Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 22 z 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 22 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 22 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jun 05, 2014 9:42 pm

Vytáhl jsem ze svého stolku kunai a začal psát přepisovací formuly, abych ji mohl zbavit vlivu Otokageho. Nenápadně jsem tam vložil formulku, aby nemohla zaútočit na Konohu nebo zabít jejího člena.
"Synku, dovol, abych ti představil, tvou tetu Reinu Kanu."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 05, 2014 9:48 pm

Postavila jsem se a prohlédla jsem si svého synovce. Jak marné. Povzdychla jsem si.
"Nějaké ceremonie vynecháme oba víme co jsem zač. Jsi teď jediný "žijící" člen klanu Kana." přistoupila jsem k němu a vzala ho za pravou ruku. Mohl pocítit chvilkové pálení na vnitřní straně pravé ruky u zápěstí. Když jsem ruku sundala a ukázala jsem mu svou, tak měl na tom samém místě co já tetování krystalu.
"I když máš jiné jméno krví a schopností se nezapřeš." podala jsem mu svitek (psaný seznam majetku klanu Kana s popsaným místem, kde je bude moci najít).
"Taky jsem ti chtěla výměnou za svobodu nabídnout spolupodíl na jeho tréninku. Ohledně shotonu je slabší než genin." mluvila jsem spíše k Assasinovi
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jun 05, 2014 9:51 pm

Cože!? To si ze mě dělá...
To není možné...Tohle je ta nejnebezpečnější žena na světě? Moje teta? Nebylo to správné, nevěděl jsem, co tady dělá táta s touhle ženou.
Nevěděl jsem co říct..tak jsem řekl jen.."A..Ahoj ..t..teto?" pak mě chytla za ruku..a měl jsem fakt hustou kérku!!!
Wau.
A najednou na mě vysypala tolik věcí..To snad není možný..Tolik věcí nemá ani klan Senju! Je ze mě miliardář! Mohl bych si koupit ne jedne..ale víc Icha podniků!
"Trénink? Možná jindy, děkuji. Teď budu trénovat se Žabím dědou."
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Jun 05, 2014 9:55 pm

Hm..Trénink nebyl špatná nabídka. "Myslím, že by ti jen prospělo, kdybys trénoval i krystal. S mou pomocí můžeš zvládnout být tam i tam." přimhouřil jsem oči. Já vím, jak na něj. "Byl bys fakt hustej sennin!"dořekl jsem.
"Bereme to.." vstal jsem a vložil kunai Reině do hlavy. Mohla pocítit malinkou změnu.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Jun 05, 2014 10:01 pm

Z počátku se mi do toho vůbec nechtělo. Krystal jsem nesnášel, ale poté, co jsem potkal Mamku, jsem na něj měl odlišný názor. Táta překvapil..
"Budu hustej sennin.."zopakoval jsem a začal skoro slintat.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Reina Kana Thu Jun 05, 2014 10:03 pm

Skoro jakoby se mi zatočila hlava, ale najednou to bylo jiné.
"Děkuji. Ten majetek, nejsou to jen peníze, jsou to i rodinná dědictví nikdo jiný než uživatel shotonu se tam nedostane. Je tu jedno dědictví ale to ti nedám, zatím." pronesla jsem a podívala se na Assasina znova.
"Jestli uvidíš Itachiho řekni mu, že na něj čekám, ráda bych ho přinejmenším zbila za ty falešné kecy o Shoovi. A zjisti mi prosím jestli můžeš víc o mém manželovi." položila jsem mu na stůl černý krystal a prošla jsem kolem Tobira a zastavila se u něj.
"Budu hodně přísná na trénink, připrav se na to." dořeknu chladně a krystal celkově zmizí z místnosti. Měl zabránit, aby to nikdo co se v kanceláři odehraje, neslyšel. Prošla jsem i kolem dalších lidí před kanceláří rovnou ven před budovu. Hvízdla jsem a Dag sletěl ke mě. Naskočila jsem na něj a on znovu vzlétl.
"Tak a teď do diamantových skal." pronesla jsem a najednou jsem se cítila lépe.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 06, 2014 8:36 pm

Procházel jsem vesnicí, když jsem viděl přistávat obřího draka na střeše.. věděl jsem kdo to je, bylo jen málo lidí co umělo vyvolat tuhle stvůru přímo z pekel. Reina. Co tady ale chtěla ? Nenapadal mě žádný rozumný důvod, a proto jsem se vydal k této budově, musel sem být u toho. Když jsem dorazil bylo už pozdě.. drak se vznesl a odletěl. Mě to nedalo a proto jsem vystoupal až nahoru ke kanceláři, stáli před ní nějaké děti. Já však neměl v plánu čekat a tak jsem bez vyzvání přišel. "Assasine.." Sotva jsem promluvil musel vědět kdo jsem, tomu napovídal i znak klanu na plášti připevněném na mém rameni. "Vrátil jsem se z Otogakure.. a dám ti veškeré informace.. tak jak jsme se dohodli.. ale něco za to chci.." Vážně jsem prohodil.. že zde už někoho měl mi bylo putna.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jun 06, 2014 9:09 pm

Už jsem to zkrátka nevydržela. Měla jsem na všechny zlost. Moje nálada se úplně změnila. Já se trmácím takovou dálku tam a hned zpátky kvůli poslání a oni mě tu předbíhaj v řadě? Dokonce dvakrát. Tak to teda ne, jakmilekolem mě prošel ten chlápek tak ve dveřích jsem ho čapla za kapucu a povídám " Tak takhle ne chlapečku, už ta před tebou měla tu drzost. Znova už ne, postav se hezky do řady. " Podívala jsem se na něj zlomyslným pohledem. Oproti tomu mému usměvavému to skoro vypadalo jako bych byla yandere. Tentokrát jsem se nenechala odbýt.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 06, 2014 9:43 pm

Když jsem procházel.. sáhla na mě ? Dokonce mě přitáhla za mou rodinnou památku. Podíval jsem se na ní.. nasadila zlý pohled.. opravdu zlý. Leckoho by mohl takovýhle hrůzostrašný pohled ženy vyděsit nebo něco takového, já ho oplatil svým. "Ehm.. Myslím že genin na tvé úrovni nemůže mít vážnější úkol než mám já... podřadní se musí podřídit těm silnějším. Chitil jsem jí za zápěstí ruky kterou mi držela kapuci. "A myslím, že bys neměla sahat na lidi, které neznáš.. né všichni mají vždy dobrou náladu." Když mě pustila postoupil jsem o krok dál a podíval se na Assasina pohledem.. co si to jako ti tví genini dovolují. Vím.. bylo neslušné předběhnout, ale informace, které můžou zachránit mír.. nebo naopak pomoct rozpoutat válku.. myslím si že tohle je opravdu vážnější než nějaká mise "ninjů" ve výcviku.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jun 06, 2014 9:49 pm

Odbouchla jsem jeho ruku svou levačkou když mi ji chytil. " Ten tón bych si vyprosila. Já jsem narozdíl od tebe jounin. A nechovej se tak povýšeně, určitě nejsi ani starší. Takových jako ty jsem už potkala hodně " Zavolala sem na Assassina " Hokage-sama. Máte pozoruhodné návštěvy, kteří neví kde je jejich místo " I když s něčím přišel tak neměl tu pravomoc předbíhat důstojníky.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 06, 2014 9:54 pm

Co tím myslela ? Já že nevím kde je mé místo ? To opravdu řekla ženská která není v kuchyni ? (Razz xD) "Jsem nejmocnější Uchiha téhle doby... ty jsi nic, hodnost ti nedá zkušenosti v boji, nedá ti ani sílu.. je to jen obřadní postavní." Nevím proč jsem se choval tak chladně vůči lidem.. přece, po dlouhé době ve mě vzplanul cit zvaný láska, proč jsem pořád chladný ? Měl jsem toho dost nad čím přemýšlet ale proč ted a tady ? Hlavní bylo že tady tahle očividně mladší slečna ráda provokovala. Jak s mým věkem, tak i s hodností. O co jí jde ? Teda kromě toho že jsem jí předběhl.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jun 06, 2014 10:08 pm

" A co má být že jsi nějaký Uchiha? Tím bych se zrovna moc nechlubila " Otočila jsem se na Kena " Bez urážky Kene " Pak jsem hodila pohled znovu na něj. " O mě nevíš vůbec nic, ale přesvědčovat tě o ničem nebudu když vidím, že naivitu máš v krvi. Nechme rozhodnout Hokageho. Určitě nás zná oba. " Podívala jsem se na Assassina. " Hokage-sama? " Zavolala jsem s žádostí o rozsudek.  Normálně bych byla v klidu, ale takové způsoby mě štvaly a nenechala jsem se odbýt jako naivní blondýna.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 06, 2014 10:17 pm

Nevěřícně jsem pokroutil halavou. "Nevděčnice.. nebýt obětí klanu Uchiha.. Konoha neexistuje.. nebýt Itachiho tví předci by zde také nebyli.. nebýt Sasukeho, nikdo z nás by tady nebyl.. jak můžeš být taková vůči lidem co obětovali své životy, co obětovali svůj domov.. vše co mohli, aby pro nás zachránili budoucnost ?" Nasadil jsem si opět kápi "Já jsem hrdý že jsem z tohohle významného klanu.. klanu který v historii sehrál nemalou roli. Prosím.. příště si poznámky o mém klanu odpust. Nic mě nenaštve víc, než neúcta k mému klanu." Pak mě trklo.. omluvila se tomu hochovy ? .. Proč ? Je snad taky Uchiha ? Zajímavé. Pozorně jsem si hocha prohlédnul a pak přesunul pohled na dívku stojící přede mnou. Bylo vidět že se ta její poznámka, ten posměch jménu mého klanu dotkl.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jun 06, 2014 10:25 pm

Trochu jsem se stáhla, ale i tak jsem něco pověděla " O Itachim vím. Jediný Uchiha, kterého skutečně obdivuji, ale všichni ve vašem klanu nebyli svatoušci. Tak se na to podívej i z mého pohledu. My jenž nejsme z těch vašich proslulých klanů nemusíme snášet vaše povyšování nad nás. Slýchám to pořád. Věci jako říkáš teď ty, jako bychom my ostatní byli jen odpad, který nic nedokáže. Zkus se nad tím zamyslet " můj tón se pak trochu změnil když jsem začala obhaovat i normální lidi, kteří nepatří do slavných klanů.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jun 06, 2014 10:32 pm

V průběhu vedení hádky mezi Shiranui a Kisukem, jsem se do místnosti dostal já. Nemohla mi uniknout jejich slova, která zahrnovala všemožné narážky a podobně. Neznal jsem sice tyto dva, ale i navzdory tomu jsem v aktuální chvíli byl docela dobře obeznámený s jejimi základními informacemi. Čistě náhodou jsem slyšel 2x víc informací o Kisukem za posledních pár minut, co jsem kráčel blíž a blíž kanceláře. Byla to zajímavá podívaná. Nebyl jsem ale takový hlupák, že by mi nedošlo o co tady jde. Shiranui stála v řadě před Kisukem do kanceláře a hádali se. Proč by si dovolili se hádat před dveřmi od Hokageho kanceláře? Napadal mě jediný důvod, a to ten, že se tady někomu nechtělo čekat. Podle jejich vznešených řečí, o tom jak jsou dokonalí oni a jejich klan, jsem uznal za vhodné do toho to zasáhnout. Byla zde stanovena pravidla, kterých cílevědomé porušování se naráželo i na řád v Konohagakure no Sato, čím jsme se trochu přiblížili mému povolání. Navíc co bych to byl za muže, kdybych se nezastal dívky? "Měl by si se zařadit, pokud nestojíš o žádné problémy. Pokud si chceš zpříjemnit čekání, zahrajeme si šachy." Promluvil jsem ke Kisukemu výhružně. Co na tom že byl Uchiha? V poslední době se slovo Uchiha hodně přeceňovalo...
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Jun 06, 2014 10:39 pm

TAky uz sem mel toho dost ale nastesti do toho zasahl Benjiro. Ja jsem jen nakonec dodal. "Pokud si cenis jmena sveho klanu tak se podle toho chovej. Vytahujes tady historiccke hrdiny. Ale co delas jen se chovas jako povysenec nad vsechny ostatni. Jediny kdo spini jmena ruznych klanu jako jsi ty. Nejde o to z jakeho si klanu nebo jake mas oci to je jen lakadlo pro nekoho kdo je nema a pak svet konci v konfliktech." Rekl jsem ale nic vic.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 06, 2014 10:47 pm

Natočil jsem zvědavě hlavu na bok. " A to je další rozdíl.. ty ho obdivuješ.. já no z duše nenávidím. Zradil osoby jenž ho milovaly.. zradil svou rodinu, jen kvůli Konoze která s mým klanem nejednala jinak než s neúctou, vypěstovali si v nás tu pýchu, aroganci, zlost a všechny vlastnosti které nám přisuzujete do ted." Otočil jsem se zády k ní a opět se podíval na Kena "Nehodlám se bavit o klanu Uchiha s někým, kdo se mnou nesouhlasí.. a navíc není Uchiha." Proč jsem jí to vše říkal ? Jediná Lucy věděla jak vidím věci já, jak se cítím. Nikdy jsem nikomu neřekl jakou zášt chovám ke Konoze a Itachimu, proč tedy jí ? Sám nevím, nejspíš jsem si jen potřeboval promluvit s někým kdo mě nemůže pochopit, nasadit mu brouka do hlavy aby o tom přemýšlel. Pak jsem přicupital další.. co se sakra sere do věcí po kterých mu je buřt ? I když, ta maska. Jen jsem se pousmál nad jejich nevědomostí. "A ty jsi kdo ?.. Já se zodpovídám pouze hokagemu, a právě mu jdu podat hlášení o tajné S-rank misi s nejvyšším stupněm utajení... ty nade mnou nemáš žádnou moc.. ANBU, vcházím at se vám to líbí nebo ne, nedovolíte si napadnout hokageho osobního agenta." Využil jsem toho že sme před chvýlí zavřeli dveře, tudíž zvuk v kanceláři byl tlumený, a mě s hlasitostí mého hlasu nebylo skoro rozumět. Pak se dotoho vložil i další přítomný. Líbilo se mi to, když zde byl sám, ani nedýchal abychom si ho nevšimli, ten z nich bude nejslabší.. připojit se až na stranu ANBU ?.. Chabé. (Tak snad na popáte už postnu -.-" Very Happy )
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jun 06, 2014 10:55 pm

Podíval jsem se na Kisukeho vražedným pohledem. Jeho slova ve mě nevyvolávala agresi, ale spíše nutnost zastání se sice početnější strany, ale za to méně vznětlivé. Nejspíš tady měli do návštěvy Kisukeho svůj vlastní klid, řád a systém. Systém to byl jednoduchý: řada, čekání, vstup jednoho, čekání, řada. Tento systém se Kisukemu nezamlouval, a pravděpodobně proto se ho snažil narušit. Tímto ale vzbuzoval nemilé mínění o jeho osobě téměř u všech přítomných. "Tak se hezky zařaď." Kdyby se do Hokageho kanceláře chodilo podle hodnoty a závažnosti splněné mise, geníni by zde zestárli, a to nebylo určitě jasné pouze mě, ale všem zde přítomným.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jun 06, 2014 11:06 pm

" S tebou to opravdu nemá cenu. Pořád to samé dokola. Je mi jedno že si nějakej osobní agent. Zde platí určitá pravidla, která si hned při vstupu porušil. Jen si tu chvilku počkej, ta chvíle tě snad nezabije. Nejdřív půjde tady Ken. Pak já, pak Hikaru si určitě vyřídí své věci a pak můžeš jít hned ty. Zas tak dlouho to trvat nebude. Taky se zrovna nevracím z dovolené, také jsem byla na tajné S rank misi těsně před tím než jsem vyrazila na další. Každej máme důvod tam jít ale dodržujeme pravidla tak se prosímtě zařaď " Byla jsem na něj přísnější, jelikož si nechtěl nechat říct.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 06, 2014 11:14 pm

Nevěděl jsem jestli jsem tady já ten blbej, nebo to byl jen vtip nebo co se sakra děje. "Fajn.. beru vaši logiku... proč sdělovat informace o neustálem pohybu veliteli armád.. když můžeme počkat až bude nepřítel zase jinde, a my nestihneme reagovat." Opravdu jsem přemýšlel jestli mlátit do zdi svou hlavou, nebo jejich. Who cares, strach jsem z nich neměl, měl jsem úkol, zjistit a co nejdříve dodat infromace týkající se Otogakure a její armády a já to za určitou odměnu chystal splnit. Začínal jsem se těšit až budu zase volný.. čistý od všech zločinů které jsem do ted provedl. Na frontu jsem se mohl zvysoka vykašlat. Opět jsem tedy otevřel dveře a v případě nutnosti jsem byl připravený bránit se. Potáhl jsem si kapuci aby mi nebylo vidět do obličeje kde jsem v očích měl již aktivovaný sharingan, pro případ nouze.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jun 06, 2014 11:29 pm

Když jsem spatřil Kisukeho, jak zaújímá obrannou polohu, aktivováním sharinganu, promluvil jsem. "Neber to tak špatně, Hokage si zavolá koho bude potřebovat." Možná že Kisuke nechápal logické počínání okolních lidí, ale nemohl jejich chování v porovnání se spravedlností popřít. Kisukeho sharingan zářil jasně, čeho si nešlo nevšimnout. Každý kdo by se ale podíval jeho směrem, by se vystavil možnému riziku. Kdyby jsme ale vycházeli z úvahy, že Kisuke, když plní mise v rámci Konohagakure no Sato by neměl být nepřítel jejich shinobi, neměli se čeho obávat, a tak se klidně jeho směrem dívat mohli. Pokud by přece něco zkusil, neprobíhalo by to přesně podle jeho plánu. Uchihu Kena by do genjutsu chytit nedokázal, alespoň ne do běžného použivaného sharinganem. Pak by se tedy muselo jednat o výjimečnější techniku. Jak by ale dokázal lapit tolik lidí do min. dvou různých genjutsu? Kdyby chtěl použít stejné genjutsu, které měl v plánu použít na Kena, i na ostatní, mohlo by to mít vyčerpávající účinky. Na Kena totiž právě díky jeho sharinganu jen tak co použít nešlo. Když se zdálo, že Kisuke s ostatními budou dál pokračovat v této konverzaci, objevil se vedle mě jiný anbu a něco mi zašeptal do ucha. Jakmile došeptal, mírně jsem se uklonil a odešel pryč. Měl jsem práci jinde, a dalo by se říct důležitější než nějaké hašteření. Svou nedávno řečenou větou jsem měl pocit, že jsem je dostal do mírového stavu, kdy vyčkají na Hokage, a ten si vybere koho bude potřebovat, co bude v nastálou chvíli akutnější.

Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Jun 06, 2014 11:40 pm

" Tak prostě počkejme koho přesně si Hokage zavolá a budeme to respektovat at už jeho rozhodnutí bude jakékoliv. Bereš? " Podala jsem zároveň ruku na usmířenou abych trochu upustila páru a to napětí. Kdybychom se potkali za jiných okolností mohli z nás být dokonce i přátele. Jenže první dojem byl jaksi katastrofální pro nás oba. " Jinak než si nás zavolá, jak říkáš že si Uchiha. Viděla jsem tě párkrát ve vesnici, ale nevypadalo to jako by si tu běžně žil jako my ostatní. " Zeptala jsem se zvědavě.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 06, 2014 11:55 pm

Když ke mě namířila rukou, nejprve sem se podíval na ní, potom na její ruku a pak opět jí do tváře. Byl to rozumnej nápad, spíš na to už nebylo co namítat. Stiskl jsem ji ruku a na znamení smíru s ní potřásl. Pak přišla ta její divná otázka. "No, byl jsem teď hodně dlouhou dobu na té misi, ale jinak zde mám rodinu.. takže tady pozývám každou volnou chvýli." Odpověděl jsem ji po pravdě. Už sem se po mé práci konečně těšil domů za Lucy a za dětma až je pořádně obejmu.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jun 07, 2014 7:29 am

Odešla Reina a nastal chaos. Uchiha Kisuke začal vytahovat špínu a staré křivdy. Nechtěl jsem, aby to slyšel Tobiru, nechtěl jsem, aby nová generace byla poznamenána tímto nesmyslem. "Tak dost, všichni tři. Minulost vesnice je temná, stejně jako minulost Uchiha klanu. Všichni o ní víme a nikdo ji nevytahuje. Co bylo bylo, žijme přítomností. Proč musí nová generace," ukázal jsem na Tobira, Hikaru a Shiranui a přitom zvýšil hlas. "Proč musí nová generace být pohlcena do stejného víru nenávisti mezi klany? Chceš, aby tvé děti vyrůstaly ve stejném koloběhu?! Určitě nechce, to nechci ani já. Uvědom si to konečně. Jsi inteligentní, abys to mohl konečně pochopit. Zároveň jsi otec, tak se podle toho chovej. Nevychovávej své děti v nenávisti, jako otec pro ně musíš chtít jen to nejlepší.." řekl jsem a mluvil přímo ke Kisukemu, už ne zvýšeným hlasem, ale konejšivým.
"Tak a první půjde Ken, prosím." rozhodl jsem a šel si sednout zpátky do svého křesla.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Sat Jun 07, 2014 7:47 am

Za celú tú dobu som sa vôbec nevyjadroval. Bolo to preto, že som bol genin a aj keby som nechcel tak by ma predbehli. T_T.Predsa len za tú dobu, čo som tu stál ma už zopár ľudí predbehlo a keby nie som tej povahy akej som tak by to bolo zlé a vybuchol by som asi ako Shiranui. Nakoniec ale hokage povedal aby som vošiel prvý. Ja som naňho pozrel z hviezdičkami v očiach. Naozaj som to nečakal, že najprv sa bude zaoberať mnou a to geninom. Hokage je najlepšííí! Prebehlo mi hlavou a vstúpil som teda dnu do tých dverí v ktorých stál Kisuke a zavadzal teraz ale dalo sa tade pretiahnuť dnu. "Dobrý deň, Hokage sama. Chcel by som vás poprosiť o nejakú misiu a taktiež o senseiia. Predtým bol môj senseii Rokuro ale po tom, čo som bol pol roka v nemocnici neviem ako to teraz je." Oboznámil som Hokageho zo svojou situáciou a čakal som na jeho odpoveď.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 22 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 22 z 40 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru