Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště 3

+32
Sarada
Soshi
Yuki Ōkami
Akemi Kagayaki
Rokuro
Rino Hatake
Yuri Sarutobi
Yaeko Uzumaki
Uzumaki Shinji
Sakura Haruno
Hyuuga Mikomi
Katashi Aokawa
Hiashi Hyuuga
Yuu
Lucy Shiro
Itama Senju
Saya Uchiha
Hana Ichiro
Shiranui Heiwa
Tobiru Senju
Orochimaru
Killunia
Raiki Senju
Ken Uchiha
Ryuuk
Senju Maro
Seito Senju
Hikaru Hyuuga
Hyūga Fū
Katashi Souta
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
36 posters

Strana 18 z 30 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Next

Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Cvičiště 3

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 7:21 pm

First topic message reminder :

Cvičiště 3 - Stránka 18 00ae12567a64253463o2
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Wed Nov 06, 2013 2:09 pm

Po odchodu strejdy-senseie a toho divnýho chlápka jsem se rozhodl přijít blíž k skupince která na cvičišti zůstala (což byla většina). Rozhlédl jsem se, kdo tu vlastně je. Nějaká holka, která se nás snažila odsud vyhnat, můj praštěný bratránek Maro, náš tým a nejspíš nějaký Hyuuga. Všichni se tam začali nějak dohadovat, dokonce i Fuu se přidala. Rozhodně jsem odsud odejít nechtěl, přišel jsem sem trénovat a na žádné jiné cvičiště se mi chodit nechce.
"No jo, ale žádné nebezpečí už tu snad není? Ten chlápek se strejdou-senseiem zmizel, takže už tady můžem normálně trénovat ne?" řekl jsem svůj názor a koutkem oka se podíval na Mara. "Čau baka" pozdravil jsem ho a potom se zase podíval do skupinky dohadujících. Sice se s Marem moc nevídám, ale občas mi leze pěkně na nervy, protože je mi hrozně podobný a to se mi vůbec nelíbí. Nakonec jsem se protáhl a čekal na jejich reakce.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Senju Maro Wed Nov 06, 2013 3:24 pm

I když se Shiranui mohla snažit sebevíc, nedomluvila y mi a já bych pořád pokračoval ve své činnosti, a tak její snaha šla považovat za zbytečnou. Co však bylo pozoruhodnou zvláštností bylo to, že jakmile mě Shiranui napomínala dělal jsem přesně to samé co ona až na to, že můj monolog byl adresován ni. V úplně stejným čase, úplně stejným tonem... jak pak to bylo možné? Proč jsem tohle byl schopen dokázat bylo však nepodstatné... hlavní bylo to, že to vypadalo hodně uhozeně. "Hej ty jehož jméno neznám. Neopakuj po mě a ten rozchod pro tebe platil taky. Hokage tu teď není a podle tvého nástupu tu už ani nemáš nic v plánu. Pokud mě chceš ale naštvat, radím ti běž to zkoušet na někoho jinýho. " Proč pak jsem ji nedal pokoj? Bylo to snad tím, že mě oslovila se slovy: "Hej ty jehož jméno neznám?" Nějaké hyuugovic děcko se zde blíž přihnalo poté, co jsme s Shiranui svůj duet monologů skončili. "Takže já poslouchám jen Hokageho rozkazy, protože ke mě nepřipojil žádný tým ani vedoucího jounina. Co tu dělám je jen čistě moje věc, stejně jako vás všech náhlý nástup na tomto místě. Mohla to být jen hokageho záležitost, která si potřebuje vyřešit. A jelikož to tu přenechal mě tak předpokládám že jsem zde zřejmě nejvyšší hodnosti. Hodnost sice neznamená vše, ale v tomhle případě jsem byla pověřena já a tudiž to co řeknu já je jako by řekl sám Hokage. Nechci po vás nic extra, jen ať se tu jako obvykle nezačne nějakej kroužek kde se budou všichni dohadovat o tom kdo to byl, co chtěl a co to má všechno znamenat. Určitě máte svou hrdost, já to respektuji, ale rozkaz je rozkaz tak na mě prosím vás nebuďte naštvaní. Děkuji za pozornost. " Ani poté jsem ji nenechal na pokoji. Proč pak jsem tohle všchno dělal? Byla to snad neoddělitelná část mého charakteru? Ne... měl jsem k tomu osobní důvody. Po chvíli se zde přihnal i Raiki. Popravdě nevěděl jsem jak na něj reagovat. Byl jsem v rozpacích. Pokud mu odpovím, již mé napodobování Shiranui nebude mít tu váhu co před chvíli, a však kdybych mu neodpověděl bylo by to považováno za neslušné. Hlavně mezi námi Senju XD. "Co dál?" S touto myšlenkou jsem dáel setrvával nyní již s nejistým úsměvem ve tváři. I když se jednalo pro někoho jen o pouhou záležitost, mě na tom docela záleželo. Byla však má volba nyní správná, nebo to že jsem se prakticky "lagl" bez žádné reakce ve své činnosti nebylo na schvál?

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Wed Nov 06, 2013 4:20 pm

Zamračeně jsem pozoroval, jak ten zvláštní týpek mizí spolu s naším senseiem a jistá slečna se rozhodla, že nám bude rozkazovat. Se stále zamračeným výrazem jsem vyšel zpoza stromu. Nevzpomínám si, že by vám sensei dal takovéto pokyny. Zabručel jsem, ale neměl jsem náladu na vyvolávání konfliktů, a tak jsem se jen usmál. Ale dobře. Stejně jsme přišli hlavně kvůli tréninku. Podíval jsem se na místo, kde byl ještě před chvíli sensei. I když mám o senseie trochu starost. Zamručel jsem a podíval se zpět na to děvče. Právo trénovat nám upřít nemůžete. Zářivě jsem se usmál a začal si nepřítomně pohazovat s kunaiem.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Nov 06, 2013 4:42 pm

Přišla jsem nakonec blíž ke Katashimu a Fuu. " To neříkám, že nemůžete trénovat. Jen mám předejít zbytečným otázkám a starostem. Hokage má určitě teď plno starostí a jsem si jista, že nechce pak na takové otázky odpovídat. Kdo by taky chtěl když se bude ptát každej. Jinak vám v ničem nebráním. Já tu nikoho stejně nemám takže si tu najdu někde samotné místečko a budu trochu trénovat. " Měla jsem to tu rozehnat, ale nakonec se nikomu nechce. Tak doufám, že pak nebudou zbytečné otázky. Nejspíš jsem byla teď já ta nejhorší, a kvůli takovým případům si těžko najdu přátele. Tomu skrčkovi jsem už ale neodpovídala, vlastně jsem byla už dál od něj zatímco jsem ho ignorovala.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Senju Maro Wed Nov 06, 2013 4:53 pm

Shiranuina věta nyní zazněla solo. Mě osobně bylo smutno, protože jsem opět nezaslechl ten slavný duet. Nedalo se však nic dělat. Proč pak, ale Maro nic neříkal a dále setrvával ve své poloze? Nejeden shinobi by se zamyslel vůbec nad tím, zda-li dýcha. Stal tam a pořád stál. Dokonce ani nemrkal. Toto chování rozhodně nebylo normální, a však nyní bylo spíše hlavní to, že Shiranui měla od otravného genína pokoj, a tak nebylo potřeba jeho chování věnovat více pozornosti. Rozhodně však nešlo přehlídnout genína, který se jakoby zastavil v čase...

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Wed Nov 06, 2013 7:43 pm

Podišla som ku Katashimu a pobozkala ho na líce. Zalesklo sa mi v očiach a uškrnula som sa.Mala by som jeden nápad... Natočila som sa k Shiranui a prebehla si ju pohľadom od hlavy po päty. Čo keby si si s nami dala tréningový súboj? Navrhla som jej, pričom som aktivovala byakugan a nenápadne pokukovala po Katashim. Presnejšie som čumela na jeho hruď xD. Výhoda Byakuganu. Nech som sa už ale snažila akokoľvek ovládnuť, nevedela som tomu proste odolať. Vieš, že tvoju hruď môžem pozorovať aj bez toho, aby si si tú svoju vestu zvliekol? Šepla som smerom k nemu a zazubila sa.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed Nov 06, 2013 7:51 pm

Pomalym krokem jsem dosel Az k tomu spolku co se tu sesel. A musel sem si rypnout.
"No tak si to tu pekne uzijte. A Fuu Ne aby jsi si nechala nakopoat zadni cast tela. Co se tyce me ja mizim Musim se naucit jednu techniku Navic cim min lidi o ni bude vedet tim lepe." Spise jsem pobavene cekal na jeji reakci.Fuu mohlo dojit ze to nebude asi nic bezneho nebo teda urcite ne pro klan Hyuuga. Coz mohlo byt jasne i podle toha extra maleho svitku na mych zadech.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Wed Nov 06, 2013 8:00 pm

Pozoroval jsem tu debatu ohledně tréninku a cvičišti a prostě o všem možném. Fuuninu poznámku a Katashiho hrudi jsem radši ignoroval, Maro byl nějakej moc zticha a ani se nehnul. Nad ním jsem jenom protočil oči. Pak přišel ten poslední chlapík, což se ukázalo že nejspíš opravdu Hyuuga je, když zná Fuu. A pak přišla věc, nad kterou jsem se rozzářil. Tréninkový souboj! Sice to bylo jenom Fuu vs. ta holka, ale i tak mě něco napadlo. I když, je to od Fuu hodně odvážné, vyzvat Chuuninku.
Otočil jsem se na Mara. "Poslyš, nechceš si taky dát takový tréninkový souboj?" nabídl jsem mu. S ním jsem si chtěl dát souboj už hodně dlouho a navíc, pořádný trénink před druhou částí zkoušek se hodí. A Maro snad není žádný slabý protivník.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Katashi Souta Wed Nov 06, 2013 8:04 pm

Podíval jsem se na Fuu. Když pomyslím, že jsi při tom minulém dostala, doslova, na zadek... Zamumlal jsem a ušklíbl se. Jak rád říkám, trocha popíchnutí nikoho nezabije. Nicméně když mi stále koukala na hrudník, a nakonec i kvůli její škádlivé poznámce jsem si povzdechl. Já chci taky Byakugan. Zamračil jsem se a podíval se tentokrát na její hrudník. Ať jsem šilhal, jak jsem šilhal: Nic. To není fér, tohle to. Pozoroval jsem, jak se naše skupinka nakonec rozpadla. Super, takže si zabírám pozici rozhodčího. Úplatky na prostřední sloup. Zamnul jsem si ruce a opřel se o zmíněný sloup.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Senju Maro Wed Nov 06, 2013 8:24 pm

Jakmile se mě Raiki otázal, zda-li bych si s ním nedal cvičný souboj, mé pravé oko jednou mrklo. Že by konečně nějaká reakce? Po chvíli druhé? Jak se zdálo konečně se u mne začaly projevovat nějaké známky života. Následně jsem se i z hluboka nadechl, a pak vydechl. Že by dobré znamení? Ještě chvíli mohl mít Raiki pocit, že se odpovědí ode mne nedočka, a však když naděje uhasla, prudce jsem se rychle otočil jeho směrem se slovy: "Zdarec Raiki!!! Tak tamta a ty jo?" Zeptal jsem se s překvapeným výrazem na tváří. Pochopitelně jsem myslel tím tamtou Fuu. Nevěděl jsem, že chodí s Katashim, protože jak bych to řekl? V životě shinobi jednou nastane den, kdy bude muset ignorovat okolí na nejméně dva posty. "Jasně, že jo, ale jsi si vědom toho, že Tě nejspíš budu muset šetřit?" Trochu jsem si rýpnout musel. Přece jen nebyl bych to já, kdybych své ego nepublikoval na nějaké té úrovni v oblacích, a však byl jsem upřímný a hlavně skromný... XD

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Nov 06, 2013 8:48 pm

Se zájmem jsem se podívala na tu Hyuugu. " Hm, tak to už si druhá tenhle týden kdo mě vyzívá. " Měla jsem namysli toho chlápka předtím. ( Ken Uchiha ) " Chceš začít první ty nebo já? S Hyuugou jsem ještě nikdy nebojovala. I když jsi genin tak jsi dobrá v taijutsu. Radši tě nebudu podceňovat. " Ušklíbla jsem se a trochu poodstoupila abychom měli prostor. Rozhodně jsem nechtěla dostat na zadek, a proto jsem se musela snažit. Hady jsem však bohužel nemohla použít, ale něco mě napadlo. Ta technika neprokazuje mou spojitost s hady když je nevyvolává.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Nov 08, 2013 4:26 pm

Po očku som tiež sledovala i Raikiho a toho...Divného chlapca, ktorý mi niekoho pripomínal, ale ani za boha som si nevedela spomenúť koho. Bola som si istá, že Raiki vyhrá...Teda v to aspoň dúfam. Usmiala som sa a otočila sa späť na Shiranui, keď v tom som začula niečo, kvôli čomu vo mne vzkypel hnev...Že vraj ja a Raiki? Nóó, tak to si ten zmrd riadne zavaril...Počkaj chvíľočku, musím si niečo vybaviť. Hneď som späť! Sladko som sa na Shiranui usmiala, zvrtla sa na opätku a prižmúrila na Mara oči. Véééď ty počkaj... Došla som k nemu zozadu a prstom ho poklopkala po pleci, aby sa otočil a venoval mi pozornosť. Keď sa však otočil, "milo" som sa usmiala a takú mu vrazila, že skončil s hlavou v hline dva metre odo mňa. ČO SI TO DOVOĽUJEŠ, TY SOPLIAK?! Zvrieskla som naňho nehorázne naštvaná. Z očí mi sršal hnev, prebodla som ho vražedným pohľadom a pomaly sa k nemu približovala. Ešte raz niečo také začujem, tak si jednou nohou v hrobe, chapendos? Schmatla som ho za golier a ešte chvíľu mu vražedne zazerala do očí, potom som ho pustila, vrátila sa k Shiranui a usmiala sa. Kde sme to skončili? Aháá, už viem...Tak teda začni. Postavila som sa do svojho typického bojového postoja a s pomocou Byakuganu pozorne sledovala jej Tenketsu.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Fri Nov 08, 2013 4:38 pm

Otočil jsem se na Katashiho. Když už byla řeč o úplatcích, tak se přátelství také počítá, ne? Ale ne, já jsem férový. Otočil jsem se tedy zpět na Mara. Jakmile však vyslovil tu větu, že mezi mnou a Fuu něco je, změnil jsem svůj výraz na vysoce rozzlobený.
Cvičiště 3 - Stránka 18 8249790073a10097998163l
"TAK TO TEDA NEEEEEEEEEE!" zařval jsem na něj, asi nějak takto: Cvičiště 3 - Stránka 18 Naruto-and-Iruka-naruto-12834264-500-375(Raiki jako Iruka)
O to ostatní už se naštěstí postarala Fuu a zároveň mi trochu ulehčila zápas. Já, plný vzteku a hněvu, jsem si mezitím připravil techniku Doton:Gansetsukon. Kámen, který byl nedaleko odsud se proměnil v kamennou hůl a já ji sebral. "Tak aby bylo jasno. Fuu je JENOM kámoška a já navíc na starší nejsem. A ohledně toho šetření, měl bych to říkat spíš já." vyjasnil jsem mu. Ani jsem netušil, co jsem to řekl za blbost. Vždyť Sakura z nemocnice je nejmíň o 3 generace starší, ale v tom momentě jsem nad tím vůbec nepřemýšlel. To co řekl ale nebyla jediná věc, která mě štvala. Já jsem řekl to samé Katashimu a Fuu (za dob, kdy spolu ještě nechodili) a on to teď řekl taky. Vypadá to, že jsme si ještě víc podobní, než jsem myslel.
Nastavil jsem hůl proti Marovi a čekal až zaútočí. "Začni." pobídl jsem ho.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Fri Nov 08, 2013 4:55 pm

Věděla jsem že je hyuuga a nesmím si ji nechat přiblížit k tělu, a proto na ní budu radši útočit jen z dálky což ale bude hodně vyčerpávat chakru zatímco ona bude v pohodě, takže budu muset něco vymyslet. Proto jsem zaujala bojový postoj, ale prozatím jsem nic nedělala, kdyby na mě nějakou rychlostí zaútočila  byla jsem schopná uhnout a zasadit ji silný úder.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Senju Maro Fri Nov 08, 2013 7:11 pm

Chvílemi jsem si myslel, že to nepřežiju. Nešlo tak spíše o to, že Fuu si umí najít adekvátní možnosti vzájemné domluvy, ale spíše o ten její výraz na tváří, který ji asistoval. "O Jashine... právě jsem spatřil smrtku." Pomyslel jsem si, okamžitě jakmile na mne Fuu upřela svůj vražedný pohled. Ve snaze aby mě její pohled neznervoznoval, jsem se rychle snažil svůj zrak zaměřit na něco jiného než byla právě naštvaná Fuu. Na obou frontách to nebylo však nic příjemného. Na jedné straně Fuu a na druhé Raiki. Kdo by tušil, že to dopadne takto? XD K právě proběhlé situaci jsem měl však i přes Fuuiny výhružky co říct. "Co se škádlíva to se rádo mívá." Samozřejmě jsem si to řekl spíše pro sebe. Byl jsem si totiž vědom toho jak by se můj život mohl rychle změnit, když by mě zaslechl jeden z nich. Nerad bych byl po zbytek života na vozíčku, ba aby na mne rostl trávníček. Situace se však jak se zdálo rychle změnila a já se nyní mohl věnovat svému souboji s Raikim. Jeho pobízení nemělo žáden smysl. Přece jen začnu teprve, když budu chtít začít, ale co kdybych chtěl nejdřív nějak Raikiho vyprovokovat? V hlavě se mi již zkompletoval můj dábelský plán. Rychle jsem poskládal pečetě se slovy: "Sosaiton: Kuchiyose no jutsu." Jakmile jsem doskládal poslední pečet, pravou rukou jsem udeřil silně do země, na které se následně objevila pečet, a pak nastalo PUF. Kouř způsobený technikou se rozléhl po širokém okolí, a jakmile ustal Raiki mohl zahlédnout jak držím dlouhý cca dva metry a půl metrů široky pórek. Ano zdůraznuji pórek.
Cvičiště 3 - Stránka 18 Images?q=tbn:ANd9GcTeqSxv2TeHEM3WGWDEUZ9aqFpb64drmd5YqnORZw1hraEaatB6_A
Čeho si však Raiki z důvodů kouře nemohl všimnout bylo to, že jsem okamžitě jakmile jsem přivolal pórek, který i když byl prakticky gigantický na váze příliš nepřibral, aktivoval ještě jednu techniku. Jenže jakou? "Myslím, že by jste se k sobě hodili." Promluvil jsem s dábělským úsměvem na tváři. Bylo snad tohle to, jak jsem chtěl Raikiho vyprovokovat? Větu jsem řekl spíše polohlasně, aby jistá smrtka ji nezaslechla XD.

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Nov 08, 2013 7:34 pm

"Ach Jo. Co takhle vy dva proti me? Jelikoz to vypada ze se spise navzajem zabijete. Mate vyhodu."
Rekl jsem spise to vypadalo jako kdyby se meli navzajem pozabijet nez aby jen pratelsky bojovaly.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Nov 08, 2013 7:57 pm

Nepohla som sa z miesta, len som ju sústredene pozorovala. Nevedela som, na čo presne sa špecializuje. Čo ona o mne mohla ľahko zistiť. Je predsa jasné, že mojim hlavným zameraním je Taijutsu vzhľadom na to, že som Hyuuga.
No ták tedá, začneš? Jeden z nás musel nejak začať...Ale ja rozhodne nie, radšej som to nechávala na ňu. Nechcela som riskovať, kto vie, čo má v rukáve. Mara som si už radšej nevšímala...
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Fri Nov 08, 2013 9:43 pm

Pozoroval jsem Mara ještě stále s naštvaným pohledem. Chvíli nezačínal a já se pomalu chystal k útoku, když najednou vyslovil nějakou techniku a následně se všude kolem objevil kouř. Nebylo vidět ani na krok a já si dával velký pozor, aby na mě nezaútočil zezadu nebo odněkud, odkud bych to nečekal. Naštěstí se nic takového nestalo a kouř se normálně rozplynul. Zaslechl jsem, že v tom názvu té techniky bylo slovo Kuchiyose, takže musel něco přivolat. Čekal jsem nějaké zvíře, ale nebylo to ani to, ani nic živého. Byl to pórek. Byl to úplně normální pórek. Vykulil jsem na to oči. "Co to je? Ty přivoláváš pórek?!" řekl jsem zděšeně. To se mi snad jenom zdá. V životě jsem neviděl nikoho přivolávat zeleninu.
Rychle jsem ale zbystřil, když jsem zaslechl Marův hlas. A opět to bylo na to téma, co jsme probírali před chvílí. "Hele, neprovokuj mě s tím. O Fuu vůbec žádný zájem nemá a navíc už má Katashiho. A vůbec nechápu, proč bychom se jako k sobě měli hodit!" bránil jsem se a opět se po trocha uklidnění rozzlobil. Asi jsem udělal chybu že jsem ho vyzval, protože takhle za chvíli puknu vzteky.
"No nic, když ty Kuchiyose, tak já taky." rozmyslel jsem si to nakonec, protože je lepší dva na "dva" než sám. Hůl jsem radši stále držel u sebe, ještě jsem měl v plánu ji použít. "Kuchiyose no Jutsu!" zvolal jsem a objevil se podobný kouř, jako předtím u pórku. Tentokrát tam ale nestál žádný pórek, ale zcela normální a můj oblíbený pes, Kestai.
Cvičiště 3 - Stránka 18 Ninja-dog
Když nad tím tam přemýšlím, ještě jsem nesplatil všechny dluhy, co Kestaivi dlužím. Snad na to už zapomněl.
Kestai se otráveně rozhlédl kolem sebe a potom se překvapeně podíval na pórek. "Co to je?" zeptal se mě a otočil se na mě. "No...to teď neřeš a pomoz mi zneškodnit jednoho otravu." odpověděl jsem mu. Kestai nadzvedl obočí. "Myslíš tebe?" řekl a já zakroutil hlavou "Ne!". Moje otravnost už trochu klesla, nevím proč, ale asi trochu stárnu XD. I když pro Kestaie musím být otravný, když ho pořád povolávám. Ukázal jsem na Mara a Kestai se na něj celá znuděný podíval. "Haaai." zívl a vyndal si svůj samurajský meč ze zad. Potom se rozeběhl proti Marovi. Těsně před ním nadskočil a pořádně se ho pokusil koncem meče, kterým měl meč držet, praštit do hlavy. Nejspíš mu nechtěl rozseknout hlavu. Já se mezitím připravil k dalšímu kroku.
K tomu všemu ještě myslim na nás promluvil ten Hyuuga, tak aniž bych se na něj podíval, jsem mu navrhl: "Poslyš, ty by sis mohl dát zápas s Katashim, to je ten poslední nezápasník. Alespoň bychom se všichni nějak zabavili a zatrénovali. A neboj, nikomu určitě vadit nebude, když tady Maro nebude!" řekl jsem ke konci rozzlobeně.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Nov 08, 2013 9:58 pm

"No uprime receno zabavit by me to mohle problem je v tom ze by ten souboj skoncil asi drive nez bych se vybec zahral. No a co tak vy tri proti me. No nechci aby ten souboj nebyl nefer." I kdyz jsem si v myslenklach projizdel sve souboje ty byly celkem nefer taky ale to uz bylo jedno. Cekal jsem na jejich reakci spise tohl e uz bylo pro moji zabavu nez pro neco jineho/
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sat Nov 09, 2013 12:08 pm

Nakonec jsem musela začít já a tak abych se nepřiblížila jsem chtěla použít něco na dálku a zrovna znám něco čemu neuhne, ale nedá ji žádné poškození. " Dobře, já tedy začnu " Začla skládat pečetě a po dokončení jsem jen řekla " Suiton: Kokuu no jutsu " Nad Fuu začal padat déšť oleje, který je dost hořlavý. I kdyby se snažila nějakou technikou odklonit tak by na ní ten olej padal stále. Dokud já ho neodvolám tak ni na bude padat. Jen jsem se potom usmála když jsem viděla jak je od toho celá mokrá. Snadno se to vsákne do oblečení a na kůži to bude mít také. Jenže já jsem neuměla katon, což ona nevěděla. Jednu ruku jsem měla v kapse.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Senju Maro Sat Nov 09, 2013 2:40 pm

 Velká pýcha, malý pán. Přesně tohle by šlo říct o Raikim. Pokud si myslel, že se jeho kuchiyose no jutsu může měřit s mým byl na omylu, protože mé kuchiyose no jutsu bylo mým Kekei Genkai, ale to Vám vysvětlím až o pár řádku níže XD. Jakmile ten špunt vyskočil se svým mečem přede mnou do vzduchu a snažil se mě udeřit, dal mi výbornou příležitost mu dát kritický zásah. Přece jen můj následujíci krok byl nečekaný a hlavně nepotřeboval žádné pečetě, protože jsem je již složil (ta technika, kterou jsem použil i hned po kuchiyose no jutsu). "Kai." Promluvil jsem okamžitě, když se přede mnou v povětří objevil ten špunt. Okamžitě poté se pórek prodloužil a s neuvěřitelnou rýchlostí a silou udeřil toho čokla/špunta/primitivního jedince. Pórek se však u psa ,dejme tomu, že to byl pes, nezastavil a dál se s neuvěřitelnou rychlostí prodlužoval a chystal se vrazit do Raikiho. "Pošetilý Raiki. Nejedná se o pouhou zeleninu, a však o Kekei Genkai klanu Senju, takže nyní mám čest ti představit mou techniku Sosaiton: Negi kōgeki (Element zeleniny: Pórek útočí)." Co to mělo znamenat? Kekei Genkai klanu Senju? Něco tu určitě nesedělo, a však co? Hyuugovi jsem svou pozornost nevěnoval, protože jakmile jsme začli souboj 1 vs. 1, měl jsem v plánu ve sestavě 1 vs. 1 skončit. Co z toho, že se chtěl přidat? Pokud se přidat chtěl, tak pak Nám neměl říkat, že by jsme se pozabíjeli. Co se týče nyní zranění Raikiho pejska: Řekneme, že pokud nenastalo PUF, takže on nezmizel, má zdravotní problémy na docela vysoké úrovní. Přece jen on byl cca dva krát menší než pórek, takže když se s ním střetl. Navíc by  pórek nebyl schopen svým mečem rychle přeseknout, protože se nacházel velmi blízko mne a nevlastnil sharingan, takže nemohl tak rychle reagovat. Co se týče toho, že pórek dál mířil na Raikiho. Raiki byl ve stavu se mu vyhnout uskočením, a však pouze pokud nebyl nemehlo a pozoroval bedlivě souboj. 

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Hyūga Fū Sat Nov 09, 2013 4:00 pm

Nadvihla som jedno obočie, keď sa razom rozpršalo. No teda s tým rozdielom, že na mňa nepadali kvapky vody, ale oleja. Hééé? Kyslo som sa zatvárila a dívala sa na svoje premočené kraťasy a holé nohy...Všetko som mala od oleja. Tak toto si teda mohla odpustiť. Povzdychla som si, keď som si snažila rukou prehrabnúť vlasy, ale tie sa od oleja strašne zaguzlili. Vyzerala som teraz hrozne. Zase sa mi narobia vyrážky...Ani do postele si neľahnem, ten olej zo mňa asi len tak ľahko nezmyjem... Nemyslela som si, že ovláda katon. A keby náhodou že áno a použila by nejakú katonovú techniku, upálila by ma zaživa, o čom určite vie. Nemala som sa teda čoho báť, dúfam. Určite po mne nehodí ani výbušný lístok, pretože by to tiež bolo riskantné...Ešte niečo? Nadvihla som obočie a uškrnula sa. Pokúsim sa v tomto nájsť nejakú výhodu, určite nejaká bude.
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Nov 10, 2013 10:00 am

Sledoval jsem jak Kestai běží proti Marovi, ale těsně před tím, než ho Kestai zasáhl, se stalo něco co jsem nečekal. Ten pórek se zničehonic začal hrozně rychle zvětšovat a namířil si to proti Kestaovi. Ten něco zaslechl a než zasáhl Mara, tak se otočil. Jakmile tak udělal, mega pórek ho zasáhl a on, radši než by se mu něco stalo, tak se rozplynul. Pak si to ten pórek namířil proti mě a já jsem ho nehybně pozoroval. Těsně přede mnou, jsem se vzpamatoval a svou holi do něj vrazil. Bohužel, pórek byl hodně silný, takže jsem ho neudržel a spadl jsem na zem. Hůl zůstala svým ostrým koncem trčet v pórku, ale alespoň jsem zmírnil náraz. Měl jsem toho pórka zničit ještě když byl v normálním stavu. Alespoň si na to dám příště pozor.
Rychle jsem se zvedl a podíval se nechápajíc na Mara. "Kekkei Genkai klanu Senju? Ale to je přece Mokuton a to měli či mají jenom dva členové. Odkud si vzal element zeleniny?" zeptal jsem se ho zmateně. Možná to je nějaká odrůda Mokutonu, je to v podstatě skoro to samé. Kdo ví, třeba se ve mě skrývá element ovoce XD.
Dál už mě nenapadlo, čím bych na něj zaútočil, tak jsem radši zatím nic nedělal.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Senju Maro Sun Nov 10, 2013 1:57 pm

Raikiho rakce byla naprosto předvídatelná. Kdo by si pomyslel, že si bude lámat hlavu nad elementem zeleniny? Nemám snad pravdu? "Sosaiton je supr čupr extra ultra mega silný element, kterému dal vzniknout Mokuton. Pokud ho však neprobudíš, nemůžeš ho ovládnout." Tahle věta, kterou jsem následně s úsměvem a s specifickým přízvukem pronesl, byla schpopna odpovědět Raikimu na všechny jeho otázky. Jak se zdálo Náš souboj se chýlil ke konci. Pórek okamžitě, jakmile do něj Raiki zarazil svou, hůl se začal opět zkracovat až do doby dokud zase nebyl "pouze" dva metry dlouhy a půl metrů široký. Hlíněné kopí jsem ze pórku vytrousil, a pak sloužil pečetě po které následovalo PUF. Opět kouř se rozhléhl do všech stran. Že bych se snažil přivolat něco dalšího? A však co tedy? Kukuřici, mrkvičku? XD Žel musím Vás sklamat. Když se kouř rozvířil do povětří, takže se zlepšila viditelnost Raiki zahlédl na místě kde stál Maro nic. Ani pórek, ani Mara, ani jeho hlíněné kopí. Že by nějaká teleportační technika? Ovšem, že ne. Něco takového by genín nebyl schopen ovládat, ale pak co tedy  mělo tohle znamenat? Po chvíli se za Raikim ozval nějaký hlas: "Zdá se, že jsem vyhrál." Promluvil. Podle tónu šlo poznat, že to byl jednohlasně Maro. Jakmile se Raiki otočil, aby mara zahlédl, spatřil hlíněné kopí, které jeho hrotem mířilo na Raikiho. Že by konec? 

Senju Maro

Počet příspěvků : 140
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Raiki Senju Sun Nov 10, 2013 2:26 pm

S nechápavým pohledem jsem poslouchal Marovo vysvětlení. Už jsem trochu pochopil, ale pořád nechápu, kde k němu přišel. To mi nadále už nevrtalo hlavou. Pórek se stáhnul a to bylo v tom momentu to hlavní. Pak Maro použil tu další techniku a já čekal, co tam bude stát dál.
Nebylo tam nic. Skutečně jsem čekal nějakou další zeleninu, ale nic. Rozhlédl jsem se kolem, kam Maro zmizel, ale nikde jsem ho. Bohužel, jsem se zapomněl podívat dozadu a to byla moje osudová chyba. Skutečně tam byl, což jsem poznal z hlasu a mě došlo, že použil Shunshin no Jutsu. Kso, proč jsem se ho nenaučil taky. Když pomyslím, kolikrát by se mi hodilo. A ještě k tomu použil MOJI hůl jako zbraň proti mě. Skoro bych mohl říct, že se všechny mé výhody obrátili proti mě.
Už se vše zdálo být ztracené, ale já jsem rozhodně nechtěl prohrát. Mysli Raiki, mysli. Vím že ti to mnohdy nepřemýšlí, ale teď to nutně potřebuju.
Najednou mě něco napadlo. Tak moc je někdy člověk závislý na silnějších technikách, až někdy zapomene na ty úplně základní. "Myslim že ještě ne." pootočil jsem se na Mara a zvolal: "Kawarimi no Jutsu!" Rozplynul jsem se a místo mě se tam objevilo kousek dřeva. Byl to kousek z nedalekého stromu, kam jsem se také hned poté ukryl. Budu muset strejdu-senseie požádat o novou techniku, s těmihle už to pomalu nezvládám. pomyslel jsem si a vyndal si z poudra nějaké shurikeny. Pak jsem tři hodil proti Marovi. Ihned poté jsem vyskočil a hodil po něm další tři. Jakmile jsem dopadl na zem ze stromu, rozeběhl jsem se proti němu a u toho si z kapsy vyndal na kunaie. Vím, sice to nebylo nic extra, ale nic jiného mě prozatím nenapadlo.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 30 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru