Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEMOCNICE

+11
Akemi Kagayaki
Crystal Takaishi
Kirin Yakushi
Mareo Renjiro
Takeshi Kenpachi
Kaiji
Yuu Yotsuki
Ken Hiashi
Seishin Yuna
Natao Hyuurai
Yorimi Sonoe
15 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Apr 21, 2014 8:55 pm

First topic message reminder :

NEMOCNICE - Stránka 5 287i22w
Nemocnice je jedinou důležitou institucí vesnice, která není umístěna v jejím středu. Důvodem toho je možnost izolace nemocnice od zbytku budov v případě epidemie. Jde o komplex několika budov se speciálními účely od ambulance až po pitevnu.


Naposledy upravil Rin Kagayaki dne Wed Apr 23, 2014 11:09 pm, celkově upraveno 4 krát
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Sep 12, 2014 4:06 pm

//Mám horečky, takže nesmím k počítači. Sad Omlouvám se. Občas se pokusím něco napsat, ale raději mě teď chvíli přeskakujte.

"Bývalý ANBU," prozradila jsem sestřičce. "Jméno mi uniklo."
Zabírala jsem se tím, jak mě přehlíželi. Ne jeho jménem. Teď jsem ale byla naprosto spokojená.
"Nejdřív by ses ale měla zotavit," upozornila jsem ji jemně, s mírným mateřským podtónem.
I když jsem věděla, že se o sebe dokáže postarat sama, nemohla jsem ji nechat. Od toho přece starší sestry jsou, nejsou-li matky poblíž.
"Navrhuji alespoň týden v našem sídle?" pousmála jsem se.
Zopakovala jsem jí tak návrh, který už jsem předtím dala Kenovi.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Sep 14, 2014 10:15 am

Netrpezlivo som čakal, kedy sa budem môcť odtiaľto vypariť! Nechcelo sa mi tu ležať, bolo to tu nehorázne nudné a najlepšie by bolo, ak by som už teraz odišiel. Už ma to tu naozaj nudilo. Netrpezlivo som čakal na odpoveď Akemi či pôjde preč z dediny hneď alebo bude ešte so sestrou. Ja osobne by som ju rád spoznal aj lepšie, hlavne sa mi zdalo, že sa rozpráva s elektronikou a to bolo naozaj čudné. Nevedel som si to predstaviť, ako sa to vôbec dalo.. Však to bolo absurdné sa rozprávať s elektronikou ...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Sep 15, 2014 8:44 am

Jakmile mi odpovedeli, otocila jsem se na oba. Nech je spolu samotne nejspis nebyl tak spatny napad, ale stravit posledni chvilky zde se sestrickou a jejim novym pritelem by nebylo vubec spatne. Pousmala jsem se na ne.
"Zotavuji se rychle, sesři." Mrkla jsem na ni s usmevem a pote pohledla na Kena.
"Nerada bych vas dva jakkoliv obtezovala, ale jestli to nebude vadit, ze vam budu delat spolecnost, s radosti se k vam prisam."
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Sep 15, 2014 6:43 pm

Předala jsem Kenovi své klíče od domu.
"Běžte napřed," věnovala jsem oběma zářivý úsměv. "Ještě si něco zařídím a koupím něco k jídlu,"
Byla jsem velmi ráda, že jde Akemi s námi. A také jsem jim chtěla dát trochu prostoru se seznámit. Přece jen byla Akemi mojí drahou sestřičkou a Ken... Dalo by se říci, že jsem nikdy neměla nikoho radši. Doufala jsem, že si padnou do noty. Mávla jsem jim na pozdrav a opustila jsem pokoj i nemocnici.

//Přesun

//Odklízím se mimo, nebudu teď nějakou dobu schopná psát. Pořád mi není dobře (spíš hůř než předtím) a ani nezapínám počítač, natož u něj s teplotou zůstávat. Nečekejte na mě.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Sep 16, 2014 3:22 pm

"Tak dobre." Pousmial som sa, zobral si od Rin kľúče, najskôr od ich domu. Mávol som na Rin, keď odchádzala. Znova som sa dal do sedu a jednoducho som sa odpojil od toho prístroja, na ktorý som bol napojený. Už som sa cítil o dosť lepšie. Zobral som si veci šiel do kúpeľne, kde som sa prezliekol. Opláchol som si aj tvár vodou a potom som vyšiel, kukol na Akemi. V rukách som držal kľúčik. "Toto bude asi od domu Rin nie?" Opýtal som sa pre istotu. Nuž bol som pripravený odísť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Wed Sep 17, 2014 3:08 pm

Kývla jsem na ségru a pak na klíče. Když odešla a Ken se šel převléct, cvakla mi v hlavně jedna podstatná věc. V moment jeho příchodu jsem se na něj podívala a pokrčila rameny. "Noo, nejspíš asi ano...Ale...Máš ponětí, kde je dům?" Trošku jsem se zasmála, protože jsme měli klíče a teď ještě najít dům! Epické...Já byla dva roky na cestách a sestra se mezi tím přestěhovala někam jinam a já vážně neměla tušení kam.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Sep 17, 2014 3:51 pm

"No..." Kýval som hlavou, skôr som tak hľadal odpoveď. "... asi máme problém." Odpovedal som a trochu som sa zasmial. Teda Rin som nikdy, ale nikdy nenavštívil doma, vždy sme sa stretávali v kancelárií, v uliciach, ale keď nad tým uvažujem, nebol som u nej doma nikdy! Nuž vedel som, že býva stále v Kagayaki Ichizoku. "Malo by to byť v sídle Kagayaki Ichizoku... Teda pokiaľ myslím správne .."
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Wed Sep 17, 2014 6:31 pm

Úsměv mi po chvilce opadl na tváři. "Kagayaki...Ichizoku?" Trošku jsem se sekla a koukala do blba. Prosím, že tam s ní nebydlí i ostatní, prosím. Povzdechla jsem si, promnula spánky a koukla na Kena. Chvilku jsem uvažovala o tom, že bude lepší už jít, ale...chtěla jsem se o něm dozvědět víc. Přeci jen svěřit starší sestřičku do rukou muže, kterého sotva znám! Tse...nope. "Dobře...tak prostě jdem a uvidíme."

Přesun
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Sep 17, 2014 6:47 pm

Akemi zopakovala moje slová, ako by jej niečo nesedelo, ale tušil som, že práve tam bývala, tak som nevedel čo je zle."No, tam býva teda aspoň myslím. " Pokrčil som ramenami. Tak už som bol odtiaľto pripravený odísť, len som čakal či mi ešte niečo Akemi nepovie. Až nakoniec zavelila a ja som bol pripravený odísť. "Hai, tak to bude najlepšie." Pousmial som sa nad jej slovami a vyrazil preč z tejto budovy, ktorú som moc nemal rád.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 01, 2014 9:25 pm

Preletel som ulicou až som bol pri nemocnici. Mal som šťastie, že v tedy niekto otvoril dvere, takže som nimi len prefrčal a okamžite sa zastavil u lôžka, ktoré bolo na chodbe voľné, kde som ju položil. "Medici!" Skríkol som, aby som ich alarmoval o našom príchode, lebo bol naozaj rýchli. "Je v stave ohrozenia života, prosím postarajte sa o ňu čo najrýchlejšie." Určite nikto nečakal, že sa tu takto zjaví Raikage aj s jeho sekretárkou, ktorá bola deravá. Netrvalo príliš dlho a lekári sa tu zbehli hneď a brali ju hneď na sálu, chcel som tam ísť s nimi ale dokonca ani mňa, ako Raikageho tam nechceli pustiť, takže som musel ostať trčať na chodbe, kde som mohol len v napätí čakať. Risoku, drž sa. Ak ma teraz opustíš tak si ťa nájdem a dostaneš na holú! Aj keď sa to mohlo zdať vtipné, necítil som sa tak ale nechcel som si pripustiť, žeby sa mohlo stať niečo také, takže som nemohol dovoliť negatívnym myšlienkam, aby prepadli moju hlavu. Crystal hovorila, že máme vynikajúcich medikov, teraz som potreboval, aby svoje kvality predviedli.  
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Wed Oct 01, 2014 9:34 pm

https://www.youtube.com/watch?v=-HY0rTfHwdo

Doslova jsem byla unášená větrem- Raikagem. Běžel ulicemi jako nespoutaný blesk a mne držel přimknutou ke svému tělu. Moje oči byly zavřené, ale vnímala jsem své okolí. Cítila jsem Raikageho tep- ironií bylo, že ten můj se pomalu vytrácel. Liják za okny ustával, stejně jako sílil. Nebyl ale tak vyrovnaný, jak by měl být. Cítila jsem, jak mne pustil a já byla unášena kamsi pryč. Liják najednou zesílil, byl prudký jako lovící šelma. Nevím, co se mnou dělali, ale déšť, který byl venku ustal v tichou noc. Nyní se pouze čekalo na rozsudek, jak jsem vlastně dopadla.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 01, 2014 9:40 pm

Nemohol som sedieť na mieste. Stál som na chodbe a chodil som z miesta na miesto. Naozaj som mal extra super šťastie. Nie len, že som riešil Atsuku, k tomu sa objaví akýsi bývalí Raikage a pokúsi sa mi zabiť sekretárku. Vážne som nevedel, že či teraz vyletieť z dediny, nájsť ho a urobiť aj jemu jednu alebo takých 50 dier do tela, aby si zapamätal, že to je neodpustiteľné. Gyuki, keby som šalel ... prevezmi to radšej ty. Myslím si, že tvoje besnenie bude pre dedinu lepšie, než to moje. Snažil som sa aspoň takto odľahčiť svoju hlavu od negatívnych myšlienok ale aj tak to nešlo bol som proste napätý ale veril som v silu Risoku. Teraz ma opustiť nesmie ... Pozrel som von oknom, kde už bola kľudná noc bez mráčka.

Prešlo viac, ako tri hodiny a ja som sa tam stále prechádzal, ako lokomotíva. Radšej som už polovicu času na nič nemyslel, lebo by mi asi vybuchla hlava. V tom vyšiel medik, ktorý prišiel ku mne a tváril sa akosi zle. Keď mi povedal, že je v poriadku a je stabilizovaná mal som chuť ho rozkopať za ten jeho výraz, lebo ma neskutočne vystrašil. Dodal, že tam nemám byť príliš dlho a že sa nesmie prepínať, takže má mať proste absolútny kľud. Ak by to neboli taký dobrý medikovia asi by som ju dnes ani nemohol vidieť. Z chodby som sa pobral pomaly pred dvere izby v ktorej bola. Potichu som zaklopal a vstúpil som dnu. "Risu..." Podišiel som k nej  a šťastne som sa na ňu usmial. Bol som veľmi rád, že to prežila. "Musíš mi niečo sľúbiť. Už nikdy... nikdy nikdy mi nezachraňuj život, rozumieš?" Miesto toho, aby som si sadol na stoličku, tak som si kľakol vedľa jej postele a pozeral smerom k nej. Pozeral som na ňu teraz, ako na nejaký poklad. Človek si ani neuvedomí hodnotu iných, pokým o ne skoro nepríde.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Wed Oct 01, 2014 9:55 pm

"Tsch. Já jsem ti ... nezachraňovala život ... prostě mi něco spadlo na zem ... tak jsem se ohla, chtěla to sebrat ... a najednou jsem tady." řekla jsem poměrně v klidu, ale stále s humorem.
Tímto jsem odmítla mu slíbit něco tak absurdního. I kdyby jsem měla zemřít, klidně před něj skočím i před rozjetý tank.
"Dnes bohužel tu věčeři asi nestíhám ..." připomněla jsem s hlubokým polknutím.
Měla jsem neustále přivřené oči.
Kumogakure no Sato se pomalu rozpadá ... nemůžu tady přece jen tak ležet ... jak dlouho vůbec?
"Ale samozřejmě se vám omlouvám, pokud jsem způsobila potíže, Raikage-sama." usmála jsem se.
"Hádám, že už víte jak utéct mému vševidoucímu oku. Kdo byl ten muž?" narážela na svou techniku prohledávající okolí.
Popravdě ji nezajímal ten muž, jako "ten" muž, který teď seděl vedle ní, ale jakožto Raikageho správná sekretářka si přeci musí udržovat přehled.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 01, 2014 10:04 pm

"Bože ty si trubka..." Všimol som si, že mi to nechcela sľúbiť ale teraz som ju niečím takým mučiť nemohol na to je dosť času. "Nevadí, však pôjdeme na ňu niekedy inokedy." Povedal som s menším úsmevom. Keď ale začala hovoriť o problémoch a začala sa vypytovať na toho muža len sa vo mne prehĺbila akási nenávisť voči nemu. Miesto odpovede som ostal ticho. Svojou rukou som chytil tú jej zo spodu a potom na ňu priložil aj druhú. "Ani nevieš, aké  veľké tie problémy boli ... "  Začal som takto. "Takmer som zomrel od strachu .... " Bol som človek, ktorý príliš svoje pocity nevyjadroval a to ona určite veľmi dobre vedela ale tentoraz som skoro stratil to posledné, čo mám. Predsa len rodinu už som žiadnu nemal a aj keď som ju možno nemiloval, ako ona mňa mal som ju tu zo všetkých najradšej. "Vážne som veľmi rád, že si v poriadku." Vážne to vyzeralo tak, že s toho jej zranenia som bol viac vykoľajený ja, ako ona. Ono to tak asi aj bolo.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Wed Oct 01, 2014 10:13 pm

"Už to tak bude." pozastavila jsem se nad tou myšlenkou "Trubka. To je boží." polemizovala jsem dál.
"Jindy, jindy- jindy není dnes. To čekání je nesnesitelné."
Ležela jsem teď prakticky přikovaná k posteli, bez možnosti ho po nějakou dobu opustit. Tudíž jindy bude opravdu jindy. A přecijen, někdy je lepší po takovýchto slovech prostě umřít. Člověk pak nemusí čelit následkům, které jimi způsobil.
"Takovou starost jsi si dělat nemusel. I když chápu, že jsi se bál, že bys ztratil jediného člověka, co by ti přerovnával papíry." pozasmála jsem se nad tou myšlenkou "Mnoho žen čeká na mé místo. Dokonce i mužů."
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Wed Oct 01, 2014 10:21 pm

Je pravda, že tu bude ležať asi pomerne dlho. No mohla to ale brať, ako dovolenku a mohla si odpočinúť. Ja som si tie jej slová veľmi dobre zapamätal a vedel som, čo ku mne cíti, preto keď som si teraz spätne zobral, čo všetko som robil, tak som jej pomerne robil naprieč. "Jediného človeka, ktorého mám najradšej." Povedal som popravde a teraz som ani v ničom neklamal. Potom som už ale chcel trocha odľahčiť situáciu, tak som to nechal tak. "Ja tu žiadnu ďalšiu ženu, či nebodaj muža ... vďaka bohu za to ... nevidím." To medzi tým som povedal pomerne rýchlo a ten začiatok a koniec som povedal normálne. "Budeš mať teraz dovolenku ale budem ťa sem chodiť navštevovať. Ako dlho tu ale budeš mi nepovedali." Bude to pre mňa ťažké zvládať ale prvoradé bude jej zdravie.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Thu Oct 02, 2014 5:22 am

"Dovolená?" zasmála jsem se. "Ještě nejsem natolik přepracovaná, abych potřebovala dovolenou. Ale bude mi asi chybět kontakt s lidmi ...." nechtěla neustále mluvit jen o Sorovi, jelikož už si s tím přišla nesmírně otravná.
"Budu muset zapřemýšlet, jak se tu zabavit."
Jeho ruka držící mou byla tak příjemná, jen škoda, že jsem ji cítila v takovéto situaci. Přemýšlela jsem, neustále jsem měla před očima Atsuku. Zrovna, když je Oblačná v takovýchproblémech, stane se tohle.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 02, 2014 2:20 pm

"Nevadí na výber nemáš." Povedal som zo smiechom, predsa len chcieť nemusela ale okolnosti ju k tomu donútia. "Donesiem ti niečo na čítanie?" Opýtal som sa jej. Medzi tým, ako sme boli ona zaspala a ja som tam ostal pri nej. Podal som si tam kreslo a ja som na ňom akosi zaspal tiež.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teraz som sa zobudil a všimol som si, že ju stále držím za ruku. Je čas ísť do práce... Pozoroval som ju, ako spí a pri tom som ale vedel, žeby som už mal ísť. Bol som ale ešte rozospatý tak som mal ešte zopár minút naviac, než sa vyberiem pracovať.
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Thu Oct 02, 2014 3:03 pm

Usnula jsem bez odpovědi, cítila jsem se ospalá, i když jsem prakticky nic neudělala. Vzbudila jsem se a on tu stále byl.
"Neměl bys mít nějaké povinnosti?" zeptala jsem se s poštipačným úsměvem.
Budu zde dlouho sama, ale už jsem s tím byla tak nějak smířená. Nemohla jsem s tím nic udělat a musela jsem nést následky svých vlastních činů. A rozhodně jich nelituji.
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yotsuki Sorata Thu Oct 02, 2014 3:07 pm

Zobudila sa pomerne rovnako, ako ja sám. "Však už som na ceste." Prezradil som jej a vstal som z kresla. "Uzdrav sa čo najskôr." Poprial som jej zakýval a vybral som sa odtiaľ von. Vyšiel som z nemocnice a namieril som si to do kancelárie, tentoraz som mal robiť papierovačky ja. Na mysli som mal ale skôr niečo iné a to bola Atsuka a bývalí raikage, ktorého som chcel zneškodniť, za to čo urobil.
(presun)
Yotsuki Sorata
Yotsuki Sorata
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)
Jounin (Hachibi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 508
Registrován : 22. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Risoku Yotsuki Sat Oct 04, 2014 10:38 am

Čas, který jsem trávila v nemocnici se zdál nekonečný. Už třetí den od té události v kanceláři jsem zde jen nečinně ležela a nechala se léčit zdejšími mediky. Ten úder, jež mi prošel bokem a způsobil mi dané zranění- nebyl obyčejný. Očekávám, že na svém levém boku budu mít ještě velmi dlouho jizvu, ne-li nadosmrti. Měla jsem hlubokou ránu na boku, kterou mi zde sešili a ošetřili, každý den pomocí technik zacelovali.
Ty pohyby toho muže ... přemýšlela jsem.
Pokusila jsem se vstát a pomalým krokem přešla k oknu.
V Unrankyo jsi chodila i s horšími zraněními, Risoku. Pamatuješ si na Itamiho? Původce té tvé jizvy na zádech? neustále mne otravoval ten vnitřní hlas.
Snažil se ve mne probrat všechny ty vzpomínky. Přivřela jsem oči a hluboce se nadechla. Byť jsem nebyla plně vyléčená a potřebovala jsem další odpočínek, rozhodla jsem se, že ten si dokážu dopřát i mimo tyhle bílé zdi. Dováděly mě k šílenství, ne ke klidu, jak to mohlo být zamýšleno. Stáhla jsem ze sebe ten nemocniční hábit a oblékla si své vlastní oblečení, lehké a pohodlné. Jen s jediným rozdílem. Bylo vidět mé obvazy zavázané břicho. Vím, že Raikage s tímhle asi moc rád souhlasit nebude, ale- vím co dělám. A doufám, že v Kumogakure no Sato nebude v následujících pár dnech potřeba bojovat. Protože pokud bych k něčemu takovému byla přinucená, mohla bych zde ležet mnohem déle než jen dva dny, moje břišní svaly by nevydržely nápor tlaku, který vyvíjím svým stylem boje s Čepelí. Jednoduše by praskly a vše by začalo odznova, navíc s dalšími úroky.
"Kde to mám podepsat?" zavelela jsem u recepce.
Odcházím z vlastní vůle a touhy překonávat vlastní limity. Nepotřebuji nemocnici, aby na mě dávala pozor. Ležet mohu i doma, sedět můžu i v kanceláři. Jediným rozdílem mezi těmito místy bylo to, že zde nemohu udělat absolutně nic. Rána byla čerstvě zacelená a mé pohyby byly stále pomalé a viditelně trhavé. Nehrozilo žádné nebezpečí, pokud se něco nestane. Nehodlala jsem skákat po střechách jako divoká šelma, ani běhat po vesnici jako magor. Nechci jen vypadnout ze svého pracovního stereotypu.


- Přesun -  
Risoku Yotsuki
Risoku Yotsuki
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 98
Registrován : 27. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Mon Oct 13, 2014 11:41 pm

V nemocnici bylo dnes poněkud rušno, bylo to zřejmě proto, že zde byl vysoký příjem pacientů odevšad. Já jsem zde přišel pomáhat a postarat se o stabilizaci nemocnice, která byla ušetřeno od většího poškozování. Trvalo vlastně celý dne než jsme to tu dali do pořádného stabilizovaného chodu, ale nakonec se nám to podařilo. Bylo tu tolik sestřiček, že jsem se tak tak držel na uzdě a pracoval na 500% díky motivaci. Dobré prostředí je nejlepší prostředí. Dnes nebyly žádné problémy, takže to dnes bylo celkem fajn. Zbývala však ještě jedna věc, oznámit to Raikagemu. Tentokrát bez předvádění, aby si o mě něco nezačal myslet. Tamty dvě daly jasný nezájem. Vydal jsem se tedy do kanceláře abych vyhledal Raikageho a vyjednal další postup.
/přesun
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Z Sat Aug 01, 2015 10:12 pm

Pořádně jsem se do běhu opřel, a hned jsem Sanjiho dohnal. Rozdíl v jeho a mé rychlosti je vážně velký. Přesto má Sanji pořád velké naděje na vítězství. Mé zastávky v průběhu tohoto závodu svědčí o tom, že Sanjiho buď podceňuji, a nebo to nemám v hlavě v pořádku. Prvně jsem se zastavil kvůli obchodníkovi na kraji ulice. Na hřbitově mě zdržela kočka, která spadla do jedné z vykopaných děr pro mrtvé. Ať už jsem normální nebo ne, Sanjiho naděje na vítězství jsou v obou případech stejné. Před nemocnicí jsem Sanjiho předběhl a vběhl do ní. Při určování trasy jsem řekl do nemocnice. Myslel jsem to doslova. Přeběhnout kolem ní by byl velký podvod, který by znamenal diskvalifikaci.

Když jsem se ocitl v nemocnici, oslovila mě jedna sestřička. Jelikož si všimla, že jsem shinobi, troufla si mě pomoct s přemístěním jednoho staršího pacienta. Sama to nezvládá. Na oddělení zůstala sama, protože si její spolupracovníci vzali hromadné volno, a odešli někam na zábavu. Ačkoli jsem byl v průběhu závodu, nemohl jsem jí odmítnout. Pacientem byl starší pán na vozíčku. Bylo jej potřeba dostat do druhého patra. Normálně se k tomu používá výtah, ale ten teď byl nefunkční. Naštěstí s použitím mých schopností to bude hračka!
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Kuroashi Sanji Sat Aug 01, 2015 10:26 pm

Kupodivu mě stihl dohnat a předběhnout i když jsem běžel vší silou. Jenže on si udělal další přestávku. Ten chlápek nebyl snad normální, na každém místě zastavovat. Mě tu nikdo nezastavil, jelikož sestřička byla s ním a já ji neviděl. Kdybych ji viděl, hned bych ji začal dělat společnost, zatímco on by se namáhal s tím staříkem. Každopádně jsem též vběhnul do té nemocnice a odrazil se od stolu na recepci, abych mohl běžet dál. Jenže se z ničeho nic dveře nechtěli otevřít. Vypadl totiž proud. Nechtěl jsem tu nic rozbíjet, takže jsem hledal nějaký pokoj s oknem, kterým bych proskočil.
Kuroashi Sanji
Kuroashi Sanji
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 146
Registrován : 26. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Z Sat Aug 01, 2015 10:36 pm

Pána jsem úspěšně přesunul na druhé patro. Byla to makačka, ale týmovou spolupráci se sestřičkou a s mými neobyčejnými schopnostmi to šlo jak po másle. "Nemáte zač. Rádo se stalo." Řekl jsem sestřičce a odebral se k odchodu. Zrovna ale vypnul proud. Při vstupu do nemocnice jsem si všiml, že vchodové dveře měli na elektriku, takže teď asi nepůjdou otevřít. Ach. Nějak se to komplikuje. Vrátil jsem se do pokoje, kde jsem zavezl toho staršího pána a přišel tam k oknu. Sestřičce ani tomu pánovi jsem nic neříkal. Přemýšlel jsem, a u toho jsem nechtěl být rušen.

Měl jsem smůlu. V pokoji, kde jsem byl, měli zastaralé odemykání oken, které jsem neuměl obsluhovat. U nových oken stačí jen otočit páčkou, či ji dát nahoru nebo dolů. Tady na mě koukali nějaké železné roury a řetězy. "Omlouvám se. Můžete mi prosím Vás otevřít okno?" Zeptal jsem se sestřičky. Ta přikývla. Byla překvapená a bála se mi vyhovět, ale, protože jsem ji prvně pomohl já, rozhodla se mi teď i ona pomoct. Když okno otevřela, vyskočil jsem z něj a pokračoval v závodu, směr Raikageho kancelář!

Přesun
Z
Z
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 48
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 5 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru