Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 4 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 4 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Sep 05, 2013 3:22 pm

"Hai" řekl jsem trochu zmrzačele strejdovi a otočil jsem se na toho draka. Sice jsem nepotřeboval aby ho přivolala, ale aby mu vyřídila vzkaz, ale když už je tady tak to vyřídím sám. "Chtěl jsem ti jenom poděkovat za tu tvou radu, kterou jsi mi dal při mém tréninku Kuchiyose. Arigato." poděkoval jsem a mírně se uklonil. Vůbec nevím co to dělám. Asi dospívám.
"No nic, tak já zatím půjdu. Mějte se." rozloučil jsem se se všemi přítomnými a odešel z kanceláře ven.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Sep 05, 2013 4:43 pm

Nakonec jsem se opet vratil do kanclu a aklepal na dvere.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Thu Sep 05, 2013 5:22 pm

Maki se podíval na Raikiho a usmál se.
"Nemáš vůbec čas, rád pomáhám ostatním," odvětil vesele. Pak se vydal za mnou do kanceláře, kde se posadil. Mezitím přišel někdo jiný, než Hokage. Ale po bližším prozkoumání bych možná mohla usoudit, že je mu trochu podobný. Takže jeho další příbuzný.
"Em... Přišla jsem si sem pro techniku..." odpověděla jsem s trochou nejistoty v hlase. "Možná bych ji dstala dřív, ale dopustila jsem se nějakých nechtěných... provokací, což jsem si odčinila na misi. Tak jsem se chtěla Hokageho-san zeptat, zda si mohu tu techniku už vzít... Ale tak se zeptám vás. Je možné, abych obdržela na trénink nějakou katonovou techniku ranku C?" Snažila jsem se chovat slušně, žádné hrubé věty, žádná známka otrávení z ta dlouhého čekání na hloupou techniku. Člověk by se ptal, proč tolik po nějaké technice z Konohy toužím? Ale já prostě nějakou chtěla ovládat, nějakou tu typickou techniku, ninjutsu, které znají všichni.
Měla jsem ještě jednu otázku, tu jsem si ale hodlala nechat pro Hokageho. Je totiž příliš vážná a důležitá na to, aby ji slyšel jen nějaký zástupce.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 05, 2013 5:51 pm

,,Techniku?" na chvíli jsem se zamyslel a sedl si do křesla. Už bylo celkem moc měkké, takže pohodlí nic moc. ,,Tak jestli jsi byla na misi, tak nevidím problém." zase jsem se zvedl a otevřel malou knihovnu s technikami. Šmárja..tu je bordel. Chvíli jsem tam hrabal a pak už jsem ji konečně našel a dal ji Killunii. ,,Katon: Housenka no Jutsu...Myslím, že ideální C-ranková technika." pousmál jsem se a čekal, jestli nebude chtít ještě něco.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Killunia Thu Sep 05, 2013 6:49 pm

Zdá se, že jej absence mé čelenky, i když jsem měla tělo ještě částečně zahalené černým pláštěm, nijak nezarazila a v poklidu mi předal svitek technikou. Převzala jsem si jej a úklonem jsem poděkovala. Vydala jsem se na odchod spokojená. Nechtěl znát můj původ, dostala jsem konečně nějakou tu obyčejnou techniku, jejíž náplň by se neměla zdát tak náročná jako u Onidourou, a zároveň techniku, kterou jsem nemusela vymýšlet. Maki se taky zvedl a vydal za mnou.
"Na shledanou."
"Půjdeme rovnou na cvičiště?" otázal se mě, jakmile jsme vyšli z kanceláře.
"Hm," přikývla jsem. "Alespoň ten základ bych si chtěla procvičit..." Jakmile jsme vyšli na čerstvý vzduch, zaplavil mě velmi příjemný pocit. Konečně jsem dostala, co jsem chtěla.


(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 05, 2013 6:58 pm

,,Ale vrátit!" řekl jsem rázně, ještě před tím, než odešla. Doufám, že ji vrátí, nerad bych běhal po vesnici a hledal ji. Pousmál jsem se a podíval se na tu hromadu papíru na stole. Sice jsem zástup, ale nějaké papíry můžu vyplnit i já. Pustil jsem se do práce a čekal, jestli se někdo ještě objeví.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Sep 05, 2013 7:42 pm

Ako vyšlo to dievča s kancelárie čakal som a nič. Tak som čakal ďalej a akosi nikto nepovedal aby som mohol vstúpiť preto som pre istotu zaklopal ešte raz keďže možno asi nevedia že tu ešte niekto je. Toto sa môže stať len mne. Pomyslel som si no potom som sa sám pre seba pousmial. S tréningom mi to šlo naozaj veľmi dobre a rýchlo som postupoval v pred preto ma niečo také ako toto malé zdržanie nemohlo odradiť a ani mi pokaziť náladu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Thu Sep 05, 2013 7:45 pm

Když se ozvalo zaklepání, podíval jsem se na dveře a nechal papíry být. ,,Dále." zkusil jsem se pohodlně posadit, i když to moc nešlo, a čekal jsem, kdo vejde.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Thu Sep 05, 2013 8:00 pm

Asi na to vážne zabudol alebo ani nepočul to moje zaklopanie no čo nevadí hlavne že som sa tam už dostal. Vstúpil som teda dnu zatvoril som za sebou dvere a postavil som sa oproti stolu tak aby som bol v strede a Seito mal na mňa dobrý výhľad."Ehm ... " Zaskočilo ma že tu nieje Hokage ale to nevadilo aspoň som v to dúfal preto som spustil. "Ak by to išlo rád by som si vypýtal dve techniky ... a to Sōfūshasan no Tachi a techniku Katon : Ryuuka " Poveal som smerom k Seitovy a nahodil som môj zvyčajný sebavedomí úsmev. Ak by mi to ale nepovolil asi by som si vybral nejakú misiu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 06, 2013 3:15 pm

,,Dobře." pousmál jsem se na něj a přešel opět ke knihovně a začal hledat ty techniky. Po chvíli jsem je našel a položil je na stůl. ,,Tady to je...Katon: Ryuuka no Jutsu a Sōfūshasan no Tachi." podíval jsem se a něj a čekal, jestli bude chtít něco dalšího.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Sep 06, 2013 8:51 pm

Cestou sem som sa tvárila čo najnenápadnejšie, dúfala som, že si ma nikto nebude všímať. Opak bol pravdou. Vzbudzovala som pozornosť viac než dosť a to ma nehorázne vytáčalo.
S povzdychom som vošla do budovy. Vyhovoval mi fakt, že sa tadiaľ premávalo málo ľudí, rozhodne menej než v uliciach Konohy a nezazerali na mňa ako vyorané myši. Vybehla som tie schody hore, teda dúfala som, že idem dobre, páč tu som ešte nikdy v živote nebola. Zastavila som sa až pred dverami, odkiaľ som počula hlasy. Hmm...Zrejme tá Hokageho kancelária bude tu... Neklopala som. Nemalo to zmysel, keď dnu už niekto bol. Pristúpila som teda k oknu a pozorovala dianie v Konohe.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Sep 07, 2013 7:31 am

Doslova sa mi rozžiarili oči keď mi to podal. "Ďakujem a dovidenia." Povedal som hneď a po týchto slovách som sa okamžite vybral smerom na cvičisko.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sat Sep 07, 2013 9:01 am

,,Jo..měj se." pousmál jsem se a na chvíli se postavil, protože na té židli se pořád sedět nedalo. Přešel jsem k oknu a pozoroval Konohu. Přemýšlel jsem, jestli ještě někdo přijde, nebo už budu moc jít i trénovat.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Sep 07, 2013 10:06 am

"Vesel sem zdravim Seito-Sama. Hokage-sama zde neni?" Trochu me to prekvapilo ale co no.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sat Sep 07, 2013 10:14 am

Odvrátil jsem pohled od okna a podíval se na Hikara a trochu se pousmál. ,,Ne. Momentálně zde není. Já jsem zatím jeho zástup."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Sep 07, 2013 10:35 am

"Chapu. No tak kdyz jsem tady rad bych svitek s Kage bushin no jutsu." Rekl jsem vedel jsem ze na nektere techniky jsou treba dva lidi a diky me popularite tohle byl asi jediny zpusob jak toho docilit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sat Sep 07, 2013 11:07 am

,,Hned to bude." začal jsem hledat svitek s technikou a po chvíli ho držel v ruce. ,,Tak tady to je." následně jsem mu techniku hodil a počkal, jestli nebude chtít ještě něco. ,,Až půjdeš, můžeš tu poslat dalšího, jestli na chodbě tedy někdo stojí."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sat Sep 07, 2013 11:09 am

"Dekuji." Poklonil jsem se a vzal si svitek s technikou a pak vysel z Kancelare. "Dalsi" A to uz jsem se vydal smerem do sidla.
(P_resun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Sep 07, 2013 3:57 pm

Po celý čas som ignorovala chlapca, ktorý bol pravdepodobne Hyuuga. Súdiac podľa očí. Áno, i ja som poznala tento klan, hoc som pochádzala z Amegakure.
Pokojne som vyčkávala, až kým nevyšiel von nejaký chlapec a následne i on. Pomaly som vstúpila do kancelárie a prižmúrila oči na nejakého chlapa. Toto predsa nie je Assasin. Alebo...Možno sa rozhodol zmeniť si vzhľad. Nie, nie, určite to nie je on. Premerala som si ho od hlavy po päty. Vy nie ste Hokage, že? Opýtala som sa pre istotu a ľahko som sa zamračila. Že by to bol len jeho dočasný záskok?
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sat Sep 07, 2013 4:41 pm

Podíval jsem se na nově příchozí a trochu se zadíval na ten plášť. Zamračil jsem se a podíval se jí zase do očí. ,,Ne nejsem. Jsem jen dočasný záskok." odpověděl jsem jí a stále ji pozoroval.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Sep 07, 2013 6:11 pm

Zamračila som sa. No výborne! Už zase som si to zle načasovala... Vlastne, keď tak nad tým premýšľam, pokojne sa môžem porozprávať aj s týmto...Shinobim. Keď je teda Assasinov záskok. Dopočula som sa o vojne medzi vami a Iwou. Prehovorila som. Môj výraz bol stále chladný, vôbec sa nezmenil. A chcela by som sa k vám pridať. Možno vám to príde divné, čo vám nezazlievam. Povzdychla som si. Viete, Konan bola pravdepodobne moja babka a síce som ju nikdy nestihla spoznať, viem, že verila v Naruta. Pohľad som uprela von oknom na Monumenty, kde sa črtala Narutova hlava. A ja verím vo vás. Mala som tú česť spoznať, akí sú vaši shinobi obetaví, keď mi pred mnohými rokmi zachránili život. Nehľadiac na to, odkiaľ som a čo som zač. Privrela som oči a spomínala na onen deň, keď som mala zabiť toho nukenina. Nebyť nich, už by som tu pravdepodobne nebola. Ak mi teda neveríte, môžte mi s členmi klanu Yamanaka pokojne prehľadať myseľ, čo si myslím, že by bola zbytočná strata času, pretože moje úmysly sú čisté. Zmĺkla som a sklopila pohľad.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun Sep 08, 2013 10:11 am

Super zrovna takové rozhodnutí mám činit já.. Pomyslel jsem si a trochu si povzdechl. ,,Ano válka opravdu je. Každá pomoc se hodí, to je pravda, ale musíme být obezřetní. Takže to s tím prohledání mysli bude asi aktuální. Ne že bych vám nevěřil, ale tenhle krok určitě pochopíte, že musí být vykonán." lehce jsem se pousmál a díval se na ni. Je válka, takže musíme být opatrní.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Sep 08, 2013 12:44 pm

Povzdychla som si, privrela oči a letmo prikývla. Ak je to teda vážne nutné, podstúpim to. Chápala som to, musel mať istotu, že nie som nejaký špeh alebo tak niečo.  Inak...Natiahla som ruku k čelenke so znakom Amegakure na čele a stiahla si ju dole. Toto už teraz asi potrebovať nebudem. Prižmúrila som oči na čelenku v dlani a zovrela ju.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Seito Senju Sun Sep 08, 2013 3:52 pm

Nic jsem dále neříkal, byl jsem rád, že to pochopila a vzala to v klidu. Pomalu jsem se postavil a otevřel dveře na chodbu. Nikdo další už tu nestál, takže s ní můžu jít až na středisko. Bude lepší, když u toho budu. Podíval jsem se na ni. ,,Můžeme?" čekal jsem, až vyjde ven. Zamkl dveře a pomalu se vydal pryč.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun Sep 08, 2013 6:25 pm

Povzdychla som si. Nebude sa mi to páčiť...To som vedela. Nemala som rada, keď niekto o mne vedel viac, než som chcela. Ale čo už. Preto, aby mi dôverovali, urobím čokoľvek. Pomaly som vykročila za Seitom a vyšla von na chodbu. Môžme...Sklopila som pohľad a následovala ho. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 4 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru