sa pozrelana staršieho velitela a ruky si založila na hruď. 
"Awww pán veliteľ. Čo taký mrzutý ? Však by sa ušlo aj vám." Žmurkla som na neho a s chichotom som sa vydala na moju cestu do... kancelárií. Ah bol tam tak veľký stôl... a toľko spomienok. Nemohla som sa dočkať, kým tam prídem.
"Zatiaľ sa majte brouci!" Mávla som všetkým prítomným a už som bola preč.
(presun)
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 10 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru