Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokageho kancelář

+42
Hideo Hatake
Katashi Aokawa
Hiroyuki Tooya
Sajin Yatoshi
Kigiro
Ken Hiashi
Uchiha Benjiro
Reina Kana
Shinobi
Senju Maro
Faito Dansaku
Hiashi Hyuuga
Niboru no Kentaro
Sasuke Sarutobi
Kyuchi Uchiha
Yuu
Hebi
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
Hirin
Katashi Souta
Hyūga Fū
Taiki Nobu
Kohaku Michiyo
Shiranui Heiwa
Yorimi Sonoe
Saya Uchiha
Sarutobi Sen
Yume Sarutobi
Rokuro
Hana Ichiro
Ken Uchiha
Hikaru Hyuuga
Senji Kamiuru
Seito Senju
Raiki Senju
Tobiru Senju
Assasin Senju
Killunia
Senshi
Atsuka
Kagayaki Rin
46 posters

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Hokageho kancelář

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sat Aug 31, 2013 9:50 am

First topic message reminder :

Pohled ze shora.



Hokageho kancelář - Stránka 38 Fire-adminbldg

Budova uprostřed skrývá Hokageho kancelář, služební byt a knihovny. Budova vlevo obsahuje sklad zbraní a budova vpravo je určena pro dešifrovační oddělení, laboratoř a kancelář ANBU.

Hokageho kancelář - Stránka 38 Hokage's_office

Hokage Konohy:
[/color]
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 07, 2014 6:26 pm

Potloukal jsem se kolem a chtěl najít něco, do čeho bych mohl píchnout. Navíc nemůžu pořád čekat a začít trénovat na sennina.
Rozhodl jsem se tedy zajít za tátou a přesvědčit ho, aby mi dal povolení opustit vesnici. A také mě zajímalo, jestli by mi dal tým. Bylo by to skvělé, rozšiřovat dál ohnivou vůli a své úchylné zájmy. Došel jsem na ke dveřím.
Třikrát jsem zaklepal a čekal na zvolání.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Thu Aug 07, 2014 7:46 pm

Tobiru se ani nenadál a najednou se mírně začala otřásat zem. Zemětřesení, a tady v Konoze? Ne... bylo to něco horšího. Byl to postrach všech postrachů, miláček davu a zachránce Konohagakure no sato, ve zkratce legendární Senju Maro! Podle sluchu jsem ale nebyl nejveselejší. Nebyl k tomu důvod. Nemohl jsem skousnout fakt, že mě operovali, a Já ani nevím co, jak... nezajímá mě fakt, že jsem se na to ani nezeptal. Za všechno může ta růžovka Haruno. Tváří se, že je výborným medikem, ale tohle vážně přepískla. Podám stížnost a jako odškodnou budu požadovat svitky na Suusano, Amatareasu, Kotoamatsukami, Edo Tensei a Sennin mod. Od mého posledního postu tam toho dost přibylo. Důvod byl prostý. Uvědomil jsem si, že tento jejich závažný trestný čin musí být více potrestán. Možná že jsem jim dal souhlas ke zákroku, ale nyní jsem změnil názor... zpátky na operační sál a budeme reoperovat (opak operace, že vše poškozené opět poškodíme). U dveří jsem narazil na Tobira. Jako však správný mrzout jsem mu neřekl ani ahoj, a ještě k tomu ho předběhl. Mám takové tušení, že jsem někde četl, že stížnosti etc. mají přednost, takže podle toho jsem se choval. 

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Thu Aug 07, 2014 7:48 pm

Soshi

Chvíli jsem se hrabal v brašně, než jsem vytáhl pečetící lístek a položil ho před Yaeko.
"Chtěl bych kombinovat genjutsu a bariéry tohoto typu - pečetě." řekl jsem omluvně.
"Promiňte, předtím jsem se vyjádřil špatně..."
V tom někdo zaklepal a já se stáhl jako želva do krunýře.
"Nerad bych vás rušil..."
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 07, 2014 8:20 pm

Facepalm. Doslova. Ale spíš jsem se začala smát. Ne zlomyslně, ale dobrosrdečně. Upřímně.
"Ty jsi mi dal," ušklíbla jsem se. "Já se omlouvám, špatně jsem tě pochopila."
Jako shinobi se bude muset naučit říkat věci na rovinu a přesně. Tak, aby nejlépe měly jenom jeden význam. To je totiž základ každého hlášení. Špatně vyjádřené hlášení může být v případě toho, že dosáhne vyšší hodnosti, katastrofální důsledky.
"V tomhle ohledu ale asi nebudu správná volba," dodala jsem. "Stejně jako s tvým Kekkei Genkai, ani s tímto zaměřením nemám příliš zkušeností, jen naprosté základy a ty pro někoho, kdo se tomu chce věnovat, nestačí. Takže platí předchozí nabídka. Trénink v rámci fyzické kondice, vypůjčení svitku nebo trénink chození po vodě... nebo budeš muset počkat, až se vrátí Hokage-sama a přidělí ti skutečného senseie."
Bylo mi líto, že mu nemohu dát víc na výběr, ale bylo to lepší, než kdybych ho naučila něco špatně. To jsem si nemohla vzít na svědomí.
"Ale měl jsi mě zarazit, řekla jsem spoustu věcí, které jsi nechtěl slyšet," rýpla jsem si do něj a narazila do předchozího vlastního monologu.
Neznělo to ale nijak vyčítavě. Všimla jsem si, jak se zarazil, když se za dveřmi objevila další chakra. A pak ještě jedna. Zřejmě přišla má úplně první fronta. Někde hluboko pod povrchem se objevil pocit vlastní důležitosti, ale uhasila jsem ho jako nejnepodstatnější svíčku. Měla jsem práci a musela jsem se jí věnovat s patřičnou svědomitostí.
"Klid, chvíli počkají," dodala jsem.
Vyjádřila jsem se v množném čísle, ačkoli jsme slyšeli jen jedno zaklepání. Být senzibilem je výhoda. Stejně už nám to teď ale nebude trvat dlouho. Stačí jeho poslední vyjádření a pak bude smět odejít.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 07, 2014 8:34 pm

Chvíli jsem tam cekal a najednou se ozvalo zemětřesení? Ne...to bylo jen dítě z klanu, příbuzný z druhého kolena. Nebo ze třetího? Stejně to byl nesmysl, třetí koleno. Pff.. Hlucnejsi Ninja, než jsem já sám. Dovolil si mě dokonce i prebehnout. Koni yaro!
Chytil jsem ho za límec a ve tváři měl naštvaný výraz. Přitáhl jsem si ho k sobě a pohrozil mu pěstí.
"Hej, ty si dovoluješ předběhnout Tobirua-sama?!"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Thu Aug 07, 2014 8:40 pm

"Já Tě nepředbíhám Tobiru-chan. Pouze jsem se před Tebe postavil, a před Tebou vejdu do kanceláře. V tom je rozdíl. Kdepak Já bych se zmohl na to, abych předběhl tak fešného shinobi?" Po těchto slovech jsem nasadil takový ten nevinný úsměv. "V mém srdci pořád budeš přede mnou. Chápeš? I kdyby si byl poslední a každý se před Tebe postavil, pořád tam budeš." Tak znělo to jako romantika. No ono to něco z té romantiky bylo. Byl jsem tak něžný v mých slovech. Citlivý a ohleduplný. "Je mi líto jinak Tvé matky. Upřímnou soustrast." Nyní přišla řada i na ždibec soucitu. Nechtěl jsem tady Tobira zmlátit, aby mě pustil před něj, takže jsem to zkoušel všemi možnými jinými cestami.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Thu Aug 07, 2014 8:42 pm

Soshi

"Já...myslím, že trénink fyzičky a chození po vodě a stromech bude pro mě to nejlepší, Yaeko-sensei."
Řekl jsem jen. Chtěl jsem se omluvit, ale bylo to zcela jasné, nemusel jsem nic říkat, aby věděla, jak mě to mrzí a jak nerad tratím jejím časem.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 07, 2014 8:54 pm

Byl až nepřirozeně milý. Trochu jsem v něm viděla své dětské já.
"Dobře," přikývla jsem k jeho odpovědi. "Jak teď ale vidíš, tak nemohu odejít z kanceláře. Proto s tebou pošlu svou nejlepší přítelkyni."
Udělala jsem pečetě, pronesla název techniky a za chvíli už přede mnou na stole stála středně velká vrána, s nádherným černým peřím a korálkovýma očima barvy antracitového uhlí.
"Tohle je Yuna," představila jsem ji. "Po vodě sice chodit neumí, ale stejně jako já je senzibil. Vycítí tvou chakru a uvidí, jestli ji používáš dobře při každé činnosti, která s ní souvisí a bude ti umět ve všem poradit."
Yuna už byla možná lepší sensei než já. Učila Kena a teď má na starosti i Soshiho.
"Yuna-chan, tohle je Soshi-kun," představila jsem pro změnu jeho jako jejího studenta. "Byli bychom velmi rádi, kdybys ho naučila chodit po vodě."
Naklonila jsem hlavu mírně na stranu. Zopakovala mé gesto, ale naklonila se na druhou stranu. Pak přikývla a přelétla na jeho rameno.
"Připraven?" zakrákala krátce a dala tak najevo, že schopnost mluvit jí rozhodně nechybí.
Tak byli připraveni k odchodu, už jsem jim neměla co říct.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 07, 2014 8:59 pm

-chan? Je on blázen?
"Nevejdeš předemnou, protože já jsem přišel před tebou a už tady čekám pár minut. Rozumíš? Není to vůbec těžké. Baka!"
Ten Maro si snad dělá srandu? Vypadá to, že i když se prohlašuje za legendu, nemá to správné cool chování, asi mu chybí tvrdý trénink, ohnivá vůle a sílá mládí.
"Moje máti umřela už před lety," řekl jsem a pořád ho svíral. V žádném případě jsem ho neměl v úmyslu pustit před sebe.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Thu Aug 07, 2014 9:08 pm

Jeho sevření jsem se nebránil, právě naopak... objal jsem ho. "Taky Tě mám rád." Chápal jsem, že potřebuje utěšit. Přeci jen mu umřela máti. Co na tom, že před lety? Ty hluboké rány si neseme celý život. "Víš co? Mám nápad! Vejdeme tam společně." Ono v těch těžkých chvílích je vzácnosti nalézt nějaký ten kompromis. Budeme toho schopni s Tobirem? Jsme přeci jen rodina, i když vzdálená... hodně vzdálená, ale pořád rodina. Jsme jedna velká famílie. To by člověk neuvěřil, kolik již nyní měl klan Senju odvětví. Možná si připadal důležitý, protože byl z toho odvětví, kde se nejčastěji vyskytl mokuton, ale On měl smůlu... shoton ale taky není na škodu. Senju se shotonem? Krutá kombinace.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Soshi Thu Aug 07, 2014 9:37 pm

Soshi

"Hai..." řekl jsem a hluboce se uklonil, ještě, než vrána dosedla na mé rameno.
"Děkuji mnohokrát, Yaeko-sensei..." laskavě jsem se usmál a odešel jsem z kanceláře.
"Dobrý den..." pozdravil jsem ještě ty dva, kteří čekali venku.

//přesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 07, 2014 9:43 pm

Sotva Soshi odešel, soustředila jsem se na chakru venku. Ještě než došel ke dveřím, stihla jsem si uvědomit, že je pro mě jedna neznámá a druhá je mi jakýmsi zvláštním způsobem povědomá. Určitě to ale nebyl někdo, koho jsem znala. Možná příbuzný nebo někdo, koho jsem cítila jen na malou chvíli a onen pocit jsem brzy zapomněla. Jakmile za sebou Soshi zavřel, probrala jsem se ze zamyšlení. Vytáhla jsem zápisník, abych zvěčnila údaje o jeho návštěvě i vyřešení jeho problému. zapsala jsem i další věc, kterou bude muset Hokage-sama udělat, až se vrátí. Zařadit toho chlapce do týmu k někomu, kdo mu bude umět lépe poradit než já. Když jsem byla hotová, nadhodila jsem spokojený úsměv.
Yosh, yosh!
"Další!" zvolala jsem zvědavě.
S očekáváním jsem opřela lokty o stůl a čekala, kdo vejde tentokrát.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Thu Aug 07, 2014 9:56 pm

On mě objal?!
Odstrkoval jsem ho od sebe, když v tu se rozrazily dveře a vyšel shinobi. Silou jsem od sebe odstrčil Mara a zakašlal jsem. Tvářil jsem se seriózně a vážně, tak jak si žádalo mé postavení.
"Dobrý den," pozdravil jsem ho a měl pořád ten vážný a seriózní výraz. Heh, musím přestat blbnout.
"Dobře, Maro, dobře" zašeptal jsem, když jsem neznámého slyšel scházet po schodech.
Ozvalo se dále, ženské dále.. Zvědavě jsem teda otevřel dveře a vstoupil, nechal jsem dveře pootevřené.
Byla tady žena..
"Shi...Shijin-sensei?!" Nějak mi ji připomínala, si jsem už měl halucinace. Zakroutil jsem hlavou a zamáčknul slzu.
"Dobrý den, omlouvám se, ale kde je Tá..Hokage-sama?"
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Thu Aug 07, 2014 10:12 pm

Když vešel, usmívala jsem se. O to přátelštěji, když jsem si uvědomila, koho mi jeho chakra připomínala. Vzhled mi dodal potřebné informace. Tohle byl Tobiru Senju, syn Assasina Senju a synovec Seita Senju. Syn Hokageho-sama. To bylo nejpodstatnější. Cítila jsem, jak se mi tělem neovladatelně rozlévá nervozita a dalo mi práci udržet obvyklý klid. Nervózní jsem byla z důvodu, že jsem chtěla udělat na Tobira dobrý dojem. Byl synem muže, kterého jsem skrytě obdivovala už dlouho. A kterého jsem shodou okolností právě teď zastupovala.
"Přeji příjemný den," pousmála jsem se.
K mému údivu pak vyslovil jméno, které jsem znala. Jeho majitelku ale ne. Možná jsem ji potkala, možná bych i poznala její chakru, ale nikdy jsem s ní nemluvila. Mluvila jsem ale o ní. S Rokurem. Shijin bylo dost neobvyklé jméno. Ve skutečnosti snad bylo jako jméno toto slovo použito poprvé, obzvláště pro dívku! A teď mě tak oslovil. Jako Shijin Hyuugu. Jako tu ženu, kterou jsem znala jako někoho, kdo přišel o všechno, čím mohlo bojovat za své blízké, požádal přítele o katanu a spáchal harakiri. Měla jsem z toho příběhu rozporuplné pocity. A on přitom vypadal jako kdyby pro něj hodně znamenala. Navíc zřejmě byla jeho sensei. Rozesmutnila jsem ho při našem prvním shledání.
"Mé jméno je Yaeko," představila jsem se. "Yaeko Uzumaki."
Stále jsem se usmívala, ale zároveň jsem byla kapku nesvá. Přetrvával můj obvyklý klid, vřelý úsměv, nicméně i překvapení. Přešla jsem k jeho otázce.
"Hokage-sama právě zařizuje pro naši vesnici něco skutečně důležitého, bohužel vám to nemohu upřesnit," začala jsem s odpovědí. "Pokud to není osobní záležitost, pokusím se ho zastoupit v jeho povinnostech jak nejlépe budu moct."
Zvedla jsem k němu pohled. Něco ve mě křičelo, že bych se měla zeptat, jestli jsem měla pravdu. Jestli si mě opravdu spletl s tou Shijin, o které už jsem slyšela nebo s někým úplně cizím. Chtěla jsem to vědět. Ale zároveň jsem si byla vědoma toho, že vrtat se v cizích bolestných vzpomínkách nikdy nic dobrého nepřineslo. Nehledě na to, že už jsem to dnes jednou zkoušela.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Thu Aug 07, 2014 10:26 pm

Tak s Tobirem jsme šli na kompromis, a Já ačkoli po něm, vešel jsem do kanceláře. Yaeko jsem však nebyl překvapen. Měl jsem v tom okamžitě jasno, a však jen do doby, když řekla, že ho zastupuje. Ono odůvodnil jsem si to prvně tak, že se Assasin nechal operovat na ženu, a nebo použil na ní opět nějaké henge... v henge On vážně vynikal. Jenomže když Yaeko řekla, že je Yaeko, což je logické, ale pro mě nikoli, a pak ještě řekla, že Assasin-chan je zaneprázdněn... zmocnil se mě vztek. Já sem chodil zbytečně? "Tak a dost! Ty si Assasin Senju, a ne jakásí Shinijinkajfnafjn Hyuuga... které jméno nejde ani vyslovit, a jelikož jsi Assasin Senju... dáš mi svitky na Kotomatsukami, Suusano, Amaterasu..." Zdálo se, že jsem skončil... bylo by lépe pro Yaeko, kdybych skončil, ale Já jen vzpomínal, jaká to pak byla jména těch dalších slavných technik. ".... Edo Tensei..." Promluvil jsme nejistě, a pak se zamyslel. Hluboce zamyslel, že jsem přestal vnímat okolí. Slušnému chování mě nejspíš nikdo nenaučil... jednou se o to pokoušel Assain-chan mytím Mandy... amandy.. nebo karly. Teď si nejsem jist, ale jednalo se o toho jeho hada. Tedy to dopadlo, že jsem si odnesl ještě i svitky na Oiroke no jutsu a další. Nebo to bylo tedy, co jsem za trest třídil svitky zde v knihovně? 

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 08, 2014 10:39 am

Byl to zvláštní moment. Když jsem ji viděl, ty její vlasy...Ve svitu světla vypadala jako Shijin-sensei. Byla to osoba, který mi byla velmi blízká. Zanechala mi svou vůli chránit Konohu a drahocenou techniku Shunshin no jutsu.
Díky ní jsem se naučil také ovládat lépe čakru a mohl se naučit rasengan. Arigatou Shijin-sensei..

Uklonil jsem se.
"Tobiru Senju," také jsem se představil. "Hokage-sama je pořád pryč!" založil jsem si ruce na hrudi a pak se projevil Maro.
"BAKA! Před Ženou se musíš chovat slušně!"
Hokageho kancelář - Stránka 38 Konohamaru_and_Naruto_Base_by_tragedie_50 udeřil jsem ho do hlavy. Snad se ti rozsvítí.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Fri Aug 08, 2014 10:47 am

"Ono to je žena? Jak to mám jako vědět? V dnešní době všichni už vypadají stejně." Byla to nemilá pravda. Každý člověk vypadá v dnešní době stejně: dvě ruce, jeden krk, hlava a na ní dvě oči, uši a dál. Možná kdysi, kdy se údajně podle neshinobiho Darwina člověk vyvíjel, měl prvně jednu ruku a nebo víc, a postupně mu ubývali. Ono když jsem nad tím přemýšlel, dospěl jsem k závěru, že to je holý nesmysl, ale co teď s tím nadělám? Nehodlal jsem skousnout, že můj pra pra pra pra pra pra pra pra dědeček byla opice. To by pak znamenalo, že Senju jsou z rodu opci. Zda-li to pravda je nebo není, o tom lze spekulovat. "V tom případě se omlouvám... Shi...Yae...Ass..." Teď nastalo to nepříjemné dilema. Nevěděl jsem jak pak j tedy mám říkat. Už mě všichni stihli tak doplést. Všechno to je jejich vina!

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 08, 2014 11:08 am

Z chlapce, který vešel úzkými dveřmi hned za Tobirem, se mi zatočila hlava. Ještě si mě nikdo nespletl s mužem. Sice jsem na tom nelpěla, ale stihla jsem si zvyknout na to, že se o mě říká, že jsem krásná. Snažila jsem se té myšlence vyhovět, protože jsme tací, jako jaké nás vidí lidí, které máme rádi. Dokonce je naše povinnost být tím, za koho nás mají naši přátelé. Pokud si myslí, že jsme odvážní, musíme být. Pokud si myslí, že jsme krásní, platí totéž. Proto jsem si zakládala na vzhledu a fakt, že si mě právě zřejmě spletl s Hokagem-sama mě příliš nenadchl.

Hokageho kancelář - Stránka 38 Tumblr_n1auvxMOAX1ssraoyo1_500
Následující seznam technik, který z něj vypadl, mě překvapil ještě víc. Jednoduše ze mě vyrazil obvyklý klid a zůstala jsem na něj jen překvapeně hledět. Než mi začaly cukat koutky úst do úsměvu.
"Namae wa nandesu ka?" zeptala jsem se Mara zvědavě na jméno a přemýšlela jsem, proč sem Tobiru bere studenta Akademie.
Zdálo se totiž, že ho dobře zná a uměl ho vcelku nešetrně zpacifikovat bez zřejmých výčitek svědomí. Nehledě na to, že si to onen chlapec kapku zasloužil. Pak mě ale urazil znovu.
Ona je to žena?
Pozvedla jsem obočí. Kde ty urážky bral? Měla jsem ale děti ráda. Kdo ví, jak uvažují. V tomhle věku ho ještě ženy nejspíš nezajímají, někteří dospívají pomaleji a chlapci prý jsou ještě pomalejší než dívky, takže jsem se tomu nemohla divit. V tomhle ohledu byl vlastně jeho přístup docela roztomilý. Znovu mi cukly koutky, než jsem se začala nepokrytě smát.

Hokageho kancelář - Stránka 38 Tumblr_n4yyfyqXQ61tqjxj5o1_500
Zavrtěla jsem hlavou.
"Měl by ses vrátit na vyučování, učitelé tě budou postrádat," dala jsem najevo, že předpokládám, že ještě chodí na Akademii. "Nebo nikdy nebudeš ninja jako tady Tobiru-san a to bys nechtěl ne?"
Naklonila jsem hlavu na stranu. Nebyl v tom výsměch ani jsem nebyla uražená. Jen milá, upřímná starost a snad i kapka mateřského citu. Vždycky jsem chtěla děti. I když zrovna takového rošťáka bych mít nemusela.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Fri Aug 08, 2014 11:31 am

"Tak my si nejspíš co vysvětlovat máme." Si ze mě dělala legraci? Ona mě chce poslat zpátky na akademii? Vskutku jsem chyběl na pár velmi důležitých hodinách, ale Já byl nemocný! A někdy taky za školou, ale kdo měl těch pár desítek minut sedět v Té lavici a poslouchat toho trapáka, který stejně mluvil jen sám ze sebou. Jistě, našlo se tam i hejno řitopi*ů, ale Já do nich nepatřil! Neptejte se mě, jak jsem ukončil akademii, protože to sám nevím, ale teď jsem už nějakou tu dobu genín, a tak by se mě tak mělo taky brát!
Hokageho kancelář - Stránka 38 Tumblr_inline_mnhov6UMMa1qz4rgp
Stihla mě docela podráždit, a Já si vybuchnout tady nemohl dovolit. Pak by mě do Té akademie určitě poslala... kso. Přišel jsem ale na jeden velmi účinný fígl, jak se uklidnit. Jednoduše jsem začal otevírat a zavírat oči jak na gifu. Nebylo to mrkání, ale hezky jsem je zavřel, a za pár sekund otevřel, a to hezky celou tu dobu pokračovalo. "Je to jen samice... jen samice... jen samice... není to Hokage-chan... nezabít ho.... vlastně ji, ale pouze jednu vrazit.... nevrazit ji, ale vrazit ji příště." No někdo by mě měl za podivína, ale Já se považoval za výjimečného. Kdyby jen Yaoko-chan věděla, jak moc se její úsudek ohledně žen mýlí. Tady Yaeko ale nebyla můj typ, nebo byla, ale ještě jsem na to nepřišel... neměl jsem příležitost se podívat na ty potřebné částí lidského těla. Těmihle větami jsem se v myšlenkách uklidňoval, ale bylo naprosto jasné, že když ne teď, vybuchnu v dalším postě xD, a to teprve bude rodeo. Tobiru mě znal jen z vidění, možná ani to ne, takže taky nevěděl, co ode mě čekat. Možná mu ale Hokage už něco říct stihl, a nebo někdo jiný, kdo se mnou měl co do činění?

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 08, 2014 12:06 pm

Maro mě překvapoval čím dál víc. Zřejmě ho někdo málo tahal za uši.
"Ukloň se a představ se!" Hokageho kancelář - Stránka 38 Naruto_rage_face_by_helion98-d3bxeax Tlačil jsem jeho hlavu k násilnému úklonu.
Mara jsem opravdu moc neznal, znal jsem ho spíše jen z vidění, věděl jsem, že je částí naší velké rodiny a je to neobvyklý člověk.
Měl jsem z našeho setkání nepříjemný pocit, přemýšlel jsem, jestli bych raději neměl držet jazyk za zuby se svou žádostí.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 08, 2014 12:35 pm

Postavila jsem se. Stála jsem předkloněná, abych k nim byla blíž, ruce jsem měla opřené o stůl.
"Abychom si rozuměli," probodla jsem ho pohledem. "Jméno Uzumaki znamená špičkové ovládání chakry. A tvojí chakru už znám, což znamená víc, než znát tvé jméno. I kdybys byl kilometry ode mě, budu vždy přesně vědět, kde jsi. Pokud budeš dál, použiju teleskopickou techniku a najdu tě i na druhém konci světa..."
Tím si mohl být jistá. Ostatně právě proto se mi na stole nebo lépe řečeno na Hokageho stole tak krásně třpytila nová křišťálová koule. A druhou jsem měla doma. Najdu ho kdykoli budu chtít. Pokud si chce hrát, může, ale až bude chtít po nepleše opustit místo činu, nebude mít kam utéct. Ne přede mnou.

Hokageho kancelář - Stránka 38 Tumblr_n3tkkegOwB1r0wlweo1_500
Šibalsky jsem na něj mrkla.
"A když se mi nebudeš chtít představit, nakouknu ti do hlavy a přečtu si tvé jméno tam."
Neuměla jsem přímo číst myšlenky, ale za použití vyslýchacího stroje jsem byla lepší než mnohý Yamanaka. To byla jedna z mých nejdelších prací, která se mi také velmi líbila. I když bych se byla ráda naučila číst myšlenky hned, protože mi něco říkalo, že ty jeho se mě právě týkají a že by se mi nelíbily.

"Arigatō gozaimasu, Tobiru-kun," pousmála jsem se. "Jsi stejně galantní jako tvůj otec."
To byla ode mě největší pochvala, jakou jsem mohla dát. Pak jsem se zase zpátky v obvyklém klidovém režimu znovu posadila a zvědavě pozorovala vývoj situace.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Fri Aug 08, 2014 1:25 pm

"Kdo říká, že se nechci představit? Netlač na mě Tobiru-chan." Ono Tobiru se choval až podezřele agresivně, že by něco mezi ním a Yaeko bylo? Pokud ano, měl bych jim dopřát trochu toho jejich vytouženého soukromí? "To jsem si dal." Pomyslel jsem si, když jsem si poslech podezřele upřímný monolog Yaeko-chan. To tak připadalo jen mě, a nebo je taková psychopat, že by mě byla schopna šmírovat kdekoli na záchodě? Už nikde nebudu mít soukromí! No to děkuji! Myslel jsem si, že vypěním, ale pak bych mezi živými dlouho nepobyl. Tobiru by mě zabil. Reagoval až podezřele citlivě, když byl v blízkosti Yaeko-chan. Ne že bych věděl jak se chová normálně.... vše podle čeho jsem se v životě orientoval byl odhad. Napadl mě plán, jak si ověřit to, zda-li Tobiru vážně jede po Yaeko. "Senju Maro :-* Puso." Tak chtěli představení, tak ho tady mají.
Hokageho kancelář - Stránka 38 Tumblr_mps4zo8K1E1soo16wo1_500
Hlavou jsem kývl směrem ke dveřím, čím jsem naznačil, že mám zájem o něco víc, a že před Tobirem to není nejvhodnější. Málo která mi odolá, takže jak pak to teedy bude s Yaeko-chan?

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Tobiru Senju Fri Aug 08, 2014 1:48 pm

Já a galantní jako můj otec? Potěšilo mě to, ale šlo vidět, že mě ještě Yaeko nezná.
"Arigatou," poděkoval jsem a pořád svíral Mara. Kdo ví, co by ještě mohl vyvést? Pořád jsme se zaobírali jím a já už chtěl vyslovit své přání a tužby. Měl jsem docela strach z Yaeko, byla opravdu tak mocná? No, určitě byla, když zastupovala tátu. Přece by sem nedal jen tak někoho. Překvapovalo mě, že tu není Strejda Seito, měl asi dost práce.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Fri Aug 08, 2014 2:07 pm

Povytáhla jsem jedno obočí a zase jsem se usmála.
"Omoshiroi ne, Senju Maro," dodala jsem vzhledem k jeho poznámce za mým jménem. ""Ale asi zapomněla jsem zmínit, že mi za tři roky bude třicet,"
Jestli byl na starší, nebyl to můj problém. Já na mladší rozhodně nebyla. Pak už jsem se otočila k Tobirovi, který stále ještě držel svého příbuzného na uzdě. Takřka doslova.
"Ještě jste mi neřekli, jestli vám mohu nějak pomoct?"
Pravděpodobně po mě něco chtít budou, jinak by tu nezůstávali. Maroi asi nepomohu, nejsem psychiatr, ale Tobiruovi bych snad vyhovět mohla, bude-li to v mých silách. Nadhodila jsem okouzlující úsměv.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Senju Maro Fri Aug 08, 2014 2:24 pm

Hokageho kancelář - Stránka 38 2953364401_1_3
"To bolelo. To už mi nedělejte. Tobiru řekl jsem Ti, že Tě mám rád taky, a Ty si mě poslal někde. Takže toho objímání s Tebou stačilo. Nerad bych Tě nahlásil jako pedofila. Jsme přece rodina, a takovým nepříjemnostem se můžeme vyhnout. Co se týče Tebe Yaeko-chan. Trhni si nohou! Já Ti řekl mou prosbu, a Ty si dovolíš zeptat, co bych si přál? Ani si na mou větu ohledně Kotoamatsukami a dále srozumitelně nereagovala. Plácala si něco s akademii a připadám Ti snad Já jako akademik? Já už jsem genín! Nemám na Vás nervy. Urážíte mě a berete na lehkou váhu, ale Já si s těmi svitkami fory nedělal!" Jednal jsem tak, že jsem opravdu nevěděl, že se je nemůžu učit, ono jsem to ani nevěděl! Na tohle jsem na hodinách chyběl! A teď tihle tady se mnou jednají jako ze cvokem! Mám toho plné zuby! Nohou jsem se pokusil kopnout Tobira na mužské nejcitlivější místo, aby mě pustil, a pak jsem měl v plánu odejít! Nikdo mě tady nebude drže proti mé vůli!

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokageho kancelář - Stránka 38 Empty Re: Hokageho kancelář

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru