Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 2

+33
Azurashi Shiniko
Kameko
Yuki Ōkami
Shinobi
Hanabii Hyuuga
Uchiha Benjiro
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
Hana Ichiro
Airis Shiroyaki
Ken Uchiha
Itachi Uchiha
Killunia
Soshi
Sumoru Furasshu
Sania Senju
Hideaki
Hiashi Hyuuga
Yaeko Uzumaki
Senju Maro
Inuzuka Shisen
Raiki Senju
Hyūga Fū
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Hikaru Hyuuga
Tobiru Senju
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Rokuro
Assasin Senju
37 posters

Strana 15 z 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Cvičiště 2

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 2 - Stránka 15 781px-Third_Training_Ground
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Fri Jun 26, 2015 6:50 pm

Soshi

Otevřel jsem pusu, abych něco řekl, ale došlo mi, že nemám co říct. Takže jsem pusu zase zavřel. Takhle jsem tam chvíli klapal na prázdno jako ryba, až se nakonec mé tváře zhostil blažený výraz příchozí myšlenky.
"Myslím, že jedinou správnou odpověď dostanete, když položíte přímou otázku. A to nepůjde bez jeho přítomnosti..."
Jo, druhej problém je ten, že nevíme, kam šel a kdy se vrátí. Detail...
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Jun 26, 2015 7:02 pm

"Toho večera jsem se bála, že se mě chystá zabít, nebo alespoň unést. S odstupem času si začínám být jistější tím, že kdyby to byl jeho pravý záměr, nestojím tu a nepovídám si s tebou. Kdo ví. Možná opravdu netušil proč jsem mu ve vzteku vylila víno na obličej..." zarazila jsem se. Soshi o tomhle nevěděl. Tedy aspoň si myslím. Mé oči mi napovídaly už od samého začátku rozhovoru, jeho nezáludnost a upřímnost. Neviděl mě. V tomhle nelhal.
"Co se týče jeho přítomnosti, z toho už strach nemám. Ale kam šel? Jaké měl k tomu důvody?" povzdechla jsem si. Nač jsou mi mé oči, když nedokáží prohlédnout hádanku, jakou je Faito Dansaku?
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Fri Jun 26, 2015 7:51 pm

Soshi

"Cože jste?" rozesmál jsem se, ztratil jsem rovnováhu a zahučel jsem pod hladinu. Za chvíli jsem vyplaval, ale voda mě zchladila.
"Slyšel jsem, že Mizukage je krvelačný bastard bez kapky smyslu pro humor. Snažil se to nějak řešit? A...nehcci Vás nijak shazovat, ale jako správný Dansaku věřím Vašim slovům - myslím, že kdyby chtěl, jste mrtvá nebo alespoň šílená. Sám vím, co naše genjutsu dokáže..."
Zamýslel jsem se. Třeba bych jí dokázal nějak pomoci. Chci jí nějak pomoci.
"Jestli se mi něco o otci donese, řeknu Vám o tom." řekl jsem nakonec.
"Přeci jen, teď budu do Kirigakure posílat hodně dopisů, tak třeba mi někdy někdo odepíše." usmál jsem se pobaveně nad svou vlastní naivitou. Shrábnou prachy a kdo ví, jestli půjdou na ten sirotčinec.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Jun 26, 2015 8:12 pm

Jeho reakce byla doslova manifestací upřímnosti. Jak mě jen mohlo napadnout, že by někdo tak mladý a nezkažený, jako Soshi mohl intrikovat? Počkala jsem, až vyplave zpátky. Čím dříve se naučí udržet na vodní hladině navzdory emočním výkyvům, tím lépe. Nehodlám ho na tomto tréninku šetřit.
"Je silný. Nepochybuju o tom, že jsem naživu jen díky tomu, že si to tak přál. Připadám si jako jeho hračka a je to něco, přes co se nedokážu přenést. Ale jednoho dne se stanu silnějším než je on. Udělám pro to maximum. Zažije stejný pocit jako prožívám právě teď já." v očích se mi zablýsklo, ale jejich tvrdý výraz se během vteřiny změnil.
"Odpusť mi Soshi. Pořád mluvím jen o sobě a přitom ten kdo nejvíc strádá jsi ty sám." pravila jsem provinilým tónem a nehledě na to, že Soshi byl právě promáčený jako myš, jsem mu věnovala vřelé objetí.
"Děkuju ti. Slibuju, že jestli se o něm něco dozvím, ty budeš první, komu o tom řeknu. Dva páry očí jsou v hledání vždy ve výhodě." věnovala jsem mu povzbudivý úsměv.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Fri Jun 26, 2015 8:30 pm

Soshi

"Proč? Proč chce být jeden člověk silnější než ten druhý? Jako kdyby to byla jen dětská hra..."
Mikomi už můj výraz jednou viděla. Když jsem komentoval handrkování o děti Kisukeho Uchihy.
V některých věcech jsem měl prostě jasno. A bojoval jsem za to, v co jsem věřil.
"Víte... já pracuji v nemocnici. Jeden takový shinobi si usmyslí,ž e bude silnější. A já pak utěšuji děti, kterým nějaká nebezpečná technika roztrhala rodiče. Čistě proto, že si ten shinobi chtěl něco dokazovat."
Povzdechl jsem si.
"Alespoň, že u Vás si můžu být jistý, že nikoho nevinného nezraníte..."
Nakonec jsem nastřádal chakru do rukou a vyškrábal jsem se zpět na hladinu. A můj výraz se opět uklidnil.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Fri Jun 26, 2015 8:44 pm

"Nemyslím, že je to většinou otázka ega, či touha něco si dokázat. Jsme shinobi a kdykoliv jdeme na misi, počítáme s tím, že může přijít souboj na život a na smrt. Několikrát jsem zabila. Udělala jsem to proto, že jsem chránila to, co je pro mne důležité. Někdy proto, abych já sama nezemřela. Občas jsem neviděla jiné východisko ze svízelné situace." objasnila jsem Soshimu další kousek ze své minulosti a svůj pohled na celou problematiku systému ninjů. Možná se mu to nebude příliš líbit, ale z nějakého důvodu budu raději, když mě bude nesnášet za to co jsem, než aby si vytvořil iluzi o dokonalé Mikomi a později litoval.
"Chci být silnější, abych mohla dohlédnout na ty, kteří nemají dostatek sil, aby se sami ubránili. Chci ochránit Konohu, protože je to můj domov a nepřežila bych, kdyby se náhle stala pouhým záznamem v historických spisech. Záleží mi na mé rodině, která se nesčetněkrát stala cílem únosců a vrahů, dychtivých získat naše kekkei genkai." shrnula jsem své pocity do několika prostých vět. Děti se vzácnýma očima jsou s krutostí tohoto světa konfrontovány více než kdo jiný. Nejspíš i to byl důvod, proč mi přišel Soshi tak blízký.
"V neposlední řadě mám problém se svou hrdostí, kterou se snažím ochránit možná více, než je zdrávo." osvětlila jsem i skutečný důvod, proč si přeju Faita překonat. Překonám každého, kdo pošlape mou důstojnost.
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Sat Jun 27, 2015 7:41 am

Pomalu ale jistě dojdu sem. Uvědomím si že jsem ještě nedeaktivoval Byakugan a proto to udělám dřív než vejdu. Usměji se a zanedlouho uvidím nějaké dva Shinobi jak trénují jeden byl úrovně nižší myslím že je to také Genin přesně tak jako já a ale ta druhá byla zase úrovně vyšší. Neodhadl jsem ale ihned jsem rozpoznal že je to Hyuuga a proto jsem si sedl kousek vedle ní.
Zdravím vás, mé jméno je Hanabii Hyuuga. Laskavě se usměji a vyčkávám na jejich odpověď. Tu dámu jsem již vyděl přece jenom je ze stejného klanu co já a jsem docela dosti dobrý pamětník na jména uvažoval jsem že je to Mikomi.. Mikomi Hyuuga..
Umm... Gomen, ale nejste vy náhodou Mikomi ? Hyuuga Mikomi ? Můj pohled už není laskaví spíše více zamyšlený. I poté čekám než mi odpoví.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Sat Jun 27, 2015 11:23 am

Soshi

Usmál jsem se. "Dobře zvolená slova. Mnohem lepší, než: Chci být silnější než on, abych ho porazila a on uznal, že jsem lepší."
Nevím proč, měl jsem pocit, že by si s ní otec rozuměl. Škoda, že neměli ten luxus pořádně si popovídat.
To už ale náš rozhovor přerušil jiný Hyuuga.
Koketoval jsem s myšlenkou propadnout se do vody a prostě zmizet. Nicméně jsem tam zůstal stát.
"Zdá se, že našemu rozhovoru je konec..."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Sat Jun 27, 2015 5:36 pm

"Kdykoliv za mnou můžeš přijít, pokud budeš mít náladu na povídání." mrkla jsem na Soshiho. Těšilo mne, že můj důvod proč se stát silnější pochopil. Proč nemohl tak dobře naslouchat i Faito Dansaku? Proč je to takový nechápavý, zabedněný tupec? Pak už jsem obrátila svou pozornost k nově příchozímu.
"Ano, jsem to já. Mohu nějak pomoci?" zachovávala jsem si neutrální pohled i tón hlasu, i když mi neušla změna výrazu Hanabiiho. Copak je mé jméno důvodem pro to, aby byli kolem mně tak obezřetní?
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Mon Jun 29, 2015 12:21 pm

Chvíli jsem čekal na odpověď jelikož Mikomi odpovídala ještě jednomu chlapci který stál hned na proti nám. Ovšem po malé chvíli obrátila svůj pohled na mne. Zeptala se co bych od ní potřeboval, ale největší radost byla ta, že jsem uhádl její jméno. Potřeboval bych od vás laskavost a to tu, že se mnou budete trénovat..
Potřebuji hodně zesílit, slyšel jsem že brzy budou Chuuninské zkoušky a já potřebuji co nejvíce zesílit !
Usmál jsem se a opět čekal na její odpověď.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Mon Jun 29, 2015 4:29 pm

Soshi

S úsměvem jsem kývl a pak už jsem ty dva nerušil. Zůstal jsem ale poblíž. Zkusil jsem se dokonce na vodě posadit. Pomalu....pomalu...ták
Nad tou troufalou prosbou toho Hyuugy jsem se musel pousmát.
Vždyť by mu stačil úplně obyčejný chuunin nebo jounin. Copak se kadý musí učit hned u toho nejlepšího? Základy vás naučí kdokoli a na nejsilnější techniky stejně moc lidí nemá...
Neříkal jsem ale nic a dál pozoroval, co na to Mikomi.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kameko Mon Jun 29, 2015 4:46 pm

Po návratu z poslední mise mě čekal jeden významný úkol. Utratit odměnu. Celý den jsem proto pobíhala po obchodech a sháněla všechno možné i nemožné. Nakonec jsem si řekla že zkusím štěstí ještě s jedním projektem. Projekt SsU. Dojdu proto na cvičiště a usadím se kousek stranou. Je tu pár lidí, což mi naprosto vyhovuje. Vytáhnu z kapsy bloček, tužku a tak jak lidé okolo trénují, nakreslím si pár obrázků a začnu si dělat zápisky. Byla jsem především zvědavá na dva Hyuugy, kteří zrovna vedli jakýsi rozhovor. Než začnou, namaluji ještě jeden více méně umělecký obrázek chlapce, který sedí na hladině vody.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hyuuga Mikomi Mon Jun 29, 2015 7:02 pm

"Nemám mnoho žáků, takže zatím jsem ochotná pomoci každému, kdo o to poprosí." řekla jsem směrem k mladému Hyuugovi.
"Jak jsi na tom s ovládáním chakry?" položila jsem vcelku jednoduchou otázku a mimoděk se podívala na Soshiho, který se uvelebil na vodní hladině.

(Velice se omlouvám, nemůžu slíbit, že tu budu z důvodu nemoci. Snad mi bude brzy lépe.)
Hyuuga Mikomi
Hyuuga Mikomi
Velitel Konohagakure policie *ADMIN
Velitel Konohagakure policie *ADMIN

Počet příspěvků : 395
Registrován : 13. 07. 13
Age : 27
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Hanabii Hyuuga Thu Jul 02, 2015 4:04 pm

Hrdě jsem se pousmál a koukl jsem na Mikomi...Podle mého názoru jsem na tom dobře, jelikož nejsem jeden s těch typů co jen sedí a myslí si že se vše naučí jen tak. Takže mi to jde v podstatě poměrně dobře. Usměji se a poté dodám.. Také už umím povolat Byakugan a pár technik. Pousměji se ještě o něco více a čekám na Mikominu odpověď.
Hanabii Hyuuga
Hanabii Hyuuga
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Thu Jul 02, 2015 7:35 pm

Soshi

Bedlivě jsem poslouchal, když ale promluvil Hanabii, zašklebil jsem se.
Aha, Byakugan, jasně, co jiného. To se mě asi netýká.
Vstal jsem, hluboce jsem se uklonil Mikomi, na Hanabiiho jsem se ani nepodíval, otoči jsem se na patách a došel jsem na břeh. Stejně byl čas na svačinu.
Vyndal jsem proto z batohu rýžové placky a hledal jsem nějaký placatý kámen a trochu dřeva, abych si je mohl opéct.
Cestou jsem se lehce usmál na dívku, co tam postávala.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kameko Thu Jul 02, 2015 8:10 pm

Zaregistrovala jsem pohled toho kluka, co předtím jen tak seděl na vodě. Oplatím mu úsměv a pomalu k němu dojdu. Ahoj. Na, tohle je pro tebe. Z bloku vytrhnu papír a podám mu skicu jeho samého jak sedí na hladině. Jsem Kameko Shan. A ty jsi? Teda, vím že ty nejsi Kameko, myslím tím jak se jmenuješ. 
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Thu Jul 02, 2015 8:22 pm

Soshi

Upřel jsem na Kameko zvídavý pohled. Odložil jsem dřevo, utřel si špinavé ruce do oblečení a pak jsem vzal obrázek. Špatné to rozhodně nebylo.
"Nejhezčí podobizna mě, co jsem kdy viděl..." řekl jsem s úsměvem. To, že je to první podobizna, kterou jsem kdy viděl, jsem samozřejmě už nedodal.
"Jsem Soshi. Máš zajímavý outfit, Kameko..." řekl jsem, pečlivě jsem složil papír, vyndal jsem z kabely knihu a papír do ní pečlivě založil. Pak jsem ji vrátil na místo a opět jsem začal sbírat nějaké větve. Ještě, že v posledních dnech nepršelo, oheň bude cobydup.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kameko Thu Jul 02, 2015 8:38 pm

Outfit? O čem to...? Sakra! Ehm, no víš, tohle není normálně to v čem chodím. Jen jsem si na to tak zvykla že už to nevnímám... snažím se to zamluvit a rychle lusknu prsty, přičemž se "přivolání" zbroje zruší. Když se rozptýlí ta trocha kouře, stojím tam v černém tílku a volných kalhotách. Tohle je asi... lepší... zamyslím se. Pak se zvídavě zadívám na jeho konání a chvilku přemýšlím. Potřebuješ ten kámen rozehřát? 
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yuki Ōkami Thu Jul 02, 2015 8:47 pm

Nakonec jsem se dostala na místo kde byl Soshi a povídal si s nějakou holkou. Přišla jsem k němu zezadu a chytla jej kolem ramen a pote řekla. “Jsme v tymu tak krátce a ty už mě podvádíš s jinou?” Snažila jsme se nesmát ale neslo to byla sem šťastna ze konečně jsem se cítila zase cela. I Soshi si mohl všimnout změny v mem výrazu i v tom jak jsem působila. Byla jsem proste šťastna. Nakonec mě napadla ještě jedna otázka. „Neviděl jsi náhodou Hokage? Říkala ze se nám ozve a už je to nějakou dobu co se neozvala.“ Nakonec jsme se od něj odlepila a vyčkávala na jeho odpověď.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Fri Jul 03, 2015 4:42 am

Soshi

Kameko se ve chvíli změnila. Slyšel jsem o technikách přivolávání, ale čekal jsem normální zbroj. Tohle bylo něco extra.
"Ani ne, snažím se rozdělat oheň, abych si ohřál tuhle placku..." řekl jsem, když mě cosi objalo okolo ramen.
"Jo, taky jsem byl několik dní na slavnostech, ale toho sis jistě všimla..." řekl jsem, možná až trošku moc kysele. Na můj vkus se o mě zajímalo nějak moc lidí. Povzdechl jsem si.
"Promiň. Ne, neviděl jsem Hokage. Zkus se poptat nějakých jouninů nebo senzibilů."
Začal jsem skládat dřevo do ohniště a následně jsem an něj položil kámen tak, aby tvořil hezkou "pánvičku".
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kameko Fri Jul 03, 2015 7:11 am

Když se na něj vrhne ta holka, obočí se mi povytáhne v tázavém výrazu. Hele, to... nechci být nějak neomalená, ale já toho roztomilého klučinu viděla první. Takhle na něj skákat se přinejmenším nesluší. Na tváři jsem měla pohoršený a přirozeně žárlivý výraz. Já ho viděla první... já mu namalovala obrázek... táhni hledat svojí hokage ty... ty... vrrrrrrrrrrr
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yuki Ōkami Fri Jul 03, 2015 6:22 pm

Když Kameko zmínila ze ho viděla první. Tak mě něco napadlo, ale nechtěla jsem byt moc zla. „Tak ze prve kopretinko. Mé jméno je Yuki Ōkami a za druhé Soshi je můj Týmový partak. Tudíž jsem jenom zjišťovala jestli neví kde se nachází náš Sensei. A za druhé já ho viděla drive.“ Přeci jenom jsem si male rýpnutí nemohla odpustit. Přeci jenom jsi jej přivlastňovat nebylo správné. Takže jsme cekala další z těch žárlivých nebo vražedných pohledu. Tedy pokud se nestane něco závaznějšího.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Kameko Fri Jul 03, 2015 6:52 pm

Kopre... no já ti dám. Už už jsem se chystala, že s tou holkou zatřepu, když v tom jsem si uvědomila jednu podstatnou věc. Říkala jsi týmový parťák? A kdepak máte třetího, smím li se ptát? Jen pro pořádek, jsem Kameko Shan, vnučka mistra Ioa. Jistě jsi o něm slyšela... vyrábíme kunaie, shurikeny a prakticky všechny ostatní zbraně v Konoze. Takže tvůj příměr s kopretinkou fakt nebyl na místě.
Kameko
Kameko
Genin
Genin

Počet příspěvků : 45
Registrován : 05. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Yuki Ōkami Fri Jul 03, 2015 7:26 pm

Kameko byla dotčena mým přirovnáním ke kopretince. To šlo poznat.
„ Ano, už jsem si myslela ze mě vymenil. No třetího nemáme, zatím. A Co jsi myslela ze je to snad můj kluk? Bez urážky Soshi není můj typ.“ Doufala jsem ze si to Soshi nevezme moc osobně. Když Kameko zmínila její jméno prohrábla jsem si vlasy a pak jenom dodala. „Promiň, ale tohle Jméno mi nic neříká. Nechce po mě někdo, abych se snad naučila znát všechny informace klany a významné občany z konohy za pouhých pět let. Nebo ano? Ano jak jsem naznačila já odtud nepocházím.“ Řekla jsem Kameko jelikož jsme cekala ze by se tato otázka mohla objevit.
Yuki Ōkami
Yuki Ōkami
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Soshi Fri Jul 03, 2015 9:41 pm

Soshi

Jeden by řekl, že když se o něj hádají dvě holky, bude to příjemné. Ale nebylo. Ani za mák. Vlastně, pro jejich rivalitu jsem byl neviditelný a nepodstatný. Proto jsem se rychle oklepal, a zatím, co se ty dvě slepičky hádaly, já jsem vzal do ruky klacíky a začal jsem je třít o sebe. Zopakovat si základy přežití nikdy není od věci. Stejně jako ty dvě, jsem je i já okázale ignoroval.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 2 - Stránka 15 Empty Re: Cvičiště 2

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru