Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEMOCNICE

+11
Akemi Kagayaki
Crystal Takaishi
Kirin Yakushi
Mareo Renjiro
Takeshi Kenpachi
Kaiji
Yuu Yotsuki
Ken Hiashi
Seishin Yuna
Natao Hyuurai
Yorimi Sonoe
15 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Apr 21, 2014 8:55 pm

First topic message reminder :

NEMOCNICE - Stránka 2 287i22w
Nemocnice je jedinou důležitou institucí vesnice, která není umístěna v jejím středu. Důvodem toho je možnost izolace nemocnice od zbytku budov v případě epidemie. Jde o komplex několika budov se speciálními účely od ambulance až po pitevnu.


Naposledy upravil Rin Kagayaki dne Wed Apr 23, 2014 11:09 pm, celkově upraveno 4 krát
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun May 11, 2014 12:24 pm

Přišlo mi, že je skutečně unavený. A nebylo divu, poslední dobou jsem toho na něj naházela spoustu. Umřel mu otec, jeho kamarádka se stala Raikage, děti, které jsem měla učit a které určitě znal se ztratily na misi (pravděpodobnost přežití nulová), Sunagakure byla zničena a ve vesnici jeho otce se začali objevovat cizinci a potom jsem na něj poslala členku ANBU, aby vyzkoušela, jestli už může být Jouninem, hned po tom boji jsem ho donutila bojovat znovu s někým, kdo se mu téměř mohl rovnat silou, nakonec jsem ho navrtala do týmu, který bude plnit ty nejtěžší úkoly z vesnice a bude na něj tak doléhat ta největší zodpovědnost. Nehledě na to, že s ním Yuna nechtěla jít na pivo.
Moc veselá doba není...
"Je mi líto, co se poslední dobou děje," zesmutněla jsem náhle. "A za to, na čem mám svou vinu i já, se omlouvám."
Sice zatím nevěděl, že jeho zkouška byl můj nápad, ale i tak toho bylo dost. A navíc jsem nahradila jeho otce, nehledě na to, že on předtím nahradil mě.
"Nu," rychle jsem vstala, abych setřásla trapnou chvíli vlastní slabosti a zamířila jsem ke dveřím. "Vím přesně, kam půjdeme..."
Zamířila jsem do centra ke svému oblíbenému podniku a snažila jsem se jít rychle, abychom se k tomuto tématu nestihli vrátit. Bála jsem se, že se jeho postoj vůči mě změní, až zjistí pravdu.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun May 11, 2014 12:33 pm

Rin, nuž asi ju prepadlá nejaká smutná nálada alebo čo. Bol som unavený pravda, veci sa nemali najlepšie, ale stále ma nepoznala tak dobre, vždy som sa z takýchto vecí vedel dostať už len svojim optimistickým pohľadom.
"Ale tak hrozné to nie je. A ani sa nemáš za čo ospravedlňovať."
Dodal som, nuž nevedel som o tom, že ma preskúšala tou ANBU, ale na tom nezáležalo, aspoň nie teraz.
Potom ako povedala, že vie kam pôjdeme som šiel vedľa nej a šla celkom rýchlo. Ja som s úsmevom trošku unaveným krokom šiel vedľa nej. Ten medik mi celkom dobre spravil chrbát... už ma takmer nebolel.
Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun May 11, 2014 10:37 pm

Moje myšlienky prerušila žena, podľa výzoru hodnotím sestrička, alebo doktorka. Áno volám sa Natao.. Odpovedal som jemným a kľudným hlasom. Prečo sa ma pýtala na meno? Určite ho na tej kartičke mala napísané, bol to snáď nejaký znak priateľstva? Druhá otázka ma zarazila ešte viac. Ako sa.. mám? Toto som nepočul.. už veľmi dávno. Povedal som prekvapeno a premeral si ju. Cítim sa zvláštne.. cítim akoby som v sebe zaplnil dieru ktorá sa zväčšovala a požierala celé moje telo. Tá diera nikdy nezmizne.. no dokáže ostať veľmi malá a to je hlavné. Pri týchto slovách si pravou rukou prešiel po chrbáte. Ak bola Yuna bystrozraká, alebo sa len nahla mohla uvidieť vytetovanú dlhú čiaru na ktorej boli napísané hiraganou mená. Jeho meno bolo na vrchole a ako jediné nebolo prečiarknuté. Poznáte ten pocit.. keď stratíte úplne všetko a jediné čo vo vašom živote ostane je samota a beznádej? Čo myslíte.. čo by mala v tom momente daná osoba spraviť? Ako by sa mala donútiť.. žiť? Mierne sa zamračil a zahľadel sa Yune do očí. Žijeme aby sme bojovali.. je teda tá posledná vec ktorá nás má držať pri živote.. boj? Opýtal sa skôr seba pričom svoj pohľad venoval slnku ktoré žiarilo do izby.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon May 12, 2014 4:44 pm

Pozorne som ho počúvala. Snažila som sa tváriť milo, ako správny medik. Jeho reakcia ma viac než prekvapila. Otázka ako sa má bola mierená skôr na jeho zdravotný stav. Avšak svojou odpoveďou vo forme hneď niekoľkých otázok mi aspoň uľahčil prácu. O tetovaní som vedela. Bolo zapísané v onej kartičke a akosi sa ešte neprišlo na to, čo to znamená. Ani som sa na to teraz nemienila pýtať, možno neskôr. Bohužiaľ áno, poznám. Zdvihla som k nemu pohľad a usmiala sa. Povzbudivo. To určite nie. Nežijeme preto, aby sme bojovali. Ale preto, aby sme ochránili to, čo nám je drahé, pred tými, ktorí majú taký názor aký si práve vypustil z úst a myslia si, že boj a zbytočné krviprelievanie je jediným možným riešením mnohých problémov. Paradoxom bolo, že počas ANBU výcviku nás učili niečo iné. Správne by zo mňa mal byť stroj určený na vraždenie. Boj a ochrana tých, ktorí nám zaplatia, mali byť našim jediným zmyslom života. Nikdy som sa ale nedokázala zmeniť na toľko, aby som niečo také prijala. Nikdy sa zo mňa nestal stroj na vraždenie, pretože vo mne ostal kúsok ľudskosti a s ním spojené zľutovanie. A čo by mala tá osoba urobiť? To musí vedieť len ona sama. Každý človek sa s týmto vyrovnáva trochu inak a každý si nájde nový zmysel života v niečom inom. Ostatní ho môžu len usmerniť. Takto to aspoň bolo u mňa. Zistila som, že zo svojich depresií, temnoty, rôznych negatívnych pocitov, dostanem len svojimi vlastnými silami. Dôležité je chcieť, veriť a vyrovnať sa s tým. A najmä hľadať to, čo mi na tvár opäť  vyčaruje úsmev. Moja rodina mi len dodávala silu, aby som to vážne zvládla. Na chvíľku som sa odmlčala. Čo sa ti stalo? Opýtala som sa milo po chvíli ticha.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon May 12, 2014 5:43 pm

Pozorne som počúval slová Yuni. Priatelia.. rodina..
Pocity vo mne sa zo sekundy na sekundu striedali.
Pomaly som prestával Yunu vnímať ako lekárku ale ako shinobiho ktorý si cez toto všetko prešiel sám. Vždy sa to ale až príliš ľahko rozpráva než koná..
Človek nieje schopný rozkázať mozgu aby konalo ako by malo..

Cítil som sa tak zvláštne, nevedel som čo bude ďalej. Buď ma vyženú alebo popravia ako sa patrí.
Tak či onak, pre tento moment mi to môže byť ukradnuté.
Ďalšia otázka bola veľmi jednoducho položená, no bude veľmi ťažko zodpovedaná.
Čakal som kedy sa to spýta.. Opäť sa mi vybavili ich tváre.. mojich spolubojovníkov a členov rodiny.
Tentokrát som nebláznil ani nepanikáril. Všetci... ktorých som ochraňoval a snažil sa zachrániť.. zomreli. Povedal som s tichým a mŕtvym hlasom.
Nechcel som na to už spomínať, no pri každom slove som tam opäť stál a videl ich umierať.
Pri obhliadkovej misii nás prepadli a pozabíjali celú divíziu ktorá tam bola.. Jediná jednotka ktorá prežila bola moja, spoločne s kapitánom sme utekali, každých sto metrov jedného z nás dostali. Pri poslednej obrane sme všetci spadli do rokliny. Požiadali ma.. aby som ich všetkých zabil.. týmito rukami som pripravil mojich priateľov o život.
Povedal som pozerajúc sa na svoje ruky ktoré sa triasli. Tú krv z nich nikdy nezmyjem. Po tom všetkom som sa vrátil do Suny a zistil že už žiadna Suna nejestvuje.. Je to zvláštne.. zistiť že všetko čo som kedysi miloval, poznal.. už nieje. Jediné čo mi po nich všetkých ostalo je toto.. Z ľavej ruky mi vyletel čierny piesok ktorý sa mi usadil okolo nej usadil. Ostala mi moja sila a meno. Venovali mi svoje životy aby som mohol ísť ďalej a bojovať.. Na mojej tvári sa objavil menší úsmev.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue May 13, 2014 5:51 pm

Súcitne som sa naňho dívala. Myslím, že som to hrala dobre. Priznám sa, že sa ma jeho príbeh ale dotkol. Keďže som rovnako ako on, videla umierať svojich blízkych, ktorých smrť spôsobila ružová, hviezdna chakra. Dar a prekliatie zároveň. Nadvihla som obočie, keď sa okolo mňa usadil čierny piesok. Aká dlhá doba ubehla od momentu, keď som ho videla naposledy? Bolo to dávno, veľmi dávno. Tvoji priatelia umreli preto, aby si ty niečo z toho mal. A vložili do teba svoju nádej, presvedčenie...Vieru. Preto by si sa mal vzchopiť a žiť ako normálny shinobi i naďalej. Usmiala som sa a chytila ho za trasúce sa ruky. Mal by si si pamätať, že naši mŕtvi blízki nás nikdy neopúšťajú. Ich fyzická schránka síce pominie, ale oni ďalej žijú...V našich srdciach a spomienkach. Druhou rukou som sa dotkla jeho líca a jemne ho pohladila, toto mi aspoň často robievala mama, keď som sa cítila zle. Ukáž svetu, čo v tebe je. Že ťa niečo také len tak nezloží. Ži tak, aby ich obeta nebola zbytočná... Myslím, že môj úsmev vyzeral dostatočne dôveryhodne. Dúfam.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue May 13, 2014 6:12 pm

Jej slová boli hrejivé, prúdilo ako sila do môjho tela a naplňovali ma energiou. Nebol som nijaká citlivka ani nič podobné, ale toto som už veľmi dlho od nikoho nepočul.
Jemne som sa usmial. Keď sa mi dotkla líca tak som trochu sčervenal. Nebol som moc zvyknutý na ženskú spoločnosť, už vôbec nie na ich dotyky. Áno.. budem žiť aby ich obety nepadli navnivoč. Povedal som a opäť sa usmial. Nájdem ich.. a po jednom pocítia utrpenie.. Niečo mi však skočilo do hlavy. Jednoduchá myšlienka ktorá mi nedala nadýchnuť. Začal som sa obzerať po miestnosti a hľadať strážcov. Prečo ma nikto nestráži? Napadol som predsa dvoch Jouninov, to mi až tak dôverujete? Určite by ma už teraz niekde strážili aspoň nasadený Anbuovia. Povedal šibalsky a pozrel sa na Yunu.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue May 13, 2014 7:22 pm

Spustila som ruku z jeho líca, avšak tou druhou som i naďalej držala tú jeho. Jeho otázka ma zarazila, ale nevyviedla z miery, takže som zareagovala pomerne rýchlo. "Pre tvoju informáciu strážili ťa moji kolegovia. Aj keď si myslím, že to nie je potrebné, tvoj útok bol pravdepodobne zapríčinený udalosťami, ktoré si prežil a trošku ti z toho preskočilo." Uškrnula som sa. "Poslala som ich preč, nech si oddýchnu. Postrážim ťa aj ja sama, nie?" Dodala som milým hlasom. Nepôsobil na mňa nejako narušene. Možno bol ešte trochu rozrušený, ale inak bol úplne v poriadku.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue May 13, 2014 7:54 pm

Máš pravdu.. Povedal som si pokojne a oprel sa o stenu. Ešte že si poriadne nepamätám čo som vyvádzal..
Porazil som aspoň niekoho?
Zasmial som sa a pevne jej chytil ruku. Bol som pokojný, aspoň pre teraz. Moje šialenstvo a beznádej bola pre tento krát zničená.
Takže.. čo sa bude diať teraz? Nerád vyspávam a predlžujem veci. Nenávidel som nemocnice a hlavne keď som musel ležať. Prežil som viac ako rok na ľadových plániach plných mrazu a krvi, nejaké jednoduché zranenia prežijem. Čo sa týkalo ich tak som bol dosť tvrdý, nie tak ľahko ma niečo položilo na kolená.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu May 15, 2014 4:08 pm

To ti neviem povedať. Nebola som pri tom, ale Ken bol poriadne, ako sa vraví, nasratý. Takže možno aj hej. Tvárila som sa, že ma potešilo, keď mi stisol ruku. Snažila som sa o to, aby som v jeho očiach pôsobila ako príjemná osoba, ktorá mu rozumie. Pri tom druhom som sa na nič nehrala, pretože som mu naozaj rozumela, ale to je už trochu od veci. Zostaneš tu ešte malú chvíľu na pozorovanie, keby sa náhodou ešte objavili nejaké nežiadúce účinky nejakého zranenia, čo ty vieš, všetko je v dnešnej dobe možné. Usmiala som sa. A potom...Potom už je to všetko na Raikage-sama a na to určených ľudí, ale neboj sa, prihovorím sa u nich za teba, ak chceš. Pokrčila som ramenami. Aj keby protestoval, prihovoriť som sa musela. Raikage tak podľa mojich slov usúdi, či je tento chlapec hodný stať sa členom našej veľkej dediny.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat May 17, 2014 11:24 pm

Trošku som sa pousmial keď mi povedala že bol "Ken" nasratý.
Až teraz som si však uvedomil že som dostal akýsi výpadok pamäte.
Nemohol som si spomenúť na veľa vecí. Cítil som sa ako po nejakej párty, niektoré veci som mal tak povediac čierne, okná. Snažil som sa spomenúť aké
číslo som dostal pri silovom meraní v našej dvadsať člennej jednotke.
V tej sekunde ma chytila menšia panika. Prečo? Do čerta.. Nehovor mi že si nepamätám..
Na tvári som mal stále falošný úsmev ktorý som si dokázal na dosť dlho udržať.
Potom som si opäť zaľahol a upustil od úsmevu. Ďakujem.. môžem ťa o niečo poprosiť?
Mohla by si mi doniesť nejaké oblečenie? Nechcem tu byť v tomto nemocničnom oblečení ktoré dovoluje vetru ukazovať moje pozadie... Ak teda niesi ten typ ľudí čo to obľubuje.

Zasmial som sa s ironickým tónom. A ešte jedna vec.. zachovali sa moje veci ktoré som mal pri sebe? Povedal som opäť.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon May 19, 2014 3:37 pm

Zasmiala som sa. Tá jeho poznámka bola fakticky vtipná. Samozrejme. Postavila som sa a pristúpila k skrini, ktorá sa tu nachádzala. Z nej som vytiahla nejaké tričko a nohavice, a podala mu ich. To nemocničné oblečko si nechaj. Až raz budeš mať fanúšičky, bude sa ti to hodiť. Ženy obľubujú očumovať mužské zadky, pokiaľ dobre viem. Uškrnula som sa. Keď mi doplo, že medzi ženy sa vlastne radím aj ja, začala som zbesilo mávať rukami. Tým nechcem povedať, že medzi ne patrím aj ja! Nemám dôvod na očumovanie zadkov...Proste som výnimka! Vysvetlila som a opäť sa uškrnula. Na jeho ďalšiu otázku som prikývla. Áno, máš ich odložené v skrini. Usmiala som sa milo. Potrebuješ ešte niečo?
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Tue May 20, 2014 10:57 pm

Na jej poznámku s fanúšičkami som sa veľmi pousmial.
Ešte viac ma pobavilo keď začala zbesilo mávať rukami a obhajovať sa. Samozrejme, žena ako ty by si takéto niečo nemohla dovoliť čo? Možno budeš jedna z tých fanúšičiek práve ty. Zasmial som sa a vyplazil jazyk. Dobre teda.. ak dovolíš. Povedal som sarkasticky a postavil som sa aby som sa mohol prezliecť. Čierny piesok zakryl celú moju intímnu čas a tak som sa mohol pokojne vyzliecť. Bolo to divné, stále som mal pocit ako keby ma videla nahého. Pravou rukou som si chytil chrbát a popukal si pár kostičiek. Ako som sa zohol po tričko tak mohla Yuna uvidieť kompletné tetovanie. Dvadsať japonských znakov ktorý boli na dlhej čiare smerujúcej od krku až po zadok. Všetky boli poprečiarkované až na to posledné na vrchu. Ten jediný znak nebol prečiarknutý. Ten znak bol "Natao". Jediný ktorý prežil. Obliekol som si na seba tričko a aj gate. Uprednostňujem košele ale čo už no.. Povedal som humorne a piesok sa pomaly vrátil do mojej ľavej ruky. Na jej otázku či ešte niečo potrebujem som sa pousmial a skrčil sa k nej. Neviem.. Určite ale nechcem ostať sám v tejto zatuchnutej miestnosti. Povedal som a opäť vyplazil jazyk.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed May 21, 2014 3:37 pm

Usmiala som sa. Ja a tvoja fanúšička? Hm, to je na 99,9% nemožné. Zavrtela som jemne hlavou. Pubertu som mala už dávno za sebou, kedysi som sa možno ako fanúšička Justina Gaybera správala, teraz som už bola ale omnoho normálnejšia. Musela som byť. To mi vtĺkli do hlavy na ANBU výcviku. Keď sa teda začal prezliekať, otočila som sa, napriek tomu, že sa zakrýval svojim pieskom. Keby sa náhodou stalo, že nechtiac odkryje istú časť svojho tela, ktorú menovať radšej nebudem. Predtým som si ale všimla to tetovanie, stále mi vŕtalo v hlave, aký má význam. Nemáš sa na čo sťažovať, tričká sú pohodlnejšie. Poznamenala som na jeho poznámku o tom, že má radšej košele. Ja osobne som ich rada nemala. Ani šaty, ani sukne. Bolo to proste...Fuj. Keby som bola škodoradostná, hneď by som sa odtiaľ spakovala a urobila ti tak naspriek. Ale nie som. Mám dnes času dosť, tak tu ešte nejakú chvíľu ostať môžem. Oplatila som mu vyplazenie jazyka, otočila sa a vykročila k oknu, kde som otvorila okno a sadla si na parapet, odkiaľ som mala parádny výhľad na okolie. Čo znamená to tvoje tetovanie na chrbte? Venovala som mu krátky pohľad, potom som sa opäť zameriala na pozorovanie okolia.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Thu May 22, 2014 12:03 am

Čakal som kedy sa spýta na moje tetovanie. Bolo zvláštne, nenávidel som ho. Ale aj cez to to bolo niečo špeciálne.
Toto tetovanie mi pripomínalo čo sa stalo. Malo takú zvláštnu energiu, nevedel som či mi dodáva silu alebo skôr uberá. Pomaličky som sa otočil a skôr smutne sa pozrel na zem pričom som si zmačkol istú časť svalstva na chrbáte. Toto tetovanie? Pravou rukou som si na jeden švih strhol tričko a hodil ho na posteľ. Otočil som sa tak aby ma Yuna videla. Toto tetovanie bolo symbolom našej jednotky. Každý jeden si ho nechal vytetovať ako sľub vernosti. Jedno z pravidiel bolo, že si musíme vytetovať čiaru na meno shinobi ktorý zahynul. V mojom prípade.. som bol ja jediný kto ostal na žive. Keďže som nemal čas na nejaké tetovania tak som to spravil takto. Dopovedal som a čierny piesok ktorý vyletel z mojej ruky vyrezal čiaru na meno ktoré bolo na úplnom konci. Z rany sa pustil malý prúd krvi ktorý stekal po chrbáte. Tá veľká čiara bola niečo ako rodokmeň, všetci sme boli na jednej línii a chránili si životy. To jediné meno ktoré nieje prečiarknuté a je na mojom krku je moje. Každý mal svoje vytetované na krku aby kapitáni jednotiek vedeli s kým rozprávajú. Smutné spomienky ma donútili zovrieť dlaň v päsť. Občas som premýšľal aký sme účeľ vlastne mali. Poslali nás niekam na sever aby sme zistili čo sa deje, bola to však pravda? Aký účeľ sme mali? Boli sme už predom odsúdený na záhubu? Možno raz sa pravdu dozviem..Po chvíľke som ale pevný stisk uvoľnil a otočil sa na Yunu. Jemne som sa usmial a posadil sa na posteľ.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat May 24, 2014 1:11 pm

Pozorne som ho počúvala. Predpokladala som, že to tetovanie má čosi spoločné s niečím takým, ale nebola som si stopercentne istá, pokojne to mohlo znamenať aj niečo iné. Trhlo mnou, keď si vytvoril s pomocou piesku hlbokú ryhu do kože, pôsobilo to tak...Sadisticky. Že by bol sadista? No to snáď nie!
Zaujímavé. Zabrblala som, zoskočila z parapetu a obišla ho. Aby som mu zastavila onen prúd krvi a aby nezašpinil tú posteľnú plachtu. Zrejme si neuvedomil, že by sa niečo také mohlo stať. A k tomu sa ešte tváril, ako že nič. Vzala som jemne chumáč vaty, na ktorú som naliala dezinfekčný prostriedok a priložila mu ju na ranu. Trochu to asi zaštípalo, ale to nevadí. Každopádne, mali by sme prejsť na pozitívnejšiu tému. Usmiala som sa. Navrhni niečo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat May 24, 2014 3:42 pm

Až potom som si uvedomil že ako lekárka po mne hneď skočí a vyšetrí mi ranu. Čo som bol ale prekvapený bolo že mi nevynadala, väčšinou to ženy robia.. ale ona nie, bola iná.
Jemne som sa pousmial a poškrabal sa za hlavou. Jemné štípanie som ani nevnímal, zažil som aj horšie veci.
Pozitívnejšiu tému? Hmm. Hlboko som sa zamyslel, priložil som si prst k perám a snažil sa na niečo prísť. No na nič som nemohol prísť. Veľa pozitívných vecí ma moc nenapadá, nemal som už veľmi dlho príležitosť myslieť pozitívne. Zasmial som sa aj keď to bol skôr taký smutný smiech. Skúsme začať tým že mi niečo povieš o sebe. Povedal a poškrabal sa na líci. To bola asi fakt jediná vec ktorá ho napadla.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun May 25, 2014 1:03 pm

No to ti poviem, že to je pozitívna vec. Povedať ti niečo o sebe. Sadla som si na lôžko oproti a upravila si biely plášť. Nikdy som ho nemala rada. Hoc bol bielej farby, pôsobil na mňa depresívne, rovnako ako aj celá tá nemocnica, človek si pripadal ako v psychiatrickej liečebni. Nom, takže ako som už vravela volám sa Yuna, mám 19 a pochádzam z klanu Seishin. Hodnosťou som Jounin a tak trochu medik, neovládam síce techniku liečenia, ale za to som špecialistka v jedoch. Pokrčila som ramenami. Teoreticky to, že som Jounin, bola aj pravda. Urobila som Jouninské skúšky, takže...Mám rada...A tu presne som sa zasekla. Nemala som rada nič. Dokonca som nemala ani zmysel života. Ehm...Odkašľala som si. A nemám rada...Zatvárila som sa kyslo. Všetko. Takmer. Pokrčila som ramenami. Nebudem mu predsa klamať. Vieš čo, mňa radšej z tohto vynechajme, niečo pozitívnejšie by nebolo?
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sun May 25, 2014 5:45 pm

Posledná pozitívna vec ktorá ma napadá je toto.. Povedal som a rozbehol som sa ku skrini. Otvoril som ju a pousmial som sa.
Bolo tu presne to čo som potreboval. Bolo tam dosť vecí takže som ich musel pohádzať na posteľ.
Vyhádzal som takmer celú skriňu. Potom som skočil na posteľ a pozrel sa na všetko čo sa zachránilo. Najdôležitejšia bola moja taška v ktorej som mal takmer všetky svoje zvitky. Otvoril som ju a vytiahol z nej svoje náhradné chrániče a zvitok.
Najlepšia vec ktorá môže byť je poprehýbať si kosti a rozprúdiť krv. Bolo dopredu jasné že som už chcel odísť, táto nemocnica mi išla na mozok. Nasadil som si chrániče na ruky,nohy a brucho. Boli to klasické chrániče každej jednotky Anbu. Pevne som si ich upevnil na holom tele, bolo dosť teplo čiže mi nevadilo sa trošku "obnažovať". Potom som sa posadil a otvoril zvitok. Daj mi chvíľku prosím. Usmial som sa a zavrel som oči. Yuna ucítila prudký nárast chakry ktorý sršal zo zvitku. Prúdil celou miestnosťou, bola to moja chakra. Pôsobila tak jemne a a príjemne, nebola síce fyzická, no aj tak si ju bola schopná cítiť na pokožke. Po chvíľke celá chakra vletela do môjho tela. Zvitok sa sám uzavrel. Tento prudký nárast chakry mi rozvíril vlasy a spôsobil mi jemnú dezorientáciu. Na pár sekúnd moje telo "vyžarovalo" modrú auru chakry ktorá dohorievala a pomaly mizla. Hneď sa cítim lepšie.. Jedna vec ktorú si dobre pamätám bola že som využil plné vypustenie chakry čo mi dodalo veľký boost no stratil som veľké množstvo chakry ktoré by sa mi mohlo dopĺňať aj týždeň. Vždy na takúto situáciu tu mám pripravený zvitok s mojou chakrou ktorú vždycky dám do zvitku. Po týchto slovách som chytil zvitok a šmaril ho do tašky. Neboj sa, chcel by som len takú menšiu prechádzku, veci si tu nechám na dôkaz toho že sa vrátim. Zasmial som sa a opäť som na ňu vyplazil jazyk.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Kaiji Sun May 25, 2014 9:04 pm

Dorazil som do nemocnice. Samozrejme, ako som mal i v pláne, som sem prišiel cez tie najtmavšie a najtemnejšie ulice, v ktorých sa človek potuloval len veľmi zriedkavo a mal som dnes to šťastie, že som nestretol nikoho. No v tých štvrtiach by ani nebolo nič podozrivé, keby sa niekto ulicou poberá s mŕtvolou. Možno trošku neobvyklé, ale nič, čo by cudzí zrak musel nejak extra riešiť. No to bolo fuk, cestu som mal za sebou, teraz bolo treba to telo zaniesť a už si len ísť po tú misiu. Nemocnica sa skladala z niekoľko budov a mne bolo jasné, ktorú presne treba ako jedinú navštíviť. Dorazil som pred jedny dvere a zaklopal voľnou rukou. Dvere mi otvoril akýsi postarší pán, ktorému stačilo zazrieť vrece, z ktorého kvapkalo trochu krvi a hneď ustúpil. Vstúpil som dnu a počkal, kým dvere zavrie, načo ma zaviedol k potrebnému miestu, kam bolo možné telo uložiť. Telo som spolu s ním vytiahol opatrne z vreca a uložil ho, načo som už len odstúpil a s naklonenou hlavou sledoval, ako už len telo uzavrel. Následne som sa potuteľne usmial a iba stočil na päte, vykročiac odtiaľto preč. Jediné, čoho som ľutoval bolo to, že som sa ešte tej smrti nijak neujal ja. Mohol som si tú agóniu bolesti užiť spolu s ním, ale tak, nedalo sa už nič robiť. Možno sa čohosi takého dočkám na tej tajomnej misii...
-Presun-
Kaiji
Kaiji
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 230
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon May 26, 2014 2:13 pm

Takeshi

Došel jsem do nemocnice, kde zatím probrali našeho malého sedmilháře, zastavili mu krvácení a trochu ho porychtovali. Nic se ale nemá přehánět. Když se "Rei" probudil, zjistil, že je připoután k nemocničnímu lůžku.
"Vybral jste si nevhodnou dobu, pane..." začal jsem a uctivě, s klidným úsměvem jsem se uklonil.
"Jmenuji se Takeshi Kenpachi ze Země Železa. Smím  znát Vaše jméno? A věřte mi, že Rei Casius není správná odpověď..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon May 26, 2014 2:45 pm

Byl jsem neuvěřitelně překvapený z toho, jak rychle mě zvládli dát do pořádku. Očividně Kumogakure no Sato měla lékařské shinobi na pozoruhodné úrovni. Když jsem se probral, spatřil jsem jednoho ze stráží, kteří se byli u brány. Jak se zdálo, Reie znal, ale nemohl po prvním schledání se mnou říct jistě, že nejsem jim. Navíc když senzibilové u brány nebyli schopno rozeznat rozdíl, a to protože žáden rozdíl nebyl, krom mé rozdílné osobnosti od Tě jeho, což se mohlo zdát jako jistý risk, a však někdo jako Já byl schopen minimalizovat tento způsob prozrazení, dokonce i v této situaci, kdy jsem naprosto netušil s kým mám tu čest, jsem byl schopen reagovat tak, že Takeshi nemohl 100% říct, že nejsem Rei Caisus. "Udělal jsem možná pár chyb, ale je zde větší problém, kterým Ty minulé chci napravit. Potřebuji mluvit s Raikage ohledně těch banditů, co mě napadli." Rei byl problémový člověk, to jsem poznal již v Otogakure no sato, a v tom mě i ujišťovalo to, že mě raněného přivázali k posteli. Bylo jasné, že v tomto stavu jim nejsem schopný utéct, a navíc nemohli ani poznat rozdíl, třeba že by tu měli někoho s byakuganem. To že mě přivázali mě tím pádem ujistilo, že zde Rei něco musel provést. Svá slova jsem však vybíral moudře, nechtěl jsem se prozradit jakousi primitívní chybou. Takeshi se taky nemohl úplně spoléhat na to, že Rei vesnici neopustil. Žádne zabezpečení na světě vesnice, ať už vnitřní nebo vnější, nebylo tak dokonalé, aby se skrze něj nemohl někdo dostat. Požadovalo to pouze správný talent. Takeshi nemohl s jistotou říct, že Rei jakýsi tento potenciál  v sobě neměl.
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon May 26, 2014 3:29 pm

Takeshi

Stále jsem se klidně usmíval, i když má trpělivost mi docházela velmi rychle, což mohl poznat z tónu v hlase.
"Na něco jsem se ptal." řekl jsem jen a počkal na jeho odpověď.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Mareo Renjiro Mon May 26, 2014 3:46 pm

Byl jsem v údivu z toho jaké pak tu mají shinobi. Takeshiho věta na mě však nijak negativně nepsůobila. Mu možná trpělivost docházela, ale v Já jsem měl v mé povaze mnoho zajímavosti. Jedné z těchto zajímavostí si Takeshi mohl všimnout, okamžitě když sem se probral, takové ho toho lhostejného výrazu, a při tom neutrálního. Tvářil jsem se tak vždy, ale pro uspokojivý průběh mise, jsem byl toto ochoten i změnit. "Já Ti něco taky řekl. Pokud se Ti to nelíbí... trhni si." Tato slova mohla vyznít poněkud agresivně, ale tohle nebyl můj problém. Jako jounin nenastala chvíle, kdybych nejednal bez promyšlení dané situace předem. Pokud by mi něco chtěl udělat, nemohl by tak učinit. Co by pak na to asi řekla Raikage? Je jedno že Filliho už zabili, ale tady šlo o informace, které jsem Raikage chtěl sdělit. Takeshi neměl ani pádné důkazy, aby prokázal své obvinění, a proto mi v momentální chvíli přišel jako natvrdlý imbe*il, niboli jako duševně zaostalý člověk. Nejspíš mu nedocházelo to, že své obvinění nemůže vznést pouze na základě jakési doměnky, jakési zlé předtuchy. Navíc byl to pouhý samurai ranku B, původně ani ne z Kumogakure no sato. Vážně nebyl v pozici, kde by si nějaký agresivní postup mohl dovolit. Pokud by mu to ale i tak nedošlo... měl jsem naplánováne další potřebné kroky. 
Mareo Renjiro
Mareo Renjiro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 145
Registrován : 21. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon May 26, 2014 4:23 pm

// Byl bych rád, abys přestal míchat informace, které ví hráč, s informacemi, které ví postava

Takeshi

Jeho věta jen potvrdila domněnku o tom, že absolutně nemá páru, co se tu děje.
"Víš, věřím, že se máš rád, takže ti to vysvětlím tak, abys to pochopil. Rei Casius nikdy neopustil tuhle vesnici, podle stráží přišel dvakrát dovnitř ale ani jednou ven. Upřímně je mi jedno, kdo jsi, ale vypadáš jako on. A on je odsouzen k smrti.
Takže je jen na tobě, jestli budeš dál tvrdit, že jsi Rei, ale radil bych ti potvrdit mi mou domněnku a říct, kdo jsi a co tu děláš. Jako cizák cizákovi..."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 2 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru