Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 3

+32
Sarada
Soshi
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Rokuro
Rino Hatake
Yuri Sarutobi
Yaeko Uzumaki
Uzumaki Shinji
Sakura Haruno
Hyuuga Mikomi
Katashi Aokawa
Hiashi Hyuuga
Yuu
Lucy Shiro
Itama Senju
Saya Uchiha
Hana Ichiro
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Orochimaru
Killunia
Raiki Senju
Ken Uchiha
Ryuuk
Senju Maro
Seito Senju
Hikaru Hyuuga
Hyūga Fū
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
36 posters

Strana 6 z 30 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next

Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 3 - Stránka 6 00ae12567a64253463o2
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Mon Aug 19, 2013 8:07 pm

Prižmúrila som na tú vranu oči. No, chcem vedieť, ako by to šlo tebe... Odfrkla som si a štuchla do tej ryby. Dúfala som, že skočí do toho jazierka ale ona nič, len na mňa tak divne zazerala. Alebo sa mi to len zdalo?
Musela som si pretrieť rukami oči, keď sa pri mne objavil malý dráčik. Myslela som si, že mám halucinácie! Živého draka som v živote nevidela! Ééééhm, ja som Fuu! Milo som sa na Makiho usmiala, na tvári som ešte stále mala prekvapený výraz. Bol tak roztomilý! Natiahla som k nemu ruku, že ho pohladkám, ale skôr, než som to stihla urobiť, uháňal k stromom. Povzdychla som si a rozhliadla sa. Pohľad mi padol na dievča. Ale to nevadí! Mávla som nad tým rukou a uchechtla sa. Vieš privolávať draky? Opýtala som sa jej udivene.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 19, 2013 8:34 pm

Přestal jsem, nemělo to smysl. Ani za boha jsem nepocítil přírodní čakru, vůbec nic. Navíc tu byl hluk a já nedokázal zůstat v klidu. To bude těžké.
Pak sem dorazila nějaká cizí kunoichi. Hm..draci, neměla je náhodou Reina? No ano měla.. vzpomněl jsem si na její dračí útok na Konohu. "Katashi jen tak dál, zkus to jako bunshin no jutsu, ale médium použij vrány."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Mon Aug 19, 2013 8:38 pm

Na senseiovu radu jsem přikývl a šel na to trochu jinak. Tentokrát jsem letmo zahlédl jakési obrysy, ale hned se rozplynuly,
Chiyo si při příletu draka odfrkla. Hele, létající ještěrka.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 19, 2013 9:05 pm

"Ano, umím je přivolávat," odpověděla jsem upřímně. "Tedy alespoň zatím Makiho... Do svitku se mi pak vešel už jen velký drak, jeho přivolání by mě ale nejspíš zabilo..." Lehce jsem se zazubila. Pak jsem svou pozornost přesunula k Makimu, kterému se úspěšně podařilo vytvořit portál do dračího světa. Pak celý nadšený přiběhl ke mně.
"Vidíš to?" zněla jeho otázka. Přikývla jsem. "To jsem ale dobrý, co?" Pohladila jsem jej po hlavě. Pak se zase vrátil k Fuu, takže ho mohla konečně pohladit. "Promiň," omlouval se jí. "Já když vidím přírodní chakru, tak to na mě zafunguje jako magnet..."
Do mého zorného pole se dostal tmavovlasý shinobi, zřejmě sensei těch dvou. Killuni zamručel cosi nesrozumitelného, něco o něm věděl. Nejspíše ještě z dob, kdy se volně potuloval světem. Maki ještě rychle zavřel teleport, aby se sem nedostal žádný nezvaný host z dračí země a pak svou pozornost plně věnoval Fuu.
Ti radní to snad udělali schválně. Tady je tak živo a v Oto i Ame úplně mrtvo! Byla jsem teď dost naštvaná na ty, kteří mě i mou sestru tak nelítostně vyhostili. Prý za to, že jsme přítěží. Teď by se asi měli chytat za hlavu... Killuni by pro ně mohla být dost mocná zbraň... Pak mě něco napadlo. Otočila jsem se na toho shinobiho a dovolila jsem se zeptat: "Ehm... Nevíte náhodou, kde bych mohla najít záznamy o lidech narozených v této vesnici?"
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 19, 2013 9:15 pm

"U mě v kanceláři nebo v archivu, kde se bez mého povolení jen tak někdo nedostane," odpověděl jsem jí a pak mou pozornost upoutal ten drak a to co říkal. Přírodní čakra!?
Zavřel jsem oči a soustředil se znovu na okolní přírodu. Ruch kolem jsem přestal vnímat. Místo toho jsem brázdil v jakési temnotě. Jen já, můj turecký sed a temnota. Náhle jsem pocítil něco, co dřív ne. Podivný záchvěv. Přírodní čakra? Plulo to kolo mě, proudilo to skrze mě, ale já byl jen překážkou, kterou čakra jen přeplula. "Yatta!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 19, 2013 9:20 pm

Uz nejakou chvili jsem sedel na strome a poslouchal jejich rozhovor. Mozna krom hokageho si me pritomnosti asi nikdo nemohl vsimnout. Jenom jsem je poslouchal. Chtel jsem se Hokageho zeptat na urcitou techniku ale zatim k tomu nebyla prilezitost.Jen jsem cekal az do mluvi a ja se mohl objevit na scene. Ale bylo to jen kvuli informaci o technice ktera se asi nekomu nebude libit.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 19, 2013 9:25 pm

Makiho, zdá se, znovu upoutala přírodní chakra. S úžasem sledoval, jak někudy proudí. Zatímco drak sledoval shinobiho v tureckém sedu, mě zaujala jiná informace.
V kanceláři? Počkat, takže to znamená... Má kůže neuvěřitelně zbledla, už tak byla dost bílá, teď tam snad nezbyl žádný pigment. Uvědomila jsem si, na koho jsem to promluvila. Bohové, on mě zabije, až zjistí, že jsem cizinec! Uvnitř jsem začala dost zmatkovat, zvenčí jsem se snažila zůstat klidná. Nedávej najevo emoce, opakovala jsem si. Nedávej najevo emoce.
"Víte o tom, že skrz vás teď proletěla chakra?" ozval se Maki. "Jejda, já zapomněl, že vy lidé ji vlastně nevidíte..." uvědomil si vzápětí. "Zkusím vám to zase zviditelnit." Kousek za Hokagem pak vyvolal další teleport, málem to Hokageho vcuclo a hodilo přímo do dračí země. Okřikla jsem Makiho, ať rychle teleport zruší. "Škoda, že to neumíte vidět jako my..." Zjevně mě ignoroval. "Asi neumíte vidět nebo cítit takový fialový flek, že ne?" Zdá se, že byl zvědavý. Rezignovaně jsem si sedla na zem a opřela jsem se o jeden ze stromů. Maki zatím přihopkal k Hokagemu.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 19, 2013 9:56 pm

"Cože?" události které následovaly byly až moc rychlé, než abych je stihl všechny zpracovat.
"Chceš mi snad říct, že ty vidíš přírodní čakru? Pomohl bys mi prosím?" šeptal jsem. "Ale slib mi, že to zachováš v tajnosti..Všechno, co tady uvidíš!"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 19, 2013 10:12 pm

Zdá se, že jsem se opět přeměnila v ducha, zato o Makiho měl Hokage zjevně zájem. Zkusila jsem vypozorovat, co říká, nezjistila jsem však nic. Takže jsem zavřela oči a nechala to být.


"My draci vidíme přírodní chakru úplně normálně," opáčil co nejtišeji Maki. "Díky tomu dokážeme nacházet místa, kde se dají otevřít portály k vám..." Na jeho nabídku přikývl. "S radostí vám pomohu! A slibuju!" Netušil, s kým má vlastně tu čest. Nevinné dráče se nyní chystalo pomoci Hokagemu. Svým slibem se také zavázal k mlčenlivosti. Pokud by se tedy někdo ptal na jakékoli informace týkající se této záležitosti, musel by malý chlupatý drak mlčet. Lhát totiž nemůže, pravdu však říci také nesmí. V ten moment zbývá jediná možnost - mlčet.

Zatraceně... Maki teď sežere všechnu pozornost a já se nikdy nedozvím, jestli jsem ještě pořád v záznamech, nebo ne...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 19, 2013 10:29 pm

"Super díky," usmál jsem se a chtěl draka pohladit. Draci nejsou zas tak špatní, zdá se že to jen Reina je využívala ke špatnostem.
"Jak se naučím shromažďovat Přírodní čakru? Jak ji ucítím? To je první věc, kterou se musím naučit.Vím, že shizen enerugi je všude kolem nás, jak ji ale ucítit?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 19, 2013 10:42 pm

Maki se pohladit nechal, vlastně to skoro vypadalo, že se pro dotyk ruky natáhl jako kočka toužící po přívětivém pohlazení po své hebké srsti. Vyslechl si jeho otázky a pak se zamyslel. Jak by mohli lidé ucítit přírodní chakru?
"Zkuste... zkuste se soustředit. Je všude kolem nás, ale ani my ji nevidíme pořád, jen to největší množství. Zkuste se soustředit na energii přírody, zkuste se do přírody přenést. Já vám budu říkat, kde vidím zdroj chakry a vy mi pak řeknete, jestli to cítíte, nebo ne. Kdyžtak se soustřeďte na to místo, jestli něco neucítíte." Najednou jeho hlas zvážněl, i když v něm šlo poznat, že se jedná o hlas dítěte. Zdálo se mu, že nevysvětluje zrovna dobře. Ono to šlo taky dost těžko, když on tohle znal už od narození, zatímco lidé se to museli učit. "Ani Killu-chan nevidí chakru, i když má v sobě Killuniho," řekl tiše znenadání. Chvíli se kolem sebe rozhlížel, pak zpozoroval silné množství přírodní chakry. "Teď je chakra přímo uprostřed rybníka..." oznámil Maki Hokagemu.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 19, 2013 10:50 pm

Pozorně jsem poslouchal a přikývl. "Hai" Už už jsem se ponořoval hluboko do sebe a pak řekl něco o Killunim. Z pozorněl jsem. Počkat..Ta dívka kterou radní vyhnali a za to byli krutě potrestáni.. Nebyl čas. Dráček mi radil, že čakra je teď nad jezeře. Jestli něco cítím...přenést se do přírody. Pořád mi hlodalo v hlavě, že je to jako můj mokuton. Nechal jsem vše plynout a soustředil se na to místo.
Cvičiště 3 - Stránka 6 Armonia_Senjutsu
"Možná..možná něco..něco málo.." ale už jsem věděl jak na to. Teď jsem mohl po nocích trénovat do roztrhání.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 19, 2013 11:04 pm

Dráček byl nadšený, šlo to na něm dost poznat. Zdálo se totiž, že jeho rada zafungovala.
"Nejspíš vám to bude trvat hodně dlouho, než se to naučíte a uvidíte to jako my. Nemáte oči jako my. Musíte se nejdřív sám naučit chakru vidět. Jestli s ní chcete nějak manipulovat, tak ji musíte cítit. Dál už vám asi nebudu schopný pomoct, navíc, Killu-chan má ještě určitě spoustu práce na vyřízení..." Trošku se bál, zda nevyzradil až příliš mnoho. Chtěl, abych vše podstatné sdělila já, ne on. Brzy zase zmizel a vrátil se ke mně. Šťouchl do mě svým čumákem. "Killu-chan?"
"Co je?" opáčila jsem otráveně a s nechutí jsem otevřela své zelené oči. Maki se na mě usmál.
"Jestli se ti teď bude věnovat, možná se ho můžeš zeptat na to, co jsi chtěla..." Lehce jsem se pousmála, bylo to takové mdlé. Ani jsem na to neměla náladu, když jsem věděla, kdo že to vlastně je. Hrozilo mi neuvěřitelné nebezpečí, až na mě pud sebezáchovy křičel, ať se co nejrychleji vytratím. Při pohledu na Hokageho jsem se začínala trochu třást. Vážně jsem nevěděla, co se mnou bude, jestli zjistí, kdo jsem.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Aug 20, 2013 12:25 am

Akosi mi môj útok nevyšiel a to kvôli tomu lebo mnou šmaril na zem tak trochu mi to zarazilo dych no aj tak som sa akosi pregulil a postavil a snažil som sa to rozdýchať. On nevyzeral žeby sa tiež teraz o niečo pokusil lebo si tým ťahom spravil niečo aj sebe. Akosi sa to tu zaľudnilo ... Prebehlo mi hlavou pri tom ako som sa snažil polapiť dych.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Aug 20, 2013 7:55 am

Uvědomil jsem si že jsem to trochu přehnal, proto jsem ho nechal v klidu vydýchat. "V poho?" zeptal jsem se ho, abych se ujistil že se mu nic tak vážného nestalo.  Přece jenom to byl jen přátelák a já neměl v plánu nás oba zabít.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Aug 20, 2013 9:22 am

Ako sa ma opýtal že či som v poriadku len som sa usmial a hodil som smerom k nemu kapesníky. Ja som vedel že prečo niečo také u seba mám nosiť. "Tak ako to teraz bude kto platí?" Opýtal som sa ho a pri tom mi z očí zmizol sharingan.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Aug 20, 2013 9:59 am

Chytil jsem kapesníky a přemýšlel. "No nevím. Tak každý zaplatí tou druhému ramen." řekl jsem a začal se smát. "Nebo můžeme ještě pokračovat."řekl jsem druhý návrh a vyndal jsem si jeden kapesník a utřel si s ním nos. Pak jsem mu je hodil zpátky.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Aug 20, 2013 10:44 am

Ja som ich chytil a odložil som si ich. "Keby nemám taký hlad ako teraz tak by som ešte aj bojoval no radšej prímem ten tvoj prvý návrh. " Odpovedal som mu a bol som pripravený odtiaľto teda odísť niekam na rámen. A chcel som vedieť teda čo on na to.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Tue Aug 20, 2013 10:52 am

"Oukej." řekl jsem. Taky se mi víc líbil první návrh. Pak jsem si všiml že nedaleko trénuje i strejda a ještě několik dalších lidí. Otočil jsem se ještě na toho kluka a řekl: "Musím si ještě něco vyřídit. Hned se vrátím." a rozeběhl jsem se směrem ke strejdovi. "Ahoj strejdo!" pozdravil jsem ho a rozhlédl se kolem něj. Všude kolem byli nějaký sloupy. Na to jsem ale neměl čas, protože ramen už čekal. "Chtěl jsem se tě zeptat jestli teda můžu patřit do toho tvýho týmu." zeptal jsem se ho.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 20, 2013 12:07 pm

"Arigatou," složil jsem ruce a uklonil se. Vstal jsem a psí hlavy zmizely. Musím na Myoboku zan, ale až se vrátí Tobiru, jedině ten mě tam dokáže dostat. Pak přišel Raiki. "Hai, proč ne," pokrčil jsem rameny, viděl jsem, že má na spěch.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 20, 2013 12:30 pm

Seskocil jsem ze stromu. Nakonec jsem pristal kousek od hokageho. "Zdravim hokage-Sama muzu vas na chvili vyrusit?" Cekal jsem  na hokageho odpoved a premyslel jsem nad tim jak mu vysvetlim techniku. Proc ji chci pokud bude chtit vysvetleni a nebo duvod.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 20, 2013 12:55 pm

Hikaru? otočil jsem se za hlasem. "O co jde?" zeptal jsem se trochu zvědavě.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 20, 2013 1:00 pm

"Zdravim Hokage-sama. Potreboval bych svitek s Technikou Kage Bushin. " Vice mene jsem rekl co potrebuju cekal jsem urcite namitky nebo ze bude chtit vysvetleni. No ja nemel nic proti nikomu. Ale dost lidi melo proti me.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Tue Aug 20, 2013 1:19 pm

"Tak to musíš do kanceláře," pokrčil jsem rameny. "U sebe žádný takový svitek nemám a tu techniku neumím, mám svůj moku bunshin,"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Tue Aug 20, 2013 1:24 pm

Celkem me prekvapilo. "Hai ja se tedy nekdy stavim. Az budu mit chvili cas. A jeste jednou dekuji nebudu vas tedy vyrusovat. Hokage-sama." Poklonil jsem se a pak se vydal do vzdalenejsich casti cviciste kde budu mit klid.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 30 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru