Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 5 z 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 5 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 6:18 pm

Pfff, ty si s nimi ale zaobchádzal ako s handrami! Obvinila som ho, natiahla k tomu mačaťu na jeho rameni ruku a poškrabkala ho za uškami. A spočiatku si nesúhlasil s tým, že sú roztomilé. Dodala som ešte, pričom som sa usmiala. Mača potichučky priadlo, rozplývala som sa nad ním...No proste bolo také roztomilé, že viac sa to už nedalo.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 6:26 pm

Založil jsem si ruce na hrudi. Do tý doby jsem s kočkama neměl moc dobrý zkušenosti. A stačí, co o nich tvrdí Chiyo a Yatagarasu-dono. Pokrčil jsem rameny a podíval se na ní. Za to ty jsi do nich zjevně zblázněná. Pousmál jsem se a zkusmo ji podrbal na vlasech. Kdo ví, možná taky vrní.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 6:41 pm

Tie tvoje vrany príliš zveličujú. Uškrnula som sa. Mačky sú v skutočnosti veľmi zlaté tvory. Len treba vedieť ako na ne. Pokrčila som ramenami a pohľad presunula na nožnú oblohu, posiatu tisíckami hviezd. Keď v tom...Som pocítila jeho ruku vo svojich vlasoch. Natočila som k nemu tvár, pričom som sčervenala až po korienky vlasov. Bola som zmätená, nevedela som, čo si mám o tom myslieť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 6:50 pm

Pousmál jsem se. Takže stačí, když je budu drbat, hladit a budu jim dávat nažrat? Jednoduchá zvířátka. Pousmál jsem se a zaujatě pokračoval v drbání. Když jsem viděl její pohled, jen jsem pokrčil rameny. Zkouším, jestli vrníš. Zjevně ne. Ale máš příjemné vlasy. Pousmál jsem se a prohrábl je.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 7:04 pm

Presne tak, nič iné mačky nepotrebujú. Pousmiala som sa. Premýšľala som nad tým, že si nejaké mačky zohnám do domu, alebo trebárs nejakých psov, tých mám tiež veľmi v obľube. No, Catwoman akože nie som. Usmiala som sa. Ehm, díky... Sklopila som pohľad, priblblo sa usmievala a i naďalej sa červenala. Bola to zvláštna situácia...Nevedela som, čo mám teraz robiť.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 7:12 pm

Pousmál jsem se a pokračoval v hlazení jejích vlasů. Z nějakého důvodu mi po chvíli ruka sklouzla na její tvář a něžně ji pohladila. Jasně rudý v obličeji jsem se jí podíval do očí a jemně se usmál. Nevím proč, jen... náhlý impuls.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 7:57 pm

Nad ničím som teraz nedokázala premýšlať, mozog mi ako keby zamrzol. A keď mi pohladil líce, dych sa mi zrýchlil a tep zvýšil, čo sa odrazilo i na mojej tvári. Červenala som sa ovela viac než predtým. Sťažka som preglgla, bola som nehorázne nervózna. Nakoniec som nabrala odvahu, zdvihla pohlad a zadívala sa mu do očí.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 8:03 pm

Zaregistroval jsem její zčervenání i její polknutí. Pocítil jsem hrozné sucho v ústech. Otevřel jsem je, jen abych je zase zavřel. Nedokázal jsem jasně přemýšlet. Pohladil jsem jí zátylek a pomalu začal přibližovat svůj obličej k jejímu. Cestou jsem přivřel oči a setrvával na ní pohledem, zatímco moje srdce divoce tlouklo a moje tváře nabrali sytě rudý odstín.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 8:19 pm

Odrazu som ho pohladkala po líci tak ako on mňa, druhou rukou som ho chytila okolo krku a pritiahla si ho k sebe bližšie. Neuvedomovala som si, čo robím, šlo to samo od seba. Tiež som sa tvárou priblížovala k tej jeho a zastavila sa, až keď sa naše pery takmer dotýkali. Neisto som sa mu zadívala do očí a letmo sa usmiala.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 8:22 pm

Když se naše rty, téměř dotkly, opětoval jsem jí pohled. Miluju tě, Fuu. Zašeptal jsem a naše rty se konečně dotkly. V hlavě mi vybouchl ohňostroj a jediná myšlenka, kterou jsem byl schopen vyprodukovat byla Fuu. Pohladil jsem ji po vlasech a užíval si polibek, stejně jako samotnou její přítomnost.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 8:43 pm

Vyvalila som naňho oči, keď práve vyslovil tie krásne slová. Že ma miluje. A keď sa naše pery konečne spojili, moje telo zalialo teplo, cítila som sa ako v siedmom nebi. Pritisla som sa k nemu celým svojim telom tak, aby som náhodou neublížila nejakému mačaťu. Ja...Ja... Na chvílu som sa od neho odlepila a zadívala sa mu do očí. Milujem ťa.Teraz som si už bola istá svojimi citmi k nemu. Letmo som ho pobozkala na pery a objala ho.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Sep 30, 2013 8:48 pm

Když mi řekla, že mě miluje...málem jsem zešílel štěstím. Opětoval jsem objetí a jen si užíval její přítomnost. A já věděl, že na tom vstávání pravou nohou něco bude. Pousmál jsem se a pohladil ji po zádech. Cítil jsem lásku, něhu, touhu po ní a touhu ji ochraňovat. Málokdy mě něco vyvedlo z míry, ale tohle ano.
Letmo jsem ji políbil na tvář a usmál se. Poté jsem se od ní odlepil a sundal si z ramene kotě. Začalo mi zatínat drápky do ramene, což nebylo úplně příjemné.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Sep 30, 2013 9:21 pm

Usmiala som sa, ale mlčala som. Nechcelo sa mi teraz príliš rozprávať, skôr si ho len užívať. Pripomenulo mi to Shiho, ale k nemu som už viac necítila nič, Boh mi je svedkom, že keby sa chcel so mnou dať znova dokopy, odmietla by som ho.
Cítila som sa príjemne v Katashiho blízkosti, srdce mi bilo ako opreteky. Mala som pocit, že sa od toho všetkého šťastia rozletím na kúsky. Keď sa odo mňa odlepil, nahodila som taký divný, prekvapený výraz a len čo si zložil mača z ramena, pochopila som, prečo sa odo mňa odtiahol. Mačiatká majú údajne ostrejšie pazúry než dospelé mačky. Poznamenala som a usmiala sa.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Oct 01, 2013 3:49 pm

Pousmál jsem se a přikývl. Sice mi kočka po rameni ještě nelezla, ale dávalo by to smysl. Podrbal jsem kotě po hlavě a objal Fuu kolem ramen. Tep se pomalu začínal dostávat do normálu, ale pořád jsem si připadal, jako když to přeženu se saké. Jen doufám, že zítřejší ráno bude vypadat jinak. Pousmál jsem se a pohladil ji po ramenou, načež jsem ji políbil na tvář. Byl jsem... spokojený. Takový mír jsem už hodně dlouho necítil.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Oct 01, 2013 4:08 pm

Objatie som mu opätovala a usmiala sa. Konečne som cítila to, čo dlhú dobu nie. Konečne som niekoho mala viac než rada. Ruky som mala celý čas obtočené okolo jeho krku a s tou pravou som sa hrala s jeho vlasmi, ktoré boli tak hebké a príjemné na dotyk. Začervenala som sa, keď som pocítila jeho pery na svojom líci, ale nič som nevravela.
Premýšľala som nad tým, ako to teraz bude. Keď sa mama o mojom predošlom vzťahu dozvedela, skoro zo mňa vymlátila dušu. Bude to tak aj teraz? Mám jej to vôbec povedať? Opýtala som sa samej seba, ale nakoniec som sa na to vykašľala s myšlienkou, že nech si mama kričí a vyhráža sa koľko chce, nič tým nezmení.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Oct 01, 2013 4:26 pm

Pousmál jsem se, objímal ji kolem ramen a nechával ji hrát si s mými vlasy. Bylo to celkem příjemné. Teda...neber to špatně, ale nikdy mě nenapadlo, že máš i svou citlivou stránku. Usmál jsem se a políbil ji. Tentokrát na rty.
Nikdy jsem žádný vztah neměl, a nikdy jsem se o něj nesnažil. Ale do tohohle jsem tak nějak...spadl. Ne, že bych si stěžoval. Máma mě už hodně dlouho otravovala s tím, že bych si měl najít holku, což táta doprovázel souhlasným mručením. Mno... zajímá mě, co řeknou, až jim povím že chodím s Hyuugou. Pousmál jsem se.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Oct 01, 2013 4:52 pm

Uškrnula som s.a. Nie si prvý ani posledný, kto si to nemyslel. Mnohí si myslia, že som taká tvrdiačka, ale to je len taká maska. Bozk som mu s radosťou opätovala a pritiahla si ho ešte bližšie k sebe. Nemyslela som si, že sa s niekým dám tak skoro do kopy. A skôr, než som tomu vôbec stihla zabrániť...Zamilovala som sa.
Odtiahla som sa od neho a zadívala sa mu do očí. Nechápem, ako som si nemohla nevšimnúť už skôr, že k tebe cítim niečo viac než priatelstvo. Pousmiala som sa, pričom som detailne študovala črty jeho tváre.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Oct 01, 2013 5:01 pm

Tak maska? Pousmál jsem se a šťouchl ji do tváře. Máš v ní praxi. Pohladil jsem ji po zádech a prstem jí přejel po páteři.
Když se ode mě odtáhla, věnoval jsem jí překvapený pohled. Mno...mě se ptej. Taky jsem o tom doteď neměl tušení. Pokrčil jsem rameny a chvíli ji zamyšleně pozoroval. Když dovolíte, Jasnosti. Zvednul jsem ji za boky a posadil si ji na klín. Opatrně, abych nerozmáčkl žádné z koťat. Poté jsem se na ni zářivě usmál a pohladil ji po tváři.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Oct 01, 2013 5:13 pm

Samozrejme! No, len nechcem, aby si ku mne ostatní velmi dovolovali. Mnohí sa ma na akadémij báli, ale to najmä kvôli tomu, že som ovládala páru techník, s ktorými by som im mohla poriadne ublížiť. A spôsobiť rôzne zdravotné problémy. Uškrnula som sa, keď ma chytil za boky a posadil si ma na klín. To som snáď taká lahká, že mu nerobí problém zdvihnúť ma? Oprela som sa o jeho hruď, privrela oči a spokojne sa usmiala.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Oct 01, 2013 5:17 pm

Obejmul jsem ji a hladil ji na zádech. Miluju tě. Hlesl jsem jí po chvíli do ucha a políbil ji. Ani jsem netušil, proč to říkám. Prostě...jsem to chtěl říct. Jsi moje malá, kawai čarodějnice. Usmál jsem se.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Oct 01, 2013 5:40 pm

Ja teba tiež. Bozk som mu opätovala. Cítila som sa tak dokonale šťastná, možno...Možno je to osud. Usmiala som sa, keď ma nazval malou kawai čarodejnicou. Odrazu som si spomenula na Raikiho, kde s tým mačaťom preboha tolko trčal? Bola by som rada, keby sa už Raiki vrátil a konečn by sme mohli dokončiť misiu. Potom budeme mať na seba času dosť...A navyše mi začína byť zima. Mala som na sebe len to svoje tričko a kraťasy, nič viac. Bundu som nechala doma, nemyslela som si totiž, že.von budem až tak dlho.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Oct 01, 2013 5:51 pm

Konečně jsem přiběhl zpět k nim. Cestou jsem se tak trochu ztratil, ale dokázal jsem najít cestu. Byla to trochu ostuda, ztratit se ve vlastní vesnici. Koťátko mezitím co jsem hledal cestu, mi uslo v náručí.
Všiml jsem si Katashiho a Fuu...byli v nějaké neobvyklé póze. "Ehm, Ohayou!" řekl jsem zezačátku trochu nejistě, ale pak jsem nasadil svoji obvyklou náladu. Přišel jsem k nim a položil koťátko mezi své sourozence. To se ode mne nechtělo odlepit, ale nakonec povolilo. Nejspíš mi bylo vděčné za záchranu s odpaďáku. Jenom škoda že jsem tam nepotkal Sakuru-baachan.
Podíval jsem se na ty dva. "Tak, já už mám své hotový. Teď jste na řadě vy. Jinak, vidím že jste tu prováděli něco nekalého." řekl jsem a zazubil se. Trochu jsem se protáhl. Podíval jsem se na koťata a spočítal je. Ještě zbývají 2.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Katashi Souta Tue Oct 01, 2013 5:57 pm

Pousmál jsem se. Mám použít Goukakyuu? Naklonil jsem hlavu na stranu a zazubil se. Určitě by tě zahřálo.
Po chvíli přišel Raiki. Když jsem si ho všiml, lehce jsem zrudl. Koukám, lov šel dobře. Máš tušení, kde jsou ty zbývající dvě? Ignoroval jsem jeho poznámku o nekalosti a zeptal se ho. Nicméně to už přiletěly mé vrány. Tušíte, kde jsou? Wakana jen zavrtěla hlavou. Zdála se trochu... zvláštní. No nic... můžete jít. Wakana děkovně kývla a ona i její hejno zmizely v obláčku dýmu.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyūga Fū Tue Oct 01, 2013 8:03 pm

Výnimočne som nemala chuť Raikimu odstreliť mozog, keď nás vyrušil. Vlastne som bola rada za to, že sa už konečne s mačiatkom vrátil, hoc som sa červenala, páč somsi pripadala trochu trápne. Nemusíš, aj tak pôjdeme hladať ďalšie mača. Nejak to už prežijem. Pousmiala som sa na Katashiho a pobozkala ho na líce, na čo som sa postavila, hoc nerada a oprášila si tričko. Tak by sme sa mohli pustiť do hladania tých posledných dvoch, nie? Zazubila som sa najprv na svojho miláčka, potom na Raikiho.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Oct 01, 2013 8:10 pm

Tady někdo neposlouchal Kestaie. Vždyť to říkal. Asi to budu muset zopakovat. "Takže, Kestai říkal, že jedno je u monumetů a druhé na tom hradě. Někdo tady asi neposlouchal pořádně." řekl jsem a zadíval se podezíravě na Katashiho. Teda, doufal jsem že tam ještě jsou. Mohli se přesunout jinam, vždyť tu Kestai byl tak před hodinou. "Teda doufám." dodal jsem, aby mi poté nedávali za zlé, že jsem je navedl špatně.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru