Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 11 z 19 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 11 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Feb 26, 2015 1:08 am

S Aktivovanym Byakuganem jsem hledal na cvicistich napadlo me ze by Mohla byt osoba kterou hledam zde. A take byla ale hivorila s nekym koho jsem od videni poznaval. Nemel jsem nic proti Uchihu vseobecne. Kdyz jsem se vydal tim smerem bylo to dale nez jsem si myslel. Zdrejmne aniz bych si to uvedomil se muj dosah zvisil nez jsem si myslel. Nakonec jsem se za pomoci Shunshinu obevil nedaleko Itaciho a Rokura. JA ale uz byl v pokleku a Vyckaval az mi Itachi cokoliv naznaci. Ma vzdalenost byla dost velka na to abych nic neslysel a diky Byakuganu jsem mel prehled o tom ze spolu mluvi ale o cem jsem nemel tuseni. Nedokazal jsem odecitat ze rtu a nakonec jsem nelitoval preci jenom meli pravo na sve soukromi. A Ja mel technicky vzato cas si poradne promyslet svuj duvod a co rici.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Thu Feb 26, 2015 3:35 pm

"Uchiha Benjiro.. naďalej je medzi ANBU jednotkami?" Následovala otázka skôr zo zvedavosti, nestretol som sa s ním už dlhú dobu, ale taktiež bol Uchiha a trocha som ho poznal. Náš klan však nebol nejako prepojený, členovia sa navzájom poznali, ale neboli to nejakí pritelia, možno v minulosti to tak bývalo, ale po tom, čo práve tento človek s ktorým som hovoril zabil väčšinu Uchihov, to tak prestalo byť. Uchihov už nebolo toľko a väčšinou si šiel každý svojou cestou."Nie, ide od bunky Senju Mara, ktorý neovláda priamo Mokuton ale skôr odvodenú verziu z Mokutonu, takže nie je to na toľko nebezpečné..." Uistil som sa, bolo tam tiež riziko, ale určite nie také veľké...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sat Feb 28, 2015 7:04 pm

"Ano, Benjiro má co nabídnout." Odpověděl jsem na Rokurovu otázku. Překvapil mě s ní. Že by věděl, o kom hovořím, když jsem zmínil, že jeho stav s Mangekyou sharinganem není nejhorší? Uchíhů není mnoho, a ačkoli se nepořádají nějaké schůze členů klanu, jeden s druhým se známe, ale Benjiro nebyl jediným Uchíhou ve vesnici. Moc Uchíhů úrovně mangekyou nedosáhlo, ale pořád.... Benjiro tady není sám.
Na Rourovým místě bych ale také nejspíš tipoval Benjira, a to i když bych ho neznal. Stačilo by jen krátké shledání. "Netuším, jak se to může dále vyvinout, když ti nebyly implantovány přímo buňky uživatele mokutonu. Sestřička v nemocnici ti něco řekla?" O implantaci DNA Senju Rokurovi jsem nevěděl, i když jsem hlava klanu, ale toto není jakási nutná zpráva, kterou bych se musel dozvědět. DNA Senju mě zaujalo, jelikož je to pořád kompletně neprozkoumané území. Pokud Rokuro o tom však nebude chtít hovořit, budu to respektovat. Hikara jsem si všiml. Byl to anbu, který věděl, co se sluší a patří, takže mě s Rokurem hned nevyrušil.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Sat Feb 28, 2015 7:25 pm

Vedel som o Benjirovi, že ma mankekyou sharingan, ale nevedel som či je tu aj niekto iný, tak som tipoval jeho. Myslel som si, že Itachi nebude ďalej riešiť tie bunky od Senju, ale keď sa spýtal, hneď som mu aj odpovedal. "Nič podstatné mi nepovedala.." Pokrčil som ramenami. "Itachi-sama len posledná otázka, čo si myslíte o Kisuke Uchihovi?" Vedel som svoje o tomto Uchihovi, no nie moc. Chcel som počuť názor Itachiho, ako vodcu klanu. Kisuke bol pre mňa dosť neznámy, preto som sa tak naňho spýtal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Mar 01, 2015 2:03 pm

Cvičiště 2 - Stránka 11 Tumblr_mzd8tuaFuZ1tpduv5o1_500

To co jsem potřebovala jsem možná neměla tak skvěle promyšlené, ale já ráda improvizuji. Od Kisukeho jsem se dostala sem, na cvičiště. Po cestě jsem zaslechla, že se tu zdržel Itachi. Osobně jsem ho neznala, pouze z vyprávění a doufala jsem, že mě vyslechne a nějakým způsobem mi i vyhoví. S Kisukem se nedalo absolutně komunikovat, domluva s ním stála za starou belu, jak se říká.
Když jsem skočila na korunu stromu a ve větru mi vlály vlasy, v mém zorném poli se objevil muž, kterého jsem hledala. Ten však mluvil s Rokurem. Byla jsem si jistá, že jejich konverzace je důležitá, ale já měla naspěch, nemohla jsem se tu moc dlouho zdržovat, už po tom, co se stalo ne.
Seskočila jsem saltem ze stromu přímo vedle těch dvou. Neměla jsem na sobě čelenku, proto moje pečeť na čele šla dobře vidět.
"Moc se omlouvám, že vás ruším v rozhovoru, ale mám jednu osobně naléhavou situaci, kde bych potřebovala Vás, Itachi-sama. Nemohu se moc dlouho zdržovat." Působila jsem hodně vážně, seriozně a možná částmi i nervozně. Potřebovala jsem to tu vyřešit co nejdřív a pak se ještě stavit za Hokage. Kisukeho jsem už nemohla ani vidět. Byl nezodpovědný, arogantní, namyšlený a tvrdohlavý. Jestli někdo z této vesnice umře, bude za to moc on. Ráda bych taky reagovala na Rokurovu otázku o Kisukem, ale to jsem si řekla pouze v hlavě. Arogantní, namyšlený, s velkým egem, idiot od prvního pohledu. Nekomunikativní, žadonící po pozornosti, nebo pomstě. Dělá ze sebe velkého? Jo, to mi k němu tak sedělo. Své myšlenky jsem však odložila stranou a čekala na reakci Itachiho. Kdyby moje situace nebyla naléhavá, do rozhovoru bych jim samozřejmě neskočila, ale já se tu, jak jsem řekla, nemohla déle zdržovat.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Sun Mar 01, 2015 4:59 pm

"Je to shinobi, který teprve hledá své místo v tomto světě. Proto kolísá mezi dobrem a zlem. Neví, kde se zařadit." Kisuke byl svého času nukenínem, pak byl přijat zpátky do vesnice. Dále se přidal k Sabisu. Navenek působil jednoznačně, ale uvnitř nevěděl, jak by se měl zachovat. Dá se říci, že prožívá totéž, co můj bratr. Jedná unáhleně na základě svého omezeného pohledu na tento svět či situaci v něm.
Stihla se tu dostavit Airis, která na rozdíl od Hikara ignorovala slušné zásady. Kdy se nevtlačuje do cizích rozhovorů. Pokud to bylo tak naléhavé, jak tvrdila, proč pak nezašla za Hokage? Měla větší pravomoci než já. Když už ale je tady, nemůžu ji poslat pryč, a proto jsem kývl na Rokura na znak, že budeme muset náš rozhovor ukončit. "Rokuro, opodál je Hikaru. Je nově přijat mezi anbu, rád bych, abys mu jako bývalý člen anbu pomohl se sžít se svou rolí." Hikaru si byl vědom toho, co obnáší býti anbu, ale potřeboval pomoct, aby si tak ve svém jednání skutečně připadal. "Pak si ještě promluvíme." S Rokurem jsem chtěl hovořit ohledně našeho klanu. To ale očividně bude muset počkat.
"Co se stalo?" Zeptal jsem se Airis s neutrálním výrazem ve tváři (výraz, se kterým jsem běžně vystupoval ve společnosti). Dával jsem tím najevo mou schopnost zachovat chladnou hlavu v jakékoli situaci.
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Sun Mar 01, 2015 5:32 pm

Vypočul som si názor Itachiho na Kisukeho. Usmial som sa na Airis, ktorá vypadala trocha vážne. Dlho som sa s ňou nerozprával, rád by som to napravil. Znova však bola zlá príležitosť... Itachi kývol rukou a ja som teda pomaly šiel od Airis a Itachiho smerom k Hikaruovi.
Prišiel som až k Hikaruovi. "Nazdar, Hikaru" Pozdravil som ho, celkom priateľsky. Už som s ním bol na misií v Ame. "Takže si sa pridal k ANBU, gratulujem. Je to dosť významný krok, si možno prvý hyuuga v histórií, ktorý sa pridal do ANBU. O to je to väčšia výzva pre teba." Začal som rovno rozhovor s Hikaru-om. Snažil som sa pôsobiť optimisticky, ale stále som myslel na svoj strach o oči.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Mar 01, 2015 5:38 pm

Kývla jsem na Rokura jako na znak díku. Už jsem ho dlouhou dobu neviděla, proto se mi o něco zpravila nálada, ale ta byla momentálně tak mimo, že můj kamenný výraz v obličeji byl stále stejný.
"Jde o potomky Kisukeho Uchihy a mé sestry Lucy Shiro. Ty děti mají velkou pravděpobnost, že ovládnou Sharingan a ve spojení s krví mé rodiny by mohli jednou vytvořit dokonalé genjutsu, ale to není zdaleka vše, čeho by mohli dosáhnout. V tu noc, co Lucy umřela, kdy Konohu napadli z východu nukeniny,...Ti lidé nešli po ní, šli po těch dětech. Svět ví, že se v Konoze narodili dva malý Uchihové a budou se toho snažit využít. Mluvila jsem s Kisukem po dobrém i po zlém. Tomu člověku je to očividně uplně jedno. Celou dobu mluvil o tom, jak mě zabije, je ponořený v nenávisti, o děti se nestará...Ty děti nemohou zůstat v Konohagakure no Sato. Proto od Vás potřebuji jediné. Kdybych teď unesla ty děti za účelem je skrýt před světem tím, že by vyrůstali někde na vesnici, nevědomky o tom kdo jsou, prozatím, určitě by mě zabili a stala bych se nukeninem. Proto potřebuji, aby jste s Kisukem promluvil vy. Je Sasukemu v něčem podobný...Chci aby jste mu vysvětlil tuto situaci a...až děti vyrostou, chci aby jste se stal jejich senseiem." Byla to jediná možnost pro to, abych se nestala hned nukeninem. Samozřejmě, pokud by Kisukeho nikdo nepřemluvil, neměla bych na výběr, ale nejednala jsem hned tak moc zbrkle, proto jsem přišla za Itachim. Byl to Uchiha, Assasinuv známý a jediný rozumný člověk na vyšší hodnosti v klanu Uchiha, proto jsem mu věřila.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Mar 01, 2015 5:52 pm

Misto Itachiho presel Rokuro. Ne ze bych zrovna neco proti nemu mel. Momentalne mi bylo potreba promluvit si s Itachim ale na zaklade toho ze se Arisi sem vritila jako nerizena strela. Tak mi momentalne nezbyvalo nic jineho nez cekat. "Zdravim Rokuro-Senpai." No co i kdyz uz to byl da se rict ANBu ve vysluzbe stale to byl vice zkusenejsi Anbu. "No vyznamny zalezi jak v cem a pro koho. Zatim neni k cemu gratulovat, Zatim jsem jako ANBU nic nedokazal. A stou vyzvou je to az prilis slozite. Pokud neco zkazim ohrozim cely klan nebo vesnici. Bohuzel pro me jsou techniku klanu az prilis charakteristicke." Taak to vedel kazdy ze techniky Hyuugu byly az prilis okate na prvni pohled se zdalo ze se nic nedeje ale uvnitr to vypadalo desne. Mozna jsem mohl znit pesimistycky ale to byl spise realismus nez pesimismus. Musel jsem neco promyslet i kdybych chtel Rokuro mi nemohl pomoct tedy alespoon ne v tom co jsem potreboval.

(BTW Jestli mas skype tak mi napis na muj- JayJaz)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Sun Mar 01, 2015 6:43 pm

"Práca v ANBU nie je ľahká, ale ty mi prídeš, že to zvládneš... Aj keď si z klanu Hyuuga. Mimochodom najskôr poznáš Mikomi, vieš o tom, že mi raz na misií naozaj pomohla? Dlho som ju nevidel." Nahodil som inú tému. Mikomi Hyuugu som naozaj dlho nevidel, vlastne som ju ani moc nepoznal, ale dalo by sa povedať, že mi zachránila život, bol som v tej chvíli nahraný a ona sa tam objavila. "Smiem vedieť, čo potrebuješ od Itachiho?" Znela otázka, ktorú som schválne položil tak, aby som sa nestaral do iných vecí, ak mi to nechcel povedať, tak ani nemusel, bola to predsa jeho vec a mne nebolo nič do vecí ostatných.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Mar 01, 2015 6:58 pm

Zdalo se ze Rokuro zcela nepochopil zco jsem mel na mysli.
"Nemyslel jsem to tak no proste rekneme ze nejsem tak dokonale vybaven jako vas klan. Neovladam Genjutsu ani nejak extra Ninjutsu. Jednoduse receno jsem dost omezen na Taijutsu a zranitelny vuci Genjutsu." Sam jsem si ani neuvedomoval ze jsem v ninjutsu lepsi nez si myslim vedel jsem ze jsem lepsi nez nekteri clenove ale az na akovou uroven jsem si neveril. "Znam Mikomi-Sama." Snazil jsem se drzet si neutralni ton hlasu ale mirny naznak emoci tam byl a mohl jsem doufat ze to Rokuro nepostrehl. "Mikomi-sama je jedna ze dvou lidi kteri vedeli vubec o cele veci s Anbu kdyz jsem si zadal o povoleni. A mikomi-sama mi take pomohla. ALe to je minulost. Krome oci nemame uz nic spolecneho."
Nakonec jsem poslechl jedho otazku. "Takze potrebuji typ na Misto kde se da trenovat rekneme v utajeni a dalsi vec je ze potrebuji asistenci medika pri treninku. Jelikoz se chci pokusit pouzit Element Raitonu v technikach Hyuugu. Ale samotne techniky klanu jsou celkem riskantni kdyz se je nekdo uci bez podpory nekoho zkusenejsiho. A kdo vi co to semnou udela a jelikoz musim byt stale v pohotovosti tak si9 nemuzu dovolit byt paralizovan nekolik dni." Bylo kratke shrnuti toho co jsem potreboval. Rokurovi mohlo dojit ze zdrejmne nechci aby se o tom vedelo.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Sun Mar 01, 2015 7:54 pm

"Vidíš, váš klan nie je vybavený ako ten náš a i napriek tomu mi Mikomi pomohla zo smrteľnej situácie. " Poznamenal som, pri spomienke na ňu. Všimol som si, ako Hikaru rozpráva o Mikomi, ale nevyzvedal som radšej. Jeho žiadosť na Itachiho mi prišla dosť zaujímavá a celkom ma prekvapilo, čo presne Hikaru plánoval. Toto som taktiež naďalej nerozoberal, došlo mi, že nechce aby o tom niekto vedel. Vlastne som už o ničom nerozprával, pozeral som sa z diaľky na Airis. Naozaj som mal chuť ju aj niekam pozvať, len vždy bola zlá situácia, toto sa mi stávalo vždy u každej ženskej bytosti. Hikaru si mohol všimnúť môjho pohľadu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Mar 01, 2015 8:46 pm

To ze to Rokuro nerozebiral mi nebranilo. Byl to byvaly ANBU takze mohl vedet ze Nezanechat stopy je dost dulezite. "Nejde ani tak o utajeni Jak vidim vy sam pouzivate Raiton takze by jste mohl vedet ze to je celkem nevyspitatelny stejne tak nebezpecny Element. Taktez jde i o bezpecnost ostatnich nevim jak silnou techniku to muze vyvolat a ani ovladatelnost. Takze je to i pro dobro a bezpeci ostatnich. Jsou to me domenky ale verim ze pokud se mi to podari tak to bude mozna uspech nebo katastrofa, sance jsou tak 50/50. Jak jsem rekl zraneni po utocich Hyuugu jsou prilis znatelna takze musim udelat Maximum pro to abych se vyvaroval odhaleni. Pokud bych tak neucinil muzu ohrozit cleny klabu obzvlaste hlavni vetev. A to by byl presny opak toho proc jsem se k ANBU vubec pridal. I kdyz vim ze casem to praskne ze nekdo z Hyuugu je mezi ANBU. Ale chci to udrzet v tajnosti jak pred svetem tak pred klanem. Uz tak mam povest no rekneme ze jsem nejvetsi omyl klanu." Vsiml jsem si Rokurova pohledu no rekl bych ze to nejak citil stejne jako ja k Mikomi akorat ja byl v tomhle ohledu zbabelec. Ja ji ani nikam nepozval a posledni nase spolecna cesta skoncila tak ze Mikomi byla vazne zranena a ja malem umrel. Spise jsem doufal ze Rokuro uvidi skutecny obrazek toho co chci dosahnout.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Sun Mar 01, 2015 9:56 pm

"Raiton je naozaj nebezpečný, ja osobne som nikdy nevymýšľal nejaké nové techniky, vždy som sa jednoducho učil to, čo už bolo vymyslené. " Povedal som mu na rovinu, nikdy som niečo takého neskúšal. "Chápem ťa, chceš ochrániť svojich blízkych to je celé." Pokrčil som ramenami. Stále som sa pozeral na Airis, ale počúval som Hikaru-a. "Myslíš, že si sa správne rozhodol, keď si prišiel do ANBU? Poznám ľudí, čo to zdali hneď, nebolo to pre nich..." Dodal som nakoniec a rukou som si prehrabol vlasy.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Mar 01, 2015 10:05 pm

"Neni to jen o klanu nebo mych blyzkych. Chci chranit vsechny at uz shinoby nebo vesnicany." Byl to muj duvod rozhodnuti a na tom jsem nic nehodlal menit.
"Zdali jsem se rozhodl sparvne ci ne ukaze cas. Tak jako tak ja nemam v planu se vzdavat. Takze i kdyby t nebylo pro me neustoupim a nevzdam to. Jeden z duvodu proc jsem se tak rozhodl je ze Jsem dal nekomu slib ze udelam co budu moct abych ochranil vesnici, Takze jsem premyslel a dospel k zaveru ze zdrejmne mezi ANBU mam nejvetsi sanci. Vim ze me neceka slava ani uznani, Ale az prijde muj cas odejdu bez vicitek a s klidnym svedomim." Rekl jsem Rokurovi a nechal mu moznost se vyjadrit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Itachi Uchiha Mon Mar 02, 2015 4:28 pm

Můj výraz zůstal pořád stejný. Odpírat Kisukemu právo vychovávat své děti, a místo toho se samotná nabízet jako jejich chůva je sobecké. Možná od těch dětí ti dva čekají až příliš, stejně jako skupina, která napadla Lucy. "Za vznikem dokonalého genjutsu nevězí jen jedna generace rodičů, kteří jim jsou nadáni, či dvě. Také se nejedná o jediný faktor, který v tom hraje roli." Je pravdou, že v genjutsu budou dobří, ale na dokonalé genjutsu bych osobně nesázel. "Shisui jej ovládl a předčil svého otce. Když pomineme původ, jeho otce Uchíhu Kagamiho, který byl také nesmírně talentovaný na genjutsu, a jeho otce a případně i jeho otce, záleželo to hlavně na tom, jak on sám dokázal sharingan vyvinout. Genjtusu rovné Kotoamatsukami bylo v dějinách předvedeno pouze jedno, a to kterým měl být ovládnut svět." Ono i ze školního učiva víme, že někdo může disponovat genem, který jej může činit lepším, ale ten se nemusí projevit. Něco podobného jsem nyní řekla i Airis. Nerad bych, aby do nich vkládala velkou naději, a pak byla zbytečně zklamána.
"Budou to Uchíhové, a to nezapřou. Můžou vyrůstat kdekoli, ale pořád to na nich bude znát." Nekonečný koloběh nenávisti v Uchiha klanu měl kořeny právě v tom, že se Uchíha naučil někoho milovat. Jak samotný Tobirama řekl, Uchíhové jsou nejvíce milující lidé, ale když o danou milovanou věc pak přijdou, zrodí se neukojitelná nenávist, která nakonec pozře sama sebe. Je ale pravda, že někdy se v Uchíha klanu stane výjimka, a to ta, že nenávist nenastane... soudím, že to je protože Uchíha za svůj život nepřijde o svou milovanou věc. Já osobně jsem vše vkládal ve vesnici, a také Shisui a další před námi.
"Promluvím s ním." Celou dobu jsem svým jednáním dával najevo svůj nesouhlas s Airisiným radikálním plánovaným počínáním. Odříznout děti od otce nevěstí nic dobrého. Přesto jsem se ale rozhodl za Kisukem vydat. Nic víc jsem Airis neříkal. Jen naposled jsem se na ní podíval, a pak jsem v mžiku oka zmizel. (Přesun)
Itachi Uchiha
Itachi Uchiha
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 200
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Mon Mar 02, 2015 9:12 pm

"To je veľmi dobrý prístup." Povedal som na Hikaru-a potom, čo som si ho vypočul. Itachi o niečom hovoril s Airis a zrazu zmizol preč. "Asi by si mal ísť za ním." Poznamenal som, napadlo ma však aj niečo ďalšie. "Tiež to môžeš skúsiť u Hokage, tá ti možno bude môcť pomôcť." Chcel som mu len poradiť, ako niekoho nájsť, aby mu pomohol s tým raitonovým jutsu, ktoré sa chystal vytvoriť. Rozhodnutie však bolo na ňom, stále som sa pozeral na Airis, takým obyčajným pohľadom. Zaujímalo ma, prečo asi chcela rozprávať s Itachim, predsa len asi to bolo niečo dôležité, keď ma Itachi poslal k Hikaruovi.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Mar 03, 2015 12:21 pm

"Uvidim, Jelikoz se Itachi-sama vyparil tak to asi momentalne necham stranou. Vsak me zdrejmne vyhleda  pokud to uzna za vhodne." Jit za Hanou nebyl blby napad ale tak taky jsem toto chtel nechat pouze Mezi ANBU preci jen Mela na praci uz tak hodne veci ne aby se zatezovala semnou. "A pro po Rokuro-Senpai proc nejdeter za Slecnou????" Rekl jsem a mrknul na neho. Pote jsem udelal jednoduchou pecet a zbyl po me jen kour. (Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Tue Mar 03, 2015 3:55 pm

Pozrel som s na Hikarua. "Ako teda myslíš." Odpovedal som mu, potom mi navrhol, aby som šiel za Airis a následne zmizol. Ja som premýšľal, ísť za Airis alebo nie? Rozhodol som sa, že to len skúsim, dlho som sa s ňou ani len nerozprával, tak som nevidel dôvod to neskúsiť. Bola kúsok odo mňa vzdialená, preto som sa pomaly dal do pohybu smerom k nej a keď som bol už kúsok od nej. "Ahoj." Pozdravil som a pomaly som pokračoval smerom k nej, keď som sa pred ňou zastavil. "Asi máš vážnu prácu pred sebou však?" Opýtal som sa rovno to, čo ma zaujímalo, keďže som ju dlho nevidel, musel som si ju celú obzrieť a nepozorovane som sa zastavil v jej oblasti hrudníku, ale bolo to len naozaj na chvíľku a prešiel som pohľadom k jej výnimočným vlasom až ku očiam.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Tue Mar 03, 2015 8:27 pm

Itachiho odpověď mě moc nepotěšila, ale byla nejspíš z části taková, jaká jsem tušila, že bude. Byl upřímný, ale do těch dětí jsem tu naději vkládat musela. Mozek mi to nařizovat a srdce vše řídilo. Byla jsem si jistá tím, že budou pro naší budoucnost velmi důležití. Kývla jsem mu a byla tedy ochotna počkat. V plánu bylo si děti vzít a odejít nepozorovaně z vesnice, ale zkusila jsem nechat vše na Itachim. Pokud Kisuke nebude normální, tento plán, který jsem doteď měla v hlavě, budu schopna později realisovat.
Když odešel, ještě chvíli jsem stála na místě. Po chvilce jsem ucítila známou chakru, jak se blíží ke mě. Byl to Rokuro, neviděla jsem o už dlouhou dobu.
Otočila jsem se k němu a pousmála se.
"Ahoj." Kývla jsem mu zároveň na pozdrav. Při jeho otázce jsem se chvíli zasekla a sklopila pohled k zemi a hned poté zase k němu.
"Vážnou...spíš nebezpečnou. Právě teď mě někde loví manžel mé sestry ve snaze mě zabít, jen proto, že mám chtíč vychovávat svou neteř a synovce. Je to o něco...vážnější případ, ano." Pousmála jsem si, i když mi do toho moc nebylo. Ve skutečnosti jsem se cítila zvláštně. Několik let jsem podstoupila výcvik ANBU jednotek a i přes to se po těch pár letech změnilo strašně moc věcí. Dokázala jsem své city ale stále potlačit. Neměla jsem však moc čas, Kisuke by mohl být kdekoliv a zabít otce dětí mé sestry? I kdybych měla sebevětší hrdost, nedokázala bych to. Sice jsem ho nesnášela, ale už kvůli dětem bych to udělat nemohla. Proto jsem věděla, že kdyby došlo k boji, nechám ho vyhrát.
"Pověz...jak je možné, že...Nukenina z klanu Uchiha dokázala změnit jedna žena do nerozpoznání, připojil se k vesnici, měl rodinu, žil vysněný život každého shinobi a to díky jednomu člověku, který byl zcela obyčejný." Byla jsem po dlouhé době trošku mimo a své myšlenky jsem říkala nahlas. Tentokrát v podobě otázky mířenou na Rokura. Byl z klanu Uchiha, věděla jsem, že jejich láska je důležitá, proto jsem si teď v hlavě vybavila tu noc s ním. Uchihové byly zdatní, o tom žádná, ale doufala jsem, že v tom nehrály city.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Tue Mar 03, 2015 9:10 pm

Manžel jej sestry bol predsa Kisuke. Netušil som, že je jej situácia naozaj dosť vážna. "Mate spoločný cieľ, ale bojujete proti sebe?" Zaznela taká dosť filozofická otázka z mojej strany, ale tušil som, že bude problem na strane Uchihu, ako to je vždy, táto informácia ma dosť prekvapila...
"Kisuke je asi zaslepený a reaguje dosť zbrklo alebo mu o niečo ide, ja sám neviem, nepoznám ho. " Povedal som niečo, čo vlastne asi vedela aj Airis, teda ja som si to myslel. Itachi mi naznačil niečo o ňom, takže som asi tušil, kde bol problém, ale možno nie. Jej ďalšia otázka ma prekvapila, ale odpoveď som už dlho poznal.
"Je to jednoduché, zmenila ho láska k žene. Nič viac v tom nie je. Kisuke však prišiel o svoju lásku, je len na ňom, akú cestu si vyberie." Airis asi vedela, že my Uchihovia dokážeme mať naozaj silné city k niekomu. "Presne pre tento dôvod som šiel k ANBU, vedel som, že si musím držať ľudí od tela, nezamilovať sa a ignorovať to, čo cítim. Nikdy to však nejde potlačiť na 100%, preto som nebol ukážkovy ANBU, ale ich tréning mi naozaj pomohol. Preto sa snažím, aby som sa nanaviazal na niekoho. Občas je to však dosť náročné." Povedal som jej príklad seba, aby lepšie pochopila môj prípad. Už dlhší čas by som Airis rád niekam pozval, ale nespravil som tak ani teraz, hlavne kvôli svojmu pravidlu sa neviazať na nikoho.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Wed Mar 04, 2015 7:01 pm

Rokurova filozofická otázka mě překvapila. Měl pravdu, samozřejmě. Jen...kdyby se s Kisukem dalo normálně mluvit, bylo v to v pořádku. Já ho ale teoreticky unesla. Čekala jsem jen na to, kdy se tu objeví ANBU jednotky. Rozhodně by ho nenapadlo zabít mě ve vesnici, když se dostal na vyšší post než byl nukenin, rozhodně by si to nepokazil vraždou mé osobnosti. Ve vězení by mě každopádně nechat nemohli, nesměli, ale i přes to bylo načase si vzít na svou stranu Hokage, i přes to, že jsem jí tolik neznala, musela jsem si s ní promluvit.
Spousta myšlenek mi běhalo v hlavě, ale Rokura jsem i nadále poslouchala. Byla pravda, vše co říkal, byla to pravda, které jsem se bránila. Lucy vždy viděla v lidech něco víc, všichni si byli rovni, ať už pocházeli z klanu Uchiha, nebo byly jak kdysi dávný Orochimaru. Já byla jiná, soudila jsem lidi podle chování na první dojem. Nikdy jsem v nich nic víc nehledala a proto jsem to nehodlala dělat ani u Kisukeho.
Usmála jsem se na Rokura a svázala jsem si vlasy do culíku. Upravila jsem si vybavení, které jsem měla na sobě a mile se na něj podívala.
"Děkuji ti, že mi vždy odpovíš, Rokuro-kun. Jsi něčím vyjímečný, nevidím lidi do hloubky, soudím na první dojem, který jsem měl u mě pozitivní a toho si velmi cením, není na světě tolik lidí, které bych si pustila tak moc k tělu a pak se s nimi ještě setkala, jestli víš, co tím myslím." Trošku jsem se zasmála a vytáhla jsem z kapsy čelenku Konohagakure no Sato. Snažila jsem se brát situaci opět o něco vážněji.
Čelenku jsem nastavila směrem k němu.
"Kisuke určitě řekne policii, že jsem ho unesla, spolu se Soshim, který ví možná až příliš. Budou mě hledat, tím jsem si jistá. Jediné co mě uklidňuje je, že jsem Sanin, jsem pod ochranou Hokage a zhruba na stejné úrovni jako oni, nemohou mě jen tak zavřít, proto bych chtěla, aby jsi mi toto na nějakou dobu pohlídal. Nebudu utíkat, pokud se nebudou snažit o něco víc. Ráda bych strávila ve vesnici ještě nějaký čas, ne však na veřejnosti. Umm...měl by jsi na mě ještě nějaký ten čas?" Usmála jsem se na něj seriozně a zcela vážně. Někdo by řekl, že bych Rokura využívala, ale nebylo tomu tak. Můj hlavní rival v životě byla láska. Potkala jsem spousta mužů, někteří se semnou vyspali, jiní ne jen proto, že věděli jak to příště dopadne. S nikým z těch mužů jsem se dále nebavila, nebo se snažila. U Rokura to však bylo o něco jiné, měla jsem pocit, že ho znám už strašně dlouho a v jeho přítomnosti mi bylo dobře. Stačilo už jen těchto pár minut tu a strach, adrenalin a napětí z toho, co se stane ze mě vyprchalo. Měla jsem sice v plánu rychle odejít a hledat Hokage, ale rozmyslela jsem si to...
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Wed Mar 04, 2015 8:44 pm

Keď hovorila o mne, trochu som uhol pohľadom a len som nad tým mávol rukou. Celý čas som ju počúval, bol som prekvapený, že chcela ešte stráviť so mnou nejaký spoločný čas. Mala však horšie starosti, síce som vedel, že Itachi ju nenechá len tak zatknúť. "Do tohto sa moc nechcem miešať, ale bola hlúposť ho unášať, tým si ho asi ešte viac vytočila a čo sa týka jeho detí, nikdy ich nedá. Je to jeho krv... Práve preto, by ste mali nájsť spoločnú reč." Povedal som vážne, Airis mala dobrý úmysel, ale šla na to zle, tým únosom, no a Kisuke, ten mohol spraviť nejaký kompromis, ale bolo zrejme, že takého nič nespravil.
"Tiež by tu bol Assasin..." Spomenul som si na starého priateľa, ktorého som nevidel mesiace... Nad jej otázkou či by som na ňu mal nejaký čas, som tuho premýšľal. Samozrejme, času som mal dosť, ale nebolo by to len horšie, ak by som si s ňou vytvoril silnejšie puto? "Na teba si nájdem čas asi vždy, ale nemáš teraz väčšie problémy? " Inak by som ani odpovedať nedokázal, nezdalo sa mi to ako dobrý nápad aj keď som chcel s ňou stráviť čas, naozaj chcel. Prítomnosť Airis ma samého o sebe celkom tešila aj keď bola v takejto sprostej situácií. Bol som v takom zaujímavom rozpoložení, kde som bojoval sám so sebou.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Fri Mar 06, 2015 10:51 pm

Pousmála jsem se a mezi tím si i prohrábla vlasy. Poté jsem si dala ruce v pas a podívala se mu do očí.
"Nejde mi jenom o schopnosti dětí. On je nevychovává, nejsou s ním...jsou vychovávány bez lásky rodičů. Nemohou dopadnout stejně jako já. I přes to že jsou jeho krev, i moje DNA je podobné." Toto téma jsem nechtěla moc podrobně rozebírat, bylo toho na mě moc. Ale v něčem měl pravdu. Unášet jsem ho neměla. Kdybych to však neudělala, můj plán by absolutně selhal. Nejednala jsem unáhleně, vše jsem měla dopředu vymyšlené. I když...mé plány většinou padnou, doufala jsem však, že tento se podaří.
Nadzvedla jsem obočí a zamyslela se. O jistě, málem bych zapomněla, že po mě nejspíš půjde policie, Uchiha s úmyslem mě zabít, rozzlobená Hokage, se kterou jsem si zatím neudělala žádný vztah a dost možná i zatykač, kterého bych zabila jen co by na mě šáhnul. Regovala jsem však zcela klidně.
"Jo, nějaké ty větší problémy by se tu našly...jenže větší problémy má každý, každým dnem...toto je jen nové, tudíž se o tom bude mluvit." Pousmála jsem se na něj stylem, že jestli semnou chce být, ať zůstane a jestli ne, nemusí, nechtěla jsem nikdy nikoho do ničeho nutit. Bylo to na něm.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Rokuro Fri Mar 06, 2015 11:41 pm

"Nakoniec máš pravdu, snažíš sa robiť, čo je v tvojich silách pre tie deti. Vlastne to na tebe obdivujem" Ukončil som debatu už o tomto probléme. Vážil som si toho, že chcela, aby niečo z tých detí vyrástlo, bol to môj klan, ktorého reputáciu som sa snažil napraviť aj keď zatiaľ bez úspechu.
"Fajn, fajn máš znova pravdu." Uškrnul som sa na ňu a mávol som rukou. Nakoniec som sa rozhodol, že zostanem s Airis, bolo to síce proti mojim pravidlám, ale jednoducho som nemohol povedať nie, naviac síce rozprávala pokojne, vedel som, že má toho dosť a takto som ju nemohol nechať. "Nechceš náhodou skočiť ku mne? Samozrejme, cestou sa zastavíme po teplý ramen a na chvíľu si môžeme odpočinúť od tých problémov... Naviac v Uchiha štvrti ťa nikto hľadať nebude a momentálne tam nežije moc ľudí... " Navrhol som, no nenútil som ju. Bolo mi jedno, kde s ňou budem, ale hlavne, že tam bude ona. O Airis som nevedel veľmi veľa a i tak som jej veľmi dobre rozumel, bol to taký zvláštny pocit...
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 11 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 19 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru