Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amaii Dango

+13
Gats Terumi
Akio
Kataro Terumi
Faito Dansaku
Anbu
Junka
Hirin
Haki
Shin
Yuuki Botan
Yogi
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
17 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Amaii Dango

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:29 pm

First topic message reminder :





Amaii Dango - Stránka 3 2ypz

Vítejte v Amaii Dango! ^^

Máte-li chuť na něco sladkého, je pro vás Dango jako stvořené ^^ 
Amaii Dango - Stránka 3 Dango-1-1
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Sep 06, 2013 11:35 pm

O chvíľu som dojedol a začal som pomaly a ešte v slabom tempe popíjať. Nevenoval som nikomu pozornosť, nechcel som. Nik nestál o tú moju, tak načo sa tým vôbec trápiť. Takto som stiahol len menšiu časť fľašky, než moju pozornosť krátko upútala nejaká baba, čo sa začala len tak smiať. Prižmúril som oči a pozoroval som ju, všimol som si aj načatej fľašky, načo som si len odfrkol. Načo niektorí pijú, keď to ani nevedia? Poškrabal som sa vo vlasoch a nakoniec som zošuchol fľašku spodkom po bare až takmer k tej jej, ktorá bola už do polovice prázdna. Prisunul som sa bližšie.
"Ty si asi veľa vojen nezažila s pitím, hm?" Poznamenal som trochu sucho a len s malým... fakt malým náznakom úsmevu som naklonil hlavu. Zvyšok ľudí, čo tu boli, som len ignoroval. Pfe, aj tak ma nezaujímali. Nikto z nich... možno z väčšej časti z celej dediny.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Junka Fri Sep 06, 2013 11:42 pm

Přestala jsem se zase smát a začala si otírat slzy zatímco jsem dál čuměla na toho chlápka.
Jakmile na mě ale promluvil zamračeně jsem se na něj koukla.
"Ne.. nechceš mě za to nechat taky rovnou sledovat?"
Zamrmlala jsem nepříjemně a nasupeně jsem si začala hrát se skleničkou, přičemž jsem v duchu opět...jak jinak než nadávala.
Příště to bude Konoha..
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Sep 06, 2013 11:50 pm

"Ó, niekto je tu v nálade ako ja." Prekrútil som očami a ostal som sedieť pri nej, nech už na mňa pozerala akokoľvek chcela. Ak už mi dámska spoločnosť nezlepší náladu... tak som to fakt videl na neprávny odchod. A bolo mi to fakt jedno, nech som pre to aj Nukenin sakra!
"Maximálne ťa budem sledovať ja... a niečo mi vraví, že henten sošiak tam je tu kvôli tebe, keď už tak vravíš." Poznamenal som zas tak sucho a kývol som hlavu na toho Anbu. Žeby bola nejaká neznáma? Alebo vážená osoba? Bohvie... bolo mi to ale jedno, nech bola aj zločinec prvej triedy, chcel som si na nej zlepšiť náladu xD...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Junka Fri Sep 06, 2013 11:56 pm

"No jo... poslal ho na mě kolíkový chlápek."
Zamumlala jsem a jak jsem si hrála se skleničkou nakonec jsem jí převrhla. Naštěstí tam žádné pití nebylo, takže se nemělo co rozlít. Zase jsem jí postavila a pokračovala ve hraní.
"Já jsem tu abych měla na chvíli klid a ten Váš blbeček mi to bude kazit." Zanadávala jsem na kolíkového chlápka a poprvé se pořádně koukla na toho s kým vlastně mluvím.
Přimhouřila jsem oči a sjela ho pohledem.
"Hmpf..."
Vypadlo ze mě nakonec, když jsem dokončila prohlídku. Mohlo to znamenat cokoliv a nebo vůbec nic xD.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 12:03 am

"Kolíkový chlapík?" Zopakoval som a prižmúril som jedno oko, aby lepšie vznikol trochu nechápavý výraz. Takých sa tu síce potulovalo viac, čo sa im aj hodila taká prezývka, takže sa mi neoplatilo ani len hádať, kto presne to má akože byť.
"A odkiaľ si to vôbec prišla?" Zašomral som otázku a napil som sa, načo som na ňu ostal pohľadom, keď i ona sama ma prebehla očami. Potom len hmpfkla a nič nepovedala. Zas som oči prižmúril, to malo byť akože povýšenecké hmpfnutie či čo?! xD Nakoniec som zas pohľad odvrátil a odpil som si z fľaše.
"Ak si prišla hľadať kľud, mala by si si to so mnou vymeniť." Zašomral som nespokojne, nedbajúc nato, že ma absolútne nemusela pochopiť, ale čo ma po tom.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 12:10 am

"No v kanclu místo Mizukage byl on. Takovej divnej, sarkastický a tvářil se jak když má prostě kolík v zadku. Kolíkový chlap."
Vysvětlila jsem mu a zívla, ta cesta a to pití mě nějak zmohlo.
"Já jsem z Tsukigakure."
Zakřenila jsem se hrdě a odsunula od sebe tu prázdnou skleničku s flaškou.
"Zítra tam půjdu zas, a jestli tam bude pořád on tak se asi odstřelím"
Zamrmlala jsem a zase zívla.
"Ňah.."
Natáhla jsem se po batůžku a zaplatila za sebe.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 12:16 am

Privrel som oči a viac mi ani nemusela hovoriť. Ak som sa nemýlil, tak som asi trafil... logické no xD. Ale taká osoba mohla byť len jedna, čo navyše aj bola teda údajne zástupcom Mizukage. Nechal som to tak, aby som si ešte nejako viac nezhoršil náladu, načo som ju zas sledoval.
"Tsukigakure? Fíha." Poškrabal som sa na brade a chabo som sa pousmial. Nakoniec som si vypočul aj zvyšok jej slov, načo som si všimol, že už platí.
"No, kam sa chystáš teraz?" Zvedavo som sa spýtal. Viem, nebola to moja vec, ale... bola tu cudzia, tak aspoň som mohol mať predsa výhovorku, že ju chcem sprevádzať aby sa nestratila v hmle! Hoc, bola trošku opitá, nemuselo jej to napadnúť... no mohol som len dúfať. Určite by ma ale mohla chcieť viac než toho maskovaného za chrbtom. Aspoň som v to teda dúfal...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 1:41 pm

"Původně jsem šla do lázní ale skončila jsem tady."
Zamrmlala jsem a vyhlídla si nějakou oběť, kterou jsem sledovala.
"Takže půjdu asi zase bloudit a třeba tentokrát na ty lázně narazím."
Přestala jsem zírat na svou zírací oběť a koukla se na něj.
"Ale počkat, ty by jsi mi mohl ukázat kde jsou!"
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 3:33 pm

"Hmmh." Nanovo som zažmúril a koncom prsta som si prechádzal po brade, sem tam som prstom vyšiel až k zubom, kde som si prešiel po dvoch vytŕčajúcich špicoch z úst. Už som tam síce nedávno bol, ale to som nevidel ako vážny dôvod, prečo tam neísť znovu!
"No to mohol, ak by si teda nechcela blúdiť." Slabšie som sa usmial a pokrčil som ramenom. Možno by mi práve ona mohla robiť spoločnosť, keď už nikto iný. Hoc bolo trochu deprimujúce, že nato, aby som viedol rozhovor s niekým iným, musel prísť niekto až z Tsukigakure či akej tramtárie! Snáď sa na tom raz zasmejem no...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 5:25 pm

"No skvěle!"
Nadšeně jsem se postavila a musela si zase sednout, aspoň na chvíli. Jakmile se mi přestala motat hlava zhluboka jsme se zase nadechla a postavila se. Hodila jsme si batůžek na záda a koukla se na mého průvodce u kterého jsem ani nevěděla jak se jmenuje.
"No tak jdeme, jdeme." Pobídla jsem ho a vydala se ke dveřím. Toho přiblblého Anbuáka jsem si nevšímala a na ulici se zastavila abych počkala jakým směrem se teda vydáme.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 5:50 pm

Pobavene som sa usmial, keď vstala a zrejme sa zas musela posadiť. No, niekto tu potreboval naučiť, ako sa pije! Alebo vlastne len potrebovala tréning. Tipoval som, že pila maximálne 5-krát za život... teda, tak poriadne. Alebo?...
"Jop, jop." Zaplatil som, hodil som si Samehadu na chrbát a prešiel som za ňou až k dverám baru. Tu som sa otočil na toho Anbu.
"Sleduj nás, či už ty alebo niekto z tvojich kolegov a garantujem ti, že ti, alebo vám, vybavím prevelenie k stráženiu verejných záchodov." Mrkol som na neho a následne som vyšiel na ulicu. Cítil som tu ešte pár ďalších chakier, no ak hodlal niekto ísť za nami, tak to fakt oľutuje. S menším úsmevom som pristúpil k Junke.
"Ták poďme... mimochodom, som Meizu." Predstavil som sa a pomaly som vykročil, vedúc nás tam, kam chcela.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hirin Sun Sep 08, 2013 10:39 am

Shin napsal:"Mozna to ani ovladnout nejde. To mam riskovat ze nekoho zabiju? Jsou sily ktere nelze ovladat. Jedna vec by byla  kdyby existoval nekdo kdo vi co jsem zac ale to nevi nikdo ani ja sam." Rekl jsem ale pak me napadla spasna myslenka.
Mozna mi predci mely nejake Summony mozna ti budou neco vedet. i kdyz je to nepravdepodobne ale za pokus to stoji.
Ten kdo nás stvořil by ti nedal takovou moc co by nešla ovládnout Můžeš se jít podívat do knihovny jestli tam něco nenajdeš a když tak zkusit požádat do oddělení s omezeným přístupem usmála jsem se a vytvořila klona "Klon půjde s tebou,kdyby tě tam nechtěli pustit samotného" dojedla jsem "Já se mezitím pokusím najít tu slečnu"
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Sun Sep 08, 2013 3:11 pm

"Hledal jsem ale nenasel nic.  Vzdy je sance ze neco nelze ovladnout. Hledat neco neurciteho se neda. Je mozne ze nikdy nezjistim nic." Proste to byla realita a tak jsem to bral.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hirin Sun Sep 08, 2013 3:33 pm

"Ty jsi strašný pesimista" zamumlala jsem a objednala jsem si kalíšek saké ,který jsem hned vypila.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Sun Sep 08, 2013 3:40 pm

"Ja sem proste realista. V tom je rozdil nemyslite?" Nakonec jsem dozvykal posledni kousek Shushi. "Mozna jsem i pesimista no proste jsem jaky jsem."
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hirin Tue Sep 10, 2013 2:49 pm

"Za tohle mě omluv ale u tebe to nejde poznat jestli to je realistické či pesimistické" řekla jsem trochu unaveně
"Jaký je vůbec tvůj smysl života?" zeptala jsem se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Tue Sep 10, 2013 3:15 pm

"Nemate se za co omlouvat. Pouze je to do nedavna jsem nemluvil temer s nikym takze to je celkem. Moje chyba neumim mluvit s lidmy vse rikam jak to vidim." Rekl jsem tak jako by to bylo.
"Nevim proste nad tim moc nepremislim."
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hirin Tue Sep 10, 2013 3:34 pm

"Naučíš" usmála jsem se "Možná bys měl začít přemýšlet nad tím pomůže ti." řekla jsem.Klon mezitím někam odešel.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Tue Sep 10, 2013 3:43 pm

"Momentalne jsem spokojeny jaky jsem. Mozna prijde cas az se to zmeni." Rekl jsem a cekal co rekne nejak jsem to nevnimal. Pro me to byla prirozenost tak proc se menit kdyz nemam duvod.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hirin Tue Sep 10, 2013 4:15 pm

"Hm,zajímavé.Vskutku si jsi zajímavý člověk " řeknu a pousměju se
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Shin Tue Sep 10, 2013 4:27 pm

"Kdyz se navas vetsina lidi kouka style zmiz odsud. A podobne. Nakonec jsme se stim srovnal tak a vznikla ma osobnost." Rekl jsem pravdive a nakonec jenom sedel.
Shin
Shin
Genin
Genin

Počet příspěvků : 169
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hirin Wed Sep 11, 2013 4:42 am

"Neboj určitě tě čekají světla budoucnost" usmála jsem se "Aspon v to doufám" řekla jsem si v hlavě
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Sep 11, 2013 2:06 pm

Faito

Vešel jsem do restaurace a rovnou jsem zamířil k Shinovi. "Slyšel jsem, co se stalo. Chceš mi o tom povědět něco víc?" zeptal jsem se a posadil se. "A věř mi, že "ne" je špatná odpověď."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Hirin Wed Sep 11, 2013 5:26 pm

Když klon byl ve dveřích něco uslyšel vyšel ven a vyskákal na restauraci co to co viděl se mu nelíbilo.Rychle seskočil dolu a běžel ke stolu kde jsme seděli."Nerada ruším ale máme problém jménem Rokubi" když to klon dořekl proměnil se ve vodu."No nic jde se" řekla jsem a vzala jsem ze stolu solničku.

//přesun
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Sep 11, 2013 5:30 pm

Faito

"No bezva!" zaklel jsem a vyrazil. Dosprintoval jsem do kanceláře a sbalil si všechny věci. "Připravte obranu, ninjutsu jednotky v pohotovosti, před branou je Rokubi. Kuše na střechách namiřte proti němu, střílejte tak, abyste se trefili, okolo démona budou lidi..."
Pak jsem opět vystřelil ven.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Amaii Dango - Stránka 3 Empty Re: Amaii Dango

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru