Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amaii Dango

+13
Gats Terumi
Akio
Kataro Terumi
Faito Dansaku
Anbu
Junka
Hirin
Haki
Shin
Yuuki Botan
Yogi
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
17 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Amaii Dango

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:29 pm

First topic message reminder :





Amaii Dango - Stránka 5 2ypz

Vítejte v Amaii Dango! ^^

Máte-li chuť na něco sladkého, je pro vás Dango jako stvořené ^^ 
Amaii Dango - Stránka 5 Dango-1-1
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Oct 28, 2013 8:45 am

" Ani jedno! " Odpověděl jsem a dal si další dango. " Když patříš k ANBU tak o tebe žádná nezavadí, protože o tobě ani neví. Naopak ty jsi celou dobu na cestách? Nenašel sis náhodou někoho? " Zatímco jsem čekal na jehoodpověď jsem si dal ještě sklenici vody. Než odešel předtím Akio tak jsem zvedl ruku na rozloučení.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Gats Terumi Mon Oct 28, 2013 4:33 pm

Zobral som si prvé a zároveň druhé dango z taniera a začal ho pomaly pojedať. "Zatiaľ nie." Počul som to hlavné čo som chcel a trochu som sa uvoľnil. Oprel som sa o stoličku ruky založil za chrbát a spýtal sa ho ďalšiu vec s viac uvoľneným výrazom. "Môžeš mi povedať niečo viac o mojich partneroch v tíme? Nepoznám dokonca ani Akiov štýl boja a už zajtra s ním mám spolupracovať."Zatváril som sa trochu namrzene a zlhtol ďalší kúsok danga.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Oct 28, 2013 6:54 pm

" To by sis měl zjišťovat sám a ne že ti budu všechno říkat. Myslíš že ostatní jouninové to svým studentům vykládají? Ne, studenti se představí navzájem a něco o sobě poví. Až se zase sejdeme tak se řádně představíte ať už máme tyhle formality za sebou. K tomu všemu jeden z týmu je někde na misi takže se představí později. Ale stejnak něco málo o Akiovi víš. Způsob myšlení, rychlost, možná i smysl pro humor. " Přežvykoval jsem další dango a celkem se mi začal vyprazdňovat talíř.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Gats Terumi Mon Oct 28, 2013 9:15 pm

"V podstate máš pravdu." Dojedol som posledný kúsok sladkého danga a poriadne si ho vychutnal. "Tak ja už radšej idem."Odsunul som stoličku, oprel sa rukami o stôl a s hlbokým nádychom som sa postavil."Tak sa zatiaľ maj." Povedal som nakoniec a odišiel. Nakoniec som sa ešte obzrel okolo seba po krámku a vykročil na ulicu.

/presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 8:57 am

Vstoupím do podniku a najdu si místo někde v rohu. Objednám si jídlo, pití a pohodlně se rozvalím. Otevřu si před sebou jeden ze svitků klanu a začnu ho zkoumat. Je v něm pojednání o jakési kostěné zbroji a pak rozbor efektivity pancířů v boji proti ninjům.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 9:44 am

Když s Gatsem procházíme najednou mi zakručí v břiše. Nějakou dobl jsem nic nepozřel tak bych si mohl dát pauzu na oběd. Zamířím do podniku kde si přisednu k prázdnému stolu a čekám na servírku, která po chvilce přijde. " Prosím dvakrát talíř s dangem. " Usměji se přívětivě na servírku a čekám až si Gats přisedne.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 10:36 am

Zaslechnu hlasy a vzhlédnu od svitku. Je to ten bělovlasý jounin. T... Termui? snažím se vzpomenout si na jméno. Víc mě zajímal svitek. Natáhnu ruku před sebe a na zápěstí mi vystoupne kostěný nátepník. Je dost bachrlatý a vůbec neodpovídá nákresům. No ale tak, snaha byla...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 10:41 am

Mezitím co čekám na dango tak za zády slyším jakýsi zvuk. Znělo to skoro jako když praskají kosti, měl jsem při pomyšlení husinu. Ohlídl jsem se a zahlédl jednu známou tvář. Toho jsem potkal u brány tenkrát když jsme bojovali? Ale jeho jméno neznám. Byl však hodně silný, možná bych se ho mohl poptat zdali by se mu nechtělo. Přemýšlel jsem zatím o té možnosti a otočil se zpět na Gatse. Vypadal jsem celkem zamyšleně.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 10:48 am

Když na mě Kataro pohlédne, setká se s mým vlastním pohledem. Povytáhnu obočí v němé otázce. A co už, na kontakty není nikdy pozdě. Zvednu se se svojí sklenkou a dojdu k jejich stolu. Zdravím pánové, mohu se připojit?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 11:07 am

Nakonec se k nám přidal, trochu mi to usnadnil než abych za ním chodil já. Posunul jsem se aby si mohl sednout. " Jasně, nám to nevadí, ba naopak. Rád bych probral jednu důležitou věc, kterou jsem byl pověřen. " Čekal jsem pak než si Kashike sedne než začnem probírat další věci, přeci je to mělo být jen mezi námi. Nikdo další o tom nemusel vědět.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Gats Terumi Wed Jun 11, 2014 11:17 am

Kedže som nepoznal detaily tejto misie, rozhodol som sa poriadne počúvať. Naklonil som sa nad stôl a naozaj som sa sústredil, ako len veľmi zriedkavo a počúval. Toto bola moja prvá veľká misia v živote. Trochu som sa až triasol od vzrušenia, ale s úsilím som to potlačil, aby som si bol istý, že poznám všetky informácie a počúval brata...
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 12:16 pm

Usednu ke stolu a přihnu si ze sklenky. Opravdu, jsem jedno velké ucho pánové. Ale abychom učinili za dost formalitám, jsem Kashike Kaguya. Myslím, že jsme se už potkali... při té bitvě o bránu, ale neměl jsem čas se představit. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 12:34 pm

Když se představil došlo mi, že já jsem tak ještě neučinil. " Já jsem Kataro Terumi, ano potkali jsme se tehdy u bráńy. Teď abych přešel k té misi " Na chvíli jsem se odmlčel abych dal prostor i Gatsovi a pak spustil. " Podle pokynů Mizukageho máme následující rozkazy. Musíme proniknout do Iwagakure no Sato. Následně musíme zjistit co nejvíce informací o takzvané organizaci Shuuketsu. Během toho máme taky zjistit polohu Tsuchikageho a popřípadě ho odstranit když bude možnost, stejně tak i členy organizace Shuuketsu. Bude to dost nebezpečná mise vzhledem k tomu co se o Iwagakure povídá a navíc o Shuuketsu nevíme nic. Chyba nás může stát dokonce i život, ale když na to kage posílá tři jouniny tak věří v úspěch. Je to vaše rozhodnutí zdali se ke mě připojíte. " Jakmile jsem dopověděl nechal jsem jim prostor.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 12:48 pm

Rozvalím se na židli a pozorně ho poslouchám. To co bylo cílem mise mi připadalo jako dobrý tah od Kageho. A pro něj naprosto typický. No co, Kage usoudil že už asi žijeme moc dlouho... usměju se. Bude to o prsa, ale myslím že to půjde zvládnout. Máš už nějaký plán? 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Gats Terumi Wed Jun 11, 2014 1:00 pm

"Zdravím ja som Gats Terumi. Bývalý chuunin. Rád vás poznávam Kashike." Ďalej som počúval brata a odvážil som sa prehovoriť až ako druhý. "No tak ja do toho rozhodne idem. Je to veľmi dôležitá misia a to predsa patrí k životu shinobiho. Ak si to želá Mizukage, je mojou úlohou mu poslúžiť. Takže ja sa určite pridávam do tímu."
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 1:08 pm

Snažil jsem se něco vymyslet, ale jaksi jsem na nic nepřišel. " No o misi jsem byl před pár minutami informován a hned jsem začal vyhledávat někoho na pomoc, takže jsem ještě neměl příležitost něco vymyslet. Nejsem zas moc stratég, moje strategie jsou moc průhledné. Nenapadá tě něco? " Zeptal jsem se s Kashikeho s nadějí, že by mohl něco vymyslet on. To že mé strategie jsou průhledné věděl každý. Jednou se mi kvůli tomu kolegové v ANBU smáli. Proto jsem raději dělal věci přímo. Bylo to zkrátka rychlejší, ale zase rizikovější.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 4:00 pm

Pár nápadů bych měl. Bude to chtít vymyslet dobrou záminku pro vstup do Iwy a to nebude jednoduché. Rozhodně tady nechte všechny věci, které vás jakkoliv spojují s Kirigakure nebo se světem ninjů. Kataro, až se rozejdeme na přípravu, skočíš do nemocnice a vyžádáš si na misi pár lahviček kvalitního jedu. Odmlčím se, kdyby měli připomínky.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 4:11 pm

" Dobře, hned tam zajdu, ale mám jednu otázku. Co s mojim mečem? " Vytáhnu zpod zad svůj velkej meč, mám totiž s ním spojenou jednu mocnou techniku takže by se mi hodil. " Je celkem nápadný a nevypadá jako obyčejný meč. Jeho získání bylo celkem složité a drží se mě jako klíště. " Nevěděl jsem jak si s tím poradit, jelikož jsem nevěděl co se může stát když meč odložím na delší dobu.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 5:29 pm

Prohlédnu si čepel a na chvilku se zamyslím. No, já bych ten svůj taky nerad odkládal, stejně jako zbytek vybavení... možná to půjde udělat. Jde ta tvoje plácačka uložit do svitku? optám se a v hlavě už mi vyvstane teorie na uložení celé sady pro prostorové manévry. Pokud to jde, můžeme některé věci uložit do svitků a svitky zamaskovat třeba jako knihy nebo něco nenápadného. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 5:41 pm

" No plácačka bych tomu zrovna neřekl, v cizích rukách by byla pro držitele nejspíš jako jed na duši, stačí že to užírá už tu mou. To byla cena, kterou si stanovil. Každopádně možná by do svitku mohl jít, ale ještě jsem si věci do svitku věci neukládal. Obešel jsem se vždy bez nich. " Doufal jsem, že to půjde, jelikož kdybych ho tu nechal bůhví co by se mohlo stát. Někdo by na něj mohl narazit a vzít si ho.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 5:53 pm

Určitě ses to na akademii učil. Není to nic těžkého. Asi to tak uděláme. Zkusíme se přidat k nějaké karavaně se zásobami jako ochranka. Seženeme nějaké kusy zbroje, jako nosí žoldáci a necháme se najmout. Myslím že s tím by nás vyhodit nemuseli... uvažuji nahlas dál.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 6:01 pm

" S tím bychom ani svoje meče nemuseli skrývat. Dobrý nápad a skvělá kamufláž. Snad na nějakou po cestě narazíme. " Na chvíli jsem se odmlčel a popřemýšlel nad tím. " Tak tedy stihnete si vybavit věci do dvou hodin? Setkáme se pak při bráně. " Můj dům je celkem blízko  takže si jen odložím pár věcí, nebo vlastně když budeme žoldáci tak stačí jen sundat čelenku a změnit styl oblečení. " Stačí se jen převléct a sundat si čelenky. Žoldáci jsou většinou po zuby ozbrojeni takže by jim to nemělo být divné. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 6:06 pm

To sice jsou, ale úplně jinak než my. Prohlédnu si svojí černou uniformu a zavrtím hlavou. Nene, takhle ne. I ty zbraně raději skryjeme. Nafasuju nám nějaké erární katany a hrudní pancíře. A já budu potřebovat pásku přes oko. Ale myslím že to projde. Stráže by při infiltraci čekali henge, takže tohle je nenapadne. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 11, 2014 6:13 pm

" Dobře tak si všecho nafasuju do svitku a zkusím ho zamaskovat jako knihu či deník. By mohlo vyjít, každopádně budeme muset najít nějakej tábor žoldáků od kterých si tu výzbroj vemem, žoldáky totiž nevedeme ve vesnici. " Přidám takovej dodatek při kterém budeme muset zařídit venku ještě tuto věc než se dáme do skutečné mise.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Kashike Wed Jun 11, 2014 6:20 pm

Říkám, uvidím co seženu ve zbrojáku, možná budu mít i něco v sídle klanu. Rozhodně vyměň ty hadry, takhle vypadáš víc jako beach boy... mrknu na něj, dopiju a vstanu. Tak za dvě hodiny sraz před bránou?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 5 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru