Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

+33
Hirin
Kashike
Seina Akane
Mai
Sasuke Tobirama
Michie Ai
Nefrit
Soshi
Tetsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Nao Okumura
Mizuki Netsu
Yomi Hikikomori
Nizashi Shiroi
Faito Dansaku
Maya Kurimuzon
Tetsuya
Shinobi
Takeshi Kenpachi
Mareo Renjiro
Goku
Kirin Yakushi
Killunia
Sadao
Tatsuo Reigi
Itama Senju
Airis Tooya
Hikari Taoreta
Kisuke Uchiha
Rei Casius
Hana Ichiro
Reina Kana
Uchiha Madara
37 posters

Strana 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Sat Jul 20, 2013 10:32 pm

First topic message reminder :

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Jade_Crystal_Labyrinth

Od tejto noci (21.7.2013) sa okolo celej Otogakure (teda okolo úplne všetkého v tejto téme) rozprestiera obrovský Reinin kryštál, cez ktorý je takmer nemožné prejsť. Dokonca aj tým najmocnejším a najdeštruktívnejším technikám zaberie vytvorenie diery v ňom pomerne veľa času. Každopádne je naň aktivovaná ešte jedna špeciálna pasca v podobe techniky Kyōmen Shūja no Jutsu: http://naruto.wikia.com/wiki/Mirrored_Sudden_Attacker_Technique Tá sa aktivuje na každého, kto do dediny vstúpi násilnou cestou. Jediná možnosť, ako sa teda bez akýchkoľvek problémov dostať dovnútra a von, je prejsť touto bránou, kde však stráži obrovský počet mocných ANBU na čele s ich veliteľom.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Aug 19, 2014 7:48 pm

Došel jsem až sem a čekal jsme na ostatní až dorazí. Byl jsem zvědav jestli se k nám nakonec přidá i ten samuraj co měl jít původně s náma. Každopádně jsme měli ještě chvíli čas před odchodem tak jsem spočnul.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 19, 2014 8:31 pm

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 34j3y88"Dobrá vyrážíme. Až ráno dorazíme do Kumo, žádné unáhlené akce jasné?" kývnu na něj a vyrazím v před.

přesun
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Killunia Tue Aug 19, 2014 8:52 pm

Dorazila jsem k bráně, kde čekal ten muzikant. Reina už se přeměnila na toho Uchihu a vyrazila vpřed. Nehodlala jsem otálet, to by bylo jen hloupé, tak jsem vyrazila za ní. Ale ještě předtím jsem se zastavila u Nizashiho.
"Jen tak mimochodem, mé jméno je Naomi," představila jsem se, jako by to pro mě nic neznamenalo. A vskutku, bylo to tak. Sice mi toto jméno dali rodiče a dodnes mi patřilo, po odchodu z Konohy pro mne již nemělo žádnou váhu. Nebyla jsem k němu vázána. Pro Konohu byla Naomi Nekotatsu dávno mrtvá. A pro svět tu existovala již jen Killunia.
Ještě pár sekund jsem vyčkávala na jeho reakci, pak jsem se ihned vydala za Reinou.




(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Aug 19, 2014 8:58 pm

" Mé zas Nizashi, ale to jistě znáš " Usmál jsem se v mé nové podobě a vyrazil za nima. Snad tuhle misi brzy splníme, abych dostal opušťák a mohl vyrazit do světa. Jenže byl tu jeden problém. Do Kumogakure no Sato se zřejmě už nepodívám, aspoň ne tak brzy vzhledem k tomu co se právě chystáme udělat. Bude to pro mě velká ztráta, přijít o sví fanoušky. Nelíbil se mi tento nápad Madary vůbec, ale udělat jsem to musel. Snad mu budoucnost podkopne nohy a on spadne na bodáky.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Thu Aug 21, 2014 4:50 pm

Beze slova projdu branou s malou jednotkou elitních ninjů. Celá vesnice za mnou je vzhůru nohama, byl vyhlášen poplach a všichni se chystají k obraně.

//přesun
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Aug 22, 2014 10:58 am

Prošel jsem bránou utahanej z toho přesouvání a chaosu. Trochu na mě působila i změna klimatu. Když jsem vyšel z portálu tak jsem Reinu ani nikoho podobného neviděl. Jen stráže za sebu, kterým jsem vysvětlil situaci. Dozvěděl jsem se, že Madara pro nás vyrazil, a proto jsem čekal než se vrátí. Aspoň jsem v to doufal, že se brzy vrátí. Nechtěl bych tu stát jako socha na věky.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Aug 22, 2014 11:21 am

Před bránu dorazí malá jednotka, v jejímž středu několik mediků nese Killunii. Já si před bránou všimnu Nizashiho. Mávnu na něj aby ke mě přišel. Zbytek jednotky mezitím projde branou do vesnice.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Aug 22, 2014 11:35 am

Všimnu si jak tudy prochází několik jednotek a zděsí mě pohled na Killuniu. Musel jsem odvrátit pohled jinak by se stalo něco velmi zlého. Každopádně jsem si všiml i Madary, který mi dal pokyn abych k němu přešel. Pravděpodobně bude chtít vědět co se stalo, protože zase bude chtít vyhrabat něco na Reinu. Přišel jsem tedy blíže a čekal co bude.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Uchiha Madara Fri Aug 22, 2014 12:39 pm

Když ke mě Nizashi příjde, mám na tváři ustaraný výraz. Položím mu ruku na rameno v otcovském gestu. Připrav vesnici k obraně. Máš k dispozici tuhle jednotku jako pomoc. Postarej se, ať jsou civilisté v bezpečí, zásoby potravin přichystané a vojáci ozbrojení. Máš na to 2 hodiny, pak se ohlásíš u mě v kanceláři. Otázky?

(30ti řádková mise A rank)
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 217
Registrován : 14. 07. 13
Location : Otogakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Fri Aug 22, 2014 1:17 pm

Obrana Otogakure Mise: A-rank


" Rozkaz pane. Hned jakmile připravím vesnici k obraně se budu hlásit u vás ve vaší kanceláři. Dvě hodiny mi bohatě stačí " Zareagoval jsem na Madaru, který mi zadal trochu obtížnější úkol. Něco takového zorganizovat nebyla žádná sranda a už vůbec ne když to má řídit jen jeden člověk. Bohužel ten člověk jsem byl já a tak jsem se s tímto problémem musel vypořádat po svém. Musel jsem zajistit stravu, bezpečí obyvatel a připravit vesnici na případný útok. Vůbec bych se nedivil, kdyby na nás někdo zaútočit, jako například Kumgakure no Sato po tom našem útoku, kde možná přišla Killunia o život. Nemohl jsem si odpustit když jsem ji tam nechal samotnou, zatímco já přešel přes její portál do bezpečí. Nyní však nebyl čas na fňukání, ale na konání. Měl jsem za úkol připravit vesnici a to jsem taky chtěl udělat, a proto využil svých schopností a přivolal pět kage bunshinů na pomoc. Rozdělil jsem potřebý personál do pěti skupin, která se každá starala o jinou věc. Jedna se šla postarat do vesnice o potraviny a něco k pití, zatímco další přesouvala obyvatelé do bezpečí. Ve vesnici byl tak chaos, který můj klon mírnil jak se jen dalo. Já jsem jako originál byl přímo u brány a dohlížel na věc v předních liniích. " Postavte ty zátarasy pořádně! Myslíte si, že do těch děr někdo spadne? Radši to zaminujte! Ty tam! Co se flákáš? Do práce, během dvou hodin to musí být hotový jinak bude zle. " Zněl jsem přísně, ale musel jsem tak aby se vše stihlo včas nehledě na to co se stane, každopádně jsem všechny hlídal aby se nestal nějaký úraz. Kdyby se někomu něco při práci stalo tak bych si to nedopustil. A právě proto jsem tu byl já originál, který toho mnohem víc vydrží než kloni. Mezitím klon, který měl na starosti sjednotit všechny jednotky Otogakure no Sato dorazil a já k němu a jeho armádě promluvil. " Takže. Náš Otokage chce mít svou vesnici v této těžké době pořádně chráněnou. Naším úkolem je zajistit vše potřebné k dosažení tohoto cíle. Nebudeme chránit jen hlavní vchod, musíte se rozmístit po celé Otogakure a vyčkávat pokud se nepřítel objeví. Kdyby nepřítel nějakým způsobem se dostal přes naše vojsko u bran a ve vesnici by nikdo nebyl byl by to průšvih. Takže se všichni rozmístěte po skupinách na ta nejdůležitější místa ve vesnici a pro jistotu vytvořte zálohy, které je budou jistit. Zbytek se ukryje do okolí a bude sledovat oblast kolem vesnice, samozřejmě i vzdušný prostor. To je pro vás ode mě vše, rozchod! " Ukončil jsem svou řeč a zase se věnoval svému personálu u bran. Ti mezitím připravovali vše potřebné k obraně vesnice. Dali si celkem záležet, aby je Madara později nezjebal za příšernou práci. Snažil jsem se je nějak motivovat. Poslední klon, který se staral o výbavu našich shinobi taky nezahálel. Celé naše sklady se zbraněmi se kvůli vyzbrojení všech vyprázdnily.  Konečně bylo vše pod kontrolou a blížili jsme se k ukončení prací. Jenže jakmile všichni dokončili své práce tak nebyli posláni domů, ale byli na svých stanovištích ve vesnici, před branami i v okolí. Není šance aby se tudy někdo dostal. S tolika nepřáteli by měl problém i nějaký kage. Jakmile byla má práce hotova tak jsem popřál všem hodně štěstí, zrušil klony a zamířil do kanceláře Madary.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Fri Aug 22, 2014 9:52 pm

Potom, co jsme přišli do vesnice, mi bylo na nic. Na nic jsem neměla náladu. Čekala jsem, že mi Madara vynadá a že si to nanejvýš půjdu odsedět za neuposlechnutí rozkazů a vystavení nebezpečí nejmladšího člena. Pak dal Nizashimu rozkaz, který normálně plní velitel ANBU tedy já. Blesklo mi hlavou zda-li mě nechce nahradit. Jen jsem slepě pozorovala, jak si Nizashi počíná a radši nemyslela. POmalým krokem jsem mířila k Madarově kanceláři, abych si vyslechla ortel a měla to tak rychleji za sebou.


přesun
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Yomi Hikikomori Thu Aug 28, 2014 8:48 pm

Jakmile jsem po dočtení novin zaregistrovala vzkaz a uvědomila si, že vzkazy bývají zveřejněny se zpožděním, okamžitě jsem si vzala volno a rozhodla jsem se v něm vydat tam, kde se měli shinobi ze Sunagakure no Sato sejít. Nikdy jsem Kazekageho neviděla. A byla jsem zvědavá. I když se spíš dalo říct, že jsem měla rozporuplné pocity. U brány jsem se prokázala novými doklady. Stále jsem si na ně nemohla zvyknout, byly jiné než v mé vesnici.
V mé bývalé vesnici...
Uvnitř mě hlodal červíček pochybností. Nedůvěřivosti jsem se ale naučila až tady a tak jsem se ji pro tuto misi rozhodla hodit za hlavu. Má poslední mise jako kunoichi Písečné vesnice. Musela jsem do toho dát všechno!

//Přesun
Yomi Hikikomori
Yomi Hikikomori
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 95
Registrován : 16. 07. 13
Age : 29
Location : Suna/Oto

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Sep 02, 2014 8:32 am

Dorazila jsem k bráně s menším zpožděním, ale hned mi hlásili, že nějaká kunoichi opustila bez dovolení vesnici. Prošetřím to později, teď mám misi. Čekala jsem na ostatní.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Sep 02, 2014 9:51 am

Přišel jsem už opět v novém čistém oblečení jak Reina přikázala. Nikoho krom ní a stráží jsem tu neviděl, takže pravděpodobně si ještě musíme zeptat. Rovnou se jí zeptám na tu propustku jak to přesně myslela. Proto přijdu až k Reině a pozdravím jako obvykle. " Zdravím. Tak máme další misi v cizí vesnici, snad to tentokrát vyjde " Usmál jsem se. Nechtěl jsem Reinu kritizovat za tu poslední misi, jen jsem ji chtěl ujistit, že tentokrát to bude snad v pořádku. " O té propustce jak jste předtím mluvila. Jak jste to myslela, že se sem nemusím už vracet? To jako už nikdy? "
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Sep 02, 2014 12:50 pm

"Ne to samozřejmě se sem vrátíš a povinně." mrkla jsem na něj .
"Slíbila jsem ti propustku na nějakou dobu, aby si mohl navštívit vesnice. Dostaneš jí za hranicemi s Amegakure pokud se mise podaří. V což pevně doufám. Až přijde i Hirin řeknu přesný plán. Na propustce je napsáno 14 dní. Za 14 dní se vrátíš do vesnice. Můžu domluvit s Otokagem, že pokud splníš nějakou další misi jako její odměnu můžeš zase jít na výlet." upřesnila jsem
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Sep 02, 2014 1:14 pm

Zaradoval jsem se a to celkem dost. " Huráá, konečně moje zasloužená dovolená. Děkuji moc. Snad tu misi vyřídíme rychle. " Moje nadšení šlo dost vidět na povrchu. Vždy jsem toužil cestovat a ne být vázán jen na jednu vesnici. Avšak mě něco napadlo. " A vy si taky nevemete volno? Třeba bychom se pak někde potkali mimo vesnici někdy " Usmál jsem se a pořád měl takový ten přátelský tón. Měl jsem dobrou náladu a doufal jsem, že mi tak nějakou dobu zůstane.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Sep 02, 2014 3:20 pm

Došla som k bráne už trošku s pozmeneným oblečením. Nepovedala som ani slovíčko síce by sa niečo hodilo povedať. Tá moja mlčanlivosť od anbu bola veľmi neprirodzená, ale jednoducho som sa to stále neodnaučila. Už len z tohoto dôvodu mi nepadla postava manažérky, ale mohla by som to zvládnuť, dokázala som rozlične meniť svoje osoby, pokiaľ som bola na misií a pod tlakom. Takže to pre mňa nebol taký problém. "Tak môžeme vyraziť?" Prerušila otázka to moje trápne ticho.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Sep 02, 2014 5:15 pm

"Dobrá poslouchejte dobře, protože to řeknu jen jednou a jenom tady. Až dorazíme na místo už nic říkat nebudu svoje role si splníte." podívala jsem se na oba.
"Máme výzvědnou misi v Amegakure, otokage chce informace o vesnici, o jejich vojenských silách, zbraních, vedení vesnice, obrana a další podstatné informace. Já do vesnice nemůžu, hned by zjistili, že tam je někdo s nekonečnou a silnou chakrou. Jak víte v Amegakure je ten zatracený déšť. Vy dva tam půjdete ne jako shinobi, ale jako umělec se svou manažerkou. Takže čelenky Oto necháváte zde. Půjdete pod falešným cílem domluvit v Amegakure Hizashimu koncert. Když se povede bude to bonus pro něj. Mezitím zkusíte zjistit co nejvíce informací. Mám ve vesnici informátora a budu se scházet s ním, vy budete pojistka, kdyby mi neřekl všechno. Nevzbuzujte konflikt. Tady je povolení, kdyby měli problém. Jste tu čistě na návštěvě. Rozumíme si? Kdyby byl problém, kontaktujete mě." podala jsem oběma dva malé krystaly. "Pustíte do nich chakru a mě to bude varovat, že je něco špatně. Ale doufám, že nebudou potřeba. Otázky?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Sep 02, 2014 5:34 pm

Ten plán se mi celkem zalíbil. Ale spíš ta výzvědná část bude patřit Mizuki. Já bych se tím možná mohl i prozradit což bychom nechtěli i když bych to mohl zkusit se zeptat na pár věcí. " Žádné, naprosto vyhovující. Můžeme klidně vyrazit. " Bez dalších připomínek jsem byl připraven vyrazit abych to měl co nejdříve za sebou. Převzali jsme si už krystali, které jsme si dali do oblečení a povolení aby nás pustili. Nejspíš půjdeme sjednat koncert přímo s Amekage. Když budeme dost přesvědčivý, možná ta mise bude i zábava.
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Sep 02, 2014 6:56 pm

Skvelý plán, teda pre mňa moc nie, ak som to pochopila správne... Ak by sa mi ako manažérke podarilo vybaviť koncert Nizashimu, tak v podstate by som musela získavať informácie sama. On by mal svoje problémy, moc sa mi to teda nepáčilo, ale rozhodla som sa len kývnuť hlavou na súhlas. Nuž, bola som zvyknutá slepo počúvať rozkazy a plniť ich do bodky. Čelenku so znakom Oto som si dala dole, mala som ju priviazanú okolo ruky. Potom som ju podala Reine so slovami "Postaráte sa mi o ňu prosím Vás Reina-sama?" Potom som kukla na Nizashiho, mohli sme vyraziť a ani som sa dlho nezdržovala a už som sa vydala na cestu do Ame.

Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Sep 02, 2014 7:10 pm

"Chtějte informace o tvé bezpečnosti kupříkladu nenápadná otázka typu: A kolik máte vojenské síly budete schopní mě třeba ochránit kdyby se cokoli stalo? hraj trochu namyšleného ano?" řekla jsem ještě poslední slova a vyrazila též kupředu. Čelenku jsem schovala do pláště.

přesun
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Nizashi Shiroi Tue Sep 02, 2014 7:16 pm

Hodlal jsem učinit to jak napovídala Reina, i když mě to napadlo ještě dřív než to sama řekla, ale byl jsem i tak rád za nějakou radu k dobru. Ani jsem moc neváhal a vyrazil jsem za nima abych nezůstal moc pozadu. Jen jsem doufal, že to klapne a mise bude hotovo v cukuletu. Čelenku jsem si sundal a odevzdal ji strážcům. Co kdyby mě jen šacovali.
/přesun
Nizashi Shiroi
Nizashi Shiroi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Sat Sep 06, 2014 6:31 pm

Takeshi

po důsledném sbalení jsem vyrazil typickým pochodem směrem k Sunagakure. Nehodlal jsem se moc zastavovat, tohle byl jasný cíl a já jej musím splnit, jinak už do konce života neusnu.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Nov 10, 2014 8:57 pm

https://www.youtube.com/watch?v=DaVA6sgOpws

Měsíc zářil nad krajinou a jeho paprsky dopadaly na ohromný krystal obklopující vesnici. Měsíční světlo měnilo uličky Otogakure v nebezpečně vyhlížející temné pasti, ze kterých nebylo úniku.
A přece tu byl někdo, kdo se do těchto uliček toužil dostat. Někdo, kdo v tuto chvíli stál ještě opodál v lese a odhodlával se k činu, který by mohl změnit chod dějin.
Člověk, který pro tento okamžik soustředil veškeré své úsilí.
Ještě poslední nádech...
Stráže u brány jej přivítali kývnutím. Zpod jeho masky zářily rudé oči absolutním klidem. Vyndal svitek s podpisem samotného Mizukageho. Stráže jej pročítali dlouho a cizince zamrazil na zádech pocit pochybení.
Nakonec však stráže svolili, nechali mu jeho dlouhý kabátec i zbraně a část z nich jej doprovodila ke kanceláři Otokageho.
Muž kráčel pomalu, jako by rozmýšlel každý krok.
Nakonec se však kroky všech zastavily před kanceláří Otokageho. Teď! Teď nastává ten okamžik! Dva rychlé zásahy kunaiem do hlasivek a přes tepny, otevřít dveře a...

...

Když se poprvé rozezněl alarm, bylo již dávno po všem. Stráže běhaly po všech koutech vesnice a prohledávaly každičkou píď, aby našly viníka. Celá vesnice náhle ožila.
To náš cizinec ale už neviděl.
Kráčel lesem, v ruce podivnou skříňku, za sebou sebemenší stopa, která by mohla prozradit viníka, a pod maskou rty roztažené do spokojeného úsměvu...

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Reina Kana Tue Nov 11, 2014 9:28 am

S Mizuki jsme později dohnali Nizashiho skoro na hranicích Otogakure, takže k bráně jsme šli už společně. Nemohla jsem popřít, že jsem se těšila "domů". Vesnice už zdálky zářila mým krystalem. U brány jsme prošli, dovnitř, ale už mi něco nehrálo. Tak moment, kde jsou všechny moje hlídky? Rozhlédla jsem se kolem a viděla jen jednoho chunina u strážní budky. Dojdu k němu.
"Co se tady děje? Kde jsou ostatní?" zeptám se ho naštvaně.
"Jsou....oni totiž...Otokage je...." nedokázal ze sebe vypravit jediné slovo, tak jsem se viditelně uklidnila a zeptala jsem se ho znovu.
"Hledají vraha Otokageho." odpověděl mi s jistou obavou v očích. Cože? Vraha Otokageho? Někdo zabil Madaru? chvíli mi trvalo než mi docvaklo, co se vlastně děje. Jestli někdo zabil Madaru, už vraha nenajdou. Byl by blázen, kdyby ve vesnici zůstával.
"Mizuki hlídej bránu, Nizashi, jdi k rozhlasu. Zavelíš konec pátrání a seskupení všech hlídek na náměstí." vydala jsem rozkazy a vydala se přímo do kanceláře. Tam totiž muselo zůstat tělo.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure) - Stránka 9 Empty Re: VEĽKÁ BRÁNA (jediný vchod a východ Otogakure)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru