Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Kaguya

+3
Nukenin
Asuka
Kashike
7 posters

Strana 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 21 Empty Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Mon Sep 23, 2013 3:50 pm

First topic message reminder :

Staré sídlo klanu Kaguya leží asi kilometr a půl na jih od Kirigakure. Kdysi honosný komplex budov je dnes velmi zchátralý a jen málo částí by se stále dalo považovat za obyvatelné. Dříve zde žily stovky členů klanu a sídlo jim poskytovalo veškeré zázemí od treninkových prostor až po lázně. Říká se, že pod sídlem se táhne do všech stran síť chodem a podzemních prostor, které sloužili k výzkumům a treninku... nicméně nikdo to nemůže s jistotou potvrdit.

Několika měsíční rekonstrukce se na sídle velmi pozitivně odrazila. Utratil jsem za ní prakticky všechny své úspory ale stálo to za to. Většina budov je opravena a vše je plně funkční. Dokonce i podzemní komplex, kde jsem zřídil vlastní cvičiště a zbrojnici.

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 21 54caddfdce75d5d179cf594ed764f4ac


Naposledy upravil Kashike dne Sun Aug 30, 2015 4:33 pm, celkově upraveno 4 krát
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Sídlo klanu Kaguya - Stránka 21 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kashike Sun Oct 04, 2015 6:16 pm

Znovu jí pohladím a nechám spát. Velice pomalu a opatrně se zvednu z postele a vezmu si své věci. Pak jako kočka potichu vyklouznu z pokoje. Cestou do kuchyně se ustrojím a rychle do sebe hodím něco k snídani. Pro Hisu nachystám něco malého k jídlu až se probudí a pak vyrazím ke dveřím. 
V předsíni se doustrojím, ozbrojím a vyrazím rovnou na cvičák. Ranní protažení jsem poslední dobou zanedbával a dokonce i Kage si musí udržovat svoje schopnosti.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 21 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Hisa Kaguya Mon Oct 05, 2015 8:07 pm

Chvíli ještě trvalo než jsem se probudila. O to větší zklamání jsem měla, když jsem zjistila, že vedle mě už nikdo nespí. Ta naivita. Chvíli jsem seděla v posteli a třídila si myšlenky z předchozího večera. Nepoučím se. Líně vstanu a jdu rovnou do koupelny. Pustím na sebe pořádný proud vody. V županu jsem se pak dostala do kuchyně. Byla tam snídaně. Pousmála jsem a vzala si ji k televizi. Tam na mě čekal další vzkaz. Od Reiny. Pěkné, ale to že jsem ho dostala není výhra. Spíš si začínám říkat, že utrpení. Ach jo... Dojedla jsem a šla se převléknout. Uklidila jsem svou ložnici a vydala se ven. 

(přesun)
Hisa Kaguya
Hisa Kaguya
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 297
Registrován : 30. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya - Stránka 21 Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru