Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 12 z 19 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 12 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Mar 07, 2015 12:02 am

Musela jsem se zasmát, když neměl argumenty. Bylo to roztomilé, líbilo se mi, když někomu došli slova, zvlášť když to byl muž v konverzaci semnou.
Co se týkalo našeho "výletu", Uchiha čtvrť nezněla špatně, ale právě tam jsou děti, takže je dost možné, že tam někde bude i Kisuke, ale když budeme u něj, snad ho nenapadne, že bych tam mohla být. Nevěděl s kým se bavím, Kisuke mě neznal, proto jsem se tohoto moc neobávala.
Kývla jsem na souhlas s ladným úsměvem.
"Moc ráda. Jen ten rámen..." Zkřivila jsem ústa a podívala se na něj andělsky. "Jsem momentálně hledaná žena, půjde po mě spoustu lidí z Konohy, kteří na konec zjistí, že si ani neškrtnou, ale...jestli máš doma potřebné suroviny, mohu ti něco ukuchtit u tebe." Nadzvedla jsem obočí a usmála se.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Sat Mar 07, 2015 12:19 am

"Nemyslím si, že by toľko ľudí po tebe šlo. Taktiež si nemyslím, že by sa niekto opovážil ťa dať do väzenia. " Pokrčil som ramenami, pochyboval som o tom, že by Airis šla do väzenia. Predsa žiadne hľadanie nebolo zatiaľ oznámené, ANBU tak skoro neprídu, má ich pod palcom Itachi a ten sa mal porozprávať s Kisukem. Samozrejme nemôžem zabudnúť na Hanu, ktorú poznám už dosť dlho a ona vie, že mi môže veriť. Možno ak by som ju požiadal, mala by Airis po probléme... Napadlo ma veľa možností, čo sa môže stať. "Môžeme to risknúť, doma by som niečo mohol mať, ale či je to použiteľné.. to je otázkou. Prípadne kúsok od môjho bytu je malý obchodík." Poznamenal som, dlho som nejedel niečo od niekoho. V podstate som si nevaril už pekne dlho, väčšinou som jedol všetko kupované. "Tým, že ti pomáham som spolupáchateľ?" Napadla ma trošku čudná otázka a zasmial som sa. Nuž, pomahal som jej, ale nie v úteku, takže by ma nemali ani z čoho obviniť. Počkal som si, čo Airis povie a opýtal som sa jej "Tak ideš?"
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Mar 08, 2015 7:05 pm

Dorazila jsem na místo a vzhledem k tomu, že jsem znala složení zdejšího osazenstva jsem byla maximálně na pozoru. Evidentně se tu jedná o vážný střet zájmů, každopádně jsem doufala, že většina z nás je natolik inteligentních, aby se vše vyřešilo v klidu a s ohledem na ty nebohé děti, které za nic nemohou.
"Dobrý den." promluvila jsem rovnou směrem k Airis. Kráčela jsem k ní volným krokem a zastavila se pár metrů od ní, aby neměla pocit narušení osobní bubliny.
"Dostaly se ke mně informace o tom, že děláte trochu zmatky v Konohagakure. Nemám v zájmu řešit vaše přestupky jako takové, pokud to nebude nutné. Chci vás pouze upozornit, že vy, jakožto Kisuke Uchiha máte právo na spravedlivý soud. Ráda bych předešla nějakým unáhleným akcím, pokud mi rozumíte." dodala jsem na vysvětlenou. Mluvila jsem klidným hlasem a rozhodně jsem nepůsobila jako osoba, která přišla za každou cenu udělat dusno. Jak se ke vzniklé situaci postaví ostatní, to už je na nich.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Mar 08, 2015 9:35 pm

Musela jsem se do široka usmát, když si myslel, že je spolupachatel. Samozřejmě, jak by mohl. Nic neudělal a já respektive taky ne. Už z dálky jsem ucítila chakru, která se ke mě blížila, proto jsem si jen povzdechla, zastavila a podívala se směrem k ženě, která měla taktéž červené vlasy. Nemluvila nijak nepřátelsky a zdála se jako člověk, s kterým by se dalo normálně mluvit, narozdíl od Kisukeho.
S menším ironickým úsměvem jsem se na ní podívala pokrčila rameny.
"Zmatky? Zajímavé, hádám že se za Vámi stavil Kisuke, není-liž pravdy. Pff...všichni z Konohy jisté situace moc hrotí. Co se týče spravedlivého soudu...rozhodně k žádnému soudu nepůjdu. Jsem Sannin. Můj post má i jistou volnost, nejsem vázaná k vesnici tak moc, jako ostatní členové nosící čelenky Listové. Jsem si jistá, že jste byla obeznámená s menší částí toho co se stalo. Moje činy vždy mají nějaký důvod. Mikomi Hyuugo. Avšak nikdy nejsou za účelem zabití. Já jsem tu od toho, abych život dávala. Proto, jestli mě chcete soudit, by mě zajímalo za co. Pokud řeknete únos, beru v potaz. Kisuke Uchiha je arogantní Uchiha s příliš velkým egem. Neumí být otcem, je nezodpovědný, bezcitný a má v sobě jen nenávist. Jsem teta těch dětí, proto by si semnou měl normálně promluvit, jenže on toho nebyl schopný. Proto jsem ho k tomu donutila v jeho bezvědomí. Za únos by se to však mělo považovat pouze v moment, kdy bych ho odvedla z vesnice, ale on byl jaksi stále v ní, takže...Řeknu vám k tomu jediné. Teď bych si ráda zašla na oběd s dobrým přítelem. O Kisukem a vše spjaté s touto situací bych se ráda bavila pouze v přítomnosti nové Hokage a o dětech taktéž. Nejlépe však osamotě." Opravdu jsem neměla potřebu tu něco předlouhou dobu řešit, proto jsem vše řekla narovinu. Bylo mi jasné, z jakého důvodu tu je a nebylo potřeba to protahovat. Jestli mě chtěli poslat k soudu za to, že jeden Uchiha je absolutní idiot, co není schopen se o tak vážných věcech jako jsou děti bavit normálně, this is not my problem. Já jednám vždy s nějakým smyslem a Kisukeho ho očividně dostatečně nepochopil.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Mar 08, 2015 9:45 pm

Ja jsem sel stale za MIkomi a spol No nejak se udalo ze jsme zde dorazily jen dva zatim. To uz ale Aris zacala mluvit a ja se zastavil kousek od Mikomi. No Aris vybalila vse bez obalu a ja jen poslouchal totiz nic jineho mi nezbyvalo. Byl jsem zde jen jako doprovod ze sve vlastni vule takze zde moc veci nebylo ktere bych mohl udelat.Vyckaval jsem az co se stane dale.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Mon Mar 09, 2015 5:26 pm

Soshi

Došel jsem na cvičiště tak trochu s davem. Mkomi začala s tím, proč přišla. A pak nastal ten proslov.
Měl jsem sto chutí vykřiknout takovou spoustu věcí.
Třeba, že teta nemá na vlastnictví dětí žádnou pravoc, pokud žije a je přítomen jejich přímý potomek nebo hlava rodu. I kdyby Kisuke odešel, hlava rodu Uchihů by převzala zodpovědnost za jeho děti.
Nebo to, že se zbaběle schovává za post sannina a ještě si bláhově dovoluje tvrdit u soudu protekci. Ztrácel jsem k této vesnici respekt čím dál víc. Všichni si tu jen vyhrožují, zneužívají svého postavení a shají morálku uprostřed válek...
Neřekl jsem ale nic.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Mar 09, 2015 7:00 pm

KLON
Myslím, že sa môžme porozprávať hneď teraz, Airis-san. Ozvalo sa za mladou červenovláskou. Rande s Rokurom počká, rada by som najskôr vyriešila túto vec. Dostalo sa mi k ušiam, že sú tu isté nezhody medzi vami a Kisukem, ohľadom detí. Obišla som Airis a uprela zrak na Mikomi, aspoň som si teda myslela, že je to ona. Jemne som sa jej hlavou uklonila na pozdrav.
To, čo som videla pred kanceláriou, radšej zmieňovať zatiaľ nebudem, ale možno sa k tomu neskôr vrátim. Rada by som spor medzi vami vyriešila v kľude, určite sa nájde nejaké optimálne riešenie, vyhovujúce vám obom a tak isto prospievajúce tým deťom. Keď ste ich už ale začali riešiť, dalo sa to aj inak, než spôsobom, aký ste použili. Viem, aký Kisuke je, aspoň podľa toho, čo som videla a zažila, avšak toto nebola jediná možná cesta, a určite nie tá najlepšia.Rozhliadla som sa. Kisuke tu ešte nebol. Že by ho Fírnen ešte nenašiel? Samozrejme, by tu ale Kisuke musel byť. Mikomi-san, neviete, kde sa náhodou nachádza? Opýtala som sa jej.
Nebola som žiadny senzibil ani som nemala Byakugan na to, aby som ho len tak našla. Momentálne sa mohol nachádzať kdekoľvek a nájsť ho v tak veľkej dedine by bol asi trochu problém.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Mar 09, 2015 7:52 pm

"Kisuke je zde.." Ozvalo se z větve nedalekého stromu. Byl jsem zde celou dobu co Mikomi, jen se držel dál. Jakmile jsem seskočil a dokráčel k nim, spustil jsem opět něco já. "Myslím že je vše vyřešené, slečna Airis nemá na děti sebemenší právo. Nevycházela ani se svou sestrou a o tom jak vychází se mnou ani nemluvě. Jediní její rodiče mají právo se s dětmi stýkat a do toho nemá nikdo co mluvit kromě mě. Já chci řešit ovšem jiné věci a to mé napadení. Jakožto stále člen jednotek Sabisu jsem nástrojem a vojákem rady, mým napadením 1. porušila zákon konohy 2. je možné brát tento útok jakožto útok na radu samotnou. Všichni víme o jejím postoji k Assasinovy a rovněž Assasinovém ke Kentarovi-dono který je stale, dokud se nerozhodne jinak vůdce jednotek Sabisu i členem rady. Proto žádám ve jménu konohagakure o prohlášení Airis nukeninem a o její zadržení." Mé argumenty byli pádné a těžko vyvratitelné protože zde nebyl Kentaro aby rozhodl jinak.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Mon Mar 09, 2015 8:09 pm

Když přišla Hokage, jen jsem na ní přesunula zrak a povzdechla si. To opravdu nemá celá vesnice nic lepšího na práci, než tu řešit malého Uchihu, který žaloval, že ho někdo napadl? Je to svět shinobi a oni tu řeší nějaký únos, při kterém byl stále ve vesnici? V duchu jsem v sobě držela výbuch smíchu po tom, co tu padlo, ne opravdu se mi chtělo moc smát. Na konec jsem se zklidnila a pomalu a klidně vydechla. Otočila jsem se k Hokage a reagovala zároveň na to, co řekl Kisuke, samozřejmě jsem v sobě držela veškerý smích, co šel.
"Kisuke, mám ten pocit, že víc rozesmát, jsi mě už ani nemohl. Jsem ale vychovaný člověk, proto se nebudu smát nahlas. 1.Víš třetinu z toho, jaký vztah jsem měla s Lucy. 2.Pokud si pamatuji dobře, byl jsi hledaným nukeninem právě ty, nikdy by mě nenapadlo, že by si nukenin ubrečeně zašel za Policíí a doslehlo to i k Hokage, gratuluji. A za 3.Máš na ně největší právo, o tom já neříkám ani slovo, ale jestli se mohu zeptat...kdy naposledy jsi je viděl, hm? A co se týče Assasina. Věr mi, já s ním měla skvělý vztah, narozdíl od tebe." Mrkla jsem na něj s úsměvem a otočila jsem se k Hokage.
"Omlouvám se, Hokage-sama. Ale moje skutky nikdy nejsou příliš zbrklé. I přes to, že tento se zdál být. Snažila jsem se s tímto...mužem mluvit o dětech vážně. On mě však absolutně odbil, bral to vpotaz a několikrát při rozhovoru chtěl odejít. Vůbec se o ně nestará a podle jeho chování mi bylo jasné, že by se semnou vážně nebavil, pokud by byl jaksi...donucen. I přes to moje naděleje selhaly, když se probudil a první co řekl bylo, že mě zabije. To že sem poslal policii a jste tu i vy. Hádám, že to je kvůli tomu, že by se nechtěl sám dostat do problémů. Proto, kdyby jste mě zvolili nukenin, bude mít šanci mě najít a zabít. Tak to muži konec konců dělat. Neumí si přiznat chybu...Mám tu však něco, co by jste měla vědět i vy a je to důležité, to Kisuke nebyl schopen pochopit. Bylo to ještě za dob mého přítele Assasina Senju, jistě si vzpomínáte na bývalého Hokage. A co se "únosu" týče. Mám pocit, že si tu pan Kisuke Uchiha snaží jen něco dokázat tím, že bude uplakaně chodit za policíí jen pro to, že ho někdo omráčil. Jsem členem Konohy, Sanin a navíc když se probudil, byl stále na rodné půdě. Takže moc nechápu, co se tu tak přehnaně řeší." Opět jsem se na ní mile usmála. Opravdu chtěli řešit takovou blbost? Myslela jsem si, že Konoha má na práci mnohem důležitější věci, než když příjde uplakaný Kisuke a bude si stěžovat. Opravdu jsem od něj nečekala tak ubohý tah, ale přeci jen...pobavil mě, o tom žádná. Jeho problém byl v tom, že si neuvědomoval, kdo jsem a jak dlouho spolupracuji se samotnými Kagy, které jsem poznala za dobu Konohagakure no Sato.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Mon Mar 09, 2015 8:20 pm

Soshi

Stál jsem za Mikomi a přesunul jsem se tak, aby mě svým tělem chránila, pokud možno, jak před Kisukem, tak před Airis. I tak jsem se ale musel pousmát. Nevím proč, dříve mě tohle handrkování netěšilo, ale teď? Pro všechnu svou pýchu házeli špínu jeden na druhého, aniž by si uvědomili, že za celou touhle aférou, za tím, že tu stojí nejmocnější shinobi z vesnice a jedná se tu o prohlášení sanninky za nukenina, může malý, nenápadný chlapec.
Tohle bude ještě zajímavé...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Mon Mar 09, 2015 8:45 pm

Zatiaľ som sa zdržiaval hocakého slova, len som spravil menší facepalm, keď prišla Hana a povedala o rande, samozrejme som sa na ňu pozrel a trošku kývol hlavou, na pozdrav. Samozrejme som ustúpil asi o krok, nehodlal som sa miešať do takýchto záležitostí, ktoré sa mňa ani netýkali. Airis mala nakoniec pravdu, riešila sa tú taká maličkosť oproti tomu, čo by sa malo riešiť, ale naozaj som nechcel do toho vstupovať. Kisuke spomenul vyhlásenie Airis za nukeninku, trochu sa mi zvýšil tlak, ale snažil som sa upokojiť, bol to síce naozaj rázny krok. Potom spomínal Sabisu s Kentarom. V tom sa mi vybavilo, že by mala Hana vedieť o spolupráci Kentara so Shuuketsu v minulosti. Odkiaľ som to vedel, to bol už iný príbeh... Musel som sa však pousmiať nad tým, ako sa Airis bránila, teda možno by z nej bola aj dobrá právnička. Jej teória o tom, prečo chce Kisuke aby bola vyhlásená nukeninkou bola podľa mňa celkom logická. To by ma vlastne ani nenapadlo, myslel som si, že možno trochu preháňa, ale nepoznal som ani Kisukeho, takže som sám nevedel, čomu tu mám veriť. Celý čas som sa pozeral na Airis, až potom som prehodil pohľad na Hanu, netušil som, čo povie, bol som zvedavý. Zatiaľ som nič nehovoril, ale ak by bolo potreba, bol by som schopný si povedať svoje a zastať sa Airis.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Mar 09, 2015 8:47 pm

KLON

Nahlas som si povzdychla. Obaja tu na seba nadávali, hádzali na toho druhého vinu. Bola som zvedavá, ako sa to celé vyvinie. Snáď sa mi podarí medzi nimi vytvoriť ako také prímerie.
Ako je možné, že sa tak pomerne normálne problémy vyvinú vo vyhrážky smrťou a únosy. Takéto niečo som akosi nikdy nevedela pochopiť. Na chvíľku som sa zamyslela, pričom som sledovala oboch z tejto rozhádanej dvojice. Kisuke-san, najprv by som chcela podotknúť, že Kentaro-dono je už pekne dlho nezvestný. Nemáme informácie o jeho stave ani o jeho polohe, preto sa už viac za vodcu Sabisu nepovažuje, až kým sa teda opäť nevráti, ak vôbec. Pochybovala som o jeho návrate. Možno fakt dostal infarkt. Alebo sa mu niečo prihodilo. Každopádne, bola som si istá, že ak by sa sem vrátil, pokúsil by sa ma odstrániť, takže by to prerástlo v boj, z ktorého by len jeden z nás vyviazol živý. Práve preto mienim s ostatnými prekonzultovať to, či sa vôbec ďalej túto jednotku oplatí udržiavať. Založila som si ruky na hrudi. Toto by som hneď ako útok nebrala, Airis vysvetlila, ako to bolo, možno to bola trochu prehnaná reakcia, ale nič sa vám, ako vidím, nestalo. Môj výraz bol neutrálny a pohľad chladný, vlastne ako vždy. Čo sa týka detí, to, s kým sa môžu stretávať, neurčujete práve vy. Viem, že máte veľa práce a snažíte sa, ale uvážte, že z detí vyrastaných bez lásky sa neraz stane to, čo nikto z nás nechce. Navrhovala by som, aby sa počas vašej neprítomnosti o ne starala Airis, priamo tu v Konohe, alebo niekto, komu bezpodmienečne veríte a viete, že im môže poskytnúť materinskú lásku, akú potrebuje každé dieťa. Zverovať deti do rúk pestúnkam nie je práve najlepší nápad, už len preto, že vlastne ani neviete, čo s nimi robia. Navrhla som a založila si ruky v bok. Viem, že s tým nebudete chcieť súhlasiť, ale myslím, že je na Airis spoľah. Tento drobný spor nepovažujem za dostatočný dôvod k tomu, aby som ju vyhlásila Nukeninom. To by sa musela dopustiť niečoho oveľa horšieho. Neberte to tak, že sa jej zastávam. Som tu ako nestranná osoba. Na chvíľu som sa odmlčala. Jop, a Kisuke, radila by som vám tráviť s deťmi trochu viac času. Sociálka je sociálka. Bola to len tak rada na záver. Bola som zvedavá, ako sa k tomu obaja vyjadria, vedela som však, že najskôr budú nesúhlasiť, teda presnejšie Kisuke. Ak mu ale záležalo na tých deťoch, musel si uvedomiť, že takto to bude oveľa lepšie, než aby nechávala doma deti s nejakou cudzou osobou, ktorú ani nepozná, a celkovo ani jej metódy vychovávania.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Mar 09, 2015 9:11 pm

Airisiny narážky mě začaly rozčilovat a proto než se stihla Hana vyjádřit já stihl aktivovat svůj zlověstný sharingan, ze kterého šlo poznat že já si hrát nehodlám, a chidori v mé levé ruce. "Ani výchova mých dětí, ani co se týče Sabisu není nic z toho ve vaší kompetenci klone Hany-dono... už jen z důvodu že jste jen pouhým klonem." Poznal jsem to. Bylo zde hodně náznaků a hlavně fakt že se určitě nemohla stihnout vrátit z Kiri. "Nehodlám se nechat urážet od téhle osoby. Vždy mi šlo o dobro rodiny a klanu a jestli ona je ten klín v mé rodině budu ho muset vytrhnout." Ano, bylo dost odvážné tohle říci. Naštěstí zde byla svoboda slova... vlastně to vypadalo že si každý může dělat co chce. Má chuť zabíjet se rozprostřela v blízkém okolí, byl jsem na pokraji útoku na Airis. "A se socialkou na mě nechoďte vydělávam vám peníze tim že s dětmi nejsem. Ona se s nimi stýkat nebude, mé poslední slovo" Opravdu, dál jsem to rozebírat nehodlal. Nedovolím aby je tahle konožská alkoholička a d*vka obrátila proti mě. Byli to nástroje které budou pokračovat v mém cíli vyzabíjet zloděje sharinganu.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Tue Mar 10, 2015 7:48 am

Rozhodla jsem se s každým jednat slušně, avšak Airis si zjevně neuvědomovala, že situaci nechápe. Její rádoby titul jsem nebrala vážně, sannini byli kdysi dávno pouze tři. Ti co přišli po nich a honosili se stejným označením byli pouhé kopie a mnohokrát toto jméno pošpinili. Ne, jedina osoba, kterou nemám pravomoc zatknout je Hokage, a to si dovoluji zpochybnit, protože pro dobro vesnice bych neváhala udělat ani to. Zkrátka a dobře funkce nefunkce, zákony a minimálně i pravidla slušného chování se mají dodržovat.
"Hokage-sama." uklonila jsem se, když se objevila Hana. To co říkala dávalo smysl, i když tušila jsem, že tihle dva tragédi s rozumem patnáctileté puberťačky budou nadále dělat dusno.

Jakmile se však Kisuke rozhodl aktivovat sharingan a použít Chidori, jednala jsem. Vzhledem k zapálenému monologu a touze zabít Airis byl celkem snadným cílem. Obrátila jsem dlaň k nebi a vypustila vlnu chakry, která se nad jeho hlavou rozprostřela v síť, jež dopadla až k zemi. Druhou rukou jsem přetáhla svou čelenku přes oči. Sama jsem stála mimo tuto síť, Soshiho v zádech a s dobrým výhledem na troublemakera číslo dva.

Cvičiště 2 - Stránka 12 ShugoHakkeB

"Odpusťte mi to, ale vyhrožování a násilí v Konoze je závažný přestupek. Mimochodem platí to pro všechny účastníky této diskuze." zamračila jsem se.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Mar 10, 2015 12:38 pm

Tohle Kisuke Prehnal ackoliv jsem byl podrizen hokage a Momentalne i Mikomi ale Kisuke ohrozoval vesnici a to se tykalo uz i me samostatne pozice i kdyby zde nebyla Mikomi. Mikomin napad byl dobry ja si stahl pres oci obvaz jenz skryval proklatou pecet a a aktivoval Byakugan. Preci jen bordel tady nikdo delat nebude. Mikomi ale uz zasahla ale od Kisukeho se dalo cekat vse. ja jsem se presunul k Aris a hokage respektive ke klonu.
"Kisuke Uchiho doufam ze si uvedomujes ze svym cine tady ohrozujes vsechny a to i Hokage. Tudis nemuzu stat stranou ani ja. " Mel jsem Kisukeho spis tudis jsem vedel ceho je schopen ale no rekneme ze sem pocital stim ze to nemusi dopadnout dobre. Ale tak hold byla to ma prace.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Fri Mar 13, 2015 4:10 pm

Rozhodnutí Hokage bylo dobré, nebo aspoň mě se zamlouvalo. Kisuke ale bohužel reagoval dle mého očekávání, dokonce to jaksi přehnal, ale jen mi to hrálo do mého plánu, proto jsem si stoupla čelem k němu a složila pečeť.
"Občas je ego shinobi příliš velké, i já ho mám. Avšak ty s ním neumíš zacházet a vymlouváš se tu na rodinu, se kterou se ani nevidíš." Zamračila jsem se a čekala, co bude dělat dál. Tímto co udělal si to nejspíš hodně pokazil. Vypadá to, že se tu tím nukeninem stane někdo jiný..hah. Ano, moje myšlenky byly poněkud hodně zákeřné. Přeci jen jsem žena a tudíž i krapátko svině, ale on dělal všechno tak, jak mi to vyhovuje.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Fri Mar 13, 2015 5:41 pm

https://www.youtube.com/watch?v=kc_9RT4q8YA

Soshi

Nelíbilo se mi, jak sebevědomě mluvila Airis. Přeci jen, unesla mě i Kisukeho. A nepustila nás, jen nám dala příležitost utéct. A jako sanninku že nemají právo ji zatknout? Mají právo ji zabít, pokud ohrozí kage nebo vesnici. Navíc teď měla podporu Hokage, což jí na egu zrovna neubralo.
Bylo mi líto těch dětí. Bylo mi líto, že jsem do toho zatáhl Mikomi-sama, bylo mi líto, že se Konoha stávala pro mne čím dál temnější.
Pozoroval jsem jejich hádku, ale když Kisuke použil techniku, kterou jsem nikdy neviděl (ale dle zvuku šlo o chidori, o kterém jsem párkrát slyšel), rozhodl jsem se jednat. Nikdo tady nepřijde k úhoně, o to se postarám!
Použil jsem shunshin, aby mě, pokud možno nikdo nezastavil, a dostal jsem se mezi Kisukeho a Airis.
Byli od sebe sice daleko, ale po přímé dráze jsem stál mezi nimi.
Díval jsem se na všechny svýma fialovýma očima. Byl v nich jediný pohled: Všechno je špatně - vy jste špatně!
"Dva kohouti na jednom smetišti se handrkují o dvě nebohé děti, jako by to byl kus chleba. Uvědomujete si vůbec, jakou strašnou bolest jim přinesete? Ne teď, ne zítra, ale jednou se dozví, co se dělo..."
Zatnul jsem ruce v pěst a pomalu jsem se otáčel, abych každému věnoval krátký pohled. Zastavil jsem se u Kisukeho.
"Otec, kterého nikdy neuvidí, stín, který je vždy bude sledovat, ale nikdy s nimi nebude. Mise a osobní msta je důležitější, než výchova. Musel bys odejít z řad shinobi, abys mohl sám vychovávat dva potomky naplno. A to by nepřežilo tvé ego. Už teď tu hrozíš všem okolo. Za své výhružky schováváš strach, který tě pomalu sžírá. Tví potomci by se stali rozmazlenými fracky, kteří by zemřeli v první bitvě kvůli své neomalenosti. A ty bys zemřel s nimi, protože bys věřil, že je tu pro ně naděje..."
Ve vzteku jsem si ani neuvědomil, že Kisukemu tykám.
Otočil jsem se na Airis.
"A teď tu máme Vás. Velkorysá a ochranářská Shiroyaki-dono - sestra zesnulé matky..."
tady jsem ještě část úcty měl.
"Vzít děti pryč a vychovávat je na útěku. Ještě bych k tomu přidal historku o tom, že jejich otec je opustil, když byli malí, že je to hajzl, který chlastá, vyhrožuje a zabíjí pro vlastní pobavení. Vychovat děti plné nenávisti, chránit je před nukeniny a přitom je stále krmit pomstychtivostí. Vytrénovat je na takový stupeň, aby zabili svého otce. A až se to stane, budeme tu mít dva shinobi s ohromnou silou bez cíle. To nejhorší, co může být. Zamřou mladí. Ať už rukou svého otce, tebe, Hokage nebo kohokoli jiného. Zemřou sami a bez cíle. To chcete?
Skutečně chcete, aby se od malička trápili s věcmi, jako je osud, pomsta, síla, strach a nenávist? Pokud ano, pláču nad vaší "mateřskou láskou". Prosím, pokračujte, ať se rozhodne ve strašlivém krveprolití osud dětí, ze kterých budou jen trosky ve schránkách lidí..."

Bylo vidět, jak moc mluvím od srdce. Klouby mi bělaly a skoro jsem křičel. Všichni, kdo vidí chakrový systém, viděli, jak ve mně vře, konkrétně u očí. Připravoval jsem se zastavit souboj, byť mé šance byli menší než žádné. Ale ta dvě dítka si tohle skutečně nezaslouží.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Mar 14, 2015 12:06 pm

KLON

Po prvé! Nezdala som sa byť nijako vytočená. Stále som sa tvárila rovnako, ani len tón môjho hlasu sa nezmenil. Bol chladný, ako vždy. To, že som klon, neznamená, že je medzi mnou a originálom nejaký rozdiel. Bola to pravda. Klon bol presným odzrkadlením originálu, preberal jeho schopnosti, povahu, všetko. Čiže sa na toto nemohol vyhovárať. Mala som rovnaké práva, ako originál. Po druhé! Možno nemám právo hučať do Sabisu, ale samotná Rada áno. Môžem jej dať podnet na to, aby Sabisu prehodnotila a sama uvážila, čo s touto jednotkou ďalej, keď sa tu Kentaro neobjavil pekne dlhú dobu a neoznámil dôvod svojej neprítomnosti. Ak to takto bude pokračovať ďalej, pravdepodobne bude vyhlásený za mŕtveho, inak si tú jeho neprítomnosť nevie nikto z nás vysvetliť. Na chvíľu som zmĺkla.
Po tretie, ako už vravela Mikomi-san, násilie je vážny priestupok, ktorý nebude nikto z nás tolerovať. Takže zvážte, čo chcete urobiť. Kisuke to akosi prehnal. Nedalo sa s ním normálne rozprávať, pretože akonáhle mu niečo nevyhovovalo, nie že by navrhol niečo, čo by tento problém mohlo vyriešiť, ale rovno tu vyťahuje všetky možné i nemožné techniky. Nebála som sa ho, i keď som bola len obyčajný klon. Miesto toho by ste mali aspoň malým kúskom prispieť k tomu, aby sa táto situácia vyriešila. Chcela som pokračovať, ale do rozhovoru sa vplietol mladý Soshi. Jeho reč ma však prekvapila. Bol tak mladý, avšak rozprával ako nejaký dospelý človek.
Postavila som sa k nemu, ak by sa náhodou niečo zvrtlo. Nedovolím, aby sa mu niečo stalo. Ruku som mu položila na rameno. Soshi to perfektne vysvetlil. Obaja by ste sa nad týmito slovami mali zamyslieť, trochu si vstúpiť do svedomia, priznať si svoju chybu a normálnym spôsobom ju vyriešiť. Obom som venovala krátky pohľad. A Kisuke-san, nie ste tu jediný shinobi. Nikto vám nebráni v tom, aby ste na nejaký čas stopli svoju kariéru a venoval sa tým, ktorí to potrebujú. Dodala som ešte. Jeho ego bolo zjavne poriadne vysoké, keď mlel o "zarábaní peňazí". Zjavne tým chcel hodiť vinu na mňa, ale nebol za mnou ani raz s tým, či by som mu mohla dať voľno alebo tak niečo. Ešte aj na tú misiu do Kiri chcel ísť sám.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Mar 14, 2015 12:52 pm

Cvičiště 2 - Stránka 12 Gif_arno_dorian___assassin_s_creed_unity_by_aquila__audax-d895t4x Otočil jsem hlavu na Mikomi která na mě použila její techniku. Hned po tom epickém pohnutí hlavou (xD) jsem se otočil zpět kde už stál Soshi a klon Hany. "Chápu Mikomi-san, nebojte. Zádné rozbroje nechystám." Ujistil jsem ji a chidori v mé ruce se pomalu vytratilo. Vše se semlelo tak rychle že jsem neměl možnost slyšet všechny Soshiho slova, některé ve mě však uvízli. "Jak dojemné..." Proletělo mi hlavou. Navenek jsem svůj nesouhlas nedával znát, moc by mi to nepomohlo. Nakonec se to semlelo v souboj oblíbenosti ve kterém jsem já určitě díky své minulosti pokulhával. "Máte pravdu.. oba" Prohovořil jsem tiše. Nevzdával jsem se však, tenhle boj jsem hodlal vyhrát. "Díky Soshi.." Po slovech vděku jsem přesunul pohled k Haně. "Bravurně zvládnutá hrozba Hana-dono.. bohužel vás stále nemůžu uznat jako svou Hokage, doufám že vám to nijak neublíží ale vy sem nepatříte, Konoha patří konožanům, pozor na vaše činny. Já jen že jsem ještě neměl šanci vám tohle říct." Odvedl jsem téma od toho původního. Opravdu, děti řešit nebudu a k tomu mě nedonutí ani samotný vesmír.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Mar 15, 2015 9:27 am

Moje kroky boli rýchle. Orol na nebi, bolo samozrejmé čo to znamenalo. Jediný krát čo som naposledy videl práve takto sfarbeného vtáka, som musel v poslednej chvíli utekať k údoliu kde Kisuke začínal prehrávať bitku s nejakým podivným spolkom Nukeninov, ktorý sa rozhodli vziať mu oči. Ak ho posielal mne, čo už bolo pre jeho ego trpko bolestivé, znamenalo to len jedno, a to že je v obrovskom prúsere z ktorého sa len tak nedostane. Preto som prebehol cez bránu ako blesk, a sledoval orla na nebi, ktorý ma zaviedol až ku cvičisku. Tam to však vyzeralo ako na vojne.


"Robíš si kozy?.." Opýtal som sa sám seba, keď som chvíľku počúval rozhovor. Jediný kto tam mal rozum, vážne jediný, bol Soshi. Nevedel som chvíľkami či sa mám smiať, plakať alebo sa nato vykašľať a hodiť si slučku, keď som videl ako sa jedno ego za druhým snažia vyhrať bitku o .. deti. Moje sklamanie bolo obrovské, očakával som že Kisuke v zápalu boja začína zase prehrávať, ale namiesto toho som zahliadol toto. Chcel som vynadať do idiota snáď každému, ako prvému Kisukemu a končiac až pri Hokáge. Krotil som sa a po chvíli som vystúpil z tieňa stromov, pomaly kráčajúc ku Kisukemu. Nebolo to tak že by som stál na jeho strane, stále som nevedel ako zareaguje na spomienku na moje oko, avšak stále bol mojim priateľom a zdalo sa že je proti nemu snáď celá Konoha.
"Čo si zase pokašľal?" Spýtal som sa len čo som prišiel k nemu, nejako som nedokázal pochopiť dôvod prečo sa tu hádajú, totiž dôvod bol až príliš.. blbý?
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sun Mar 22, 2015 1:27 pm

Měla jsem dojem, že snad špatně slyším. Ohledně našeho bývalého hokage kolovalo rozmanité množství názorů a celá ta záležitost s Amegakure a Hanou byla snad ještě problematičtější, avšak nikdo si nedovolil vystoupit proti autoritě vesnice takovým způsobem. Vytáčel mě Kisuke, vytáčela mě pseudosanninka Airis a k člověku který právě dorazil jsem také nechovala mnoho důvěry. Každý si s vysokou pravděpodobností bude mlít tu svou. Síť jsem zatím nechávala na místě, pochopitelně nebyl problém ji kdykoliv použít na jinou osobu, záleží na tom, koho právě popadne amok. Zvažovala jsem, že nejlepší řešení by bylo zavřít dva hlavní aktéry problému pěkně pospolu a počkat, jak se to vyvrbí.

(Navrhuju náhodné pořadí, tahle estráda se táhne neúměrně dlouho. Kdo se nebude mít k odpovědi, má prostě smůlu.)
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Mar 22, 2015 2:09 pm

Když se do rozhovoru zapojit i ten malý kluk, tiklo mi oko. Jo, takovéto děti jsem v lásce fakt neměla a přesně toto jsem nechtěla, aby se s těmi malými stalo. Jak dojemný proslov... Povzdechla jsem si. Tato společnost okolo jen kvůli problému jakou jsou děti. Přemýšlela jsem nad tím, jestli by se shromáždilo celé velení vesnice i tehdy, kdyby byla napadena. Měla jsem pocit, že takové caviky by se kvůli tomu nedělali. V konoze už mi to lezlo na mozek.
Navíc, Kisuke se snažil odbočit od tématu, který nebyl vyřešený. Avšak jeho problém, Hana rozhodla a jeho mlčení-jak už se říkávalo-znamenalo souhlas, proto když to nechtěl řešit, nemusel, ale jestli pak bude mít nějaké připomínky k této věci, this is not my problem.
Ani jsem nemrkla a už se tu objevil i Velitel Joninů. To si ze mě jako všichni dělají p*del? Když se tu útočí, nastoupí pár Joninů a když se pohádá Sanin se Sabisu, je tu hned frmol? Grááá, potřebuju vypadnout, pryč! Prsty jsem si promnula spánky a zhluboka se nadechla a poté i vydechla.
"Ach bože, brát tuto situace už seriózně ani nejde. Můžu se zeptat, proč se tu shromáždili skoro všichni Velitelé různých jednotek shinobi a samotná Hokage? Děti nikdo neunesl, nikdo se nezabil a jedná se tu pouze o střídavou péči." Tak nějak jsem absolutně přestala chápat tuto situaci a možná měla chuť z tohoto setkání udělat jednu velkou bitku, protože jsem tu vážně měla chuť dát někomu do zobáku a nebo bych mohla všechny pozvat na panáka, i když pár individuálů tu bylo, ale ani jedna z těch mých možností nebyla moc dobrá.
Dala jsem si ruce do sebe prohlédla si každého, kdo tu byl.
"Aby se toto rychle vyřešilo, navrhuji toto. Kisuke bude mít děti lichý týden, já ten sudý. Vím že toto téma se ti očividně nelíbí, ale svolali jsme všechny velitele ve vesnici, takže z toho drama dělat nebudem." Co se týkalo jeho narážek na Hokage, nevěděla jsem, co bych měla říct. Já se znala pouze s Assasinem, Hana byla nová, navíc z jiné vesnice, což mi ani tak nevadilo, ale Kisukemu nejspíš ano. Ale stále jsem nevěděla jak se jí mám zastat, neznala jsem jí, ale pomohla vyřešit tuto situaci. Proto kdyby se Kisukemu znovu něco nelíbilo, určitě by mě něco na její obhajobu napadlo.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Mar 22, 2015 2:32 pm

Stale jsem stal a pozoroval Situaci. No rekneme ze Kisuke mi lezl na nervy. Nejdrive vyhrozuje a pripravuje si tu techniku a pak nakonec se zacne chovat jako nevinatko. No co dodat. Nemel jsem v planu zasahovat a nic podobneho. Tedy zatim. Kisuke by si mel konecne uvedomit ze to co udelal nebylo moudre a navic pokud takhle bude poracovat tak jej fakt zabije ta jeho huba.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Mar 22, 2015 2:37 pm

Pootočil jsem hlavu směrem ze kterého přišel Hideo, ten tady tak chyběl. "Zdravíčko..." Tohle jedno slovo následoval vzdech. "Nic, jen Konoze nestačí že dětem vzala matku, teď je chcou i oddělit od otce, tak si tu tak stojím a říkám jim že jestli se k nim tam ta..." Ukázal jsem prstem na Airis "... osoba přiblíží, zabiju ji. Normálka jak se máš ty ?" Z mého hlasu šlo hodně poznat. Nebylo to tak že bych si věřil že je tady dokážu všechny porazit, věřil jsem že než to stihnou oni, já zabiju Airis. Kdybych nakonec umřel i já hrálo by mi to do karet, nemohli by to před dětmi tajit celý život takže nakonec by v nich sami vyvolali tu nenávist o kterou v nich stojím.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Mar 23, 2015 7:16 am

KLON
Počas reči Kisukeho mnou ani len nehlo. Dívala som sa naňho rovnako chladným pohľadom, ako aj na začiatku. Vyzeralo to, ako keby ma jeho názor nezaujímal. Ja viem. Sama som si uvedomovala, že ako cudzia osoba z dediny, s ktorou mala Konoha v minulosti nemalé problémy, sa sem nehodím. Assasin, keď ma zvolil za svoju nástupkyňu, nepremýšľal nad mnohými vecami.
Súhlasím s Airis. Kývla som hlavou smerom k Airis a následne sa otočila. Myslím, že ma tu už viac netreba. Ak by ktokoľvek niečo potreboval, budem v kancli. Prajem pekný zvyšok dňa. Prudko som sa otočila a odkráčala preč. Dúfala som, že sa Kisuke nebude vzpierať, aj keď som podvedome vedela, že je nemožné, aby sa len tak podvolil. Na to je príliš tvrdohlavý, slepý a nafúkaný. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 19 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru