Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 39 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 39 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 39 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 08, 2014 3:15 pm

Jeho útok do slabin mužů jsem zablokoval rukou. Musel jsem ho teda pustit. Zíral jsem na něj se zdviženým obočím a pak pohlédl na Yaeko.
"Přišel jsem, protože jsem chtěl povolení opustit vesnici, na pár dní. Chci jít do Myoboku-zan, učit se Senjutsu. Pak jsem chtěl..no, jsem jounin, na minulé misi jsem byl s Kenem a tak..no, chtěl jsem poprosit i tým, chci to zkusit..Chápu, že nemám zkušenosti, a tak podobně, ale přesto si myslím, že bych to mohl zkusit" řekl jsem svou prosbu a sklopil jsem zrak.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 08, 2014 3:33 pm

Nechtěla jsem se s ním prát. Ne slovně a už vůbec ne fyziky. Rozhodla jsem se tedy, že bude nejlepší jeho přání ignorovat, dokud mě nepožádá slušně, abych mu vysvětlila, proč to není možné. A proto jsem na něho vůbec nereagovala, jen jsem se usmívala, ale oproti tomu jsem se plně věnovala Tobiruovi.
"Nejsem si jistá, jestli tě mohu pustit mimo vesnici bez Hokageho vědomí," pokrčila jsem rameny. "Ale studenta bych pro tebe shodou okolností měla!"
Vlastně jsem byla nadšená. Nemohla jsem bourat už existující týmy, ale mohla jsem tvořit nové. A jeden nový bych zrovna potřebovala.
"Kena bude učit člověk z jeho klanu, aby mohl využít svůj sharingan," dodala jsem k již zmíněnému chlapci. "Ale nedávno tu byl chlapec, který se nedávno stal Geninem..."
Vytáhla jsem Soshiho složku.
"Ale je to komplikované," upozornila jsem ho. "Mnohdy měl problémy s lidmi kolem sebe, protože je z klanu Dansaku. Často naprosto nevinně končí v nemocnici, ještě se neumí bránit. Ale myslím, že v sobě má ten správný základ pro ohnivou vůli."
Napadlo mě, že by potřeboval ještě Soshiho opak, aby se v týmu dobře doplňovali.
"Maro-kun senseie má?" zeptala jsem se zvědavě a Tobiru si lehce mohl domyslet, že pokud ne, tak bude mít studenty hned dva.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Fri Aug 08, 2014 4:52 pm

Tobiru projevil špetku soucitu a sám mě pustil. Bylo to pro něj lepší. Jinak bych ho musel zmlátit k nepoznání, ale Yaeko-chan mě pořád ignorovala. Pokud si myslí, že se budu nějak ponižovat a žadonit o techniky, je na omylu. Já jsem Já, a Já takto nejednám. Konám, nerosím, žnu tam kde jsem nezasel. Beru to, co mé není! Já jsem Já, ať už se jim to líbí nebo ne. "Nebudu to opakovat. Trhni si." Na genína jsem byl příliš tvrdohlavý, paličatý a namyšlený. Někdo by si pomyslel, že s tímto přístup na bojišti dlouho nevydržím, ale ten, kdo se mnou měl již něco do činění, je zastáncem jiného názoru. Typickým příkladem je bratránek z nevím, kterého kolene, Raiki Senju. Však dostal pořádně na frak. Nečekal jsem na nic a odebral se k odchodu. Jenže jsem potáhl na opačnou stranu, takže jsem dveře neotevřel, a Já si myslel že jsou zamčené. Podíval jsem se na Tobira a Yaeko nervozně. Když tu jsem s nimi zamknutý, budu nejspíš za můj přístup k Yaeko pěkně dlouho trhnout podlahu. Chtěl jsem okamžitě vypadnout! A ono to nešlo. Po chvíli jsem ale dostal nápad.
Hokageho kancelář - Stránka 39 Large
"Lá la lá la lá, lá la lá la lá... Prozraď mi můj pane vážený, kam pak vedou dveře zamčený?" Nečekaně jsem zde začal zpívat. Písniček jsem uměl dost... hudební výchovu jsem na akademii nikdy nezameškal. Mikomi s Katashim jsem předvedl již před naší za naší, a nyní Tobiru s Yaeko měli tu čest si poslechnout Do věží! Důvod proč jsem začal zpívat byl prostý... byl jsem v kritické situaci. Z jedné strany zamčené dveře, a z druhé pravděpodobně naštvaný Tobiru s Yaeko za zády. Doufal jsem, že je tato písnička zklidní. Zpívat jsem uměl dobře.
"...kudy kráčí tajně ten, kdo je láskou popleten." Možná se tohle trochu týkalo i Tobira, jak podezřele zamilovaně jednal v Yaečině přítomnosti. "Prozraď mi můj pane ctihodný, proč je tvůj hrad k lásce nevhodný, a kam skrývá vyznání, kdo se lásce nebrání." Měl jsem hlas jak zvon. Hudebník by ze mě určitě byl k nezahození. "Asi do věží, asi do věží." A bylo tu velké finále. Když jsem si však uvědomil, že to nejspíš nezabere, řekl jsem: "Beru to." Měl jsem svůj život rád... navíc být zabít ženskou a nebo mužským? Co to je za smrt? Já si vysněnou smrt představuji skrze hermafrodita.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 08, 2014 6:02 pm

Budu v bezpečí, do Myoboku-zan se nikdo nedostane. Vlastně budu pořád v Konoze, v části Konoze,"ušklíbl jsem se a pak jsem se začal potit. Někdo z klanu Dansaku...Maro...
Hokageho kancelář - Stránka 39 Gif__yamato_scares_naruto_by_naruto_the_ninetails-d654fhk
"Nevím, jestli Senseie má, ale když se chová takhle, tak asi ne," nevěděl jsem, že v tom je něco víc, nevěděl jsem, že Itama je jeho otec. S Itamou jsem měl co dočinění, to díky mě se mu podařilo utéct. Tato hořká vzpomínka mi zalila nitro. Polkl jsem. Přísahal jsem, že jej zajmu a vrátím do vězení já. Musím si uklidit svůj svinčík ne?
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 08, 2014 6:51 pm

Přikývla jsem.
"Nechcete se ještě seznámit se svým druhým žákem, než odejdete?" odpověděla jsem. "Možná byste jim mohl zadat nějaký úkol, než se vrátíte, aby se nenudili."
A dala jsem najevo tím najevo hned dvě věci: že má dva nové žáky a že ho pustím na trénink, o který žádal. Přitom jsem otevřela zápisník, abych si zapsala, jak jsme se dohodli, když Maro začal zpívat. Potom, co nebyl schopný otevřít dveře. Kéž by ho Tobiru vzal s sebou! Pobyt mezi zvířaty by mu prospěl. Pokud by je nezačal napodobovat. Přesto jsem si udržela své stanovisko a nadále jsem vůči němu zůstávala naprosto netečná.
"Soshi-kun se vám bude líbit," pousmála jsem se, abych zklidnila jeho zděšení. "Na shinobiho je snad až příliš hodný. Měla jsem z jeho návštěvy pocit, že by neublížil ani mouše."
Byl to opravdu milý, hodný chlapec. Marův naprostý opak, popravdě řečeno.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Fri Aug 08, 2014 7:35 pm

Něco mi zde nehrálo. Já byl tak něžný ve slovech své písně, a s Yaeko-chan to ani nehnulo. "Divné... tohle se snad stalo prvně a naposled." Pomyslel jsem si, přemýšlejíc nad celou touhle situací. Kéž bych ji mohl číst myšlenky. Uspokojil bych přesně její tužby! Pak by mi určitě neodolala! Jenže její největší momentální skrytá touha byla ta, abych vypadl s Tobirem na tu žabí horu. Já ale žáby tak nerad... je to u nich pořád jen to kva... nebo kokoko a podobně.
Hokageho kancelář - Stránka 39 Tumblr_lrhtevmKKM1qewc7s
"Jo a nemohl jsem si nevšimnout, jak vyvádíte ohledně toho Dansaka. Co to je vlastně zač?" Bylo by dobré o svým týmovým partneru něco vědět. Jestli to je nějaký... co se bojí použít ninjutsu, tak mě hezky podržte. Byla by to brzda. Bránila by mi v rozletu! S tím bych se nikdy nestal nejslavnějším věčným genínem, jaký kdy žil, což by mě na doživotí nakrklo.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 09, 2014 7:39 am

Poslouchal jsem a v duchu se proklínal. Neměl jsem o ten tým žádat!
"R-rad se s nimi seznámím. A zadám úkol. Možná je vezmu sebou, budou tvrdě makat jako jejich sensei! Nic co by nespravil tvrdý trénink.Vtluču jim ohnivou vůli a sílu mládí!" Sevřel jsem ruku v pěst a v očích měl oheň. Nakonec to ve mě vyvolalo spoustu emocí.

Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sat Aug 09, 2014 11:28 am

Podívala jsem se na Mara a začala jsem až litovat, že jsem tohle Tobiruovi mohla vůbec udělat. Choval se jako kdyby neměl nejen slušné vychování, ale ani kapku rozumu. Měla jsem už za to, že akademií prošel jen díky tomu, jak musel lézt učitelům na nervy.
"Podívejte se po Soshim na cvičištích," odpověděla jsem tedy. "Poznáte ho podle černé vrány. Ta je moje, půjčila jsem mu ji na trénink."
Zapsala jsem vše o jejich návštěvě. Marovi jsem žádné tresty dávat nechtěla. Stále jsem doufala, že mu dojde, co po něm chci a proč na jeho otázky nereaguji.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Sat Aug 09, 2014 5:40 pm

(Omlouvám se, dneska jsem betonoval a přichází k Nám velká bouře, takže když tak mě přeskočte, kdybych hodinu po postu Yaeko neodepisoval Sad Ještě jednou se omlouvám, ale mám nápad, jak se odstavím z tohoto na dobu neurčitou Smile )
Byl jsem naprosto ignorován. Byl jsem snad průhledný nebo co?  Je snad něco špatného chtít o svém budoucím týmovém partneru něco vědět? "S Vámi Já ztrácím čas. Takže bílá zebra na cvičišti." Ano, myslel jsem havrana. Nějak se mi to popletlo. Možná by jste neřekli, že havrana se zebrou lze splést, no život Nás ale pořád překvapuje.

Hokageho kancelář - Stránka 39 Tumblr_m8wjdqHsTt1r0x4rno1_500
"Tak zduřte Já si poradím i bez Vaší pomoci. Ve hledání jsem mistr. Jednou jsem našel na svém stole ponožku, a to když jsem ji ani nehledal. Co teprve, když začnu hledat?" S tímto jsem se odebral pryč. Zaujalo mě však jedno sousloví ve Tobirově větě, a to síla mládí. Líbilo se mi jak to řekl. Kdo ví? Možná přeci jen nebude špatný sensei, jak se zdálo. Výlet na žabí horu taky ujde. Vyzkouším, zda-li žáby jedí zeleninu. Jsem přece shinobi se sosaitonem!

Přesun

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Sat Aug 09, 2014 9:30 pm

Tak a bylo to. Měl jsem svůj tým...
Uklonil jsem se a kývl. Černý pták..Soshi, cvičiště. Velký žabák z hory myoboku by jej měl najít tak jako tak. Přemýšlel jsem jaký bude první trénink. Kliky, sklapovačky, běh a další tělesná cvičení.
Heh, to bude skvělé.
"Až odsud odejdu, budete o tom vědět. Nashle!" Znova jsem se uklonil a odešel hledat Soshiho.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Aug 10, 2014 7:30 am

Naposledy jsem se pousmála.
"Hodně štěstí s týmem," popřála jsem mu ještě. "I s tréninkem."
Pak jsem kývla na znamení rozloučení. Maro zmizel skoro ve stejnou chvíli jako Tobiru. Tentokrát už dokonce zvládl otevřít dveře. V kanceláři jsem osaměla. Pohled jsem tedy mohla věnovat jedině pečeti na vedlejších dveřích. Už tam byl několik dní. Bavilo mě ho zastupovat, ale věřila jsem, že se synem by si býval raději popovídal sám. Dopsala jsem zápis o Tobiruově a Marově návštěvě. Už jsem měla za těch pár dní sešit skoro celý popsaný. Rozhodně jsem se tu nenudila. I když jsem nemohla zapřít, že zaběhat bych si šla ráda.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Assasin Senju Sun Aug 10, 2014 10:08 am

"Moku bunshin no jutsu!" zaznělo z protější místnosti, která byla už týdny zavřená. Uvnitř se něco pohnulo a strhlo pečetě najednou. Dveře se otevřely.
Vystoupil Assasin Senju, Nanadaime Hokage. 
Přešel jsem ke stolu Yaeko Uzumaki, mé zástupkyně. 
"Dobré dopoledne Yaeko-san," usmál jsem se a porozhlédl kolem. Nezměnilo se to tady..
V ruce jsem držel několik složek, návrhy, hotové žádosti a tak podobně, vše, na čem jsem za ty dny pracoval. Bylo toho opravdu hodně, někdo by si řekl, že se flákám a nic nedělám, ale nebylo to tak. Je sice pravda, že jsem každý večer meditoval v Sennin módu. Díky přírodní čakře jsem mohl být s každým obyvatelem Konohy, stával jsem se senzibilem, ninjou, který vnímá...Cítil jsem spoustu věcí, obyčejné lidi na ulici, hrající si děti, pracující rodiče, trénující shinobi...Cítil jsem také návštěvu v sídle Sabisu, nechtěl jsem tomu ani věřit. Ujišťoval jsem se, že jsou všichni v pořádku.
Složky jsem podal na stůl a s úsměvem.
"To je vše, co jsem vypracoval, co na to říkáte?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Sun Aug 10, 2014 11:16 am

Hokageho kancelář - Stránka 39 Tumblr_mhev3beMex1s4opfko1_500
Když jsem zaslechla jeho hlas, zrovna jsem se s mírně nepřítomným pohledem dívala na dveře, odkud měl vyjít. Můj pohled v tu chvíli by se dal popsat jako směsice naprosté kočičí oddanosti, když je někdo pohladí a chce si s nimi hrát a snad i zamilovanosti. Tak mě to vylekalo, že jsem na chvíli ztratila obvyklý klid. Popravdě jsem málem shodila křišťálovou kouli, o kterou jsem byla opřená. Chtěla jsem se podívat na cvičiště nebo lépe řečeno na Soshiho, abych viděla, jestli už ho Tobiru našel. Kdyby ho první našel Maro, asi by to bylo nepříjemné. Nicméně jsem se k tomu nedostala, protože jsem pohledem zase zavadila o pečeť na vedlejších dveřích a moji mysl naplnily vzpomínky na naše minulé setkání v nemocnici. Tak či tak jsem doufala, že si ničeho nevšiml.

"Dobré odpoledne," odpověděla jsem rychle, abych zamaskovala nepřipravenost a rychle jsem svoje věci odklidila ze stolu a vstala.
Na tváři mi hrál roztomilý úsměv. Prohlédla jsem si, co všechno udělal. Už od pohledu to bylo jako kdyby právě přepsal všechno, co Konoha potřebovala k fungování a jako kdyby to rovnou o úroveň nebo dvě zlepšil. A tak to vlastně bylo správně. Vždy jsme byli nadčasovou vesnicí. V době války je to ostatně nutností.
"Subarashii!" okomentovala jsem konečně jeho úspěch. "Ale..."
Na chvíli jsem se zarazila. Potřeboval teď odpočinek. A spoustu jídla! Měl by nabrat síly, tak dlouho v kuse pracovat vůbec není zdravé. Přesto jsem mu musela ukrást ještě trochu času. Vzala jsem do rukou svůj zápisník.
"Zapsala jsem vše, co se stalo," podala jsem mu ho. "Každý kdo sem přišel a co chtěl. Většina z toho jsou jen formality, nespěchá to, ale také na vás ve vesnici čeká Amekage se zprávou z mise. Věřím, že musí brzy odejít."
To bylo to nejdůležitější.
"Ostatní věci nespěchají, snad kromě zprávy od Mizukageho. Poslal nám hlavu Tsuchikageho," zatvářila jsem se jako kdyby mi to bylo proti srsti.
Bylo. Bylo to naprosto neetické a nemorální. Sice to byla nutná smrt, ale odesílat hlavy lidí po vesnicích, abyste jim řekli o svém vítězství, to je rys lidí, jaké nemám ráda. Soshi byl ze stejného klanu a přitom se od Mizukageho tak lišil! Každý člověk má dobrou i zlou stránku. Já jen nemám ráda lidi, kteří si vybrali špatně nebo kteří si neumí vybrat vůbec. Ti jsou možná ještě horší.
"Také je tam zapsáno, kdo zastupuje velitele Jouninů," dodala jsem ještě. "Hideo-san pokračuje ve své misi a je na stopě Hakuei. Dozvěděli jsme se o nich zajímavé nové informace."
Ale to mohlo počkat. Vše navíc bylo v zápisníku.
"A Kentaro-sama mi dal najevo, že by stál o mé služby v Hakuei."
Poslední větu jsem zmínila jako by mimochodem. Měla jsem za to, že by o tom měl vědět. Ani jsem ale nezmiňovala své rozhodnutí. Mé místo bylo tady. To mu muselo být nad slunce jasné.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun Aug 10, 2014 4:35 pm

Bez jakéhokoli vyzvání do Hokageho kanceláře vešla dveřmi další osoba. Neměl jsem ve zvyku něco takového dělat, ale anbu jednotky byly známy tím, že v případě nutnosti kancelář navštívili bez jakéhokoli vyzvání dveřmi, ba dokonce i otevřeným oknem. "Omlouvám se Hokage-sama za vyrušení. Jsem zde kvůli hlášení z mise, a pak jsem zde byl poslán kvůli nedávné návštěvě Sabisu. Nejsou známy žádné bližší informace, ale Sabisu si tentokrát dovolilo obejít ochranu vesnice, což v pravomoci nemají." Byla to jedna velká nepříjemnost. Jednotky Sabisu nespadaly pod Hokageho-sama velení, ale to neznamenalo, že si ve vesnici můžou dělat co chtějí. Jak se zdálo v posledních dnech převzali tu nejtemnější práci vesnice, což však pro post Hokageho nebylo nijak dobré. V minulosti se to Sandaimemu-sama nemile vyplatilo.
Hokageho kancelář - Stránka 39 Large
Pak jsem si všiml i přítomnosti Yaeko-sama. Byl jsem nezdvořilý, když jsem ji na začátku nepozdravil. "Yaeko-sama..." Na víc jsem se nezmohl. Úklon s vyslovením jejího jména. Nebylo to nic extra, ale přeci něco. Neměl jsem tu čest se s ní seznámit již dříve, ale nemohla uniknout mým uším zvěst o nové Hokageho asistentce.  Trpělivě bez znaku jakékoli emoce jsem čekal na Hokageho odpověď. Možná o návštěvě Sabisu již věděl, ale to velitelství anbu nevědělo. Hokage-sama ani nevěděl nic o mé misi, jelikož mne na ní poslal Kentaro-sama v době jeho nepřítomnosti, ale měl jsem sepsáno již hlášení, takže postačilo pouze dát pokyn, a všechny informace Hokagemu budou předány.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Mon Aug 11, 2014 2:07 pm

Další člověk se objevil v místnosti bez klepání. Za dobu, po kterou jsem byla v kanceláři, jsem si toho více než užila. Jakmile jsem ale stihla zhodnotit jeho vzhled, veškeré pochybnosti o tom, zda je to správné, se vytratili. ANBU měli to právo přijít ihned. Stejně tak zase zmizeli po vyřízení jejich vzkazu. Musela jsem v duchu obdivovat chakru tohoto ANBU. Téměř dosahovala množství té mojí a vzhledem k mému klanu to už bylo u "normálního shinobi" něco nepříliš častého. Když mě pozdravil, jemně jsem se uklonila. Zůstávala jsem ale zticha. Pohledem jsem se zastavila na Hokagem, jestli si bude přát, abych odešla. Nebyl by to pro mě žádný problém, chápala a akceptovala jsem své místo. V té chvíli jsem si také vzpomněla na svůj nedávný trénink Shunshin no Jutsu. Tato technika mi nově umožní bez zdržování zmizet, kdykoli se to po mě bude žádat.

FILLER/FLASHBACK - UČENÍ TECHNIK SHUNSHIN NO JUTSU:
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Aug 11, 2014 9:00 pm

Faito

Došel jsem před kancelář a nechal se uvést. Ta u brány mi hezky znovu rozvařila krev, kterou jsem zchladil dlouhou cestou sem. Hokage bude mít, co vysvětlovat.
Nicméně jsem měl dostatek taktu, abych počkal venku, než se uvnitř dořeší nepodstatné věci.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Aug 13, 2014 3:43 pm

Dorazil som do budovy Hokageho ale akosi som tušil, že tu ešte nikto nebude, lebo idem pomerne skoro. Preto som sa zastavil na konci schodov až hore a tam som si sadol. Oprel som sa o stenu a čakal som, ak by tu náhodou boli, tak by som sa to určite dozvedel. Zatiaľ som mal na pláne si počkať. Nemal som, čo iné robiť, lebo techniku, ktorú som sa učil som si už skúšal doma.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Aug 13, 2014 7:35 pm

Faito

Po schodech vyšel jeden genin. Chvíli tam jen tak stál a čekal. Rozhodl jsem se trošku si proklepnout Hokageho a zjistit celkovou situaci.
"Hej, mladíku..." řekl jsem pevným hlasem.
"Byla tu v posledních týdnech Daimyo Země Čaje Crystal Takaishi?"
Otočil jsem se směrem k němu a pevně na něj upřel pohled. Bylo jasné, že žádám odpověď a žádné držkování.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Aug 13, 2014 8:25 pm

Dorazila som do budovy. Vybehnúť schody mi nerobilo problém, ako správny Hyuuga som mala výbornú kondičku, hoc som teraz mala pokoj od tréningov a podobne vďaka zraneniam, a trochu som vyšla z cviku. Ale vážne len trochu!
Po tom, čo som sa ale doučila tie dve techniky, som sa cítila výborne, i keď niekde vnútri som sa strachovala, že niekto zistí, kto presne vyčíňal v našom tréningovom priestore. Bolo by to nepríjemné, keby niekto ukázal prstom na mňa a povedal "To je tá vagabundka". Mama by ma asi poslala do polepšovne, aj keď som len trénovala techniky, ktoré mali väčšiu silu, než som si myslela.
Zdvihla som hlavu, keď som si všimla, že už som tu. Bol tu nejaký chlap, myslím, že sa volal Faito, nebola som si istá, každopádne to bol Mizukage, ktorému som sa zdvorilo pozdravila a jemne uklonila, a postavila sa vedľa Kena, tváriac sa, že tu nie som. Dúfala som, že príliš nemeškám, ale aj keby, tak by to asi nebolo podstatné, pretože v kancelárii niekto bol, navyše sme boli druhí v poradí.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Wed Aug 13, 2014 9:08 pm

Vypadalo to, že ANBU zůstane v Hokageho příležitosti dlouho. Měli o čem mluvit. Přesto zůstávali zticha. Pochopila jsem, že je čas, abych odešla. O to víc mě potěšilo, když jsem za dveřmi ucítila jednu známou chakru. Vytáhla jsem spis s informacemi o misích, abych si ho na chvíli vypůjčila a vzala ho ven. Nechtěla jsem, aby ti dva zbytečně čekali. Omluvila jsem se oběma přítomným a probleskla jsem se z kanceláře.

Jakmile jsem za sebou zavřela dveře, mohla jsem si prohlédnout hned tři osoby. Chakru dvou jsem neznala, ale podle jejího množství jsem si již dokázala odvodit, kdo je kdo. Postava vedle Kena musela být jedním z jeho nových týmových kolegů. Chakra Faita mě kapku zmátla, protože jsem čekala, že s mládeží se zde objeví i Kisuke, ale tahle se od jeho lišila. Dokonce i množstvím.
"Mizukage-sama," uklonila jsem se, když jsem zaregistrovala odložený klobouk. "Jako asistentka Hokageho-sama se hluboce mlouvám, že musíte čekat, brzy bude vše vyřízené."
Neznala jsem na sobě znát překvapení. O důvod víc být v tuto chvíli mimo kancelář. Tohle na mě byla příliš vysoká liga.

Jakmile jsem prokázala Mizukagemu patřičnou úctu, otočila jsem se ke dvěma mladým. Pohledem jsem se zastavila na Kenově týmové kolegyni, i když jen pro tuto misi. Napadlo mě, že jim to takhle vedle sebe skutečně sluší. Kdo ví, co všechno by z téhle mise mohlo vzejít!
"Konichiwa," zářivě jsem se na ně usmála. "Myslím, že bude lepší, když dořešíme detaily vaší mise jinde, Hokage-sama má teď spoustu práce."
Všimla jsem si, že jsem přerušila jejich konverzaci, ale musela jsem uznat, že se mi příliš nelíbí, když se nám tu Mizukage vybavuje s Geniny. Pokud má výbušnou povahu, mohlo by to způsobit mezinárodní skandál. Ne proto, že bych své svěřence podceňovala, ale proto, že jsem nepřeceňovala Kage. Fakt, že sem v době, kdy jsem zastupovala Hokageho, poslal Tsuchikageho hlavu, v mých očích mluvil za všechno.
"Fū," otočila jsem se k dívce. "Mé jméno je Yaeko Uzumaki. Jelikož je Hokage-sama zaneprázdněný, postarám se, abyste byli na svou misi dobře připraveni."
Šlo o válečný akt, proto jsem to chtěla vzít do svých rukou. Zvlášť když jsem se stala skeptickou vůči Kisukeho úsudku. Zřejmě je nebyl schopný vůbec najít, přestože jsem mu dala přesné adresy, jinak by tu už musel být.
"Ale kde jste nechali Kisukeho-san?"
Znepokojovalo mě to.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Aug 13, 2014 9:45 pm

Faito

Když se otevřely dveře, trhl jsem sebou, ale byla v nich jen jakási žena přibližně mého stáří a klidného vzezření. Představila se jako zástupkyně. Alespoň jsem nemusel dál čekat na odpověď toho genina, který stejně asi nic neví.
"Koukám, že v kanceláři je pořád živo. Čekal jsem spíše Seita Senju, když už ne rovnou Hokageho. Nicméně mi jistě můžete zodpovědět pár dotazů, slečno Uzumaki..."
Doufám, že jsem ji tou slečnou neurazil.
"Jednak doufám, že balíček přišel dřív, než jste vy seděla za stolem. byl určen výzkumnému ústavu, který o ni zažádal..."
Tím, jak si mě prohlížela, jsem odhadoval, že mě nemá moc v lásce. Buď o mně už slyšela, nebo ode mě přišel dárek.
"Ale zopakuji otázku, která je mnohem podstatnější: Byla zde v posledních týdnech Crystal Takaishi?"
Měli celkem štěstí. Čas strávený před kanceláří mě opět uklidnil, nicméně jsem nehodlal zapomenout, proč tu jsem.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Aug 13, 2014 11:01 pm

Tak. Konečně jsem se dostavil i já. "Ohayoo !!" Křikl jsem při dosažení místa určení. "Jsme připraveni ?" Zeptal jsem se a jelikož před kanclem stála i Yaeko a nějakej chlap jsem musel spozornět. To že Yaeko stála před kanceláří znamenalo že se Assasin už vrátil nebo opouštěla či vcházela do kanceláře. Vypadalo to spíše na možnost číslo jedna a to se muselo prověřit. "Yaeko-san, dobrý den přeji. Hokage-sama má již návštěvu ?" Položil jsem jí otázku která mi odpoví.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Wed Aug 13, 2014 11:20 pm

Situace se mírně zkomplikovala. Nemohla jsem se věnovat mladším, protože jsem zřejmě zaujala Mizukageho pozornost. Otočila jsem se na něj s neutrálním, ale milým úsměvem.
"Balíček dorazil tam, kam měl," odpověděla jsem. "Je mi skutečně líto naznačujete-li, že nejsem schopná vykonávat pozici asistentky, aniž byste mě znal. V té době jsem totiž skutečně byla za stolem já."
Příliš mých sympatií si tímto pojmenováním pro Tsuchikageho hlavu nezískal, i když byla pravda, že jinak se to na veřejnosti ani nazvat nedalo. Byla jsem ale ráda za svou tehdejší prozřetelnost, protože jsem onen "dárek" poslala na správné místo, aniž bych byla věděla, že jsme o něj vůbec žádali. Nejspíše jsem nebyla tak hloupá, jak si myslel. Hezká tvář vždy neznamená úplné prázdno pod povrchem. Nezlobila jsem se ale. A můj hlas vůbec nezněl povrchně ani jinak zaujatě. Zachovávala jsem naprostý klid. Ne ledový, ale... inu, uklidňující.
"Jelikož je Hokage-sama již přítomen, nemám žádné pravomoci, které by ospravedlnily sdílení informací tohoto charakteru," odpověděla jsem vyhýbavě. "Odpověď na svou otázku se ale dozvíte již brzy, jak jsem slíbila před chvílí."
Pousmála jsem si. Tento slib jsem si mohla dovolit. ANBU nikdy nezůstávali v kanceláři dlouho.

A objevil se Kisuke. S opravdu nevšedním pozdravem. Zněl sice velice mile, ale vzhledem k přítomnosti Mizukageho to bylo více než nevhodné. Jen jsem děkovala bohu, že tu teď není Maro.
"Dobré odpoledne," pozdravila jsem Kisukeho.
Nasadila jsem příjemný tón. Chtěla jsem, aby věděl, že si vážím toho, že bere mladší kolegy na misi. Dokonce i jako člověk ze Sabisu byl přece hrdým členem hrdého klanu. A hrdé vesnice, především.
"Ano, Kisuke-san, toto je Hachidaime Mizukage-sama," opatrně jsem naznačila totožnost "neznámého."
Copak si nikdo nevšiml toho klobouku Kage? Té čelenky Kirigakure? Svou větou jsem se snažila Kisukemu naznačit, že by mě skutečně potěšilo, pokud by se odhodlal ještě k jednomu pozdravu, uctivějšímu a hodnému Kageho, nehledě na osobní sympatie, které k němu mohl či nemusel mít.
"Ale nemějte strach, přítomnost Hokageho-sama ani našeho hosta nijak nezpozdí vaši misi," dodala jsem rychle. "Nebudeme je ale již rušit a detaily probereme jinde, pokud s tím nemáte problém?"
Snažila jsem se udržet v "čekárně" před kanceláří příznivou atmosféru, aniž by to působilo strojeně. Nerozpoznáním Kageho mi to všichni trochu komplikovali, obzvláště když já díky jeho přístupu byla stále mírně skeptická vůči jeho povaze. Hlavně jsem si ale byla jistá jedním. Kirigakure no Sato si znepřátelit nechceme. Naše vesnice musí působit dobře. A její shinobi obzvláště. To vše už proto, že naše vesnice skutečně dobrou je, nehledě na malé nedostatky v oblasti taktu, slušných pozdravů nebo vstupů do kanceláře bez klepání.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 14, 2014 6:23 am

Faito

Dop*dele jak může tahle vesnice ještě existovat? Všichni neustále mluví, ale nikdo nic kloudného neřekne.
"Ne... jen se divím, že nemáte bordel v administraci, když se v kanceláři sttřídají tři lidé..."
Vyslechl jsem si otdpověď na otázku o Daimyo.
"Vaše oddanost stolu za dveřmi vás šlechtí, ale momentálně vůbec nepomáhá. Doufám, že Hokage bude výřečnější..."
Pohledem jsem přeměřil posledního shinobi, který tam přišel, a šel jsem si stoupnout opět ke kanceláři.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Thu Aug 14, 2014 7:53 am

Kso. Měla pravdu, byl to sám Mizukage. "Přijměte mou upřímnou omluvu Mizukage-sama." Pf... tohle sem na mém postavení nesnášel. Jako člen sabisu jsem si už nemohl dovolit urážet všechny kteří se mi nelíbili. Muselo to totiž vypadat jako že jednám v zájmu vesnice. "No. A Yaeko-san co se týče mise, můžeme jim zde klidně nechat soukromí a jít kousek dále" Věnoval jsem jí úsměv a čekal jak to bude.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 39 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 39 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru