Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEMOCNICE

+11
Akemi Kagayaki
Crystal Takaishi
Kirin Yakushi
Mareo Renjiro
Takeshi Kenpachi
Kaiji
Yuu Yotsuki
Ken Hiashi
Seishin Yuna
Natao Hyuurai
Yorimi Sonoe
15 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Apr 21, 2014 8:55 pm

First topic message reminder :

NEMOCNICE - Stránka 4 287i22w
Nemocnice je jedinou důležitou institucí vesnice, která není umístěna v jejím středu. Důvodem toho je možnost izolace nemocnice od zbytku budov v případě epidemie. Jde o komplex několika budov se speciálními účely od ambulance až po pitevnu.


Naposledy upravil Rin Kagayaki dne Wed Apr 23, 2014 11:09 pm, celkově upraveno 4 krát
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down


NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Tue Jul 15, 2014 12:22 pm

"To je v pořádku, kdyby tu neměli nic na práci, bylo by to špatně." poznamenala jsem a nechala se zavést k řediteli. Podala jsem si s ním ruku a sdělila důvod mé návštěvy. Ochotně mi dal nahlédnout do spisů, které jsem jen letmo přelétla očima. Chtěla jsem hlavně vidět akci. Nějakou akci prohlídku, operaci cokoli.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Tue Jul 15, 2014 5:46 pm

Když jsem ji přivedla k řediteli nemocnice a seznámila jsem je, rozhodla jsem se je opustit. 
"Budu se muset vrátit do kanceláře, omlouvám se," osvětlila jsem svůj odchod. "Pan ředitel vám jistě vše je schopen říct a ukázat sám."
Vrátila jsem se ke kanceláři. Byla jsem si jistá, že Crystal je ve správných rukou. Určitě ji tu provedou a ukážou jí vše, co bude chtít.

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Crystal Takaishi Wed Jul 16, 2014 3:36 pm

Rychlá jak střela. Pomyslela jsem si nad chováním Rin a vřele se s ředitelem bavila o celé nemocnici. Stejně jako jinde i zde chválili mou práci. Byla jsem ráda, že mí studenti nedělají medicíně ani mému řemeslu ostudu. Ředitel mě provedl nemocnicí v každém oddělení jsme se zastavili a já se personálu ptala na jednoduché otázky. Odpovídali vcelku rychle sem tam zaváhali, ale jinak proběhlo vše v pořádku. Připomněla jsem jim obvyklé každoroční školení v Zemi čaje, kde jsou mí lidé stále v pohotovosti a vytvářejí nové a nové léky. Poté jsem poděkovala za doprovod i umožněnou inspekci a vrátila jsem se zpět k hlavní budově. Kumogakure měla štěstí, že zde byli připraveni.

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Sep 07, 2014 10:49 am

Do nemocnice ma priniesli už medici, mal som minimum chakry a vyčerpané telo, takže som si potreboval poriadne odpočinúť, zatiaľ som bol v bezvedomí. V mojom podvedomí sa mi zjavovali obrazy ľudí, netušil som, čo sa mi presne stalo. Vyčítal som si svoj neúspech, bol som ako by sám uzamknutý v sebe a stále som bol nespokojný so sebou. Aj napriek tomu, že som robil všetko, čo bolo v mojich silách som neuspel, takže to bolo sklamanie.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Sep 07, 2014 2:39 pm

Stejně jako Kena, i mě přenesli do nemocnice. Nevnímala jsem, ale živá jsem naštěstí byla. Tolik věcí co se mi v hlavě probíhalo, až k pláči. Občas jsem cukla prstem...Po chvilce jsem i otevřela oči, ale nebyla jsem schopna pohnout nohama, ani tak rukama. Jen jsem otočila hlavu doprava a uviděla vedla mě ležícího Kena. Zhluboka jsem dýchala a podívala se zpět na bílý strop. "Bude čas...odejít." Zamračila jsem se. Nebyla jsem týmový hráč. Nepatřila jsem k této vesnici tak jak bych chtěla, protože jsem skoro celý svůj život byla mimo ní. Mise byla úspěšná, avšak...ztráty zde byli a já to brala jako prohru. Zatím jsem však nic dělat nemohla. Jen jsem ležela, přemýšlela s pohledem na bílou stěnu a přivřela si na chvilku ještě oči s tím, že už jsem okolí kolem sebe vnímala.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Sep 07, 2014 6:29 pm

Neměla jsem kam jít. Procházela jsem vesnicí jako stín a přála jsem si, aby mě nikdo neviděl. Rozhodování se, ke komu se schoulím a u koho se vypláču mě ušetřil fakt, že mí dva poslední blízcí skončili na jediném pokoji. I když jsem vlastně měla ráda ještě Assasina. Takže mi zbývali tři lidi, ne dva. Sestra, Ken a starý, dobrý přítel Hokage. Zaťukala jsem a doufala jsem, že nespí. Už to bylo pár hodin, co je sem dostali, nechtěla jsem je vzbudit. Když jsem vešla, byla jsem bledá. Nevyspalá, to ano, ale především naprosto šokovaná současnou situací, ztrhaná tím, jak se mi vůbec tohle všechno mohlo stát. A proč se to stalo. Utápěla jsem se v sebelítosti. Snažila jsem se najít zbývající sílu, ale když jsem je tu viděla ležet vedle sebe, někam se ztratila. Dokázala jsem jen neplakat. Před sestrou by to nebylo správné, byla mladší. To já měla vychovávat a utěšovat ji, ne ona mě.
"Ahoj," špitla jsem neurčitě k oběma.
A zůstala jsem stát na prahu dveří jako spráskaný pes, který jen čeká, že ho brzy vyhodí. To ale neznamenalo, že jsem nebyla upravená jako vždy. Veškerá ztrhanost, smutek, rozčilení a vše, co se ve mě mísilo a vybuchovalo do nekonečného žalu zůstávalo ukryté v očích a snad i v nejistém, vrávoravém postoji. Cítila jsem se jako opilá, jako kdyby nic z tohohle nebyla pravda. Nemohla být.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Sep 07, 2014 6:47 pm

Bolo to niekoľko hodín, možno aj desiatka hodín čo sme v Kumo, ale ja som spal. Zobudil som sa na známy hlas jednej krásnej ženy. Pootvoril som oči, bolo prekvapivé, že som sa zobudil až po toľkých hodinách, ale bol som spachtoš! Naviac v spánku sa mi asi doplňovala najrýchlejšie chakra, takže asi preto som tak dlho spal. Hneď po tom ako som otvoril oči som sa dal do sedu. Cítil som sa fajn, ale zároveň ma bolelo telo z boja proti Hachibimu. "Ahoooj! Rád vas vidím obe!" Vykríkol som pozdrav na celú miestnosť a ostatok som povedal tak potichšie. Bola to radosť, ako by som bol opitý, ale nemal stav depresie, ale práve naopak, stav šťastia. Vlastne som sa cítil šťastný, myslel som si, že to neprežijem, hlavne po tom čo som odpadol, neviem čo sa stalo, že ma Hachibi ušetril, ale mohol som byť rád, že nie som práve teraz na cintoríne. Vtedy som si až všimol náladu Rin, nevedel som čo sa stalo, ale nehodlal som to nechať len tak, počkal som si však, nech Akemi povie tiež niečo. Najradšej by som vyskočil z postele a objal každého v miestnosti, ale tak mal som v sebe jednu hadičku...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Sep 07, 2014 7:28 pm

Po několikati hodinách spánku jsem se probrala hned co Ken vykřikl svoje "ahoj". Instinktivně jsem se z tvrdého spánku posadila a hodila po něm polštář. "Bože, nemocnice je spjata se spánkem, ale to tvoje chrápání muselo vzbudit i mrtvé!" Samozřejmě že jsem věděla, že je tu sestra a proto tento menší podpichovní vtípek jsem si i napříč situací nemohla odpustit. Otevřela jsem oči a koukla se na své ruce a nohy. Byla jsem pořád docela vyčerpaná, ale když jsem pohlédla do očí Rin, všimla jsem si, že nejspíš nebudu jediná. I kdyby se to snažila kdo ví jak utajit svým normálním chováním, vždy to na ní bylo poznat. "Zdravím. Vypadáš jako kdyby jsi vstala z mrtvých, i když to asi říká ta pravá. Eh...Chcete soukromí? Nebo radši jedno hromadné objetí pláče na ztrátách a bolestech těla a mysli?" Usmála jsem se. Elektrické kabely v okolí ví mnohem víc než vaše stará sousedka, která je považována za drbnu a vztah mezi těma dvouma mi taky nemohl uniknout.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Sep 07, 2014 7:33 pm

Byli... Hodní. Čekala jsem, že budou hodní. I přesto mě to ale vzalo o to víc. Navíc jsem si uvědomovala svůj psychický stav, skoro podvědomě jsem u nich hledala možnost se dát do pořádku, srovnat se, když mi všichni ostatní hází klacky pod nohy. 
"Kumogakure je zničená," podotkla jsem tiše. "Zase." 
Těkala jsem mezi nimi pohledem. Na Akeminu otázku jsem moc nereagovala, připadalo mi to strašně těžké a pořád jsem byla v nepříjemném šoku.
"Udělala to Reina Kana."
Hodila jsem nepřítomný pohled do okna.
"Zase."
Všichni věděli, že jsem se kdysi prakticky obětovala, abych zachránila svou vesnici před Reinou. Skončila jsem v několikaměsíčním komatu a přišla jsem o post Raikage. A když jsem se pak vrátila, nový Raikage zemřel a já dostala své místo zpátky. A za tu dobu se objevil už druhý útok a zdálo se, že za oba může stejná osoba jako za ten první. 
"Nosím své vesnici smůlu..."
Zdánlivě ležérně jsem se opřela o dveře, ale bylo vidět, že jsem ráda, že vůbec zůstávám stát a vnímám okolí.
"Jsem ráda, že jste oba v pořádku."
Změny nálad, změny témat. To teď u mě bylo naprosto normální.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Sep 07, 2014 7:52 pm

Akemi mala celkom vtipnú poznámku, ale vlastne ja som nikdy nechrápal! Alebo snáď hej a myslela to vážne? Rin mi dodala nové informácie, zase Reina Kana, o čo horšie to poznamenalo Rin, bola sklamaná a naozaj vypadala nešťastne. Akemi dala návrh, že by šla preč, ale ja som bol proti, predsa len bola to jej sestra a určite Rin pomôže, ak tu bude aj jej sestra. "Veď my to spoločne zvládneme. Však že?" Usmial som sa, rozhodne som neplánoval byť depresívny, predsa len som prežil boj s Hachibim, takže som mohol byť šťastný, že žijem.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sun Sep 07, 2014 8:23 pm

Pohlédla jsem na sestru, u které ani můj pokus o lepší atmosféru nezabral. Povzdechla jsem si a promnula si spánky a s úsměvem se na ní podívala. "Poslyš...Kumogakure no Sato pro mě nikdy nic neznamenalo, za to pro tebe určitě ano. Slyšela jsem, že bude zvolený nový Raikage a mě tu už nic nedrží...Takže ti nabízím jít semnou, pokud budeš chtít." Samozřejmě bych i chápala, kdyby odmítla, vždy to tu pro ní hodně znamenalo a kdo ví, jestli tu nebyl ještě někdo, kdo jí tu držel...Vstala jsem z postele, trošku kolíbavě a pomalu došla před ní. Nejdřív jsem se jí jen koukala do očí, ale po té jí objala. "To co jsi pro vesnici udělala nebude nikdy zapomenuto a jsem si jistá, že ani lidé nezapomenou. Reina Kana není jedinou překážkou, bylo jich přeci mnohem víc. Nesmíš na to koukat z té špatné stránky. Mysli na to co všechno jsi dokázala. Skoro z ničeho vybudovat velkou vesnici. Jsi někdo, kdo změnil tuto historii a nepodceňuj se, nikdy." Po té jsem objetí přerušila a podívala se na Kena. Usmála jsem se na něj. "Jsem ráda že jsi v pohodě...ty napodobeninko Raikageho." Mrkla jsem na něj ironicky a šla do vedlejší místnosti se opláchnout. Aspoň jsem jim mohla dát nějakou dobu osamotě. Samozřejmě...elektřina zde byla, takže kdo ví, co všechno bych se mohla ještě dozvědět, muhehehhe!
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Sep 07, 2014 8:32 pm

Usmála jsem se. Na chvíli mě dostala zpět do reality. V přítomnosti těch dvou jsem se pomalu, ale jistě, stávala tou starou Rin, kterou dobře znali. A kterou snad měli rádi. 
"Nový Raikage už byl zvolen, ale víš, že nemůžu odejít..." pousmála jsem se. "A za celou dobu, co se o tom jednalo, mě nepustili ke slovu. větší slovo než já přitom měla Daimyo cizí země daleko odsud."
Můj tón hlasu prozradil, že bych jí nejraději provedla něco nepěkného. Možná bych i odešla, ale byl tu Ken... 

Sestřička pak odešla do koupelny a my jsme s Kenem osaměli. Poprvé od doby, co jsem předvedla svou naprostou spontánnost, která mi vůbec nebyla podobná a políbila jsem ho. A on pak odešel na misi, ze které se nemusel vrátit. Moc jsme si toho neřekli. Od té doby vlastně nic. Přisunula jsem si židli k jeho posteli a mlčky jsem ho sledovala. Oněmělá. Tichá. Čekala jsem, jestli se vyjádří k tomu, jak to mezi námi je. Co mezi námi je. Jestli vůbec chce, aby mezi námi něco bylo.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Sep 07, 2014 8:48 pm

Odísť, nejak som si tu nevedel už predstaviť bez Rin... Ak chcela, nech ide nechcel som ju tu držať. Ja by som jednoducho nemohol, musel som chrániť Kumo naďalej. I keď na misií sami moc nepodarilo to, čo som očakával. To čo som cítil k Rin sa nedalo opísať, vlastne ani neviem či som ju miloval alebo nie, lenže ona bola tá osoba, ktorá ma podržala, keď som to potreboval, jednoducho tu bola pre mňa. K tomu bola naozaj prekrásna. Hneď ako sa posadila na stoličku ani som nečakal sekundu a skočil som po nej, veľké objatie, chcel som si byť istý, že je to ona a nie ďalší sen, predstava. "Bál som sa..." Vyslovil som a pevne ju stlačil v objatí. Naozaj som sa bál, že sa tu nevrátim...
NEMOCNICE - Stránka 4 Giphy
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Sep 08, 2014 6:47 pm

Když jsem se objevila v koupelně. Koukla jsem se do zrcadla a chtělo se mi brečet. Z toho budou jízvy do konce života. Odhrnula jsem si tričko a sykla, když jsem si mákla na svůj pas. Sakra, toto mi ještě chybělo. Povzdechla jsem si a s nataženýma rukama se opřela o umyvadlo. Když se ke mě donesli zprávy od vedle, vykouzlilo mi to jen úsměv na rtech a já se rozhodla jim dát dokonalé soukromí. Vytáhla jsem make-up a další kosmetické potřeby, které jsem na sebe začala patlat, abych nevypadala jak ze záhrobí!
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Sep 08, 2014 6:51 pm

Tohle mě odzbrojilo. A mohlo to mít tolik významů! Mohl se bát, že už se nevrátí. Mohl se bát, že Kumogakure padne jako Suna. Mohl se bát, že umřu, než si stihneme tolik říct. Ačkoli to poslední byl vlastně můj vlastní strach. Všechno to bylo to, čeho jsem se bála i já. Pevně jsem ho objala. Ale byla jsem si vědomá toho, že nesmí vstávat. Vědomí, že chci, aby byl v pořádku, zastínilo všechno ostatní. 

NEMOCNICE - Stránka 4 Tumblr_me7s1ihqCF1qmbg8bo1_500

Jemně jsem zatlačila, abych ho dostala zpátky do postele, ale ani na chvíli jsem se od něj neodtáhla. Jen jsem rychle skopla boty a stulila se vedle něho na postel s rukou přes jeho hruď a očima upřenýma na jeho profil. Poprvé za celou dobu, co jsem ho znala se mi zdál zranitelný. A i přesto jsem se cítila až neuvěřitelně bezpečně. Na chvíli jsem zavřela oči a přitiskla jsem se k němu ještě blíž.
"Víš, já také," šeptla jsem. "Protože tě miluju." 
Místo otevření očí jsem se všemi smysly ponořila do slepého vnímání jeho těla tak blízko mého. Tiše, oněměla jsem čekala, co řekne on. Jestli mě neodstrčí.

NEMOCNICE - Stránka 4 Tumblr_mdjkc98Dfk1qc7dbso1_500
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Sep 08, 2014 7:20 pm

Počuť niečo také, že vás niekto miluje. Je to zaujímavý pocit, plný šťastia, radosti. Zároveň to však bol aj pocit starosti a strachu. Nechcel som nič pokaziť, ale čo som mal odpovedať, povedať niekomu, že ho milujem to bola pravá výzva. Stále som nevedel ako som na tom ja. "Asi som na tom podobne." Odpovedal som tak, ako som to cítil práve v tomto momente. Rin bola pritúlená ku mne, a tak mi nedalo námahy jej dať krátky bozk, hlavne kvôli tomu, lebo sa na mňa pozerala. "Mohli by ma odtiaľto pustiť." Posťažoval som sa, rozhodne som tu nemienil ostať, veď ja sa dám dohromady, len som chcel už odísť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Sep 08, 2014 7:29 pm

S jeho odpovědí jsem byla úplně spokojená. A s polibkem ještě víc. Otevřela jsem oči a zkoumala, jak se tváří, když by chtěl odsud.
"Mě se tu zrovna začínalo líbit," poškádlila jsem ho.
Klidně bych tu zůstala celé dny i týdny, jen abych prodloužila tak příjemnou chvíli.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Sep 08, 2014 7:38 pm

"Uhm, je to tu dosť nepohodlné." Znova som sa sťažoval, ale tak na druhú stranu mi tu bolo celkom fajn, bol som tu predsa s Rin. "Bola to naozaj náročná misia. Postavil som sa sám proti Hachibimu a naozaj som si myslel, že neuvidím dedinu, priateľov a hlavne že neuvidím teba." Mohla si všimnúť, že som ju postavil na prvé miesto, asi to tak už bolo Rin dobila moje srdce a už nepatrilo len Kumo, ale aj jej. "Našťastie všetko dobre dopadlo, teda takmer..." Dodal som a pokojne zatvoril oči.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Sep 08, 2014 7:47 pm

Visela jsem na něm pohledem a skoro se mi zastavil dech, když mě postavil na první místo tak pěkným, nečekaným způsobem.
"Téměř?" navázala jsem na jeho poslední větu.
Při čekání na odpověď jsem přemýšlela, jak mu navrhnout, aby se zotavil v mém sídle. Bydlely jsme tam s Atsukou samy, ale ona se teď toulala někde po vesnici nebo dokonce po světě, takže bylo pravděpodobné, že tam budeme úplně sami. Měl by klid a luxus. A mě.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Sep 08, 2014 8:25 pm

"Sám neviem, čo sa presne ďalej stalo, ale chýba tu Haru Iburi a Sanji, takže buď to obaja nezvládli alebo jeden z nich." Povedal som dosť sklamane, nuž nepodarilo sa mi ich ochrániť. Potom som však zahnal zlú náladu, mohol som byť rád, že som tu. "Celkom by ma zaujímalo, čo sa stalo s Hachibim a kto mi zachránil život?" Pýtal som sa, lebo chvíľu po tom som odpadol. Naďalej som si však užíval Rin vo svojej prítomnosti, jej telesné teplo a jemná pokožka.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Sep 08, 2014 8:41 pm

Nevěděla jsem. Tolik jsem z toho z diskuze v kanceláři neslyšela. Jedno jsem ale věděla a věděla jsem i to, že mu to musím říct.
"Nevím, jak se to stalo," začala jsem. "Ale Haru Iburi je mrtvý."
To se prostě v životě shinobi stává.
"Do nového Raikage, ani si nejsem jistá jeho jménem, byl zapečetěn Hachibi."
Osud?
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Sep 08, 2014 8:52 pm

Presne podľa mojich predpokladov to jeden z nás nezvládol a bol ním Haru Iburi. Škoda len, že som nemohol spraviť nič viac. Bol dobrý shinobi, dúfal som, že našiel odpočinok. To, Že Hachibi bol zapečatený do Raikageho bolo pozoruhodné. Niečo Hachibiho presvedčilo? Alebo ho niekto porazil a zapečatil?
V tom mi zaškvŕkalo v bruchu a ja som pocítil hlad, trošku trápny moment. "Dúfam, že ma okamžite pustia! Pôjdeme sa niekam najesť." Usmial som sa na Rin, ktorá mi tu robila spoločnosť.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Sep 08, 2014 9:10 pm

Trochu (trochu víc) neochotně jsem se posadila a kývla.
"Hned jak přijde Akemi-chan," pousmála jsem se. "Pokusím se to zařídit. Ale jen když oba dva zůstanete u mě, než se zotavíte. Klanové sídlo je pohodlné, komfortní..."
A taky tam byla spousta dobrého jídla a víc soukromí než v restauraci.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Sep 08, 2014 9:16 pm

Rin sa posadila, moc ma to nenadchlo, chcel som si ešte chvíľku užiť v jej blízkej prítomnosti. "To by bol skvelý nápad, teda neviem či vás chcem otravovať vo vašom sídle... Ale bol by som rád, ak by som nemusel trčať tu..." Pousmial som sa, nápad to bol dobrý, ale netušil som či sa to bude dať zrealizovať a čo Akemi náhodou nebude mať s tým problém.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Sep 08, 2014 9:28 pm

Po jisté době, kdy jsem dodělala veškeré kosmetické úpravy jsem uznala, že by byl dobrý nápad jim to soukromí už přerušit, nemohla jsem tu přeci strávit několik hodin. Otevřela jsem dveře a snažila se protáhnout, bohužel to ale nešlo a proto šlo vidět, že nejsem nijak optimisticky založená pro dnešní den. Pohlédla jsem na ty dva a musela se usmát. Když jsem sesbírala veškeré své věci, které jsem tu od mise měla, vytáhla jsem z kapsy i čelenku, na kterou jsem se chvíli dívala. "No...Nevíte, kde by mohl být ten nový Raikage?"
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

NEMOCNICE - Stránka 4 Empty Re: NEMOCNICE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru